Doprava, preprava, skladovanie - Ponuky

Odborná manipulácia s tovarom

24.2.2018  Odborná manipulácia s tovarom

Zabezpečíme Vášmu, u nás uskladnenému tovar, nielen vynikajúce skladovacie podmienky, ale aj odbornú manipuláciu. Naši zamestnanci sú starostliví a rokmi preverení odborníci, ktorí rozhodne vedia, ako manipulovať s akýmkoľvek tovarom, tak aby sa nepoškodil a nestratil na hodnote. Sme si vedomí dôležitosti skladovacích činností v celom procese podnikania, a tak k svojej práci pristupujeme. Kontaktujte nás, aj Vašim produktom sa budeme svedomito a radi venovať.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Logistika v skladovaní

23.2.2018  Logistika v skladovaní

Sme profesionáli v oblasti skladového logistického systému. Naším cieľom je zabezpečiť výrobcom aj predajcom maximálne kvalitné plynulé logistické služby. Našim klientom napomáhame v ich činnosti prevzatím zodpovednosti za skladovanie. Klient tak prichádza o stres, vyčerpávajúcu prácu a zodpovednosť za uskladnenie tovaru. V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu a dokážeme ponúknuť kvalitné podmienky pre uskladnenie, spolu s celým systémom služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prenájom skladových priestorov Havířov

21.2.2018  Prenájom skladových priestorov Havířov

Ponúkame možnosť prenájmu skladových priestorov v Havířove. Disponujeme skladovými priestormi v celkovej výmere 940 m2. Ponúkané skladové priestory v Havířove sú skvelou možnosťou na uskladnenie produktov, ktoré nutne potrebujú byť v bezprašnom prostredí. Skladové priestory ponúkajú i teplotný komfort s minimálnou teplotou 5°C a maximálnou teplotou 15°C. Kontaktujte nás, predložte nám Vaše požiadavky a my urobíme všetko preto, aby Ste boli spokojní.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné montážne linky

21.2.2018  Kvalitné montážne linky

Realizujeme výrobu a predaj kvalitných výrobných a montážnych liniek do rôznych odvetví priemyslu. Výrobné a montážne linky zhotovujeme vždy na základe potrieb výrobného procesu. Dodávame kvalitné výrobné a montážne linky plne automatizované alebo s ručným pohybom. Navrhneme riešenie výrobných a montážnych liniek aj do rôzne veľkých výrobných priestorov. Navštívte naše webové stránky a pozrite si naše realizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Priemyselné dopravníky

19.2.2018  Priemyselné dopravníky

Venujeme sa výrobe kvalitných priemyselných dopravníkov pre výrobné montážne linky. Priemyselné dopravníky dodávame štandardné pásové, šikmé, lomené, valčekové, modulárne, reťazové a remeňové. Nami zhotovené priemyselné dopravníky sú vyrábané na základe riadnej certifikácie a takisto podľa Vašich požiadaviek výrobného procesu. Priemyselné dopravníky ponúkame aj v atypických tvaroch, sa zákrutami, alebo poschodové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie priestory - Severná Morava

17.2.2018  Skladovacie priestory - Severná Morava

Zabezpečujeme odborné skladovacie služby, ako je ponuka kvalitných skladovacích priestorov a ďalších doplnkových služieb s dosahom po celej Severnej Morave. Ak potrebujete kvalitne uskladniť tovar, výrobky, či materiál, kontaktujte nás. Naše skladové priestory sa nachádzajú v Havířove s ľahkou dostupnosťou. Sme rýchli, spoľahliví a cenovo rozumní k možnostiam Severnej Moravy. Píšte, volajte, veľmi radi sa s Vami spojíme a detailne vysvetlíme výhody našich služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Profesionálny systém skl. služieb

16.2.2018  Profesionálny systém skl. služieb

Skladovacie služby ponúkame už dlhý čas, za túto dobu sme si vybudovali profesionálny systém skladovacích služieb a umožňujú hladký priebeh celého skladovacieho procesu. Naše služby sa vďaka prepracovanému systému skladovacích služieb stali rýchlymi, kvalitnými, plynulými a hlavne spoľahlivými. Sme profesionáli vo svojom odbore a aj naše služby dosahujú vrchol maximálnej odbornosti. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám všetko podrobne vysvetlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Triediace zariadenie

