Audio, video - Ponuky

Inteligentné kamery Datalogic A20 Series

30.6.2020  Inteligentné kamery Datalogic A20 Series

Inteligentná kamera Datalogic A20 Series prináša perfektnú rovnováhu veľkosti, funkčnosti a ceny. Podporuje široký rad jednoduchých aj zložitých úloh v oblasti systémov strojového videnia. Kamera umožňuje pripojenie cez Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC, 10/100 Ethernet port, RS-232 sériový port, voliteľne I/O pripojenie (NPN alebo PNP) a predstavuje plne integrovaný samostatný prístroj, ktorý ponúka vysokú návratnosť investičných riešení. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM

18.6.2020  Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM

Monitorovacie zariadenie Datalogic VSM je kompatibilné so všetkými modelmi obrazového snímača DataVS2. Ponúka 3,5'' LCD farebný displej, 8 ovládacích tlačidiel aj štandardné rozhranie Ethernet TCP/IP. Je možné ho pripojiť na konkrétny obrazový snímač alebo na LAN, kde sú už nainštalované ďalšie senzory. Zariadenie VSM umožňuje zobrazenie obrázkov a výsledkov, rovnako tak ako zmenu bežiaci inšpekcie alebo úpravu parametrov pre fungovanie obrazového snímača. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamera Datalogic M-5xx Series Line Scan

22.5.2020  Kamera Datalogic M-5xx Series Line Scan

Kamery Datalogic M-5xx Series umožňujú rýchlu integráciu komplikovaných riešení strojového videnia. Snímajú jeden riadok dlhý 1024 alebo 2048 pixelov, pričom skenujú v šedej škále a spolu s obrazovým procesorom umožňujú definovať, vyberať a nasadiť ideálne zobrazovacie riešenie pre vysokorýchlostnú kamerovú kontrolu strojového videnia. Kamery M-5xx Series sú dostupné so senzormi 1K a 2K. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamera Datalogic M-2xx Series

11.5.2020  Kamera Datalogic M-2xx Series

Kamery Datalogic M-2xx Series umožňujú rýchlu integráciu náročných riešení strojového videnia. Majú skvelú schopnosť kombinovať a vystihovať farby aj odtiene šedej, snímajú pravouhlo a s obrazovým procesorom vedia definovať, vyberať a nasadiť ideálne zobrazovacie riešenie pre vysokorýchlostnú kamerovú kontrolu strojového videnia. Kamery sú k dispozícii vo VGA, WVGA, 0,8 MP, 1,3 MP a 2,0 MP a senzory snímajú ako v odtieňoch šedi, tak farebne. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamery pre strojové videnie Datalogic

4.5.2020  Kamery pre strojové videnie Datalogic

Niektoré náročné a rozsiahle úlohy vyžadujú snímanie a následné spracovanie obrazov z viacerých kamier. V takýchto prípadoch je lepšie namiesto obrazového snímača či inteligentné kamery využiť obrazový procesor, ku ktorému je možné pripojiť aj niekoľko kamier. Pre každú aplikáciu sa hodia rôzne druhy kamier, pričom naše portfólio pokrýva väčšinu potrieb bežného použitia. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Inteligentné kamery Datalogic

28.4.2020  Inteligentné kamery Datalogic

Chytré kamery patrí do systémov strojového videnia zahŕňajúce všetky základné diely dôležité pre akúkoľvek aplikáciu strojového videnia. Medzi tieto súčasti patrí optika, ktorá zachytáva svetlo a vytvára snímok, elektronika senzoru prevádzajúca snímku na elektronický signál, elektronika digitalizačného zariadenia prijímajúca signály a tie následne ukladajúca do digitálnej pamäte, v neposlednom rade počítač, ktorý analyzuje digitalizovaný snímok. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...