Plasty - Ponuky

Záhradné kompostéry z plastov

24.2.2018  Záhradné kompostéry z plastov

Ponúkame záhradné kompostéry z recyklovaného plastu. Záhradné kompostéry našej výroby sú maximálne funkčné, sú odolné a ekologické. Záhradné kompostéry sú vyrobené z recyklovaného materiálu, sú odolné voči poveternostným vplyvom, majú minimálne nároky na priestor a sú šikovným a ekonomickým pomocníkom v boji s odpadom z kuchýň a záhrad. Pre viac informácií prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte, veľmi radi sa Vám budeme venovať.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba plastových vriec na odpad

23.2.2018  Výroba plastových vriec na odpad

Trieďte odpad, má to zmysel! Zaoberáme sa výrobou plastových vriec na odpad z recyklovaných materiálov. Trieďte odpad do plastových vriec z recyklovateľných materiálov! Dodávame vrecia najrôznejších veľkostí, hrúbky stien i farebných prevedení. Plastové vrecia z recyklovaných materiálov sú vhodné do verejných odpadkových košov, do domácností i verejných budov. Pre konkrétne otázky nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme vo výbere. Sme tu pre Vás!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručná kompletizácia výrobkov a  balenie

23.2.2018  Ručná kompletizácia výrobkov a balenie

Ponúkame kvalitne a bezchybne odvedené služby v oblasti ručnej kompletizácií výrobkov a ich následného balenia. Naším cieľom je spokojný zákazník, a preto sme tiež naše priestory plne prispôsobili plynulému pohybu Vašej zákazky, s tými najlepšími podmienkami pre profesionálnu ručnú kompletizáciu výrobkov a ich balenie. V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu a za tento čas sme si získali veľa pozitívnych referencií. Tešíme sa na Vaše požiadavky.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Mäkčené PVC materiály

23.2.2018  Mäkčené PVC materiály

Dodávame vysoko kvalitné a odolné mäkčené PVC materiály pre účely výroby priehľadných výplní, priehľadov a priezorov brán vo výrobných a iných priemyselných objektoch. Mäkčené PVC materiály máme k dispozícii v štandardnom a tiež chladenom vyhotovení. Šírka plastov sa pohybuje od 100 do 2200 mm. Vyhovieme všetkým Vašim požiadavkám.
Dodávané PVC materiály sú vyrábané v krajinách EÚ.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodaj odpad, odober surovinu

22.2.2018  Dodaj odpad, odober surovinu

Sme špecialistami na spracovanie plastových odpadov. Naším cieľom je ekologicky udržateľné životné prostredie. Súčasťou našich služieb je tiež služba "Dodaj odpad, odober surovinu". Táto služba je zameraná na potreby výrobcov plastových produktov. Každý takýto výrobca sa potýka s určitým množstvom výrobného odpadu. My odpad prepracujeme a odvezieme späť na ďalšie spracovanie. "Dodaj odpad, odober surovinu", čiže žiadne zvyšky a efektívnejšie výrobné prevádzky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Materiály na výrobu reklamy

22.2.2018  Materiály na výrobu reklamy

Dodávame odolné a ľahko spracovateľné materiály pre výrobu reklamy. V našom sortimente nájdete materiály pre výrobu reklamy v najrôznejších rozmeroch, hrúbkach i farbách. Materiál je vhodný pre využitie v interiéri aj exteriéri a taktiež je možné ho lepiť, zvárať, frézovať a tvarovať za tepla.

V sortimente nájdete:
* Dosky z plastov
* Fólie z plastov
* Samolepiace plotrové fólie
* Magnetické fólie

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Drť PVC

21.2.2018  Drť PVC

Bílá a barevná drť PVC /okenní profily/.
Baleno v BIG Bagu na paletách.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové aglomeráty z plastového odpadu

21.2.2018  Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábame plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty sa využívajú ako hlavná surovina napríklad pri výrobe ekologických zatrávňovacích tvárnic. Zaoberáme sa ekologickým spracovaním zúžitkovateľného plastového odpadu napríklad plastového aglomerátu. V prípade akýchkoľvek otázok prosím nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás priamo kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. Zdravé životné prostredie je voľbou našej spoločnosti!

