Elektronika a elektrotechnika - Ponuky

Snímač 1D kódov Datalogic Heron HD3100

4.7.2020  Snímač 1D kódov Datalogic Heron HD3100

Lineárna čítačka kódov Datalogic Heron HD3100 prináša do miesta predaja pokročilejšu technológiu a jedinečný štýl. Ponúka niekoľko možností, ako do seba začleniť identitu značky firmy - umožňuje zostaviť dokonalú kombináciu logá a farebného horného krytu (karbónový alebo strieborný dizajn) spolu s upravenými vizuálnymi a zvukovými prvkami. Patentovaná technológia Green Spot vizuálne potvrdzuje správne načítanie čiarového kódu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Parkovacie terminál PARK-Time

4.7.2020  Parkovacie terminál PARK-Time

Návšteva úradu bude hračka! Pokladňa vyhovuje predovšetkým mestským bezplatným parkoviskám, avšak s časovo obmedzeným parkovaním napr. Pri akýchkoľvek úradoch či poštách. Možnosť rôzneho farebného prevedenia.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Nosníky odporového drôtu

4.7.2020  Nosníky odporového drôtu

Zaoberáme sa dodávkou nosníkov odporového drôtu precíznej kvality. Nosníky odporového drôtu nachádzajú svoje využitie v oblasti elektrickej dopravy, najmä v trakčných a odporových prístrojov. V našom výrobnom programe môžete nájsť nosníky odporového drôtu z rôznych materiálov, čím sa otvára priestor pre naozaj všestranné použitie.

Pre viac informácií a technické parametre nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Granit 1920i

3.7.2020  Snímač kódov Honeywell Granit 1920i

Priemyselný snímač kódov Honeywell Granit 1920i zachytí ako štandardné 1D a 2D kódy na tlačených štítkoch, tak prakticky akékoľvek priame značenie. Vďaka tomu rieši vaše požiadavky naprieč celým pracovným procesom - od výrobnej linky až po sklad. Tajomstvo tohto snímača spočíva vo vysoko inovatívnom osvetľovacom systéme, ktorý dokáže optimálne osvetľovať štítky všetkých typov na akomkoľvek povrchu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 2293L

3.7.2020  Open frame monitor Elo 2293L

Open frame monitor Elo 2293L s 21.5" dotykovým displejom ponúka spoľahlivú, kvalitnú konštrukciu a nástroje spoločnosti Elo, vďaka ktorým sľubuje dlhú použiteľnosť. LCD displej s vysokým rozlíšením zausťuje dokonalú interaktivitu, jasnosť a rozlíšenie FHD. Elo 2293L poskytuje stabilnú prevádzku, mimoriadnu čistotu obrazu a vysokú priepustnosť svetla, čo zaručuje presnú dotykovú odozvu a živý obraz. Monitor je vybavený technológiou single-touch SAW a môžete ho ovládať aj v rukaviciach.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kompaktné senzory Datalogic S62

3.7.2020  Kompaktné senzory Datalogic S62

Optoelektronické kompaktné senzory Datalogic S62 poskytujú mimoriadny výkon s úplným rozsahom a štandardizáciou rovnakých mechanických vlastností pre všetky optické funkcie od základného po pokročilý laser. Rozmery senzora S62 sú 18 mm x 50 mm x 50 mm, prevádzková teplota 10-55 °C a trieda krytia IP67. Tieto senzory nájdu využitie v širokej škále aplikácií, napríklad v baliacich linkách, pri manipulácii s materiálom, takisto v kozmetickom, farmaceutickom aj elektronickom priemysle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
LED panel

3.7.2020  LED panel

LED panel:
- Synchronizácia času s dochádzkovým systémom
- Zobrazenie času aj teploty (nastaviteľná doba svitu každého z údajov)
- Vysoký svit LED diód s vyžarovacím uhlom 100°
- Veľkosť číslic 100 mm
- Automatická regulácia jasu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Zobrazovač teploty

3.7.2020  Zobrazovač teploty

Maximálna spoľahlivosť a jednoduchosť sú hlavnými prednosťami zobrazovače teplôt ZOT01. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodný ako pre vnútorné, tak vonkajšie použitie, napr. Bazény, športové haly, vestibuly, kúpalisko, atď.
- Jednoduchá inštalácia
- Výška číslic 60 mm
- Teplotné čidlo s dĺžkou až 6 m
- Rozmery 204 x 106 x 40 mm (V x Š x H)

