Hutníctvo a strojárenstvo - Ponuky

Kovanie pre nesené a krídlové brány

20.10.2017  Kovanie pre nesené a krídlové brány

Zaoberáme sa dodávkou kovania pre nesené a krídlové brány od renomovaného výrobcu Cais. K dispozícii máme niekoľko prevedení kovania pre brány do 4,5 metrov, 8 metrov a 13,5 metrov. Ponúkame tiež pánty v rôznych veľkostiach.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba investičných produktov

20.10.2017  Výroba investičných produktov

Výroba a predaj investičných produktov. Venujeme sa výrobe investičných produktov z drahých rýdzich kovov. Predávame investičné produkty. Prepracovávame dodaný materiál s obsahom drahých kovov a po ich vyťažení vyrobíme investičný predmet podľa priania zákazníka. Ponúkame tiež uchovávanie investičných produktov.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zavetrovacie prvky - drevené konštrukcie

19.10.2017  Zavetrovacie prvky - drevené konštrukcie

Zavetrovacie prvky pre drevené konštrukcie našej ponuky, obsahujú najmä zavetrovacie pásy z oceľového plechu dodávané vo zvitkoch, a to rôznej šírky, hrúbky a nosnosti. Zavetrovacie pásy pre drevené konštrukcie sú určené najmä pre priestorové upevnenie strešných konštrukcií. Dĺžku jednotlivých zvitkov je možné prispôsobiť individuálnej požiadavke zákazníka. Kontaktujte nás pre konkrétne informácie, sme Vám k dispozícii.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mikrometrické meradlá

19.10.2017  Mikrometrické meradlá

Dodávame mikrometrické meradlá na použitie v strojárenskej výrobe. Ponúkame mikrometrické meradlá v rôznom prevedení: strmeňové mikrometre, dutinové mikrometre, mikrometrické hĺbkomery, stojanové mikrometre alebo mikrometrické hlavice. Mikrometrické meradlá sa používajú všade tam, kde sa vyrába v rádoch niekoľkých stotín milimetra. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nože

19.10.2017  Sústružnícke nože

Špecializujeme sa na výrobu a predaj sústružníckych nožov na obrábanie kovových materiálov. Sústružnícke nože dodávame v rôznom prevedení: sústružnícke nože pre vnútorné a vonkajšie, pravé a ľavé použitie, sústružnícke nože s SD doštičkami, sústružnícke nože z HSS a pod. Zabezpečíme aj polotovary sústružníckych nožov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nástroje na obrábanie otvorov

19.10.2017  Nástroje na obrábanie otvorov

Nástroje na obrábanie otvorov. V našom e-shope nájdete širokú ponuku kvalitných nástrojov na obrábanie otvorov od svetoznámych výrobcov. Od roku 2010 sa venujeme aj výrobnej činnosti v oblasti nástrojov na otvory: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlbníky, vyťahovače zalomených skrutiek.
Vyrábame taktiež špeciálne nástroje podľa výkresovej dokumentácie, ponúkame poradenstvo pri výbere vhodného typu nástroja na otvory.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Hala trojloďová, rozmery 45x45x6m

19.10.2017  Hala trojloďová, rozmery 45x45x6m

Hala trojloďová, s rozmermi š. 15 + 15 + 15m, d. 45m, sv 6m, teda spolu 2 025 m2 halou zastavanej plochy. Hala je od známeho výrobcu HARD Jeseník, typ A, už demontovaná a uložená v areáli jej majiteľa. Opláštenie haly je nezateplené. Cena haly už rozobrané a uložené: 1 800 000, - Kč + DPH. Záujemcovia o ňu halu radi predvedieme, v prípade kúpu sme pripravení mu pomôcť so všetkými ďalšími krokmi, ktoré povedú k jej prevezenie, doplnenie a aj postavenie na jeho pozemku. Viac info telefonicky.

