Plasty - Ponuky

Výkup a recyklácia plastov

22.7.2018  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kusová i sériová výroba z plastov a gumy

21.7.2018  Kusová i sériová výroba z plastov a gumy

Zaoberáme sa kusovú aj sériovou výrobou z plastov a gumy. Sme odborníkmi v odbore výroby z plastov a gumy, disponujeme moderným strojovým parkom, dlhoročnými skúsenosťami a mnohými pozitívnymi referenciami našich zákazníkov. Zakladáme si na kvalite vyrábaných produktov, spoľahlivosti v rokovaní a plnení vopred dohodnutých termínov. V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás prosím obráťte, veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky. Sme tu pre vás!

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Komponenty pre potrubné systémy Schuck

21.7.2018  Komponenty pre potrubné systémy Schuck

Ponúkame sortiment komponentov pre potrubia systémy vyrábaných firmou Schuck - presuvkové spojky, izolačné spoje, guľové kohúty, priechodky murivom a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologické spevnenie svahu

20.7.2018  Ekologické spevnenie svahu

Máte problém s rútiacim sa terénom? Potom verte, že na Váš problém máme ekologické a zároveň ekonomické riešenie. Riešením spevnenia povrchu je použitie zatrávňovacej dlažby PURUPLAST. Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST je odolná voči poveternostným vplyvom, mrazu a UV žiareniu, je šetrná k životnému prostrediu a vyzerá jednoducho skvele. Trápi Vás problematický povrch? Potom nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám navrhneme riešenie Vášho problému.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Rámy k rohožiam

20.7.2018  Rámy k rohožiam

Bezpečná inštalácia rohoží je spojená s patričným rámom. V našej ponuke nájdete rámy pre zapustenie do podlahy, zosilnené rámy pre veľké zaťaženie, nábehové rámy, ale napríklad aj gumové nábehy pre textilný rohože alebo gumové nábehy pre rohože Karwell. Rohož upevnená v ráme zaistí pevné umiestnenie rohože bez možnosti posunutia, zamedzí zakopnutie o okraj rohože, zaistí bezbariérovosť a navyše jednoducho dokonale upevnená rohož vyzerá lepšie, než rohož voľne položená.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové kanalizačné šachty ROMOLD

20.7.2018  Plastové kanalizačné šachty ROMOLD

Ponúkame sortiment kanalizačných šácht z PE určených pre "suchú montáž" - revízne šachty ø 500-1000mm, čerpacie šachty, vodomerné šachty, uličné vpuste pod.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Produkty ekologickej recyklácie plastov

19.7.2018  Produkty ekologickej recyklácie plastov

Zaoberáme sa ekologickou recykláciou plastových odpadov. S produktmi, ktoré vznikajú ekologickou recykláciou, máme veľké skúsenosti a naši zákazníci si pochvaľujú ich vysokú úžitkovú hodnotu. Produkty ekologickej recyklácie plastov nachádzajú uplatnenie v domácnostiach i na záhradách. Pozrite si naše webové stránky a nechajte sa inšpirovať možnosťami ako efektívne a ekologicky šetriť životné prostredie. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Balenie a rozosielanie produktov

19.7.2018  Balenie a rozosielanie produktov

Ručne skompletizujeme, kvalitne zabalíme a spoľahlivo rozošleme Vaše produkty k Vašim odberateľom. Na nás sa môžete spoľahnúť! V odbore balenia, kompletizácie a distribúcie výrobkov máme dlhoročné skúsenosti. Sme rýchli, starostliví a maximálne spoľahliví. Balenie produktov do kvalitných PVC fólií a rozosielanie prostredníctvom kuriérskej či zmluvnej dopravy, je pre nás otázka profesionality, a pre Vás úspora času a zbytočného stresu. Kontaktujte nás, sme tu pre Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezpečnostné zábrany

