Energetika - Ponuky

Slamené pelety zo 100% čistej slamy

20.9.2018  Slamené pelety zo 100% čistej slamy

Slamené pelety predstavujú úspornú dobre skladovateľnú formu 100% čistej slamy bez spojív. Naši zákazníci si slamené pelety obľúbili pre ich skvelé úžitkové vlastnosti - bezprašnosť, dobrú skladovateľnosť a vysokú absorpčnú schopnosť (absorbujú až 300% svojej vlastnej hmotnosti). Slamené pelety sa osvedčili k podstielaniu zvierat, ako vykurovací obnoviteľný zdroj energie, ale aj v podobe krmiva, napríklad pre kone. Pre podrobnejšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Diely pre keramické pece

20.9.2018  Diely pre keramické pece

Ponúkame diely pre keramické pece a pecné pomôcky. V našej ponuke dielov pre keramické pece a pecných pomôcok nájdete špirály, izolačné materiály, regulácie, pláty, stojančeky apod. Poskytujeme poradenstvo v oblasti servisu a opráv keramických pecí. Navštívte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Pece na vypaľovanie keramiky

18.9.2018  Pece na vypaľovanie keramiky

Zameriavame sa na výrobu pecí na vypaľovanie keramiky. Zhotovujeme pece na vypaľovanie keramiky v štandardizovaných rozmeroch alebo na mieru podľa predstáv zákazníka. Pece na vypaľovanie keramiky sú vyrobené z ľahčených žiaruvzdorných materiálov s antikoróznou povrchovou úpravou. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologické vykurovacie pelety

13.9.2018  Ekologické vykurovacie pelety

Ak hľadáte alternatívne palivo, potom sú ekologické vykurovacie pelety tou pravou voľbou. Ekologické vykurovacie pelety majú skvelé výhrevné vlastnosti porovnateľné s uhlím, nízky obsah popola, produkujú menej splodín než klasické palivá a navyše sú veľmi ekologické, pretože zostatkový popol vám ešte poslúži ako kvalitné hnojivo. Kontaktujte nás, veľmi radi vás zasvätíme do tajov úsporného a ekologického vykurovania. Sme tu pre vás!

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Elektrické vypaľovacie pece

13.9.2018  Elektrické vypaľovacie pece

Vyrábame elektrické vypaľovacie pece pre tuzemský aj zahraničný trh. Ponúkame elektrické vypaľovacie pece na výpal keramiky, tavenie skla aj metalurgického materiálu. Môžeme zhotoviť aj elektrické vypaľovacie pece v neštandardných rozmeroch. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Pece na ohrievanie drevom

11.9.2018  Pece na ohrievanie drevom

Dodávame pece na ohrievanie drevom v štandardizovaných rozmeroch alebo na mieru podľa priania zákazníka. Pece na ohrievanie drevom doručíme na miesto určenia a zaškolíme ohľadne používania a údržby pece. Na všetky naše výrobky vrátane pecí na ohrievanie drevom poskytujeme záruku 24 mesiacov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Renovácie keramických pecí

7.9.2018  Renovácie keramických pecí

Venujeme sa renovácii keramických pecí všetkých typov a značiek. V rámci renovácii keramických pecí sme schopní dodať alebo vyrobiť rôzne náhradné diely a uviesť keramické pece späť do prevádzky. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné agropelety z biomasy

6.9.2018  Kvalitné agropelety z biomasy

Ponúkame kvalitné agropelety z biomasy. V našej ponuke nájdete širokú škálu agropeliet za priaznivé ceny. Agropelety sú vyrábané pod tlakom za vysokých teplôt, nehrozí teda u nich kontaminácie plesňami či parazitmi. Nájdete u nás agropelety senné, slamené, kukuričné, pšeničné aj drevené. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci vám veľmi radi predstavia všetky pozitíva kvalitných agropeliet z biomasy. Tešíme sa na vaše otázky.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis vypaľovacích pecí

3.9.2018  Servis vypaľovacích pecí

Poskytujeme servis vypaľovacích pecí vrátane zabezpečenia náhradných dielov. Na všetky nami vyrobené vypaľovacie pece poskytujeme záruku 24 mesiacov a ponúkame záručný aj pozáručný servis. Okrem servisu vypaľovacích pecí zabezpečujeme aj renovácie keramických pecí. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Vypaľovacie pece na mieru

31.8.2018  Vypaľovacie pece na mieru

Navrhujeme a zhotovuje vypaľovacie pece na mieru. Vypaľovacie pece na mieru vyrábame z ľahčených žiaruvzdorných materiálov s antikoróznou povrchovou úpravou. Vypaľovacie pece sú konštruované tak, aby vyhoveli profesionálnemu aj domácemu použitiu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Senné pelety – granulované seno

10.8.2018  Senné pelety – granulované seno

Sennej agropelety sú výborným objemovým krmivom pre domácu i hospodársku zver. Pelety v podobe granulovaného sena ponúkajú vysoký komfort ako ekologické palivo, tiež podstielka zo senných peliet iste nadchne nejedného domáceho maznáčika, ako sú napríklad mačky, králiky, morčatá a pod. Senné pelety neobsahujú žiadne spojivá a výroba pod vysokým tlakom odbúra aj možný výskyt parazitov, prípadne plesní. Pre konkrétne informácie o senných peletách, nás prosím kontaktujte.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Striedavá nabíjacia stanica elektromobil

1.10.2017  Striedavá nabíjacia stanica elektromobil

Striedavá nabíjacia stanica pre elektromobil.
Nabíjanie s výkonom od 3kW do 22kW. Vhodné pre:
nabíjacie flotily firemné, hotely, rezidenčné domy, predajcov áut, požičovne áut, golfové ihriská a športoviská, parkovanie pri kinách, divadlách.
Nízka cena a dostupnosť. Jednoduché použitie. Malé rozmery, jednoduchá montáž. Odolnosť voči poškodeniu – IK10. Možnosť diaľkového riadenia. Široká ponuka rozšírenia možností využitia. Servis. Striedavá nabíjacia stanica pre elektromobil.

Firma: Plus Energia s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Jednosmerná nabíjacia stanica DBT

1.10.2017  Jednosmerná nabíjacia stanica DBT

Jednosmerná nabíjacia stanica DBT.
Použitie: parkoviská, obchody a obchodné centrá, nabíjacie flotily taxislužby, reštaurácie, servisné a čerpacie stanice, športové centrá, zóny oddychu, čerpacie stanice PHM.
Rýchlosť nabíjania. Jednoduché použitie. Vzdialený prístup.
Kontrola prístupu. Moderný dizajn. Personalizácia (reklama na zariadení).
Odolnosť voči poškodeniu. Široká ponuka rozšírenia možností využitia.
Servis zariadení. Jednosmerná nabíjacia stanica pre elektromobil.

Firma: Plus Energia s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...