Plast - Ponuky

Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

28.1.2021  Príslušenstvo pre držiaky RAM Mounts

Doplňte svoje RAM Mounts držiaky o kvalitné príslušenstvo, ktoré zaisťuje komfort obsluhy a zároveň zvyšuje celkovú produktivitu. Do príslušenstva sa radí aj produkty so zabezpečovacou funkciou, ktoré sa hodí všade tam, kde je potreba zabrániť rozobraniu a prípadnému odcudzeniu neoprávneným užívateľom. Základným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických zariadení kdekoľvek je to potrebné. Dôraz je kladený na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Základne pre držiaky RAM Mount

26.1.2021  Základne pre držiaky RAM Mount

Základne RAM Mounts zebezpečí terminály, mobilné telefóny, tablety, notebooky aj senzory v ľubovoľnom prostredí. Všetky modely používajú vzor otvoru AMP a umožňujú pripojenie adaptéra k akémukoľvek kompatibilnému zariadeniu. Tieto špičkové držiaky môžu byť do kabín veľkých a malých lietadiel, lodí, automobilov osobných aj nákladných, motocyklov, skútrov, štvorkoliek a bicyklov, ďalej na vysokozdvižné vozíky, invalidné vozíky atď. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

23.1.2021  Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

Nastaviteľné ramená je možné jednoducho prispôsobiť otáčaním alebo nastavovaním, a spolu s RAM® "ball" tak poskytujú flexibilné montážne riešenie. Uistite sa, že ergonomika vášho montážneho riešenia je pohodlná a bezpečne upevnite zariadenie aj v ťažko dostupných priestoroch. RAM systémy vynikajú svojou variabilitou vďaka patentovanému systému guľových čapov a ramien sa svorkami. Vyberte si z našej ponuky také rameno, ktoré najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu a vašim špecifickým požiadavkám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ramená k držiakom RAM Mounts

16.1.2021  Ramená k držiakom RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts obsahujú dvojitý guľový a zásuvkový systém, ktorý umožňuje modularitu a nastaviteľnosť. Ramená spájajú základňu s prístrojom a sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach, čím umožňujú ergonomickú inštaláciu. Tieto špičkové držiaky slúžia pre kabíny veľkých aj malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných automobilov, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, ďalej tiež pre vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidné vozíky a ďalšie. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Podstavca k držiakom RAM Mounts

12.1.2021  Podstavca k držiakom RAM Mounts

Ponúkame široký výber podstavcov od spoločnosti RAM Mounts. Z našej ponuky si vyberiete podľa typu uchyteného zariadenia aj konkrétne aplikácie, napr. podstavec na strop vysokozdvižného vozíka, kruhová svorka apod. Základným cieľom produktov RAM Mount je bezpečné uchytenie elektronických prístrojov všade tam, kde je potreba. Dôraz je preto kladený na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Podstavce je možné využiť v akomkoľvek odvetví, najmä však v skladoch, vo výrobe a v doprave a logistike.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...