Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač kódov Honeywell XP 1930h

13.8.2020  Snímač kódov Honeywell XP 1930h

Snímač kódov Honeywell Xenon Performance 1930h umožňuje jednoduché a rýchle overenie identifikácie pacienta, zatiaľ čo zdravotníci sa môžu sústrediť na starostlivosť o pacientov. Jedinečný výkon skenovania 1D aj 2D kódov a bezproblémové zachytenie aj tých najťažšie čitateľných alebo poškodených kódov je zaistené vďaka osvedčenej zobrazovacej technológii Adaptus. Tým sa eliminujú zbytočné pohyby a prestoje a zvyšuje sa produktivita a výkonnosť zdravotníckych pracovníkov. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

13.8.2020  Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Kvalitný snímač čiarových a 2D kódov Honeywell Voyager 1400g je schopný prečítať ako kódy na klasickom papieri, tak kódy na iných alternatívnych médiách. Sníma aj kódy s horšou kvalitou (napr. poškodené, vyblednuté alebo rozmazané). Tento všestranný a spoľahlivý snímač je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval súčasným aj budúcim potrebám snímanie. Rýchlosti čítania sú porovnateľné s laserovými snímačmi. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Senzory vzdialeností Datalogic S67

13.8.2020  Senzory vzdialeností Datalogic S67

Optoelektronické senzory S67 sa zakladajú na geometrické triangulačné technológii s minimálnym rozlíšením a umožňujú veľmi presné meranie v blízkom rozsahu. Sú vhodné pre aplikácie, kde sa kladú vysoké požiadavky na detekčnú rýchlosť, presné meranie a rozpoznanie širokej škály typov materiálov. Rad senzorov S67 ponúka 4 rôzne modely s možnosťou výberu z 2 rôznych vzdialeností - dlhý či krátky dosah. Užívatelia si môžu vybrať medzi konfiguráciami analógových výstupov prúdu alebo napätia.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1930g

12.8.2020  Snímač kódov Honeywell XP 1930g

Snímač kódov Honeywell Xenon Performance 1930g ponúka špičkový výkon a odolnosť. Hodí sa do prostredia s veľkým objemom snímania, ako maloobchod, distribučné centrá alebo výroba. Snímač dokáže prečítať 1D aj 2D kódy nech už vytlačené alebo digitálne zobrazené na smartphonoch zákazníkov. Vďaka osvedčenej zobrazovacej technológii Adaptus ľahko zachytí aj ťažko čitateľné alebo poškodené kódy. Vďaka tomu pomáha eliminovať zbytočné pohyby a prestoje a zvyšovať efektivitu pracovníkov. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

12.8.2020  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 patrí medzi najmenšie ultrakompaktné snímače 1D a 2D kódov na trhu. Má zabudované pripojenie k sieti Ethernet a ponúka možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 sa hodí pre využitie vo výrobe, v chemickom či biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle alebo pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Datamax PrintPad

12.8.2020  Tlačiareň etikiet Datamax PrintPad

Integrovaný tlačový systém Datamax PrintPAD prináša ideálne riešenie pre mobilných pracovníkov. Jedná sa o tlačiareň etikiet a mobilný terminál v jedinom kompaktnom, ergonomickom, robustnom a spoľahlivom zariadení. PrintPAD je určený pre použitie s mobilnými počítačmi Zebra, Honeywell a Intermec. Elegantný dizajn tohto zariadenia umožňuje nabíjanie a používanie terminálu zároveň. PrintPad umožňuje jednoduchú a spoľahlivú komunikáciu medzi počítačom a tlačiarňou. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

12.8.2020  Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51 prináša dokonalú kombináciu funkcií, ktoré pomáhajú pracovníkom pracovať efektívnejšie a stihnúť viac práce za menej času. Je vybavený rýchlym procesorom Qualcomm Snapdragon SDM450, výkonným snímačom, 5" dotykovým displejom, intuitívnym rozhraním a 4000 mAh lítium-iónovou batériou. Jeho tenký a ľahký dizajn umožňuje pohodlné nosenie po celý deň. ScanPal EDA51 je ideálnym riešením pre maloobchodný predaj, distribúciu, priame dodávky či terénne služby.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turniket dvojitý TTB05D

