Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Tlačiareň etikiet Zebra QLn Healthcare

20.2.2020  Tlačiareň etikiet Zebra QLn Healthcare

Mobilné tlačiarne etikiet Zebra QLn Series Healthcare sú veľmi malé a dostatočne ľahké zariadení, ktoré môžu pracovníci ľahko prenášať na opasku alebo vozíku, a štítky tlačiť priamo v mieste starostlivosti o pacienta. Tieto užívateľsky prívetivé tlačiarne sú špeciálne navrhnuté pre potreby zdravotníckeho prostredia - sú odolné voči dezinfekčným prostriedkom, pričom je možné ich ľahko a rýchlo vyčistiť pred každým použitím. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač konektivity Datalogic CBX100

20.2.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX100

Snímač konektivity Datalogic CBX100 je priemyselný prepojovací box určený na urýchlenie inštalácie, konfigurácie a údržby snímačov 1D a 2D kódov. CBX100 má mimoriadne nízke náklady na vlastníctvo, pretože skracuje dobu inštalácie a v prípade potreby výmeny zariadenia minimalizuje prestoje. Otvorená architektúra umožňuje pripojenie k protokolom Ethernet TCP/IP, DeviceNet, Profibus, Ethernet/IP a ďalším bežným sieťam. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Elf

20.2.2020  Mobilný terminál Datalogic Elf

Mobilný terminál Datalogic Elf prežije vďaka svojej robustnej konštrukcii nechcené pády na betón aj vystavení pôsobeniu vody a prachu. Spoločnosti Datalogic sa podarilo zahrnúť do terminálu Elf značné množstvo funkcií, pritom však zostal zachovaný kompaktný rozmer pre jednoduché použitie v jednej ruke. Terminál ponúka výkonný procesor, 256 MB RAM pamäť, 3 MPx fotoabarát a snímač 1D a 2D kódov. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra CS4070

19.2.2020  Snímač kódov Zebra CS4070

Snímač čiarových kódov Zebra CS4070 je ideálnym spoločníkom pre chytré telefóny, tablety, notebooky a ďalšie zariadenia, ktoré neumožňujú intenzívne snímanie. Jedná sa o vreckové zariadenie s najvyspelejšou technológiou, ktoré je schopné zachytiť prakticky akýkoľvek čiarový kód v akomkoľvek stave - či už je kód špinavý, poškodený alebo poškrabaný. Toto zariadenie má prevádzkovú teplotu 0-40 °C a odolnosť voči pádu z výšky až 1,5 m. Trieda krytia je IP42. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolová tlačiareň etikiet Honeywell PC42

19.2.2020  Stolová tlačiareň etikiet Honeywell PC42

Cenovo dostupná a užívateľsky prívetivá stolová tlačiareň etikiet Honeywell PC42t je mimoriadne kompaktná a ľahko ovládateľná. Navyše vďaka jednoduchej inštalácii je veľmi rýchlo pripravená na tlač. Umožňuje štandardné pripojenie cez USB, voliteľne cez Ethernet a RS232. Prijateľná obstarávacia cena a moderné prvky z nej robí chytré riešenie pre malé a stredné podniky, ktoré chcú zlepšiť produktivitu výrobných operácií. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic DS2200

19.2.2020  Stacionárný snímač Datalogic DS2200

Ultra kompaktný laserový stacionárný snímač čiarového kódu so zabudovaným dekodérom Datalogic DS2200 ponúka rýchlosť snímania 500 až 2000 skenov/s a čítaciu vzdialenosť 40 až 200 mm. Umožňuje pripojenie cez RS232/RS485. Trieda krytia je IP65. Tento stacionárny snímač čiarového kódu sa hodí napríklad pre vysokorýchlostné spracovanie dokumentov, sledovanie výroby alebo verifikáciu etikiet. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím odborníkov vám poradí!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Skorpio X3

19.2.2020  Mobilný terminál Datalogic Skorpio X3

Mobilný terminál Datalogic Skorpio X3 je vybavený najväčším farebným dotykovým displejom vo svojej triede, čím umožňuje svojim užívateľom pracovať oveľa efektívnejšie. Možnosť výberu z troch rôznych klávesníc (50, 38 a 28 tlačidlové) zaručuje veľmi rýchle vkladanie dat do systému. Operačný systém je taktiež voliteľný - vybrať si môžete medzi štandardnym Microsoft Windows Embedded Handheld 6,5 alebo Windows CE 6.0. Tento odolný mobilný počítač sa hodí najmä pre maloobchod, predajne alebo sklady.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čiarových kódov Zebra DS457

