Plasty - Ponuky

Tripodový turniket TTL07

1.12.2021  Tripodový turniket TTL07

Turniket v moderním barevném lakovaném provedení. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Turniket umožňuje jednosměrný, volitelně obousměrný průchod. Vybavení turniketu dle požadavku zákazníka např. bezkontaktní snímače, čtečky BC kódů atd.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Turniket dvojitý plnoprůchodový

1.12.2021  Turniket dvojitý plnoprůchodový

Dvojitý plnoprůchodový turniket TPP06D je priepustný v obidvoch smeroch. Priepustnosť až 60 osôb za minútu. Možné je aj celonerezové prevedenie alebo prevedenie z pozinkovaného plechu. - Moderný atraktívny design - obojsmerný priechod - 60 osôb / min. - Napájanie bezpečným napätím.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Široká ponuka turniketov

30.11.2021  Široká ponuka turniketov

Buďte nároční a požadujte kvalitné turnikety so širokou možnosťou využitia. Jednoduché previazanie s ostatnými systémami (dochádzkové, prístupové, zabezpečovacie). Odolnosť turniketov aj v extrémnych klimatických podmienkach. Moderný dizajn vhodný do administratívnych budov. Konzultácie systému zadarmo.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Elektromechanická bránka

27.11.2021  Elektromechanická bránka

Jednoduchý a pritom efektívny spôsob riadenia vstupu umožňuje bránka TBE. Vďaka celonerezovému prevedenia a vysokej priepustnosti osôb je vhodným riešením pre obchodné domy, administratívne budovy a akékoľvek ďalšie vstupné haly.
- Šírka priechodu 750 mm
- Umožňuje jednosmerný aj obojsmerný priechod
- Kvalitné prevedenie
- Jednoduchá inštalácia a používanie

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Triadiace klapky TRK-PNEU 01

21.11.2021  Triadiace klapky TRK-PNEU 01

Triediace dopravníky majú široké použitie vo výrobe, sú určené k rôznym triediacim procesom podľa zadania. Triediace dopravníky sú určené najmä ku triedenie dielov do prepraviek, popr. k presnému plneniu prepraviek zadaným počtom dielov. U týchto triediacich dopravníkov možno modifikovať rôzne spôsoby ovládania, upravovať výstupné sklzy a přesunovače.
Kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

26.10.2021  Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

Doplňte svoje RAM Mounts držiaky o kvalitné príslušenstvo, ktoré zaisťuje väčší komfort obsluhy a zároveň zvyšuje celkovú produktivitu. Do príslušenstva sa radí aj produkty so zabezpečovacou funkciou, ktoré sa hodí pre aplikácie, kde je potreba zabrániť rozobraniu a prípadnému odcudzeniu neoprávneným užívateľom. Základným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických zariadení kdekoľvek je to potrebné. Dôraz je kladený na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Základne pre držiaky RAM Mount

20.10.2021  Základne pre držiaky RAM Mount

Základne RAM Mounts zaisťujú zabezpečenie terminálov, mobilných telefónov, tabletov, notebookov aj senzorov v ľubovoľnom prostredí. Všetky modely používajú vzor otvoru AMP a umožňujú pripojenie adaptéra k akémukoľvek kompatibilnému zariadeniu. Tieto špičkové držiaky môžu byť namontované do kabín veľkých a malých lietadiel, lodí, automobilov osobných aj nákladných, motocyklov, skútrov, štvorkoliek a bicyklov, ďalej na vysokozdvižné vozíky, invalidné vozíky atď. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

17.10.2021  Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

Nastaviteľné ramená RAMMount je možné jednoducho prispôsobiť otáčaním alebo nastavovaním, a spolu s RAM "ball" tak poskytujú flexibilné montážne riešenie. Uistite sa, či je ergonomika vášho montážneho riešenia pohodlná a bezpečne upevnite zariadenie aj v ťažko dostupných priestoroch. RAM systémy vynikajú svojou variabilitou vďaka patentovanému systému guľových čapov a ramien sa svorkami. Vyberte si z našej ponuky práve to, ktoré bude najlepšie vyhovovať vášmu prostrediu a vašim požiadavkám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obaly z päťvrstvového PE laminátu

13.10.2021  Obaly z päťvrstvového PE laminátu

Do kategórie obaly spadajú predovšetkým tuby na liečiva (tuby s Braillovým písmom), tuby na zubnú pastu, na vlasové gély a iný drogistický tovar, ďalej tuby na dressingy a iné potravinárske výrobky alebo tuby na masážne gély. Tieto obaly nájdu využitie predovšetkým v zdravotníctve, kozmetickom, drogistickom a chemickom priemysle, v potravinárstve alebo v ľahkom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, naši skúsení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ramená k držiakom RAM Mounts

10.10.2021  Ramená k držiakom RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts prinášajú dvojitý guľový a zásuvkový systém, ktorý umožňuje lepšiu modularitu a nastaviteľnosť. Ramená spájajú základňu s prístrojom a vďaka rôznym veľkostiam umožňujú ergonomickú inštaláciu. Tieto kvalitné držiaky slúžia pre kabíny veľkých aj malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných automobilov, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, ďalej tiež pre vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidné vozíky a ďalšie. Neváhajte kontaktovať obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Podstavca k držiakom RAM Mounts

5.10.2021  Podstavca k držiakom RAM Mounts

Ponúkame široký výber podstavcov od spoločnosti RAM Mounts. Z našej ponuky si môžete vybrať podľa typu uchyteného zariadenia aj konkrétne aplikácie, napr. podstavec na strop vysokozdvižného vozíka, kruhová svorka apod. Hlavným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických prístrojov všade tam, kde je potreba. Dôraz je preto kladený na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Podstavce je možné využiť prakticky v akomkoľvek odvetví, najmä však v skladoch, výrobe a doprave a logistike.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...