Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Kamery Datalogic M-3xx Series

18.8.2019  Kamery Datalogic M-3xx Series

Kamery Datalogic M-3xx Series umožňujú rýchlu integráciu náročných riešení strojového videnia. Majú jedinečnú schopnosť kombinovať a vystihovať farby aj odtiene šedej, snímajú pravouhlo a v kombinácii s obrazovým procesorom umožňujú definovať, vyberať a nasadiť ideálne zobrazovacie riešenie pre vysokorýchlostnú kamerovú kontrolu strojového videnia. Zariadenie M-3xx je dostupné vo VGA, 1K MP, 2 MP a 5 MP. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic Magellan 8400

18.8.2019  Pultový snímač Datalogic Magellan 8400

Bioptický pultový prezentačný snímač Datalogic Magellan 8400 je najvýkonnejší päťstranný POS (Point of Sale) skener na trhu. Vďaka mimoriadne vysokej miere čítania čiarových kódov na prvý pokus zvyšuje prevádzkovú efektivitu a predstavuje tak ďalší level snímačov z rodiny Datalogic Magellan. Láme tiež predchádzajúce rekordy vo výkone aj spoľahlivosti, zároveň je možné ho prispôsobiť každodenným potrebám svojich zákazníkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

18.8.2019  Snímač kódov Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódov Zebra LI3608-ER/LI3678-ER ponúka jedinečný robustný dizajn, neprekonateľný výkon, najlepší rozsah skenovania a bezkonkurenčnú ovládateľnosť. Vďaka tomu pomáha maximalizovať výkonnosť vašich operácií a produktivitu pracovníkov. S najdlhším dekódovacím rozsahom (5 cm až 17 m) sú snímače LI3608-ER/LI3678-ER navrhnuté pre použitie vo všetkých priemyselných prostrediach a podmienkach - sklady, výroba, dielne, kontajnerové sklady alebo chladiarenské sklady. Kontaktujte nás, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin99EXni

18.8.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin99EXni

Mobilný terminál Dolphin99EXni je certifikované zariadenie pre využitie aj v prostredí, kde hrozí nebezpečenstvo výbuchu. Užívateľsky prívetivá ergonómia, multifunkčný zber dát a extrémna trvanlivosť ho robia spoľahlivým a intuitívnym zariadením, ktoré poskytuje vynikajúcu sadu funkcií a umožňuje vyššiu produktivitu pre mobilných pracovníkov. Integrovaná technológia zaručuje vysokú životnosť batérie. 3,7 palcový displej navyše umožňuje čítanie aj na priamom slnečnom svetle. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin CK65

17.8.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin CK65

Mobilný terminál Honeywell Dolphin CK65 prináša väčšiu presnosť a produktivitu, jednoduché nasadenie a rýchlu návratnosť investícií. S operačným systémom Android a možnosťou zadávania dát ako prostredníctvom dotykového displeja, tak klávesnice (alfanumerická alebo numerická s funkčnými klávesami) je ideálnou voľbou pre sklady, ktoré prechádzajú z OS Windows na Android a používajú nielen novšie dotykové aplikácie, ale aj staršie aplikácie vyžadujúce zadávanie cez klávesnicu. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

17.8.2019  Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

Tlačiareň etikiet Honeywell PX940 s integrovanou technológiou overovania štítkov poskytuje presný a bezchybný tlač. Dokáže veľmi presne potlačiť tiež malé štítky, a s presnosťou +/- 0,3 mm tak prakticky eliminuje riziko nekvalitných etikiet. Podpora širokej škály médií a rýchlosť tlače až 350 mm/s umožňujú jednoduché prispôsobenie meniacim sa potrebám dynamických operácií. Tlačiareň je vhodná do distribučných centier, dopravy a logistiky, priemyselnej výroby, zdravotníctva. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čiarových kódov Honeywell SG20

17.8.2019  Snímač čiarových kódov Honeywell SG20

Snímač kódov Honeywell SG20 pre všeobecné použitie pomáha vďaka citlivému a presnejšiemu snímaní na pokladni zlepšiť skúsenosti zákazníkov. Je vybavený špičkovou technológiou pre čítanie 1D kódov s vynikajúcou toleranciou pohybu, bežné čiarové a 2D kódy sú skenované ľahko a konzistentne. Vďaka tomu je možné zákazníkov obslúžiť ďaleko rýchlejšie. Na rozdiel od iných laserových skenerov podporuje všesmerové snímanie 1D aj 2D kódov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vidlicové senzory Datalogic SR23

