Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Text je preložený automatickým prekladačom.
Dverové telefón

21.7.2019  Dverové telefón

Dverný telefón je ideálnym riešením pre zjednodušenie vstupu a zvýšenie bezpečnosti Vašej budovy. Komunikátor je dodávaný v modernom celonerezovom prevedení, vrátane zabudované bezpečnostné kamery a čítačky bezkontaktných kariet pre zabezpečenie budov.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 Series

21.7.2019  Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 Series

Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 vyniká predovšetkým v rýchlosti tlače, kvalite tlače aj možnostiach pripojenia. Bola navrhnutá pre jednoduché používanie, ponúka intuitívne LCD užívateľské rozhranie a jednoduché načítanie. Tlačiareň ZT400 sa štandardne dodáva s rozsiahlou sadou pokročilých funkcií, ktoré zaistia, že tlačiareň vždy vyhovie všetkým potrebám ako teraz tak aj v budúcnosti. ZT400 obsahuje inovatívny operačný systém Zebra's Link-OS. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin CT50

21.7.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin CT50

Honeywell Dolphin CT50 je mobilný terminál, ktorý maximalizuje efektivitu a možnosti zberu dát v podnikových aplikáciách. S podporou operačných systémov Windows a Android uspokojí aj náročných zákazníkov, ktorí pracujú v teréne, a urýchli tak celkovú flexibilitu obchodných činností a zníži celkové náklady. Najmodernejšie technológie uľahčujú prenosy veľkých súborov aj vzdialený prístup k podnikovým aplikáciám, čo umožňuje efektívne riadiť širokú škálu úloh v predajném cyklu. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

21.7.2019  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 je ideálnym vstupným zariadením do sveta strojového videnia. Pomocou intuitívneho rozhrania môžete jednoducho nastaviť danú aplikáciu cez ethernetové rozhranie. Je dostaniu v štyroch verziách podľa nárokov aplikácie a požiadaviek na jeho schopnosti: Rozpoznávanie objektov (OBJ), Pokročilé rozpoznávanie objektů (AOR), Identifikácia (čiarové kódy) (ID), Profesionálna verzia (PRO). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-SR

21.7.2019  Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-SR

Bezdrôtový ručný snímač čiarových kódov Zebra DS6878-SR dokáže zachytiť všetky bežne používané kódy na klasických štítkoch aj na displejoch mobilných telefónov, čím umožňuje kompletný zber dát. Snímač dokáže mimoriadne rýchlo zachytiť aj poškodené či nekvalitné kódy. Navyše obsahuje patent rýchle pulzné iluminácie, ktorý dodáva svetlo potrebné na zachytenie kódov v prakticky akomkoľvek type osvetlenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

20.7.2019  Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42 je navrhnutá pre zlepšenie kvality priame dodávky a Field Service. Unikátna konštrukcia tlačiarne zabezpečuje jej jednoduché použitie, pričom táto vlastnosť je veľmi dôležitá pre vodiča zabezpečujúceho dodávkové služby, ktorý absolvuje cesty s mnohými zastávkami a stretáva sa so sťaženými pracovnými podmienkami. Vďaka špeciálnej nabíjačke je možné nabíjať 4 tlačiarne zároveň, pričom nie je vyžadovaný nabíjací kábel. Kontaktujte nás, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

20.7.2019  Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 je všestranný mobilný terminál s odnímateľnou klávesnicou, ktorý slúži ako náhrada za notebook, tablet aj terminál pre pripojenie k vozíku. Je odolný voči prachu, vode, nárazom, vibráciám aj extrémnym teplotám vyskytujúcim sa v priemyselnom prostredí. Pracovníci ocenia predovšetkým jednoduchosť použitia jediného zariadenia bez ohľadu na to, koľko pracovísk musia počas jednej zmeny vystriedať. Príslušenstvo je možné zdieľať s ostatnými zariadeniami radu L10. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Honeywell MS5145 Eclipse

