Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač kódov Honeywell Hyperion 1300g

17.7.2018  Snímač kódov Honeywell Hyperion 1300g

Vďaka ideálnej rovnováhe medzi výkonom, trvanlivosťou a ergonómiou poskytuje čítačka čiarových kódov Honeywell Hyperion 1300g bezproblémové skenovanie pri snímaní v náročných alebo ľahkých priemyselných prostrediach. Vyniká taktiež skvelým lineárnym zobrazovacím výkonom a všestrannosťou. Kombinácia rýchleho a intuitívneho čítania čiarových kódov z 18 palcov (457 mm) a vysokej hustoty čítania kódov v jednom zariadení eliminuje potrebu nákupu špeciálnych snímačov. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Luminiscenčné senzory Datalogic LD46

17.7.2018  Luminiscenčné senzory Datalogic LD46

Optoelektronické luminiscenčné senzory LD46 vyžarujú ultrafialové svetlo a detekujú iba viditeľné svetlo premenené a odrážajúce sa od fluorescenčných predmetov alebo značiek. Detekcia predmetov je nezávislá na farbe pozadia aj povrchu. Senzory sú vybavené 5 UV LED emisiami s vysokým výkonom a vysokou citlivosťou na detekciu luminiscenčných objektov. LD46 sú určené pre presnú synchronizáciu baliacich strojov či triedenie a výber materiálu na základe luminiscenčné detekcie "neviditeľných" značiek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin7800hc

17.7.2018  Mobilný terminál Honeywell Dolphin7800hc

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 7800hc je špeciálne navrhnutý pre náročné zdravotnícke aplikácie, zároveň poskytuje spoľahlivú a cenovo dostupnú alternatívu, ktorá ponúka univerzálny zber dát a komunikáciu v reálnom čase. Robustný EDA poskytuje multifunkčný výpočtový a komunikačný zber dát v jednom, navyše zaručuje rýchlosť, produktivitu aj bezpečnosť pacientov. Jednoduché ovládanie jednou rukou umožňuje zdravotníckym pracovníkom plniť úlohy bez problémov. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Autonómne hlásiče požiaru

17.7.2018  Autonómne hlásiče požiaru

Zabezpečujeme predaj autonómnych hlásičov požiaru, ktoré spoľahlivo detekujú požiar a pomocou zvukovej signalizácie vyvolajú poplach. Autonómne hlásiče požiaru patria medzi ekonomicky nenáročné riešenia protipožiarnej ochrany a zároveň tiež vynikajú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Autonómne hlásiče požiaru sú napájané iba z batérií, nepotrebujú iné zdroje energie. Viac informácií získate na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1250g

16.7.2018  Snímač kódov Honeywell Voyager 1250g

Ručný snímač čiarových kódov Honeywell Voyager 1250g vie čítať aj zle vytlačené a poškodené kódy, a umožňuje tak podnikom minimalizovať ručné zadávanie dát. To vedie k zvýšeniu produktivity aj zníženiu počtu chýb. Schopnosť skenovať vzdialené kódy zvyšuje komfort pracovníkov, pokladníci ľahko načítajú všetky položky z dolnej časti vozíkov a skladníci môžu snímať tovar umiestnený vysoko v regáloch. Snímač Voyager 1250g poskytuje skvelý výkon skenovania a rozšírenú hĺbku ostrosti. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické maxi senzory Datalogic

16.7.2018  Optoelektronické maxi senzory Datalogic

Optoelektronické maxi senzory Datalogic s vstavanými časovacími a logickými funkciami sú vhodné pre náročné aplikácie s viacnásobným napätím. Hodí sa do náročnejšieho - vonkajšieho či drsného prostredia. Senzory S300-PA majú axiálnu optiku, senzory S300-PR majú bočnú optiku. Nájdu využitie v širokej škále aplikácií ako napríklad najrôznejšie výrobné zariadenia, obalové linky, automatizované skladovanie, ďalej pri ovládaní dverí či vnútorných brán alebo v automobilovom priemysle. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

16.7.2018  Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline sú vhodné pre použitie v najnáročnejších podmienkach. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu znížením počtu chýb vznikajúcich pri príjme, vychystávaniu, preprave alebo expedícii tovaru. Model SH21 umožňuje vysokú mieru interakcie medzi operátormi a strojmi a poskytuje užívateľom možnosti otvoriť si technické výkresy, pracovné postupy či videá. Oba terminály vyhovujú rôznym priestorovým aj montážnym obmedzeniam. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic Cobalto CO5300

