Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Mobilný terminál Datalogic Elf Health

20.9.2018  Mobilný terminál Datalogic Elf Health

Mobilný terminál Datalogic Elf Healthcare bol špeciálne navrhnutý pre zdravotnícke aplikácie. Je vyrobený z chemicky odolného plastu, ktorý vydrží pôsobenie odolných dezinfekčných prostriedkov. Vďaka jeho ergonómii, tvaru a forme sa terminál ľahko ovláda, pričom trsátko a pero určené pre dotykové monitory poskytujú dodatočnú pomoc pri zadávaní dát, a to aj v rukaviciach. Terminál Elf Healthcare má rýchly a spoľahlivý 2D imager schopný čítať širokú škálu 1D a 2D kódov za akýchkoľvek podmienok.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odporníky

20.9.2018  Odporníky

Ponúkame zákazkovú výrobu odporníkov, ktoré sa najčastejšie využívajú ako nosiče odporových elementov pre nájazdové a brzdové odpory trakčných motorov. Podľa dodaných špecifikácií zákazníkov sme schopní vyrobiť odporníky v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Pre viac informácií a technické parametre sa na nás obráťte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Subminiatúrne senzory Datalogic SMall

19.9.2018  Subminiatúrne senzory Datalogic SMall

Subminiatúrne senzory Datalogic SMall sú najmenšie optoelektronické snímače so všetkými univerzálnymi optickými funkciami. Sú vhodné najmä pre detekciu veľmi malých predmetov umiestnených v ťažko prístupných priestoroch. Je možné voliť ostrenie 15 mm, 20 mm, 30 mm aj 50 mm. Trieda krytia senozorov SMall je IP67 a prevádzková teplota od -20 °C do 55 °C. Senzory nájdu uplatnenie vo výrobe (automobilový priemysel, baliace linky, plniace linky). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Manometre, teplomery, tlakové prevodníky

19.9.2018  Manometre, teplomery, tlakové prevodníky

Ponúkame z nehrdzavejúcich ocelí: ukazovateľ prietoku, plavákový prietokomer - ukazovateľ prietoku, elektronický hlásič prietoku, manometre - trubicový, bezpečnostné, kontrolné, membránový meracie prípojky, meracie prípojky priame, meracie prípojky s kužeľom, meracie hadice, prechodky, manometrové prípojky, bimetalové teplomery, tlakové teplomery, jímky.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

18.9.2018  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Dotykový open frame monitor Elo 1590L s 15" LCD displejom prináša kvalitu a spoľahlivosť pre kiosky, samoobslužné systémy, zábavné aplikácie či priemyselné automatizácie. Štíhly dizajn dokáže okamžite upútať pozornosť užívateľov, úsporné LED podsvietenie šetrí energiu a vytvára menej tepla. Stabilná prevádzka, vynikajúca čistota obrazu a vysoká priepustnosť svetla zaisťujú presnú dotykovú odozvu a živý obraz. Monitor je vybavený technológiou single-touch na princípe SAW.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

18.9.2018  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Pultový snímač čiarových kódov s váhou Honeywell Stratos 2400 zvyšuje produktivitu práce aj vo veľmi náročných aplikáciách. Je schopný čítať nekvalitné čiarové kódy aj kódy s vysokou hustotou, pričom zaisťuje nepretržitú prevádzku a zároveň nízke náklady na údržbu. Stratos 2400 maximalizuje návratnosť investícií prostredníctvom analytických nástrojov StratosSTATS a StratosSCHOOL, ktoré sú určené na sledovanie a správu aplikácií. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tubulárny senzor Datalogic S51

18.9.2018  Tubulárny senzor Datalogic S51

Tubulárne senzory Datalogic S51 ponúkajú lúčové snímanie, blízke a retroreflexné polarizované optické funkcie s LED emisií, radiálnu a axiálnu optiku, 2 m kábel alebo 4-pólové pripojenie M12. Sú k dispozícii taktiež v DC verzii s celokovovým alebo plastickým krytom. Plastové prevedenie ponúka ploché puzdro s 2 upevňovacími otvormi zaručujúcimi vysokú montážnu flexibilitu. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, náš tím odborníkov vám navrhne riešenie presne podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Steatitové produkty

18.9.2018  Steatitové produkty

Špecializujeme sa na výrobu a dodávku steatitových produktov z technickej keramiky v prvotriednej kvalite. Steatitové produkty sú vďaka svojim vlastnostiam mechanicky aj rozmerovo odolné proti vysokým teplotám.