16.8.2019  Vidlicové senzory Datalogic SR23

Senzory Datalogic SR23 sú dostupné v štandardnom kompaktnom kryte aj univerzálnom držiaku pre etiketovacie stroje. Ponúkajú nákladovo efektívne a presné rozpoznanie viacvrstvových štítkov. Rozmery senozorov sú 30x63x10 mm a trieda krytia IP65. Majú prevádzkovou teplotou -20 - 55 °C a váhu 85 g (s káblom) a 45 g (s konektorom M8). Senzory nájdu uplatnenie na baliacich a etiketovacích strojoch, tlačových a aplikačných systémoch, automatickom značeniu a v automobilovom priemysle. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin CN80

16.8.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin CN80

Mobilný terminál Honeywell Dolphin CN80 ponúka farebnú 4,2" dotykovú obrazovku a voľbu číselnej alebo QWERTY klávesnice. Tým umožňuje užívateľom vybrať najlepší spôsob zadávania pre ich súčasné prostredie a zároveň byť pripravení pre budúce dotykové aplikácie. Displej je ľahko čitateľný vnútri aj vonku a môže byť ovládaný prstom, rukavicou či stylusom. To robí z terminálu CN80 ideálne zariadenie pre sklad, mobilitu v teréne a chladné alebo inak náročné prostredie. Kontaktujte nás, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic QuickScan QM231

16.8.2019  Snímač kódov Datalogic QuickScan QM231

Snímač čiarových kódov Datalogic QuickScan QM2131 aj cez zvýšený trend 2D kódov skenuje dlhé lineárne kódy, ktoré sú stále dominantné v mnohých aplikáciách. Tieto kódy sú výzvou pre celoplošné snímače vzhľadom k ich úzkemu zornému poľu a kratšie hĺbke ostrosti, pričom QuickScan QM2131 si s týmto snímaním vie ľahko poradiť. Má mimoriadne dlhú čítaciu vzdialenosť a zvýšenú hĺbku ostrosti, zároveň si zachováva štýlový dizajn. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turniket TPP06D vrátane zastrešenia

16.8.2019  Turniket TPP06D vrátane zastrešenia

Dvojitý plnoprůchodový turniket vrátane dizajnového zastrešenia a zabudovaného LED osvetlenie. Turniket rieši automatickú kontrolu vstupu do rôznych vonkajších areálov. Tento typ turniketu vyrábame tak v nerezovom, tak i farebnom prevedení podľa vzorkovníka RAL.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turnikety pre lyžiarske vleky

16.8.2019  Turnikety pre lyžiarske vleky

Ideálna voľba pre spoľahlivý a odolný odbavovací systém v lyžiarskych strediskách. Celonerezový tripodový turniket s odolnou, extrémnymi teplotami preverenú, konštrukcií. Turniket umožňuje čítanie bezkontaktných kariet. Pre väčší komfort a bezpečnosť je možné k turniketu doplniť prídavnú anténu TPA. Systém je kompletne pripravený na EET.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Odporníky

16.8.2019  Odporníky

Ponúkame zákazkovú výrobu odporníkov, ktoré sa najčastejšie využívajú ako nosiče odporových elementov pre nájazdové a brzdové odpory trakčných motorov. Podľa dodaných špecifikácií zákazníkov sme schopní vyrobiť odporníky v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Pre viac informácií a technické parametre sa na nás obráťte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamery pre strojové videnie Datalogic

15.8.2019  Kamery pre strojové videnie Datalogic

Niektoré náročné a rozsiahle úlohy vyžadujú snímanie a následné spracovanie obrazov z viacerých kamier. V takýchto prípadoch je lepšie namiesto obrazového snímača či inteligentné kamery využiť obrazový procesor, ku ktorému je možné pripojiť aj niekoľko kamier. Pre každú aplikáciu sa hodia rôzne druhy kamier, pričom naše portfólio pokrýva väčšinu potrieb bežného použitia. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň štítkov Zebra ZT600 Series

15.8.2019  Tlačiareň štítkov Zebra ZT600 Series

Priemyselná tlačiareň Zebra ZT600 Series kombinuje robustnú trvanlivosť s výnimočným výkonom. Tiež vyniká trvanlivosťou, rýchlosťou tlače, dlhou životnosťou a bezkonkurenčnou spoľahlivosťou. Aby zariadenie umožnilo bezproblémovú prevádzku v širokej škále aplikácií, poskytuje spoľahlivosť 7 dní v týždni, 24 hodín denne v najtvrdších prostrediach. Je navrhnuté tak, aby vydržalo najťažšie podmienky v priemysle a prakticky eliminovalo prestoje kvôli zlyhaniu tlačiarne. Kontaktujte nás, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...