Hutníctvo a strojárenstvo - Ponuky

Kvalitná zámočnícka zákazková výroba

13.12.2018  Kvalitná zámočnícka zákazková výroba

Sme profesionáli v obore zámočníckej zákazkovej výroby. Cieľom nášho úsilia je dobré meno, ktoré stojí na poctivej, kvalitnej práci a referenciách spokojných zákazníkov. Sme presne tým partnerom, na ktorého sa môžete obrátiť s požiadavkou na kvalitnú zámočnícku zákazkovú výrobu. Vypočujeme vaše priania, zhodnotíme možnosti, prednesieme cenovú reláciu a zákazku zrealizujeme. Sme spoľahliví a dodržiavame dohodnuté termíny. Tešíme sa na vás!

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové regály na mieru

11.12.2018  Kovové regály na mieru

Vyrábame kovové regály na mieru prianiam a potrebám klienta. Potrebujete váš sklad vybaviť odolnými a kvalitnými regálmi, ktoré efektívne využijú každý centimeter priestoru, ktorý máte k dispozícii? Sme tu pre vás.
Regály opatríme povrchovou úpravou (žiarový zinok alebo komaxit), dovezieme a namontujeme.
Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis.

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ľahké oceľové konštrukcie

10.12.2018  Ľahké oceľové konštrukcie

Sme špecialisti v oblasti zámočníckej výroby a zhotovujeme ľahké oceľové konštrukcie na zákazku. Konštrukciu opatríme povrchovou úpravou (žiarový zinok alebo komaxit), dovezieme až k vám a odborne namontujeme.
Sídlime v obci Stoky v Kraji Vysočina. Kontaktujte nás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové schodiská a zábradlia na mieru

9.12.2018  Kovové schodiská a zábradlia na mieru

Naša spoločnosť ADH-KOVO s.r.o. zaisťuje výrobu kovových schodísk a zábradlí presne podľa predstáv klienta. Schodiská a zábradlia od nás budú kvalitné, stabilné a dlhé roky budú slúžiť svojmu účelu. Povrchovú úpravu volíme na želanie zákazníka (žiarový zinok alebo komaxit). Atypické požiadavky pre nás nie sú problém.
Tešíme sa na vás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Atypické ploty a oplotenie na zákazku

8.12.2018  Atypické ploty a oplotenie na zákazku

Nevyhovuje vám ponuka plotov a máte špecifickejšie požiadavky? Neváhajte sa na nás obrátiť, vyrábame atypické plotové stĺpiky a plotové rámy na zákazku. Radi vám namontujeme plot presne podľa vašich predstáv. Cenovú kalkuláciu pre vás urobíme zdarma, dopravu i servis zaistíme.
Napíšte nám!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové predajné a informačné stojany

6.12.2018  Kovové predajné a informačné stojany

Ponúkame kvalitné kovové predajné a informačné stojany na mieru vašim potrebám. Ak ste toho názoru, že vystavený tovar musí dobre vyzerať, aby zaujal, potom ste u nás na správnom mieste. Naším cieľom je vyrábať kovové predajné a informačné stojany, ktoré vaše produkty v očiach zákazníkov doslova vyzdvihnú. Predaj každého produktu so sebou nesie špecifiká, ktoré dokonale vyrobeným predajným stojanom podporíte. Kontaktuje nás pre viac informácií. Veľmi radi vám ponúkneme riešenie!

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Brány a bránky

5.12.2018  Brány a bránky

Ponúkame široký sortiment záhradných brán a bránok jednokrídlových, dvojkrídlových i posuvných. Bránu vám buď dodáme štandardizovanú, alebo ju môžeme vyrobiť na zákazku priamo podľa vašich požiadaviek. Posuvné brány dodávame s motorom alebo s prípravou pre motor.
Obráťte sa na nás!

