Drevo - Ponuky

Obrábanie materiálov technológiou CNC

24.5.2018  Obrábanie materiálov technológiou CNC

Venujeme sa obrábaniu materiálov technológiou CNC. Vlastníme trojosí obrábací router s pracovnou plochou 1500x1000x120 mm. Zaoberáme sa hlavne obrábaním mäkkých materiálov, ako je polystyrén, umelé drevo, EPP, MDF, PUR pena, silon apod. Moderná technológia CNC zaistí úplnú presnosť a dokonalosť výsledného diela. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi vám poskytneme konkrétne údaje.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolárske rezivo

21.5.2018  Stolárske rezivo

Stolárske rezivo. Sušené 8-10%. Borovica - Smrek - Smrekovec - Dub - Buk - Jaseň-Javor - Jelša - Breza - parený Buk - Jatoba všetko skladom. Cenník na webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Frézovanie doskových materiálov

9.5.2018  Frézovanie doskových materiálov

Venujeme sa zákazkovému frézovaniu doskových materiálov. Disponujeme modernou CNC technológiou, vďaka ktorej sme schopní zabezpečiť perfektne odvedenú prácu podľa vášho zadania. Vy nám dodáte potrebné dáta, my zaistíme, aby odvedená práca prekonala vaše očakávania. Pre ďalšie informácie o frézovaní doskových materiálov prostredníctvom CNC technológie nás prosím kontaktujte. Naši odborníci vám všetko potrebné radi vysvetlia. Sme tu pre vás!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lepené lamelové rezivo BSH + X Lam

8.5.2018  Lepené lamelové rezivo BSH + X Lam

Lepené lamelové rezivo BSH + X Lam. Spoločnosť Tectum Novum, a.s., ponúka lepené lamelové rezivo + X lam panely pre stavby s vysokým nárokom na estetiku alebo zvýšenú vnútornú vlhkosť. Rôzne varianty vyhotovenia prierezu: obdĺžnik, štvorec, oblúk, kruh atď. Možnosť porezu na mieru a úpravy povrchu - morenie, lazúra.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Priehradové väzníky + steny s X lam

8.5.2018  Priehradové väzníky + steny s X lam

Spoločnosť Tectum Novum, a.s., Zemné ponúka drevené priehradové väzníky pre drevo stavby a stavby v kombinácii s drevenými stenami X lam.
Prevedenie v dvoch povrchových úpravách reziva:
a, z neomietaného reziva
b, z hobľovaného reziva

Možnosť porezu na mieru a úpravy povrchu - morenie, lazúra.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Konštrukčné rezivo KVH

1.5.2018  Konštrukčné rezivo KVH

Konštrukčné rezivo KVH. Spoločnosť Tectum novum, a.s. ponúka konštrukčné rezivo KVH pre stĺpikové konštrukcie stien drevostavieb. Odber v sídle spoločnosti s možnosťou doručenia na miesto objednávky alebo stavby. Možnosť porezu na mieru a úpravy povrchu proti škodcom a hnilobe resp. lazúry v odtieňoch.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Strešné konštrukcie Nové Zámky

1.5.2018  Strešné konštrukcie Nové Zámky

Strešné konštrukcie. Spoločnosť Tectum Novum, a.s. sa zaoberá návrhom, výrobou a realizáciou strešných konštrukcií prevažne na báze dreva. Kombináciou viacerých technológíi je možné docieliť optimálny technický variant, ktorý je plne funkčný pre bezpečnú prevádzku strešnej konštrukcie a ekonomicky dostupný pre uplatnenie v praxi.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Certifikované strešné väzníky

25.4.2018  Certifikované strešné väzníky

Certifikované strešné väzníky. Výroba certifikovaných strešných väzníkov - od 1.4.2012 sú naše väzníky vyrábané zo sušeného hoblovaného a certifikovaného reziva v pevnostnej triede C24. Drevené väzníkové konštrukcie a krovy je možné použiť v širokom spektre stavebného sektora. Väzníkový krov má svoje uplatnenie pri realizácii striech rodinných domov, stavieb bytovej a občianskej vybavenosti, priemyselných objektoch.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Výroba predajných pultov, barov z paliet

11.4.2018  Výroba predajných pultov, barov z paliet

Výroba paletových pultov, barov, lavíc, regálov a mnoho ďalšieho na zákazku.

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevené preliezačky pre deti

21.3.2018  Drevené preliezačky pre deti

Venujeme sa výrobe detských preliezačiek z dreva. Ak vlastníte hotel, penzión či kolibu, ponúknite doplnkové služby pre rodiny s deťmi vo forme krásneho ihriska. Drevené preliezačky vhodne a účelné doplnia exteriér vášho penziónu či hotela. Ponúkame výstavbu na mieru podľa predstáv a možností. Pre detailnejšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: Pavol Plevjak
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Firemné zápisy na Stolari-Truhlari.cz

12.3.2018  Firemné zápisy na Stolari-Truhlari.cz

Internetový portál so stolárskou tematikou je portálom inzertným a informačným. Nájdete u nás 2 katalógy firiem. Výrobcom (stolári, nábytkári ...) aj dodávateľským firmám (všetko potrebné pre ich prácu) ponúkame niekoľko firemných zápisov. Zjednodušený zápis zadarmo, spoplatnený štandardný zápis, plnohodnotný zápis a u dodávateľských firiem aj nadštandardný zápis so zobrazovaním loga na homepage portáli.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj parkiet Pezinok

30.8.2017  Predaj parkiet Pezinok

Ponúkame predaj parkiet - Pezinok a okolie.
Firma Bozin vám ako prvá na Slovensku ponúka možnosť nákupu vybraných druhov parkiet cez internet. Ak si však chcete obzrieť všetky produkty zblízka, navštívte našu predajňu v Pezinku. Ponúkneme vám široký výber kvalitných produktov - laminátové a drevené parkety, lišty aj príslušenstvo. Značky, s ktorými pracujeme: Meister, Boen, DLH, Novaland, Weitzer Parkett, Inpa, Balterio, Classen, Sapeli, Sherlock, Carver, Bona, Utzin.

Firma: BOZIN, spol.s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Renovácia podlahy Pezinok

30.8.2017  Renovácia podlahy Pezinok

Renovácia podlahy Pezinok.
Klasické drevené parkety sú obľúbené aj pre možnosť viacnásobnej renovácie – a teda dlhú životnosť. Renovácia drevených podláh je proces, ktorý má presné pravidlá, preto vám odporúčame nechať ju na odborníkov. Profesionálna renovácia parkiet vráti drevu pôvodnú farbu, odstráni škrabance a povrchové poškodenie parkiet. Renovácia parkiet zahŕňa brúsenie a následnú povrchovú úpravu – lakovanie alebo olejovanie.

Firma: BOZIN, spol.s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Drevená podlaha Pezinok

30.8.2017  Drevená podlaha Pezinok

Ponúkame kvalitnú drevenú podlahu od rôznych výrobcov - drevená masívna podlaha, viacvrstvová drevená podlaha i dyhovaná drevená podlaha.

Firma: BOZIN, spol.s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Europalety predaj Bratislava

29.5.2017  Europalety predaj Bratislava

Ponúkame službu: Europalety predaj Bratislava a okolie. Aj celokamiónové množstva. Europalety vieme dodávať aj pravidelne priamo k vám.

Firma: Coster, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...