Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Senzory oblastí a rozmerov Datalogic

18.1.2018  Senzory oblastí a rozmerov Datalogic

Senzory oblastí a rozmerov Datalogic vykonáva detekciu oblastí a meranie rozmerov pomocou svetelných polí, riadené výšky od 100 do 2500 mm, nízke alebo vysoké záťaže, prevádzkové vzdialenosti až 5 m, analógového výstupu a sériového alebo Ethernetového rozhrania. Nájdu využitie najmä vo výrobnom odvetví. Ide teda o potravinársky, kozmetický a farmaceutický priemysel, elektroniku a elektrotechniku, dopravné a triediace systémy, procesné aj výrobné linky. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

18.1.2018  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT je čítačka kódov s bezdrôtovou technológiou Bluetooth®. Robustná mechanika tohto radu snímačov zaisťuje dlhodobú a spoľahlivú prevádzku v maloobchodných činnostiach. Rad ručných snímačov PowerScan Retail 9500 je ako prvý na trhu schopný prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®. Táto nová aplikácia výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach, pretože položky môžu byť skenované rýchlejšie bez nutnosti hľadať čiarový kód.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic NVS9000

18.1.2018  Stacionárny snímač Datalogic NVS9000

NVS9000 od spoločnosti Datalogic Automation je high-end kamerový systém, ktorý výrazne zvýší produktivitu poštových/zásielkových služieb a distribučných centier. NVS9000 je kombináciou najnovších a najvýkonnejších technológií na trhu, v jednom jednoduchom a spoľahlivom modulárnym produktu. NVS9000™ zaručuje skvelý snímací výkon, jednoduchú integráciu, jednoduchú inštaláciu a spoľahlivosť za nízke obstarávacie náklady. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Autonómne hlásiče požiaru

18.1.2018  Autonómne hlásiče požiaru

Zabezpečujeme predaj autonómnych hlásičov požiaru, ktoré spoľahlivo detekujú požiar a pomocou zvukovej signalizácie vyvolajú poplach. Autonómne hlásiče požiaru patria medzi ekonomicky nenáročné riešenia protipožiarnej ochrany a zároveň tiež vynikajú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Autonómne hlásiče požiaru sú napájané iba z batérií, nepotrebujú iné zdroje energie. Viac informácií získate na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Zebra LS1203

17.1.2018  Ručný snímač Zebra LS1203

Snímač čiarového kódu Zebra LS1203 je určený do menších obchodov, ako sú butiky, obchody s darčekovými predmetmi, klenotníctvo, kvetinárstvo, obchody so športovým vybavením, hudobnými a filmovými nosičmi atď. Najjednoduchšie ručné laserové snímače čiarového kódu Motorola LS1203 s výhodným pomerom cena/výkon. Integrovaná rozhranie RS-232, USB a emulácia klávesnice dovoľujú pripojiť snímač k rôznym hostiteľským PC aj pokladniciam. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3138-NV

17.1.2018  Aplikátor etikiet Label-Aire 3138-NV

Medzi hlavné prednosti aplikátora etikiet s tlačou 3138-NV od výrobcu Label-Aire patrí spoľahlivosť, presnosť a jednoduchá obsluha. Tieto vlastnosti vám zabezpečí zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie produktivity na pracovisku. Model 3138-NV je vybavený najmodernejšími technológiami a je teda ideálnou voľbou pre najnáročnejšie aplikácie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie a náš tím skúsených odborníkov, vyškolených spoločností Label-Aire pre vás navrhne to správne riešenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Povrchové úpravy: hrúbkomery

16.1.2018  Povrchové úpravy: hrúbkomery

Dodávame hrúbkomery pre feromagnetické i neferomagnetické podklady. Rôzne modely, výbava, s kalibráciou i bez kalibrácie.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Senzory oblastí a rozmerov Datalogic DS1

