Hutníctvo a strojárenstvo - Ponuky

Rafinácia drahých kovov

21.6.2018  Rafinácia drahých kovov

Rafinácia drahých kovov. Vykonávame rafináciu drahých kovov. Ponúkame rafináciu kovov z dodaného materiálu, či už ide o kovový odpad alebo časti rôznych zariadení s obsahom drahých kovov a podobne. Vykonávame prepracovanie materiálov s obsahom drahých kovov. Na rafináciu odoberáme aj atypické materiály, a to aj v malom množstve. Zaručujeme vysokú výťažnosť čistého kovu. Po vykonaní rafinácie od Vás drahé kovy buď odkúpime, alebo je tiež možné zriadiť si u nás drahokovový nárokový účet.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Pružná spojka POLY-NORM® AR

21.6.2018  Pružná spojka POLY-NORM® AR

Zabezpečujeme dodávku hriadeľových pružných spojok pre rôzne využitia v strojárstve. Pružná spojka POLY-NORM® AR slúži na prenos krútiaceho momentu a tlmenie torzných vibrácií. Je možné ju využiť aj v pracovnom prostredí s nebezpečenstvom výbuchu - certifikácia EU smernice 94/0 / ES-ATEX. Kompletný katalóg hriadeľových pružných spojok POLY-NORM® nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitná zámočnícka zákazková výroba

20.6.2018  Kvalitná zámočnícka zákazková výroba

Sme profesionáli v obore zámočníckej zákazkovej výroby. Cieľom nášho úsilia je dobré meno, ktoré stojí na poctivej, kvalitnej práci a referenciách spokojných zákazníkov. Sme presne tým partnerom, na ktorého sa môžete obrátiť s požiadavkou na kvalitnú zámočnícku zákazkovú výrobu. Vypočujeme vaše priania, zhodnotíme možnosti, prednesieme cenovú reláciu a zákazku zrealizujeme. Sme spoľahliví a dodržiavame dohodnuté termíny. Tešíme sa na vás!

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
nerezové guľové kohúty s pohonmi

20.6.2018  nerezové guľové kohúty s pohonmi

Nerezové guľové uzávery so servopohonom ponúkajú čisté a finančne výhodné riešenie predovšetkým pre automatizáciu (elektricky alebo pneumaticky ovládanú) vďaka priamemu nadstavbe na prírubu DIN / ISO 5211. nerezové guľové uzávery od Schwer Fittings sú k dispozícii s rôznymi možnosťami pripojenia, ako je vnútorný závit podľa DIN / ISO 228 alebo obojstranné zvarové ukončenia podľa DIN 3239 ...

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba investičných produktov

19.6.2018  Výroba investičných produktov

Výroba a predaj investičných produktov. Venujeme sa výrobe investičných produktov z drahých rýdzich kovov. Predávame investičné produkty. Prepracovávame dodaný materiál s obsahom drahých kovov a po ich vyťažení vyrobíme investičný predmet podľa priania zákazníka. Ponúkame tiež uchovávanie investičných produktov.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Predaj káblových ok a spojok

18.6.2018  Predaj káblových ok a spojok

Predávame lisovacie káblové oká a spojky pre ukončovanie a spájanie hliníkových a medených káblov až do maximálneho prierezu 800 mm2. Predávame a požičiavame vhodné lisovacie náradie. Požadovaný materiál a náradie dodáme v krátkom termíne na stanovené miesto.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové regály na mieru

18.6.2018  Kovové regály na mieru

Vyrábame kovové regály na mieru prianiam a potrebám klienta. Potrebujete váš sklad vybaviť odolnými a kvalitnými regálmi, ktoré efektívne využijú každý centimeter priestoru, ktorý máte k dispozícii? Sme tu pre vás.
Regály opatríme povrchovou úpravou (žiarový zinok alebo komaxit), dovezieme a namontujeme.
Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis.

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mikrometrické meradlá

18.6.2018  Mikrometrické meradlá

Dodávame mikrometrické meradlá na použitie v strojárenskej výrobe. Ponúkame mikrometrické meradlá v rôznom prevedení: strmeňové mikrometre, dutinové mikrometre, mikrometrické hĺbkomery, stojanové mikrometre alebo mikrometrické hlavice. Mikrometrické meradlá sa používajú všade tam, kde sa vyrába v rádoch niekoľkých stotín milimetra. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nože

18.6.2018  Sústružnícke nože

Špecializujeme sa na výrobu a predaj sústružníckych nožov na obrábanie kovových materiálov. Sústružnícke nože dodávame v rôznom prevedení: sústružnícke nože pre vnútorné a vonkajšie, pravé a ľavé použitie, sústružnícke nože s SD doštičkami, sústružnícke nože z HSS a pod. Zabezpečíme aj polotovary sústružníckych nožov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nástroje na obrábanie otvorov

18.6.2018  Nástroje na obrábanie otvorov

Nástroje na obrábanie otvorov. V našom e-shope nájdete širokú ponuku kvalitných nástrojov na obrábanie otvorov od svetoznámych výrobcov. Od roku 2010 sa venujeme aj výrobnej činnosti v oblasti nástrojov na otvory: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlbníky, vyťahovače zalomených skrutiek.
Vyrábame taktiež špeciálne nástroje podľa výkresovej dokumentácie, ponúkame poradenstvo pri výbere vhodného typu nástroja na otvory.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ľahké oceľové konštrukcie

17.6.2018  Ľahké oceľové konštrukcie

Sme špecialisti v oblasti zámočníckej výroby a zhotovujeme ľahké oceľové konštrukcie na zákazku. Konštrukciu opatríme povrchovou úpravou (žiarový zinok alebo komaxit), dovezieme až k vám a odborne namontujeme.
Sídlime v obci Stoky v Kraji Vysočina. Kontaktujte nás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spínacia tyč - Dywidag

16.6.2018  Spínacia tyč - Dywidag

Spínacia tyč s naválcovanými závitovými rebrami, odolná proti znečisteniu. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou v ťahu. Dodáva sa v čiernom prevedení a v ľubovoľných dĺžkach do 6m.

Firma: KORN s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové schodiská a zábradlia na mieru

16.6.2018  Kovové schodiská a zábradlia na mieru

Naša spoločnosť ADH-KOVO s.r.o. zaisťuje výrobu kovových schodísk a zábradlí presne podľa predstáv klienta. Schodiská a zábradlia od nás budú kvalitné, stabilné a dlhé roky budú slúžiť svojmu účelu. Povrchovú úpravu volíme na želanie zákazníka (žiarový zinok alebo komaxit). Atypické požiadavky pre nás nie sú problém.
Tešíme sa na vás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Realizácia prototypov technológie CNC

16.6.2018  Realizácia prototypov technológie CNC

Zaoberáme sa realizáciou prototypov prostredníctvom modernej technológie CNC. Vyrobíme vám na zákazku ľubovoľný reklamný, spotrebný či umelecký predmet z mäkkých materiálov. Technológia CNC v podobe trojosového obrábacieho routera s pracovnou plochou 1500x1000x120 mm zaistí dokonalú presnosť požadovaného prototypu. Kontaktujte nás pre viac informácií. Veľmi radi vám vysvetlíme celý postup a ukážeme naše už zhotovené diela.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Zváranie PVC pásov

15.6.2018  Zváranie PVC pásov

Aplikácie tesniacich prvkov do pracovných a dilatačných škár:

- dodávka a montáž PVC-P tesniacich pásov
- zváranie tesniacich pásov agregátom SG 320L vrátane iskrové skúšky

Firma: KORN s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...