Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

18.9.2021  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 sa radí medzi najmenšie ultrakompaktné snímače 1D a 2D kódov na trhu. Ponúka zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 nájde využitie vo výrobe, v chemickom alebo biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle alebo pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

18.9.2021  Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42 prináša zlepšenie kvality priamych dodávok a Field Service. Jej unikátna konštrukcia zaisťuje jednoduché použitie, čo je veľmi dôležité najmä pre vodiča dodávkové služby, ktorý absolvuje cesty s mnohými zastávkami a stretáva sa so sťaženými pracovnými podmienkami. Špeciálna nabíjačka umožňuje nabíjať 4 tlačiarne zároveň, pričom nie je vyžadovaný nabíjací kábel. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1930g

17.9.2021  Snímač kódov Honeywell XP 1930g

Snímač kódov Honeywell Xenon Performance 1930g prináša špičkový výkon a odolnosť do prostredia s veľkým objemom snímania, ako maloobchod, distribučné centrá alebo výroba. Snímač prečíta 1D aj 2D kódy nech už vytlačené alebo digitálne zobrazené na smartphonoch zákazníkov. Vďaka osvedčenej zobrazovacej technológii Adaptus spoľahlivo zachytí aj ťažko čitateľné alebo poškodené kódy. Vďaka tomu pomáha eliminovať zbytočné pohyby a prestoje a zvyšovať efektivitu pracovníkov. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Séria tlačiarní etikiet Zebra ZT200

17.9.2021  Séria tlačiarní etikiet Zebra ZT200

Spoločnosť Zebra využila rozsiahlu spätnú väzbu od zákazníkov a skúsenosti s predchádzajúcimi tlačiarňami Stripe a S4 a predstavuje rad tlačiarní ZT200. Tieto tlačiarne vynikajú svojim elegantným a kompaktným prevedením, bezproblémovým nastavením, intuitívnym použitím a takisto jednoduchým servisom a údržbou. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených odborníkov vám poradí s výberom a zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

17.9.2021  Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 všestranný mobilný terminál s odnímateľnou klávesnicou môže slúžiť ako náhrada za notebook, tablet alebo terminál pre pripojenie k vozíku. Je odolný voči vode, prachu, vibráciám, nárazom aj extrémnym teplotám vyskytujúcim sa v priemyselnom prostredí. Užívatelia ocenia obzvlášť jednoduchosť použitia jediného zariadenia bez ohľadu na to, koľko pracovísk musia počas svojej zmeny vystriedať. Príslušenstvo je možné zdieľať s ostatnými zariadeniami radu L10. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

17.9.2021  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačný snímač Genesis XP 7680g

16.9.2021  Prezentačný snímač Genesis XP 7680g

Prezentačný snímač Honeywell Genesis XP 7680g s moderným dizajnom prináša maximálnu flexibilitu hands-free skenovania. Vďaka príslušenstvu je možné snímač postaviť na pult alebo namontovať na stenu alebo do POS systému. Snímač ľahko prečíta 1D, 2D, PDF, dot kódy aj kódy Digimarc, a to aj pokiaľ sú poškodené alebo zle vytlačené. Senzor s toleranciou pohybu podporuje väčšiu produktivitu, zatiaľ čo LED prstenec poskytuje spätnú väzbu v troch farbách, a zaisťuje tak intuitívne užívanie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CT60

16.9.2021  Mobilný terminál Honeywell CT60

Mobilný terminál Honeywell CT60 je navrhnutý pre užívateľov, ktorý potrebujú prístup k dôležitým obchodným aplikáciám kedykoľvek a kdekoľvek. Prináša tak maximálnu prevádzkovú dobu a produktivitu na predajnej ploche. Terminál je postavený na platforme Mobility Edge, ktorá zaisťuje integrovaný, opakovateľný a škálovateľný prístup. Vďaka tomu je zaručená bezpečnosť, spoľahlivosť a výkon zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, radi vám poradíme.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Novinka v parkovacích systémoch

