Ekológia a odpady - Ponuky

Text je preložený automatickým prekladačom.
Komplexná starostlivosť o záhradu

12.12.2017  Komplexná starostlivosť o záhradu

Medzi komplexné služby patrí zakladanie a údržba zelene, posudzovanie kvality a vitality porastu, Arboristika, ochrana rastlín pred chorobami či škodcami, menšie stavebné činnosti, realizácia okrasných jazierok, rekultivácia rybníkov, parkov a starých záhrad.

Firma: Nemeton realizace spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Likvidácia elektroodpadu Bratislava

11.12.2017  Likvidácia elektroodpadu Bratislava

Zabezpečíme pre Vašu firmu bezplatný odvoz a ekologickú likvidáciu výpočtovej, kancelárskej techniky a elektroniky z celého Slovenska. Samozrejmosťou je vystavenie príslušných dokumentov. Súkromné osoby nám môžu odovzdať elektroodpad v priestoroch nášho skladu.
V prípade záujmu Vám spravíme odborné posudky o stave jednotlivých zariadení. Táto služba je spoplatnená.

Firma: PHC Slovakia s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Odber elektronického odpadu

11.12.2017  Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu. Zaoberáme sa odberom elektronického odpadu. Ponúkame niekoľkoročné skúsenosti v oblasti likvidácie tohto typu odpadu. Odoberáme rozličné elektrosúčiastky - kontakty, tlačené spoje, káble, PINy, HDD, CPU, pamäte a ďalšie. Pre viac informácií nás, prosíme, kontaktujte.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovanie zlučovací filter CK50

8.12.2017  Pieskovanie zlučovací filter CK50

Prenosné vysokoobjemové zlučovacie filtre CK-50 sú najefektívnejším riešením na odstránenie až 95 % kvapalných kondenzátov a nečistôt až do veľkosti 10 mikrometrov zo stlačeného vzduchu. Špeciálne určené na prenosné využitie pri otryskávaní pieskom.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovanie - filter BAF CONTRACOR

8.12.2017  Pieskovanie - filter BAF CONTRACOR

Filter BAF sa používa na úpravu vzduchu na dýchanie pre kukly pre pieskovanie a lakovanie. Z tlakového vzduchu odstraňuje vlhkosť, olej a prach. Je schopný pohltiť až 98% častíc veľkosti 0,5 um. Filter je vybavený regulátorom a meračom tlaku, bezpečnostným a odvodňovacím ventilom. Môžu ho naraz používať dvaja pracovníci.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Výkup autokatalyzátorov

7.12.2017  Výkup autokatalyzátorov

Výkup autokatalyzátorov. Sme držiteľmi oprávnenia na nakladanie s použitými autokatalyzátormi a zaoberáme sa ich výkupom. Odoberáme staré autokatalyzátory a zabezpečujeme ich spracovanie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup drahých kovov

6.12.2017  Výkup drahých kovov

Zaoberáme sa výkupom drahých kovov. Vykupujeme tieto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Ponúkame najvýhodnejšie ceny výkupu drahých kovov v Českej republike. Odkupujeme drahé kovy tiež v podobe úlomkov, mincí, šperkov a pod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup farebných kovov

5.12.2017  Výkup farebných kovov

Výkup farebných kovov. Vykonávame výkup farebných kovov samostatne aj ako súčasť iných materiálov. Vykupujeme tieto farebné kovy: mosadz (triesky), bronz, cín, meď (drôty, plechy, rúrky, trafovodiče), olovo (kusové čisté, akumulátory, dosky, káblové), hliník (drôty, mastné, opálené, plechy, profily, žalúzie ).

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výmeny vzduchotechnických filtrov

5.12.2017  Výmeny vzduchotechnických filtrov

Zabezpečujeme výmeny vzduchotechnických filtrov, čistenie a dezinfekciu vzduchotechnických zariadení. Filtre do vzduchotechnických zariadení tvoria jednu z hlavných častí systému filtrácie vzduchu a pre vytváranie zdravého ovzdušia sú nevyhnutné. Naša spoločnosť sa venuje komplexnej údržbe vzduchotechnických systémov vrátane dezinfekcie či generovania suchej hmly pre zle dostupné miesta.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup starých šperkov

5.12.2017  Výkup starých šperkov

Výkup starých šperkov. Vykonávame výkup starých, nepotrebných a poškodených šperkov. Aktuálne ceny vykupovaných drahých kovov sú uvedené na našich webových stránkach. Vykonávame odkúpenie šperkov z drahých kovov, ale ponúkame tiež možnosť analýzy obsahu drahých kovov, vrátenie vyťaženého kovu v podobe granálií alebo zliatku, po dohode aj výmenu za investičné produkty. Všetko presne podľa požiadaviek zákazníka a pod jeho dohľadom.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odber elektrošrotu

4.12.2017  Odber elektrošrotu

Odber elektrošrotu a elektronického odpadu. Zabezpečujeme odber elektrošrotu a výkup elektronických súčiastok a komponentov. Odoberáme demontovaný aj nedemontovaný elektroodpad. Spracovávame elektrošrot. Z dodaného elektronického odpadu oddeľujeme drahé a farebné kovy, ktoré je možné vrátiť zákazníkovi alebo ich prepracovať na iný produkt. Viac informácií o všetkých druhoch odoberaného elektrošrotu nájdete na našich stránkach.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

1.12.2017  Sypký Vapex pre odsávanie kvapalín

Ponúkame sorbčné látky. Teraz v sortimente sypký Vapex pre odsávanie kvapalín. Jedná sa o biely, zrnitý, sypký materiál, ktorý je schopný absorbovať ropné produkty prednostne aj pred vodou, ak sa jedná o zmes vody a ropy. Pri aplikácii na suchom povrchu ho stačí zmiesť do vriec, z vody sa zbiera pomocou sieťkových zberačov. Neobsahuje zdraviu škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup demontovaného elektroodpadu

1.12.2017  Výkup demontovaného elektroodpadu

Výkup demontovaného elektroodpadu. Vykupujeme demontovaný elektroodpad z IT techniky a ďalších elektro zariadení. Odoberáme pozlátené a postriebrené konektory, tlačené spoje z monitorov a televízorov, pozlátené piny, integrované obvody, procesory, medené cievky, poistky VN, paládiove kondenzátory a iný demontovaný elektroodpad. Ponúkame zaujímavé výkupné ceny, ktoré sa odvíjajú podľa výťažnosti, typu a druhu materiálu.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup klenotníckeho odpadu

30.11.2017  Výkup klenotníckeho odpadu

Výkup klenotníckeho odpadu. Vykupujeme klenotnícky odpad a úlomky drahých kovov. Odkupujeme zlaté a strieborné úlomky, kúsky šperkov, staré a poškodené šperky a iný nepotrebný klenotnícky materiál. Odoberáme úlomky o rôznych rýdzostiach, predmety s obsahom drahých kovov v ľubovoľnom množstve od gramov až po kilogramy.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup starých elektrosúčiastok

30.11.2017  Výkup starých elektrosúčiastok

Výkup starých elektrosúčiastok a elektronických dielov. Vykupujeme elektrosúčiastky a diely z rozobratej elektrotechniky. Odoberáme súčiastky z PC, kontakty, kondenzátory, tlačené spoje, integrované obvody, cievky, poistky, konektory a ďalšie staré elektrosúčiastky.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...