Priemyselná elektronika - Ponuky

Snímač kódov Datalogic PowerScan PM9501

7.7.2020  Snímač kódov Datalogic PowerScan PM9501

Bezdrôtový snímač kódov Datalogic PowerScan PM9501 kombinuje všesmerové čítanie a skvelé optické vlastnosti, a umožňuje tak intuitívne skenovanie bez zbytočnej námahy. Prečíta akýkoľvek typ 1D a 2D kódu bez ohľadu na jeho orientáciu z blízka až po vzdialenosť viac ako 1 m. Datalogic STAR Cordless Systém pre úzkopásmovú rádiovú komunikáciu zaisťuje maximálnu efektívnosť a spoľahlivosť zberu dát. Ergonomický dizajn zvyšuje komfort užívateľa pri intenzívnom skenovaní.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 220

7.7.2020  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 220

Stacionárny 2D snímač Datalogic Matrix 220 predstavuje kompaktné, vysoko výkonné a flexibilné zariadenie vhodné pre čítanie DPM kódov. Je vybavený inovatívnou osvetľovacou a zameriavacou technológiou a 1,2MP senzorom pre zaistenie spoľahlivého výkonu v širokej škále aplikácií. Snímač umožňuje jednoduché použitie vďaka svojmu intuitívnemu užívateľskému rozhraniu, konfiguračnému softvéru DL.CODE, farebným kontrolkám a tlačidlu X-Press. Snímač je vhodný aj do náročných priemyselných aplikácií.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač konektivity Datalogic SC4000

6.7.2020  Snímač konektivity Datalogic SC4000

Snímač konektivity Datalogic SC4000 je priemyselný kontrolér umožňujúci vysokorýchlostný zber dát zo snímačov 1D a 2D kódov pripojených v sieti ID-NET. Zariadenie SC4000 ponúka vysoký komunikačný výkon a konektivitu k najbežnejším systémom fieldbus prostredníctvom celého radu doplnkových modulov. Základné diagnostické a štatistické informácie sú dostupné priamo na podsvietenom 4riadkovom displeji, zatiaľ čo intuitívne LED diódy poskytujú údaje o stave zariadenia aj celej siete. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 2294L

6.7.2020  Open frame monitor Elo 2294L

Open frame monitor Elo 2294L s 21.5" dotykovým displejom v štíhlom a kompaktnom prevedení ponúka spoľahlivú stabilnú prevádzku, dokonalú interaktivitu, jasnosť a rozlíšenie FHD. Monitor disponuje 10bodovou kapacitnou dotykovou technológiou PCAP a môže byť ovládaný aj v rukaviciach. Uplatnenie nájde pri vytváraní kioskov a samoobslužných maloobchodných systémov, hodí sa rovnako aj pre zábavné aplikácie a kasína alebo priemyselné automatizácie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC3300

5.7.2020  Mobilný terminál Zebra MC3300

Mobilný terminál Zebra MC3300 ponúka neporovnateľnú všestrannosť a flexibilitu od skladu až po maloobchodnú predajňu. Ľahký ergonomický dizajn, rôzne možnosti klávesnice, veľká dotyková obrazovka, bezkonkurenčný čítací výkon a mnoho ďalších funkcií robí z terminálu MC3300 najlepšie zariadenie vo svojej triede. S MC3300 zlepšíte svoje operácie tiež vďaka jednoduchému a bezproblémovému prechodu na najlepší operačný systém pre podnikanie - Android. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Motorola Symbol MiniScan MS12XX Series

5.7.2020  Motorola Symbol MiniScan MS12XX Series

Motorola Symbol MiniScan MS12XX je kompaktný, priemyselný pevne uchytený skener dostupný vo verzii fuzzy (FZY) alebo v širokouhlé verzii (WA) pre zabezpečenie maximálnej všestrannosti. Fuzzy verzia zahŕňa fuzzy logiku pre snímanie 1D čiarových kódov, vrátane zle vytlačených kódov alebo kódov s nízkym kontrastom. MS12XX je perfektnou voľbou pre zariadenia OEM, ktoré vyžadujú presný a automatický zber aj v tých najnáročnejších podmienkach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nositeľný snímač kódov Zebra RS5100

4.7.2020  Nositeľný snímač kódov Zebra RS5100

Snímač kódov na prst Zebra RS5100 maximalizuje produktivitu pracovníkov v aplikáciách, kde je potreba hands-free skenovanie. Tento malý, ľahký a flexibilný snímač ponúka moderný dizajn, maximálne pohodlie a jednoduché, intuitívne použitie. Pracovníci ho môžu nosiť ako na pravej, tak ľavej ruke. Odolný dizajn snímača ďalej zabezpečuje dlhodobú životnosť a nízke celkové náklady na vlastníctvo. RS5100 prečíta 1D aj 2D kódy, a to aj pokiaľ sú poškodené, špinavé či zle vytlačené.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač konektivity Datalogic CBX500

