Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímače čiarových kódov

19.1.2019  Snímače čiarových kódov

Či už potrebujete snímače čiarových kódov s radom funkcií pre vysoké zaťaženie, náročnú prevádzku a intenzívne používanie alebo naopak cenovo dostupnú čítačku pre malú firmu v nenáročnom prostredí, medzi snímačmi čiarového kódu v našej ponuke nájdete taký, ktorý bude v súlade s vašimi potrebami aj rozpočtom. Ponúkame širokú škálu modelov vyhovujúcich najrôznejším potrebám vašich aplikácií - s káblom aj bezdrôtové. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické subminiatúrne senzory

19.1.2019  Optoelektronické subminiatúrne senzory

Subminiatúrne senzory SMall sú najmenšie optoelektronické snímače so všetkými univerzálnymi optickými funkciami. Hodí sa pre detekciu veľmi malých predmetov umiestnených v ťažko prístupných priestoroch. Rovnako tak aj zosilnené optoelektronické skenery SM123, ktoré je možné umiestniť aj za prítomnosti zvláštnych mechanických prekážok. Kompaktné rozmery neobmedzujú výkon, ktorý vyhovuje väčšine aplikácií vrátane automatických strojov pre balenie alebo montáž, napr. distribučných automatoch.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

19.1.2019  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoko výkonný vstavaný pultový snímač Magellan 9300i/9400i od spoločnosti Datalogic dokáže skenovať 1D aj 2D kódy bez nutnosti smerové orientácie jednotlivých položiek. Vďaka možnosti nastavenia výšky aj veľkým horizontálnym a vertikálnym oknám je jednoduché nájsť optimálnu polohu pre POS či samoobslužné pokladnice, pričom je zachovaný ergonomický komfort stojacich aj sediacich pokladníkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Elf Health

19.1.2019  Mobilný terminál Datalogic Elf Health

Mobilný terminál Datalogic Elf Healthcare bol špeciálne navrhnutý pre zdravotnícke aplikácie. Je vyrobený z chemicky odolného plastu, ktorý vydrží pôsobenie odolných dezinfekčných prostriedkov. Vďaka jeho ergonómii, tvaru a forme sa terminál ľahko ovláda, pričom trsátko a pero určené pre dotykové monitory poskytujú dodatočnú pomoc pri zadávaní dát, a to aj v rukaviciach. Terminál Elf Healthcare má rýchly a spoľahlivý 2D imager schopný čítať širokú škálu 1D a 2D kódov za akýchkoľvek podmienok.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Honeywell Xenon 1900

18.1.2019  Čítačka kódov Honeywell Xenon 1900

Ručný snímač čiarových kódov Honeywell Xenon 1900 ponúka spoľahlivosť, skvelý výkon a je využiteľný pre širokú škálu aplikácií. Poskytuje vynikajúce snímanie kódov aj digitálne skenovanie obrazu, navyše obsahuje revolučnú dekódovaciu architektúru a vlastný senzor umožňujúci rozšírenú hĺbku ostrosti, rýchlejšie čítanie a lepší výkon skenovania nekvalitných čiarových kódov. Priestorovo úsporný dizajn a komponenty umiestnené na jednej doske eliminujú potrebu konektorov. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM

18.1.2019  Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM

Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM je kompatibilné so všetkými modelmi obrazového snímača DataVS2. Je vybavený 3,5'' LCD farebným displejom, 8 ovládacími tlačidlami a štandardným rozhraním Ethernet TCP/IP. Môže byť potom pripojený na konkrétny obrazový snímač alebo na LAN, kde sú už nainštalované ďalšie senzory. Zariadenie VSM umožňuje zobraziť obrázky a výsledky, rovnako tak ako zmeniť bežiacu inšpekciu alebo upraviť parametre pre fungovanie obrazového snímača. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový stolný monitor Elo 2202L

18.1.2019  Dotykový stolný monitor Elo 2202L

Dotykový stolný monitor Elo 2202L s 22" displejom prináša široký pozorovací uhol s dokonalou jasnosťou obrazu, rozlíšením a priepustnosťou svetla pre presnú dotykovú odozvu a živý obraz. K monitoru je možné pripojiť až 4 periférne zariadenia a upraviť ho tak podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Elo 2202L rozozná až 10 dotykov súčasne a nájde využitie predovšetkým na predajných a informačných miestach, pre interaktívne značenie alebo samoobslužné systémy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Keramické nosníky