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ®

5.12.2018  Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ®

Zaisťujeme vonkajšie upínacie puzdro výrobcu CLAMPEX ® pre využitie u dutých hriadeľov alebo spojok. Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ® sa vyznačuje jednoduchou a rýchlou montážou a možno ich používať pri najvyšších zaťažení vrátane rotujúceho pohybu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

4.12.2018  Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

Súčasťou našich služieb je zabezpečenie výroby nástrojov a foriem na vstrekovanie plastov. Kvalitné vstupy v podobe nástrojov a foriem, sú základom kvalitného výrobku. Spolupracujeme s preverenými výrobcami, ktorí na základe presných počiatočných vstupných dát vyrobia potrebný vstupný produkt, na ktorom založíme svoju výrobu. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto je aj naša ponuka služieb maximálne ucelená. Sme spoľahlivým dodávateľom kusových zákaziek aj veľkosériovej výroby.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kovové zábradlie na zákazku

4.12.2018  Kovové zábradlie na zákazku

Zaoberáme sa profesionálnou výrobou kovového zábradlia na zákazku. Kovové zábradlie z našej produkcie nie je len vysoko funkčným prvkom, ale tiež veľmi vyhľadávanou dizajnovú záležitosťou. Naši zákazníci sa na nás často obracajú so žiadosťou o výrobu bezpečnostnej opory, ktorá zaistí oporu schodiska či terás, ale taktiež o moderný nadčasový doplnok interiéru aj exteriéru. Kontaktuje nás pre viac informácií, veľmi radi vám ukážeme naše už realizované zábradlia a načrtneme možnosti, aké ponúkame.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Protipožiarne armatúry STREIF

3.12.2018  Protipožiarne armatúry STREIF

Protipožiarne armatúry - v prípade požiaru stúpa teplota za 9 až 10 minút na úroveň 650 ° C a ďalej rýchlo stúpa a do 30 minút dosiahne teplotu 822 ° C. Potom už vzostup teploty nie je tak rýchly a teplota 925 ° C je dosiahnutá až po ďalších 30 minútach.
Zápalná teplota zemného plynu = 640 ° C - sa dosiahne za cca 9,5 minúty.
HTB (teplotná odolnosť) = 650 ° C.
HTB Plus = tepelná odolnosť 925 ° C, tesnosť 60 minút.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nerez Schwer Fittings

3.12.2018  Nerez Schwer Fittings

Nerezové armatúry, ventily, guľové kohúty, fitingy, skrutkovania, hydraulické skrutkovania, vysokotlakové skrutkovania, príruby, rúry, teplomery, manometre, mliekarenské skrutkovania, hadice, hadicové koncovky, lisovacie fitingy AQUAPRESS, pákové rýchlospojky CAMLOCK a ďalší sortiment
z nerezových materiálov pre potravinársky, chemický, farmaceutický priemysel a ťažké strojárstvo.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nerezové potrubné komponenty

3.12.2018  Nerezové potrubné komponenty

Nerezové armatúry, nerezové ventily, nerezové guľové kohúty, fitingy, skrutkovania, nerezové hydraulické skrutkovania, vysokotlakové skrutkovania, príruby, nerezové presné rúry, teplomery, manometre, mliekárenské skrutkovania, hadice, hadicové koncovky,
lisovacie fitingy AQUAPRESS, pákové rýchlospojky CAMLOCK, ako aj ďalší sortiment z nerezových materiálov pre potravinársky, chemický, farmaceutický priemysel a ťažké strojárstvo.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Hriadeľové spojky ROTEX®

30.11.2018  Hriadeľové spojky ROTEX®

Ponúkame hriadeľové spojky ROTEX® na prenos krútiaceho momentu a tlmenie torzných vibrácií. Hriadeľové spojky zabezpečujeme v prevedení s otvormi v súlade s ISO v tolerancii H7 a drážky pre pero podľa DIN 6885 list 1-JS9. Hriadeľové spojky sú certifikované podľa EU smernice 94/9 / ES-ATEX. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Opravné hliníkové a laminované pásky

29.11.2018  Opravné hliníkové a laminované pásky

Ponúkame špecifické opravné hliníkové a laminované samolepiace pásky zn. Venture Tape, ktoré je možné použiť aj pri práci až do -23°C. Pásky sú pokryté špeciálnym akrylátovým lepidlom, ktoré nestráca svoju lepivosť ani pri nízkych teplotách až do -23°C!

Vhodné pre spevnenie spojov tepelných izolácií a pre aplikácie vo vzduchotechnike! Pásky majú nulovú paropriepustnosť!
Viac info na webu!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...