Doprava, preprava, skladovanie - Ponuky

Gravitačné valčekové dopravníky

12.12.2018  Gravitačné valčekové dopravníky

Ponúkame výrobu a predaj gravitačných valčekových dopravníkov na priemyselné využitie. Valčekové gravitačné dopravníky nie sú poháňané žiadnou elektrickú energiou, ich sklon zabezpečuje premiestnenie materiálu, sú vyrábané z prvotriednej pevnej konštrukcie a sú schopné premiestniť aj náklad vyššej hmotnosti. Vďaka sklonu prepravnej plochy tu nie sú žiadne náklady na energiu, a preto sú tiež gravitačné valčekové dopravníky veľmi vyhľadávaným typom prepravné mechanizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prepravné pásové dopravníky

9.12.2018  Prepravné pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu prepravných pásových dopravníkov pre vybavenie výrobných procesov rôznych priemyselných odvetví. Prepravné pásové dopravníky dodávame v rôznom zhotovení podľa Vašich potrieb. Prepravné pásové dopravníky vyrábame v prevedení lomeného typu "Z" a "L", ďalej tiež zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, poschodové a špeciálne podľa individuálnych výrobných potrieb. Prepravné pásové dopravníky sú vhodné na manipulačné, skladovacie, medzioperačné činnosti u automatizovanej výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Preprava sypkých mateiálov-autodoprava

5.12.2018  Preprava sypkých mateiálov-autodoprava

Ponúkame prepravu sypkých materiálov, zeminy, štrkov ap. v celej republike. Vlastníme moderné nákladné autá Mercedes, Scania, Man, Tatra solo i s vlekmi. Vlastný servis, rozvoz nafty, upratovaciu techniku ​​/rotačný zmeták s radlicou, kropičky/. Skúsených vodičov a strojníkov.

Preprava nadrozmerných nákladov

5.12.2018  Preprava nadrozmerných nákladov

Ponúkame prepravy nadrozmerných nákladov podvalníky Goldhofer a Noteboom s nosností do 80 T.

WINBAG - nafukovací vzduchový klin

5.12.2018  WINBAG - nafukovací vzduchový klin

Zaviedli sme novinku - inovatívny nafukovací vzduchový klin!

Nahrádza podložky a kliny pri inštalácii okien. Je jemný, mäkký, ale i veľmi silný. Vhodný na dvíhanie tažkých dverí z pántov (max. zaťaženie 100 kg) alebo dvíhanie nábytku, práčky a iného vybavenia domácnosti.

Nová nižšia cena - 15,100 EUR + DPH.

Pre firmy zľavy až -10%!

Viac info na našich www. alebo na pobočke v Žiline.

Katalóg 2018 objednávejte na webe!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Kvalitné montážne linky

4.12.2018  Kvalitné montážne linky

Realizujeme výrobu a predaj kvalitných výrobných a montážnych liniek do rôznych odvetví priemyslu. Výrobné a montážne linky zhotovujeme vždy na základe potrieb výrobného procesu. Dodávame kvalitné výrobné a montážne linky plne automatizované alebo s ručným pohybom. Navrhneme riešenie výrobných a montážnych liniek aj do rôzne veľkých výrobných priestorov. Navštívte naše webové stránky a pozrite si naše realizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Priemyselné dopravníky

2.12.2018  Priemyselné dopravníky

Venujeme sa výrobe kvalitných priemyselných dopravníkov pre výrobné montážne linky. Priemyselné dopravníky dodávame štandardné pásové, šikmé, lomené, valčekové, modulárne, reťazové a remeňové. Nami zhotovené priemyselné dopravníky sú vyrábané na základe riadnej certifikácie a takisto podľa Vašich požiadaviek výrobného procesu. Priemyselné dopravníky ponúkame aj v atypických tvaroch, sa zákrutami, alebo poschodové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Triediace zariadenie

29.11.2018  Triediace zariadenie

Zaoberáme sa výrobou a predajom triediacich zariadení a klapiek. Ponúkame triediace klapky, lineárne, karuselové, otočné a poschodové triediče. Triediace zariadenie dodávame podľa Vami zvolených parametrov pre triedenie dielov, súčiastok a výrobkov do prepravných obalov. Ku triediacim zariadením poskytujeme buď vlastné riadenie, alebo s napojením na riadenie zo stroja či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dopravníkové systémy

25.11.2018  Dopravníkové systémy

Ponúkame celý rad kvalitných dopravníkových systémov pre manipuláciu a presun ľahkého aj ťažkého materiálu. Zameriavame sa na výrobu dopravníkových systémov rôznych druhov: pásové, valčekové, modulárne, remeňové a reťazové dopravníky. Dopravníkové systémy vyrábame presne podľa Vašich potrieb a sme schopní vyrobiť dopravníky aj atypických tvarov. V rámci transportu ťažkých materiálov poskytujeme aj dopravníky so špeciálnou úpravou pásov odolných proti mechanickému poškodeniu.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Preprava nadmerných nákladov v ČR i EU

23.11.2018  Preprava nadmerných nákladov v ČR i EU

Ponúkame prepravu nadmerných nákladov podvalníkmi Goldhoffer a Noteboom s nosnosťou do 80 t.

Lomené pásové dopravníky

22.11.2018  Lomené pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj lomených pásových dopravníkov typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na mieru podľa Vašich individuálnych požiadaviek. K lomeným dopravníkovým pásom ponúkame aj voliteľné príslušenstvo: štandardné aj špeciálne násypky, výstupné sklzy a zabudované bočné vedenie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Medzinárodná kamionová doprava

22.11.2018  Medzinárodná kamionová doprava

Ponúkame kamiónovú dopravu akéhokoľvek druhu tovaru na území celej EÚ. Náš vozový park obsahuje nielen návesy plachtové s výškou 2,8 m ale aj návesy s výškou 3 m.

Text je preložený automatickým prekladačom.
Potrebujete skladovať tovar v chlade?

2.11.2018  Potrebujete skladovať tovar v chlade?

Potrebujete skladovať tovar v chlade? Ponúkame voľnú kapacitu chladených skladových priestorov 2-8 ° C. Ponúkame nielen skladovanie, ale aj všetky logistické služby. K dispozícii sú paletové aj priehradkové pozície. Skladujeme takmer akýkoľvek tovar vyžadujúci stálu teplotu 2-8 ° C. Vaša termolabilné tovar prepravíme na miesto určenia za dodržania teplotných podmienok prostredníctvom vlastného vozového parku s on-line snímaním teplôt.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Skladovanie na križovatke D1, D2

2.11.2018  Skladovanie na križovatke D1, D2

Skladovanie na križovatke D1, D2 Ponúkame voľnú kapacitu - paletové a priehradkové pozície. Skladovanie v teplotne riadenom skladu, evidencia vlhkosti, kamerový systém, spoľahliví a ochotní zamestnanci ... V ZZM máme skúsenosti s vedením distribučných skladov, konsignácia, disponujeme vlastnou dopravou. Povedieme evidenciu Vašich skladových zásob, podľa Vašich pokynov pripravíme tovar na expedíciu a privezieme k zákazníkom. Viac informácií na dotaz.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Osobné výťahy hydraulické

12.2.2018  Osobné výťahy hydraulické

Ponúkame: Oösobné výťahy hydraulické s automatickými dverami, strojovňa vedľa šachty. V prípade, že tu nenájdete požadované technické riešenie, alebo potrebujete zmenu technických parametrov alebo rozmerov oproti vzorovému projektu, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

Firma: SLOV lift spol. s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...