Plasty - Ponuky

Lisovňa gumy

15.11.2018  Lisovňa gumy

Zaoberáme sa výrobou dielov z technickej lisovanej gumy formou výrobného procesu vulkanizácie. Lisovňa gumy pracuje na báze dvoch základných technológií. Jednou z nich je technológia klasického kompresného lisovania a druhá metóda vstrekovanie gumy prostredníctvom vstrekovacieho lisu. V prípade záujmu vám veľmi radi podrobne vysvetlíme výhody jednotlivých technológií, ponúkneme profesionálne technické poradenstvo a zabezpečíme, aby ste boli s našimi službami maximálne spokojní. Tešíme sa na vás.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Záhradné kompostéry z plastov

15.11.2018  Záhradné kompostéry z plastov

Ponúkame záhradné kompostéry z recyklovaného plastu. Záhradné kompostéry našej výroby sú maximálne funkčné, sú odolné a ekologické. Záhradné kompostéry sú vyrobené z recyklovaného materiálu, sú odolné voči poveternostným vplyvom, majú minimálne nároky na priestor a sú šikovným a ekonomickým pomocníkom v boji s odpadom z kuchýň a záhrad. Pre viac informácií prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte, veľmi radi sa Vám budeme venovať.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba plastových vriec na odpad

14.11.2018  Výroba plastových vriec na odpad

Trieďte odpad, má to zmysel! Zaoberáme sa výrobou plastových vriec na odpad z recyklovaných materiálov. Trieďte odpad do plastových vriec z recyklovateľných materiálov! Dodávame vrecia najrôznejších veľkostí, hrúbky stien i farebných prevedení. Plastové vrecia z recyklovaných materiálov sú vhodné do verejných odpadkových košov, do domácností i verejných budov. Pre konkrétne otázky nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme vo výbere. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodaj odpad, odober surovinu

13.11.2018  Dodaj odpad, odober surovinu

Sme špecialistami na spracovanie plastových odpadov. Naším cieľom je ekologicky udržateľné životné prostredie. Súčasťou našich služieb je tiež služba "Dodaj odpad, odober surovinu". Táto služba je zameraná na potreby výrobcov plastových produktov. Každý takýto výrobca sa potýka s určitým množstvom výrobného odpadu. My odpad prepracujeme a odvezieme späť na ďalšie spracovanie. "Dodaj odpad, odober surovinu", čiže žiadne zvyšky a efektívnejšie výrobné prevádzky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové potrubí: lehké, odolné a tiché

12.11.2018  Plastové potrubí: lehké, odolné a tiché

Vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní plastovou kanalizaci (kanalizační systémy, odpadní trubky, systémy revizních kanalizačních šachet). Nechte se přesvědčit četnými výhodami plastového potrubí: je lehké, odolné, skvěle izoluje, má velmi malý vnitřní odpor, dobře se spojuje, odolává teplotám a tlakům a je velmi tiché. Kontaktujte nás, budete spokojeni!

Firma: Ostendorf - OSMA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

12.11.2018  Výroba nástrojov na vstrekovanie plastov

Súčasťou našich služieb je zabezpečenie výroby nástrojov a foriem na vstrekovanie plastov. Kvalitné vstupy v podobe nástrojov a foriem, sú základom kvalitného výrobku. Spolupracujeme s preverenými výrobcami, ktorí na základe presných počiatočných vstupných dát vyrobia potrebný vstupný produkt, na ktorom založíme svoju výrobu. Naším cieľom je spokojný zákazník, preto je aj naša ponuka služieb maximálne ucelená. Sme spoľahlivým dodávateľom kusových zákaziek aj veľkosériovej výroby.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

12.11.2018  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábame plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty sa využívajú ako hlavná surovina napríklad pri výrobe ekologických zatrávňovacích tvárnic. Zaoberáme sa ekologickým spracovaním zúžitkovateľného plastového odpadu napríklad plastového aglomerátu. V prípade akýchkoľvek otázok prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás priamo kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Zdravé životné prostredie je voľbou našej spoločnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výrobky z plastov a gumy