16.7.2018  Snímač kódov Datalogic Cobalto CO5300

Pultový prezentačný snímač Datalogic Cobalto CO5300 predstavuje spoľahlivé, rýchle a ľahko použiteľné riešenie pre každodenné snímanie. Elegantné modré svetlo, ktoré obklopuje čítacie okno, sa po správnom načítaní zmení v jasne zelené. Vysoko kvalitný polyfonický reproduktor môže byť nakonfigurovaný na preferovaný zvuk alebo znelku pre potvrdenie snímanie. Snímač Cobalto CO5300 nájde využitie v aplikáciách, ktoré vyžadujú okamžité a intuitívne čítanie. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odporníky

16.7.2018  Odporníky

Ponúkame zákazkovú výrobu odporníkov, ktoré sa najčastejšie využívajú ako nosiče odporových elementov pre nájazdové a brzdové odpory trakčných motorov. Podľa dodaných špecifikácií zákazníkov sme schopní vyrobiť odporníky v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Pre viac informácií a technické parametre sa na nás obráťte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

15.7.2018  Honeywell Metrologic MS-3780 Fusion

Honeywell MS3780 Fusion je viaclúčový laserový skener čiarových kódov, ktorý plní funkciu pultového aj ručného všesmerového snímača kódov. Súčasťou každého zariadenia je stojan a klip pre montáž. Snímač čiarového kódu Honeywell MS3780 Fusion ponúka vysokú snímaciu rýchlosť, ktorá umožňuje zvýšenie efektivity pri pokladniach a tým zvýšenie spokojnosti Vašich zákazníkov. Tento ručný snímač odvádza veľkú prácu pri zachovaní malých rozmerov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obrazové procesory Datalogic

15.7.2018  Obrazové procesory Datalogic

Obrazové procesory sú výkonné systémy strojového videnia pre spracovanie a vyhodnotenie obrazu z niekoľkých kamier s vysokým rozlíšením súčasne. Jedná sa o samostatné zariadenie, ktoré v sebe nemajú zabudovanú kameru. Tá sa musí k procesoru samostatne pripojiť, pričom je možné pripojiť aj viac kamier. Obrazové procesory sa využívajú pre náročné a rozsiahle úlohy, ktoré vyžadujú snímanie a následné spracovanie obrazov z niekoľkých kamier. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etiketovacie systémy a aplikátory

15.7.2018  Etiketovacie systémy a aplikátory

Ponúkame aplikátory etikiet od renomovaného výrobca Label-Aire, ktoré sa vyznačujú spoľahlivosťou a robustnosťou. V našej ponuke nájdete: Aplikátory etikiet, Aplikátory etikiet s tlačou, Inline a rotačné etiketovacie systémy, RFID etiketovanie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím skúsených obchodníkov pre vás navrhne to správne riešenie presne pre vašu aplikáciu. Prípadne navštívte náš web, kde sa dozviete viac.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

14.7.2018  Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series sú univerzálne, samostatné, priemyselné systémy strojového videnia - inteligentných kamier, ktoré umožňujú flexibilitu v programovaní. Vyhovujú všetkým požiadavkám zákazníka a predstavujú najnovšie technológie ako v úrovni výkonu, tak aj vo veľkosti a cene. Chytré kamery Datalogic T2x sú vybavené pripojením k sieti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portom, RS-232 sériovým portom a voliteľne pripojením I/O (NPN alebo PNP). Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

14.7.2018  Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je vysoko výkonný, kompaktný, bezdrôtový hands-free snímač kódov na prst, ktorý pomáha zlepšiť efektivitu práce. Ergonomický model eliminuje zbytočný pohyb vďaka neustálemu skenovaniu, čím sa zvyšuje efektivita pracovných tokov s veľkým objemom skenovaných položiek, ako je triedenie, vychystávanie, balenie alebo výdaj tovaru. Je k dispozícii v štandardnej verzii pre jednoduchý zber dát cez Bluetooth alebo pokročilé verzii pre samostatné operácie v riadených pracovných postupoch.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3111/14 EAS

14.7.2018  Aplikátor etikiet Label-Aire 3111/14 EAS

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3111/14 EAS zrýchluje a uľahčuje označovanie bezpečnostnými štítkami a pomáha udržať vašu pozíciu ďaleko pred konkurenciou. Tento aplikátor pomáha v prevencii krádeže tovarov, čo v konečnom dôsledku znižuje náklady maloobchodníkov. Je k dispozícii v konfiguráciách Checkpoint (3111 Air-Blow) a Sensormatic (3114 Tamp-Blow). Aplikátor 3111/14 EAS je vybavený pokročilým krokovým motorom pre zvýšenú spoľahlivosť, presné spustenie/zastavenie a nižšie údržbu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...