Doprava, preprava, skladovanie - Ponuky

Kvalitné skladovacie priestory na dosah

21.6.2018  Kvalitné skladovacie priestory na dosah

Hľadáte priestory na uskladnenie Vašich výrobkov, materiálu, tovaru atď.? Potom ste u nás na správnej adrese! Naše skladovacie kapacity zahrňujú priestory v celkovej výmere 940 m2. Navyše sú bezprašné, temperované, s možnosťou regulovania teploty podľa potrieb uskladneného tovaru, a to od 5° C, do maximálnej teploty 15 ° C. Úspech na dosah? To sú kvalitné skladovacie priestory s pridanou hodnotou profesionálnych skladovacích služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lomené pásové dopravníky

21.6.2018  Lomené pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj lomených pásových dopravníkov typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na mieru podľa Vašich individuálnych požiadaviek. K lomeným dopravníkovým pásom ponúkame aj voliteľné príslušenstvo: štandardné aj špeciálne násypky, výstupné sklzy a zabudované bočné vedenie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovanie-naloženie a vyloženie tovaru

20.6.2018  Skladovanie-naloženie a vyloženie tovaru

Naloženie a vyloženie tovaru v súvislosti s uskladnením produktov v našich priestoroch, uskutočňujeme s použitím VZV. Sme presvedčení, že precíznosť s akou naši skladoví robotníci tovar nakladajú a vykladajú, napomáha k celkovému obrazu kvalitnej firmy s odbornými službami. Náš široký repertoár služieb s maximálne schopným prevedením, oceňujú všetci naši doterajší zákazníci. Kontaktujte nás aj Vy, veľmi radi Vám naše služby podrobne vysvetlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie služby s administratívou

19.6.2018  Skladovacie služby s administratívou

Kvalitné skladovacie služby predstavujú oveľa viac, než len priestor na uskladnenie. A nám ide o to, aby naše služby boli najkvalitnejšie v širokom okolí, čo sa nám darí. Preto pridanou hodnotou ponuky kvalitných bezprašných a temperovaných skladovacích priestorov s minimálnou teplotou 5° C, a maximálnou teplotou 15° C, sú služby, ktoré Vám Vašu prácu uľahčia. Zabezpečíme celú administratívnu činnosť spojenú so skladovaním, s manipuláciou či expedíciou. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Gravitačné valčekové dopravníky

19.6.2018  Gravitačné valčekové dopravníky

Ponúkame výrobu a predaj gravitačných valčekových dopravníkov na priemyselné využitie. Valčekové gravitačné dopravníky nie sú poháňané žiadnou elektrickú energiou, ich sklon zabezpečuje premiestnenie materiálu, sú vyrábané z prvotriednej pevnej konštrukcie a sú schopné premiestniť aj náklad vyššej hmotnosti. Vďaka sklonu prepravnej plochy tu nie sú žiadne náklady na energiu, a preto sú tiež gravitačné valčekové dopravníky veľmi vyhľadávaným typom prepravné mechanizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Preprava nadmerných nákladov v ČR i EU

19.6.2018  Preprava nadmerných nákladov v ČR i EU

Ponúkame prepravu nadmerných nákladov podvalníkmi Goldhoffer a Noteboom s nosnosťou do 80 t.

Medzinárodná kamionová doprava

19.6.2018  Medzinárodná kamionová doprava

Ponúkame kamiónovú dopravu akéhokoľvek druhu tovaru na území celej EÚ. Náš vozový park obsahuje nielen návesy plachtové s výškou 2,8 m ale aj návesy s výškou 3 m.

Skladovacie služby - váženie, balenie

18.6.2018  Skladovacie služby - váženie, balenie

Zásobovací proces sa skladá z toľkých dôležitých prvkov, ktoré je potrebné zabezpečiť, že profesionálna pomoc Vám príde rozhodne vhod. To by Vám určite potvrdili všetci naši klienti, s ktorými sme už mali tú česť spolupracovať. Ponúkame na prenájom kvalitné skladovacie priestory so širokou ponukou odborných skladovacích služieb, ako je napríklad váženie tovaru, balenie, vedenie skladovej evidencie a ďalšia potrebná administratíva. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prepravné pásové dopravníky

