Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Mobilný terminál Joya Touch A6 HC

26.1.2022  Mobilný terminál Joya Touch A6 HC

Mobilný terminál Datalogic Joya Touch A6 HC je navrhnutý špeciálne pre zdravotníctvo, kde pomáha optimalizovať návratnosť investícií. Prináša väčšiu efektivitu pri starostlivosti o pacientov na lôžku, príjme pacientov, podávanie liekov, zberu a zdieľanie dát a ďalších činnostiach. Joya Touch A6 HC je k dispozícii v 2 verziách: vrecková verzia pripomínajúca smartphone alebo verzia s pištoľovou rukoväťou a pohodlnou spúšťou, pričom užívatelia môžu ľahko zmeniť zmeniť z jednej verzie na druhú.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný skener Datalogic PowerScan

26.1.2022  Ručný skener Datalogic PowerScan

Rad skenerov PowerScan je navrhnutý predovšetkým do priemyselného prostredia. Tieto snímače sú vybavené tlmičmi nárazov (v ktorých je umiestnená optika), ochranou proti prachu a špeciálnou gumou, ktoré sú kombinované tak, aby nedošlo k zničeniu snímača v dôsledku pádu až zo 2 m, striekajúcej vody, prípadne otrasov. Vzdialenosť snímania je v rozsahu 10-100 cm, u verzie LR až do 220 cm. Pre veľmi náročných užívateľov je k dispozícii aj verzia XLR (Extra Long Range). Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkonné tlačiarne kariet Zebra

26.1.2022  Výkonné tlačiarne kariet Zebra

Výkonný rad tlačiarní kariet Zebra je štandardom v kvalite tlače, spoľahlivosti a jednoduchosti používania. Tieto tlačiarne sú optimálnym riešením pre nasadenie tam, kde sa okrem výkonu vyžaduje taktiež kvalita a široká škála funkcií vyhovujúcich rastúcim potrebám trhu. Výkonný rad tlačiarní kariet Zebra sa hodí najmä napr. pre ID karty pre zabezpečenie a kontrolu prístupu, zamestnanecké/študentské ID karty, vernostné a členské karty a ďalšie. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače kódov Zebra DS9900HD Series

26.1.2022  Snímače kódov Zebra DS9900HD Series

Zebra prináša rad snímačov DS9900HD navrhnutý do prostredia laboratórií. Tieto skenery si ľahko poradí s kódmi, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v zdravotníckom prostredí, či už ide o veľmi malé, husté, zakrivené, farebné alebo poškodené kódy. Hybridný dizajn snímačov DS9900HD umožňuje ručné aj hands-free snímanie, pričom je možné medzi týmito režimami ľahko prepínať. Model DS9908HD vie taktiež čítať aj zápis prostredníctvom technológie RFID. Kontaktujte nás alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentační snímač Zebra DS9300 Series

25.1.2022  Prezentační snímač Zebra DS9300 Series

Zebra DS9300 Series je malý prezentačný skener so štýlovým a kompaktným dizajnom, ktorý sa hodí aj do prostredia s obmedzeným priestorom. Prečíta prakticky akékoľvek tlačené aj elektronické 1D a 2D kódy, vrátane kódov poškodených, zle vytlačených alebo vyblednutých. Vďaka umiestneniu a automatickému prispôsobovaniu LED diód je šetrný k očiam a umožnuje aj prispôsobenie zvukovej spätnej väzby. DS9300 zaisťuje spoľahlivý výkon po celý deň, a pomáha tak udržať vašich zákazníkov spokojných.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g-bf

25.1.2022  Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g-bf

Laserový snímač čiarových kódov Honeywell Voyager 1202g-bf prichádza s prielomovou technológiou "battery-free" a bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Bezbateriové prevedenie eliminuje zdĺhavé nabíjanie klasických batérií. Bluetooth Class 2 Radio navyše poskytuje používateľom slobodu až do vzdialenosti 10 m od základne v typickom pracovnom prostred. Pre väčšie pohodlie "paging systém" aktivuje sluchové signály, ktoré pomáhajú nájsť stratený snímač. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor VM3A

25.1.2022  Mobilný terminál Honeywell Thor VM3A

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Honeywell Thor VM3A je vybavený pokročilými funkciami a odolným dizajnom pre zaistenie spoľahlivej prevádzky aj v tých najnáročnejších podmienkach. Výkonný procesor Qualcomm 660, integrovaná klávesnica a komunikácia 2x2 MIMO WLAN pomáhajú udržať pracovníkov neustále vo spojení. Dotykový 12“ displej je ľahko čitateľný vnútri i vonku. OS Android spolu s platformou Mobility Edge zabezpečujú ľahké použitie a zabezpečenie vašich dát.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne Honeywell Apex i Series

