Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 1

22.10.2018  Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 1

Malá stolná tlačiareň plastových kariet Zebra ZXP Series 1 bola navrhnutá špeciálne pre zákazníkov, ktorí požadujú kvalitnú tlačiareň za skvelú cenu. Je ideálna pre jednostranný farebný aj čiernobiely potlač v malom objeme a jej veľkosť umožňuje umiestnenie do obmedzených priestorov. Tlačiareň kariet ZXP Series 1 nevyžaduje žiadnu technickú podporu či školenie užívateľov, vďaka farebným dotykovým bodom je jej ovládanie ľahké a veľmi intuitívne. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX FH

22.10.2018  Vosk-živicová farbiaca páska APX FH

Vosk-živicová farbiaca páska APX FH ponúka vysoký výkon v kombinácii s multikompatibilitou s rôznymi podkladmi. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače pre všetky druhy kódov, malých textov, veľkých znakov či log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR). Zloženie tejto pásky umožňuje potlač veľkého množstva podkladov od obalených papierov až po syntetické materiály. Tlačové výstupy navyše ponúkajú naozaj vysoký stupeň odolnosti voči oderu a oteru. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Zebra Symbol MiniScan MS954

22.10.2018  Snímač Zebra Symbol MiniScan MS954

Zebra Symbol MiniScan MS954 je kompaktný, odolný a vysoko výkonný snímač čiarových kódov, ktorý vie snímať všetky typy 1D kódov, vrátane zle vytlačených alebo nízko kontrastných kódov. Jedná sa o jednu z najmenších a najľahších čítačiek na trhu a pre maximálnu produktivitu umožňuje nastaviteľné skenovanie pod uhlami 47° a 35° s pracovným rozsahom viac ako 35 palců/88,9 cm. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Falcon X4

22.10.2018  Mobilný terminál Datalogic Falcon X4

Mobilný terminál Datalogic Falcon X4 je optimálnou voľbou pre všetky aplikácie, ktoré vyžadujú spoľahlivý mobilný zber dát - od obchodu po back office, od správy skladu po distribučné centrum, od 3PL (logistika tretej strany) až po vysledovateľnosť v intralogistice. Tento terminál disponuje špičkovou ergonómiou, intuitívnym užívateľským rozhraním, výpočtovou technológiou a technológiou pre zber dát a najlepšou robustnosťou vo svojej triede. Taktiež umožňuje snímať 1D aj 2D kódy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Memor X3

21.10.2018  Mobilný terminál Datalogic Memor X3

Malý, ľahký a odolný mobilný terminál Datalogic Memor X3 vie čítať 1D aj 2D kódy. Je vybavený OS Microsoft Windows CE 6.0 Core alebo CE 6.0 Pro, RAM pamäťou 256 MB (pre CE Pro) alebo 128 MB (pre CE Core), Flash pamäťou 512 MB ​​a slotom na SD kartu o veľkosti až 32 GB. Vďaka robustnej konštrukcii prežije aj nechcené pády do vody alebo prachu. Komunikácia je umožnená pomocou Wi-Fi či kábla alebo WPA a WPA2. Datalogic Memor X3 nájde uplatnenie v maloobchode, výrobe, doprave alebo logistike.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky pre potlač kariet

21.10.2018  Farbiace pásky pre potlač kariet

Tlačové pásky True Colours® a retransferový film od spoločnosti Zebra vám poskytnú konzistentnú, vysoko kvalitnú farebnú reprodukciu pre fotografie v žiarivých farbách, verné pleťové odtiene aj ostré monochromatické čiarové kódy a text. Na farbiace pásky TrueColours® pre potlač plastových kariet sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Náš tím certifikovaných odborníkov vám rád pomôže s výberom presne podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-HC

21.10.2018  Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-HC

Bezdrôtová čítačka čiarových kódov Zebra DS6878-HC (Health Care) s antibakteriálnou úpravou je určená pre zdravotníctvo. Umožňuje automatizovať zber dát, zvyšovať produktivitu pracovníkov a zefektívňovať každodenné procesy v izbách pacientov v nemocniciach, v laboratóriách či lekárňach. Jeho ergonomický dizajn sa snúbi so spoľahlivým a rýchlym zachytávaním kódov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Metalické a optické siete

21.10.2018  Metalické a optické siete

Zabezpečíme pre vás spoľahlivý a rýchly prenos dát prostredníctvom dátových metalických a optických sietí. Realizujeme komplexný servis od zistenia potrieb klienta, prípravy cenového rozsahu, až po odovzdanie plne funkčnej siete. V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu, máme mnoho praktických skúseností a odborných znalostí. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi vám všetko podrobne vysvetlíme. Tešíme sa na vaše otázky.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne plastových kariet