18.1.2019  Keramické nosníky

Zameriavame sa na dodávku keramických nosníkov pre využitie najmä v tepelných spotrebičoch ako sú elektrické sporáky, teplomety, rozvodové skrine silových rozvodov NN. Pri vysokých teplotách keramické nosníky vynikajú nielen mechanickou pevnosťou, ale tiež rozmerovú stálosťou.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Subminiatúrne senzory Datalogic SM-123

17.1.2019  Subminiatúrne senzory Datalogic SM-123

SM-123 sú subminiatúrne zosilnené optoelektronické skenery ideálne pre montáž v obmedzenom priestore alebo za prítomnosti zvláštnych mechanických prekážok. Extrémne kompaktné rozmery neobmedzujú výkon, ktorý vyhovuje väčšine aplikácií vrátane automatických strojov pre balenie, montáž alebo tlač, napríklad distribučných a predajných automatech. Tieto subminiaturne senzory sú k dispozícii vo verziách NPN alebo PnP, obe s trojvodičovým 2 m káblom. Zaisťujú stupeň krytia IP67. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Honeywell MS9520 Voyager

17.1.2019  Honeywell MS9520 Voyager

Jeden z najkvalitnejších jednolúčových laserových snímačov v dnešnej dobe Honeywell MS9520 Voayger je možné použiť ako pevný snímač (v stojane) aj ako ručnú čítačku čiarových kódov. Patentovaná technológia aktivuje laserový lúč pre zameranie čiarového kódu a stlačením tlačidla CodeGate sa začne prenos dát z čiarového kódu. MS9520 Voayger je vhodný pre predajne, kancelárie, zdravotnícke zariadenia aj ľahký priemysel. Pre kompletnů ponuku snímačov čiarových kódov navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

16.1.2019  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT je ručný snímač kódov s bezdrôtovou technológiou Bluetooth®. Robustná mechanika tohto radu snímačov zaisťuje spoľahlivú a dlhodobú prevádzku v maloobchodných činnostiach. Rad ručných snímačov PowerScan Retail 9500 dokáže ako prvý na trhu prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®. Táto aplikácia výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach, pretože umožňuje rýchlejšie skenovanie položiek bez nutnosti hľadať čiarový kód. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolný monitor Elo 1717L

16.1.2019  Stolný monitor Elo 1717L

Stolný monitor Elo 1717L so 17" dotykovým displejom a robustným dizajnom je navrhnutý pre nepretržité používanie na verejných miestach. Niekoľko možností montáže (stojan na stôl, upevnenie na stenu či stĺp pomocou VESA držiaku) zaisťuje flexibilitu pri inštalácii monitora a spoločne so sadou funkcií zameraných na maloobchod z neho robí atraktívne riešenie pre komerčné potreby. Výhodou je tiež voliteľná čítačka magnetických kariet, ktorá eliminuje potrebu externých doplnkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS5100

16.1.2019  Stacionárny snímač Datalogic DS5100

Flexibilný, výkonný a kompaktný laserový stacionárny snímač Datalogic DS5100 prináša cenovo výhodné riešenie pre uspokojenie potrieb identifikácie automobilových, potravinárskych, farmaceutických a ďalších výrobných závodov. Skenery DS5100 ponúkajú kompletné a flexibilné portfólio vrátane modelov stredného (200 až 1000 mm) a dlhého (300 až 1400 mm) dosahu a modelov lineárnych alebo s oscilujúcim zrkadlom s vynikajúcim skenovacím výkonom. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ600 HC Series

16.1.2019  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ600 HC Series

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníckym pracovníkom tlačiť štítky priamo v mieste starostlivosti, čím pomáha znižovať chyby pri označovaní a zlepšovať bezpečnosť pacientov. Táto tlačiareň bola navrhnutá špeciálne pre zdravotníctvo, je odolná voči dezinfekčným prostriedkom, aby sa zabránilo šíreniu baktérií v nemocniciach a klinikách. Tlačiareň je ľahká, napriek tomu odolná a umožňuje pohodlné používanie po celú zmenu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra VC70N0

16.1.2019  Mobilný terminál Zebra VC70N0

Mobilný terminál Zebra VC70N0 pre pripevnenie k vozíku napomáha posilniť operátorov vo vykonávaní presne daných úloh. Terminál je postavený tak, aby zvládol nároky pre pôsobenie v skladoch a umožnil prístup k informáciám v reálnom čase. Vďaka tomu je dosiahnutá vysoká úroveň presnosti, produktivity a takisto aj zvýšená celková efektivita. Všetok pohyb každej položky je možné overiť pomocou rýchleho snímania čiarového kódu na skladových regáloch alebo výrobných linkách. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...