Bezpečnosť a ochrana - Ponuky

Moderné bezpečnostné technológie

11.12.2018  Moderné bezpečnostné technológie

Profesionálne sa zaoberáme modernými a inovatívnymi technológiami v oblasti zabezpečovacích služieb. V našej ponuke nájdete komplexné riešenie prevencie bezpečnosti od analýzy potrieb až po dodávku a realizáciu. Zaoberáme sa kvalitnými modernými bezpečnostnými technológiami, ako je napríklad dodávka a inštalácia vnútorných a vonkajších kamier, elektronických zabezpečovacích systémov, realizácia dochádzkových systémov pre malé a stredné firmy atď. Kontaktujte nás pre viac informácií!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Požiarna kniha

11.12.2018  Požiarna kniha

Požiarna kniha pre vedenie všetkých údajov týkajúcich sa požiarnej ochrany. Do požiarnej knihy sa zaznamenávajú vykonané kontroly a revízie, zistené nedostatky a spôsob ich odstránenia, školenia zamestnancov, informácie o cvičných poplachoch a prípadných požiaroch atď. Objednávajte v našom e-shope.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

10.12.2018  Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

Ponúkame sorbčné látky. Teraz v sortimente sypký Vapex pre odsávanie kvapalín. Jedná sa o biely, zrnitý, sypký materiál, ktorý je schopný absorbovať ropné produkty prednostne aj pred vodou, ak sa jedná o zmes vody a ropy. Pri aplikácii na suchom povrchu ho stačí zmiesť do vriec, z vody sa zbiera pomocou sieťkových zberačov. Neobsahuje zdraviu škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Hydrantový systém K-L 25

8.12.2018  Hydrantový systém K-L 25

Dodávame hydrantové systémy pre potreby požiarnej ochrany. Skrine hydrantového systému sú vyrobené z kvalitného oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovej farby v bielom alebo červenom prevedení. Súčasťou hydrantového systému je tvarovo stála hadica Pyrolex v dĺžke 30 metrov. Hydrantový systém je vybavený uzavierateľnou kombinovanou prúdnicou a možnosťou nastavenia plného alebo kužeľového prúdu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamerové systémy preverených značiek

7.12.2018  Kamerové systémy preverených značiek

Sme odborníkmi na kamerové systémy a zabezpečovacie služby. V odbore sa pohybujeme už nejakú dobu a presne vieme, aké produkty ktorých firiem môžeme s kľudným srdcom odporučiť. Ak sa zveríte do našich rúk, potom si môžete byť istí, že vám dodáme a inštalujeme jedine a len vysoko kvalitné kamerové systémy preverených značiek. Pre viac informácií ohľadom kamerových systémov nás prosím kontaktujte, veľmi radi vám všetko objasníme.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Vnútorný bezpečnostný kamerový systém

6.12.2018  Vnútorný bezpečnostný kamerový systém

Prevencia predovšetkým! Tak vidíme vnútorný bezpečnostný systém, ktorý je nielen dôležitým svedkom možných situácií, ale tiež veľmi efektívnym nástrojom psychologickej prevencie. Vnútorný bezpečnostný systém disponuje kamerovým záznamom s full HD rozlíšením, ktorý možno veľmi ľahko prepojiť s mobilnou či webovou aplikáciou. Vnútorný bezpečnostný kamerový systém zabezpečí, že budete vždy v obraze. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, vytvoríme ponuku presne podľa vašich potrieb.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Pojazdné hasiace prístroje

6.12.2018  Pojazdné hasiace prístroje

Ponúkame pojazdné hasiace prístroje. V našom e-shope nájdete niekoľko typov - hasiace prístroje práškové, snehové aj penové a sú určené najmä pre priemyselné prevádzky. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho typu, neváhajte nás kontaktovať.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Fotoluminiscenčné bezpečnostné tabuľky

6.12.2018  Fotoluminiscenčné bezpečnostné tabuľky

Ponúkame široký sortiment fotoluminiscenčných bezpečnostných tabuliek pre vybavenie budov. Nájdete u nás tabuľky požiarnej ochrany aj únikové tabuľky pre ľahšiu orientáciu. Navštívte náš e-shop.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vonkajšie bezpečnostné kamery