16.1.2018  Senzory oblastí a rozmerov Datalogic DS1

Tieto senzory vykonáva detekciu oblastí a meranie rozmerov pomocou svetelných polí, riadené výšky od 100 do 2500 mm, nízke alebo vysoké záťaže, prevádzkové vzdialenosti až 5 m, analógového výstupu a sériového či Ethernetového rozhrania. Datalogic DS1 disponujú tzv. AREAscan ™, ktorý funguje na princípe detekčných a meracích svetelných mriežok s analógovým výstupom. Majú rozlíšenie 4 mm, dobu odozvy 1 ms a riadenou výšku 100 až 300 mm. Prevádzková teplota je 0-50 ° C, trieda krytia IP65.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC75

16.1.2018  Mobilný terminál Zebra TC75

Mobilný terminál Zebra TC75 je dotykový počítač s operačným systémom Android, ktorý poskytne pracovníkom všetko potrebné pre to, aby maximalizovali pracovnú efektivitu a lepšie uspokojili svojich zákazníkov. Zamestnanci očakávajú zariadení, ktorý bude rovnako ľahko ovládateľné a rafinované, ako ich smartphone, čo sa im s týmto terminálom splní. Každý TC75 dodávame s radom rozšírenie a funkcií, ktoré pretvára Android zo spotrebiteľského operačného systému na operačný systém podnikovej triedy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turnikety pre lyžiarske vleky

16.1.2018  Turnikety pre lyžiarske vleky

Ideálna voľba pre spoľahlivý a odolný odbavovací systém v lyžiarskych strediskách. Celonerezový tripodový turniket s odolnou, extrémnymi teplotami preverenú, konštrukcií. Turniket umožňuje čítanie bezkontaktných kariet. Pre väčší komfort a bezpečnosť je možné k turniketu doplniť prídavnú anténu TPA. Systém je kompletne pripravený na EET.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Infrakordieritové produkty

16.1.2018  Infrakordieritové produkty

Zameriavame sa na výrobu a dodávku infrakordieritových produktov pre využitie pri kúrení vo vlakových súpravách, elektrických radiátorov, priemyselných sušiarní, elektrických sáun a pod. V ponuke infrakordieritových produktov nájdete korýtkové alebo doskové vykurovacie telesá či zváracie krúžky.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Vážiace, plniace a kontrolné linky

16.1.2018  Vážiace, plniace a kontrolné linky

Vážiace, plniace a kontrolné linky. Navrhujeme a vyrábame vážiace dopravníkové linky, plniace linky, kontrolné mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky a i. Vlastný výrobný sortiment, výborný pomer cena/výkon. Vykonávame optimalizácie a vizualizácie návrhov v 3D, dodávky vrátane vážiacich zariadení, triediaceho zariadenia popr. baličiek. Dodávky vrátane programovania riadiacich systémov LOGO alebo PLC. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3135 WipeOn

15.1.2018  Aplikátor etikiet Label-Aire 3135 WipeOn

Aplikátor etikiet Label-Aire 3135 Wipe-On označuje etikety oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, čím je možné ľahko udržiavať náskok pred konkurenciou. Rýchlosť, presnosť a jednoduchosť použitia sa premieta do nižších prevádzkových nákladov, a zvyšuje tak produktivitu podnikania. K pokročilým funkciám patrí napr. ASF (Automatic Speed Following), ktoré vie bez nerovností naniesť etiketu priamo na výrobok, bez ohľadu na zložitosť tvarov výrobkov či materiálov etikiet. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Kompletná zostava dochádzkového systému

15.1.2018  Kompletná zostava dochádzkového systému

ISD SET. Kompletná zostava dochádzkového systému pre 25 zamestnancov už od 18.000, - Sk Obsah zostavy: ISD COMBI Light - dochádzkový snímač 10m dátový kábel pre prepojenie snímača s PC (pripojenie do portu COM) Inštalačné CD s dochádzkovým softvér EKD5 (licencie do 25 zamestnancov). Zásuvkový adaptér. 25 bezkontaktných kariet.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turniket dvojitý plnoprůchodový

15.1.2018  Turniket dvojitý plnoprůchodový

Dvojitý plnoprůchodový turniket TPP06D je priepustný v obidvoch smeroch. Priepustnosť až 60 osôb za minútu. Možné je aj celonerezové prevedenie alebo prevedenie z pozinkovaného plechu. - Moderný atraktívny design - obojsmerný priechod - 60 osôb / min. - Napájanie bezpečným napätím.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...