Bezpečnosť a ochrana - Ponuky

Vonkajšie bezpečnostné kamery

22.10.2018  Vonkajšie bezpečnostné kamery

Kvalitný vonkajší bezpečnostný kamerový systém zabezpečí dokonalý prehľad a pokojný spánok. Ponuka nášho sortimentu obsahuje vonkajšie bezpečnostné kamery pre riešenie prevencie v oblasti bezpečnosti majetku a osôb. Kontaktujte nás pre viac informácií, naši odborníci sa s vami spoja a ponúknu riešenie na mieru vašim potrebám a požiadavkám. Sme tu pre vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Hasicí přístroj sněhový

22.10.2018  Hasicí přístroj sněhový

Sněhový hasicí přístroj nachází uplatnění v oblasti průmyslu, je vhodný pro hašení vybavení laboratoří, elektropřístrojů a různých rozvoden. Při hašení nezůstanou zbytky hasicí látky, je ideální pro hašení přístrojů jemné mechaniky, spalovacích nebo elektrických motorů a jejich doplňkových zařízení, jako jsou spouštěče, karburátory, elektrické spínače, PC atd. Další jeho nespornou výhodou je příznivá cena hasiva. Hašení lze kdykoli přerušit. Životnost hasicího přístroje je nejdéle 40 let.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a revízie hasiacich prístrojov

21.10.2018  Servis a revízie hasiacich prístrojov

Zaoberáme sa servisom a revíziami hasiacich prístrojov všetkých druhov. Kontrola je nutná u všetkých majiteľov hasiacich prístrojov a vybavenia minimálne raz ročne. V prípade nutnosti odoslať prístroj na dielenskú údržbu ponúkame možnosť dočasného zapožičania hasiaceho vybavenia počas opravy.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Hydrantové systémy

20.10.2018  Hydrantové systémy

Hydrantové systémy niekoľkých typov - vyberajte u nás. V ponuke sú klasické požiarne hydrantové systémy v oceľovej alebo nerezovej skrinke s plnými alebo presklenými dvierkami, s tvarovo stálymi hadicami. K odberu tiež niekoľko typov hydrantových systémov kombi, ktoré obsahujú okrem hadice aj hasiaci prístroj. Navštívte náš e-shop.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Alarmy EZS

17.10.2018  Alarmy EZS

Zabezpečíme pre vás alarmy elektronického zabezpečovacieho systému. Pripojenie alarmov EZS zabezpečujeme prostredníctvom pultu centrálnej ochrany, alebo sprostredkovaním kontaktu na mobilný telefón. Týmto spôsobom sa ihneď dozviete možné narušenie priestoru a máte možnosť ihneď na danú situáciu reagovať. Sme odborníci na zabezpečenie majetku, kontaktujte nás, predostriete nám svoje problémy a my nájdeme najvhodnejšie riešenie. Sme tu pre vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Detektor oxidu uhoľnatého

17.10.2018  Detektor oxidu uhoľnatého

Osvedčený autonómny hlásič prítomnosti oxidu uhoľnatého, ktorý je vybavený kvalitným elektrochemickým senzorom oxidu uhoľnatého, ktorý upozorňuje na nebezpečnú úroveň CO. V takom prípade vydáva poplachový signál sirénu a začne blikať červený indikátor. Bližšie informácie a širšia ponuka v našom e-shope.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ochrana detských prstov za 32,90 EUR

17.10.2018  Ochrana detských prstov za 32,90 EUR

Profil "FINPROTECT Plus" chráni bezpečne pred zranením na strane závesu dverí. Dĺžka profilu 198 cm. Sada 5090 (profil vonkajší 50mm, vnútorný 90mm) je vhodný pre falcové a bezfalcové dvere. Farba: biela, čierna, sivá, modrá, žltá, červená, hnedá.

Cena: 32,90 EUR bez DPH (farba biela a čierna), pri odbere nad 400,- EUR bez DPH poskytujeme 10% zľavu.