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Drť LDPE

20.2.2018  Drť LDPE

Drť LDPE barevná, vhodná na výrobu, desek, palet aj. Baleno v BIG-BAGu na paletě po cca 600kg.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Krycia fólie EASY DEK

19.2.2018  Krycia fólie EASY DEK

V našej ponuke rohoží a čistiacich zón nájdete tiež doplnkové produkty. Jedným z takých doplnkov je krycia fólia Easy Dek. Krycia fólia Easy Dek je určená pre účinnú ochranu proti poškodeniu či znečisteniu. Ide o veľmi pevnú a odolnú lepiacu fóliu, ktorá je primárne určená na ochranu kobercov, ale aj ďalších podlahových povrchov. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi Vám poradíme.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkup a recyklácia plastov

18.2.2018  Výkup a recyklácia plastov

Zaoberáme sa výkupom a recykláciou plastov. Naším cieľom je odľahčiť už tak modernou dobou skúšanému životnému prostrediu, ekologicky zúžitkovaným plastovým odpadom. Z všadeprítomného plastu zaťažujúceho skládky, vyrábame niekoľko zaujímavých produktov. Sme odborníkmi na zber a recykláciu plastov. V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte, prípadne nahliadnite ponuku našich služieb na webových stránkach našej firmy. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tesnenie na obložkové dvere

17.2.2018  Tesnenie na obložkové dvere

Tesnenie pro výrobcov obložkových zárubní.

Profil EV 3967 KS.
Falc: 12 mm, drážka: 3-4 mm, tesnená špára: 5 mm.

Farba: biela, béžova, hnedá, mahagon.
* návin 100m - za cenu 0,428 €/m + DPH
* návin 25m - za cenu 0,535 €/m + DPH

Novinka vo veľkom návine: 170m - za cenu 0,392 €/m bez DPH.

Pre firmy zľavy až -25% podľa výšky odberov.

Podrobnejšie info na www alebo na našich pobočkách!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Komponenty pre potrubné systémy Schuck

17.2.2018  Komponenty pre potrubné systémy Schuck

Ponúkame sortiment komponentov pre potrubia systémy vyrábaných firmou Schuck - presuvkové spojky, izolačné spoje, guľové kohúty, priechodky murivom a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ekologické spevnenie svahu

16.2.2018  Ekologické spevnenie svahu

Máte problém s rútiacim sa terénom? Potom verte, že na Váš problém máme ekologické a zároveň ekonomické riešenie. Riešením spevnenia povrchu je použitie zatrávňovacej dlažby PURUPLAST. Zatrávňovacia dlažba PURUPLAST je odolná voči poveternostným vplyvom, mrazu a UV žiareniu, je šetrná k životnému prostrediu a vyzerá jednoducho skvele. Trápi Vás problematický povrch? Potom nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám navrhneme riešenie Vášho problému.

Firma: PURUPLAST, a. s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Rámy k rohožiam

16.2.2018  Rámy k rohožiam

Bezpečná inštalácia rohoží je spojená s patričným rámom. V našej ponuke nájdete rámy pre zapustenie do podlahy, zosilnené rámy pre veľké zaťaženie, nábehové rámy, ale napríklad aj gumové nábehy pre textilný rohože alebo gumové nábehy pre rohože Karwell. Rohož upevnená v ráme zaistí pevné umiestnenie rohože bez možnosti posunutia, zamedzí zakopnutie o okraj rohože, zaistí bezbariérovosť a navyše jednoducho dokonale upevnená rohož vyzerá lepšie, než rohož voľne položená.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...