Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

15.11.2018  Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series sú univerzálne, samostatné, priemyselné systémy strojového videnia - inteligentných kamier, ktoré umožňujú flexibilitu v programovaní. Vyhovujú všetkým požiadavkám zákazníka a predstavujú najnovšie technológie ako v úrovni výkonu, tak aj vo veľkosti a cene. Chytré kamery Datalogic T2x sú vybavené pripojením k sieti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portom, RS-232 sériovým portom a voliteľne pripojením I/O (NPN alebo PNP). Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3111/14 EAS

15.11.2018  Aplikátor etikiet Label-Aire 3111/14 EAS

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3111/14 EAS zrýchluje a uľahčuje označovanie bezpečnostnými štítkami a pomáha udržať vašu pozíciu ďaleko pred konkurenciou. Tento aplikátor pomáha v prevencii krádeže tovarov, čo v konečnom dôsledku znižuje náklady maloobchodníkov. Je k dispozícii v konfiguráciách Checkpoint (3111 Air-Blow) a Sensormatic (3114 Tamp-Blow). Aplikátor 3111/14 EAS je vybavený pokročilým krokovým motorom pre zvýšenú spoľahlivosť, presné spustenie/zastavenie a nižšie údržbu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

15.11.2018  Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je vysoko výkonný, kompaktný, bezdrôtový hands-free snímač kódov na prst, ktorý pomáha zlepšiť efektivitu práce. Ergonomický model eliminuje zbytočný pohyb vďaka neustálemu skenovaniu, čím sa zvyšuje efektivita pracovných tokov s veľkým objemom skenovaných položiek, ako je triedenie, vychystávanie, balenie alebo výdaj tovaru. Je k dispozícii v štandardnej verzii pre jednoduchý zber dát cez Bluetooth alebo pokročilé verzii pre samostatné operácie v riadených pracovných postupoch.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

15.11.2018  Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

Honeywell MS3780 Fusion je viaclúčový laserový skener čiarových kódov, ktorý plní funkciu pultového aj ručného všesmerového snímača kódov. Súčasťou každého zariadenia je stojan a klip pre montáž. Snímač čiarového kódu Honeywell MS3780 Fusion ponúka vysokú snímaciu rýchlosť, ktorá umožňuje zvýšenie efektivity pri pokladniach a tým zvýšenie spokojnosti Vašich zákazníkov. Tento ručný snímač odvádza veľkú prácu pri zachovaní malých rozmerov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Merač momentu DATAFLEX ®

15.11.2018  Merač momentu DATAFLEX ®

Ponúkame vysoko kvalitné merač momentu výrobcu DATAFLEX ® pre meranie malých momentov a meranie rýchlosti. Merač momentu DATAFLEX ® pracuje na základe technológie tenzometra v kombinácii s modernými elektronickými komponentmi. Rozsahy pri meraní malých momentov sú + -10 Nm, + -30 Nm, + -50 Nm, meranie rýchlosti potom 2x360 impulzov / otáčku, 90 ° fázového rozdielu. Kompletné informácie a technické parametre nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

14.11.2018  Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline sú vhodné pre použitie v najnáročnejších podmienkach. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu znížením počtu chýb vznikajúcich pri príjme, vychystávaniu, preprave alebo expedícii tovaru. Model SH21 umožňuje vysokú mieru interakcie medzi operátormi a strojmi a poskytuje užívateľom možnosti otvoriť si technické výkresy, pracovné postupy či videá. Oba terminály vyhovujú rôznym priestorovým aj montážnym obmedzeniam. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon 1900 Color

14.11.2018  Snímač kódov Honeywell Xenon 1900 Color

Snímač čiarových kódov Honeywell Xenon 1900 Color otvára úplne novú oblasť - farebné čiarové kódy, a umožňuje tak čítať aj predtým nečitateľné kódy. Nový dizajn šetrí miesto a zároveň je odolnejší. Spoľahlivejší konštrukcia s menším počtom komponentov minimalizuje prestoje a zlepšuje prevádzkyschopnosť. Ergonomický tvar skenera Xenon 1900 Color uľahčuje prácu a padne takmer do každej ruky. To umožňuje efektívnejšie pracovné postupy a zlepšenie produktivity. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kontrastné senzory Datalogic TLµ

