Plasty - Ponuky

Produkty ekologickej recyklácie plastov

18.3.2019  Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie v domácnostiach i na záhradách. Pozrite si naše webové stránky a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako efektívne a ekologicky šetriť životné prostredie. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Regranuláty PURUPLAST

17.3.2019  Regranuláty PURUPLAST

Zameriavame sa na spracovanie plastových odpadov do podoby regranulátov PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikajú spracovaním na špeciálnom vytlačovacom stroji - extruderi. Regranuláty PURUPLAST využívajú výrobcovia plastových produktov ako ekonomicky a ekologicky výhodnú vstupnú surovinu. Regranuláty ponúkame v rôznych farebných variáciách, podľa požiadaviek zákazníka. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sú naše služby maximálne flexibilné.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tvarovky pre zváranie PE

17.3.2019  Tvarovky pre zváranie PE

Ponúkame sortiment tvaroviek pre zváranie PE (elektrotvarovky a tvarovky na tupo), vrátane zváračiek a príslušenstva.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodávky foriem a nástrojov

16.3.2019  Dodávky foriem a nástrojov

Sme odborníci v odbore lisovne plastov a lisovne gumy. Naším cieľom je kvalitný produkt a samozrejme spokojný zákazník. Jednou z čiastkových činností celého výrob. procesu je zabezpečenie kvalitných foriem a nástrojov. Nevlastníme síce nástrojáreň, ale dlhodobo spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi, takže si môžete byť úplne istí, že zhotovené formy a nástroje pre výrobu budú maximálnej kvality. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte, veľmi radi sa s vami dohodneme na ďalšom postupe.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologická recyklácia plastov

16.3.2019  Ekologická recyklácia plastov

Zabezpečujeme ekologickú recykláciu plastov. Cieľom ekologickej recyklácie plastov je ochrana životného prostredia. Sme presvedčení, že triedenie odpadu a jeho následné využitie je spoľahlivou cestou pre rozvoj priaznivého životného prostredia, ale aj spoľahlivá cesta k ekonomickej úspore surovín pre ďalšie využitie. Recyklujeme komunálne odpady, priemyselné odpady, odpady z domácností, ale napríklad tiež použité obalové materiály a pod. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vulkanizácia gumy

15.3.2019  Vulkanizácia gumy

Vyrábame diely z technickej lisovanej gumy výrobným procesom zvaným vulkanizácia. Používame dve základné technológie, a to klasické kompresné lisovanie, čo je výrobný proces s použitím kompresných lisov a technológiu vstrekovania gumy prostredníctvom vstrekovacieho lisu. Samotná guma vzniká procedúrou vulkanizácie kaučuku, ktora ďalej prechádza ďalším procesom. Ak sme vás zaujali, kontaktujte nás, veľmi radi vám zodpovieme všetky nejasnosti a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstrekovanie plastov

14.3.2019  Vstrekovanie plastov

Lisovňa plastov našej firmy pracuje na základe výrobného procesu vstrekovania plastov. Vstrekovanie plastov je realizované vďaka vstrekovacím lisom expertnej firmy, ktoré maximálne spĺňajú požiadavky na modernú výrobu. Sme schopní spracovať všetky typy konštrukčných plastov okrem PVC. Pokiaľ ide o farebnú škálu, používame farebné odtiene podľa štandardu RAL, ale veľmi radi vychádzame svojim zákazníkom v ústrety a necháme vyvinúť požadovaný farebný odtieň na zákazku.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spracovanie plastov

13.3.2019  Spracovanie plastov

Disponujeme modernými strojmi na spracovanie plastov, bohatými skúsenosťami v odbore, skvelým odborným personálnym zabezpečením a množstvom pozitívnych referencií. V prípade záujmu o výrobu plastových dielov, nás prosím kontaktujte, veľmi radi vám poskytneme podrobnejšie informácie. Dohodneme sa na výrobe formy, voľbu vstrekovacieho systému, ďalej na cenovej relácii, počtu kusov a samozrejme na záväzných termínoch. Tešíme sa na vás!

