Bezpečnosť a ochrana - Ponuky

Trezor Power Safe S2 300.

21.10.2017  Trezor Power Safe S2 300.

Ponúkame trezor Power Safe S2 300.
Bezpečnostné znaky:
- Dvojplášťový nábytkový trezor.
- Ochrana pred vlámaním a menším ohňom.
- Celková hrúbka dverí 70mm.
- 2 otvory pre upevnenie v spodnej stene.
- Upevňovací materiál je súčásťou dodávky.
- Barva RAL 7016 antracit.
Zámok: bezpečnostný trezorový motýlkový zámok trieda EN-Klasse 1 s pancierovou ochranou z mangánovej oceli, 2 klúče, priemer uzamykacích čapov Ø 20mm.
Cena: €200.

Firma: A-TREZORY, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Autonómne hlásiče požiaru

20.10.2017  Autonómne hlásiče požiaru

Zabezpečujeme predaj autonómnych hlásičov požiaru, ktoré spoľahlivo detekujú požiar a pomocou zvukovej signalizácie vyvolajú poplach. Autonómne hlásiče požiaru patria medzi ekonomicky nenáročné riešenia protipožiarnej ochrany a zároveň tiež vynikajú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Autonómne hlásiče požiaru sú napájané iba z batérií, nepotrebujú iné zdroje energie. Viac informácií získate na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samostmievacia zváracia kukla KWX730

20.10.2017  Samostmievacia zváracia kukla KWX730

Samostmievacia zváracie kukla KWX730 je osadená filtrom s optickou kvalifikáciou 1/1/1/1 podľa EN379. Nový vystužený skelet poskytuje vysoký komfort, ale aj bezpečnosť pri práci.

Vypnutie a zapnutie je úplne automatické. Tiež indikátor slabej batérie Vás včas upozorní na potrebu výmeny. Zorné pole poskytuje perfektnú ochranu pred UV / IR žiarením.

Pre kompletné informácie a technické parametre navštívte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Tripodový turniket TTB07

20.10.2017  Tripodový turniket TTB07

Moderné tripodový turniket v nerezovom prevedení vyniká moderným dizajnom. Vhodný aj do vonkajšieho prostredia.
Variantné vybavenie turniketu:
* Bezkontkatní snímača RFID
* Čítačka čiarových kódov
* Padacie ramená
* prehĺtacích identifikačných nosičov zabudovaný v nohe turniketu
* Smerové ukazovatele priechodu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Požiarna kniha

19.10.2017  Požiarna kniha

Požiarna kniha pre vedenie všetkých údajov týkajúcich sa požiarnej ochrany. Do požiarnej knihy sa zaznamenávajú vykonané kontroly a revízie, zistené nedostatky a spôsob ich odstránenia, školenia zamestnancov, informácie o cvičných poplachoch a prípadných požiaroch atď. Objednávajte v našom e-shope.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

18.10.2017  Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

Ponúkame sorbčné látky. Teraz v sortimente sypký Vapex pre odsávanie kvapalín. Jedná sa o biely, zrnitý, sypký materiál, ktorý je schopný absorbovať ropné produkty prednostne aj pred vodou, ak sa jedná o zmes vody a ropy. Pri aplikácii na suchom povrchu ho stačí zmiesť do vriec, z vody sa zbiera pomocou sieťkových zberačov. Neobsahuje zdraviu škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Plnoprůchodový turniket

18.10.2017  Plnoprůchodový turniket

Moderné plnoprůchodový turniket je ideálny pre zabezpečenie vstupu ako do budov, tak aj do vonkajších areálov. Toto riešenie spĺňa maximálne požiadavky na bezpečnosť a pritom sa vyznačuje atraktívnym dizajnom, robustným prevedením a jednoduchosťou používania.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Hydrantový systém K-L 25