19.7.2019  Ručný snímač Honeywell MS5145 Eclipse

Honeywell MS5145 sa vďaka pokrokovému snímacímu systému CodeGate radí medzi kvalitné ručné jednolúčové laserové snímače. Patentovaná technológia aktivuje laserový lúč pre zameranie čiarového kódu a stlačením tlačidla CodeGate začne prenos dát z čiarového kódu. Ručný laserový snímač Honeywell MS5145 nájde uplatnenie v maloobchode alebo ľahkom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

19.7.2019  Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51 pomáha pracovníkom pracovať efektívnejšie a stihnúť viac za menej času. Terminál je vybavený rýchlym procesorom Qualcomm Snapdragon SDM450, výkonným skenerom, 5" dotykovým displejom, intuitívnym rozhraním a 4000 mAh lítium-iónovou batériou. Tenký a ľahký dizajn umožňuje pohodlné nosenie po celý deň. EDA51 je ideálnym riešením pre zvýšenie produktivity v oblasti maloobchodného predaja, distribúcie, priamych dodávok či terénnych služieb. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

19.7.2019  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 je najmenší ultrakompaktný snímač 1D a 2D kódov na trhu. Ponúka zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 je ideálny pre využitie v chemickom či biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle a tiež pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

18.7.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e je univerzálne multimodálne zariadenie, prinášajúce provízne zisky a flexibilitu pre podnik. Terminál má elegantný vreckový dizajn a je dostatočne odolný pre použitie v náročných prevádzkových podmienkach. Je efektívny a ponúka nižšie náklady na vlastníctvo oproti tradičným jednoúčelových zariadením. Disponuje 4,3"dotykovým displejom Corning Gorilla Glass, ktorý je viditeľný aj za slnečného svetla. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačové pásky True Colours ®

18.7.2019  Tlačové pásky True Colours ®

Tlačové pásky True Colours® a retransferový film pre tlačiarne plastových kariet od spoločnosti Zebra poskytujú konzistentnú, vysokokvalitnú farebnú reprodukciu pre fotografie v žiarivých farbách, verné odtiene a ostré monochromatické čiarové kódy alebo text. Pre viac informácií z oblastí spotrebného materiálu pre tlačiarne plastových kariet Zebra kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky a poradí vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XPAD L10

18.7.2019  Mobilný terminál Zebra XPAD L10

Mobilný terminál Zebra XPAD L10 ponúka vyvážený dizajn, vylepšenú manipuláciu a vysokú odolnosť v náročných priemyselných podmienkach. Exkluzívna ergonómia a pevná rukoväť poskytujú mobilným pracovníkom pohodlie aj počas dlhých zmien a umožňujú rýchlejšie plnenie pracovných úloh. Tablet je odolný proti vlhkosti, vode, prachu, nepretržitým vibráciám a pádom z výšky až 1,8 m. Navyše poskytuje spoľahlivý výkon aj v extrémnych teplotách. Kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

17.7.2019  Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Datalogic PowerScan PD9500-RT je káblový snímač čiarových kódov vhodný pre stolové aplikácie. Jeho robustná mechanika zaručuje spoľahlivý a dlhodobý výkon v maloobchodných činnostiach. Snímač PD9500-RT vie čítať 1D aj 2D kódy. Rad ručných skenerov PowerScan Retail 9500 je navyše ako prvý na trhu schopný prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®, čím výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál ScanPal EDA60K

17.7.2019  Mobilný terminál ScanPal EDA60K

Mobilný terminál ScanPal EDA60K s robustným dizajnom ponúka dokonalú kombináciu funkcií pre rýchle zadávanie dát, zvýšenie produktivity a minimalizáciu prestojov. Operačný systém Android 7.1 a štvorjadrový procesor umožňujú bezproblémový multitasking a rýchly prístup k aplikáciám. Ergonomická klávesnica, dotyková multi-touch obrazovka a možnosť skenovania 1D a 2D kódov umožňujú ľahké zvládnutie pracovných tokov vyžadujúcich rýchle skenovanie a časté ručné zadávanie dát. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...