Drevo - Ponuky

Stolárske rezivo

13.11.2018  Stolárske rezivo

Stolárske rezivo. Sušené 8-10%. Borovica - Smrek - Smrekovec - Dub - Buk - Jaseň-Javor - Jelša - Breza - parený Buk - Jatoba všetko skladom. Cenník na webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
PURENIT - izolácia tepelných mostov

13.11.2018  PURENIT - izolácia tepelných mostov

PURENIT® - ideálne riešenie k prerušeniu a zmenšeniu tepelných mostov v styku drevených a hliníkových výplní so stavebnými otvormi a styku obvodového muriva so základom v základovej špáre.

Je vyrobený z tvrdej peny (PIR), zdravotne neškodný. Je pevný, ľahký, jednoducho opracovateľný, je možné do neho skrutkovať.
Odolný voči chemikáliám, vysokým teplotám, vlhkosti, bez následnej expanzie a praskania, s vysokou pevnosťou v tlaku a výbornými izolačnými vlastnosťami.

Viac info na www.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Frézovanie doskových materiálov

1.11.2018  Frézovanie doskových materiálov

Venujeme sa zákazkovému frézovaniu doskových materiálov. Disponujeme modernou CNC technológiou, vďaka ktorej sme schopní zabezpečiť perfektne odvedenú prácu podľa vášho zadania. Vy nám dodáte potrebné dáta, my zaistíme, aby odvedená práca prekonala vaše očakávania. Pre ďalšie informácie o frézovaní doskových materiálov prostredníctvom CNC technológie nás prosím kontaktujte. Naši odborníci vám všetko potrebné radi vysvetlia. Sme tu pre vás!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obrábanie materiálov technológiou CNC

25.10.2018  Obrábanie materiálov technológiou CNC

Venujeme sa obrábaniu materiálov technológiou CNC. Vlastníme trojosí obrábací router s pracovnou plochou 1500x1000x120 mm. Zaoberáme sa hlavne obrábaním mäkkých materiálov, ako je polystyrén, umelé drevo, EPP, MDF, PUR pena, silon apod. Moderná technológia CNC zaistí úplnú presnosť a dokonalosť výsledného diela. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi vám poskytneme konkrétne údaje.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevené preliezačky pre deti

21.3.2018  Drevené preliezačky pre deti

Venujeme sa výrobe detských preliezačiek z dreva. Ak vlastníte hotel, penzión či kolibu, ponúknite doplnkové služby pre rodiny s deťmi vo forme krásneho ihriska. Drevené preliezačky vhodne a účelné doplnia exteriér vášho penziónu či hotela. Ponúkame výstavbu na mieru podľa predstáv a možností. Pre detailnejšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: Pavol Plevjak
Štát: sk Slovenská republika Viac...