Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

18.9.2021  Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Kvalitný snímač 1D a 2D kódov Honeywell Voyager 1400g dokáže snímať ako kódy na klasickom papieri, tak kódy na iných alternatívnych médiách. Prečíta aj kódy s horšou kvalitou (napr. poškodené, vyblednuté alebo rozmazané). Tento všestranný a spoľahlivý snímač je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval súčasným aj budúcim potrebám snímania. Rýchlosti skenovania sú porovnateľné s laserovými snímačmi. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

18.9.2021  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 sa radí medzi najmenšie ultrakompaktné snímače 1D a 2D kódov na trhu. Ponúka zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 nájde využitie vo výrobe, v chemickom alebo biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle alebo pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručné snímače čiarového kódu

18.9.2021  Ručné snímače čiarového kódu

Či už potrebujete ručný snímač s množstvom funkcií pre vysoké zaťaženie, náročnú prevádzku a intenzívne používanie alebo cenovo dostupný skener pre malú firmu, medzi snímači z našej ponuky si isto vyberiete taký, ktorý bude v súlade s vašimi konkrétnymi potrebami aj rozpočtom. Ponúkame širokú škálu modelov pre najrôznejšie potreby aplikácií - s káblom aj bezdrôtové. Našimi partnermi sú renomovaní výrobcovia ručných snímačov čiarových kódov: Datalogic, Zebra, Honeywell. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1930g

17.9.2021  Snímač kódov Honeywell XP 1930g

Snímač kódov Honeywell Xenon Performance 1930g prináša špičkový výkon a odolnosť do prostredia s veľkým objemom snímania, ako maloobchod, distribučné centrá alebo výroba. Snímač prečíta 1D aj 2D kódy nech už vytlačené alebo digitálne zobrazené na smartphonoch zákazníkov. Vďaka osvedčenej zobrazovacej technológii Adaptus spoľahlivo zachytí aj ťažko čitateľné alebo poškodené kódy. Vďaka tomu pomáha eliminovať zbytočné pohyby a prestoje a zvyšovať efektivitu pracovníkov. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Senzory vzdialeností Datalogic S67

17.9.2021  Senzory vzdialeností Datalogic S67

Optoelektronické senzory Datalogic S67 sa zakladajú na geometrické triangulačné technológii s minimálnym rozlíšením a umožňujú veľmi presné meranie v blízkom rozsahu. Hodí sa pre aplikácie s vysoké požiadavkami na detekčnú rýchlosť, presné meranie a rozpoznanie širokej škály typov materiálov. Rad senzorov S67 ponúka 4 rôzne varianty s možnosťou výberu z 2 rôznych vzdialeností - dlhý alebo krátky dosah. Užívatelia si môžu vybrať medzi konfiguráciami analógových výstupov prúdu alebo napätia.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

17.9.2021  Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 všestranný mobilný terminál s odnímateľnou klávesnicou môže slúžiť ako náhrada za notebook, tablet alebo terminál pre pripojenie k vozíku. Je odolný voči vode, prachu, vibráciám, nárazom aj extrémnym teplotám vyskytujúcim sa v priemyselnom prostredí. Užívatelia ocenia obzvlášť jednoduchosť použitia jediného zariadenia bez ohľadu na to, koľko pracovísk musia počas svojej zmeny vystriedať. Príslušenstvo je možné zdieľať s ostatnými zariadeniami radu L10. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nosníky odporového drôtu

17.9.2021  Nosníky odporového drôtu

Zaoberáme sa dodávkou nosníkov odporového drôtu precíznej kvality. Nosníky odporového drôtu nachádzajú svoje využitie v oblasti elektrickej dopravy, najmä v trakčných a odporových prístrojov. V našom výrobnom programe môžete nájsť nosníky odporového drôtu z rôznych materiálov, čím sa otvára priestor pre naozaj všestranné použitie.

