Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h

25.11.2020  Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h

Ručný snímač kódov Honeywell Xenon 1902h je určený pre použitie v zdravotníctve. Vďaka jedinečnej technológii zaručuje revolučné dekódovanie obrazu, rýchlejšie čítanie a lepší výkon snímania aj nekvalitných čiarových kódov. Veľkosť a tvar skenera zaisťujú pohodlné použitie. Xenon 1902h je odolný voči pôsobeniu drsných čistiacich prostriedkov bežne používaných v zdravotníckom prostredí. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické maxi senzory S300

25.11.2020  Optoelektronické maxi senzory S300

Optoelektronické maxi senzory Datalogic S300 ponúkajú vstavané časovacie a logické funkcie a sú vhodné pre náročné aplikácie s viacnásobným napätím. Hodí sa aj do drsného alebo vonkajšieho prostredia. K dispozícii sú senzory S300-PA s axiálnou optikou a senzory S300-PR s bočnou optikou. Rozmery senzorov S300 sú 25 mm x 100 mm x 70 mm, trieda krytia IP67. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tým vyškolených odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor CV31

25.11.2020  Mobilný terminál Honeywell Thor CV31

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Honeywell Thor CV31 zahŕňa aj napriek svojim veľmi kompaktným rozmerom najnovšie vysoko výkonné počítačové technológie. Zariadenie má malé rozmery, aby neprekážalo vodičovi pri jazde s vozíkom, ale zároveň je dostatočne veľké na to, aby pracovníkom poskytovalo potrebné informácie a umožňovalo pohodlnú prácu. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tým vyškolených a skúsených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h

24.11.2020  Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h

Bezdrôtový snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h prináša vynikajúci výkon a odolnosť pre zvýšenie produktivity zdravotníkov a kvalitnejšiu starostlivosť o pacientov. Tento snímač bez problémov zachytí aj ťažko čitateľné alebo poškodené 1D a 2D kódy, čím uľahčuje a urýchľuje proces overenia totožnosti pacienta. Bezdrôtové prevedenie zaisťuje väčšiu flexibilitu a slobodu pohybu pracovníkov pri poskytovaní zdravotníckej starostlivosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nositeľný snímač kódov Zebra RS4000

24.11.2020  Nositeľný snímač kódov Zebra RS4000

Nositeľný snímač kódov Zebra RS4000 umožňuje pracovníkom pohodlnú manipuláciu s predmetmi, a v spojení s prenosným mobilným terminálom Zebra WT6000 pomáha zvyšovať celkovú produktivitu. Okrem toho, vďaka patentovanej technológii Adaptive Scanning môžu pracovníci snímať čiarové kódy ako z blízkeho kontaktu, tak až na vzdialenosť 4,5 m. Pomocou pokročilých algoritmov zachytí aj poškriabané, špinavé, poškodené alebo zle vytlačené čiarové kódy. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Digital signage monitor Elo 1002L

24.11.2020  Digital signage monitor Elo 1002L

Dotykový digital signage monitor Elo M-Series 1002L je vybavený 10,1" širokouhlým LCD displejom a dokonale sa hodí do prostredia s vysokou návštevnosťou. Obsahuje kapacitnú PCAP dotykovú technológiu, ktorá umožňuje rozpoznanie až 10 dotykov súčasne pre ľahkú interakciu viac užívateľov. K monitoru je možné pridať príslušenstvo ako čítačka magnetických kariet, snímač odtlačkov prstov, čítačka kódov, VFD displej orientovaný na zákazníka a ďalšie. Pre viac informácií navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Memor 10

24.11.2020  Mobilný terminál Datalogic Memor 10

Mobilný terminál Datalogic Memor 10 prináša spojenie najnovšie technológie smartphonu spolu s užívateľsky prívetivým prostredím operačného systému Android 8.1 v kompaktnom prevedení. Jedinečný výkon, priemyselná odolnosť a schopnosť prečítať 1D aj 2D kódy umožňujú použitie terminálu takmer v akomkoľvek prostredí - vnútri aj vonku. Spoľahlivosť terminálu ďalej zvyšuje najmodernejšia technológia pre bezdrôtové nabíjanie. Memor 10 obsahuje aj chemicky odolný kryt pre použitie v zdravotníctve.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Magellan 3550HSi

