Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač Datalogic Gryphon I GD4400-B 2D

25.5.2020  Snímač Datalogic Gryphon I GD4400-B 2D

Snímač 1D a 2D kódov pre všeobecné použitie Datalogic Gryphon I GD4400-B 2D predstavuje užívateľsky prívetivé zariadenie so skvelým výkonom, ktoré spája pokročilé 2D kódovanie s pohybom snímacie technológie. Skener je vybavený pohybovo-snímacou technológiou Datalogic's Motionix™, ktorá vie rozpoznať činnosti užívateľa a automaticky prepína zariadenie medzi ručným a prezentačným skenovacím režimom. Jedná sa o tzv. All-in-One zariadení. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Senzory oblastí a rozmerov Datalogic AS1

25.5.2020  Senzory oblastí a rozmerov Datalogic AS1

Rad senzorov oblastí a rozmerov AS1 ponúka plošná čidla založená na technológii svetelných polí pre detekciu objektov vo veľmi širokom rozsahu aplikácií s riadenou výškou 100, 150 a 300 mm. Model so štandardným rozlíšením má svetelné pole so 6 lúčmi, model s vysokým rozlíšením (AS1-HR) má svetelné pole so 16 lúčmi. V modeli AS1-HR je navyše v režime SCAN MODE možné nakonfigurovať 4 skenovacie moduly v priečnom svetle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Elo I-Series 2.0 pre Android (10")

24.5.2020  Elo I-Series 2.0 pre Android (10")

All-in-one terminál Elo I-Series 2.0 pre Android s 10" displejom prináša spoľahlivosť, mimoriadny výkon, niekoľko možností montáže a flexibilitu pre nepretržité verejné využitie. Terminál zvládne rozpoznať až 10 dotykov súčasne. Dostupná je verzia Standard s pamäťou 3 GB RAM a 32 GB Flash a verzia Value s pamäťou 2 GB RAM a 16 GB Flash. Verzia Standard navyše umožňuje pripojenie periférnych zariadení. Elo I-Series 2.0 ponúka všestrannosť v rôznych prostrediach - od maloobchodu až po kancelárie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g

23.5.2020  Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g

Ručný laserový snímač čiarových kódov Honeywell Voyager 1202g predstavuje výkonné čítacie zariadenie schopné prečítať aj poškodené alebo zle čitateľné kódy. Ďalšou nespornou výhodou je dlhá výdrž batérie a bezdrôtová technológia Bluetooth® Class 2, vďaka ktorej sa pracovníci môžu so zariadením pohybovať minimálne 10 metrov od základne. Znakové a vizuálne signály pomáhajú identifikovať stratené zariadenie. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra AP 8232 access point

23.5.2020  Zebra AP 8232 access point

Zebra AP 8232 access point pomáha používateľom pojať rastúci počet mobilných zariadení aj zvyšujúcu sa zložitosť mobilných aplikácií či zvyšovanie výkonu. AP 8232 umožňuje až štyrikrát rýchlejšie pripojenie k wifi a zároveň zaisťuje spätnú kompatibilitu s každým mobilným zariadením. Vďaka inovatívnej modulárnej architektúre môžete pridať nové funkcie jednoduchým napojením dvoch modulov k základni. Pre lepšiu bezpečnosť funguje Zebra AP 8232 zároveň ako ochrana proti neoprávnenému vniknutiu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 inside

23.5.2020  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 inside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ310 inside predstavuje cenovo dostupné zariadenie, ktoré umožňuje pracovníkom okamžite upravovať cenovky a etikety kdekoľvek v predajni či rovno obslúžiť zákazníka a vytlačiť mu účtenku. Tým prispieva k vyššej kvalite služieb a produktivite pracovníkov, a zároveň vyššej spokojnosti zákazníkov. Malé a ľahké prevedenie a jednoduché ovládanie jednou rukou zaisťuje pohodlné užívanie po celý deň. Tlačiareň je možné spárovať prakticky s akýmkoľvek mobilným zariadením.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS6300

23.5.2020  Stacionárny snímač Datalogic DS6300

Kompaktný laserový stacionárny skener Datalogic DS6300 ponúka vynikajúci výkon, dvojkrokovú optiku a čítací vzdialenosť 250-2000 mm. Snímač je vybavený dekodérom StrongArm s funkciou rekonštrukcie čiarového kódu (ACR3) a novým softvérovým konfiguračným programom GENIUS™, a zaisťuje tak perfektné čítanie kódov s veľmi nízkym kontrastom. Tento stacionárny snímač má displej aj klávesnicu. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Infrakordieritové produkty

