Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

23.11.2021  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustný stojan Label-Aire H-Base Low-Boy zaisťuje väčšiu mobilitu a stabilitu vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou sa vyrába z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj najnáročnejším podmienkam v priemyselnom prostredí. Stojan H-Base Low-Boy je navyše vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne to najlepšie riešenie podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire H-Base

17.11.2021  Robustný stojan Label-Aire H-Base

Robustný stojan Label-Aire H-Base slúži pre zaistenie väčšej flexibility a stability vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam v priemyselnom prostredí. Navyše je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, naši certifikovaní odborníci vám poradí s výberom vhodného príslušenstva podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

9.11.2021  Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base zabezpečuje mobilitu a zároveň väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam v priemyselnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných a vyškolených odborníkov vám poradí s výberom správneho zariadenia podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire Low-Boy

30.10.2021  Stojan Label-Aire Low-Boy

Robustný stojan Label-Aire Low-Boy slúži pre zaistenie mobility a zároveň väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Tento model so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli, vďaka čomu odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Navyše je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire U-Base

23.10.2021  Robustný stojan Label-Aire U-Base

Robustný stojan Label-Aire U-Base je navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojany sú vybavené uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire W-Base

16.10.2021  Stojan Label-Aire W-Base

Robustný W-Base stojan pomáha zabezpečiť väčšiu stabilitu a zároveň flexibilitu aplikátorov etikiet Label-Aire. Tento stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam nielen vo výrobnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom podľa vašich špecifických požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...