Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h

24.10.2019  Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h

Bezdrôtový snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952h prináša jedinečný výkon a odolnosť pre zvýšenie produktivity zdravotníckych pracovníkov a kvalitnejšiu starostlivosť o pacientov. Snímač vie bez problémov zachytit aj ťažko čitateľné alebo poškodené 1D a 2D kódy, čím uľahčuje a urýchľuje proces overenia totožnosti pacientov. Bezdrôtové prevedenie ponúka väčšiu flexibilitu a slobodu pohybu pracovníkov pri poskytovaní zdravotníckej starostlivosti. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 220

24.10.2019  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 220

Stacionárny 2D snímač Datalogic Matrix 220 predstavuje kompaktné, vysoko výkonné a flexibilné zariadenie vhodné pre čítanie DPM kódov. Je vybavený inovatívnou osvetľovacou a zameriavacou technológiou a 1,2MP senzorom pre zaistenie spoľahlivého výkonu v širokej škále aplikácií. Snímač umožňuje jednoduché použitie vďaka svojmu intuitívnemu užívateľskému rozhraniu, konfiguračnému softvéru DL.CODE, farebným kontrolkám a tlačidlu X-Press. Snímač je vhodný aj do náročných priemyselných aplikácií.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový open frame monitor Elo 4343L

24.10.2019  Dotykový open frame monitor Elo 4343L

Open frame monitor Elo 4343L ponúka profesionálny veľkoformátový 42,5" dotykový displej s full HD rozlíšením. Jeho elegantný a štíhly dizajn umožňuje stavbu kioskov aj v miestach s obmedzeným priestorom. Monitor využíva dotykovú technológiu PCAP (TouchPro® Projected Capacitive) a dokáže rozpoznať až 12 dotykov zároveň, pričom poskytuje presnú a rýchlu dotykovú odozvu. Je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň kariet Zebra ZC100

24.10.2019  Tlačiareň kariet Zebra ZC100

Zebra ZC100 sa radí medzi najintuitívnejšie a najľahšie použiteľné tlačiarne plastových kariet na trhu. Žiadne zložité nastavenie nie je potreba, tlačiareň sa automaticky prispôsobí akejkoľvek hrúbke karty, zároveň je vďaka inováciám veľmi jednoduchá aj výmena pásky. So svojimi malými rozmermi sa hodí pre umiestnenie aj v malých priestoroch. Zamykací kryt zaisťuje bezpečnosť pri umiestnení tlačiarne na verejných miestach. Navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952g

23.10.2019  Snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952g

Bezdrôtový snímač kódov Honeywell Xenon XP 1952g pomáha vďaka rýchlemu a presnému skenovaniu a zvýšenej flexibilite zrýchľovať odbavenie a skracovať fronty pri pokladniach, čím zároveň predchádza strateným tržbám. Snímač ľahko zachytí ako tlačené, tak elektronické 1D a 2D kódy, a to aj keď sú ťažko čitateľné alebo poškodené. Umožňuje aj snímanie z diaľky, čím výrazně uľahčuje prácu pracovníkom pri pokladniach. Xenon XP1952g je určený predovšetkým do maloobchodov. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručné snímače čiarových kódov Zebra

23.10.2019  Ručné snímače čiarových kódov Zebra

Ručné čítačky čiarových kódov Zebra ponúkajú kvalitu, spoľahlivosť, jednoduché použitie a komfort užívateľa. Tieto vlastnosti zaisťujú týmto skenerom celosvetové vedúce postavenie v oblasti ručného snímania. Pokladne, sklady, nemocnice aj mnoho priemyselných odvetví využíva odolnosť ručných čítačiek pri každodennej prevádzke pre zabezpečenie plynulého fungovania - to všetko pri nízkych nákladoch na vlastníctvo. Pre kompletnú ponuku snímačov Zebra navštívte náš web, prípadne nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tubulárný sensor Datalogic S15 Series

23.10.2019  Tubulárný sensor Datalogic S15 Series

Senzory Datalogic S15 sú k dispozícii vo verzii S15-PA s plastovým krytom alebo S15-NA s krytom z nerezovej ocele. Plastové prevedenie je doporučované pre úsporu miesta aj nákladov zatiaľ čo kovové prevedenie s najširším výberom optických funkcií vyniká predovšetkým vysokou odolnosťou. Trieda krytia senzorov je IP69K. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených odborníkov vám navrhne vhodné riešenie podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CK71

