Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Stacionárny snímač Datalogic DS8110

23.10.2017  Stacionárny snímač Datalogic DS8110

Stacionárny snímač čiarových kódov Datalogic DS 8110 je zariadenie schopné efektívne načítať kódy v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach. Je navrhnuté pre uspokojenie aj najnáročnejšie aplikácie v oblasti triedenia zásielok a manipuláciu s batožinou. Použitá technológia DST (Digital Signal Technology) predstavuje míľnik na trhu Auto -id a skener DS8100 je preto schopný identifikovať aj zdanlivo nečitateľné kódy. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Steatitové produkty

23.10.2017  Steatitové produkty

Špecializujeme sa na výrobu a dodávku steatitových produktov z technickej keramiky v prvotriednej kvalite. Steatitové produkty sú vďaka svojim vlastnostiam mechanicky aj rozmerovo odolné proti vysokým teplotám.

V našej ponuke nájdete rôzne varianty:
* Poistkové púzdra
* Izolačné korálky
* Keramické nosníky
* Priechodky
* Rozperné stĺpiky
* Svorkovnica
* Nosníky odporového drôtu
* Vykurovacie telesá

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické maxi senzory S300

22.10.2017  Optoelektronické maxi senzory S300

Optoelektronické maxi senzory Datalogic S300 s vstavanými časovacími a logickými funkciami sú vhodné pre náročné aplikácie s viacnásobným napätím. Sú vhodné do vonkajšieho či drsného prostredia, kedy senzory S300-PA majú axiálne optiku, senzory S300-PR bočné optiku. Rozmery sú 25 mm x 100 mm x 70 mm a trieda krytia IP67. Nájdu uplatnenie vo výrobných zariadeniach, obalových linkách, automatizovanom skladovanie, ďalej pri ovládaní dverí alebo vnútorných brán alebo v automobilovom priemysle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

22.10.2017  Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

Dotykový mobilný terminál Zebra TC51 / TC56 stavaný pre nový podnikateľský svet s priemyselným dizajnom, ktorý vyzerá ako najobľúbenejší vreckový smartphone, splní očakávania vašich pracovníkov, spolu s trvanlivosťou, funkciami podnikovej triedy, napájaním, bezpečnosťou a ovládateľnosťou, ktorú váš podnik vyžaduje. Navyše s mnohými jedinečnými funkciami od Zebry získate dotykový počítač, ktorý je naozaj vo svojej vlastnej triede.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačný snímač kódů Zebra DS9208

22.10.2017  Prezentačný snímač kódů Zebra DS9208

Snímač kódov Zebra DS9208 vie čítať čiarové kódy na papierových etiketách aj na displeji mobilného telefónu. Pracovníci sú pripravení dokončiť transakcie mobilných čiarových kódov - môžu snímať prakticky akýkoľvek čiarový kód na rôznych typoch displeja, čím sa zvyšuje úroveň poskytovaných služieb a vernosť zákazníkov. Tento prezentačný snímač nájde využitie v maloobchode aj v službách (darčekové a vernostné karty, palubné vstupenky a iné). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor CV31

21.10.2017  Mobilný terminál Honeywell Thor CV31

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Thor CV31 od spoločnosti Honeywell disponuje napriek veľmi kompaktné rozmery najnovšími vysoko výkonnými počítačovými technológiami. Zariadenie má natoľko malé rozmery, aby neprekážal vodičovi pri jazde z vozíkom, avšak na druhú stranu je dostatočne veľký na to, aby dokázal pracovníkovi odovzdať potrebné informácie a práca bola pohodlná. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Honeywell

21.10.2017  Mobilné terminály Honeywell

Ponúkame výber mobilných terminálov Honeywell. Spoločnosť Honeywell (predtým Metrologic) je výrobcom vysoko účinného hardvéru pre zber dát vrátane robustných mobilných terminálov a snímačov čiarového kódu. Produktové portfólio spoločnosti Honeywell poskytuje riešenia pre aplikácie v maloobchode, zdravotníctve, transportu a logistike. V našej ponuke nájdete aj mobilné terminály iných spoločností. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

