Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

2D snímač Zebra DS9808

24.1.2020  2D snímač Zebra DS9808

Rýchly a flexibilný 2D snímač čiarových kódov Zebra DS9808 sníma 1D a 2D čiarové kódy aj obrázky. Vďaka vysokému percentu načítaných položiek všetkých typov kódov už pri prvom prejdení čítačkou je Zebra DS9808 stávkou na istotu, ktorá prináša zvýšenie produktivity na predajnom mieste. V testoch navyše ponúka najvyššiu rýchlosť načítania zo všetkých imagerov rovnakej triedy. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
AIO terminál I-Series pre Windows (15")

24.1.2020  AIO terminál I-Series pre Windows (15")

Interaktívny all-in-one terminál Elo I-Series pre Windows s 15,6" displejom prináša spoľahlivosť, mimoriadny výkon a najnovšie technológie v ultra tenkom, zároveň však robustnom dizajne. Jedná sa o ľahko ovládateľné zariadenie s dotykovou technológiou TouchPro™ PCAP, ktoré vie rozoznať až 10 dotykov súčasne. Prevedenie bez mechanických komponentov (bez ventilátora, SSD) a bez batérie umožňuje využitie tohto AIO terminálu aj v tichom prostredí. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DX8200A

24.1.2020  Stacionárny snímač Datalogic DX8200A

Všesmerový laserový stacionárny snímač Datalogic DX8200A prináša skvelý pomer ceny a výkonu. Snímač DX8200A vyniká jednoduchou inštaláciou a odolnosťou voči okolitému svetlu. Zároveň ponúka rýchlosť čítania až 1000 skenov/s (500 každá čiara) a čítaciu vzdialenosť od 500 do 1500 mm. Snímač má triedu krytia IP54 a pracovnú teplotu 0 až 50 °C. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Granit 1981i

24.1.2020  Snímač kódov Honeywell Granit 1981i

Bezdrôtový priemyselný snímač kódov Honeywell Granit 1981i je vybavený zobrazovacou technológiou, ktorá umožňuje čítať 1D a 2D kódy zo vzdialenosti 15 cm až 15 m. Je navrhnutý tak, aby prečítal prakticky všetky čiarové kódy a zároveň podporoval maximálnu produktivitu obsluhy v tých najnáročnejších podmienkach. Granit 1981i ocenia predovšetkým pracovníci na vysokozdvižných vozíkoch, pretože im umožňuje zostať sedieť a skenovať palety priamo z vozíka aj na väčšie vzdialenosti. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside

23.1.2020  Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside tlačí vysoko kvalitné účtenky v prakticky akomkoľvek prostredí a zaručuje spoľahlivý výkon aj počas najdlhších smien. Táto cenovo dostupná malá mobilná tlačiareň prináša veľkú obchodnú hodnotu. ZQ320 outside je pripravená na nároky vonkajšieho prostredia a poskytuje vysoko kvalitnú tlač aj v extrémnych teplotách, chladu, daždi či snehu. Je navrhnutá tak, aby odolala nevyhnutným pádom a disponuje odolným krytom proti oderu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tubulárne senzory Datalogic S50 Series

23.1.2020  Tubulárne senzory Datalogic S50 Series

Tubulárne senzory S50 prinášajú lúčové snímanie, blízke a retroreflexné polarizované funkcie dostupné v LED a laserovom emisnom modelu, radiálnu a axiálnu optiku, 2 metrový kábel a 4-pólové pripojenie M12 v plastovom kryte. Vďaka DC verzii s plochým plastovým puzdrom a 2 upevňovacími otvormi pre montážnu flexibilitu predstavujú skvelé riešenie pre všetky priemyselné aplikácie. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic Magellan 2200VS

23.1.2020  Pultový snímač Datalogic Magellan 2200VS

Všesmerový stacionárny snímač Magellan 2200VS je špeciálne vyvinutý pre maloobchodné siete, ktoré vyžadujú maximálny výkon v malej vertikálnej forme. Hodí sa predovšetkým na pokladne so stredným a veľkým počtom transakcií. Snímač 2200VS demonštruje spoľahlivosť a kvalitu teraz tak populárne a známe značky Magellan. Pre kompletnú ponuku z oblasti automatickej identifikácie navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Elo I-Series 2.0 pre Android (15")

22.1.2020  Elo I-Series 2.0 pre Android (15")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pre Android s 15,6" displejom prináša všestrannosť do najrôznejších prostredí, a je tak skvelou voľbou pre uspokojenie požiadaviek neustáleho verejného využívania. Spojenie dotykovej technológie TouchPro® PCAP, operačného systému Android 7.1, procesora Qualcomm® Snapdragon™ a voliteľného napájanie cez Ethernet (POE) zaisťuje mimoriadny výkon a spoľahlivú prevádzku. Terminál rozpozná až 10 dotykov zároveň. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Touch TD1100