23.10.2019  Mobilný terminál Honeywell CK71

Mobilný terminál Honeywell CK71 ponúka skutočné riešenie bez kompromisov. Je o 31 % menší a ľahší ako ostatné zariadenia v rovnakej triede a je optimalizovaný pre vaše skladové aj distribučné prostredí s priemyselnými materiálmi. CK71 prináša perfektnú rovnováhu medzi robustnosťou a pracovným cyklom spolu s funkciami pre väčšiu flexibilitu a obratnosť aj v extrémnych podmienkach. Terminál CK71 nájde využitie predovšetkým v distribučných a logistických centrách či vo výrobe. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 3243L

22.10.2019  Open frame monitor Elo 3243L

Dotykový open frame monitor Elo 3243L prináša spojenie profesionálneho veľkoformátového 32" full HD LCD displeja s elegantným dizajnom s celkovou hrúbkou menšou ako 2,3 palca (58 mm). Kompaktná konštrukcia monitora a niekoľko možností montáže uľahčujú jeho integráciu, pričom je navrhnutý pre prevádzku náročných aplikácií na verejných miestach. Monitor je vybavený komplexným radom funkcií ako viacjazyčné menu, analógové a digitálne rozhranie, VESA štandard pre uchytenie a ďalšie. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač konektivity Datalogic SC5000

22.10.2019  Snímač konektivity Datalogic SC5000

Snímač konektivity Datalogic SC5000 je vysoko výkonný priemyselný kontrolér pre všesmerové a viacstranné snímacie tunely. Uľahčuje inštaláciu komplexných tunelov a umožňuje integrovať laserové zariadenia, 2D imagery aj snímače pre meranie objektov. Datalogic SC5000 ponúka všetky nástroje potrebné pre rýchlu údržbu snímacieho tunela a monitorovanie výkonu a stavu systému v reálnom čase. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zosilňovacie senzory Datalogic S70

21.10.2019  Zosilňovacie senzory Datalogic S70

Optoelektronické senzory s optickými vláknami Datalogic S70 s dvojitým displejom a dvojitým a analógovým výstupom sú riešením pre vylepšenie vysokého rozlíšenia (nízke kontrastné aplikácie) a vysokorýchlostné detekcie veľmi malých objektov namontovaných v obmedzenom priestore. Rozmery senzorov sú 10 x 79 x 31,5 mm, váha sa pohybuje od 21 g do 69 g podľa konkrétneho modelu, trieda krytia je IP50 a prevádzková teplota -10 až 55 °C. Senzory sa vyznačujú veľmi rýchlou dobou odozvy až 10 mikrosekúnd.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turnikety pre lyžiarske vleky

21.10.2019  Turnikety pre lyžiarske vleky

Ideálna voľba pre spoľahlivý a odolný odbavovací systém v lyžiarskych strediskách. Celonerezový tripodový turniket s odolnou, extrémnymi teplotami preverenú, konštrukcií. Turniket umožňuje čítanie bezkontaktných kariet. Pre väčší komfort a bezpečnosť je možné k turniketu doplniť prídavnú anténu TPA. Systém je kompletne pripravený na EET.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Odporníky

21.10.2019  Odporníky

Ponúkame zákazkovú výrobu odporníkov, ktoré sa najčastejšie využívajú ako nosiče odporových elementov pre nájazdové a brzdové odpory trakčných motorov. Podľa dodaných špecifikácií zákazníkov sme schopní vyrobiť odporníky v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Pre viac informácií a technické parametre sa na nás obráťte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 2294L

20.10.2019  Open frame monitor Elo 2294L

Open frame monitor Elo 2294L s 21.5" dotykovým displejom v štíhlom a kompaktnom prevedení ponúka spoľahlivú stabilnú prevádzku, dokonalú interaktivitu, jasnosť a rozlíšenie FHD. Monitor disponuje 10bodovou kapacitnou dotykovou technológiou PCAP a môže byť ovládaný aj v rukaviciach. Uplatnenie nájde pri vytváraní kioskov a samoobslužných maloobchodných systémov, hodí sa rovnako aj pre zábavné aplikácie a kasína alebo priemyselné automatizácie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Datalogic 3rd Party Accessories

20.10.2019  Datalogic 3rd Party Accessories

Datalogic 3rd Party Accessories predstavuje doplnkový sortiment príslušenstva k systémom strojového videnia. Ak si neviete rady s výberom najvhodnejšieho príslušenstva, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených odborníkov vám navrhne konkrétne riešenie presne podľa vašich špecifických požiadaviek. Pre viac informácií nás kontaktujte, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...