12.8.2020  Turniket dvojitý TTB05D

Obojstranný tripodový turniket TTB05D ponúka široké možnosti použitia vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Masívna konštrukcia je odolná proti mechanickému poškodeniu a zároveň prispieva k modernému dizajnu celého turniketu. Turniket možné vybaviť čítačkou bezkontaktných kariet, čiarových kódov atď.
Vhodný pre:
- vstupné haly budov
- športové štadióny
- vonkajšia areály

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Keramické nosníky

12.8.2020  Keramické nosníky

Zameriavame sa na dodávku keramických nosníkov pre využitie najmä v tepelných spotrebičoch ako sú elektrické sporáky, teplomety, rozvodové skrine silových rozvodov NN. Pri vysokých teplotách keramické nosníky vynikajú nielen mechanickou pevnosťou, ale tiež rozmerovú stálosťou.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

11.8.2020  Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Datalogic PowerScan PD9500-RT je káblová čítačka čiarových kódov vhodná pre stolové aplikácie. Vie čítať 1D aj 2D kódy a jej robustná mechanika zaisťuje spoľahlivý a dlhodobý výkon predovšetkým v maloobchodných činnostiach. Rad ručných skenerov PowerScan Retail 9500 navyše ako prvý na trhu prečíta digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®, čím sa výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kompaktné kontrastné snímače S65-V

11.8.2020  Kompaktné kontrastné snímače S65-V

Kompaktné kontrastné senzory Datalogic S65-V využívajú emisie RGB pre pokročilú detekciu založenú na intenzite a spracovaniu chromatičnosti. Ta umožňuje rozpoznávanie objektov a kontrolu kvality v širokej škále aplikácií. Senzory ponúkajú 3 nazávisle výstupy NPN alebo PNP a sériové rozhranie RS 485. Navyše disponujú trojkanálovým farebným snímačom, 10 úrovňami tolerancie a širokým spektrálnym bielym svetelným zdrojom LED a RGB foto prijímačom. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače Zebra pre priemyselné využitie

11.8.2020  Snímače Zebra pre priemyselné využitie

Snímače čiarových kódov pre priemyselné využitie od spoločnosti Zebra sa vyznačujú svojou odolnosťou a spoľahlivosťou. Sú navrhnuté pre maximálnu produktivitu a optimálny výkon aj v náročných prevádzkových podmienkach. V skladoch, výrobných zariadeniach, skladovacích priestoroch alebo na doručovacích trasách sú potrebné snímače, ktoré vydržia aj náročné zaobchádzanie a ťažké podmienky. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dizajnový turniket TTB07E

11.8.2020  Dizajnový turniket TTB07E

Elegantný dizajnový turniket v elektromechanickom prevedení vrátane farebného signalizácie priechodu. Vhodný do reprezentatívnych priestorov firiem. Turniket možno variantne doplniť aj o snímače bezkontaktných kariet a čítačky čiarových kódov.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

10.8.2020  Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

Čítačka 1D a 2D kódov Honeywell Enhanced Xenon 1900h je skvelou voľbou pre všetky zdravotnícke organizácie, kde zlepšuje bezpečnosť pacientov a zároveň zvyšuje produktivitu a vybavenie zdravotníkov. Ponúka nové funkcie vyžiadané od samotných lekárov, čo zvyšuje pohodlie pacientov a zlepšuje všetky pracovné postupy. Vďaka špeciálnej antibakteriálnej úprave odoláva pôsobeniu dezinfekčných prostriedkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kompaktné senzory Datalogic

10.8.2020  Kompaktné senzory Datalogic

Optoelektronické kompaktné senzory od spoločnosti Datalogic prinášajú skvelý výkon s úplným rozsahom a štandardizáciou rovnakých mechanických vlastností pre všetky optické funkcie od základného po pokročilý laser. Dokážu pracovať aj v tých najnáročnejších aplikáciách, kedy cieľový objekt je príliš malý, rýchly, lesklý atď. Tieto senzory nájdu využitie v širokej škále aplikácií - napr. baliace linky, manipulácia s materiálom, kozmetický, farmaceutický či elektronický priemysel. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...