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD230

2.7.2020  Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD230

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD230 prináša spoľahlivé funkcie pre rýchlu a kvalitnú tlač za rozumnú cenu. Tlačiareň ponúka možnosť pripojenia prostredníctvom USB, Ethernetu, WiFi alebo Bluetooth, rýchlosť tlače až 152 mm / s, rozlíšenie 203 dpi a pamäť 256 MB Flash, 128 MB SDRAM pre ukladanie grafiky či fontov. LED indikátor a jediné tlačidlo pre ovládanie zaisťujú jednoduchú prevádzku. K dispozícii sú modely Direct Thermal alebo Thermal Transfer s voliteľnou odlupovačkou či rezačkou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Intermec

2.7.2020  Mobilné terminály Intermec

Rádiofrekvenčné terminály a mobilné počítače od spoločnosti Intermec patria medzi špičku v oblasti mobilnej výpočtovej techniky. Neoddeliteľnou súčasťou portfólia produktov Intermec sú aktívne prvky pre bezdrôtové siete WiFi-Access Pointy vrátane príslušenstva od firmy Cisco. Portfólio produktov Intermec zahŕňa znakové aj grafické terminály, mobilné počítače s operačným systémom Windows Mobile a stacionárne s Windows Mobile alebo Windows XP. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Miniatúrne senzory Datalogic S3Z

2.7.2020  Miniatúrne senzory Datalogic S3Z

Miniatúrne senzory S3Z prinášajú extrémnu úsporu miesta a zároveň vysoký výkon, čím nahrádzajú väčšie snímače. S svojmi rozmermi (11 x 31 x 19 mm) sa hodí aj do obmedzených priestorov, kde presne a rýchlo detekujú všetky objekty. Senzory majú triedu krytia IP67 a prevádzkovú teplotu -25 až 55 °C. Senzory S3Z nájdu využitie v baliacich a plniacich linkách, vo farmaceutickom, kozmetickom, elektronickom, automobilovom a papierenskom priemysle, pri detekcii malých častí s maximálnou presnosťou apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA70

2.7.2020  Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA70

Robustný 7" mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA70 pre podnikové účely prináša rýchle možnosti zberu dát, pripojenie v reálnom čase a spoľahlivosť a ochranu na podnikovej úrovni. Tento robustný, ľahký a elegantný tabliet je postavený na platforme Android™ 7 (Nougat) a je ideálny pre pracovné postupy vyžadujúce intenzívne skenovanie, plynulé spracovanie viacerých úloh a spoľahlivý prístup ku komunikácii a informáciám. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Kompletná zostava dochádzkového systému

2.7.2020  Kompletná zostava dochádzkového systému

ISD SET. Kompletná zostava dochádzkového systému pre 25 zamestnancov už od 18.000, - Sk Obsah zostavy: ISD COMBI Light - dochádzkový snímač 10m dátový kábel pre prepojenie snímača s PC (pripojenie do portu COM) Inštalačné CD s dochádzkovým softvér EKD5 (licencie do 25 zamestnancov). Zásuvkový adaptér. 25 bezkontaktných kariet.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Elektromechanická bránka

2.7.2020  Elektromechanická bránka

Jednoduchý a pritom efektívny spôsob riadenia vstupu umožňuje bránka TBE. Vďaka celonerezovému prevedenia a vysokej priepustnosti osôb je vhodným riešením pre obchodné domy, administratívne budovy a akékoľvek ďalšie vstupné haly.
- Šírka priechodu 750 mm
- Umožňuje jednosmerný aj obojsmerný priechod
- Kvalitné prevedenie
- Jednoduchá inštalácia a používanie

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Tripodový turniket TTB07

2.7.2020  Tripodový turniket TTB07

Moderné tripodový turniket v nerezovom prevedení vyniká moderným dizajnom. Vhodný aj do vonkajšieho prostredia. Variantné vybavenie turniketu: * Bezkontaktné snímače RFID * Čítačka čiarových kódov * Padacie ramená * prehĺtacích identifikačných nosičov zabudovaný v nohe turniketu * Smerové ukazovatele priechodu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...