23.5.2020  Infrakordieritové produkty

Zameriavame sa na výrobu a dodávku infrakordieritových produktov pre využitie pri kúrení vo vlakových súpravách, elektrických radiátorov, priemyselných sušiarní, elektrických sáun a pod. V ponuke infrakordieritových produktov nájdete korýtkové alebo doskové vykurovacie telesá či zváracie krúžky.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Vážiace, plniace a kontrolné linky

23.5.2020  Vážiace, plniace a kontrolné linky

Vážiace, plniace a kontrolné linky. Navrhujeme a vyrábame vážiace dopravníkové linky, plniace linky, kontrolné mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky a i. Vlastný výrobný sortiment, výborný pomer cena/výkon. Vykonávame optimalizácie a vizualizácie návrhov v 3D, dodávky vrátane vážiacich zariadení, triediaceho zariadenia popr. baličiek. Dodávky vrátane programovania riadiacich systémov LOGO alebo PLC. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamera Datalogic M-5xx Series Line Scan

22.5.2020  Kamera Datalogic M-5xx Series Line Scan

Kamery Datalogic M-5xx Series umožňujú rýchlu integráciu komplikovaných riešení strojového videnia. Snímajú jeden riadok dlhý 1024 alebo 2048 pixelov, pričom skenujú v šedej škále a spolu s obrazovým procesorom umožňujú definovať, vyberať a nasadiť ideálne zobrazovacie riešenie pre vysokorýchlostnú kamerovú kontrolu strojového videnia. Kamery M-5xx Series sú dostupné so senzormi 1K a 2K. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

21.5.2020  Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

Lineárny snímač čiarových kódov Datalogic Gryphon I GD4100 ponúka pokročilý čítací a dekódovací výkon. Snímač obsahuje exkluzívnu funkciu GreenSpot, ktorá poskytuje okamžitú odozvu správneho prečítania kódu tým, že zobrazení zelený bod priamo na čítanom kódu. Táto funkcia robí zo skenera Gryphon I GD4100 najlepšie riešenie pre zvýšenie produktivity v maloobchodnom a kancelárskom prostredí, nemocniciach či skladoch. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tubulárne senzory Datalogic

21.5.2020  Tubulárne senzory Datalogic

V našej ponuke nájdete tubulárne optoelektronické senzory S50 Series, S51 Series, S5 Series, S15 Series a SL5 Series od spoločnosti Datalogic. Tieto senzory sa hodí pre širokú škálu aplikácií, ako napríklad baliace linky (potravinárstvo, farmácia), dopravné linky, stroje na výrobu keramiky, automatické sklady atď. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených odborníkov vám ponúkne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadavkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC9300

21.5.2020  Mobilný terminál Zebra MC9300

Mobilný terminál Zebra MC9300 predstavuje najodolnejšie zariadenie vo svojej triede, ktoré zaisťuje maximálny výkon aj v tom najnáročnejšom prostredí. Terminál má triedu krytia IP67 a je odolný proti prachu a vode, a tiež proti otrasom a pádom z výšky až 2,4 m. Zvládne tak bezproblémovú prevádzku aj v chladnom, mrazivom či inak náročnom prostredí. Toto dokonale vyvážené zariadenie s osvedčenou ergonómiou a pištoľovou rukoväťou umožňuje pohodlné používanie po celú zmenu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nosníky odporového drôtu

21.5.2020  Nosníky odporového drôtu

Zaoberáme sa dodávkou nosníkov odporového drôtu precíznej kvality. Nosníky odporového drôtu nachádzajú svoje využitie v oblasti elektrickej dopravy, najmä v trakčných a odporových prístrojov. V našom výrobnom programe môžete nájsť nosníky odporového drôtu z rôznych materiálov, čím sa otvára priestor pre naozaj všestranné použitie.

Pre viac informácií a technické parametre nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Manometre, teplomery, tlakové prevodníky

20.5.2020  Manometre, teplomery, tlakové prevodníky

Ponúkame z nehrdzavejúcich ocelí: ukazovateľ prietoku, plavákový prietokomer - ukazovateľ prietoku, elektronický hlásič prietoku, manometre - trubicový, bezpečnostné, kontrolné, membránový meracie prípojky, meracie prípojky priame, meracie prípojky s kužeľom, meracie hadice, prechodky, manometrové prípojky, bimetalové teplomery, tlakové teplomery, jímky.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...