Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímače kódov Zebra DS4600 Retail

4.12.2020  Snímače kódov Zebra DS4600 Retail

Snímače kódov Zebra DS4600 Retail ponúkajú všestrannosť a jedinečný výkon pre urýchlenie transakcií a skrátenie doby čakania v radoch pri pokladniach. Tieto skenery umožňujú pohodlné snímanie položiek všetkých veľkostí, čítanie kódov v takmer akomkoľvek stave a spracovávanie transakcií všetkého druhu. Rad snímačov DS4600 Retail umožňuje snímanie tlačených aj elektronických 1D/2D kódov, dot kódov, DataMatrix kódov aj veľmi malých a hustých kódov alebo širokých kódov. Ponúka tiež technológiu OCR.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačný snímač kódů Zebra DS9208

4.12.2020  Prezentačný snímač kódů Zebra DS9208

Prezentačný snímač kódov Zebra DS9208 sníma čiarové kódy na papierových etiketách aj na displejoch mobilných zariadení. Pracovníci tak môžu skenovt prakticky akýkoľvek čiarový kód, čím sa výrazne zvyšuje úroveň poskytovaných služieb a zároveň vernosť zákazníkov. Snímač DS9208 je intuitívny, a eliminuje tak nutnosť a náklady na zaškolenie. Nájde uplatnenie v maloobchode alebo v službách (darčekové a vernostné karty, palubné vstupenky atd.). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 3155 Wipe-on

4.12.2020  Aplikátor Label-Aire 3155 Wipe-on

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3155 Wipe-On prináša presnosť, rýchlosť a jednoduché použitie, čo znamená vyššiu produktivitu a nižšie prevádzkové náklady pre vaše podnikanie. S rýchlosťou až 127 m za minútu je model 3155 vynikajúcou voľbou pre náročné aplikácie vyžadujúce vysokú rýchlosť a presnosť. Aplikátor je navrhnutý tak, aby spĺňal dôsledné štandardy kvality a odolal aj najnáročnejšie prevádzke. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skenery Gryphon I GBT4200/GM4200

3.12.2020  Skenery Gryphon I GBT4200/GM4200

Lineárne snímače kódov Datalogic Gryphon I GBT4200 a GM4200 prinášajú elegantný dizajn, bezkonkurenčnú ergonómiu a špičkový skenovací výkon. Umožňujú snímanie 1D kódov s vysokým kontrastom aj s nízkym rozlíšením, z blízka aj z diaľky, vrátane kódov zle čitateľných alebo poškodených. Bezdrôtové technológie Bluetooth (model GBT4200) a Datalogic STAR Cordless System (GM4200) zaisťujú maximálnu flexibilitu, a navyše umožňujú bezdrôtové nabíjanie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

3.12.2020  Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

Dotykové mobilné terminály Zebra TC51 a TC56 sú navrhnuté pre nový podnikateľský svet. Ich priemyselný dizajn pripomína obľúbený vreckový smartphone a zároveň ponúka funkcie podnikovej triedy, trvanlivosť, napájanie, ovládateľnosť a bezpečnosť, ktorú vaši pracovníci potrebujú. Dotykový 5" displej umožňuje pohodlné používanie grafických aplikácií a je dobre čitateľný aj pri jasnom slnečnom svetle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Inteligentné kamery Datalogic A30 Series

3.12.2020  Inteligentné kamery Datalogic A30 Series

Samostatná, univerzálna a zároveň cenovo výhodná inteligentná kamera Datalogic A30 Series sa vďaka triede krytia IP67 hodí aj do náročného priemyselného prostredia. Ponúka VGA (640x480) CCD, vstavané I/O, Ethernet a sériové rozhranie a vďaka maximálnej flexibilite programovania predstavuje ideálnu odpoveď na všetky potreby strojového videnia. Pre viac informácií navštívte náš web prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Naši vyškolení odborníci vám zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Keramické svorkovnice

3.12.2020  Keramické svorkovnice

Dodávame keramické svorkovnice pre využitie v prístrojoch s vyššou pracovnou teplotou ako sú teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skrine silových rozvodov NN pod. Vďaka svojim vlastnostiam keramické svorkovnice odolajú i vysokým teplotám. Ich mechanická a rozmerová charakteristika zostane nezmenená.

