Hutníctvo a strojárenstvo - Ponuky

Brány a bránky

22.10.2018  Brány a bránky

Ponúkame široký sortiment záhradných brán a bránok jednokrídlových, dvojkrídlových i posuvných. Bránu vám buď dodáme štandardizovanú, alebo ju môžeme vyrobiť na zákazku priamo podľa vašich požiadaviek. Posuvné brány dodávame s motorom alebo s prípravou pre motor.
Obráťte sa na nás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ®

22.10.2018  Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ®

Zaisťujeme vonkajšie upínacie puzdro výrobcu CLAMPEX ® pre využitie u dutých hriadeľov alebo spojok. Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ® sa vyznačuje jednoduchou a rýchlou montážou a možno ich používať pri najvyšších zaťažení vrátane rotujúceho pohybu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Spojky pre pohony

21.10.2018  Spojky pre pohony

Ponúkame vysoko kvalitné spojky pre pohony v strojárskych aplikáciách. Dodávame široký sortiment spojok rôzneho prevedenia: hriadeľové spojky, pružné spojky, elastické spojky, čapové spojky, bezúdržbové spojky, prírubové tuhé spojky, spojky pre spaľovacie motory, spojky pre hydrostatické motory, zubové spojky, lamelovej spojky, torzne bezvôľové spojky, spojky pre snímače, vlnovkové spojky a pod. Kompletné technické parametre a katalóg sortimente nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

21.10.2018  Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

Súčasťou našich služieb je zabezpečenie výroby nástrojov a foriem na vstrekovanie plastov. Kvalitné vstupy v podobe nástrojov a foriem, sú základom kvalitného výrobku. Spolupracujeme s preverenými výrobcami, ktorí na základe presných počiatočných vstupných dát vyrobia potrebný vstupný produkt, na ktorom založíme svoju výrobu. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto je aj naša ponuka služieb maximálne ucelená. Sme spoľahlivým dodávateľom kusových zákaziek aj veľkosériovej výroby.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové zábradlie na zákazku

21.10.2018  Kovové zábradlie na zákazku

Zaoberáme sa profesionálnou výrobou kovového zábradlia na zákazku. Kovové zábradlie z našej produkcie nie je len vysoko funkčným prvkom, ale tiež veľmi vyhľadávanou dizajnovú záležitosťou. Naši zákazníci sa na nás často obracajú so žiadosťou o výrobu bezpečnostnej opory, ktorá zaistí oporu schodiska či terás, ale taktiež o moderný nadčasový doplnok interiéru aj exteriéru. Kontaktuje nás pre viac informácií, veľmi radi vám ukážeme naše už realizované zábradlia a načrtneme možnosti, aké ponúkame.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Protipožiarne armatúry STREIF

20.10.2018  Protipožiarne armatúry STREIF

Protipožiarne armatúry - v prípade požiaru stúpa teplota za 9 až 10 minút na úroveň 650 ° C a ďalej rýchlo stúpa a do 30 minút dosiahne teplotu 822 ° C. Potom už vzostup teploty nie je tak rýchly a teplota 925 ° C je dosiahnutá až po ďalších 30 minútach.
Zápalná teplota zemného plynu = 640 ° C - sa dosiahne za cca 9,5 minúty.
HTB (teplotná odolnosť) = 650 ° C.
HTB Plus = tepelná odolnosť 925 ° C, tesnosť 60 minút.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zámočnícke práce Uherské Hradiště

18.10.2018  Zámočnícke práce Uherské Hradiště

Zámočnícke práce Uherské Hradiště. Ponúkame zámočnícke práce a kovovýrobu. Hlavným predmetom našej činnosti je výroba celokovových kabín a bezpečnostných zábran pre manipulačnú techniku​​. Vyrábame tiež súčasti z kovov pre vysokozdvižné vozíky a ďalšie manipulačné zariadenia. Neváhajte nás kontaktovať!

