ABC odporúča

Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Stojany Label-Aire

20.6.2020  Stojany Label-Aire

V našej ponuke môžete nájsť aj radu doplnkov. Stojany Label-Aire sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a sú špeciálne navrhnuté pre dosiahnutie väčšej stability aplikátorov. Stojany Label-Aire sú odolné a hodí sa aj do tých najnáročnejších podmienok v priemyselnom prostredí. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom podľa vašich špecifických požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

9.6.2020  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustný stojan Label-Aire H-Base Low-Boy bol navrhnutý pre zaistenie mobility a väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. H-Base Low-Boy je navyše vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne to najlepšie riešenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire H-Base

4.6.2020  Robustný stojan Label-Aire H-Base

Robustný H-Base stojan od spoločnosti Label-Aire je špeciálne navrhnutý pre zaistenie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli, vďaka čomu odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Okrem toho je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

26.5.2020  Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base je navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je zároveň vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím certifikovaných a vyškolených odborníkov vám poradí s výberom podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire Low-Boy

18.5.2020  Stojan Label-Aire Low-Boy

Robustný stojan Low-Boy od spoločnosti Label-Aire je navrhnutý pre zaistenie mobility a zároveň väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Stojan Low-Boy so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli, vďaka čomu odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire U-Base

9.5.2020  Robustný stojan Label-Aire U-Base

Robustný stojan U-Base od spoločnosti Label-Aire bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojany U-Base sú vybavené uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire W-Base

4.5.2020  Stojan Label-Aire W-Base

Robustný Label-Aire W-Base stojan bol navrhnutý pre dosiahnutie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najtvrdším podmienkam nielen vo výrobnom prostredí. W-Base je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom presne podľa vašich požiadaviek. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...