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty z recyklátov plastových odpadov

13.3.2019  Produkty z recyklátov plastových odpadov

Zaoberáme sa výrobou produktov z recyklátov plastových odpadov. Dlhoročné skúsenosti z odboru recyklovania plastových odpadov vkladáme do výroby produktov z recyklátov s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Z recyklátov plastových odpadov vznikajú vysoko účinné vstupné suroviny pre ďalšiu výrobu, napríklad na výrobu zatrávňovacej dlažby, výrobu kompostérov či plastových vriec. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pogumovanie kovu

12.3.2019  Pogumovanie kovu

Venujeme sa pogumovaniu kovov čiže nanášaním gumového povrchu na kovové diely. Spracovanie technickej gumy je jednou zo základných činnosťou našej firmy. V tejto oblasti máme dlhoročné skúsenosti, kvalitné technologické vybavenie a skvelé organizačné zabezpečenie. V prípade záujmu o akékoľvek informácie ohľadom výroby technicky spracovanej gumy, napríklad technických výliskov či pogumovanie kovov, nás prosím kontaktujte, veľmi radi vám vyjdeme v ústrety. Sme tu pre vás!

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové polotovary pre spracovanie

12.3.2019  Plastové polotovary pre spracovanie

Špecializujeme sa na výrobu plastových polotovarov z recyklácie plastových odpadov. Plastové polotovary v podobe plastových aglomerátov, regranulátov a drte vyrábame ako vstupnú surovinu pre ďalšie spracovanie. Z plastových polotovarov sa ďalej vyrábajú zatrávňovacie dlažby i plastové produkty pre ďalšie spracovanie v najrôznejších priemyselných odboroch. Plastové polotovary našej výroby sú lacné a ekologické. Pre detailné informácie prosím navštívte naše webové stránky, príp. nás kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup plastového odpadu

11.3.2019  Výkup plastového odpadu

Zabezpečujeme výkup plastového odpadu z priemyselnej i komunálnej produkcie. Vykupujeme obchodné obaly a odpady, napr. polyetylénové fólie, technologické a priemyselné odpady, ako sú plastové nepodarky, nedolisky, vstreky atď., vytriedené plastové odpady a obaly, vykupujeme aj PET fľaše a viečka. Trieďte odpad, oplatí sa to! Pre konkrétne informácie a cenník výkupu platov nás prosím kontaktujte. Chránime životné prostredie!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obojstranná silne lepiaca páska VT 1163

10.3.2019  Obojstranná silne lepiaca páska VT 1163

Silne lepiaca obojstranná páska pre náročné aplikácie!

Označenie: Venture Tape 1163.
Nosič: PP fólia.
Farba: transparent.
Lepivosť: na nerez 34N/25mm.
Aplikácia pri teplote: -40 až +93°C.

Cena pre rozmer: 19mm x 55m – 10,60 €/ks + DPH.
Cena pre rozmer: 50mm x 50m – 21.10 €/ks + DPH.

Pre firmy zlavy až -10% podla výšky odberov!

Katalog 2018 - zadarmo!

Viac info na www. alebo na našich pobočkách.
Sledujte novinky a akcie na našem E-shope!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Ekologické spevnenie plôch PURUPLAST

10.3.2019  Ekologické spevnenie plôch PURUPLAST

Vyrábame vysoko efektívny ekologický systém pre spevnenie plôch PURUPLAST. Ekologický systém pre spevnenie plôch PURUPLAST zvýši prirodzenú zaťažiteľnosť plochy, odolnosť a tepelnú stálosť, a to pri zachovaní prirodzeného vodného cyklu. Ekologický systém pre spevnenie plôch PURUPLAST je účinným riešením vhodným pre záhrady, dvory, parkoviská, jazdiarne a ďalšie namáhané plochy. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme riešenie priamo pre Vaše potreby.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spracovanie kaučuku

9.3.2019  Spracovanie kaučuku

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je výroba produktov z technicky spracovanej gumy. Celý výrobný proces sa skladá zo spracovania kaučuku vulkanizáciou, výroby dielov z gumy a ďalších čiastkových činností, ako je kontrola, triedenie alebo dopracovávanie dielov. Zaoberáme sa spracovaním všetkých typov kaučukov vrátane polyuretánu, silikónu a vitonu. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím, naši odborníci vám veľmi radi osvetlia všetky detaily výroby technicky spracovanej gumy.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...