Doprava, preprava, skladovanie - Ponuky

Skladovacie priestory - Severná Morava

13.12.2017  Skladovacie priestory - Severná Morava

Zabezpečujeme odborné skladovacie služby, ako je ponuka kvalitných skladovacích priestorov a ďalších doplnkových služieb s dosahom po celej Severnej Morave. Ak potrebujete kvalitne uskladniť tovar, výrobky, či materiál, kontaktujte nás. Naše skladové priestory sa nachádzajú v Havířove s ľahkou dostupnosťou. Sme rýchli, spoľahliví a cenovo rozumní k možnostiam Severnej Moravy. Píšte, volajte, veľmi radi sa s Vami spojíme a detailne vysvetlíme výhody našich služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Profesionálny systém skl. služieb

12.12.2017  Profesionálny systém skl. služieb

Skladovacie služby ponúkame už dlhý čas, za túto dobu sme si vybudovali profesionálny systém skladovacích služieb a umožňujú hladký priebeh celého skladovacieho procesu. Naše služby sa vďaka prepracovanému systému skladovacích služieb stali rýchlymi, kvalitnými, plynulými a hlavne spoľahlivými. Sme profesionáli vo svojom odbore a aj naše služby dosahujú vrchol maximálnej odbornosti. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám všetko podrobne vysvetlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Triediace zariadenie

12.12.2017  Triediace zariadenie

Zaoberáme sa výrobou a predajom triediacich zariadení a klapiek. Ponúkame triediace klapky, lineárne, karuselové, otočné a poschodové triediče. Triediace zariadenie dodávame podľa Vami zvolených parametrov pre triedenie dielov, súčiastok a výrobkov do prepravných obalov. Ku triediacim zariadením poskytujeme buď vlastné riadenie, alebo s napojením na riadenie zo stroja či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vykládka tovaru manipulačnou technikou

11.12.2017  Vykládka tovaru manipulačnou technikou

V rámci našich ponúkaných skladovacích služieb sa zameriavame na každý detail spojený s úspešným uskladnením. Jedným z takýchto dôležitých prvkov je nakladanie tovaru manipulačnou technikou. Vykládke a rovnako tak opätovnému naloženiu tovaru je treba venovať osobitnú pozornosť. Nekvalitná manipulácia s tovarom by mohla znamenať neúspech celého skladovacieho procesu. Preto sa tiež zameriavame na vykládku tovaru manipulačnou technikou, kde je možné ustrážiť každý kus tovaru individuálne.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prevádzkovanie skladovacích služieb

10.12.2017  Prevádzkovanie skladovacích služieb

Zaoberáme sa prevádzkovaním skladovacích služieb. Zaistíme na mieru odborné služby spojené so skladovaním. Ponúkame uskladnenie tovaru v našich kvalitných skladovacích priestoroch, vykládku a potom opätovnú nakládku tovaru, spoľahlivú manipuláciu s tovarom, váženie, balenie a prebaľovanie tovaru, a všetku administratívu spojenú so skladovou evidenciou, manipuláciou i expedíciou. Prevádzkujeme odborné skladovacie služby a sme v tom dobrí! Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spoľahlivá distribúcia produktov

9.12.2017  Spoľahlivá distribúcia produktov

Nestíhate distribuovať svoje produkty? Obráťte sa na nás! Sme profesionáli v odbore balenia akýchkoľvek výrobkov, a preto vieme úplne presne ako ich zabezpečiť proti poškodeniu pri prevoze. Na nás sa môžete spoľahnúť, každý kus (aj ten najkrehkejší) zabezpečíme proti poškodeniu a spoľahlivo dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Spoľahnite sa na nás, zaistíme spoľahlivú distribúciu produktov, rýchlo a kvalitne.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie činnosť s dopravou

9.12.2017  Skladovacie činnosť s dopravou

Každý jeden konkrétny klient vyžaduje individuálne služby, ktoré sa snažíme s úspechom plniť. Jednou z vyhľadávaných činností našich skladovacích služieb je schopnosť zabezpečenia dopravy, teda distribúcie tovaru v rámci Európy. Už nemusíte hľadať na každú svoju špecifickú požiadavku iného dodávateľa, obráťte sa na nás. Sme profesionáli v odbore skladovacích činností so schopnosťou zaistenia dopravy v rámci Európy. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kabíny pre manipulačnú techniku