16.2.2018  Triediace zariadenie

Zaoberáme sa výrobou a predajom triediacich zariadení a klapiek. Ponúkame triediace klapky, lineárne, karuselové, otočné a poschodové triediče. Triediace zariadenie dodávame podľa Vami zvolených parametrov pre triedenie dielov, súčiastok a výrobkov do prepravných obalov. Ku triediacim zariadením poskytujeme buď vlastné riadenie, alebo s napojením na riadenie zo stroja či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vykládka tovaru manipulačnou technikou

15.2.2018  Vykládka tovaru manipulačnou technikou

V rámci našich ponúkaných skladovacích služieb sa zameriavame na každý detail spojený s úspešným uskladnením. Jedným z takýchto dôležitých prvkov je nakladanie tovaru manipulačnou technikou. Vykládke a rovnako tak opätovnému naloženiu tovaru je treba venovať osobitnú pozornosť. Nekvalitná manipulácia s tovarom by mohla znamenať neúspech celého skladovacieho procesu. Preto sa tiež zameriavame na vykládku tovaru manipulačnou technikou, kde je možné ustrážiť každý kus tovaru individuálne.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prevádzkovanie skladovacích služieb

14.2.2018  Prevádzkovanie skladovacích služieb

Zaoberáme sa prevádzkovaním skladovacích služieb. Zaistíme na mieru odborné služby spojené so skladovaním. Ponúkame uskladnenie tovaru v našich kvalitných skladovacích priestoroch, vykládku a potom opätovnú nakládku tovaru, spoľahlivú manipuláciu s tovarom, váženie, balenie a prebaľovanie tovaru, a všetku administratívu spojenú so skladovou evidenciou, manipuláciou i expedíciou. Prevádzkujeme odborné skladovacie služby a sme v tom dobrí! Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spoľahlivá distribúcia produktov

13.2.2018  Spoľahlivá distribúcia produktov

Nestíhate distribuovať svoje produkty? Obráťte sa na nás! Sme profesionáli v odbore balenia akýchkoľvek výrobkov, a preto vieme úplne presne ako ich zabezpečiť proti poškodeniu pri prevoze. Na nás sa môžete spoľahnúť, každý kus (aj ten najkrehkejší) zabezpečíme proti poškodeniu a spoľahlivo dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Spoľahnite sa na nás, zaistíme spoľahlivú distribúciu produktov, rýchlo a kvalitne.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie činnosť s dopravou

13.2.2018  Skladovacie činnosť s dopravou

Každý jeden konkrétny klient vyžaduje individuálne služby, ktoré sa snažíme s úspechom plniť. Jednou z vyhľadávaných činností našich skladovacích služieb je schopnosť zabezpečenia dopravy, teda distribúcie tovaru v rámci Európy. Už nemusíte hľadať na každú svoju špecifickú požiadavku iného dodávateľa, obráťte sa na nás. Sme profesionáli v odbore skladovacích činností so schopnosťou zaistenia dopravy v rámci Európy. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kabíny pre manipulačnú techniku

13.2.2018  Kabíny pre manipulačnú techniku

Vyrábame kabíny pre manipulačnú techniku​​, vysokozdvižné vozíky a stavebnú mechanizáciu. Pre každé zariadenie navrhneme a vyrobíme kabínu podľa Vašich požiadaviek: celokovovú, plastovú, alebo bezpečnostné zábrany. Ponúkame buď kompletné sety, jednotlivé časti určené pre dostavby, polokabíny, ale aj samostatné dvere. V prípade záujmu dodávame kabíny s príslušenstvom, ako je kúrenie, osvetlenie, spätné zrkadlá, ostrekovače a stierače. Doba dodania kabíny je štandardne do 15 pracovných dní.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Osobné výťahy hydraulické

12.2.2018  Osobné výťahy hydraulické

Ponúkame: Oösobné výťahy hydraulické s automatickými dverami, strojovňa vedľa šachty. V prípade, že tu nenájdete požadované technické riešenie, alebo potrebujete zmenu technických parametrov alebo rozmerov oproti vzorovému projektu, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

Firma: SLOV lift spol. s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Nákladný auto výťah

12.2.2018  Nákladný auto výťah

Nákladný auto-výťah hydraulický s automatickými dverami, strojovňa vedľa šachty.

Firma: SLOV lift spol. s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...