Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Textilné rohože pre jemné nečistoty

17.7.2018  Textilné rohože pre jemné nečistoty

Ponúkame široký výber textilných rohoží, určených na inštaláciu tesne pred vchodové dvere, ktoré predídu vniknutiu jemných nečistôt a vlhkosti. Textilné rohože našej ponuky účelne zamedzia vstupu jemnejších nečistôt do interiéru, ale tiež podporia imidž Vašej firmy umne zapracovaným logom. Textilné rohože takto nie sú obyčajnou praktickú nutnosťou, ale aj efektným reklamným detailom. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupné rohože na hrubú nečistotu

16.7.2018  Vstupné rohože na hrubú nečistotu

V našej ponuke nájdete účinné vstupné rohože, určené na hrubú nečistotu. Čistiaca zóna pri vstupe do objektu je jednou z najdôležitejších, správne zvolenou rohožou nielenže zamedzíte vniknutiu nečistôt do objektu, napríklad na obuvi vstupujúcich, bicykloch kočíka a pod., ale tiež nastavíte prvý dojem, ktorý chcete v prichádzajúcich vyvolať. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám pomôžeme vybrať tú správnu vstupné rohož, pre potreby práve toho Vášho objektu. Tešíme sa na Vás!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Originálne sedacie súpravy z paliet

16.7.2018  Originálne sedacie súpravy z paliet

Obývacie izby, izby pre hostí, posedenie na záhrade, tak všade tu originálne sedacie súpravy z paliet nastolía pohodovú atmosféru, pohodlné posedenie a jedinečný dizajn. Vyrobíme pre Vás sedaciu súpravu z paliet na mieru Vašim potrebám, v našej ponuke nájdete menšie sedačky, rohové súpravy aj jednotlivé kresielka. Užívajte si krásu a vônu dreva v podobe originálneho nábytku z paliet. Sedacie súpravy z paliet, plus polstrovanie vo farbe, ktorá sa hodí do Vášho interiéru či exteriéru.

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Komfortné postele z paliet

13.7.2018  Komfortné postele z paliet

Ponúkame komfortné postele z paliet na mieru Vašim potrebám. Postele z paliet našej ponuky sú veľmi pohodlné, sú moderné, originálne a sú maximálne kvalitné. Zariaďujete si spálňu? Potom myslite na pohodlie, kvalitu materiálu a samozrejme dizajn. Postele z kvalitne opracovaného paletového dreva sú presne tým prvkom, ktorý Vám bude robiť radosť každú noc, kedy sa do nej uložíte. Kontaktujte nás pre viac informácií. Tešíme sa na Vás!

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Rohože - riešenie vstupnej čistiacej zón

12.7.2018  Rohože - riešenie vstupnej čistiacej zón

Zaistíme Vašej firme komplexné riešenie čistiacich zón. V našej ponuke nájdete rohože pre odstránenie tej najhrubšej nečistoty, rohože, ktoré zamedzia vniknutiu vlhkosti, a jemnaj špiny na podrážkach prichádzajúcich, či kolesách kočíkov. A to rozhodne nie je všetko! Rohože z našej ponuky majú nielen vysoko funkčnú úlohu, ale v prípade umiestnenia loga na rohož sa stávajú účinným reklamným prvkom. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi Vám poradíme.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba predajných pultov, barov z paliet

11.7.2018  Výroba predajných pultov, barov z paliet

Výroba paletových pultov, barov, lavíc, regálov a mnoho ďalšieho na zákazku.

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Pracie rohože s logom firmy

11.7.2018  Pracie rohože s logom firmy

Pracie rohože s logom firmy ako vstupná uvítacia reklama, sú účinným prvkom marketingu snáď všetkých väčších spoločností. Pracie rohože s logom firmy sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, sú protišmykové a možno ich bez problémov prať. Rohože sú tvarovo a farebne stále a sú ideálnym vstupným detailom bánk, reštaurácií, obchodných zón atď. Kontaktujte nás pre viac informácií. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nadčasový nábytok z nerezu, kovu i dreva

11.7.2018  Nadčasový nábytok z nerezu, kovu i dreva

Zhotovíme moderný nábytok z nerezu, kovu alebo dreva nadčasových kvalít, do interiérov aj exteriérov, pre použitie v domácnostiach i komerčných prevádzkach. Štýlová elegancia v podobe ušľachtilej ocele, nadčasového dizajnu a maximálnej funkčnosti nábytku z nerezu, kovu alebo dreva. Účelne využijete v domácnosti, na chate, ale napríklad aj v profesionálnej kuchyni.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lacné koberce - výpredaj

