Doprava, preprava, skladovanie - Ponuky

Odborná manipulácia s tovarom

19.8.2018  Odborná manipulácia s tovarom

Zabezpečíme Vášmu, u nás uskladnenému tovar, nielen vynikajúce skladovacie podmienky, ale aj odbornú manipuláciu. Naši zamestnanci sú starostliví a rokmi preverení odborníci, ktorí rozhodne vedia, ako manipulovať s akýmkoľvek tovarom, tak aby sa nepoškodil a nestratil na hodnote. Sme si vedomí dôležitosti skladovacích činností v celom procese podnikania, a tak k svojej práci pristupujeme. Kontaktujte nás, aj Vašim produktom sa budeme svedomito a radi venovať.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Logistika v skladovaní

18.8.2018  Logistika v skladovaní

Sme profesionáli v oblasti skladového logistického systému. Naším cieľom je zabezpečiť výrobcom aj predajcom maximálne kvalitné plynulé logistické služby. Našim klientom napomáhame v ich činnosti prevzatím zodpovednosti za skladovanie. Klient tak prichádza o stres, vyčerpávajúcu prácu a zodpovednosť za uskladnenie tovaru. V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu a dokážeme ponúknuť kvalitné podmienky pre uskladnenie, spolu s celým systémom služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prenájom skladových priestorov Havířov

16.8.2018  Prenájom skladových priestorov Havířov

Ponúkame možnosť prenájmu skladových priestorov v Havířove. Disponujeme skladovými priestormi v celkovej výmere 940 m2. Ponúkané skladové priestory v Havířove sú skvelou možnosťou na uskladnenie produktov, ktoré nutne potrebujú byť v bezprašnom prostredí. Skladové priestory ponúkajú i teplotný komfort s minimálnou teplotou 5°C a maximálnou teplotou 15°C. Kontaktujte nás, predložte nám Vaše požiadavky a my urobíme všetko preto, aby Ste boli spokojní.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné montážne linky

16.8.2018  Kvalitné montážne linky

Realizujeme výrobu a predaj kvalitných výrobných a montážnych liniek do rôznych odvetví priemyslu. Výrobné a montážne linky zhotovujeme vždy na základe potrieb výrobného procesu. Dodávame kvalitné výrobné a montážne linky plne automatizované alebo s ručným pohybom. Navrhneme riešenie výrobných a montážnych liniek aj do rôzne veľkých výrobných priestorov. Navštívte naše webové stránky a pozrite si naše realizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
WINBAG - nafukovací vzduchový klin

15.8.2018  WINBAG - nafukovací vzduchový klin

Zaviedli sme novinku - inovatívny nafukovací vzduchový klin!

Nahrádza podložky a kliny pri inštalácii okien. Je jemný, mäkký, ale i veľmi silný. Vhodný na dvíhanie tažkých dverí z pántov (max. zaťaženie 100 kg) alebo dvíhanie nábytku, práčky a iného vybavenia domácnosti.

Nová nižšia cena - 15,100 EUR + DPH.

Pre firmy zľavy až -10%!

Viac info na našich www. alebo na pobočke v Žiline.

Nový Katalóg 2018 objednávejte na webe!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Priemyselné dopravníky

14.8.2018  Priemyselné dopravníky

Venujeme sa výrobe kvalitných priemyselných dopravníkov pre výrobné montážne linky. Priemyselné dopravníky dodávame štandardné pásové, šikmé, lomené, valčekové, modulárne, reťazové a remeňové. Nami zhotovené priemyselné dopravníky sú vyrábané na základe riadnej certifikácie a takisto podľa Vašich požiadaviek výrobného procesu. Priemyselné dopravníky ponúkame aj v atypických tvaroch, sa zákrutami, alebo poschodové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Preprava nadrozmerných nákladov

13.8.2018  Preprava nadrozmerných nákladov

Ponúkame prepravy nadrozmerných nákladov podvalníky Goldhofer a Noteboom s nosností do 80 T.