14.11.2018  Kontrastné senzory Datalogic TLµ

Optoelektronické kontrastné senzory sa využívajú pre detekciu farebného značenia pri tlači s bielym alebo RGB LED, krátkou dobou odozvy a spínacou frekvenciou až 30 kHz. Ponúkajú vysoké rozlíšenie, bielu LED diódu a veľmi krátku dobu odozvy pre presnú synchronizáciu na baliacich linkách. Je založená na detekcii aj vo veľmi rýchlych procesoch. Senzory TLμ nájdu uplatnenie na baliacich linkách, tlačových a etiketovacích strojoch najmä v potravinárskom, kozmetickom a farmaceutickom priemysle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Tripodový turniket TTB07

14.11.2018  Tripodový turniket TTB07

Moderné tripodový turniket v nerezovom prevedení vyniká moderným dizajnom. Vhodný aj do vonkajšieho prostredia. Variantné vybavenie turniketu: * Bezkontaktné snímače RFID * Čítačka čiarových kódov * Padacie ramená * prehĺtacích identifikačných nosičov zabudovaný v nohe turniketu * Smerové ukazovatele priechodu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Turniket s automatickou pokladnou

14.11.2018  Turniket s automatickou pokladnou

Řeší kompletní náhradu za pokladnu s obsluhou, pokladna přijímá mince a bankovky, volitelně je možné vybavit pokladnu i terminálem pro platební karty, který umožňuje platby kontaktní i bezkontaktní, včetně plateb za pomocí mobilního zařízení pomoc aplikací Apple pay, Google peněženka apod.
Různá barevná provedení dle vzorníku RAL.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Napájací zdroj NZ06Rack

14.11.2018  Napájací zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájací zdroj. Bol vyvinutý s maximálnym dôrazom na spoľahlivosť a účinnosť. Zdroj je riadený mikroprocesorom, ktorý umožňuje monitorovať limitné stavy a predchádzať tak poškodeniu. Výhody zdroje NZRack: * Limitné stavy sú zaznamenávané na server pomocou linky RS485 * Možnosť záložného akumulátora v skrini zdroja * Regulované výstupné napätie 3 - 15 VDC * Zaťaženie výstupu až 5 A * Možnosť dvoch LAN prípojok * Ochrana proti preťaženiu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Elektromechanická bránka

14.11.2018  Elektromechanická bránka

Jednoduchý a pritom efektívny spôsob riadenia vstupu umožňuje bránka TBE. Vďaka celonerezovému prevedenia a vysokej priepustnosti osôb je vhodným riešením pre obchodné domy, administratívne budovy a akékoľvek ďalšie vstupné haly.
- Šírka priechodu 750 mm
- Umožňuje jednosmerný aj obojsmerný priechod
- Kvalitné prevedenie
- Jednoduchá inštalácia a používanie

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Autonómne hlásiče požiaru

14.11.2018  Autonómne hlásiče požiaru

Zabezpečujeme predaj autonómnych hlásičov požiaru, ktoré spoľahlivo detekujú požiar a pomocou zvukovej signalizácie vyvolajú poplach. Autonómne hlásiče požiaru patria medzi ekonomicky nenáročné riešenia protipožiarnej ochrany a zároveň tiež vynikajú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Autonómne hlásiče požiaru sú napájané iba z batérií, nepotrebujú iné zdroje energie. Viac informácií získate na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vidlicové senzory Datalogic SRF

13.11.2018  Vidlicové senzory Datalogic SRF

Optoelektronické vidlicové senzory sa používajú pre presné a rýchle rozpoznanie štítkov na valčekoch alebo malých súčiastkach. Rad senzorov Datalogic SRF zahŕňa 30, 50, 80 a 120mm snímače pre detekciu objektov s LED alebo laserovým osvetlením. Prevádzková teplota senzorov je -10 °C až 60 °C, trieda krytia IP67.Senzory nájdu uplatnenie v mnohých odvetviach, a to predovšetkým u baliacich a etiketovacích strojov, tlačových a aplikačných systémov, automatického značenie či v automobilovom priemysle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezbatériová čítačka Honeywell 1902g-bf

13.11.2018  Bezbatériová čítačka Honeywell 1902g-bf

Honeywell Xenon 1902g-bf je čítačka kódov obsahujúca najnovšiu technológiu "battery free". Tá úplne eliminuje potrebu batérie a nahrádza ju tzv. superkapacitory, ktoré sú schopné dosiahnuť plného nabitia za menej ako 2 minúty prostredníctvom USB portu a menej ako 30 sekúnd pri použití napájacieho USB portu alebo externého adaptéra na stenu. Zvyčajne potom vydrží aspoň 450 skenov bez dobíjania. Bez batérie odpadajú bežné problémy s údržbou a čítačka je ľahší a šetrnejší k životnému prostrediu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...