Doprava, preprava, skladovanie - Ponuky

Skladovanie-naloženie a vyloženie tovaru

21.10.2017  Skladovanie-naloženie a vyloženie tovaru

Naloženie a vyloženie tovaru v súvislosti s uskladnením produktov v našich priestoroch, uskutočňujeme s použitím VZV. Sme presvedčení, že precíznosť s akou naši skladoví robotníci tovar nakladajú a vykladajú, napomáha k celkovému obrazu kvalitnej firmy s odbornými službami. Náš široký repertoár služieb s maximálne schopným prevedením, oceňujú všetci naši doterajší zákazníci. Kontaktujte nás aj Vy, veľmi radi Vám naše služby podrobne vysvetlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie služby s administratívou

20.10.2017  Skladovacie služby s administratívou

Kvalitné skladovacie služby predstavujú oveľa viac, než len priestor na uskladnenie. A nám ide o to, aby naše služby boli najkvalitnejšie v širokom okolí, čo sa nám darí. Preto pridanou hodnotou ponuky kvalitných bezprašných a temperovaných skladovacích priestorov s minimálnou teplotou 5° C, a maximálnou teplotou 15° C, sú služby, ktoré Vám Vašu prácu uľahčia. Zabezpečíme celú administratívnu činnosť spojenú so skladovaním, s manipuláciou či expedíciou. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Gravitačné valčekové dopravníky

20.10.2017  Gravitačné valčekové dopravníky

Ponúkame výrobu a predaj gravitačných valčekových dopravníkov na priemyselné využitie. Valčekové gravitačné dopravníky nie sú poháňané žiadnou elektrickú energiou, ich sklon zabezpečuje premiestnenie materiálu, sú vyrábané z prvotriednej pevnej konštrukcie a sú schopné premiestniť aj náklad vyššej hmotnosti. Vďaka sklonu prepravnej plochy tu nie sú žiadne náklady na energiu, a preto sú tiež gravitačné valčekové dopravníky veľmi vyhľadávaným typom prepravné mechanizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie služby - váženie, balenie

19.10.2017  Skladovacie služby - váženie, balenie

Zásobovací proces sa skladá z toľkých dôležitých prvkov, ktoré je potrebné zabezpečiť, že profesionálna pomoc Vám príde rozhodne vhod. To by Vám určite potvrdili všetci naši klienti, s ktorými sme už mali tú česť spolupracovať. Ponúkame na prenájom kvalitné skladovacie priestory so širokou ponukou odborných skladovacích služieb, ako je napríklad váženie tovaru, balenie, vedenie skladovej evidencie a ďalšia potrebná administratíva. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Remeňové dopravníky

18.10.2017  Remeňové dopravníky

Remeňové dopravníky, krokové remeňové dopravníky. Ponúkame vlastný výrobný sortiment remeňových dopravníkov na rôzne použitie - manipulačné remeňové dopravníky, medzioperačné a posunové remeňové dopravníky, k výrobným strojom a automatizovaným linkám. Špeciálne remeňové dopravníky s pohonom pneu valcami sú určené ku krokovému presnému posunu - použitie v baliacich strojoch a linkách, podávacích a medzioperačných zariadeniach a i. Výborný pomer cena/výkon. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prepravné pásové dopravníky

17.10.2017  Prepravné pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu prepravných pásových dopravníkov pre vybavenie výrobných procesov rôznych priemyselných odvetví. Prepravné pásové dopravníky dodávame v rôznom zhotovení podľa Vašich potrieb. Prepravné pásové dopravníky vyrábame v prevedení lomeného typu "Z" a "L", ďalej tiež zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, poschodové a špeciálne podľa individuálnych výrobných potrieb. Prepravné pásové dopravníky sú vhodné na manipulačné, skladovacie, medzioperačné činnosti u automatizovanej výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Skladové priestory na križovatke D1, D2

16.10.2017  Skladové priestory na križovatke D1, D2

Skladové priestory na križovatke D1, D2 Skladovanie v teplotne riadenom sklade. Dve teplotné pásma. Priestory spĺňajú náročné požiadavky na skladovanie liečiv. Riadené sklady, on-line snímanie teplôt, bezpečnosťou kamery ... Ponúkame voľnú kapacitu - paletové a priehradkové pozície. Ponúkame vedenie distribučného skladu, konsignácia. Možnosť prepravy Vášho tovaru našou dopravou.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Balenie, prefóliovanie tovaru

