Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač kódov Datalogic HandScanner

23.4.2021  Snímač kódov Datalogic HandScanner

Nositeľný snímač kódov Datalogic HandScanner v extrémne malom a ľahkom prevedení zaisťuje pohodlné handsfree skenovanie, a uľahčuje tak každodenné operácie vašich pracovníkov. Vďaka tomu, že pracovníci môžu manipulovať s objektmi, bez toho aby museli skener neustále odkladať, je ich práca oveľa rýchlejšia a efektívnejšia. K dispozícii sú modely Standard Range (snímanie na vzdialenosť 10-80 cm) a Mid Range (snímanie na vzdialenosť 30-150 cm), a hodí sa tak pre využitie v širokej škále odvetví.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3114 DAT

23.4.2021  Aplikátor etikiet Label-Aire 3114 DAT

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3114 Dual Action Tamp prináša najvyššiu technológiu značenia citlivú na tlak. Tento model je najmodernejším dvoupanelovým aplikátorom na trhu a vďaka inteligentnému ovládači je navyše užívateľsky prívetivý. Ponúka vysokú presnosť a pôsobivú rýchlosť, ďalej je vybavený rýchlym prevíjaním, automatickým nastavením štítkov pre ľahké prevedenie na rôzne veľkosti etikiet a veľkým digitálnym displejom R3. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Odporníky

23.4.2021  Odporníky

Ponúkame zákazkovú výrobu odporníkov, ktoré sa najčastejšie využívajú ako nosiče odporových elementov pre nájazdové a brzdové odpory trakčných motorov. Podľa dodaných špecifikácií zákazníkov sme schopní vyrobiť odporníky v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Pre viac informácií a technické parametre sa na nás obráťte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Joya Touch

22.4.2021  Mobilný terminál Datalogic Joya Touch

Mobilný terminál Joya Touch je viacúčelové zariadenie optimalizujúce návratnosť investícií. Terminál je k dispozícii v dvoch verziách - ručná verzia a verzia s rukoväťou, pričom zmena medzi týmito verziami je veľmi jednoduchá. Zariadenie Joya Touch je možné ľahko prispôsobiť, a to zmenou farby horného krytu aj krytu batérie alebo zmenou predného loga. Takisto si môžete objednať chrániče obrazovky s firemnými farbami a motívmi alebo so sponzorovanou reklamou výrobca. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra DS4600 HC

22.4.2021  Snímač kódov Zebra DS4600 HC

Snímač kódov Zebra DS4600 HC prináša inovatívne funkcie a mimoriadny výkon pre zlepšenie kvality starostlivosti o pacientov a zvýšenie produktivity pracovníkov. Vie zachytiť prakticky akékoľvek 1D a 2D kódy využívané v zdravotníctve - od kódov na identifikačných náramkoch pacientov až po laboratórne vzorky alebo obaly liečiv. DS4600 HC ponúka 800MHz mikroprocesor, megapixelový senzor s vysokým rozlíšením, technológiu Zebra PRZM Intelligent Imaging a výber z niekoľkých druhov spätnej väzby.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic AL5010

22.4.2021  Stacionárný snímač Datalogic AL5010

Priemyselný stacionárny snímač Datalogic AL5010 je zariadenie s vysoko výkonnou laserovou čítačkou a integrovanou kontrolnou technológiou, ktorá spĺňa požiadavky doterajších aj nových automatizovaných zariadení. Vďaka rýchlosti čítania až 1200 snímok za sekundu sa hodí pre aplikácie, kde sú potrebné veľmi vysoké rýchlosti načítavania alebo skenovanie malých čiarových kódov. Technológia DRX zároveň umožňuje hladké skenovanie poškodených aj nečitateľných etikiet. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vážiace, plniace a kontrolné linky

22.4.2021  Vážiace, plniace a kontrolné linky

Vážiace, plniace a kontrolné linky. Navrhujeme a vyrábame vážiace dopravníkové linky, plniace linky, kontrolné mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky a i. Vlastný výrobný sortiment, výborný pomer cena/výkon. Vykonávame optimalizácie a vizualizácie návrhov v 3D, dodávky vrátane vážiacich zariadení, triediaceho zariadenia popr. baličiek. Dodávky vrátane programovania riadiacich systémov LOGO alebo PLC. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZD621/ZD621-HC

21.4.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZD621/ZD621-HC

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD621 ponúka pokročilé funkcie, intuitívne rozhranie a spoľahlivý výkon, a hodí sa do širokej škály aplikácií. Je dostupná v modeloch direct thermal, thermal transfer, healthcare a RFID, aby uspokojila najrôznejšie požiadavky užívateľov. Zaisťuje maximálny výkon, jednoduché ovládanie, možnosti komunikácie a spracovania médií a mimoriadne zabezpečenie dát. Model ZD621-HC navrhnutý do zdravotníctva je odolný voči častému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Honeywell Solaris 7820

