Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Mobilný terminál Honeywell Thor VM1A

18.11.2019  Mobilný terminál Honeywell Thor VM1A

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Thor VM1A kombinuje všetky ľahko ovládateľné funkcie populárnych modelov VM1 a CV41 s výhodami platformy Mobility Edge a zaručuje jednoduché nasadenie, optimalizovaný výkon, predĺženú životnosť a nižšie náklady na vlastníctvo. Je vybavený operačným systémom Android, ktorý je možný upgradovať zo systému Android O na Android R. Thor VM1A pomáha udržiavať materiál a výrobky v pohybe a je schopný udržať krok s pracovnou silou po celý deň. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD

18.11.2019  Čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD

Ručná čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD umožňuje laserové skenovanie v prémiovej kvalite. Jej silnými stránkami sú prepracovaný ergonomický tvar, dlhá životnosť a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Je ideálna pre výrobcov elektroniky, ktorí potrebujú skenovať 1D kódy s vysokou hustotou. Ponúka výkon a funkcie potrebné k neustálemu zvyšovaniu produktivity. Vďaka jednoduchému a príjemnému použitiu je toto zariadenie disponujúci vyváženým pomerom cena-výkon výhodnou investíciou. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač kódov Intermec SR61

17.11.2019  Ručný snímač kódov Intermec SR61

Ručný bezdrôtový priemyselný snímač Intermec SR61 ponúka široký výber čítacie technológie (Laser, Vista, Area Imager), ktorá umožňuje snímať čiarové kódy až zo vzdialenosti 11 metrov. Vzhľadom k tomu, že využíva Bluetooth technológiu, je použiteľný aj so štandardným počítačom alebo iným zariadením s podporou BT. Snímač SR61 je určený pre prevádzku v najnáročnejších priemyselných aplikáciách. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Joya Touch A6 HC

17.11.2019  Mobilný terminál Joya Touch A6 HC

Datalogic Joya Touch A6 HC je mobilný terminál určený pre zdravotníctvo, ktorý optimalizuje návratnosť investícií. Tá je zabezpečená najmä vďaka starostlivosti o pacienta na lôžku, príjme pacientov, podávanie liekov, zberu a zdieľanie dát a mnohých ďalších činnostiach. Terminál je k dispozícii v 2 verziách: vrecková verzia pripomínajúca smartphone či verzia s pištoľovou rukoväťou s pohodlnou spúšťou. Užívatelia si môžu ľahko zmeniť jednotlivé verzie a prispôsobiť sa aplikáciám. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 3

17.11.2019  Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 3

Zebra ZXP Series 3 je cenovo výhodná tlačiareň plastových kariet, ktorá ponúka veľmi veľa funkcií a vynikajúcu kvalitu tlače za nízke obstarávacie náklady. Séria ZXP 3 poskytuje vysoko kvalitnú plnofarebnú aj čiernobielu tlač na jednostranné alebo obojstranné plastové karty. Ovládanie tlačiarní ZXP Series 3 je tiež zjednodušené vďaka intuitívnemu dizajnu a farebným dotykovým bodom. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Overlaye a laminovacie materiály Zebra

17.11.2019  Overlaye a laminovacie materiály Zebra

Ponúkame bezpečnostné overlaye a laminovacie materiály Zebra True Secure™, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre ochranu plastových kariet proti falšovaniu, pozmeňovaniu či kopírovaniu. Použitím týchto ochranných materiálov predĺžite životnosť kariet - zamedzujú blednutiu obrazu a zároveň zvyšujú odolnosť kariet. Bezpečnostné overlaye dokážu obmedziť falšovania kariet pomocou bezpečnostných funkcií laminácie. S vašimi konkrétnymi požiadavkami kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska KCVE - vosk

16.11.2019  Farbiaca páska KCVE - vosk

KCVE je termotransferová vosková farbiaca páska s nízkou energetickou náročnosťou na tlačovú hlavu. Je najvýhodnejším riešením pre aplikácie na papierové samolepiace materiály (matné i pololesklé). Je vhodná pre použitie v potravinárskom priemysle, logistike či skladovom hospodárstve. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, naši vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače kódov Zebra DS9900HD Series

16.11.2019  Snímače kódov Zebra DS9900HD Series

Zebra prichádza s radom snímačov DS9900HD, ktorý je navrhnutý pre prostredie laboratórií. Snímače si ľahko poradí s kódmi, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v zdravotníckom prostredí, či už sa jedná o veľmi malé, husté, zakrivené, farebné aj poškodené kódy. Hybridný dizajn snímačov navyše umožňuje ručné aj hands-free snímanie, pričom je možné medzi týmito režimami ľahko prepnúť. Model DS9908HD umožňuje tiež čítanie aj zápis prostredníctvom technológie RFID. Kontaktujte nás alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Joya Touch A6

