Hutníctvo a strojárenstvo - Ponuky

Kovanie pre výrobu rámov europaliet

13.12.2017  Kovanie pre výrobu rámov europaliet

Zameriavame sa na výrobu špecializovaného kovanie určeného na výrobu veľkoplošných obalov a takisto nástavcov europaliet. Zabezpečíme pre vás štandardizované kovania na skladacie nadstavce europaliet, kovania na preglejkové prepravné debny, či kovania na pevné nadstavce europaliet. V prípade, že sa zaoberáte výrobou veľkoplošných obalov, nahliadnite do našej ponuky, kde nájdete špecializované kovania podľa najnovších konštrukčných riešení a platných technických noriem.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zváracie drôty Kowax G4Si1

13.12.2017  Zváracie drôty Kowax G4Si1

Zváracie drôty Kowax G4Si1 pre zváranie nelegovaných konštrukčných ocelí sú našim najpredávanejším produktom. Vďaka svojej kvalite sú stále vyhľadávaným a osvedčeným tovarom. K dispozícii máme rôzne veľkosti podľa Vašej potreby. Pomôžeme Vám aj s výberom.

Zváracie drôty dodávame v balení: cievky 15 kg kovové typ K300, 5 kg plastové D200, papierové sudy priemer 510mm.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Hriadeľové spojky ROTEX®

13.12.2017  Hriadeľové spojky ROTEX®

Ponúkame hriadeľové spojky ROTEX® na prenos krútiaceho momentu a tlmenie torzných vibrácií. Hriadeľové spojky zabezpečujeme v prevedení s otvormi v súlade s ISO v tolerancii H7 a drážky pre pero podľa DIN 6885 list 1-JS9. Hriadeľové spojky sú certifikované podľa EU smernice 94/9 / ES-ATEX. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj drahých kovov

13.12.2017  Predaj drahých kovov

Ponúkame drahé rýdze kovy. Predaj drahých kovov v podobe granálií, tehál a zliatkov. Predávame:
Ag (striebro) vo forme granálie o rýdzosti 99,99%
Au (zlato) vo forme tehly 12,5 kg alebo zliatku 99,9%
Pt (platina) vo forme zliatku o rýdzosti 999,5%
Pd (paládium) vo forme zliatku o rýdzosti 999,5%
Ceny drahých kovov sú nepretržite aktualizované a riadia sa podľa LME (London Metal Exchange) a kurzu USD/EUR. Predaj drahých kovov v podobe investičných produktov a tiež ich výroba na zákazku.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zváracie drôty Kowax G3Si1

12.12.2017  Zváracie drôty Kowax G3Si1

Zváracie drôty Kowax G3Si1 s povrchovou úpravou pomedenia sú vhodné na zváranie základných konštrukčných ocelí s medzou sklzu od 235MPa až po 420MPa.

V našom sortimente nájdete zváracie drôty v najrôznejších veľkostiach podľa účelu použitia. Pre našich zákazníkov poskytujeme odborné poradenstvo pri výbere vhodného modelu.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Štát: cz Česká republika Viac...
Celokovové bezpečnostné kabíny

12.12.2017  Celokovové bezpečnostné kabíny

Celokovové bezpečnostné kabíny. Vyrábame bezpečnostné kabíny v celokovovom prevedení pre vysokozdvižné vozíky, manipulačnú techniku​​, žeriavy a stavebné stroje. Kabíny dodáme do 15 pracovných dní. V prípade záujmu kabíny dovybavíte kúrením, osvetlením, spätnými zrkadlami, stieračmi s ostrekovačmi a pod. podľa priania zákazníka. Navštívte naše webové stránky, kde nájdete fotografie našej práce. Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme Vaše otázky.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tavenie materiálu

12.12.2017  Tavenie materiálu

Vykonávame tavenie materiálu. Zaoberáme sa tavením rôznych druhov kovov. Tavenie drahých kovov vrátane zlata a striebra. Pre bližšie informácie a poradenstvo v oblasti tavenia materiálov nás, prosíme, kontaktujte.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Rúrky nerezové bezšvíkové presné

12.12.2017  Rúrky nerezové bezšvíkové presné

Ponúkame nerezové bezšvíkové presné inštrumentálne rúrky podľa noriem: EN 10305-1(DIN 2391), ASTM 632, ASTM A213/269 - materiál AISI 316L/1.4435 s tol. vonkajšieho priemeru +/- 0,08 mm. Tieto rúrky sú doporučované pre skrutkové spoje s dvoma svorkovými prstencami. (Schwer - skrutkovanie U2-lok) - nerezové bezšvíkové presné rúrky hydraulické účely podľa DIN 2462, tolerančná trieda D4/T3 (EN ISO 1127). Tieto rúrky doporučujeme pre skrutkovania so zárezným prstencom podľa EN ISO 8434-1(DIN 2353).

