Ekológia a odpady - Ponuky

Výkup a recyklácia plastov

22.7.2018  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovanie - filter BAF CONTRACOR

21.7.2018  Pieskovanie - filter BAF CONTRACOR

Filter BAF sa používa na úpravu vzduchu na dýchanie pre kukly pre pieskovanie a lakovanie. Z tlakového vzduchu odstraňuje vlhkosť, olej a prach. Je schopný pohltiť až 98% častíc veľkosti 0,5 um. Filter je vybavený regulátorom a meračom tlaku, bezpečnostným a odvodňovacím ventilom. Môžu ho naraz používať dvaja pracovníci.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Produkty ekologickej recyklácie plastov

19.7.2018  Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie v domácnostiach i na záhradách. Pozrite si naše webové stránky a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako efektívne a ekologicky šetriť životné prostredie. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odber elektronického odpadu

19.7.2018  Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu. Zaoberáme sa odberom elektronického odpadu. Ponúkame niekoľkoročné skúsenosti v oblasti likvidácie tohto typu odpadu. Odoberáme rozličné elektrosúčiastky - kontakty, tlačené spoje, káble, PINy, HDD, CPU, pamäte a ďalšie. Pre viac informácií nás, prosíme, kontaktujte.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup drahých kovov

18.7.2018  Výkup drahých kovov

Zaoberáme sa výkupom drahých kovov. Vykupujeme tieto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Ponúkame najvýhodnejšie ceny výkupu drahých kovov v Českej republike. Odkupujeme drahé kovy tiež v podobe úlomkov, mincí, šperkov a pod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Regranuláty PURUPLAST

18.7.2018  Regranuláty PURUPLAST

Zameriavame sa na spracovanie plastových odpadov do podoby regranulátov PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikajú spracovaním na špeciálnom vytlačovacom stroji - extruderi. Regranuláty PURUPLAST využívajú výrobcovia plastových produktov ako ekonomicky a ekologicky výhodnú vstupnú surovinu. Regranuláty ponúkame v rôznych farebných variáciách, podľa požiadaviek zákazníka. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sú naše služby maximálne flexibilné.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologická recyklácia plastov

17.7.2018  Ekologická recyklácia plastov

Zabezpečujeme ekologickú recykláciu plastov. Cieľom ekologickej recyklácie plastov je ochrana životného prostredia. Sme presvedčení, že triedenie odpadu a jeho následné využitie je spoľahlivou cestou pre rozvoj priaznivého životného prostredia, ale aj spoľahlivá cesta k ekonomickej úspore surovín pre ďalšie využitie. Recyklujeme komunálne odpady, priemyselné odpady, odpady z domácností, ale napríklad tiež použité obalové materiály a pod. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup autokatalyzátorov

15.7.2018  Výkup autokatalyzátorov

Výkup autokatalyzátorov. Sme držiteľmi oprávnenia na nakladanie s použitými autokatalyzátormi a zaoberáme sa ich výkupom. Odoberáme staré autokatalyzátory a zabezpečujeme ich spracovanie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty z recyklátov plastových odpadov

14.7.2018  Produkty z recyklátov plastových odpadov

Zaoberáme sa výrobou produktov z recyklátov plastových odpadov. Dlhoročné skúsenosti z odboru recyklovania plastových odpadov vkladáme do výroby produktov z recyklátov s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Z recyklátov plastových odpadov vznikajú vysoko účinné vstupné suroviny pre ďalšiu výrobu, napríklad na výrobu zatrávňovacej dlažby, výrobu kompostérov či plastových vriec. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové polotovary pre spracovanie

13.7.2018  Plastové polotovary pre spracovanie

Špecializujeme sa na výrobu plastových polotovarov z recyklácie plastových odpadov. Plastové polotovary v podobe plastových aglomerátov, regranulátov a drte vyrábame ako vstupnú surovinu pre ďalšie spracovanie. Z plastových polotovarov sa ďalej vyrábajú zatrávňovacie dlažby i plastové produkty pre ďalšie spracovanie v najrôznejších priemyselných odboroch. Plastové polotovary našej výroby sú lacné a ekologické. Pre detailné informácie prosím navštívte naše webové stránky, príp. nás kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup starých šperkov

13.7.2018  Výkup starých šperkov

Výkup starých šperkov. Vykonávame výkup starých, nepotrebných a poškodených šperkov. Aktuálne ceny vykupovaných drahých kovov sú uvedené na našich webových stránkach. Vykonávame odkúpenie šperkov z drahých kovov, ale ponúkame tiež možnosť analýzy obsahu drahých kovov, vrátenie vyťaženého kovu v podobe granálií alebo zliatku, po dohode aj výmenu za investičné produkty. Všetko presne podľa požiadaviek zákazníka a pod jeho dohľadom.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup plastového odpadu

12.7.2018  Výkup plastového odpadu

Zabezpečujeme výkup plastového odpadu z priemyselnej i komunálnej produkcie. Vykupujeme obchodné obaly a odpady, napr. polyetylénové fólie, technologické a priemyselné odpady, ako sú plastové nepodarky, nedolisky, vstreky atď., vytriedené plastové odpady a obaly, vykupujeme aj PET fľaše a viečka. Trieďte odpad, oplatí sa to! Pre konkrétne informácie a cenník výkupu platov nás prosím kontaktujte. Chránime životné prostredie!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odber elektrošrotu

12.7.2018  Odber elektrošrotu

Odber elektrošrotu a elektronického odpadu. Zabezpečujeme odber elektrošrotu a výkup elektronických súčiastok a komponentov. Odoberáme demontovaný aj nedemontovaný elektroodpad. Spracovávame elektrošrot. Z dodaného elektronického odpadu oddeľujeme drahé a farebné kovy, ktoré je možné vrátiť zákazníkovi alebo ich prepracovať na iný produkt. Viac informácií o všetkých druhoch odoberaného elektrošrotu nájdete na našich stránkach.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup farebných kovov

10.7.2018  Výkup farebných kovov

Výkup farebných kovov. Vykonávame výkup farebných kovov samostatne aj ako súčasť iných materiálov. Vykupujeme tieto farebné kovy: mosadz (triesky), bronz, cín, meď (drôty, plechy, rúrky, trafovodiče), olovo (kusové čisté, akumulátory, dosky, káblové), hliník (drôty, mastné, opálené, plechy, profily, žalúzie ).

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové drviny PURUPLAST

10.7.2018  Plastové drviny PURUPLAST

Plastové drviny PURUPLAST sú produktom recyklačného procesu plastových odpadov, vznikajú mletím a drvením pevných plastových odpadov či nedoliskov výroby. Plastové drviny PURUPLAST sú dôležitou a ekologickú vstupnou surovinou ďalšej výroby plastov. Sú ideálnou surovinou pre ďalšie spracovanie technológiami vytláčanie, liatie, vyfukovanie a vstrekovania do foriem a pod. Pre ďalšie informácie nás kontaktujte! Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...