16.10.2017  Hydrantový systém K-L 25

Dodávame hydrantové systémy pre potreby požiarnej ochrany. Skrine hydrantového systému sú vyrobené z kvalitného oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovej farby v bielom alebo červenom prevedení. Súčasťou hydrantového systému je tvarovo stála hadica Pyrolex v dĺžke 30 metrov. Hydrantový systém je vybavený uzavierateľnou kombinovanou prúdnicou a možnosťou nastavenia plného alebo kužeľového prúdu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pojazdné hasiace prístroje

14.10.2017  Pojazdné hasiace prístroje

Ponúkame pojazdné hasiace prístroje. V našom e-shope nájdete niekoľko typov - hasiace prístroje práškové, snehové aj penové a sú určené najmä pre priemyselné prevádzky. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho typu, neváhajte nás kontaktovať.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Fotoluminiscenčné bezpečnostné tabuľky

14.10.2017  Fotoluminiscenčné bezpečnostné tabuľky

Ponúkame široký sortiment fotoluminiscenčných bezpečnostných tabuliek pre vybavenie budov. Nájdete u nás tabuľky požiarnej ochrany aj únikové tabuľky pre ľahšiu orientáciu. Navštívte náš e-shop.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovačky rukavice pre boxy RGA800/200

13.10.2017  Pieskovačky rukavice pre boxy RGA800/200

Pieskovacie rukavice CONTRACOR sú navrhnuté tak, aby vydržali drsné prostredie v pieskovacom boxe. Sú veľmi pohodlné a poskytujú dlhú trvácnosť a funkčnosť. Dlhé rukavice RGS sú vyrobené z kaučuku s bavlnenou podšívkou. Pomáhajú odstraňovať statickú elektrinu, sú pružné a pohodlné. Sú vhodné pre pieskovacie boxy s otvorom na rukavice 200 mm alebo sa môžu použiť samostatne. Drsný povrch rukavíc umožňuje ľahké uchopenie a zabraňuje vyšmyknutiu pieskovaných predmetov.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Hasicí přístroj sněhový

13.10.2017  Hasicí přístroj sněhový

Sněhový hasicí přístroj nachází uplatnění v oblasti průmyslu, je vhodný pro hašení vybavení laboratoří, elektropřístrojů a různých rozvoden. Při hašení nezůstanou zbytky hasicí látky, je ideální pro hašení přístrojů jemné mechaniky, spalovacích nebo elektrických motorů a jejich doplňkových zařízení, jako jsou spouštěče, karburátory, elektrické spínače, PC atd. Další jeho nespornou výhodou je příznivá cena hasiva. Hašení lze kdykoli přerušit. Životnost hasicího přístroje je nejdéle 40 let.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Tripodový turniket TTB05

13.10.2017  Tripodový turniket TTB05

Moderné tripodový turniket TTB05 vo farebnom či celonerezovom prevedení s atraktívnym a moderným dizajnom. Turniket je obojsmerný s vysokou priepustnosťou osôb. TTB05 je vhodný ako pre vnútorné tak i vonkajšie použitie.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Tryskacia prilba (kukla) COMFORT

12.10.2017  Tryskacia prilba (kukla) COMFORT

Veľmi odolná, ľahká a cenove výhodná tryskacia prilba vhodná pre všetky typy tryskania. Výborne chráni proti prachu a zahmleniu. Kukla je dodávaná s regulátorom vzduchu, indikátorom prívodu vzduchu a s pláštenkou. Výrobca: CONTRACOR /SRN/.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Servis a revízie hasiacich prístrojov

12.10.2017  Servis a revízie hasiacich prístrojov

Zaoberáme sa servisom a revíziami hasiacich prístrojov všetkých druhov. Kontrola je nutná u všetkých majiteľov hasiacich prístrojov a vybavenia minimálne raz ročne. V prípade nutnosti odoslať prístroj na dielenskú údržbu ponúkame možnosť dočasného zapožičania hasiaceho vybavenia počas opravy.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...