Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

24.5.2018  Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne plastových kariet Zebra ZXP Series 7 s inovatívnym dizajnom využívajú najnovšie technológie tlače a poskytujú vysoko kvalitnú potlač kariet. Ponúkajú rýchly a spoľahlivý výkon a zároveň prinášajú užívateľom mimoriadnu hodnotu tým, že znižujú celkové náklady na vlastníctvo tlačiarne. Zakladanie pásky je veľmi jednoduché a s farebne odlíšenými návody a jasným ovládaním LCD panelu je použitie zvládnuteľné takmer pre každého. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Gryphon I GM4100

24.5.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GM4100

Gryphon I GM4100 je odolný bezdrôtový lineárny snímač s extrémnou flexibilitou. Rádiová komunikácia pomocou bezdrôtového systému Datalogic STAR je kľúčové pre zvýšenie produktivity a flexibility na pracovisku. Snímač môže byť vybavený voliteľným displejom s blokom 3 tlačidiel, ktorý poskytuje informácie o stave batérie a indikuje pokrytie signálom. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic Mobile

24.5.2018  Mobilné terminály Datalogic Mobile

Mobilné počítače a snímače čiarového kódu od Datalogic Mobile sa radí medzi špičku na trhu. Tieto produkty sú využívané predovšetkým v oblastiach skladovania, maloobchode a pre zber dát či komunikáciu mobilných pracovníkov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ500

23.5.2018  Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ500

Vysoko výkonná mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ500 s patentovaným dizajnom poskyuje výnimočnú odolnosť a spoľahlivosť aj vo veľmi ťažkých podmienkach. Je optimalizovaná pre tlač účteniek a štítkov v mnohých aplikáciách, pričom vydržia otrasy, nárazy, vlhkosť aj iné extrémy, ktoré sú obvyklé v externých pracovných podmienkach. Je teda ideálny pre mobilných pracovníkov, ktoré sú závislí na maximálnej funkčnosti tlačiarne.Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic QuickScan Lite I QW2100

23.5.2018  Snímač Datalogic QuickScan Lite I QW2100

QuickScan Lite I QW2100 je malý a ľahký ručný snímač čiarových kódov v ergonomickom prevedení, vhodný pre každodenné používanie.Snímač ponúka skvelý čítací výkon pre 1D čiarových kódov s širokým uhlom snímania a hodí sa pre snímanie čiarových kódov na dokumentoch a účtoch. Skenovacie linka je tenší a jasnejší,čo užívateľom umožňuje snímať širokouhlé čiarové kódy,bez toho, aby užívateľ musel zväčšiť skenovaciu vzdialenosť.Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety a farbiace pásky

23.5.2018  Etikety a farbiace pásky

Ponúkame spotrebný materiál pre tlačiarne čiarových kódov: etikety, farbiace pásky, plastové karty, RFID tagy. Ponúkame etikety rôznych rozmerov a materiálov vrátane možnosti rozsiahlej farebnej škály a potlače. Okrem spotrebného materiálu nájdete v našom produktovom portfóliu hardvér aj softvér z oblasti automatickej identifikácie, všetko podľa priania zákazníka k jeho spokojnosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Informačný systém metrológie

23.5.2018  Informačný systém metrológie

Ponúkame komplexné služby v oblasti metrológie a systémov riadenia kvality, z tohto dôvodu nemôže v našom rozsahu služieb chýbať ani ponuka a implementácie informačného systému. Informačný systém metrológie QTREE-EM C/S je súčasťou produktového radu QTREE CAQ SYSTEMS a rieši evidenciu a kalibráciu meradiel. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám veľmi radi osvetlí detaily implementácie. Sme tu pre Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Multifunkčná tlačiareň a3 teraz za 1399€

23.5.2018  Multifunkčná tlačiareň a3 teraz za 1399€

Multifunkčná čiernobiela tlačiareň MP 2555SP s mesačným výkonom do 30.000 výtlačkov.
Zľava 300€! Akciová cena 1399€ bez DPH s 12 mesačnou zárukou resp. 120000 strán + možnosť dokúpenia rozšírenej záruky.