9.12.2017  Kabíny pre manipulačnú techniku

Vyrábame kabíny pre manipulačnú techniku​​, vysokozdvižné vozíky a stavebnú mechanizáciu. Pre každé zariadenie navrhneme a vyrobíme kabínu podľa Vašich požiadaviek: celokovovú, plastovú, alebo bezpečnostné zábrany. Ponúkame buď kompletné sety, jednotlivé časti určené pre dostavby, polokabíny, ale aj samostatné dvere. V prípade záujmu dodávame kabíny s príslušenstvom, ako je kúrenie, osvetlenie, spätné zrkadlá, ostrekovače a stierače. Doba dodania kabíny je štandardne do 15 pracovných dní.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dopravníkové systémy

8.12.2017  Dopravníkové systémy

Ponúkame celý rad kvalitných dopravníkových systémov pre manipuláciu a presun ľahkého aj ťažkého materiálu. Zameriavame sa na výrobu dopravníkových systémov rôznych druhov: pásové, valčekové, modulárne, remeňové a reťazové dopravníky. Dopravníkové systémy vyrábame presne podľa Vašich potrieb a sme schopní vyrobiť dopravníky aj atypických tvarov. V rámci transportu ťažkých materiálov poskytujeme aj dopravníky so špeciálnou úpravou pásov odolných proti mechanickému poškodeniu.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Balenie a prebaľovanie tovaru

6.12.2017  Balenie a prebaľovanie tovaru

Skladovacie služby so sebou nesú nielen potrebu ponúknuť dostatočné priestory, ale aj ďalšie nemenej dôležité doplnkové prvky. Balenie a prebaľovanie tovaru je jednou z mnohých odborných služieb, ktoré v súvislosti so skladovaním našim zákazníkom ponúkame. Každý individuálny tovar určený na uskladnenie má svoje potreby, ktoré sa my snažíme zabezpečiť, tak aby v štádiu expedície zo skladu bol v plnej kondícii. Kladieme dôraz na kvalitné balenie či prebaľovanie tovaru.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné skladovacie priestory na dosah

5.12.2017  Kvalitné skladovacie priestory na dosah

Hľadáte priestory na uskladnenie Vašich výrobkov, materiálu, tovaru atď.? Potom ste u nás na správnej adrese! Naše skladovacie kapacity zahrňujú priestory v celkovej výmere 940 m2. Navyše sú bezprašné, temperované, s možnosťou regulovania teploty podľa potrieb uskladneného tovaru, a to od 5° C, do maximálnej teploty 15 ° C. Úspech na dosah? To sú kvalitné skladovacie priestory s pridanou hodnotou profesionálnych skladovacích služieb.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lomené pásové dopravníky

5.12.2017  Lomené pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj lomených pásových dopravníkov typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na mieru podľa Vašich individuálnych požiadaviek. K lomeným dopravníkovým pásom ponúkame aj voliteľné príslušenstvo: štandardné aj špeciálne násypky, výstupné sklzy a zabudované bočné vedenie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovanie-naloženie a vyloženie tovaru

4.12.2017  Skladovanie-naloženie a vyloženie tovaru

Naloženie a vyloženie tovaru v súvislosti s uskladnením produktov v našich priestoroch, uskutočňujeme s použitím VZV. Sme presvedčení, že precíznosť s akou naši skladoví robotníci tovar nakladajú a vykladajú, napomáha k celkovému obrazu kvalitnej firmy s odbornými službami. Náš široký repertoár služieb s maximálne schopným prevedením, oceňujú všetci naši doterajší zákazníci. Kontaktujte nás aj Vy, veľmi radi Vám naše služby podrobne vysvetlíme.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skladovacie služby s administratívou

3.12.2017  Skladovacie služby s administratívou

Kvalitné skladovacie služby predstavujú oveľa viac, než len priestor na uskladnenie. A nám ide o to, aby naše služby boli najkvalitnejšie v širokom okolí, čo sa nám darí. Preto pridanou hodnotou ponuky kvalitných bezprašných a temperovaných skladovacích priestorov s minimálnou teplotou 5° C, a maximálnou teplotou 15° C, sú služby, ktoré Vám Vašu prácu uľahčia. Zabezpečíme celú administratívnu činnosť spojenú so skladovaním, s manipuláciou či expedíciou. Kontaktujte nás!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Gravitačné valčekové dopravníky

3.12.2017  Gravitačné valčekové dopravníky

Ponúkame výrobu a predaj gravitačných valčekových dopravníkov na priemyselné využitie. Valčekové gravitačné dopravníky nie sú poháňané žiadnou elektrickú energiou, ich sklon zabezpečuje premiestnenie materiálu, sú vyrábané z prvotriednej pevnej konštrukcie a sú schopné premiestniť aj náklad vyššej hmotnosti. Vďaka sklonu prepravnej plochy tu nie sú žiadne náklady na energiu, a preto sú tiež gravitačné valčekové dopravníky veľmi vyhľadávaným typom prepravné mechanizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...