V našej ponuke nájdete rôzne varianty:
* Poistkové púzdra
* Izolačné korálky
* Keramické nosníky
* Priechodky
* Rozperné stĺpiky
* Svorkovnica
* Nosníky odporového drôtu
* Vykurovacie telesá

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Zebra RS5000

17.9.2018  Snímač kódov na prst Zebra RS5000

Snímač kódov na prst Zebra RS5000 umožňuje bleskurýchle snímanie prakticky ľubovoľných 1D a 2D kódov z blízka aj zo vzdialenosti až 63,5 cm. Tento ľahký, dokonale vyvážený malý snímač sa nosí na jednom prste, pričom pracovníci môžu ľahko prepínať medzi prácou pravou a ľavou rukou. To umožňuje pohodlnú manipuláciu s materiálmi, čo zvyšuje produktivitu pracovníkov a následne spokojnosť zákazníkov. Skener RS5000 sa vyznačuje odolnosťou aj v najnáročnejšom prostredí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické subminiatúrne senzory

17.9.2018  Optoelektronické subminiatúrne senzory

Subminiatúrne senzory SMall sú najmenšie optoelektronické snímače so všetkými univerzálnymi optickými funkciami. Hodí sa pre detekciu veľmi malých predmetov umiestnených v ťažko prístupných priestoroch. Rovnako tak aj zosilnené optoelektronické skenery SM123, ktoré je možné umiestniť aj za prítomnosti zvláštnych mechanických prekážok. Kompaktné rozmery neobmedzujú výkon, ktorý vyhovuje väčšine aplikácií vrátane automatických strojov pre balenie alebo montáž, napr. distribučných automatoch.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Parkovacie systémy

17.9.2018  Parkovacie systémy

Automatické parkovacie systémy sú komplexným riešením výberu parkovaného a zjednodušenie prevádzky na parkovisku. Sú vhodné pre mestské, firemné aj súkromné ​​parkovisko. Systém je kompletne pripravený na EET.
- Automatická pokladňa - Vjazdová a odchodové závora
- Široké možnosti platby parkovného - Vrátenie preplatku
- Rýchla návratnosť investície -
- Vysoká bezpečnosť uloženej hotovosti

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dochádzkový snímač ISD CADDY

17.9.2018  Dochádzkový snímač ISD CADDY

Ideálne riešenie pre zaistenie kompletného dochádzkového systému s možnosťou automatického ovládania zabezpečovacieho systému. S terminálom možno tiež riešiť individuálne aplikácie v oblasti výdaja stravy. Dochádzkový terminál ISD CADDY vyniká predovšetkým elegantným dizajnom.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Trojramenný rotačný turniket TTR14

17.9.2018  Trojramenný rotačný turniket TTR14

TTR14 je elektromechanický trojramenný rotačný turniket. Tento turniket je určený pre riadenie vstupu s vysokými požiadavkami na design.Turniket TTR14 je v masívnom prevedení odolnom proti mechanickému poškodeniu. Telo práškovo lakované, zábradlia a rotačné časti z nerezovej ocele a vrchná doska je vyrobená z umelého kameňa vo farebnej kombinácii podľa priania zákazníka. Turniket možno tiež doplniť o displej, čítačku bezkontaktných kariet aj čítačky čiarových kódov z displeja mobilného telefónu.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Tripodový turniket TTB05

17.9.2018  Tripodový turniket TTB05

Moderné tripodový turniket TTB05 vo farebnom či celonerezovom prevedení s atraktívnym a moderným dizajnom. Turniket je obojsmerný s vysokou priepustnosťou osôb. TTB05 je vhodný ako pre vnútorné tak i vonkajšie použitie.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM

16.9.2018  Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM

Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM je kompatibilné so všetkými modelmi obrazového snímača DataVS2. Je vybavený 3,5'' LCD farebným displejom, 8 ovládacími tlačidlami a štandardným rozhraním Ethernet TCP/IP. Môže byť potom pripojený na konkrétny obrazový snímač alebo na LAN, kde sú už nainštalované ďalšie senzory. Zariadenie VSM umožňuje zobraziť obrázky a výsledky, rovnako tak ako zmeniť bežiacu inšpekciu alebo upraviť parametre pre fungovanie obrazového snímača. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...