Optická technika a príslušenstvo - Ponuky

Datalogic 3rd Party Accessories

5.7.2020  Datalogic 3rd Party Accessories

Datalogic 3rd Party Accessories predstavuje doplnkový sortiment príslušenstva k systémom strojového videnia. Ak si neviete rady s výberom najvhodnejšieho príslušenstva, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených odborníkov vám navrhne konkrétne riešenie presne podľa vašich špecifických požiadaviek. Pre viac informácií nás kontaktujte, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Polovodičový osvetľovač Datalogic SIL

25.6.2020  Polovodičový osvetľovač Datalogic SIL

Polovodičový osvetľovač Datalogic SIL bol vyvinutý pre kompletný sortiment priemyselných osvetľovacích riešení strojového videnia alebo pre osvetlenie v extrémne náročnom priemyselnom prostredí. Osvetľovací rad SIL predsavuje plne integrované zariadenie v jednom puzdre, kde je zabudovaná optika, elektronika aj LED jednotka ovládača. Datalogic ponúka mnoho rôznych modelov, pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím odborníkov vám pomôže s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tubulárny senzor Datalogic S51

19.6.2020  Tubulárny senzor Datalogic S51

Tubulárne senzory Datalogic S51 ponúkajú lúčové snímanie, blízke a retroreflexné polarizované optické funkcie s LED emisií, radiálnu a axiálnu optiku, 2 m kábel a 4-pólové pripojenie M12. Sú dostupné taktiež v DC verzii s celokovovým alebo plastickým krytom. Plastové prevedenie má ploché puzdro s 2 upevňovacími otvormi, ktoré zaručujú vysokú montážnu flexibilitu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím odborníkov vám navrhne riešenie presne podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Datalogic M-Series Specialty Cameras

12.6.2020  Datalogic M-Series Specialty Cameras

Datalogic M-Series Specialty Cameras podporujú zložité zrakové požiadavky vyžadujúce vysokorýchlostnú, vysoko kvalitnú kontrolu a meranie. Tieto modely sú vyvinuté pre výrobné odvetvie a predstavujú najnovšie pokroky v kamerových technológiách. Sú poháňané Impact softvérom a podporované globálne výnimočnými technickými znalosťami aj zákazníckym servisom. Kamery majú rozlíšenie 8 a 16 MPx a zároveň sú citlivé na UV žiarenie. Trieda krytia je IP67. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Optoelektronické senzory Datasensor

18.5.2020  Optoelektronické senzory Datasensor

Ponúkame optoelektronické senzory a čidlá Datasensor (pre detekciu farieb, kontrastu alebo vzdialenosti), bezpečnostné závory, snímače uhlov a polôh apod. Sú skvelým riešením pre akýkoľvek priemysel - automobilový, elektrotechnický, farmaceutický, potravinársky, drevospracujúci, papierenský, sklársky aj textilný priemysel v aplikáciách ako je počítanie, kontrola prítomnosti, automatické polohovanie, kontrastné čítanie, meranie plôch, vzdialeností či detekcia farieb. Kontaktujte nás,poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Datasensor optoelektronická čidla

14.5.2020  Datasensor optoelektronická čidla

Vďaka našej dlhodobej spolupráci s firmou Datasensor vám môžeme ponúknuť širokú škálu senzorov a čidiel. Ich použitie je mnohostranné, hodí sa napr. pre zabezpečenie priestoru, riadenie výrobných liniek a pod. Pre kompletnú ponuku produktov z oblasti automatickej identifikácie navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných vyškolených odborníkov vám pomôže s výberom najvhodnejšieho riešenia podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamery Datalogic M-1xx Series

23.4.2020  Kamery Datalogic M-1xx Series

Kamery Datalogic M-1xx Series umožňujú rýchlu integráciu náročných riešení strojového videnia. Majú jedinečnú schopnosť kombinovať a vystihovať farby aj odtiene šedej. Snímajú pravouhlo a riadkovo a vďaka obrazovému procesoru umožňujú definovať, vyberať a nasadiť ideálne zobrazovacie riešenie pre vysokorýchlostnú kamerovú kontrolu strojového videnia. Kamera Datalogic M-1xx je k dispozícii vo VGA, WVGA, 1,3 MP, 2,0 MP a 4 MP. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradí vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo strojového videnia

17.3.2020  Príslušenstvo strojového videnia

Pre správny a dokonalý chod systémov strojového videnia je dôležité príslušenstvo, medzi ktoré sa radia osvetľovacie telesá, optické systémy tretích strán či vizualizačné a ovládacie displeje. V prípade, že si neviete rady s výberom, kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených odborníkov vám navrhne konkrétne riešenie presne podľa vašich požiadaviek. Máme vyškolených odborníkov, ktorí vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...