Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Ochrana detských prstov za 32,90 EUR

9.3.2019  Ochrana detských prstov za 32,90 EUR

Profil "FINPROTECT Plus" chráni bezpečne pred zranením na strane závesu dverí. Dĺžka profilu 198 cm. Sada 5090 (profil vonkajší 50mm, vnútorný 90mm) je vhodný pre falcové a bezfalcové dvere. Farba: biela, čierna, sivá, modrá, žltá, červená, hnedá.

Cena: 32,90 EUR bez DPH (farba biela a čierna), pri odbere nad 400,- EUR bez DPH poskytujeme 10% zľavu.

Katalóg pre firmy zadarmo, viac info na prevádzke v Žiline.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Zákazková výroba nábytku

8.3.2019  Zákazková výroba nábytku

V našej firme vám vyrobíme nábytok na mieru. Vybrať si môžete zo širokej škály kvalitných materiálov. Poradíme si aj s atypickým riešením bytových aj nebytových priestorov. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vytvoriť príjemný priestor pre súkromný aj pracovný život.

Navrhneme vám nábytok aj celý interiér a poradíme ohľadom vhodnosti materiálu na konkrétny výrobok. Ponúkame komplexné služby od návrhov, 3D vizualizácií, dodávky doplnkov, až po výrobu a montáž nábytku.

Firma: ESPER, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Kvalitné ryžovary

6.3.2019  Kvalitné ryžovary

Dodávame kvalitné ryžovary na prípravu vynikajúcej ryže. Ryžovary sú vyrobené v Nemecku podľa thajského vzoru a poskytujeme na ne 2 roky záruku. Vďaka špeciálnemu módu udržujú ryžu teplú po dlhú dobu.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojany Label-Aire

24.1.2019  Stojany Label-Aire

V našej ponuke môžete nájsť tiež radu doplnkov. Stojany Label-Aire sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a boli špeciálne navrhnuté pre dosiahnutie väčšej stability aplikátorov. Stojany Label-Aire odolajú aj tým najnáročnejším podmienkam v priemyselnom prostredí. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

9.1.2019  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustný stojan H-Base Low-Boy od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. H-Base Low-Boy je tiež vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov pre vás navrhne to najlepšie riešenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire H-Base

5.1.2019  Robustný stojan Label-Aire H-Base

Robustný H-Base stojan od Label-Aire bol špeciálne navrhnutý pre zaistenie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Okrem toho je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom presne podľa Vašich konkrétnych požiadaviek

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

31.12.2018  Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustný stojan 2700 T-Base od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je zároveň vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím certifikovaných a vyškolených odborníkov vám poradí s výberom presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire Low-Boy

24.12.2018  Stojan Label-Aire Low-Boy

Robustný stojan Low-Boy od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan Low-Boy so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire U-Base

11.12.2018  Robustný stojan Label-Aire U-Base

Robustný stojan U-Base od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojany U-Base sú vybavené uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire W-Base

5.12.2018  Stojan Label-Aire W-Base

Robustný Label-Aire W-Base stojan bol špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam nielen vo výrobnom prostredí. W-Base je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom presne podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Detská izba Bratislava.

21.7.2018  Detská izba Bratislava.

Výroba nábytku do detskej izby na mieru. Aj podľa obrázku. Detská izba Bratislava a okolie. Od návrhu až po montáž u vás. Detská izba Expert Bratislava.

Firma: ESPER, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Šatníková skriňa Bratislava

21.7.2018  Šatníková skriňa Bratislava

Od návrhu až po montáž u vás doma. Vstavaná skriňa, alebo voľne stojaca skriňa. Aj atypické rozmery a tvary. Skriňa na mieru Bratislava.

Firma: ESPER, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Moderná kuchyňa Bratislava

30.6.2018  Moderná kuchyňa Bratislava

Moderná kuchyňa Bratislava.
Návrh a realizácia moderná kuchyňa Bratislava. Poradenstvo pri výbere a montáž kuchynských liniek. Výroba v Bratislave. Moderná kuchyňa Bratislava od Esper.

Firma: ESPER, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Kuchyňa na mieru Bratislava

30.6.2018  Kuchyňa na mieru Bratislava

Kuchyňa na mieru Bratislava.
Návrh, zameranie, výroba, dovoz a montáž. Kuchyňa na mieru Bratislava aj z masívu. Kuchyňa na mieru Bratislava z našej dielne v Rači.

Firma: ESPER, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Luxusná kuchyňa Bratislava

30.6.2018  Luxusná kuchyňa Bratislava

Luxusná kuchyňa Bratislava.
Aj pre náročných klientov. Luxusná kuchyňa Bratislava. z dreva alebo iných materiálov na mieru podľa vašich predstáv. Luxusná kuchyňa Bratislava z dielne ESPER.

Firma: ESPER, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...