Plasty - Ponuky

Triadiace klapky TRK-PNEU 01

16.9.2021  Triadiace klapky TRK-PNEU 01

Triediace dopravníky majú široké použitie vo výrobe, sú určené k rôznym triediacim procesom podľa zadania. Triediace dopravníky sú určené najmä ku triedenie dielov do prepraviek, popr. k presnému plneniu prepraviek zadaným počtom dielov. U týchto triediacich dopravníkov možno modifikovať rôzne spôsoby ovládania, upravovať výstupné sklzy a přesunovače.
Kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turniket dvojitý plnoprůchodový

16.9.2021  Turniket dvojitý plnoprůchodový

Dvojitý plnoprůchodový turniket TPP06D je priepustný v obidvoch smeroch. Priepustnosť až 60 osôb za minútu. Možné je aj celonerezové prevedenie alebo prevedenie z pozinkovaného plechu. - Moderný atraktívny design - obojsmerný priechod - 60 osôb / min. - Napájanie bezpečným napätím.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
LED panel

14.9.2021  LED panel

LED panel:
- Synchronizácia času s dochádzkovým systémom
- Zobrazenie času aj teploty (nastaviteľná doba svitu každého z údajov)
- Vysoký svit LED diód s vyžarovacím uhlom 100°
- Veľkosť číslic 100 mm
- Automatická regulácia jasu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

13.6.2021  Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

Doplňte svoje RAM Mounts držiaky o kvalitné príslušenstvo, ktoré zaisťuje komfort obsluhy a zároveň zvyšuje celkovú produktivitu. Do príslušenstva sa radí aj produkty so zabezpečovacou funkciou, ktoré sa hodí všade tam, kde je potreba zabrániť rozobraniu a prípadnému odcudzeniu neoprávneným užívateľom. Základným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických zariadení kdekoľvek je to potrebné. Dôraz je kladený na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Základne pre držiaky RAM Mount

9.6.2021  Základne pre držiaky RAM Mount

Základne RAM Mounts zebezpečí terminály, mobilné telefóny, tablety, notebooky aj senzory v ľubovoľnom prostredí. Všetky modely používajú vzor otvoru AMP a umožňujú pripojenie adaptéra k akémukoľvek kompatibilnému zariadeniu. Tieto špičkové držiaky môžu byť do kabín veľkých a malých lietadiel, lodí, automobilov osobných aj nákladných, motocyklov, skútrov, štvorkoliek a bicyklov, ďalej na vysokozdvižné vozíky, invalidné vozíky atď. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

5.6.2021  Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

Nastaviteľné ramená je možné jednoducho prispôsobiť otáčaním alebo nastavovaním, a spolu s RAM® "ball" tak poskytujú flexibilné montážne riešenie. Uistite sa, že ergonomika vášho montážneho riešenia je pohodlná a bezpečne upevnite zariadenie aj v ťažko dostupných priestoroch. RAM systémy vynikajú svojou variabilitou vďaka patentovanému systému guľových čapov a ramien sa svorkami. Vyberte si z našej ponuky také rameno, ktoré najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu a vašim špecifickým požiadavkám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obaly z päťvrstvového PE laminátu

1.6.2021  Obaly z päťvrstvového PE laminátu

Do kategórie obaly radíme predovšetkým tuby na liečiva (tuby s Braillovým písmom), tuby na zubnú pastu, na vlasové gély a iný drogistický tovar, ďalej tuby na dressingy a iné potravinárske výrobky alebo tuby na masážne gély. Tieto obaly nájdu uplatnenie predovšetkým v zdravotníctve, kozmetickom, drogistickom a chemickom priemysle, v potravinárstve a takisto v ľahkom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, naši vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ramená k držiakom RAM Mounts

31.5.2021  Ramená k držiakom RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts obsahujú dvojitý guľový a zásuvkový systém, ktorý umožňuje modularitu a nastaviteľnosť. Ramená spájajú základňu s prístrojom a sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach, čím umožňujú ergonomickú inštaláciu. Tieto špičkové držiaky slúžia pre kabíny veľkých aj malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných automobilov, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, ďalej tiež pre vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidné vozíky a ďalšie. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Podstavca k držiakom RAM Mounts

26.5.2021  Podstavca k držiakom RAM Mounts

Ponúkame široký výber podstavcov od spoločnosti RAM Mounts. Z našej ponuky si vyberiete podľa typu uchyteného zariadenia aj konkrétne aplikácie, napr. podstavec na strop vysokozdvižného vozíka, kruhová svorka apod. Základným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických prístrojov všade tam, kde je potreba. Dôraz je preto kladený na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Podstavce je možné využiť v akomkoľvek odvetví, najmä však v skladoch, vo výrobe a v doprave a logistike.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...