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Hriadeľové spojky ROTEX®

17.10.2018  Hriadeľové spojky ROTEX®

Ponúkame hriadeľové spojky ROTEX® na prenos krútiaceho momentu a tlmenie torzných vibrácií. Hriadeľové spojky zabezpečujeme v prevedení s otvormi v súlade s ISO v tolerancii H7 a drážky pre pero podľa DIN 6885 list 1-JS9. Hriadeľové spojky sú certifikované podľa EU smernice 94/9 / ES-ATEX. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Celokovové bezpečnostné kabíny

16.10.2018  Celokovové bezpečnostné kabíny

Celokovové bezpečnostné kabíny. Vyrábame bezpečnostné kabíny v celokovovom prevedení pre vysokozdvižné vozíky, manipulačnú techniku​​, žeriavy a stavebné stroje. Kabíny dodáme do 15 pracovných dní. V prípade záujmu kabíny dovybavíte kúrením, osvetlením, spätnými zrkadlami, stieračmi s ostrekovačmi a pod. podľa priania zákazníka. Navštívte naše webové stránky, kde nájdete fotografie našej práce. Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme Vaše otázky.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pamätná razba

15.10.2018  Pamätná razba

Zaoberáme sa pamätnou razbou. Vytvoríme pre vás unikátne pamätné medaily či mince v niekoľkých materiálových prevedeniach, ktoré budú navždy majiteľom pripomínať udalosť, a práve pamätnou razbou ju urobíte nezabudnuteľnou. Na realizáciu pamätnej razby spolupracujeme s firmou CMQC. V prípade akýchkoľvek nejasností nás, prosím, kontaktujte, naši odborníci sa vám budú veľmi radi venovať a zodpovedia všetky vaše otázky.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezpečnostné zábrany

15.10.2018  Bezpečnostné zábrany

Vyrábame bezpečnostné zábrany pre manipulačnú techniku​​. Zábrany vyrobíme na mieru podľa Vašich potrieb, a to štandardne do 15 pracovných dní. Vyrábame celokovové aj z plastov. Montáž zábran prebieha v mieste určenom zákazníkom, prípadne diely zasielame. Bezpečnostné zábrany dodávame pre vozíky všetkých značiek a typov. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Závitorezné nástroje

15.10.2018  Závitorezné nástroje

Predávame závitorezné nástroje a prevádzkujeme ich veľkoobchod. V rámci závitorezných nástrojov dodávame závitníky - strojové, tvarovacie, maticové, ručné sadové, trapézové; závitové kruhové čeľuste; súpravy závitorezných nástrojov, bitov a strojných závitníkov; vratidlá - ručné nastaviteľné, s račňou, pre závitové kruhové čeľuste a nástavce na závitníky. Ďalej dodávame závitorezné hlavy, valcovacie hlavy a závitové čeľuste. V oblasti závitorezných strojov ponúkame odborné poradenstvo.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pogumovanie valcov

15.10.2018  Pogumovanie valcov

Naša spoločnosť ponúka pogumovanie technických valcov, valčekov, kolies a kladiek rôznymi typmi pryže, vrátane svetlej gumy, ktorá nezanecháva stopy alebo potravinárskej gumy.
Pogumovanie valcov prebieha bez potreby formy, gumový povrch valčekov sa brúsi.
Podľa vašich požiadaviek je možné vyrobiť celé nové valce aj s ich pogumovaním.

Kovovýroba Uherské Hradiště

14.10.2018  Kovovýroba Uherské Hradiště

Kovovýroba Uherské Hradiště. Zaoberáme sa výrobou kabín pre manipulačnú techniku ​​a súčasťou našej činnosti je tak prirodzene tiež kovovýroba a pridružené zámočnícke práce. Preto ponúkame našim zákazníkom, najmä z Uherského Hradiště a okolia, výrobu z kovu, zváranie a delenie kovov, ale aj výrobu kovových súčastí pre vysokozdvižné vozíky, zdvíhaciu techniku ​​či stavebné stroje. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Sandrik - tenkostenná ocel.vinutá rúrka

13.10.2018  Sandrik - tenkostenná ocel.vinutá rúrka

Tenkostenná oceľová vinuté rúrka (AR-flex) pre vytvorenie káblových kanálikov v konštrukcii z predpätého betónu.

Firma: KORN s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...