Ekológia a odpady - Ponuky

Záhradné kompostéry z plastov

24.2.2018  Záhradné kompostéry z plastov

Ponúkame záhradné kompostéry z recyklovaného plastu. Záhradné kompostéry našej výroby sú maximálne funkčné, sú odolné a ekologické. Záhradné kompostéry sú vyrobené z recyklovaného materiálu, sú odolné voči poveternostným vplyvom, majú minimálne nároky na priestor a sú šikovným a ekonomickým pomocníkom v boji s odpadom z kuchýň a záhrad. Pre viac informácií prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte, veľmi radi sa Vám budeme venovať.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup RTG snímok

24.2.2018  Výkup RTG snímok

Výkup RTG snímok. Vykupujeme RTG snímky z RTG pracovísk, od lekárov, z veterinárnych ordinácií apod. Cena za výkup RTG snímok sa mení v závislosti na pohybe drahých kovov na burze LME. Vykupujeme akékoľvek množstvo RTG snímok.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba plastových vriec na odpad

23.2.2018  Výroba plastových vriec na odpad

Trieďte odpad, má to zmysel! Zaoberáme sa výrobou plastových vriec na odpad z recyklovaných materiálov. Trieďte odpad do plastových vriec z recyklovateľných materiálov! Dodávame vrecia najrôznejších veľkostí, hrúbky stien i farebných prevedení. Plastové vrecia z recyklovaných materiálov sú vhodné do verejných odpadkových košov, do domácností i verejných budov. Pre konkrétne otázky nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme vo výbere. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodaj odpad, odober surovinu

22.2.2018  Dodaj odpad, odober surovinu

Sme špecialistami na spracovanie plastových odpadov. Naším cieľom je ekologicky udržateľné životné prostredie. Súčasťou našich služieb je tiež služba "Dodaj odpad, odober surovinu". Táto služba je zameraná na potreby výrobcov plastových produktov. Každý takýto výrobca sa potýka s určitým množstvom výrobného odpadu. My odpad prepracujeme a odvezieme späť na ďalšie spracovanie. "Dodaj odpad, odober surovinu", čiže žiadne zvyšky a efektívnejšie výrobné prevádzky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

21.2.2018  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábame plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty sa využívajú ako hlavná surovina napríklad pri výrobe ekologických zatrávňovacích tvárnic. Zaoberáme sa ekologickým spracovaním zúžitkovateľného plastového odpadu napríklad plastového aglomerátu. V prípade akýchkoľvek otázok prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás priamo kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Zdravé životné prostredie je voľbou našej spoločnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dentálny materiál

21.2.2018  Dentálny materiál

Odkupujeme dentálny materiál a zaoberáme sa jeho prepracovaním a rafináciou drahých kovov. Vykupujeme dentálny odpad. Odoberáme zlato a striebro, amalgámy, palargen čistý a so zvyškami, safargam - suchý aj mokrý, odpad z odlučovačov, koldan, aurosa, mostíky a korunky. Ceny výkupu dentálneho materiálu sa riadia podľa pohybu drahých kovov na burze LME.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup a recyklácia plastov

18.2.2018  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty ekologickej recyklácie plastov

15.2.2018  Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie v domácnostiach i na záhradách. Pozrite si naše webové stránky a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako efektívne a ekologicky šetriť životné prostredie. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odber elektronického odpadu

15.2.2018  Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu. Zaoberáme sa odberom elektronického odpadu. Ponúkame niekoľkoročné skúsenosti v oblasti likvidácie tohto typu odpadu. Odoberáme rozličné elektrosúčiastky - kontakty, tlačené spoje, káble, PINy, HDD, CPU, pamäte a ďalšie. Pre viac informácií nás, prosíme, kontaktujte.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Regranuláty PURUPLAST

14.2.2018  Regranuláty PURUPLAST

Zameriavame sa na spracovanie plastových odpadov do podoby regranulátov PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikajú spracovaním na špeciálnom vytlačovacom stroji - extruderi. Regranuláty PURUPLAST využívajú výrobcovia plastových produktov ako ekonomicky a ekologicky výhodnú vstupnú surovinu. Regranuláty ponúkame v rôznych farebných variáciách, podľa požiadaviek zákazníka. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sú naše služby maximálne flexibilné.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovanie zlučovací filter CK50

13.2.2018  Pieskovanie zlučovací filter CK50

Prenosné vysokoobjemové zlučovacie filtre CK-50 sú najefektívnejším riešením na odstránenie až 95 % kvapalných kondenzátov a nečistôt až do veľkosti 10 mikrometrov zo stlačeného vzduchu. Špeciálne určené na prenosné využitie pri otryskávaní pieskom.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Ekologická recyklácia plastov

13.2.2018  Ekologická recyklácia plastov

Zabezpečujeme ekologickú recykláciu plastov. Cieľom ekologickej recyklácie plastov je ochrana životného prostredia. Sme presvedčení, že triedenie odpadu a jeho následné využitie je spoľahlivou cestou pre rozvoj priaznivého životného prostredia, ale aj spoľahlivá cesta k ekonomickej úspore surovín pre ďalšie využitie. Recyklujeme komunálne odpady, priemyselné odpady, odpady z domácností, ale napríklad tiež použité obalové materiály a pod. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup autokatalyzátorov

11.2.2018  Výkup autokatalyzátorov

Výkup autokatalyzátorov. Sme držiteľmi oprávnenia na nakladanie s použitými autokatalyzátormi a zaoberáme sa ich výkupom. Odoberáme staré autokatalyzátory a zabezpečujeme ich spracovanie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty z recyklátov plastových odpadov

10.2.2018  Produkty z recyklátov plastových odpadov

Zaoberáme sa výrobou produktov z recyklátov plastových odpadov. Dlhoročné skúsenosti z odboru recyklovania plastových odpadov vkladáme do výroby produktov z recyklátov s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Z recyklátov plastových odpadov vznikajú vysoko účinné vstupné suroviny pre ďalšiu výrobu, napríklad na výrobu zatrávňovacej dlažby, výrobu kompostérov či plastových vriec. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovanie - filter BAF CONTRACOR

9.2.2018  Pieskovanie - filter BAF CONTRACOR

Filter BAF sa používa na úpravu vzduchu na dýchanie pre kukly pre pieskovanie a lakovanie. Z tlakového vzduchu odstraňuje vlhkosť, olej a prach. Je schopný pohltiť až 98% častíc veľkosti 0,5 um. Filter je vybavený regulátorom a meračom tlaku, bezpečnostným a odvodňovacím ventilom. Môžu ho naraz používať dvaja pracovníci.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...