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

12.12.2017  Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

Nástrčková šroubení z nerezi vhodné pro plastové hadičky.
U Push-In se hadice zastrčí až na doraz a speciální fixační kroužek zajišťuje spolehlivé uchycení a utěsnění i bez dalších pomocných prostředků.
Na rozdíl od spojení Push-In, u něhož se hadice zasouvá, se u nasazovacího spojení Push-On hadice nasazuje na speciálně vyvinuté a vytvarované hrdlo, které spolu se základním tělesem tvoří jednotku, a upíná se převlečnou maticí.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lisovacie a letovacie fitingy

12.12.2017  Lisovacie a letovacie fitingy

Typová rada AQUAPRESS z firmy Schwer Fittings obsahuje širokú škálu lisovacích, privarovacích a letovacích fitingov a rúr z nerezovej ocele,
a tiež nástroje a prístroje na montáž (píly, ohýbačky odstraňovače otrepov). Tento systém je vhodné použiť v domácnostiach - rozvody vody , v priemysle a pri stavbe lodí. Ich široké použitie je tiež aktuálne v rozvodoch potrubia pitnej vody, sanitárnych systémoch,kurenárskej a klimatizačnej technike, hasiacich zariadeniach alebo tlakovej vzduchotechnike.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezpečnostné zábrany

11.12.2017  Bezpečnostné zábrany

Vyrábame bezpečnostné zábrany pre manipulačnú techniku​​. Zábrany vyrobíme na mieru podľa Vašich potrieb, a to štandardne do 15 pracovných dní. Vyrábame celokovové aj z plastov. Montáž zábran prebieha v mieste určenom zákazníkom, prípadne diely zasielame. Bezpečnostné zábrany dodávame pre vozíky všetkých značiek a typov. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Závitorezné nástroje

11.12.2017  Závitorezné nástroje

Predávame závitorezné nástroje a prevádzkujeme ich veľkoobchod. V rámci závitorezných nástrojov dodávame závitníky - strojové, tvarovacie, maticové, ručné sadové, trapézové; závitové kruhové čeľuste; súpravy závitorezných nástrojov, bitov a strojných závitníkov; vratidlá - ručné nastaviteľné, s račňou, pre závitové kruhové čeľuste a nástavce na závitníky. Ďalej dodávame závitorezné hlavy, valcovacie hlavy a závitové čeľuste. V oblasti závitorezných strojov ponúkame odborné poradenstvo.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skrytý dverový pant CEMOM s reguláciou

10.12.2017  Skrytý dverový pant CEMOM s reguláciou

Skrytý dverový pant ESTETIC 40/A s 3D reguláciou od výrobcu „CEMOM-Moatti“ pre moderné bezfalcové interiérové dvere!

Doplňuje rad štandardných pantov!

*nastaviteľný v 3 smeroch
*nízka konstrukčná hĺbka (22 mm)
*vhodné aj pre tenké zárubne
*nosnosť 48 kg/3 závesy pri šírke dverí 80 cm
*dodávaný vrátane krytek

Závesy ESTETIC 40/A
Povrch: nikel, nikel satin
Povrch: mosadz

Katalóg s celým sortimentom pre firmy zdarma!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Spony a kovania na železničné podvaly

10.12.2017  Spony a kovania na železničné podvaly

V našej ponuke nájdete tiež protištepné spony a kovania na železničné podvaly. Protištepné spony sú určené do čiel drevených železničných podvalov, ale tiež napríklad môžete použiť do prírezov pred sušením. V ponuke nájdete aj kovanie a značkovacie klince, plus špeciálnu montážnu technológiu na zalisovanie spôn do podvalov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovovýroba Uherské Hradiště

10.12.2017  Kovovýroba Uherské Hradiště

Kovovýroba Uherské Hradiště. Zaoberáme sa výrobou kabín pre manipulačnú techniku ​​a súčasťou našej činnosti je tak prirodzene tiež kovovýroba a pridružené zámočnícke práce. Preto ponúkame našim zákazníkom, najmä z Uherského Hradiště a okolia, výrobu z kovu, zváranie a delenie kovov, ale aj výrobu kovových súčastí pre vysokozdvižné vozíky, zdvíhaciu techniku ​​či stavebné stroje. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...