Katalóg pre firmy zadarmo, viac info na prevádzke v Žiline.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Kamerové systémy IPCCTV

16.10.2018  Kamerové systémy IPCCTV

Bezpečnosť svojho objektu zabezpečíte pomocou profesionálnych kamerových systémov IPCCTV z našej ponuky. Zabezpečíme pre vás kamerové systémy podľa vašich potrieb, so záznamom a možnosťou pripojenia k internetu. Môžete si tak v reálnom čase prekontrolovať cez aplikáciu v mobilnom telefóne či na webe skutočný stav. Kontaktujte nás, sme profesionálmi v oblasti bezpečnostných služieb a veľmi radi vám poradíme to pravé riešenie pre vaše potreby.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Hasiace prístroje a hydranty

15.10.2018  Hasiace prístroje a hydranty

Sme predajcom a značkovým servisom HP schválených pre používanie v SR. Sme vybavení pracoviskom na vykonávanie periodických skúšok tlakových nádob. Zabezpečujeme dodávky, revízie a opravy požiarnych vodovodov a TZ požiarnych hadíc.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Autonómne hlásiče požiaru

15.10.2018  Autonómne hlásiče požiaru

Zabezpečujeme predaj autonómnych hlásičov požiaru, ktoré spoľahlivo detekujú požiar a pomocou zvukovej signalizácie vyvolajú poplach. Autonómne hlásiče požiaru patria medzi ekonomicky nenáročné riešenia protipožiarnej ochrany a zároveň tiež vynikajú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Autonómne hlásiče požiaru sú napájané iba z batérií, nepotrebujú iné zdroje energie. Viac informácií získate na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Inštalácia elektrorozvodov a iné služby

14.10.2018  Inštalácia elektrorozvodov a iné služby

V odbore zabezpečovacích a komunikačných systémov sa pohybujeme už dlhú dobu, za tento čas sme získali mnoho skúseností a odborných znalostí, ktoré sa prejavili v stovkách pozitívnych referencií našich klientov. Naša ponuka služieb sa premieňa v závislosti od dopytu, stabilne však ponúkame ponuku a montáž kamerových systémov, realizáciu komplexného zabezpečovacieho systému, inštaláciu dochádzkových systémov, IP videotelefóny a samozrejme tiež inštaláciu elektrorozvodov.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Zabezpečovacie systémy Jablotron

13.10.2018  Zabezpečovacie systémy Jablotron

Sme odborníkmi v odbore zabezpečovacích a komunikačných systémov. Jednou z mnohých našich služieb, ktoré svojim klientom ponúkame je odborná inštalácia a servis zabezpečovacích a iných produktov firmy Jablotron. Sme držiteľmi certifikátu firmy Jablotron, ktorý nás oprávňuje vykonávať kvalifikované montáže a servisné úkony na produktoch firmy Jablotron. Pre viac informácií nás kontaktujte, veľmi radi vám podáme podrobnejšie informácie. Tešíme sa na vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Montáž IP videotelefónov

10.10.2018  Montáž IP videotelefónov

Realizujeme montáž IP videotelefónov. IP videotelefónne stanice umožňujú prepojenie medzi vonkajšou jednotkou a počítačom, tabletom či mobilom. S IP videotelefónom zahájite komunikáciu s prichádzajúcim už predo dvermi. IP videotelefóny sú vhodné pre firemné aj domáce použitie. Kontaktujte nás pre viac informácií. Naši odborníci vám odporučia riešenie presne pre vaše potreby. Sme tu pre vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Elektronický zabezpečovací systém

9.10.2018  Elektronický zabezpečovací systém

Zaoberáme sa realizáciou elektronického zabezpečovacieho systému od analýzy potrieb až po komplexné servisné služby. Zabezpečíme pre vašu firmu elektronický zabezpečovací systém s pripojením na pult centrálnej ochrany alebo mobilné telefóny vybraných osôb. Kontaktujte nás a my vám veľmi radi objasníme, ako celý systém elektronického zabezpečovacieho systému, funguje. Sme tu pre vás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Moderné bezpečnostné technológie

6.10.2018  Moderné bezpečnostné technológie

Profesionálne sa zaoberáme modernými a inovatívnymi technológiami v oblasti zabezpečovacích služieb. V našej ponuke nájdete komplexné riešenie prevencie bezpečnosti od analýzy potrieb až po dodávku a realizáciu. Zaoberáme sa kvalitnými modernými bezpečnostnými technológiami, ako je napríklad dodávka a inštalácia vnútorných a vonkajších kamier, elektronických zabezpečovacích systémov, realizácia dochádzkových systémov pre malé a stredné firmy atď. Kontaktujte nás pre viac informácií!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...