Pre viac informácií a technické parametre nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

17.9.2021  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačný snímač Genesis XP 7680g

16.9.2021  Prezentačný snímač Genesis XP 7680g

Prezentačný snímač Honeywell Genesis XP 7680g s moderným dizajnom prináša maximálnu flexibilitu hands-free skenovania. Vďaka príslušenstvu je možné snímač postaviť na pult alebo namontovať na stenu alebo do POS systému. Snímač ľahko prečíta 1D, 2D, PDF, dot kódy aj kódy Digimarc, a to aj pokiaľ sú poškodené alebo zle vytlačené. Senzor s toleranciou pohybu podporuje väčšiu produktivitu, zatiaľ čo LED prstenec poskytuje spätnú väzbu v troch farbách, a zaisťuje tak intuitívne užívanie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kompaktné senzory Datalogic

16.9.2021  Kompaktné senzory Datalogic

Optoelektronické kompaktné senzory od spoločnosti Datalogic prinášajú špičkový výkon s úplným rozsahom a štandardizáciou rovnakých mechanických vlastností pre všetky optické funkcie od základného po pokročilý laser. Zvládnu prácu aj v tých najnáročnejších aplikáciách, kedy cieľový objekt je príliš malý, rýchly, lesklý atď. Tieto senzory nájdu využitie v širokej škále aplikácií ako baliace linky, manipulácia s materiálom, kozmetický, farmaceutický alebo elektronický priemysel. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače Zebra pre priemyselné využitie

16.9.2021  Snímače Zebra pre priemyselné využitie

Snímače čiarových kódov pre priemyselné využitie od spoločnosti Zebra sa vyznačujú vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou. Zaisťujú maximálnu produktivitu a optimálny výkon aj v náročných prevádzkových podmienkach. V skladoch, výrobných zariadeniach, skladovacích priestoroch alebo na doručovacích trasách sú potrebné zariadení, ktoré vydržia aj náročné zaobchádzanie a ťažké podmienky. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CT60

16.9.2021  Mobilný terminál Honeywell CT60

Mobilný terminál Honeywell CT60 je navrhnutý pre užívateľov, ktorý potrebujú prístup k dôležitým obchodným aplikáciám kedykoľvek a kdekoľvek. Prináša tak maximálnu prevádzkovú dobu a produktivitu na predajnej ploche. Terminál je postavený na platforme Mobility Edge, ktorá zaisťuje integrovaný, opakovateľný a škálovateľný prístup. Vďaka tomu je zaručená bezpečnosť, spoľahlivosť a výkon zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, radi vám poradíme.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tripodový turniket TTL07

16.9.2021  Tripodový turniket TTL07

Turniket v moderním barevném lakovaném provedení. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Turniket umožňuje jednosměrný, volitelně obousměrný průchod. Vybavení turniketu dle požadavku zákazníka např. bezkontaktní snímače, čtečky BC kódů atd.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra DS3600-KD

15.9.2021  Snímač kódov Zebra DS3600-KD

Snímač kódov Zebra DS3600-KD s integrovaným farebným displejom a klávesnicou prináša maximálnu všestrannosť a nezastaviteľný výkon aj v tom najnáročnejšom prostredí. Prečíta takmer akékoľvek 1D a 2D kódy z blízka aj zo vzdialenosti až 2,1 m, a to vrátane ťažko čitateľných kódov. Používanie skenera aj predinštalovaných aplikácií je intuitívne, čím sa eliminuje nutnosť školení. Vysoko odolný design zaisťuje odolnosť voči pádu z výšky až 3 m a tiež voči prachu, vode, extrémnym teplotám a vlhkosti.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

15.9.2021  Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Datalogic PowerScan PD9500-RT je káblová čítačka kódov vhodná pre stolové aplikácie. Dokáže čítať 1D aj 2D kódy a jej robustná mechanika zaisťuje spoľahlivý a dlhodobý výkon predovšetkým v maloobchodných činnostiach. Rad ručných skenerov PowerScan Retail 9500 je ako prvý na trhu schopný prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®, čím sa výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...