Firma: HALY-SKLADY.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Spojovacie dosky a styčníkové dosky

17.10.2017  Spojovacie dosky a styčníkové dosky

Dodáme Vašim potrebám na mieru spojovacie a styčníkové dosky rôznych variantov podľa individuálnych potrieb. Spojovacie a styčníkové dosky sú určené na spájanie drevených konštrukcií a vlastnosti ponúkaných spojovacích prvkov presne zodpovedajú charakteru použitia. V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám s výberom pomôžeme.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nepomedené drôty KOWAX®Speed ​​Road®G3Si

17.10.2017  Nepomedené drôty KOWAX®Speed ​​Road®G3Si

Nepomedené drôty KOWAX® Speed ​​Road® G3Si1 (SG2) vyrobené za použitia NANO technológiou nachádzajú svoje využitie pri vysoko rýchlostným zváraním a robotickom zváraním s vysokými zváracími prúdmi nad 300 [A] alebo tam, kde je kladený dôraz na úsporu času pri čistení sváru alebo ekologickú stránku.

Všetky nepomedené drôty KOWAX sú opatrené certifikáciou TUV, CE, DB.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Ponúkam konštrukcii haly 15 x 18 x 7m

17.10.2017  Ponúkam konštrukcii haly 15 x 18 x 7m

Ponúkam na predaj používanú konštrukciu haly "chmeľové" o rozmeroch š. 15m, d. 18m, sv 7m. Konštrukcia je už demontovaná a uložená pri Mělníku. Záujemcovia konštrukciu predvediem a pomôžem mu so všetkým, čo povedie k doplneniu a postavenie tejto haly na jeho pozemku. Pre viac informácií mňa kontaktujte telefonicky alebo navštívte moje webové stránky s ďalšími halami na predaj.

Firma: HALY-SKLADY.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Montovaná hala nová - ukážka možné haly

17.10.2017  Montovaná hala nová - ukážka možné haly

Ponúkam realizácie a dodania haly 15 + 15x46x6m. Halu som dodával do Jihlavy skladovej firme. Hala je dvojloďová, zateplená PUR panely, presvetlená v streche, vybavená 2x elektrickými bránami. Viac informácií nájdete na mojich www stránkach. Tam sú aj ďalšie haly, ktoré som dodávala a teda môžem záujemcovia ponúknuť. Pre ďalšie informácie mňa kontaktujte telefonicky.

Firma: HALY-SKLADY.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Rafinácia drahých kovov

16.10.2017  Rafinácia drahých kovov

Rafinácia drahých kovov. Vykonávame rafináciu drahých kovov. Ponúkame rafináciu kovov z dodaného materiálu, či už ide o kovový odpad alebo časti rôznych zariadení s obsahom drahých kovov a podobne. Vykonávame prepracovanie materiálov s obsahom drahých kovov. Na rafináciu odoberáme aj atypické materiály, a to aj v malom množstve. Zaručujeme vysokú výťažnosť čistého kovu. Po vykonaní rafinácie od Vás drahé kovy buď odkúpime, alebo je tiež možné zriadiť si u nás drahokovový nárokový účet.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pomedené zváracie drôty Kowax

16.10.2017  Pomedené zváracie drôty Kowax

Pomedené zváracie drôty Kowax vynikajú stabilným oblúkom, minimálnym rozstrekom, vysokým výkonom a bezproblémovým posunom. Vďaka svojim charakteristikám sú vhodné pre väčšinu priemyselných aplikácií a zváranie väčšiny základných konštrukčných ocelí s medzou sklzu od 235MPa až po 420MPa.

Pomedené zváracie drôty sú kompletne certifikované pre európsky trh - TUV, CE, DB pod.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Štát: cz Česká republika Viac...
Nerezové potrubné komponenty

16.10.2017  Nerezové potrubné komponenty

Nerezové armatúry, nerezové ventily, nerezové guľové kohúty, fitingy, skrutkovania, nerezové hydraulické skrutkovania, vysokotlakové skrutkovania, príruby, nerezové presné rúry, teplomery, manometre, mliekárenské skrutkovania, hadice, hadicové koncovky,
lisovacie fitingy AQUAPRESS, pákové rýchlospojky CAMLOCK, ako aj ďalší sortiment z nerezových materiálov pre potravinársky, chemický, farmaceutický priemysel a ťažké strojárstvo.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Uholníky pre tesárske konštrukcie

15.10.2017  Uholníky pre tesárske konštrukcie

Uholníky pre tesárske konštrukcie našej ponuky sú určené pre dokonalé upevnenie uhlových spojov drevených konštrukcií. Uholníkov pre tesárske konštrukcie ponúkame celú škálu, podľa potrieb upevnenia. Nájdete u nás uholníky s prelisom aj bez prelisu, uholníky rôznych tvarov aj nosnosti podľa použitia. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme druh a tvar presne pre Vaše potreby.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...