Pre kompletné informácie navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4200

2.12.2020  Snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4200

Lineárny snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4200 prináša elegantný dizajn, bezkonkurenčnú ergonómiu a vynikajúci skenovací výkon. Vďaka schopnosti snímať 1D kódy s vysokým kontrastom aj s nízkym rozlíšením, z blízka aj z diaľky, vrátane zle čitateľných alebo poškodených kódov je skvelou voľbou pre zlepšenie efektivity vašich súčasných aj budúcich aplikácií. Kryt skenera je navyše odolný voči pravidelnému čisteniu drsnými dezinfekčnými prostriedkami, a pomáha tak prechádzať šíreniu baktérií.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

2.12.2020  Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

Priemyselná bluetoothová čítačka kódov Datalogic PowerScan PBT9100 disponuje novou technológiou s inovatívnou LED zelenou skenovacou linkou, ktorá implementuje definíciu lasera a výhody lineárneho snímača. Zelené skenovacie svetlo je príjemnejšie pre oči pracovníka, a zaisťuje tak väčšie pohodlie. Čítačka PBT9100 je vybavená štandardnou bezdrôtovou technológiou Bluetooth a zaišťuje vynikajúcu spoľahlivosť a čítací výkon, vďaka čomu predstavuje kompletné riešenie pre skladové aplikácie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell RT10

2.12.2020  Mobilný terminál Honeywell RT10

Robustný mobilný terminál Honeywell RT10 so svojim jednoduchým a intuitívnym ovládaním pomáha udržať vašich pracovníkov v spojení a zaisťuje im prístup k informáciám a funkciám, ktoré potrebujú pre bezproblémové plnenie úloh. Ponúka možnosť výberu OS Android (RT10) alebo Windows (RT10W), jasný 10,1" displej, čítačku kódov, pripojenie cez WiFi alebo 4G a rad hardvérového príslušenstva. Odolný a ľahký dizajn terminálu zaisťuje spoľahlivé a pohodlné použitie po celý deň. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo strojového videnia

2.12.2020  Príslušenstvo strojového videnia

Pre správny a spoľahlivý chod systémov strojového videnia je nevyhnutné príslušenstvo, ktoré zahŕňa osvetľovacie telesá, optické systémy tretích strán alebo vizualizačné a ovládacie displeje. Pre viac informácií navštívte náš web. Ak si nie ste istí výberom správneho príslušenstva, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených odborníkov vám zodpovie vaše otázky a navrhne riešenie presne podľa vašich špecifických požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Merač momentu DATAFLEX ®

2.12.2020  Merač momentu DATAFLEX ®

Ponúkame vysoko kvalitné merač momentu výrobcu DATAFLEX ® pre meranie malých momentov a meranie rýchlosti. Merač momentu DATAFLEX ® pracuje na základe technológie tenzometra v kombinácii s modernými elektronickými komponentmi. Rozsahy pri meraní malých momentov sú + -10 Nm, + -30 Nm, + -50 Nm, meranie rýchlosti potom 2x360 impulzov / otáčku, 90 ° fázového rozdielu. Kompletné informácie a technické parametre nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

1.12.2020  Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

Ručná čítačka kódov Datalogic QuickScan I Lite QW2400 sa hodí pre čítanie dlhých aj skrátených 1D kódov a väčších 2D kódov z blízkej vzdialenosti. Ponúka mimoriadne široký zorný uhol, ktorý dokáže zachytiť náročné kódy v nominálnej vzdialenosti s použitím rôznych uhlov snímania. Čítačka QuickScan I Lite QW2400 vyniká svojim malým, ľahkým, ergonomickým dizajnom a umožňuje pohodlné použitie v každodennej prevádzke. Dostupné je rozhranie USB alebo Keyboard wedge/RS-232. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra VC80x

1.12.2020  Mobilný terminál Zebra VC80x

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Zebra VC80x sa hodí prakticky do všetkých skladov alebo vozíkov pre manipuláciu s materiálom. Prináša osvedčenú mobilnú platformu Android s garantovanou bezpečnostnou podporou, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Prechod z operačného systému Windows na Android je jednoduchý a nevyžaduje zmenu konfigurácie ani nová školenia. Pre viac informácií návštívte naš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tým skúsených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

1.12.2020  Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series predstavujú flexibilné, kompaktné a programovateľné riešenie umožňujúce optimalizáciu tlačových operácií a rýchlu návratnosť investícií. Tieto robustné priemyselné tlačiarne zvládnu aj nároky nepretržitej prevádzky a poskytujú vynikajúci výkon a inteligentné funkcie pre znižovanie prestojov a minimalizáciu nákladov na údržbu. Oba modely - PX4ie a PX6ie - ponúkajú rozlíšenie 203 alebo 300 dpi, model PX4ie umožňuje tiež rozlíšenie 406 dpi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...