18.2.2020  Snímač čiarových kódov Zebra DS457

Snímač 1D a 2D kódov Zebra DS457 disponuje skvelou digitálnou zobrazovacou technológiou a poskytuje mimoriadnu rýchlosť snímania bez ohľadu na to, či sú kódy tlačené na papierové etikete, vyryté do produktu alebo zobrazené na mobilnom telefóne v digitálnej podobe. Vďaka svojim malým rozmerom sa hodí takmer do všetkých priestorov bez akéhokoľvek obmedzenia. Všesmerový snímač DS457 s jasným centrálnym bodom zaisťuje rýchle a presné skenovanie aj v tom najjasnejšom osvetlení. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D

18.2.2020  Skener Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D

Bezdrôtové snímače kódov Datalogic Gryphon I GBT4500 2D a GM4500 2D sa vyznačujú elegantným a špičkovým dizajnom, bezkonkurenčnou ergonómiou a hodia sa pre širokú škálu aplikácií. Tieto skenery sú vybavené technológiou pre bezdrôtové nabíjanie, ktorá prináša mimoriadnu flexibilitu, zvyšuje spoľahlivosť celého riešenia a prináša nízke náklady na vlastníctvo. Vďaka megapixelovému senzoru poskytujú snímače Gryphon I GBT/GM4500 2D vynikajúci výkon pri čítaní 1D i 2D kódov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 1990L

18.2.2020  Open frame monitor Elo 1990L

Open frame monitor Elo 1990L s 19" dotykovým displejom prináša stabilnú prevádzku, vynikajúcu čistotu obrazu a vysokú priepustnosť svetla. Vďaka tomu zaručuje presnú dotykovú odozvu a živý obraz. Monitor je vybavený technológiou single-touch na princípe SAW a možno ho ovládať aj v rukaviciach. Elo 1990L sa uplatní pri vytváraní kioskov alebo samoobslužných maloobchodných systémov. Hodí sa takisto pre zábavné aplikácie a kasína či priemyselné automatizácie. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

17.2.2020  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Pultový prezentačný snímač čiarových kódov s váhou Honeywell Stratos 2400 zvyšuje produktivitu práce aj vo veľmi náročných aplikáciách. Dokáže čítať nekvalitné čiarové kódy aj kódy s vysokou hustotou a zaisťuje nepretržitú prevádzku a zároveň nízke náklady na údržbu. Stratos 2400 maximalizuje návratnosť investícií prostredníctvom analytických nástrojov pre sledovanie a správu aplikácií - StratosSTATS a StratosSCHOOL. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra WT41N0

17.2.2020  Mobilný terminál Zebra WT41N0

Nositeľný mobilný terminál Zebra WT41N0 pomáha zvyšovať produktivitu a eliminovať chyby nielen v skladoch a distribučných centrách. Keď pracovníci manipulujú s balíkmi a materiálom skrze sklad, je výhodné, aby mali k dispozícii kvalitné zariadenie riadené hlasom. Nositeľný terminál umožňuje vykonávať prácu rýchlejšie v akejkoľvek časti skladu - vrátane mrazničky. Je možné ho umiestniť na rameno či bok a ruky a oči zostávajú voľné pre manipuláciu s predmetmi. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače Datalogic Gryphon 4500-HC 2D

17.2.2020  Snímače Datalogic Gryphon 4500-HC 2D

Snímače Datalogic Gryphon 4500-HC 2D Series sú špeciálne navrhnuté pre využitie v zdravotníctve. Tieto snímače vedia prečítať prakticky akýkoľvek 1D či 2D kód, a to aj z LCD monitora, smartphonu alebo iného mobilného zariadenia. Zároveň sú vybavené antimikrobiálnym obalom odolným voči každodennému čisteniu drsnými dezinfekčnými prostriedkami. K dispozícii je drôtový model GD4500-HC 2D a bezdrôtové modely GM4500-HC 2D a GBT4500-HC 2D, ktoré sú navyše vybavené technológiou bezdrôtového nabíjania.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čiarových kódov Honeywell 3820

16.2.2020  Snímač čiarových kódov Honeywell 3820

Bezdrôtový lineárny snímač čiarových kódov Honeywell 3820 ponúka jedinečnú technológiu Adaptus® Imaging Technology 5.0 a bezdrôtové Bluetooth pripojenie umožňujúce neobmedzený pohyb na pracovisku. Zariadenie je veľmi odolné, a preto vhodné aj pre náročnejšie užívateľské zaobchádzanie. Snímač 3820 nájde využitie predovšetkým v maloobchode a službách. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic Mobile

16.2.2020  Mobilné terminály Datalogic Mobile

Mobilné počítače a snímače čiarového kódu od spoločnosti Datalogic sa radí medzi špičku na trhu. Tieto produkty nájdu využitie predovšetkým v oblastiach skladovania, maloobchode a pre zber dát či komunikáciu mobilných pracovníkov. Pre viac informácií o našej ponuke mobilných terminálov Datalogic navšitvte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím vyškolených a certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom vhodného zariadenia podľa vašich konkréních požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...