Nábytok a podlahové krytiny - Ponuky

Text je preložený automatickým prekladačom.
LED panel

15.11.2020  LED panel

LED panel:
- Synchronizácia času s dochádzkovým systémom
- Zobrazenie času aj teploty (nastaviteľná doba svitu každého z údajov)
- Vysoký svit LED diód s vyžarovacím uhlom 100°
- Veľkosť číslic 100 mm
- Automatická regulácia jasu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojany Label-Aire

29.10.2020  Stojany Label-Aire

Naša ponuka obsahuje aj rad doplnkov, ako napríklad stojany Label-Aire. Tie sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a sú špeciálne navrhnuté pre dosiahnutie väčšej stability aplikátorov. Vďaka svojej vysokej odolnosti sa hodí aj do tých najnáročnejších podmienok v priemyselnom prostredí. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom podľa vašich špecifických požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

18.10.2020  Stojan Label-Aire H-Base Low-Boy

Robustný stojan Label-Aire H-Base Low-Boy slúži pre zaistenie mobility a väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou sa vyrába z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. H-Base Low-Boy je navyše vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne to najlepšie riešenie podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire H-Base

12.10.2020  Robustný stojan Label-Aire H-Base

Robustný H-Base stojan od spoločnosti Label-Aire slúži pre zaistenie väcšie flexibility a stability vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli a odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Navyše je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom vhodného príslušenstva podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

4.10.2020  Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base

Robustný stojan Label-Aire 2700 T-Base je navrhnutý pre zaistenie mobility a zároveň väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojan je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných a vyškolených odborníkov vám poradí s výberom podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire Low-Boy

26.9.2020  Stojan Label-Aire Low-Boy

Robustný stojan Label-Aire Low-Boy slúži pre zaistenie mobility a zároveň väčšej stability vášho aplikátora etikiet. Tento stojan so zníženou konštrukciou je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej oceli, vďaka čomu odolá aj tým najtvrdším podmienkam vo výrobnom prostredí. Zároveň je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Robustný stojan Label-Aire U-Base

16.9.2020  Robustný stojan Label-Aire U-Base

Robustný stojan Label-Aire U-Base bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť mobilitu a väčšiu stabilitu vášho aplikátora etikiet. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam vo výrobnom prostredí. Stojany U-Base sú vybavené uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stojan Label-Aire W-Base

11.9.2020  Stojan Label-Aire W-Base

Robustný W-Base stojan pomáha zabezpečiť väčšiu flexibilitu a stabilitu aplikátorov etikiet Label-Aire. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšej ušľachtilej ocele a odolá aj tým najnáročnejším podmienkam nielen vo výrobnom prostredí. Stojan W-Base je vybavený uzamykateľnými kolieskami. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom podľa vašich špecifických požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...