16.10.2017  Balenie, prefóliovanie tovaru

Skladovaciu činnosť, ktorou sa zaoberáme, berieme naozaj vážne, a žiadna požiadavka spojená so skladovaním nám nie je cudzia. Zabezpečíme balenie produktov, vybaľovanie, prípadne ak si to situácia žiada aj prefóliovanie. V prípade, že hľadáte spoľahlivého partnera pre uskladnenie svojich produktov, kontaktujte nás, veľmi radi sa s Vami dohodneme na konkrétnych detailoch. Zabezpečujeme kvalitné balenie aj prefóliovanie skladovaného tovaru.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odborná manipulácia s tovarom

15.10.2017  Odborná manipulácia s tovarom

Zabezpečíme Vášmu, u nás uskladnenému tovar, nielen vynikajúce skladovacie podmienky, ale aj odbornú manipuláciu. Naši zamestnanci sú starostliví a rokmi preverení odborníci, ktorí rozhodne vedia, ako manipulovať s akýmkoľvek tovarom, tak aby sa nepoškodil a nestratil na hodnote. Sme si vedomí dôležitosti skladovacích činností v celom procese podnikania, a tak k svojej práci pristupujeme. Kontaktujte nás, aj Vašim produktom sa budeme svedomito a radi venovať.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Logistika v skladovaní

14.10.2017  Logistika v skladovaní

Sme profesionáli v oblasti skladového logistického systému. Naším cieľom je zabezpečiť výrobcom aj predajcom maximálne kvalitné plynulé logistické služby. Našim klientom napomáhame v ich činnosti prevzatím zodpovednosti za skladovanie. Klient tak prichádza o stres, vyčerpávajúcu prácu a zodpovednosť za uskladnenie tovaru. V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu a dokážeme ponúknuť kvalitné podmienky pre uskladnenie, spolu s celým systémom služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Poschodové pásové dopravníky

13.10.2017  Poschodové pásové dopravníky

Poschodové pásové dopravníky. Dodávame dopravníky so širokým uplatnením: manipulačné pásové dopravníky, skladové, medzioperačné, zásobníkové a chladiace dopravníky; dopravníkové, automatizované, montážne, baliace a plniace linky a ďalšie aplikácie. Disponujeme vlastným výrobným a konštrukčným systémom. Návrh a vizualizácie vykonávame v 3D. Ponúkame zákaznícke riešenia za optimálne ceny. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prenájom skladových priestorov Havířov

12.10.2017  Prenájom skladových priestorov Havířov

Ponúkame možnosť prenájmu skladových priestorov v Havířove. Disponujeme skladovými priestormi v celkovej výmere 940 m2. Ponúkané skladové priestory v Havířove sú skvelou možnosťou na uskladnenie produktov, ktoré nutne potrebujú byť v bezprašnom prostredí. Skladové priestory ponúkajú i teplotný komfort s minimálnou teplotou 5°C a maximálnou teplotou 15°C. Kontaktujte nás, predložte nám Vaše požiadavky a my urobíme všetko preto, aby Ste boli spokojní.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné montážne linky

12.10.2017  Kvalitné montážne linky

Realizujeme výrobu a predaj kvalitných výrobných a montážnych liniek do rôznych odvetví priemyslu. Výrobné a montážne linky zhotovujeme vždy na základe potrieb výrobného procesu. Dodávame kvalitné výrobné a montážne linky plne automatizované alebo s ručným pohybom. Navrhneme riešenie výrobných a montážnych liniek aj do rôzne veľkých výrobných priestorov. Navštívte naše webové stránky a pozrite si naše realizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pásové dopravníky lomené

12.10.2017  Pásové dopravníky lomené

Pásové dopravníky lomené typu "L" a pásové dopravníky lomené typu "Z" sú určené pre rôzne použitie - dopravníky manipulačné, dopravníky medzioperačné, dopravníky lomené vynášacie, dopravníky technologické, dopravníky na mechanizáciu výroby a balenia, automatizáciu prevádzky, vo výrobných linkách, likvidáciu a recykláciu odpadov a i. Vynášacie pásy sú PVC či PU s vynášacími hradlami alebo pásy s vlnovcom a hradlami. Neváhajte nás osloviť!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Priemyselné dopravníky

10.10.2017  Priemyselné dopravníky

Venujeme sa výrobe kvalitných priemyselných dopravníkov pre výrobné montážne linky. Priemyselné dopravníky dodávame štandardné pásové, šikmé, lomené, valčekové, modulárne, reťazové a remeňové. Nami zhotovené priemyselné dopravníky sú vyrábané na základe riadnej certifikácie a takisto podľa Vašich požiadaviek výrobného procesu. Priemyselné dopravníky ponúkame aj v atypických tvaroch, sa zákrutami, alebo poschodové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...