5.12.2018  Vonkajšie bezpečnostné kamery

Kvalitný vonkajší bezpečnostný kamerový systém zabezpečí dokonalý prehľad a pokojný spánok. Ponuka nášho sortimentu obsahuje vonkajšie bezpečnostné kamery pre riešenie prevencie v oblasti bezpečnosti majetku a osôb. Kontaktujte nás pre viac informácií, naši odborníci sa s vami spoja a ponúknu riešenie na mieru vašim potrebám a požiadavkám. Sme tu pre vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Hasicí přístroj sněhový

5.12.2018  Hasicí přístroj sněhový

Sněhový hasicí přístroj nachází uplatnění v oblasti průmyslu, je vhodný pro hašení vybavení laboratoří, elektropřístrojů a různých rozvoden. Při hašení nezůstanou zbytky hasicí látky, je ideální pro hašení přístrojů jemné mechaniky, spalovacích nebo elektrických motorů a jejich doplňkových zařízení, jako jsou spouštěče, karburátory, elektrické spínače, PC atd. Další jeho nespornou výhodou je příznivá cena hasiva. Hašení lze kdykoli přerušit. Životnost hasicího přístroje je nejdéle 40 let.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a revízie hasiacich prístrojov

4.12.2018  Servis a revízie hasiacich prístrojov

Zaoberáme sa servisom a revíziami hasiacich prístrojov všetkých druhov. Kontrola je nutná u všetkých majiteľov hasiacich prístrojov a vybavenia minimálne raz ročne. V prípade nutnosti odoslať prístroj na dielenskú údržbu ponúkame možnosť dočasného zapožičania hasiaceho vybavenia počas opravy.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Hydrantové systémy

3.12.2018  Hydrantové systémy

Hydrantové systémy niekoľkých typov - vyberajte u nás. V ponuke sú klasické požiarne hydrantové systémy v oceľovej alebo nerezovej skrinke s plnými alebo presklenými dvierkami, s tvarovo stálymi hadicami. K odberu tiež niekoľko typov hydrantových systémov kombi, ktoré obsahujú okrem hadice aj hasiaci prístroj. Navštívte náš e-shop.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ochrana detských prstov za 32,90 EUR

1.12.2018  Ochrana detských prstov za 32,90 EUR

Profil "FINPROTECT Plus" chráni bezpečne pred zranením na strane závesu dverí. Dĺžka profilu 198 cm. Sada 5090 (profil vonkajší 50mm, vnútorný 90mm) je vhodný pre falcové a bezfalcové dvere. Farba: biela, čierna, sivá, modrá, žltá, červená, hnedá.

Cena: 32,90 EUR bez DPH (farba biela a čierna), pri odbere nad 400,- EUR bez DPH poskytujeme 10% zľavu.

Katalóg pre firmy zadarmo, viac info na prevádzke v Žiline.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Alarmy EZS

30.11.2018  Alarmy EZS

Zabezpečíme pre vás alarmy elektronického zabezpečovacieho systému. Pripojenie alarmov EZS zabezpečujeme prostredníctvom pultu centrálnej ochrany, alebo sprostredkovaním kontaktu na mobilný telefón. Týmto spôsobom sa ihneď dozviete možné narušenie priestoru a máte možnosť ihneď na danú situáciu reagovať. Sme odborníci na zabezpečenie majetku, kontaktujte nás, predostriete nám svoje problémy a my nájdeme najvhodnejšie riešenie. Sme tu pre vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Detektor oxidu uhoľnatého

30.11.2018  Detektor oxidu uhoľnatého

Osvedčený autonómny hlásič prítomnosti oxidu uhoľnatého, ktorý je vybavený kvalitným elektrochemickým senzorom oxidu uhoľnatého, ktorý upozorňuje na nebezpečnú úroveň CO. V takom prípade vydáva poplachový signál sirénu a začne blikať červený indikátor. Bližšie informácie a širšia ponuka v našom e-shope.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...