Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Ochrana detských prstov za 33,90 EUR

8.8.2019  Ochrana detských prstov za 33,90 EUR

Profil "FINPROTECT Plus" chráni bezpečne pred zranením na strane závesu dverí. Dĺžka profilu 198 cm. Sada 5090 (profil vonkajší 50mm, vnútorný 90mm) je vhodný pre falcové a bezfalcové dvere. Farba: biela, čierna, sivá, modrá, žltá, červená, hnedá.

Cena: 33,90 EUR bez DPH (farba biela a čierna), pri odbere nad 400,- EUR bez DPH poskytujeme 10% zľavu.

Katalóg pre firmy zadarmo, viac info na prevádzke v Žiline.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Prechodové lišty pre vinylové podlahy

7.8.2019  Prechodové lišty pre vinylové podlahy

Z našej ponuky upozorňujeme na:

* prahové a prechodové lišty PRINZ (90cm, 100cm a 270cm -podľa typu lišty) - pre bezbariérové vstupy a prechody!

Teraz sme zaviedli lišty aj pre vinylové podlahy!

Špeciálne prechodové systémy v atraktívnom farebnom prevedení:
* LPS 27 mm - prechodový profil / skrutkovací,
* LPS 34 mm - vyrovnávací profil / skrutkovací,
* LPS 23 mm - ukončovací profil / skrutkovací,
* prechodové a vyrovnávacie profily / samolepiace.

Viac info a ceny na našich www.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Stojany Label-Aire

1.6.2019  Stojany Label-Aire

V našej ponuke môžete nájsť tiež radu doplnkov. Stojany Label-Aire sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a boli špeciálne navrhnuté pre dosiahnutie väčšej stability aplikátorov. Stojany Label-Aire odolajú aj tým najnáročnejším podmienkam v priemyselnom prostredí. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Inzerujte zdarma na Stolari-Truhlari.cz

21.5.2019  Inzerujte zdarma na Stolari-Truhlari.cz

Na internetovom portáli pre stolárov majú registrované firmy aj čitatelia možnosť inzerovať - ​​ponúkať alebo dopytovať v týchto kategóriách: bazár strojov a nástrojov; materiál, drevo, rezivo; prebytky z dielní; zamestnanie; spolupráce a ostatní. Inzercia je zdarma.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

18.5.2019  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustný stojan H-Base Low-Boy od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. H-Base Low-Boy je tiež vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov pre vás navrhne to najlepšie riešenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire H-Base

12.5.2019  Robustný stojan Label-Aire H-Base

Robustný H-Base stojan od Label-Aire bol špeciálne navrhnutý pre zaistenie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Okrem toho je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom presne podľa Vašich konkrétnych požiadaviek

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

5.5.2019  Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustný stojan 2700 T-Base od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je zároveň vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím certifikovaných a vyškolených odborníkov vám poradí s výberom presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire Low-Boy

28.4.2019  Stojan Label-Aire Low-Boy

Robustný stojan Low-Boy od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan Low-Boy so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire U-Base

16.4.2019  Robustný stojan Label-Aire U-Base

Robustný stojan U-Base od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojany U-Base sú vybavené uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire W-Base

13.4.2019  Stojan Label-Aire W-Base

Robustný Label-Aire W-Base stojan bol špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam nielen vo výrobnom prostredí. W-Base je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom presne podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...