16.11.2019  Mobilný terminál Datalogic Joya Touch A6

Mobilný terminál Datalogic Joya Touch A6 určený pre maloobchodný predaj optimalizuje návratnosť investícií. Je vhodný pre aplikácie v oblasti samoobslužných obchodov, riadenie prístupu atď. Je dostupný v dvoch typoch: vrecková verzia pripomínajúca smartphone a verzia s pištoľovou rukoväťou s pohodlnou spúšťou. Užívatelia si môžu jednoducho zmeniť z jednej verzie do druhej a prispôsobiť sa tak aplikáciám alebo používateľským preferenciám. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 inside

16.11.2019  Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 inside

Cenovo dostupná mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 inside prináša veľkú hodnotu do maloobchodu. Mobilné možnosti tlače v maloobchodnom predaji majú priamy vplyv na kvalitu poskytovaných služieb i celkovú produktivitu. Pracovníci môžu vďaka rýchlej tlači štítkov rýchlejšie a presnejšie vykonávať kontroly tovaru v regáloch. Zároveň majú viac času na pomoc zákazníkom a zabraňujú nákladným cenovým chybám. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra HC100 tlačiareň ID náramkov

15.11.2019  Zebra HC100 tlačiareň ID náramkov

Tlačiareň identifikačných náramkov na zápästie Zebra HC100 nájde uplatnenie predovšetkým v zdravotníctve a zábavnom priemysle. Prednosťou tlačiarne HC100 je jednoduchosť obsluhy a rýchla pripravenosť tlače. Tlačiareň vie automaticky detekovať cartridge a vykonať kalibráciu. Dostupné sú taktiež Zebra pásky, ktoré sú priamo z výroby ošetrené antibakteriálnou vrstvou. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov na prst Zebra RS 6000

15.11.2019  Čítačka kódov na prst Zebra RS 6000

Čítačka kódov na prst Zebra RS6000 poskytuje svojim pracovníkom vynikajúce technológie a posúva produktivitu na vyššiu úroveň. Spoľahlivo funguje predovšetkým v skladoch a výrobných závodoch - vnútri, na nakladacej rampe alebo tiež v mrazničke. Zamestnanci môžu čítať kódy rýchlejšie a takmer štyrikrát ďalej než konkurenčné skenery tohto typu. Navyše vydrží aj v tých najnáročnejších skladových a výrobných prostrediach. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g-bf

15.11.2019  Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g-bf

Laserový snímač čiarových kódov Honeywell Voyager 1202g-bf obsahuje prelomovú technológiu "battery-free". Tá ponúka bezdrôtovú technológiu Bluetooth, a tým sa eliminuje dlhá doba potrebná na nabíjanie klasických batérií. Bluetooth Class 2 Radio navyše používateľom poskytuje slobodu až do vzdialenosti 10 m od základne v typickom pracovnom prostred. Pre väčšie pohodlie "paging systém" aktivuje sluchové signály, ktoré pomáhajú nájsť stratený skener. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC52-HC

14.11.2019  Mobilný terminál Zebra TC52-HC

Mobilný terminál Zebra TC52-HC prináša novú platformu a nové možnosti v jedinečnom zariadení pre zdravotníkov. Disponuje funkciami pre poskytovanie starostlivosti najvyššej kvality, ako je jednoduchá komunikácia prostredníctvom VoIP hovorov, zabezpečené posielanie správ, skenovanie tlačených aj elektronických 1D a 2D kódov, jednoduché ovládanie operačného systému Android, výkonné pripojenie cez WiFi. Zariadenie je navrhnuté tak, aby bola minimalizovaná miesta prenosu baktérií. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic AL5010

14.11.2019  Stacionárný snímač Datalogic AL5010

Stacionárny snímač Datalogic AL5010 je vysoko výkonná laserová čítačka s integrovanou kontrolnou technológiou, ktorá spĺňa požiadavky súčasných aj nových automatizovaných zariadení. Vďaka rýchlosti čítania až 1200 snímok za sekundu podporuje aplikácie, v ktorých sú potrebné veľmi vysoké rýchlosti načítavania či skenovanie malých čiarových kódov. Technológia DRX umožňuje hladké skenovanie poškodených aj nečitateľných etikiet. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...