Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Zosilňovacie senzory Datalogic S7

18.3.2019  Zosilňovacie senzory Datalogic S7

Zosilňovacie senzory Datalogic S7 s optickými vláknami s veľmi vysokým rozlíšením boli navrhnuté pre detekciu malých predmetov prostredníctvom optického kábla v uzavretom priestore za prítomnosti vysokej teploty a tiež v prípade, keď je snímač vzdialený od objektu na detekciu. Senzor má rozmery 10 mm x 65 mm x 40 mm, triedu krytia IP65/IP60 a prevádzkovú teplotu -10 °C až 55 °C. Váha sa pohybuje v rozmedzí 30-115 g (podľa modelu). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Honeywell CN75/CN75e

18.3.2019  Mobilné terminály Honeywell CN75/CN75e

Mobilné terminály Honeywell CN75 a CN75e sú špeciálne navrhnuté pre mobilných pracovníkov, ktorí vyžadujú vynikajúci výkon a spoľahlivosť v kompaktnom tvare. Mobilný terminál CN75 poskytuje perfektnú rovnováhu medzi robustnosťou, pracovným cyklom a ergonómiou a ponúka tak bezkonkurenčnú všestrannosť. Model CN75e má rovnaký výkon, avšak ponúka väčšiu klávesnicu ideálnu do prostredí, kde pracovníci nosia rukavice alebo majú viac aplikácií náročných na zadávanie dát. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 3415-HE Wipe-On

18.3.2019  Aplikátor Label-Aire 3415-HE Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače 3415-HE Wipe-On ponúka presnosť, rýchlosť, jednoduché používanie a bezproblémovú prácu vo výrobných zariadeniach za studena/vlhka. Medzi jeho pokročilé funkcie patrí napríklad automatické nastavenie štítkov pre jednoduché prevedenie na rôzne veľkosti etikiet, otočný digitálny displej R3 alebo funkcie ASF (Automatic Speed Following) umožňujúca nanášanie etikiet bez najmenších nerovností bez ohľadu na zložitosť tvarov výrobkov či materiálov etikiet. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Magellan 2300HS

18.3.2019  Pultový snímač Magellan 2300HS

Pultový snímač Datalogic Magellan 2300HS bol špeciálne navrhnutý pre obchody, ktoré vyžadujú vysoko výkonný snímač v kompaktnom horizontálnom prevedení. Bol vytvorený na mieru pre stredné až veľké POS aplikácie a zároveň je dostupný za prijateľnú cenu. Uplatnenie nájde v drogériách, pouličných, malých a stredných obchodoch s potravinami, obchodoch pre domácich majstrov a DIY a iných špecializovaných obchodoch. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic DX8210

17.3.2019  Stacionárný snímač Datalogic DX8210

Laserový stacionárny snímač Datalogic DX8210 ponúka špičkový čítací výkon kombinovaný s jednoduchým používaním. Vďaka svojej konštrukcii poskytuje all-in-one riešenie pre všesmerové snímanie a vie načítavať z ľubovoľnej pozície pásu. Navyše vysoká rýchlosť skenovania (2000 snímkov za sekundu) umožňuje skvele pracovať na vysokorýchlostnom dopravníku pre sériovú výrobu. Snímač má neporovnateľne ľahkú inštaláciu aj jednoduché použitie, pár minút po inštalácii je zariadenie pripravené k práci.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1932g

17.3.2019  Snímač kódov Honeywell XP 1932g

Snímač kódov XP 1932g prináša špičkový výkon a odolnosť zaisťujúce vyššiu produktivitu zamestnancov a maximálnu prevádzkovú dobu zariadenia. Osvedčená zobrazovacia technológia Adaptus umožňuje ľahké zachytenie 1D aj 2D kódov, a to aj poškodených alebo ťažko čitateľných. Snímač je navyše optimalizovaný pre snímanie ako tlačených, tak digitálnych kódov. To spolu s batériou, ktorá vydrží celú smenu, pomáha eliminovať zbytočné pohyby a prestoje. Zariadenie je dostupné aj v "battery-free" verzii.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin7800hc

17.3.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin7800hc

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 7800hc je špeciálne navrhnutý pre náročné zdravotnícke aplikácie, zároveň poskytuje spoľahlivú a cenovo dostupnú alternatívu, ktorá ponúka univerzálny zber dát a komunikáciu v reálnom čase. Robustný EDA poskytuje multifunkčný výpočtový a komunikačný zber dát v jednom, navyše zaručuje rýchlosť, produktivitu aj bezpečnosť pacientov. Jednoduché ovládanie jednou rukou umožňuje zdravotníckym pracovníkom plniť úlohy bez problémov. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Tecton