16.9.2021  Novinka v parkovacích systémoch

Parkovacie systémy GATEout a GATEin spájajú výhody odchodových a príjazdových terminálov s automatickými závorami s dĺžkou ramena do 5 m. Vynikajú moderným vzhľadom, kvalitným prevedením a jednoduchosťou používania. Viac na našich webových stránkach.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra DS3600-KD

15.9.2021  Snímač kódov Zebra DS3600-KD

Snímač kódov Zebra DS3600-KD s integrovaným farebným displejom a klávesnicou prináša maximálnu všestrannosť a nezastaviteľný výkon aj v tom najnáročnejšom prostredí. Prečíta takmer akékoľvek 1D a 2D kódy z blízka aj zo vzdialenosti až 2,1 m, a to vrátane ťažko čitateľných kódov. Používanie skenera aj predinštalovaných aplikácií je intuitívne, čím sa eliminuje nutnosť školení. Vysoko odolný design zaisťuje odolnosť voči pádu z výšky až 3 m a tiež voči prachu, vode, extrémnym teplotám a vlhkosti.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačové pásky True Colours ®

15.9.2021  Tlačové pásky True Colours ®

Tlačové pásky True Colours® a retransferový film pre tlačiarne plastových kariet od Zebry zaisťujú konzistentnú, vysokokvalitnú farebnú reprodukciu pre fotografie v žiarivých farbách, verné odtiene aj ostré monochromatické čiarové kódy alebo text. Pre viac informácií z ohľadom spotrebného materiálu pre tlačiarne plastových kariet Zebra navštívte náš web, prípadne neváhajte kontaktovat naše obchodné oddelenie. Naši vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky a poradí vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

15.9.2021  Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Datalogic PowerScan PD9500-RT je káblová čítačka kódov vhodná pre stolové aplikácie. Dokáže čítať 1D aj 2D kódy a jej robustná mechanika zaisťuje spoľahlivý a dlhodobý výkon predovšetkým v maloobchodných činnostiach. Rad ručných skenerov PowerScan Retail 9500 je ako prvý na trhu schopný prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®, čím sa výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtová sieť Zebra NX 5500

15.9.2021  Bezdrôtová sieť Zebra NX 5500

½Bezdrôtová sieť Zebra NX5500 ponúka mimoriadnu rýchlosť, spoľahlivosť, bezpečnosť a flexibilitu pre stredne veľké podniky, ktoré poskytujú komplexnú správu a riadenie až 512 sieťových prvkov pomocou jedného zariadenia. Celá sieťová infraštruktúra je dostatočne inteligentná, maximálne rýchla aj priepustná, aby eliminovala preťaženie a oneskorenie prevádzky vďaka centralizovanému regulátoru. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte obchodné oddelenie. Naši odborníci vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD

14.9.2021  Čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD

Ručná čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD umožňuje laserové skenovanie v prémiovej kvalite. Jej prednosťami sú predovšetkým prepracovaný ergonomický tvar, dlhá životnosť a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Tento model sa hodí pre výrobcov elektroniky, ktorí potrebujú snímať 1D kódy s vysokou hustotou. LS1203-HD ponúka výkon a funkcie potrebné k neustálemu zvyšovaniu produktivity a vďaka jednoduchému a príjemnému použitiu je toto zariadenie skvelou investíciou s maximálnou návratnosťou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 Series

14.9.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 Series

Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 ponúka vynikajúcu rýchlosť tlače, kvalitu tlače a možnosti pripojenia. Je navrhnutá pre jednoduché používanie - má intuitívne LCD užívateľské rozhranie a jednoduché načítanie. Model ZT400 Series je štandardne dodávaný s rozsiahlou sadou pokročilých funkcií, ktoré zaisťujú, že tlačiareň vždy vyhovie všetkým potrebám ako teraz tak aj v budúcnosti. Tlačiareň ponúka také inovatívny operačný systém Zebra's Link-OS. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...