Ekológia a odpady - Ponuky

Produkty ekologickej recyklácie plastov

18.3.2019  Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie v domácnostiach i na záhradách. Pozrite si naše webové stránky a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako efektívne a ekologicky šetriť životné prostredie. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Regranuláty PURUPLAST

17.3.2019  Regranuláty PURUPLAST

Zameriavame sa na spracovanie plastových odpadov do podoby regranulátov PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikajú spracovaním na špeciálnom vytlačovacom stroji - extruderi. Regranuláty PURUPLAST využívajú výrobcovia plastových produktov ako ekonomicky a ekologicky výhodnú vstupnú surovinu. Regranuláty ponúkame v rôznych farebných variáciách, podľa požiadaviek zákazníka. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sú naše služby maximálne flexibilné.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologická recyklácia plastov

16.3.2019  Ekologická recyklácia plastov

Zabezpečujeme ekologickú recykláciu plastov. Cieľom ekologickej recyklácie plastov je ochrana životného prostredia. Sme presvedčení, že triedenie odpadu a jeho následné využitie je spoľahlivou cestou pre rozvoj priaznivého životného prostredia, ale aj spoľahlivá cesta k ekonomickej úspore surovín pre ďalšie využitie. Recyklujeme komunálne odpady, priemyselné odpady, odpady z domácností, ale napríklad tiež použité obalové materiály a pod. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty z recyklátov plastových odpadov

13.3.2019  Produkty z recyklátov plastových odpadov

Zaoberáme sa výrobou produktov z recyklátov plastových odpadov. Dlhoročné skúsenosti z odboru recyklovania plastových odpadov vkladáme do výroby produktov z recyklátov s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Z recyklátov plastových odpadov vznikajú vysoko účinné vstupné suroviny pre ďalšiu výrobu, napríklad na výrobu zatrávňovacej dlažby, výrobu kompostérov či plastových vriec. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové polotovary pre spracovanie

12.3.2019  Plastové polotovary pre spracovanie

Špecializujeme sa na výrobu plastových polotovarov z recyklácie plastových odpadov. Plastové polotovary v podobe plastových aglomerátov, regranulátov a drte vyrábame ako vstupnú surovinu pre ďalšie spracovanie. Z plastových polotovarov sa ďalej vyrábajú zatrávňovacie dlažby i plastové produkty pre ďalšie spracovanie v najrôznejších priemyselných odboroch. Plastové polotovary našej výroby sú lacné a ekologické. Pre detailné informácie prosím navštívte naše webové stránky, príp. nás kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup plastového odpadu

11.3.2019  Výkup plastového odpadu

Zabezpečujeme výkup plastového odpadu z priemyselnej i komunálnej produkcie. Vykupujeme obchodné obaly a odpady, napr. polyetylénové fólie, technologické a priemyselné odpady, ako sú plastové nepodarky, nedolisky, vstreky atď., vytriedené plastové odpady a obaly, vykupujeme aj PET fľaše a viečka. Trieďte odpad, oplatí sa to! Pre konkrétne informácie a cenník výkupu platov nás prosím kontaktujte. Chránime životné prostredie!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové drviny PURUPLAST

9.3.2019  Plastové drviny PURUPLAST

Plastové drviny PURUPLAST sú produktom recyklačného procesu plastových odpadov, vznikajú mletím a drvením pevných plastových odpadov či nedoliskov výroby. Plastové drviny PURUPLAST sú dôležitou a ekologickú vstupnou surovinou ďalšej výroby plastov. Sú ideálnou surovinou pre ďalšie spracovanie technológiami vytláčanie, liatie, vyfukovanie a vstrekovania do foriem a pod. Pre ďalšie informácie nás kontaktujte! Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

