Plasty - Ponuky

Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

8.5.2020  Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

Doplňte svoje RAM Mounts držiaky o kvalitné príslušenstvo pre zaistenie komfortu obsluhy a zvýšenie celkovej produktivity. Do príslušenstva spadajú aj produkty so zabezpečovacou funkciou. Tie sa hodí všade, kde je potreba zabrániť rozobraniu a prípadnému odcudzeniu neoprávneným užívateľom. Základným cieľom RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických zariadení kdekoľvek je to potrebné. Je kladený dôraz na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Obráťte sa na naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Základne pre držiaky RAM Mount

5.5.2020  Základne pre držiaky RAM Mount

Základne RAM Mounts zebezpečí mobilné telefóny, tablety, notebooky, terminály alebo senzory v ľubovoľnom prostredí. Všetky modely používajú vzor otvoru AMP na pripojenie adaptéra k akémukoľvek kompatibilnému zariadeniu. Tieto špičkové držiaky môžu byť namontované v kabínach veľkých a malých lietadiel, lodí, automobilov osobných aj nákladných, motocyklov, skútrov, štvorkoliek a bicyklov, ďalej tiež pre vysokozdvižné vozíky, invalidné vozíky atď. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

3.5.2020  Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

Nastaviteľné ramená sa dajú prispôsobiť otáčaním alebo nastavovaním, spolu s RAM® "ball" ponúkajú flexibilné montážne riešenie. Uistite sa, že ergonomika vášho montážneho riešenia je pohodlná a upevnite zariadenie aj v ťažko dostupných priestoroch. RAM systémy vynikajú variabilitou a poskytujú patentovaný systém guľových kolíkov a upínacích ramien. Vyberte si z našej ponuky presne ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu a vašim špecifickým požiadavkám. Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obaly z päťvrstvového PE laminátu

29.4.2020  Obaly z päťvrstvového PE laminátu

Do kategórie obaly patrí predovšetkým tuby na liečiva (tuby s Braillovým písmom), tuby na zubnú pastu, tuby na vlasové gély a iný drogistický tovar, tuby na dressingy a iné potravinárske výrobky a tuby na masážne gély. Tieto obaly nájdu využitie predovšetkým v zdravotníctve, kozmetickom, drogistickom a chemickom priemysle, potravinárstve a ľahkom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ramená k držiakom RAM Mounts

28.4.2020  Ramená k držiakom RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts sú vybavené dvojitým guľovým a zásuvkovým systémom, ktorý umožňuje modularitu a nastaviteľnosť. Ramená spájajú základňu s prístrojom a sú dostupné vo viacerých veľkostiach. Tým umožňujú ergonomickú inštaláciu. Špičkové držiaky slúžia pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných aj nákladných automobilov, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, ďalej tiež pre vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidné vozíky a iné. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Podstavca k držiakom RAM Mounts

24.4.2020  Podstavca k držiakom RAM Mounts

Ponúkame veľké množstvo podstavcov od spoločnosti RAM Mounts. Vyberte si podľa typu uchyteného zariadenia aj konkrétne aplikácie:podstavec na strop vysokozdvižného vozíka, kruhová svorka. Základným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických prístrojov všade tam, kde je potreba. Dôraz je kladený predovšetkým na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Podstavce RAM Mount je možné využiť v akomkoľvek odvetví, najmä však v skladoch, vo výrobe a v doprave a logistike. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...