21.4.2021  Pultový snímač Honeywell Solaris 7820

Pultový snímač čiarových kódov Honeywell Solaris 7820 pomáha vďaka svojim bezkonkurenčným funkciám pracovníkom zvyšovať produktivitu. Navyše skenuje aj kódy s vysokou hustotou a ľahko sa vojde do akéhokoľvek prostredia. S rozšírenou hĺbkou ostrosti a pokročilým dekódovacím softvérom môžu predavačky v maloobchode skenovať všetky štandardné čiarové kódy na prvý pokus. Pre väčšiu flexibilitu si môžete zvoliť jeden z dvoch typov stojanov - stolný alebo nástenný. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic Matrix 410N

21.4.2021  Stacionárný snímač Datalogic Matrix 410N

Optický stacionárny snímač Matrix 410N je flexibilný a ľahko konfigurovateľný, či už ako jediné čítacie zariadenie alebo vo viacnásobnom usporiadaní. To sa používa pri skenovaní v rozľahlých priestoroch alebo v prípade potreby skenovať produkt z viacerých strán. Je vybavený funkciami pre ukladanie naskenovaných snímkov - je schopný uložiť až 3000 snímkov a získané dáta prevedie na externých FTP klientov. Vďaka softvéru DL.CODE je užívateľsky veľmi prívetivý. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Steatitové produkty

21.4.2021  Steatitové produkty

Špecializujeme sa na výrobu a dodávku steatitových produktov z technickej keramiky v prvotriednej kvalite. Steatitové produkty sú vďaka svojim vlastnostiam mechanicky aj rozmerovo odolné proti vysokým teplotám.

V našej ponuke nájdete rôzne varianty:
* Poistkové púzdra
* Izolačné korálky
* Keramické nosníky
* Priechodky
* Rozperné stĺpiky
* Svorkovnica
* Nosníky odporového drôtu
* Vykurovacie telesá

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-HC

20.4.2021  Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-HC

Bezdrôtová čítačka čiarových kódov Zebra DS6878-HC (Health Care) s antibakteriálnou úpravou je navrhnutá pre zdravotníctvo. Pomáha automatizovať zber dát, zvyšovať produktivitu pracovníkov a zefektívňovať každodenné procesy v nemocniciach, laboratóriách alebo lekárňach. Snímač DS6878-HC kombinuje ergonomický dizajn so spoľahlivým a rýchlym snímaním kódov. Bezdrôtové prevedenie zvyšuje flexibilitu, a eliminuje tak riziká spojené s káblami a rušenia pokoja pacientov. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH5000

20.4.2021  Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH5000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH5000 sníma položky v spodných častiach nákupných košov a zaisťuje, aby boli vždy pripočítané k nákupu. Tým pomáha predchádzať stratám vznikajúcim z nenačítaných tovarov, a zvyšuje tak príjmy maloobchodníkov. Systém odosiela informácie o produktoch vo vozíku priamo na pokladňu, kde môže pokladník nájdené položky overiť a prípadne naskenovať. Predajca si tak môže byť istý, že dostane za tovar vždy zaplatené. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vidlicové senzory Datalogic SR21

20.4.2021  Vidlicové senzory Datalogic SR21

Optoelektronické vidlicové senzory SR21 slúžia pre rýchle a presné rozpoznanie štítkov na valčekoch alebo malých súčiastkach. Senzory dosahujú spínacie frekvencie 25 kHz a prinášajú vysokú rozlišovaciu schopnosť, veľkú rýchlosť aj veľmi krátku dobu odozvy pri presnom určovaní polohy alebo aplikácii a tlače etikiet. To všetko pri veľmi rýchlych procesoch a strojoch. Rozmery senzorov sú 20 x 90 x 26 mm, váha 115 g a triedu krytia IP65. Prevádzková teplota sa pohybuje od -20 °C do 60 °C.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Honeywell

20.4.2021  Mobilné terminály Honeywell

V našej ponuke nájdete široký výber mobilných terminálov od spoločnosti Honeywell. Honeywell je výrobcom vysoko účinného hardvéru pre zber dát vrátane robustných mobilných terminálov a snímačov kódov. Ich produktové portfólio ponúka riešenia pre najrôznejšie aplikácie - od maloobchodu, zdravotníctva a výrobu, po transport a logistiku. Naša ponuka zahrnuje aj mobilné terminály iných spoločností. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, radi vám poradíme.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...