Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Čítačka kódov Zebra DS3608-HD/DS3678-HD

25.11.2020  Čítačka kódov Zebra DS3608-HD/DS3678-HD

Zebra DS3608-HD/DS3678-HD je prakticky nezničiteľný ultra odolný skener s napájacím káblom alebo akumulátorom. Je navrhnutý aj do tých najtvrdších podmienok - napr. u výrobných liniek elektroniky alebo v zdravotníckych zariadení. Bleskurýchlo zachytí všetky 1D a 2D kódy s rôznou veľkosťou, hustotou aj kvalitou (špinavé. poškodené alebo zle vytlačené), či už sú vytlačené na papierových etiketách alebo zobrazené na monitoroch smartfónov alebo tabletov. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h

24.11.2020  Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h

Bezdrôtový snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h prináša vynikajúci výkon a odolnosť pre zvýšenie produktivity zdravotníkov a kvalitnejšiu starostlivosť o pacientov. Tento snímač bez problémov zachytí aj ťažko čitateľné alebo poškodené 1D a 2D kódy, čím uľahčuje a urýchľuje proces overenia totožnosti pacienta. Bezdrôtové prevedenie zaisťuje väčšiu flexibilitu a slobodu pohybu pracovníkov pri poskytovaní zdravotníckej starostlivosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nositeľný snímač kódov Zebra RS4000

24.11.2020  Nositeľný snímač kódov Zebra RS4000

Nositeľný snímač kódov Zebra RS4000 umožňuje pracovníkom pohodlnú manipuláciu s predmetmi, a v spojení s prenosným mobilným terminálom Zebra WT6000 pomáha zvyšovať celkovú produktivitu. Okrem toho, vďaka patentovanej technológii Adaptive Scanning môžu pracovníci snímať čiarové kódy ako z blízkeho kontaktu, tak až na vzdialenosť 4,5 m. Pomocou pokročilých algoritmov zachytí aj poškriabané, špinavé, poškodené alebo zle vytlačené čiarové kódy. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Digital signage monitor Elo 1002L

24.11.2020  Digital signage monitor Elo 1002L

Dotykový digital signage monitor Elo M-Series 1002L je vybavený 10,1" širokouhlým LCD displejom a dokonale sa hodí do prostredia s vysokou návštevnosťou. Obsahuje kapacitnú PCAP dotykovú technológiu, ktorá umožňuje rozpoznanie až 10 dotykov súčasne pre ľahkú interakciu viac užívateľov. K monitoru je možné pridať príslušenstvo ako čítačka magnetických kariet, snímač odtlačkov prstov, čítačka kódov, VFD displej orientovaný na zákazníka a ďalšie. Pre viac informácií navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Memor 10

24.11.2020  Mobilný terminál Datalogic Memor 10

Mobilný terminál Datalogic Memor 10 prináša spojenie najnovšie technológie smartphonu spolu s užívateľsky prívetivým prostredím operačného systému Android 8.1 v kompaktnom prevedení. Jedinečný výkon, priemyselná odolnosť a schopnosť prečítať 1D aj 2D kódy umožňujú použitie terminálu takmer v akomkoľvek prostredí - vnútri aj vonku. Spoľahlivosť terminálu ďalej zvyšuje najmodernejšia technológia pre bezdrôtové nabíjanie. Memor 10 obsahuje aj chemicky odolný kryt pre použitie v zdravotníctve.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Intermec SF61B

23.11.2020  Čítačka kódov Intermec SF61B

Intermec SF61B je čítačka kódov pre všeobecné použitie navrhnutá pre vysoko mobilné pracovníky, ktorým umožňuje efektívne skenovanie kódov. Pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth môžete čítačku jednoducho spojiť so smartphony s iOS, Android alebo Windows. Vďaka systému rýchleho magnetického prichytenia a uvoľnenia čítačky môžu pracovníci plniť úlohy zahŕňajúce zber dát ešte efektívnejšie, bezpečnejšie a pohotovejšie než kedy predtým. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Magellan 3550HSi

23.11.2020  Pultový snímač Magellan 3550HSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3550HSi prináša vynikajúci výkon, bezkonkurenčnú spoľahlivosť a všestrannosť v kompaktnom prevedení. Jedinečný výkon skenovania 1D, 2D aj Digimarc kódov - nech už vytlačených alebo zobrazených na displeji telefónu - pomáha zvyšovať produktivitu. Rýchlosť snímania, veľké skenovacie pole a rozšírenie zobrazovacích schopností umožňujú bezproblémové snímanie širokej škály čiarových kódov, a to aj ťažko čitateľných. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový open frame monitor Elo 4343L