19.7.2018  Bezpečnostné zábrany

Vyrábame bezpečnostné zábrany pre manipulačnú techniku​​. Zábrany vyrobíme na mieru podľa Vašich potrieb, a to štandardne do 15 pracovných dní. Vyrábame celokovové aj z plastov. Montáž zábran prebieha v mieste určenom zákazníkom, prípadne diely zasielame. Bezpečnostné zábrany dodávame pre vozíky všetkých značiek a typov. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Regranuláty PURUPLAST

18.7.2018  Regranuláty PURUPLAST

Zameriavame sa na spracovanie plastových odpadov do podoby regranulátov PURUPLAST. Regranuláty PURUPLAST vznikajú spracovaním na špeciálnom vytlačovacom stroji - extruderi. Regranuláty PURUPLAST využívajú výrobcovia plastových produktov ako ekonomicky a ekologicky výhodnú vstupnú surovinu. Regranuláty ponúkame v rôznych farebných variáciách, podľa požiadaviek zákazníka. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sú naše služby maximálne flexibilné.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tvarovky pre zváranie PE

18.7.2018  Tvarovky pre zváranie PE

Ponúkame sortiment tvaroviek pre zváranie PE (elektrotvarovky a tvarovky na tupo), vrátane zváračiek a príslušenstva.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Silikonové tesnenie pre EURO okna

18.7.2018  Silikonové tesnenie pre EURO okna

SILLEN EURO pre výrobcov EURO okien. Tenkostenné profily s minimálnym odporom pri zatváraní. Tvarová pamäť. Odolnosť voči starnutiu. Neprilnavosť k náterom. Nenamŕzanie povrchu. 10-ročná materiálová garancia. Životnosť nad 20 rokov!

Farba: biela, hnedá, béžová
Balenie: 25m.

Cena: typ EURO 5150 za 0,955 €/m bez DPH.

Pre firmy zľavy až -10% podľa odberov!

V ponuke - široký výber profilov zn. SILLEN do drážky aj na nalepenie.

Katalóg pre firmy zdarma, viac info na našich pobočkách.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Dodávky foriem a nástrojov

17.7.2018  Dodávky foriem a nástrojov

Sme odborníci v odbore lisovne plastov a lisovne gumy. Naším cieľom je kvalitný produkt a samozrejme spokojný zákazník. Jednou z čiastkových činností celého výrob. procesu je zabezpečenie kvalitných foriem a nástrojov. Nevlastníme síce nástrojáreň, ale dlhodobo spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi, takže si môžete byť úplne istí, že zhotovené formy a nástroje pre výrobu budú maximálnej kvality. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte, veľmi radi sa s vami dohodneme na ďalšom postupe.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologická recyklácia plastov

17.7.2018  Ekologická recyklácia plastov

Zabezpečujeme ekologickú recykláciu plastov. Cieľom ekologickej recyklácie plastov je ochrana životného prostredia. Sme presvedčení, že triedenie odpadu a jeho následné využitie je spoľahlivou cestou pre rozvoj priaznivého životného prostredia, ale aj spoľahlivá cesta k ekonomickej úspore surovín pre ďalšie využitie. Recyklujeme komunálne odpady, priemyselné odpady, odpady z domácností, ale napríklad tiež použité obalové materiály a pod. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spoľahlivá distribúcia produktov

17.7.2018  Spoľahlivá distribúcia produktov

Nestíhate distribuovať svoje produkty? Obráťte sa na nás! Sme profesionáli v odbore balenia akýchkoľvek výrobkov, a preto vieme úplne presne ako ich zabezpečiť proti poškodeniu pri prevoze. Na nás sa môžete spoľahnúť, každý kus (aj ten najkrehkejší) zabezpečíme proti poškodeniu a spoľahlivo dovezieme kdekoľvek na Slovensku. Spoľahnite sa na nás, zaistíme spoľahlivú distribúciu produktov, rýchlo a kvalitne.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...