Firma: COPY OFFICE, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
BarTender - SW pre návrh a tlač etikiet

22.5.2018  BarTender - SW pre návrh a tlač etikiet

Ponúkame SW aplikáciu BarTender pre tlač etikiet, štítkov a RFID tagov, ktorá podporuje ako laserové, tak termálne tlačiarne. Pokročilá integrácia, rozšírené možnosti správy tlačiarní a pokročilé funkcie zabezpečenia sú len niektoré z príkladov výhod, ktoré vám tento najmodernejši softvér pre tlač etikiet prinesie. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čiarových kódov Zebra DS457

22.5.2018  Snímač čiarových kódov Zebra DS457

Zebra DS457 je snímač 1D a 2D kódov s výbornou digitálnou zobrazovaciou technológiou a poskytujúca skvelú rýchlosť snímania bez ohľadu na to, či sú kódy tlačené na papierové etikete, vyryté do produktu či zobrazené na mobilnom telefóne v digitálnej podobe. Vďaka jeho malým rozmerom sa hodí do väčšiny priestorov bez akéhokoľvek obmedzenia. Všesmerový snímač s jasným centrálnym bodom zaisťuje rýchle a presné skenovanie aj v najjasnejším osvetleniu. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

22.5.2018  Pultový snímač Honeywell Stratos 2400

Honeywell Stratos 2400 je pultový snímač čiarových kódov s váhou, ktorý zvyšuje produktivitu práce aj vo veľmi náročných aplikáciách. Vie čítať nekvalitné čiarové kódy aj kódy s vysokou hustotou, pričom zaisťuje nepretržitú prevádzku aj nízke náklady na údržbu. Tento snímač maximalizuje návratnosť investícií prostredníctvom analytických nástrojov StratosSTATS a StratosSCHOOL určených na sledovanie a správu aplikácií. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky Zebra Z 2300 - vosk

22.5.2018  Farbiace pásky Zebra Z 2300 - vosk

Táto vosková farbiaca páska vyniká svojou nízkou cenou a dobrou kvalitou tlače. Hodí sa prevažne pre tlač na obyčajný matný papier. Je vhodná pre tlač štandardne umiestnených čiarových kódov a je možné ju použiť na mnohé materiály - obyčajný matný papier (etikety, nekonečný pás), lesklý papier, PE (matný povrch PolyTrans). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra GT800

21.5.2018  Tlačiareň etikiet Zebra GT800

Tlačiareň Zebra GT800 je určená pre stredné objemy tlače a umožňuje vysoký výkon a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Vyžaduje menej častú výmenu farbiacej pásky (vďaka väčšej kapacite) a má jednoduchšie použitie v kombinácii so spoľahlivosťou a kompaktným dizajnom, a preto je ideálnou voľbou pre obchodné prostredie s malými tlačovými požiadavkami. Vďaka rýchlosť tlače až 127 mm/s výkonnému procesoru sú štítky spracovávané ľahko a rýchlo. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Intermec SG20 Healthcare

21.5.2018  Snímač kódov Intermec SG20 Healthcare

Intermec SG20 Healthcare je čítačka, ktorá podáva spoľahlivý výkon, pomáha eliminovať chyby a zlepšovať starostlivosť o pacientov. Či už na príjme, pri posteli pacienta, v laboratóriu či lekárni, zariadenia minimalizuje čas a úsilie potrebné na čítanie kódov. Tiež zvyšuje produktivitu a pomáha dokončiť proces verifikácie. Snímače kódov sú v zdravotníctve využívané pomerne dlho, ale väčšina je pomalá, nespoľahlivá a nevhodná pre zdravotníctvo. SG20 je však navrhnutý priamo pre nemocnice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

21.5.2018  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...