25.1.2022  Tlačiarne Honeywell Apex i Series

Mobilné tlačiarne etikiet Honeywell Apex i Series predstavujú optimálne ľahké a ekonomické riešenie potreby mobilnej tlače v súčasnom dynamickom prostredí. Tieto cenovo dostupné mobilné tlačiarne etikiet ponúkajú všetky potrebné funkcie bez nutnosti nákupu nákladných doplnkov, ktoré je u iných produktov potrebné dokúpiť. Tlačiarne Apex i zaisťujú bezdrôtovú komunikáciu, dostatočnú pamäť, rýchlosť tlače a rýchle spracovanie, a dokážu sa tak vyrovnať aj tlačiarňam, ktoré sú podstatne drahšie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače kódov Zebra DS9900 Series

24.1.2022  Snímače kódov Zebra DS9900 Series

Snímače kódov Zebra DS9900 Series zaisťujú jedninečný výkon a maximálnu flexibilitu ručného aj hands-free skenovania. Jedinečný hybridný dizajn, ľahké prepínanie medzi režimy snímania a inovatívne funkcie pomáhajú zvyšovať produktivitu, zrýchľovať transakcie, skracovať čas strávený v radoch a prinášajú lepšiu zákaznícku skúsenosť. DS9900 okamžite zachytí 1D, 2D aj Digimarc kódy v takmer akomkoľvek stave. Model DS990R navyše kombinuje skener a RFID čítačku v jednom pre ešte väčšiu efektivitu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

24.1.2022  Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e predstavuje univerzálne multimodálne zariadenie prinášajúce provízne zisky a flexibilitu pre váš podnik. Prináša elegantný vreckový dizajn, avšak zároveň je dostatočne odolný pre použitie aj v náročných prevádzkových podmienkach. Dolphin 75e je efektívny a ponúka nižšie náklady na vlastníctvo oproti tradičným jednoúčelových zariadením. Dotykový 4,3"displej Corning Gorilla Glass je dobre viditeľný aj za slnečného svetla. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska KCVE - vosk

24.1.2022  Farbiaca páska KCVE - vosk

KCVE termotransferová vosková farbiaca páska má nízku energetickú náročnosť na tlačovú hlavu. Prináša najvýhodnejšie riešenie pre aplikácie na papierové samolepiace materiály (matné aj pololesklé). KCVE sa hodí pre použitie napríklad v potravinárskom priemysle, logistike alebo skladovom hospodárstve. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Naši vyškolení a skúsení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky a navrhnú riešenie práve pre vás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet Honeywell PB Series

24.1.2022  Tlačiarne etikiet Honeywell PB Series

Mobilné tlačiarne etikiet Honeywell PB21/PB31/PB51 prinášajú jasnú výhodu pre pracovníkov na cestách, ktorí potrebujú tlačiť faktúry, potvrdenie o doručení, plány riadenia zásob, objednávky, príjmy atp. Či už sa využívajú ako samostatné tlačiarne alebo sú spárované s mobilnými terminály, tieto modely slúžia pre maximálne zvýšenie efektivity. Unikátne mechanické dizajnové prvky tlačiarní a veľkokapacitná batéria pomáhajú zvyšovať produktivitu v náročných aplikáciách. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952g-bf

23.1.2022  Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952g-bf

Bezbatériový snímač kódov Honeywell Xenon Extreme Performance (XP) 1952g-bf prináša maximálnu flexibilitu skenovania bez nutnosti údržby alebo dlhého dobíjania spojeného s tradičnými batériami. Vďaka tomu pomáha šetriť čas aj náklady a zároveň má nižší dopad na životné prostredie. Tento bezdrôtový skener s technológiou Bluetooth umožňuje presné a rýchle čítanie 1D a 2D kódov do vzdialenosti až 10 m od základne, pričom vie prečítať aj nekvalitné alebo poškodené kódy. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XSLATE L10

23.1.2022  Mobilný terminál Zebra XSLATE L10

Mobilný terminál Zebra XSLATE L10 zaisťuje spoľahlivý zber a analýzu dát o zákazníkoch, majetku alebo nových príležitostiach, čím pomáha zvyšovať efektivitu mobilných pracovníkov. Terminál je vysoko odolný - prežije pády z výšky až 1,8 m a rovnako je odolný proti prachu, vlhkosti, vode aj extrémnym teplotám. Vďaka tomu sa hodí aj do náročného prostredí. K tabletu XSLATE L10 je k dispozícii celý rad príslušenstva ako stojan, klávesnica, držadlo, atp. pre pohodlné používanie. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra HC100 tlačiareň ID náramkov

23.1.2022  Zebra HC100 tlačiareň ID náramkov

Tlačiareň identifikačných náramkov na zápästie Zebra HC100 nájde využitie najmä v zdravotníctve a zábavnom priemysle. Jej prednosťami sú jednoduchosť obsluhy a rýchla pripravenosť tlače. Navyše dokáže automaticky detekovať cartridge a vykonať kalibráciu. Ponúkame taktiež Zebra pásky, ktoré sú priamo z výroby ošetrené antibakteriálnou vrstvou. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Naši skúsení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...