Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Mobilný terminál Zebra VC70N0

5.12.2021  Mobilný terminál Zebra VC70N0

Mobilný terminál Zebra VC70N0 určený pre pripevnenie k vozíku napomáha posilniť pracovníkov pri efektívnom vykonaní úloh. Je navrhnutý tak, aby zvládol nároky v skladoch a umožňoval prístup k informáciám v reálnom čase. Tým prispieva k dosahovaniu vysokej úrovne presnosti, produktivity a zároveň zvyšuje celkovú efektivitu. Pohyb každej položky je možné overiť pomocou rýchleho načítania čiarového kódu na skladových regáloch alebo výrobných linkách. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické subminiatúrne senzory

5.12.2021  Optoelektronické subminiatúrne senzory

Subminiatúrne senzory SMall sú najmenšie optoelektronické snímače, ktoré majú všetky univerzálne optické funkcie. Hodí sa pre detekciu veľmi malých predmetov umiestnených v ťažko prístupných priestoroch. Rovnako tak zosilnené optoelektronické senzory SM123, ktoré je možné umiestniť aj za prítomnosti zvláštnych mechanických prekážok. Kompaktné rozmery týchto senzorov neobmedzujú ich výkon a vyhovujú väčšine aplikácií vrátane automatických strojov pre balenie, montáž alebo tlač. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

5.12.2021  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Open frame monitor Elo 1590L s dotykovým LCD displejom a uhlopriečkou 15" zaisťuje kvalitu a spoľahlivosť pre kiosky, samoobslužné systémy, zábavné aplikácie alebo priemyselné automatizácie. Jeho štíhly dizajn okamžite upúta pozornosť užívateľov, zatial čo úsporné LED podsvietenie prispieva k nižšej spotrebe energie a vytvára menej tepla. Stabilná prevádzka, mimoriadna čistota obrazu a vysoká priepustnosť svetla poskytujú presnú dotykovú odozvu a živý obraz. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

5.12.2021  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT predstavuje ručný snímač kódov s bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Robustná mechanika radu PowerScan Retail zaisťuje spoľahlivú a dlhodobú prevádzku v širokej škále maloobchodných činností. Tento rad skenerov navyše ako prvý na trhu dokáže prečítať digitálne vodoznaky vrátane kódov Digimarc. Tým sa výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach, pretože položky môžu byť skenované rýchlejšie bez nutnosti hľadať čiarový kód. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tubulárny senzor Datalogic S51

4.12.2021  Tubulárny senzor Datalogic S51

Tubulárne senzory Datalogic S51 ponúkajú lúčové snímanie, blízke a retroreflexné polarizované optické funkcie s LED emisií, radiálnu a axiálnu optiku, 2 m kábel a 4-pólové pripojenie M12. Sú dostupné taktiež v DC verzii s celokovovým alebo plastickým krytom. Plastové prevedenie má ploché puzdro s 2 upevňovacími otvormi pre zaistenie vysokej montážnej flexibility. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím skúsených odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

4.12.2021  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoko výkonné vstavané pultové skenery Datalogic Magellan 9300i/9400i umožňujú snímanie 1D aj 2D kódov bez nutnosti smerové orientácie jednotlivých položiek. Možnosti nastavenia výšky aj veľká horizontálna a vertikálna okná uľahčujú nájdenie optimálnej polohy pre vaše POS alebo samoobslužné pokladnice, pričom je zachovaný ergonomický komfort ako stojacich, tak sediacich pokladníkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím skúsených odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic PowerScan PBT9501-RT

4.12.2021  Skener Datalogic PowerScan PBT9501-RT

Snímač kódov Datalogic PowerScan PBT9501-RT prináša odolnosť radu priemyselných skenerov PowerScan do maloobchodného prostredia. Tento model vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth zaisťuje spoľahlivú dlhodobú prevádzku aj pri náročných POS operáciách alebo vo vonkajšom prostredí. Umožňuje skenovanie 1D a 2D kódov aj digitálnych vodoznakov vrátane kódov Digimarc. Pomáha tak urýchliť odbavenie pri pokladniach a zvyšovať spokojnosť zákazníkov. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dizajnový turniket TTB07E

4.12.2021  Dizajnový turniket TTB07E

Elegantný dizajnový turniket v elektromechanickom prevedení vrátane farebného signalizácie priechodu. Vhodný do reprezentatívnych priestorov firiem. Turniket možno variantne doplniť aj o snímače bezkontaktných kariet a čítačky čiarových kódov.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Turniket s automatickou pokladnou