4.7.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX500

Snímač konektivity Datalogic CBX500 je priemyselný prepojovací box určený pre zjednodušenie a zrýchlenie káblových operácií počas inštalácie snímačov Datalogic. Vďaka modulárnej koncepcii a kompletnej ponuke doplnkových modulov je akákoľvek inštalácia, konfigurácia a údržba teraz dokončená rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Funkcie Backup a Restore navyše pomáhajú minimalizovať prestoje v prípade potreby výmeny zariadenia. Tieto vlastnosti prispievajú k výrazne nižším nákladom na vlastníctvo.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač 1D kódov Datalogic Heron HD3100

4.7.2020  Snímač 1D kódov Datalogic Heron HD3100

Lineárna čítačka kódov Datalogic Heron HD3100 prináša do miesta predaja pokročilejšu technológiu a jedinečný štýl. Ponúka niekoľko možností, ako do seba začleniť identitu značky firmy - umožňuje zostaviť dokonalú kombináciu logá a farebného horného krytu (karbónový alebo strieborný dizajn) spolu s upravenými vizuálnymi a zvukovými prvkami. Patentovaná technológia Green Spot vizuálne potvrdzuje správne načítanie čiarového kódu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Parkovacie terminál PARK-Time

4.7.2020  Parkovacie terminál PARK-Time

Návšteva úradu bude hračka! Pokladňa vyhovuje predovšetkým mestským bezplatným parkoviskám, avšak s časovo obmedzeným parkovaním napr. Pri akýchkoľvek úradoch či poštách. Možnosť rôzneho farebného prevedenia.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Granit 1920i

3.7.2020  Snímač kódov Honeywell Granit 1920i

Priemyselný snímač kódov Honeywell Granit 1920i zachytí ako štandardné 1D a 2D kódy na tlačených štítkoch, tak prakticky akékoľvek priame značenie. Vďaka tomu rieši vaše požiadavky naprieč celým pracovným procesom - od výrobnej linky až po sklad. Tajomstvo tohto snímača spočíva vo vysoko inovatívnom osvetľovacom systéme, ktorý dokáže optimálne osvetľovať štítky všetkých typov na akomkoľvek povrchu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 2293L

3.7.2020  Open frame monitor Elo 2293L

Open frame monitor Elo 2293L s 21.5" dotykovým displejom ponúka spoľahlivú, kvalitnú konštrukciu a nástroje spoločnosti Elo, vďaka ktorým sľubuje dlhú použiteľnosť. LCD displej s vysokým rozlíšením zausťuje dokonalú interaktivitu, jasnosť a rozlíšenie FHD. Elo 2293L poskytuje stabilnú prevádzku, mimoriadnu čistotu obrazu a vysokú priepustnosť svetla, čo zaručuje presnú dotykovú odozvu a živý obraz. Monitor je vybavený technológiou single-touch SAW a môžete ho ovládať aj v rukaviciach.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kompaktné senzory Datalogic S62

3.7.2020  Kompaktné senzory Datalogic S62

Optoelektronické kompaktné senzory Datalogic S62 poskytujú mimoriadny výkon s úplným rozsahom a štandardizáciou rovnakých mechanických vlastností pre všetky optické funkcie od základného po pokročilý laser. Rozmery senzora S62 sú 18 mm x 50 mm x 50 mm, prevádzková teplota 10-55 °C a trieda krytia IP67. Tieto senzory nájdu využitie v širokej škále aplikácií, napríklad v baliacich linkách, pri manipulácii s materiálom, takisto v kozmetickom, farmaceutickom aj elektronickom priemysle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD230

2.7.2020  Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD230

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD230 prináša spoľahlivé funkcie pre rýchlu a kvalitnú tlač za rozumnú cenu. Tlačiareň ponúka možnosť pripojenia prostredníctvom USB, Ethernetu, WiFi alebo Bluetooth, rýchlosť tlače až 152 mm / s, rozlíšenie 203 dpi a pamäť 256 MB Flash, 128 MB SDRAM pre ukladanie grafiky či fontov. LED indikátor a jediné tlačidlo pre ovládanie zaisťujú jednoduchú prevádzku. K dispozícii sú modely Direct Thermal alebo Thermal Transfer s voliteľnou odlupovačkou či rezačkou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Intermec

2.7.2020  Mobilné terminály Intermec

Rádiofrekvenčné terminály a mobilné počítače od spoločnosti Intermec patria medzi špičku v oblasti mobilnej výpočtovej techniky. Neoddeliteľnou súčasťou portfólia produktov Intermec sú aktívne prvky pre bezdrôtové siete WiFi-Access Pointy vrátane príslušenstva od firmy Cisco. Portfólio produktov Intermec zahŕňa znakové aj grafické terminály, mobilné počítače s operačným systémom Windows Mobile a stacionárne s Windows Mobile alebo Windows XP. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...