Skladovacie priestory - Severná Morava

12.8.2018  Skladovacie priestory - Severná Morava

Zabezpečujeme odborné skladovacie služby, ako je ponuka kvalitných skladovacích priestorov a ďalších doplnkových služieb s dosahom po celej Severnej Morave. Ak potrebujete kvalitne uskladniť tovar, výrobky, či materiál, kontaktujte nás. Naše skladové priestory sa nachádzajú v Havířove s ľahkou dostupnosťou. Sme rýchli, spoľahliví a cenovo rozumní k možnostiam Severnej Moravy. Píšte, volajte, veľmi radi sa s Vami spojíme a detailne vysvetlíme výhody našich služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Profesionálny systém skl. služieb

11.8.2018  Profesionálny systém skl. služieb

Skladovacie služby ponúkame už dlhý čas, za túto dobu sme si vybudovali profesionálny systém skladovacích služieb a umožňujú hladký priebeh celého skladovacieho procesu. Naše služby sa vďaka prepracovanému systému skladovacích služieb stali rýchlymi, kvalitnými, plynulými a hlavne spoľahlivými. Sme profesionáli vo svojom odbore a aj naše služby dosahujú vrchol maximálnej odbornosti. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám všetko podrobne vysvetlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Triediace zariadenie

11.8.2018  Triediace zariadenie

Zaoberáme sa výrobou a predajom triediacich zariadení a klapiek. Ponúkame triediace klapky, lineárne, karuselové, otočné a poschodové triediče. Triediace zariadenie dodávame podľa Vami zvolených parametrov pre triedenie dielov, súčiastok a výrobkov do prepravných obalov. Ku triediacim zariadením poskytujeme buď vlastné riadenie, alebo s napojením na riadenie zo stroja či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vykládka tovaru manipulačnou technikou

10.8.2018  Vykládka tovaru manipulačnou technikou

V rámci našich ponúkaných skladovacích služieb sa zameriavame na každý detail spojený s úspešným uskladnením. Jedným z takýchto dôležitých prvkov je nakladanie tovaru manipulačnou technikou. Vykládke a rovnako tak opätovnému naloženiu tovaru je treba venovať osobitnú pozornosť. Nekvalitná manipulácia s tovarom by mohla znamenať neúspech celého skladovacieho procesu. Preto sa tiež zameriavame na vykládku tovaru manipulačnou technikou, kde je možné ustrážiť každý kus tovaru individuálne.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prevádzkovanie skladovacích služieb

9.8.2018  Prevádzkovanie skladovacích služieb

Zaoberáme sa prevádzkovaním skladovacích služieb. Zaistíme na mieru odborné služby spojené so skladovaním. Ponúkame uskladnenie tovaru v našich kvalitných skladovacích priestoroch, vykládku a potom opätovnú nakládku tovaru, spoľahlivú manipuláciu s tovarom, váženie, balenie a prebaľovanie tovaru, a všetku administratívu spojenú so skladovou evidenciou, manipuláciou i expedíciou. Prevádzkujeme odborné skladovacie služby a sme v tom dobrí! Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Potrebujete skladovať tovar v chlade?

9.8.2018  Potrebujete skladovať tovar v chlade?

Potrebujete skladovať tovar v chlade? Ponúkame voľnú kapacitu chladených skladových priestorov 2-8 ° C. Ponúkame nielen skladovanie, ale aj všetky logistické služby. K dispozícii sú paletové aj priehradkové pozície. Skladujeme takmer akýkoľvek tovar vyžadujúci stálu teplotu 2-8 ° C. Vaša termolabilné tovar prepravíme na miesto určenia za dodržania teplotných podmienok prostredníctvom vlastného vozového parku s on-line snímaním teplôt.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Teplotne riadený sklad Modřice

9.8.2018  Teplotne riadený sklad Modřice

Ponúkame voľnú kapacitu - priehradkových pozícií - v teplotne riadenom sklade. On-line sledovanie teplôt, vlhkosti, bezprašné prostredie. Primárne sa zaoberáme skladovaním liečiv, ale disponujeme aj skladovacím miestom pre sortiment, ktorý nevyžaduje špeciálne podmienky na skladovanie. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vás prevedieme našim skladom a zostavíme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Spoľahlivá distribúcia produktov

8.8.2018  Spoľahlivá distribúcia produktov

Nestíhate distribuovať svoje produkty? Obráťte sa na nás! Sme profesionáli v odbore balenia akýchkoľvek výrobkov, a preto vieme úplne presne ako ich zabezpečiť proti poškodeniu pri prevoze. Na nás sa môžete spoľahnúť, každý kus (aj ten najkrehkejší) zabezpečíme proti poškodeniu a spoľahlivo dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Spoľahnite sa na nás, zaistíme spoľahlivú distribúciu produktov, rýchlo a kvalitne.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...