Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

23.10.2017  Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

Čítačka čiarových kódov DS4308-XD je vybavená pokročilou technológiou skenovania, ktorá zvláda zachytiť 1D a 2D kódy aj priame značky vytlačené na doskách plošných spojov a ďalších komponentoch. Špičková technológia zameriavanie uľahčuje presné zacielenie aj pre najmenší a najhustejší čiarové kódy. Schopnosť skenovať tiež štandardné čiarové kódy vytlačené na papierových štítkoch prináša mimoriadnu hodnotu - získate skener, ktorý dokáže vykonávať dvojnásobnú prácu na výrobnej linke i mimo nej.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CK75

23.10.2017  Mobilný terminál Honeywell CK75

Mobilný terminál CK75 je menší a ľahší ako ostatné produkty v rovnakej triede a je optimalizovaný pre skladové a distribučné prostredí s priemyselnými materiálmi. Ponúka perfektnú rovnováhu medzi robustnosťou a pracovným cyklom spolu s funkciami, ktoré umožňujú flexibilitu a obratnosť aj v extrémnych podmienkach. Využitie mobilného počítača CK75 môžete rozšíriť do chladiarenského a mraziarenského prostredia s verziou Cold Storage, ktorá obsahuje ohrievač dotykovej obrazovky a skenovacieho okna.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS8110

23.10.2017  Stacionárny snímač Datalogic DS8110

Stacionárny snímač čiarových kódov Datalogic DS 8110 je zariadenie schopné efektívne načítať kódy v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach. Je navrhnuté pre uspokojenie aj najnáročnejšie aplikácie v oblasti triedenia zásielok a manipuláciu s batožinou. Použitá technológia DST (Digital Signal Technology) predstavuje míľnik na trhu Auto -id a skener DS8100 je preto schopný identifikovať aj zdanlivo nečitateľné kódy. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne plastových kariet

23.10.2017  Tlačiarne plastových kariet

Ponúkame široký výber tlačiarní plastových kariet od spoločnosti Zebra - cenovo výhodné tlačiarne kariet, výkonné tlačiarne kariet, bezpečnostné tlačiarne kariet a retransferové tlačiarne kariet. Voliteľné vybavenie môže zahŕňať možnosť pripojenia do siete ethernet, kódovanie čipových a magnetických kariet či RFID kariet štandardu UHF Gen 2, alebo lamináciu pre zvýšenie ochrany a životnosti kariet. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScan PM9100

22.10.2017  Čítačka kódov Datalogic PowerScan PM9100

PowerScan PM9100 je priemyselná čítačka, ktorá do sveta automatickej identifikácie prináša inovatívnu technológiu. Ide o zelený laserový systém pre získavanie informácií založený na priekopníckom miniaturizované skenovacom stroji s vynikajúcou schopnosťou dekódovať čiarové kódy. Je vybavená exkluzívnou technológiou 3GL pre vynikajúcu spätnú väzbu. Zariadenie je založené na technológii STAR Cordless System™ 2.0, čo je úzkopásmový rádiový systém, ktorý ponúka škálovateľné riešenia.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

22.10.2017  Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

Dotykový mobilný terminál Zebra TC51 / TC56 stavaný pre nový podnikateľský svet s priemyselným dizajnom, ktorý vyzerá ako najobľúbenejší vreckový smartphone, splní očakávania vašich pracovníkov, spolu s trvanlivosťou, funkciami podnikovej triedy, napájaním, bezpečnosťou a ovládateľnosťou, ktorú váš podnik vyžaduje. Navyše s mnohými jedinečnými funkciami od Zebry získate dotykový počítač, ktorý je naozaj vo svojej vlastnej triede.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska Zebra Z 3400

22.10.2017  Farbiaca páska Zebra Z 3400

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska pre cenovo citlivé aplikácie. Ponúka vysokú odolnosť, kvalitu a životnosť tlače čiarových kódov. Vyznačuje sa veľmi ostrým a jasnou čitateľnou tlačou aj pri použití malých fontov a grafiky. Rýchlosť tlače pri použití tejto pásky môže byť až 200 mm / s Je to najviac rozšírená a najpredávanejšie farbiaca páska tejto kategórie. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné tlačiarne Honeywell RP Series

21.10.2017  Mobilné tlačiarne Honeywell RP Series

Mobilné tlačiarne etikiet Honeywell RP Series ponúkajú najdokonalejší a najspoľahlivejší výkon pre účtovanie trás, priame dodávky, citačný tlač, potvrdenie o prenájme áut a terénnych pracovníkov. Tlačiarne sú navrhnuté tak, aby odolali drsným podmienkam (vystavenie prachu a vode, vibrácie) a poskytujú roky spoľahlivej tepelnej tlače účteniek a etikiet. Rad tlačiarní RP je dodávaná v rôznych šírkach tlači, aby vyhovovala vašej konkrétnej aplikácii.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic Matrix 210N