11.11.2018  Výrobky z plastov a gumy

Zaoberáme sa zákazkovou produkciou výrobkov z plastov a gumy. Naším cieľom je ponúknuť našim zákazníkom maximálny komfort služieb a kvalitu odvedenej práce. Ponúkame nielen produkciu od kusových sérií až po veľkosériovú výrobu, ale aj skúsenosti, dlhoročnú prax, spoľahlivosť v rokovaní a úplné plnenie dohodnutých termínov. Kontaktujte nás ohľadom detailných požiadaviek na výrobky z plastov a gumy. Mimo samotnú výrobu môžete očakávať profesionálne poradenstvo v odbore, a zabezpečenie dopravy.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výlisky z plastických hmôt

10.11.2018  Výlisky z plastických hmôt

Venujeme sa výrobe výliskov z plastických hmôt už mnoho rokov. Svojou činnosťou sme nadviazali na bohaté skúsenosti dlhoročnej tradície gumárenskej výroby v Šestajoviciach a výroby plastických hmôt vykonávanú v prevádzke vo Vyšehořoviciach. Výsledkom je kvalitná výrobná činnosť za súčinnosti skutočných profesionálov v odbore. Kontaktujte nás prosím pre viac informácií, veľmi radi sa vám budeme venovať, prispôsobíme sa vašim potrebám a požiadavkám. Sme spoľahlivým partnerom.

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup a recyklácia plastov

9.11.2018  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tiché odpadní potrubí bez kompromisů

8.11.2018  Tiché odpadní potrubí bez kompromisů

Hledáte kanalizační systém pro novostavby nebo rekonstrukci domovní kanalizace? Je pro vás útlum hluku důležitým kritériem? Skolan SAFE je pro Vás optimálním řešením. Skolan SAFE dB díky svým jedinečným vlastnostem maximálně splňuje přísná ekologická i ekonomická kritéria související s ochranou před hlukem. Jeho použití při výstavbě, či rekonstrukci vede jednoznačně ke zvýšení standardu bydlení, a tím ke zhodnocení nemovitosti. Jedinečný systém tichých odpadních trubek a tvarovek

Firma: Ostendorf - OSMA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kusová i sériová výroba z plastov a gumy

8.11.2018  Kusová i sériová výroba z plastov a gumy

Zaoberáme sa kusovú aj sériovou výrobou z plastov a gumy. Sme odborníkmi v odbore výroby z plastov a gumy, disponujeme moderným strojovým parkom, dlhoročnými skúsenosťami a mnohými pozitívnymi referenciami našich zákazníkov. Zakladáme si na kvalite vyrábaných produktov, spoľahlivosti v rokovaní a plnení vopred dohodnutých termínov. V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás prosím obráťte, veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky. Sme tu pre vás!

Firma: HEVEA Vyšehořovice, a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Komponenty pre potrubné systémy Schuck

8.11.2018  Komponenty pre potrubné systémy Schuck

Ponúkame sortiment komponentov pre potrubia systémy vyrábaných firmou Schuck - presuvkové spojky, izolačné spoje, guľové kohúty, priechodky murivom a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Silikonové tesnenie pre EURO okna

8.11.2018  Silikonové tesnenie pre EURO okna

SILLEN EURO pre výrobcov EURO okien. Tenkostenné profily s minimálnym odporom pri zatváraní. Tvarová pamäť. Odolnosť voči starnutiu. Neprilnavosť k náterom. Nenamŕzanie povrchu. 10-ročná materiálová garancia. Životnosť nad 20 rokov!

Farba: biela, hnedá, béžová
Balenie: 25m.

Cena: typ EURO 5150 za 0,955 €/m bez DPH.

Pre firmy zľavy až -10% podľa odberov!

V ponuke - široký výber profilov zn. SILLEN do drážky aj na nalepenie.

Katalóg pre firmy zdarma, viac info na našich pobočkách.

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Ekologické spevnenie svahu

7.11.2018  Ekologické spevnenie svahu

Máte problém s rútiacim sa terénom? Potom verte, že na Váš problém máme ekologické a zároveň ekonomické riešenie. Riešením spevnenia povrchu je použitie zatrávňovacej dlažby PURUPLAST. Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST je odolná voči poveternostným vplyvom, mrazu a UV žiareniu, je šetrná k životnému prostrediu a vyzerá jednoducho skvele. Trápi Vás problematický povrch? Potom nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám navrhneme riešenie Vášho problému.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...