16.6.2018  Prepravné pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu prepravných pásových dopravníkov pre vybavenie výrobných procesov rôznych priemyselných odvetví. Prepravné pásové dopravníky dodávame v rôznom zhotovení podľa Vašich potrieb. Prepravné pásové dopravníky vyrábame v prevedení lomeného typu "Z" a "L", ďalej tiež zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, poschodové a špeciálne podľa individuálnych výrobných potrieb. Prepravné pásové dopravníky sú vhodné na manipulačné, skladovacie, medzioperačné činnosti u automatizovanej výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Balenie, prefóliovanie tovaru

15.6.2018  Balenie, prefóliovanie tovaru

Skladovaciu činnosť, ktorou sa zaoberáme, berieme naozaj vážne, a žiadna požiadavka spojená so skladovaním nám nie je cudzia. Zabezpečíme balenie produktov, vybaľovanie, prípadne ak si to situácia žiada aj prefóliovanie. V prípade, že hľadáte spoľahlivého partnera pre uskladnenie svojich produktov, kontaktujte nás, veľmi radi sa s Vami dohodneme na konkrétnych detailoch. Zabezpečujeme kvalitné balenie aj prefóliovanie skladovaného tovaru.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odborná manipulácia s tovarom

14.6.2018  Odborná manipulácia s tovarom

Zabezpečíme Vášmu, u nás uskladnenému tovar, nielen vynikajúce skladovacie podmienky, ale aj odbornú manipuláciu. Naši zamestnanci sú starostliví a rokmi preverení odborníci, ktorí rozhodne vedia, ako manipulovať s akýmkoľvek tovarom, tak aby sa nepoškodil a nestratil na hodnote. Sme si vedomí dôležitosti skladovacích činností v celom procese podnikania, a tak k svojej práci pristupujeme. Kontaktujte nás, aj Vašim produktom sa budeme svedomito a radi venovať.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Logistika v skladovaní

13.6.2018  Logistika v skladovaní

Sme profesionáli v oblasti skladového logistického systému. Naším cieľom je zabezpečiť výrobcom aj predajcom maximálne kvalitné plynulé logistické služby. Našim klientom napomáhame v ich činnosti prevzatím zodpovednosti za skladovanie. Klient tak prichádza o stres, vyčerpávajúcu prácu a zodpovednosť za uskladnenie tovaru. V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu a dokážeme ponúknuť kvalitné podmienky pre uskladnenie, spolu s celým systémom služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prenájom skladových priestorov Havířov

11.6.2018  Prenájom skladových priestorov Havířov

Ponúkame možnosť prenájmu skladových priestorov v Havířove. Disponujeme skladovými priestormi v celkovej výmere 940 m2. Ponúkané skladové priestory v Havířove sú skvelou možnosťou na uskladnenie produktov, ktoré nutne potrebujú byť v bezprašnom prostredí. Skladové priestory ponúkajú i teplotný komfort s minimálnou teplotou 5°C a maximálnou teplotou 15°C. Kontaktujte nás, predložte nám Vaše požiadavky a my urobíme všetko preto, aby Ste boli spokojní.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné montážne linky

11.6.2018  Kvalitné montážne linky

Realizujeme výrobu a predaj kvalitných výrobných a montážnych liniek do rôznych odvetví priemyslu. Výrobné a montážne linky zhotovujeme vždy na základe potrieb výrobného procesu. Dodávame kvalitné výrobné a montážne linky plne automatizované alebo s ručným pohybom. Navrhneme riešenie výrobných a montážnych liniek aj do rôzne veľkých výrobných priestorov. Navštívte naše webové stránky a pozrite si naše realizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
WINBAG - nafukovací vzduchový klin

9.6.2018  WINBAG - nafukovací vzduchový klin

Zaviedli sme novinku - inovatívny nafukovací vzduchový klin!

Nahrádza podložky a kliny pri inštalácii okien. Je jemný, mäkký, ale i veľmi silný. Vhodný na dvíhanie tažkých dverí z pántov (max. zaťaženie 100 kg) alebo dvíhanie nábytku, práčky a iného vybavenia domácnosti.

Katalógová cena - 19,200 EUR + DPH.

Pre firmy zľavy až -10%!

Viac info na našich www. alebo na pobočke v Žiline.

Nový Katalóg 2018 objednávejte na webe!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...