21.10.2017  Stacionárný snímač Datalogic Matrix 210N

Stacionárny snímač 1D a 2D kódov Matrix 210N od spoločnosti Datalogic je zariadenie disponujúci extrémne výkonnú čítačkou a integrovaným Ethernetom. Vďaka schopnosti zachytiť až 60 snímok za sekundu a flexibilnému osvetľovači je kvalita skenovania kódov nadpriemerne vysoká. Bezkonkurenčná dekódovacie knižnice bežiaci na vysokorýchlostné hardvérovej platforme umožňujú vysokú rýchlosť dekódovanie a skvelý výkon. Vysoká priepustnosť systému zabezpečuje celkovú efektivitu výroby.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h Color

21.10.2017  Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h Color

Snímač čiarových kódov Honeywell Xenon 1902h Color umožňuje zdravotníkom čítať vysoko kontrastné kódy, ktoré boli predtým nečitateľné, napr červený kód na bielom pozadí. Okrem toho odstraňuje nutnosť používať samostatný digitálny fotoaparát a externé pamäťové médium pre záznam a prenos farby obrazu, čo umožňuje efektívnejšie pracovné postupy a zvýšenie produktivity, ako aj ochranu citlivých dát pacientov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

20.10.2017  Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

Datalogic PowerScan PBT9100 je priemyselná bluetoothová čítačka kódov s úplne novou inovatívnou technológiou, ktorá poskytuje inovatívne LED zelenú skenovacej linku, ktorá implementuje definíciu lasera a výhody lineárneho snímača. Zelené skenovacie svetlo sa ukázalo ako najpohodlnejšie farba pre oči pracovníka. Zariadenie je vybavené štandardnou bezdrôtovou technológiou Bluetooth kombinovanú s vynikajúcou spoľahlivosťou a čítacími výkony a poskytuje tak kompletné riešenie pre skladové aplikácie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Rhino II

20.10.2017  Mobilný terminál Datalogic Rhino II

Datalogic Rhino II je mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku, ktorý je k dispozícii v rozmeroch 10" a 12". Jeho uzavretá konštrukcia a trieda krytia IP65/IP67 zabezpečujú prevádzku aj v tých najťažších podmienkach, čím nastavujú vysoký štandard pre využitie v skladoch. Zvláštny model s integrovaným ohrievačom displeja zároveň umožňuje použitie v chladnom prostredí. Kapacitné dotykové modely sú vybavené 3 mm antireflexným sklom a je možné ich teda používať aj v rukaviciach.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolné tlačiarne etikiet Zebra G-Series

20.10.2017  Stolné tlačiarne etikiet Zebra G-Series

Tlačiarne rady G-Series, od základných modelov GK až po model GX vybavený radou funkcií, predstavujú spoľahlivú, odolnú a flexibilné stolné tlačiarne pre každú tlačovú aplikáciu a rozpočet. Model GK radu G-Series, navrhnutý s dôrazom na odolnosť a spoľahlivosť, predstavuje najlepšiu voľbu zo všetkých základných stolných termálnych tlačiarní, špičkový model GX vyhovie potrebám celej rady odvetví a aplikácií. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS1500

20.10.2017  Stacionárny snímač Datalogic DS1500

Datalogic DS1500 je stacionárny snímač čiarových kódov. Kombinácia veľmi malých rozmerov s vysokou čítacie rýchlosťou robí snímače vhodnými pre náročné OEM aplikácie. Vstavaný rekonštrukčný algoritmus podporuje snímanie aj dekódovanie poškodených alebo zle vytlačených štítkov. Prednosťou stacionárneho snímača DS1500 je jednoduchá inštalácia a konfigurácia a snímacia rýchlosť je 1200 skenov/s. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Honeywell PR2/PR3

19.10.2017  Mobilná tlačiareň Honeywell PR2/PR3

Mobilná tlačiareň etikiet Honeywell PR2/PR3 bola špeciálne navrhnutá pre profesionálnych terénnych pracovníkov, ktorí oceňujú celodenné pohodlie a potrebujú k svojej práci odolné a výkonné zariadenie. Ľahká a kompaktná tlačiareň sa pre túto pracovnú silu dokonale hodí. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach: menšia PR2 je vysoká 103 mm a väčšie PR3 má výšku 127 mm. Obe verzie tejto tlačiarne prináša vďaka svojej rýchlosti a kompaktnosti konkurenčnú výhodu. Sú ideálne pre tlač faktúr v teréne.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...