11.7.2018  Lacné koberce - výpredaj

Lacné koberce - výpredaj. Dodávame svojim zákazníkom lacné koberce. Kvalitné koberce vo výpredaji môžete vyberať buď klasické metrážové, kusové, behúne alebo detské hracie koberce. Vždy podľa aktuálnej ponuky. Aj medzi lacnými koberci sa dá nájsť kvalitný materiál, originálny dizajn aj praktický doplnok interiéru. Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi poradíme s výberom a pomôžeme s pokládkou.

Firma: HOLTEX a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nábytok z paliet na mieru

11.7.2018  Nábytok z paliet na mieru

Vytvárame nábytok z paliet na mieru. Hľadáte originálny nábytok do bytu, či kancelárie? Nahliadnite naše webové stránky, a až uvidíte úžasný dizajn, jedinečnosť a komfort v užívaní nábytku z opracovaného paletového dreva, budete mať jasno. Kontaktujte nás, navrhneme Vám jedinečný kus nábytku z paliet na mieru presne Vašim požiadavkám a požadovanej funkčnosti. Nábytkom z paliet na mieru rozhodne zaujmete viac, než vybavením z tradičných reťazcov. Sme tu pre Vás!

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Textilné rohože CATWELL

10.7.2018  Textilné rohože CATWELL

Hľadáte účinné textilné rohože pre vstupnú čistiacu zónu? Potom nahliadnite do našej ponuky, veríme, že si z bohatého sortimentu našej firmy určite vyberiete. Napríklad textilné rohože Catwell sú nielen vysoko účinnou druhou čistiacou zónou, ale v prípade umiestnenia loga Vašej firmy, aj pôsobivú reklamou. Nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte, veľmi radi Vám ponúkneme produkt priamo na mieru Vašim potrebám.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nočné stolíky z paletového dreva

10.7.2018  Nočné stolíky z paletového dreva

Vytvoríme Vám na mieru originálne nočné stolíky z paletového dreva. Paletové drevo je krásnou tvárnu surovinou s výnimočnou štruktúrou a vôňou. Tento materiál je presne tým pravým pre detaily a prvky v miestnostiach pre relaxáciu. Nočné stolíky z paletového dreva dokreslia intímnu atmosféru odpočinku vo Vašich spálňach. Kontaktujte nás, vyjdeme Vám ústrety, tvarom, rozmermi i farbou. Sme tu pre Vás!

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Samonosná rohož Škrabák

9.7.2018  Samonosná rohož Škrabák

Rohož Škrabák je určená pre odstránenie tej najhrubšej nečistoty, ako je bahno, kamienky z ulice, ale napríklad aj sneh. Na túto rohož ďalej väčšinou nadväzujú ďalšie čistiace zóny, ktoré zaistia úplnú očistu a zamedzia vniknutiu nielen nečistôt, ale aj vlhkosti. Rozmery samonosnej rohože Škrabák zaistíme podľa potrieb a želania zákazníka. Kontaktujte nás, veľmi radi Vás prevedieme nielen naším sortimentom, ale aj už realizovanými zákazkami. Tešíme sa na Vás!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba paletového nábytku

9.7.2018  Výroba paletového nábytku

Vyrábame paletový nábytok na mieru. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si zo širokého repertoáru nami vyrábaného paletového nábytku. V prípade, že si z dostupnej ponuky nevyberiete, kontaktujte nás, veľmi radi Vám vyrobíme jedinečný kus paletového nábytku, presne na mieru Vašim potrebám a želaniam. Tešíme sa na Vás a na Vaše požiadavky.

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupné rohože TOPWELL

8.7.2018  Vstupné rohože TOPWELL

Zabezpečíme pre Vaše vstupné priestory vysoko funkčné rohože TOPWELL. Rohože TOPWELL sa skladajú z hliníkových plátkov najrôznejšej šírky podľa daného typu, ktoré sú umne prepojené nerezovým lankom a oddelené gumenými medzikrúžkami. Kontaktujte nás pre detailné informácie. Veríme, že s vstupnými rohožami TOPWELL budete spokojní, rovnako ako mnoho našich zákazníkov. Tešíme sa na Vaše otázky!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...