23.11.2020  Pultový snímač Magellan 3550HSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3550HSi prináša vynikajúci výkon, bezkonkurenčnú spoľahlivosť a všestrannosť v kompaktnom prevedení. Jedinečný výkon skenovania 1D, 2D aj Digimarc kódov - nech už vytlačených alebo zobrazených na displeji telefónu - pomáha zvyšovať produktivitu. Rýchlosť snímania, veľké skenovacie pole a rozšírenie zobrazovacích schopností umožňujú bezproblémové snímanie širokej škály čiarových kódov, a to aj ťažko čitateľných. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

23.11.2020  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ630 RFID slúži pre rýchlu tlač a kódovanie RFID štítkov kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka čomu zaisťuje väčšiu flexibilitu a pomáha šetriť čas a eliminovať chyby. Tlačiareň má veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie, batériu s kapacitou 6800 mAh, operačný systém Link-OS od Zebry a ponúka výkonnú sadu aplikácií Print DNA. Aj so svojím odolným dizajnom je tlačiareň ZQ630 RFID ľahká, a umožňuje tak pohodlné nosenie po celú dobu smeny. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS1500

23.11.2020  Stacionárny snímač Datalogic DS1500

Stacionárny snímač čiarových kódov Datalogic DS1500 má veľmi malé rozmery a zároveň ponúka vysokú čítaciu rýchlosť. Vďaka tomu sa hodí pre náročné OEM aplikácie. Vstavaný rekonštrukčný algoritmus podporuje snímanie a dekódovanie aj poškodených alebo zle vytlačených štítkov. Ďalšou prednosťou tohto stacionárneho snímača je jednoduchá inštalácia a konfigurácia. Snímacia rýchlosť je 1200 skenov za sekundu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Mestský parkovací automat PayPark-TI

23.11.2020  Mestský parkovací automat PayPark-TI

Pokladňa PAYPARK-TI je určená prevažne pre mestská parkovisko. Rieši efektívny výber poplatku za parkovné. Pokladňa vyniká moderným vzhľadom, jednoduchosťou platieb a možností použitia RFID karty.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turniket dvojitý TTB05D

23.11.2020  Turniket dvojitý TTB05D

Obojstranný tripodový turniket TTB05D ponúka široké možnosti použitia vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Masívna konštrukcia je odolná proti mechanickému poškodeniu a zároveň prispieva k modernému dizajnu celého turniketu. Turniket možné vybaviť čítačkou bezkontaktných kariet, čiarových kódov atď.
Vhodný pre:
- vstupné haly budov
- športové štadióny
- vonkajšia areály

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Gryphon I GD4400 2D

22.11.2020  Snímač Datalogic Gryphon I GD4400 2D

Výkonný, všesmerový káblový snímač čiarových kódov Gryphon™ I GD4400 2D prečíta akejkoľvek bežné 1D kódy vrátane lineárnych GS1 DataBar, 2D kódy aj PDF kódy. Navyše dokáže robiť snímky až do veľkosti A5. Technológia Datalogic Motionix™ pre detekciu pohybu automaticky prepína skener z ručného režimu do režimu hands-free v závislosti na činnosti užívateľa. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tým skúsených odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový open frame monitor Elo 4343L

22.11.2020  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L prináša profesionálny veľkoformátový 42,5" dotykový displej s full HD rozlíšením a so svojim elegantným a štíhlym dizajnom umožňuje stavbu kioskov aj v miestach s obmedzeným priestorom. Elo 4343L využíva dotykovú technológiu PCAP (TouchPro® Projected Capacitive), vďaka ktorej dokáže rozpoznať až 12 dotykov zároveň, pričom poskytuje presnú a rýchlu dotykovú odozvu. Je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Terminál Zebra ET1 Enterprise Tablet

22.11.2020  Terminál Zebra ET1 Enterprise Tablet

Priemyselný mobilný terminál Zebra ET1 Enterprise Tablet prináša elegantný dizajn a jednoduché použitie. Operačný systém Android je obohatený o funkcie zaisťujúce vyššiu flexibilitu a jednoduchú ovládateľnosť. Displej je vybavený ultra silnou zložkou Gorilla Glass, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poškodeniu, poškriabaniu a pádu. ET1 obsahuje vymeniteľnú batériu, vďaka ktorej rastie výkon pracovníkov aj produktivita práce. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...