4.12.2021  Turniket s automatickou pokladnou

Řeší kompletní náhradu za pokladnu s obsluhou, pokladna přijímá mince a bankovky, volitelně je možné vybavit pokladnu i terminálem pro platební karty, který umožňuje platby kontaktní i bezkontaktní, včetně plateb za pomocí mobilního zařízení pomoc aplikací Apple pay, Google peněženka apod.
Různá barevná provedení dle vzorníku RAL.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Skorpio X5

3.12.2021  Mobilný terminál Datalogic Skorpio X5

Vysoko odolný mobilný terminál Datalogic Skoripo X5 prichádza s celým radom konfigurácií a funkcií pre zvyšovanie flexibility a produktivity aj v tom najnáročnejšom prostredí. Umožňuje zber dát pomocou dotykového displeja, klávesnice a lineárneho alebo 2D snímače. Platforma Qualcomm Snapdragon 660 a operačný systém Android 10 s GMS zaisťujú maximálny výkon aj pri spustení niekoľkých aplikácií súčasne. Skorpio X5 je k dispozícii aj v bezkontaktné verzii so systémom bezdrôtového nabíjania.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čiarových kódov Honeywell 3820i

3.12.2021  Snímač čiarových kódov Honeywell 3820i

Bezdrôtový ručný lineárny snímač kódov Honeywell 3820i je navrhnutý pre aplikácie vyžadujúce maximálnu spoľahlivosť aj v tých najnáročnejších pracovných podmienkach. Je vybavený technológiou Adaptus Imaging Technology 5.0 pre rýchle a intuitívne snímanie kódov s vysokou aj nízkou hustotou - a to vrátane kódov poškodených alebo zle vytlačených. Ergonomický dizajn skeneru zaisťuje maximálny užívateľský komfort a vysokú produktivitu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

3.12.2021  Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

Snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4500 2D vyniká svojim elegantným dizajnom, bezkonkurenčnou ergonómiou a megapixelovým snímačom s 2D technológiou zaisťujúcou mimoriadny výkon. Skener je vybavený technológiou snímania pohybu Motionix, a hodí sa tak pre ručné aj prezentačné skenovanie. Táto technológia detekuje prirodzené akcie užívateľa a automaticky prepína skener do požadovaného režimu skenovania. Dokáže prečítať všetky bežné 1D a 2D kódy, poštové a zložené kódy aj kódy Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Zebra LS1203

2.12.2021  Ručný snímač Zebra LS1203

Snímač čiarových kódov Zebra LS1203 sa hodí do menších obchodov ako napr. butiky, obchody s darčekovými predmetmi, kvetinárstva, klenotníctva, obchody so športovým vybavením alebo s hudobnými a filmovými nosičmi. Radí sa medzi najjednoduchšie ručné laserové snímače a ponúka výhodný pomer cena/výkon. Integrovaná rozhrania RS-232, USB aj emulácia klávesnice umožňujú pripojenie čítačky k rôznym hostiteľským PC aj pokladniciam. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolný monitor Elo 1717L

2.12.2021  Stolný monitor Elo 1717L

Stolný monitor Elo 1717L so 17" dotykovým displejom a robustným dizajnom je navrhnutý pre nepretržité používanie na verejných miestach. Niekoľko možností montáže (stojan na stôl, upevnenie na stenu alebo stĺp pomocou VESA držiaku) zaisťuje flexibilitu pri inštalácii monitora. Spoločne so sadou funkcií zameraných na maloobchod predstavuje model 1717L atraktívne riešenie pre komerčné potreby. Výhodou je tiež voliteľná čítačka magnetických kariet eliminujúca potrebu externých doplnkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zerba VC8300

2.12.2021  Mobilný terminál Zerba VC8300

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Zebra VC8300 umožňuje ľahký a cenovo výhodný prechod na OS Android. S týmto terminálom môžete využívať súčasné aplikácie aj príslušenstva a zároveň ťažiť z nových funkcií a nástrojov pre zvýšenie produktivity. Toto odolné zariadenie prináša flexibilitu zadávania dát - pracovníci môžu využívať ako alfanumerickú klávesnicu, tak 8" dotykový displej pre interaktívne aplikácie. Niekoľko možností montáže umožňuje flexibilné umiestnenie aj do menších vozíkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...