17.3.2019  Mobilný terminál Honeywell Tecton

Mobilný terminál Honeywell Tecton sa hodí do priemyselného prostredia s hlavnou požiadavkou na rýchlosť. Vďaka triede krytia IP65, ergonomickému držiaku, odnímateľné pištoľové rukoväti a 806 MHz procesoru, ktorý beží na operačnom systéme Microsoft® Windows® Mobile 6.5 alebo CE 6.0, si toto zariadenie ľahko poradí aj v tých najnáročnejších priemyselných aplikáciách. Terminál Honeywell Tecton má prevádzkovú teplotu v rozmedzí -10 až 50 °C a odolnosť voči pádu 1,8 m. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 450N

16.3.2019  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 450N

Špičkový priemyselný stacionárny snímač Datalogic Matrix 450N je určený pre logistické aplikácie. Vďaka 5 miliónom pixelov zachytených 15 krát za sekundu umožňuje fungovať v rade aplikácií, ktoré nikdy predtým neboli pokryté 2D imagerom. Taktiež dokonale spĺňa požiadavky na automatizovanú aj ručnú manipuláciu s materiálom. Mimoriadna rýchlosť skenovania pri veľmi vysokom rozlíšení a silný iluminátor z neho robí výborné riešenie pre vysokorýchlostnú prepravu malých a stredných dopravníkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor VM3

16.3.2019  Mobilný terminál Honeywell Thor VM3

Mobilný terminál Honeywell Thor VM3 ponúka prelomové funkcie pre maximalizáciu kapitálových investícií a elimináciu prestojov. Funkcia Smart Dock prináša okamžité úspory nákladov na podporu a údržbu a súčasne maximalizuje efektivitu tým, že umožňuje užívateľom dynamicky premiestniť počítač pri zmene pracovnej záťaže. Vymeniteľný čelný panel umožňuje jednoduchú opravu najčastejšie opotrebovávaných súčastí, čím minimalizuje investície do náhradných dielov a šetrí čas aj náklady na údržbu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátory etikiet s tlačou

16.3.2019  Aplikátory etikiet s tlačou

Ponúkame aplikátory etikiet s tlačou, ktoré tlačia informácie na prázdne alebo predtlačené etikety a následne ich aplikujú na obaly, výrobky, škatule alebo kartóny. Tieto aplikátory etikiet nájdu uplatnenie v náročných priemyselných aplikáciách (identifikácia a sledovanie zásielok, RFID, tlač informácií ako napr zloženie výrobku, obsah, váha) a zaručujú prakticky bezúdržbovú prevádzku. Samozrejmosťou je ich kompatibilita so všetkými OEM tlačiarňami. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1200g

16.3.2019  Snímač kódov Honeywell Voyager 1200g

Honeywell Voyager 1200g je laserový snímač kódov využívajúci najnovší snímací systém CodeGate. Ten aktivuje laserový paprsok ihneď po zameraní na čiarový kód a zaháji tak prenos dát. Voyager 1200g je vybavený sklom odolným proti poškriabaniu a je schopný prečítať aj rozmazané či vyblednuté čiarové kódy. Ergonomický dizajn je komfortný a sedí do každej ruky - tým uľahčuje manipuláciu so snímačom. Prevádzková teplota snímača je od 0 °C do 50 °C, trieda krytia IP42. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Parkovacie systémy

16.3.2019  Parkovacie systémy

Automatické parkovacie systémy sú komplexným riešením výberu parkovaného a zjednodušenie prevádzky na parkovisku. Sú vhodné pre mestské, firemné aj súkromné ​​parkovisko. Systém je kompletne pripravený na EET.
- Automatická pokladňa - Vjazdová a odchodové závora
- Široké možnosti platby parkovného - Vrátenie preplatku
- Rýchla návratnosť investície -
- Vysoká bezpečnosť uloženej hotovosti

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Zobrazovač teploty

16.3.2019  Zobrazovač teploty

Maximálna spoľahlivosť a jednoduchosť sú hlavnými prednosťami zobrazovače teplôt ZOT01. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodný ako pre vnútorné, tak vonkajšie použitie, napr. Bazény, športové haly, vestibuly, kúpalisko, atď.
- Jednoduchá inštalácia
- Výška číslic 60 mm
- Teplotné čidlo s dĺžkou až 6 m
- Rozmery 204 x 106 x 40 mm (V x Š x H)

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dochádzkový snímač ISD CADDY

16.3.2019  Dochádzkový snímač ISD CADDY

Ideálne riešenie pre zaistenie kompletného dochádzkového systému s možnosťou automatického ovládania zabezpečovacieho systému. S terminálom možno tiež riešiť individuálne aplikácie v oblasti výdaja stravy. Dochádzkový terminál ISD CADDY vyniká predovšetkým elegantným dizajnom.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...