20.10.2017  Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

Datalogic PowerScan PBT9100 je priemyselná bluetoothová čítačka kódov s úplne novou inovatívnou technológiou, ktorá poskytuje inovatívne LED zelenú skenovacej linku, ktorá implementuje definíciu lasera a výhody lineárneho snímača. Zelené skenovacie svetlo sa ukázalo ako najpohodlnejšie farba pre oči pracovníka. Zariadenie je vybavené štandardnou bezdrôtovou technológiou Bluetooth kombinovanú s vynikajúcou spoľahlivosťou a čítacími výkony a poskytuje tak kompletné riešenie pre skladové aplikácie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zosilňovacie senzory optickými vláknami

20.10.2017  Zosilňovacie senzory optickými vláknami

Optoelektronické zosilňovacie senzory s optickými vláknami sú navrhnuté pre detekciu malých predmetov nachádzajúcich sa v uzavretom priestore za prítomnosti veľmi vysoké teploty. Ďalej tiež v prípade, že je skener vzdialený od objektu na detekciu. Optoelektronické zosilňovacie senzory s optickými vláknami nájdu uplatnenie vo výrobe, ide napr. O spracovanie a balenie tovaru, ďalej pri výrobe elektroniky či vo farmaceutickom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Rhino II

20.10.2017  Mobilný terminál Datalogic Rhino II

Datalogic Rhino II je mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku, ktorý je k dispozícii v rozmeroch 10" a 12". Jeho uzavretá konštrukcia a trieda krytia IP65/IP67 zabezpečujú prevádzku aj v tých najťažších podmienkach, čím nastavujú vysoký štandard pre využitie v skladoch. Zvláštny model s integrovaným ohrievačom displeja zároveň umožňuje použitie v chladnom prostredí. Kapacitné dotykové modely sú vybavené 3 mm antireflexným sklom a je možné ich teda používať aj v rukaviciach.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS1500

20.10.2017  Stacionárny snímač Datalogic DS1500

Datalogic DS1500 je stacionárny snímač čiarových kódov. Kombinácia veľmi malých rozmerov s vysokou čítacie rýchlosťou robí snímače vhodnými pre náročné OEM aplikácie. Vstavaný rekonštrukčný algoritmus podporuje snímanie aj dekódovanie poškodených alebo zle vytlačených štítkov. Prednosťou stacionárneho snímača DS1500 je jednoduchá inštalácia a konfigurácia a snímacia rýchlosť je 1200 skenov/s. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Tripodový turniket TTL06

20.10.2017  Tripodový turniket TTL06

Novinka!
Turniket v modernom lakovanom prevedení. Robustná konštrukcia zaručuje vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Turniket umožňuje jednosmerný, voliteľne obojsmerný priechod. Rôzne farebné prevedenie turniketu.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Autonómne hlásiče požiaru

20.10.2017  Autonómne hlásiče požiaru

Zabezpečujeme predaj autonómnych hlásičov požiaru, ktoré spoľahlivo detekujú požiar a pomocou zvukovej signalizácie vyvolajú poplach. Autonómne hlásiče požiaru patria medzi ekonomicky nenáročné riešenia protipožiarnej ochrany a zároveň tiež vynikajú jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Autonómne hlásiče požiaru sú napájané iba z batérií, nepotrebujú iné zdroje energie. Viac informácií získate na našich webových stránkach.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Infrakordieritové produkty

20.10.2017  Infrakordieritové produkty

Zameriavame sa na výrobu a dodávku infrakordieritových produktov pre využitie pri kúrení vo vlakových súpravách, elektrických radiátorov, priemyselných sušiarní, elektrických sáun a pod. V ponuke infrakordieritových produktov nájdete korýtkové alebo doskové vykurovacie telesá či zváracie krúžky.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Vážiace, plniace a kontrolné linky

20.10.2017  Vážiace, plniace a kontrolné linky

Vážiace, plniace a kontrolné linky. Navrhujeme a vyrábame vážiace dopravníkové linky, plniace linky, kontrolné mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky a i. Vlastný výrobný sortiment, výborný pomer cena/výkon. Vykonávame optimalizácie a vizualizácie návrhov v 3D, dodávky vrátane vážiacich zariadení, triediaceho zariadenia popr. baličiek. Dodávky vrátane programovania riadiacich systémov LOGO alebo PLC. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...