22.11.2020  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L prináša profesionálny veľkoformátový 42,5" dotykový displej s full HD rozlíšením a so svojim elegantným a štíhlym dizajnom umožňuje stavbu kioskov aj v miestach s obmedzeným priestorom. Elo 4343L využíva dotykovú technológiu PCAP (TouchPro® Projected Capacitive), vďaka ktorej dokáže rozpoznať až 12 dotykov zároveň, pričom poskytuje presnú a rýchlu dotykovú odozvu. Je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Terminál Zebra ET1 Enterprise Tablet

22.11.2020  Terminál Zebra ET1 Enterprise Tablet

Priemyselný mobilný terminál Zebra ET1 Enterprise Tablet prináša elegantný dizajn a jednoduché použitie. Operačný systém Android je obohatený o funkcie zaisťujúce vyššiu flexibilitu a jednoduchú ovládateľnosť. Displej je vybavený ultra silnou zložkou Gorilla Glass, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poškodeniu, poškriabaniu a pádu. ET1 obsahuje vymeniteľnú batériu, vďaka ktorej rastie výkon pracovníkov aj produktivita práce. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače konektivity Datalogic Quick Link

22.11.2020  Snímače konektivity Datalogic Quick Link

Snímače konektivity Datalogic Quick Link Series (QL a QLM) ponúkajú kompletné príslušenstvo pre pripojenie skenerov 1D/2D kódov. Predstavujú rýchle, jednoduché, modulárne a zároveň nákladovo efektívne riešenie pre aplikácie, u ktorých sa preferuje "plug-in" pripojenie. Rad Quick Link je kompatibilný so snímači DS2100N, DS2400N, DS4800, Matrix 210, Matrix 410 a Matrix 450. Snímače konektivity Quick Link Series sú navrhnuté pre využitie v priemyselnom prostredí, najmä vo výrobe. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné tlačiarne Honeywell RP Series

22.11.2020  Mobilné tlačiarne Honeywell RP Series

Mobilné tlačiarne etikiet Honeywell RP Series prinášajú najdokonalejší a najspoľahlivejší výkon pre účtovanie trás, citačnú tlač, priame dodávky, potvrdenie o prenájme áut alebo tlač dokumentov v teréne. Tlačiarne RP Series sú navrhnuté tak, aby odolali aj náročným podmienkam ako vystavenie prachu a vode či vibrácie, a zaisťujú tak roky spoľahlivej tepelnej tlače etikiet a účteniek. Tlačiarne RP sú dostupné v rôznych šírkach tlače, aby vyhovovaly vašej konkrétnej aplikácii. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

22.11.2020  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Identifikačné média

22.11.2020  Identifikačné média

Ponúkame niekoľko druhov identifikačných médií: - karty a príslušenstvo - čipy - náramky Pre karty je možný ich potlač (vaše logo, slogan a i.). Všetky médiá sú bezkontaktné.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačný snímač Magellan 1100i

21.11.2020  Prezentačný snímač Magellan 1100i

Výkonný pultový prezentačný snímač pre všeobecné použitie Datalogic Magellan 1100 prináša najnovšiu digitálnu technológiu, a umožňuje tak rýchle a spoľahlivé snímanie 1D a 2D kódov aj deaktiváciu bezpečnostných EAS tagov. Vďaka kompaktnému a ergonomickému dizajnu môže byť Magellan 1100 použitý ako pre hands-free, tak aj pre ručné snímanie. Navyše je vybavený technológiou Datalogic Green Spot pre vizuálnu spätnú väzbu správneho načítania kódu. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic PowerScan PD9531

21.11.2020  Snímač kódov Datalogic PowerScan PD9531

Snímač kódov Datalogic PowerScan PD9531 umožňuje vďaka všesměrovému skenovaniu a skvelým optickým vlastnostiam intuitívne čítanie 1D aj 2D kódov z blízka aj zo vzdialenosti viac ako 1 m. So svojim odolným dizajnem si tento skener zachová stabilnú prevádzku aj v tých najnáročnejších podmienkach vnútri aj vonku. Ergonomické prevedenie snímača PD9531 (rukoväť, vyvážená hmotnosť, intuitívne zameriavanie, šetrné osvetlenie) zaisťuje pohodlné použitie v priebehu celej smeny. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...