22.1.2020  Snímač Datalogic Touch TD1100

Ponúkame snímač čiarového kódu Datalogic Touch TD1100, ktorý aj napriek svojej nízkej hmotnosti, spotrebe energie a veľkosti vyniká robustnosťou a odolnosťou proti pádu. Tieto vlastnosti sú častejšie u vyšších produktových radov. Snímač je vyvinutý pre široké spektrum aplikácií - od maloobchodu až po ľahký priemysel, a predstavuje tak najlepšie riešenie pre zákazníkov, ktorí vyžadujú skvelý výkon za dostupnú cenu. Pre viac informácií navštívte náš web alebo nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3111 HS

22.1.2020  Aplikátor etikiet Label-Aire 3111 HS

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3111 HS (High Speed) je vybavený inovatívnou technológiou Air-Blow, ktorá zaisťuje opakovateľnú presnosť umiestnenia štítku. Zároveň ponúka zvýšenú flexibilitu, pretože ho môžete namontovať v takmer akejkoľvek polohe na výrobnej linke. Vďaka tomu umožňuje aplikovať etikety aj na horné časti alebo dna výrobkov. Na digitálnom displeji aplikátora je možné vyberať z piatich jazykov a displej možno otáčať o 360° v krokoch po 90°. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Skorpio X4

21.1.2020  Mobilný terminál Datalogic Skorpio X4

Mobilný terminál Datalogic Skorpio X4 je vybavený vysokorýchlostným viacjadrovým procesorom, vďaka ktorému ponúka rýchlu prevádzku pri práci s operačným systémom Windows Embedded Compact. Zároveň umožňuje jednoduchú inováciu do operačného systému Android. Terminál disponuje štandardnou pamäťou 1 GB RAM a 8 GB Flash a dotykovým 3,2 palcovým farebným displejom s vysokou viditeľnosťou, čo pomáha používateľom pracovať efektívnejšie. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Senzory oblastí a rozmerov Datalogic DS3

21.1.2020  Senzory oblastí a rozmerov Datalogic DS3

Optoelektronické viacnásobné zariadenie DS3 slúži na detekciu, meranie a riadenie polohy objektov vrátane malých či priehľadných objektov. Dostupné sú modely s výškou detekčného poľa 150, 300, 450 či 600 mm a prevádzkové vzdialeností 0,2-0,6 m alebo 0,6-1,5 m. U všetkých modelov sú k dispozícii interné prepínače pre konfiguráciu spoločne s tlačidlom nastavenia Teach-in s diaľkovým ovládaním, funkciou automatickej kalibrácie a LED indikátory pre signalizáciu prevádzkového stavu prístroja.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ220

20.1.2020  Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ220

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ220 ponúka ideálnu rovnováhu nákladov, kvality, všestrannosti, odolnosti a jednoduchosti použitia. Ako jediná tlačiareň v tejto cenovej kategórii tlačí ako účtenky, tak štítky a etikety na rôzne typy médií. Vďaka tomu prináša väčšiu flexibilitu pre vašich pracovníkov. Štíhly a ľahký dizajn tlačiarne zaisťuje pohodlné prenášanie po celý deň, zatiaľ čo integrovaný displej, vyberateľná batéria a možnosť ovládania jednou rukou umožňujú jej jednoduché užívanie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Honeywell 4850dr

20.1.2020  Snímač Honeywell 4850dr

Snímač Honeywell 4850dr je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zefektívniť vedenie záznamov. Tento plne vybavený dokument imager je navrhnutý pre digitalizáciu papierových dokumentov - jednoduché a efektívne bezpapierové spracovanie, ukladanie a vyhľadávanie. Na rozdiel od ostatných zariadení tohto typu nemá žiadne pohyblivé časti a nevyžaduje pravidelnú údržbu. Vďaka Adaptus Imaging Technology zachytáva ostré snímky dokumentov formátu A4 bez ohľadu na materiál alebo farbu textu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic AXIOM-X

20.1.2020  Stacionárný snímač Datalogic AXIOM-X

Stacionárny snímač Datalogic AXIOM-X je všesmerová laserová čítačka navrhnutá špeciálne pre priemyselné a výrobné aplikácie. Prináša vysokorýchlostné skenovanie aj spoľahlivosť v robustnom priemyselnom kryte. Vďaka veľkej hĺbke ostrosti umožňuje presné čítanie čiarových kódov na vzdialenosť až 60 palcov. Snímač má aj cez svoju technologickú pokročilosť jednoduché nastavenie, a to vďaka inštalačnému softvéru Axcess™ s výkonným a intuitívnym rozhraním. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...