Plasty - Ponuky

Výroba plastových vriec na odpad

19.1.2019  Výroba plastových vriec na odpad

Trieďte odpad, má to zmysel! Zaoberáme sa výrobou plastových vriec na odpad z recyklovaných materiálov. Trieďte odpad do plastových vriec z recyklovateľných materiálov! Dodávame vrecia najrôznejších veľkostí, hrúbky stien i farebných prevedení. Plastové vrecia z recyklovaných materiálov sú vhodné do verejných odpadkových košov, do domácností i verejných budov. Pre konkrétne otázky nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme vo výbere. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodaj odpad, odober surovinu

18.1.2019  Dodaj odpad, odober surovinu

Sme špecialistami na spracovanie plastových odpadov. Naším cieľom je ekologicky udržateľné životné prostredie. Súčasťou našich služieb je tiež služba "Dodaj odpad, odober surovinu". Táto služba je zameraná na potreby výrobcov plastových produktov. Každý takýto výrobca sa potýka s určitým množstvom výrobného odpadu. My odpad prepracujeme a odvezieme späť na ďalšie spracovanie. "Dodaj odpad, odober surovinu", čiže žiadne zvyšky a efektívnejšie výrobné prevádzky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

17.1.2019  Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

Súčasťou našich služieb je zabezpečenie výroby nástrojov a foriem na vstrekovanie plastov. Kvalitné vstupy v podobe nástrojov a foriem, sú základom kvalitného výrobku. Spolupracujeme s preverenými výrobcami, ktorí na základe presných počiatočných vstupných dát vyrobia potrebný vstupný produkt, na ktorom založíme svoju výrobu. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto je aj naša ponuka služieb maximálne ucelená. Sme spoľahlivým dodávateľom kusových zákaziek aj veľkosériovej výroby.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

17.1.2019  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábame plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty sa využívajú ako hlavná surovina napríklad pri výrobe ekologických zatrávňovacích tvárnic. Zaoberáme sa ekologickým spracovaním zúžitkovateľného plastového odpadu napríklad plastového aglomerátu. V prípade akýchkoľvek otázok prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás priamo kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Zdravé životné prostredie je voľbou našej spoločnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výrobky z plastov a gumy

16.1.2019  Výrobky z plastov a gumy

Zaoberáme sa zákazkovou produkciou výrobkov z plastov a gumy. Naším cieľom je ponúknuť našim zákazníkom maximálny komfort služieb a kvalitu odvedenej práce. Ponúkame nielen produkciu od kusových sérií až po veľkosériovú výrobu, ale aj skúsenosti, dlhoročnú prax, spoľahlivosť v rokovaní a úplné plnenie dohodnutých termínov. Kontaktujte nás ohľadom detailných požiadaviek na výrobky z plastov a gumy. Mimo samotnú výrobu môžete očakávať profesionálne poradenstvo v odbore, a zabezpečenie dopravy.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výlisky z plastických hmôt

15.1.2019  Výlisky z plastických hmôt

Venujeme sa výrobe výliskov z plastických hmôt už mnoho rokov. Svojou činnosťou sme nadviazali na bohaté skúsenosti dlhoročnej tradície gumárenskej výroby v Šestajoviciach a výroby plastických hmôt vykonávanú v prevádzke vo Vyšehořoviciach. Výsledkom je kvalitná výrobná činnosť za súčinnosti skutočných profesionálov v odbore. Kontaktujte nás prosím pre viac informácií, veľmi radi sa vám budeme venovať, prispôsobíme sa vašim potrebám a požiadavkám. Sme spoľahlivým partnerom.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup a recyklácia plastov

14.1.2019  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kusová i sériová výroba z plastov a gumy

13.1.2019  Kusová i sériová výroba z plastov a gumy

Zaoberáme sa kusovú aj sériovou výrobou z plastov a gumy. Sme odborníkmi v odbore výroby z plastov a gumy, disponujeme moderným strojovým parkom, dlhoročnými skúsenosťami a mnohými pozitívnymi referenciami našich zákazníkov. Zakladáme si na kvalite vyrábaných produktov, spoľahlivosti v rokovaní a plnení vopred dohodnutých termínov. V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás prosím obráťte, veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky. Sme tu pre vás!

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Komponenty pre potrubné systémy Schuck

13.1.2019  Komponenty pre potrubné systémy Schuck

Ponúkame sortiment komponentov pre potrubia systémy vyrábaných firmou Schuck - presuvkové spojky, izolačné spoje, guľové kohúty, priechodky murivom a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologické spevnenie svahu

12.1.2019  Ekologické spevnenie svahu

Máte problém s rútiacim sa terénom? Potom verte, že na Váš problém máme ekologické a zároveň ekonomické riešenie. Riešením spevnenia povrchu je použitie zatrávňovacej dlažby PURUPLAST. Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST je odolná voči poveternostným vplyvom, mrazu a UV žiareniu, je šetrná k životnému prostrediu a vyzerá jednoducho skvele. Trápi Vás problematický povrch? Potom nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám navrhneme riešenie Vášho problému.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové kanalizačné šachty ROMOLD

12.1.2019  Plastové kanalizačné šachty ROMOLD

Ponúkame sortiment kanalizačných šácht z PE určených pre "suchú montáž" - revízne šachty ø 500-1000mm, čerpacie šachty, vodomerné šachty, uličné vpuste pod.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty ekologickej recyklácie plastov

11.1.2019  Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie v domácnostiach i na záhradách. Pozrite si naše webové stránky a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako efektívne a ekologicky šetriť životné prostredie. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Regranuláty PURUPLAST

10.1.2019  Regranuláty PURUPLAST

Zameriavame sa na spracovanie plastových odpadov do podoby regranulátov PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikajú spracovaním na špeciálnom vytlačovacom stroji - extruderi. Regranuláty PURUPLAST využívajú výrobcovia plastových produktov ako ekonomicky a ekologicky výhodnú vstupnú surovinu. Regranuláty ponúkame v rôznych farebných variáciách, podľa požiadaviek zákazníka. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sú naše služby maximálne flexibilné.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tvarovky pre zváranie PE

10.1.2019  Tvarovky pre zváranie PE

Ponúkame sortiment tvaroviek pre zváranie PE (elektrotvarovky a tvarovky na tupo), vrátane zváračiek a príslušenstva.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodávky foriem a nástrojov

9.1.2019  Dodávky foriem a nástrojov

Sme odborníci v odbore lisovne plastov a lisovne gumy. Naším cieľom je kvalitný produkt a samozrejme spokojný zákazník. Jednou z čiastkových činností celého výrob. procesu je zabezpečenie kvalitných foriem a nástrojov. Nevlastníme síce nástrojáreň, ale dlhodobo spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi, takže si môžete byť úplne istí, že zhotovené formy a nástroje pre výrobu budú maximálnej kvality. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte, veľmi radi sa s vami dohodneme na ďalšom postupe.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...