Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Okenné tesnenie, bytové kartáče

22.10.2019  Okenné tesnenie, bytové kartáče

Ponúkame tesnenie do drážky, trubičkové a EURO, silikonové, TPTE aj samolepiace, stavebné a bytové kartáče, kartáčiky na lodžie a skrine, padacie prahy hobby aj protipožiarne s útlmom 50dB, prechodové lišty, kovania a zámky dverí, tmely a PUR peny, lepidlá, metre, hmoždinky, hliníkové pásky, rýchlosvorky, elektronáradie, excentre a spony.

Ďalšie akcie a novinky na www.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Ochrana detských prstov za 33,90 EUR

15.10.2019  Ochrana detských prstov za 33,90 EUR

Profil "FINPROTECT Plus" chráni bezpečne pred zranením na strane závesu dverí. Dĺžka profilu 198 cm. Sada 5090 (profil vonkajší 50mm, vnútorný 90mm) je vhodný pre falcové a bezfalcové dvere. Farba: biela, čierna, sivá, modrá, žltá, červená, hnedá.

Cena: 33,90 EUR bez DPH (farba biela a čierna), pri odbere nad 400,- EUR bez DPH poskytujeme 10% zľavu.

Katalóg pre firmy zadarmo, viac info na prevádzke v Žiline.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Prechodové lišty pre vinylové podlahy

7.10.2019  Prechodové lišty pre vinylové podlahy

Z našej ponuky upozorňujeme na:

* prahové a prechodové lišty PRINZ (90cm, 100cm a 270cm -podľa typu lišty) - pre bezbariérové vstupy a prechody!

Teraz sme zaviedli lišty aj pre vinylové podlahy!

Špeciálne prechodové systémy v atraktívnom farebnom prevedení:
* LPS 27 mm - prechodový profil / skrutkovací,
* LPS 34 mm - vyrovnávací profil / skrutkovací,
* LPS 23 mm - ukončovací profil / skrutkovací,
* prechodové a vyrovnávacie profily / samolepiace.

Viac info a ceny na našich www.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Stojany Label-Aire

6.10.2019  Stojany Label-Aire

V našej ponuke môžete nájsť aj radu doplnkov. Stojany Label-Aire sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a sú špeciálne navrhnuté pre dosiahnutie väčšej stability aplikátorov. Stojany Label-Aire sú odolné a hodí sa aj do tých najnáročnejších podmienok v priemyselnom prostredí. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom podľa vašich špecifických požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

25.9.2019  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustný stojan Label-Aire H-Base Low-Boy bol navrhnutý pre zaistenie mobility a väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. H-Base Low-Boy je navyše vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne to najlepšie riešenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire H-Base

19.9.2019  Robustný stojan Label-Aire H-Base

Robustný H-Base stojan od spoločnosti Label-Aire je špeciálne navrhnutý pre zaistenie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli, vďaka čomu odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Okrem toho je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

10.9.2019  Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base je navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je zároveň vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím certifikovaných a vyškolených odborníkov vám poradí s výberom podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire Low-Boy

4.9.2019  Stojan Label-Aire Low-Boy

Robustný stojan Low-Boy od spoločnosti Label-Aire je navrhnutý pre zaistenie mobility a zároveň väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Stojan Low-Boy so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli, vďaka čomu odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire U-Base

23.8.2019  Robustný stojan Label-Aire U-Base

Robustný stojan U-Base od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojany U-Base sú vybavené uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire W-Base

20.8.2019  Stojan Label-Aire W-Base

Robustný Label-Aire W-Base stojan bol navrhnutý pre dosiahnutie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam nielen vo výrobnom prostredí. W-Base je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom presne podľa vašich požiadaviek. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...