8.3.2019  Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

Ponúkame sorbčné látky. Teraz v sortimente sypký Vapex pre odsávanie kvapalín. Jedná sa o biely, zrnitý, sypký materiál, ktorý je schopný absorbovať ropné produkty prednostne aj pred vodou, ak sa jedná o zmes vody a ropy. Pri aplikácii na suchom povrchu ho stačí zmiesť do vriec, z vody sa zbiera pomocou sieťkových zberačov. Neobsahuje zdraviu škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Záhradné kompostéry z plastov

5.3.2019  Záhradné kompostéry z plastov

Ponúkame záhradné kompostéry z recyklovaného plastu. Záhradné kompostéry našej výroby sú maximálne funkčné, sú odolné a ekologické. Záhradné kompostéry sú vyrobené z recyklovaného materiálu, sú odolné voči poveternostným vplyvom, majú minimálne nároky na priestor a sú šikovným a ekonomickým pomocníkom v boji s odpadom z kuchýň a záhrad. Pre viac informácií prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte, veľmi radi sa Vám budeme venovať.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba plastových vriec na odpad

4.3.2019  Výroba plastových vriec na odpad

Trieďte odpad, má to zmysel! Zaoberáme sa výrobou plastových vriec na odpad z recyklovaných materiálov. Trieďte odpad do plastových vriec z recyklovateľných materiálov! Dodávame vrecia najrôznejších veľkostí, hrúbky stien i farebných prevedení. Plastové vrecia z recyklovaných materiálov sú vhodné do verejných odpadkových košov, do domácností i verejných budov. Pre konkrétne otázky nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme vo výbere. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodaj odpad, odober surovinu

3.3.2019  Dodaj odpad, odober surovinu

Sme špecialistami na spracovanie plastových odpadov. Naším cieľom je ekologicky udržateľné životné prostredie. Súčasťou našich služieb je tiež služba "Dodaj odpad, odober surovinu". Táto služba je zameraná na potreby výrobcov plastových produktov. Každý takýto výrobca sa potýka s určitým množstvom výrobného odpadu. My odpad prepracujeme a odvezieme späť na ďalšie spracovanie. "Dodaj odpad, odober surovinu", čiže žiadne zvyšky a efektívnejšie výrobné prevádzky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

2.3.2019  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábame plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty sa využívajú ako hlavná surovina napríklad pri výrobe ekologických zatrávňovacích tvárnic. Zaoberáme sa ekologickým spracovaním zúžitkovateľného plastového odpadu napríklad plastového aglomerátu. V prípade akýchkoľvek otázok prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás priamo kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Zdravé životné prostredie je voľbou našej spoločnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup a recyklácia plastov

27.2.2019  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Rukávcový filtr AFB01-PVC

21.1.2019  Rukávcový filtr AFB01-PVC

Dodáváme komponenty pro průmyslovou filtraci kapalin. Nabízíme plastový filtr AFB01-PVC, který je svou konstrukcí určen pro nenáročné aplikace nebo naopak tam, kde běžné uhlíkové nebo korozivzdorné oceli neodolávají prostředí a pracovní kapalině. Vstup a výstup kapaliny je řešen přírubou DN50, ve víku je otvor G1/4" pro manometr či odvzdušnění. Filtr je vyroben z plastu PVC, pouze pro kotvení víka jsou použity nerezové materiály. Těsnění víka je EPDM, příp. dle vlastností filtrované kapaliny.

Firma: ALFICO s. r. o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Průmyslové kapalinové filtry

21.1.2019  Průmyslové kapalinové filtry

Vyrábíme různé druhy kapalinových průmyslových filtrů s uplatněním např. v chemickém, automobilovém a sklářském průmyslu. Jedná se o rukávcové filtry, filtry s různými typy filtračních vložek i potrubní filtry(strainery). Používáme nerezové oceli, běžné uhlíkaté oceli i plasty. Pracujeme v systému zakázkové výroby, jsme schopni vyrobit i atypické filtry na míru. Dle požadavku zákazníka zjistíme na místě jeho potřeby a navrhneme filtrační řešení. Realizovaná řešení pokrýváme provozním materiálem.

Firma: ALFICO s. r. o.
Štát: cz Česká republika Viac...