20.10.2018  Tlačiarne plastových kariet

Ponúkame široký výber tlačiarní plastových kariet od spoločnosti Zebra - cenovo výhodné tlačiarne kariet, výkonné tlačiarne kariet, bezpečnostné tlačiarne kariet a retransferové tlačiarne kariet. Voliteľné vybavenie môže zahŕňať možnosť pripojenia do siete ethernet, kódovanie čipových a magnetických kariet či RFID kariet štandardu UHF Gen 2, alebo lamináciu pre zvýšenie ochrany a životnosti kariet. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

19.10.2018  Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

Čítačka čiarových kódov DS4308-XD je vybavená pokročilou technológiou skenovania, ktorá zvláda zachytiť 1D a 2D kódy aj priame značky vytlačené na doskách plošných spojov a ďalších komponentoch. Špičková technológia zameriavanie uľahčuje presné zacielenie aj pre najmenší a najhustejší čiarové kódy. Schopnosť skenovať tiež štandardné čiarové kódy vytlačené na papierových štítkoch prináša mimoriadnu hodnotu - získate skener, ktorý dokáže vykonávať dvojnásobnú prácu na výrobnej linke i mimo nej.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Software Zebra Designer Pro

19.10.2018  Software Zebra Designer Pro

ZebraDesigner Pro je softvér pre návrh a tlač etikiet s čiarovým kódom určený pre tlačiarne Zebra. Program intuitívneho rozhrania podstatne uľahčuje návrh etikety. Súčasťou je aj nástroj pre inštaláciu ovládačov tlačiarní, základný management tlačiarne, downloader fontov či podpora RFID tlačiarní. Oproti iným produktom sa nepoužíva hardvérový kľúč, ale aktivácia je vykonávaná prostredníctvom sériového čísla. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kontrastné senzory Datalogic TL46

19.10.2018  Kontrastné senzory Datalogic TL46

Kontrastné senzory Datalogic TL46 s RGB LED diódami sú k dispozícii v 4 verziách - základná verzia TL46-W, štandardná verzia TL46-WL a TL46-WLF rozšírená o štvormiestny displej a s najpokročilejšími funkciami ako spínací kmitočet 30 kHz. Disponujú automatickým, ručným i dynamickým nastavením. Rozmery senzorov sú 31 x 81 x 58 mm a trieda krytia IP67. Nájdu využitie v baliacich, etiketovacích či tlačových strojoch, predovšetkým v potravinárskom, kozmetickom či farmaceutickom priemysle.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolná tlačiareň etikiet Zebra GX420t

18.10.2018  Stolná tlačiareň etikiet Zebra GX420t

S cieľom vyhovieť požiadavkám rady aplikácií a prostredia je Zebra GX420t vybavená funkciami ako pohyblivý senzor, rozlíšenie 203dpi, rezač alebo tlač bez podkladu. GX420t má úhľadný kompaktný dizajn a môže sa pochváliť najjednoduchším systémom pre výmenu pásky. Tlačiareň nájde uplatnenie v zdravotníctve, maloobchode, cestovaní, dodávateľskom reťazci, poštových službách apod. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka 1D a 2D kódov Intermec SR61XR

18.10.2018  Čítačka 1D a 2D kódov Intermec SR61XR

Priemyselná čítačka kódov Intermec SR61XR je prvým vreckovým snímačom na trhu s integrovanou zobrazovacou technológiou, ktorá umožňuje snímať kódy zblízka aj z diaľky, a to až do vzdialenosti 4,65 metra (50 stôp). Okrem toho je možné skenovať kódy viacnásobne a z rôznych uhlov. Rovnako ako ostatné snímače z rodiny SR61, aj SR61XR je veľmi odolný a disponuje voliteľnou bezdrôtovou komunikáciou Bluetooth®. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor VM1

18.10.2018  Mobilný terminál Honeywell Thor VM1

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Honeywell Thor VM1 poskytuje nebývalú flexibilitu a zároveň s ňou prináša aj prelomovú produktivitu dodávateľského reťazca. Kombinácia displeja s rozmermi 20,32 cm (8") s prelomovými inováciami prináša rýchlu hodnotu pre vaše pracovné postupy. VM1 disponuje rýchlym procesorom Atom Z530 s výkonom 1,6 GHz, bezdrôtovým pripojením WWAN, WLAN a Bluetooth® a podporuje operačné systémy Microsoft® Windows CE 6.0 alebo WES 2009. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...