Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

19.2.2019  Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

Priemyselná bluetoothová čítačka kódov Datalogic PowerScan PBT9100 ponúka novú technológiu s inovatívnou LED zelenou skenovací linkou, ktorá implementuje definíciu lasera a výhody lineárneho snímača. Zelené skenovacie svetlo sa ukázalo ako najpohodlnejšia farba pre oči pracovníkov. Čítačka je vybavená štandardnou bezdrôtovou technológiou Bluetooth kombinovanou s mimoriadnou spoľahlivosťou a čítacími výkonmi, a poskytuje tak kompletné riešenie pre skladové aplikácie. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

19.2.2019  Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

Zebra TC51/TC56 je dotykový mobilný terminál stavaný pre nový podnikateľský svet. S priemyselným dizajnom, ktorý vyzerá ako obľúbený vreckový smartphone, splní všetky očakávania vašich pracovníkov. Poskytuje funkcie podnikovej triedy, trvanlivosť, napájanie, ovládateľnosť a bezpečnosť, ktorú váš podnik vyžaduje. Navyše vďaka mnohým jedinečným funkciám od Zebry získate dotykový počítač, ktorý je naozaj vo svojej vlastnej triede. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový prezentačný snímač Zebra MP7000

19.2.2019  Pultový prezentačný snímač Zebra MP7000

Pultový prezentačný snímač Zebra MP7000 ľahko číta všetky 1D a 2D kódy. Je vybavený funkciami, ktoré posúvajú výkon skenovania na ďalšiu úroveň. To umožňuje rýchlejšie skenovanie pokladníkom aj nakupujúcim na samoobslužných pokladniach, a zvyšuje tak produktivitu pokladní, priepustnosť POS a súčasne vylepšuje skúsenosti zákazníkov. Snímač MP7000 poskytuje maximálnu prevádzkovú dobu a zároveň minimálnu spotrebu energie v jednoduchom dizajne s menším počtom dielov a súčiastok. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Software Zebra Designer Pro

19.2.2019  Software Zebra Designer Pro

ZebraDesigner Pro je softvér pre návrh a tlač etikiet s čiarovým kódom určený pre tlačiarne Zebra. Program intuitívneho rozhrania podstatne uľahčuje návrh etikety. Súčasťou je aj nástroj pre inštaláciu ovládačov tlačiarní, základný management tlačiarne, downloader fontov či podpora RFID tlačiarní. Oproti iným produktom sa nepoužíva hardvérový kľúč, ale aktivácia je vykonávaná prostredníctvom sériového čísla. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra VC80x

18.2.2019  Mobilný terminál Zebra VC80x

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Zebra VC80x sa hodí prakticky do všetkých skladov alebo vozíkov pre manipuláciu s materiálom. Terminál je založený na platforme Android, a prináša tak osvedčenú mobilnú platformu s garantovanou bezpečnostnou podporou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Prechod zo systému Windows na systém Android je jednoduchý a nevyžaduje zmenu konfigurácie alebo nová školenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra PS20

18.2.2019  Mobilný terminál Zebra PS20

Zebra PS20 Personal Shopper prináša dokonalý personalizovaný nákupný zážitok pre vašich zákazníkov. Tento mobilný terminál poskytuje revolučný zákaznícky servis a zvyšuje produktivitu pracovníkov. Systém Android umožňuje využívanie interaktívnych aplikácií. Pokročilá technológia snímania a technológia PRZM Intelligent Imaging zaisťujú bleskurýchle načítanie tlačených aj elektronických 1D a 2D kódov, vrátane kódov Digimarc. Robustný dizajn zariadenia zaručuje spoľahlivú prevádzku po celý deň.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic Matrix 210N

18.2.2019  Stacionárný snímač Datalogic Matrix 210N

Stacionárny snímač 1D a 2D kódov Matrix 210N od spoločnosti Datalogic disponuje extrémne výkonnou čítačkou a integrovaným Ethernetom. Schopnosť zachytiť až 60 snímok za sekundu a flexibilný osvetľovač zaisťujú nadpriemerne vysokú kvalitu skenovania kódov. Bezkonkurenčné dekódovacie knižnice bežiaci na vysokorýchlostné hardvérovej platforme umožňujú vysokú rýchlosť dekódovania a mimoriadny výkon. Vysoká priepustnosť systému zároveň zabezpečuje celkovú efektivitu výroby. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolná tlačiareň etikiet Zebra GX420t

18.2.2019  Stolná tlačiareň etikiet Zebra GX420t

S cieľom vyhovieť požiadavkám rady aplikácií a prostredia je Zebra GX420t vybavená funkciami ako pohyblivý senzor, rozlíšenie 203dpi, rezač alebo tlač bez podkladu. GX420t má úhľadný kompaktný dizajn a môže sa pochváliť najjednoduchším systémom pre výmenu pásky. Tlačiareň nájde uplatnenie v zdravotníctve, maloobchode, cestovaní, dodávateľskom reťazci, poštových službách apod. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

17.2.2019  Čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

Ultra odolná čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER vyniká výnimočným skenovacím výkonom, robustnou konštrukciou a jednoduchou správou. Zamestnanci v skladoch zaisťujú presnosť objednávok a včasné dodanie tovaru, ich produktivita závisí na kvalite snímača, ktorý drží vo svojich rukách. Zariadenie s bezkonkurenčnou robustnou konštrukciou, mimoriadnym čítacím výkonom a jednoduchou ovládateľnosťou pomáha zvyšovať celkovú produktivitu zamestnancov. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC25

17.2.2019  Mobilný terminál Zebra TC25

Mobilný terminál Zebra TC25 navrhnutý pre malé firmy šetrí čas a peniaze a pomáha zvyšovať tržby aj ziskovosť. Tento smartphone je vybavený rovnakou technológiou snímania, na ktorú sa každý deň spolieha väčšina obchodníkov po celom svete. Dokáže okamžite a ľahko zachytiť ľubovoľný tlačený alebo elektronický čiarový kód v prakticky akýchkoľvek podmienkach, bez nutnosti mierenie a bez čakania. Terminál TC25 využijú predovšetkým terénni pracovníci v službách, doprave a logistike. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

16.2.2019  Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

TC72 a TC77 od spoločnosti Zebra zakladajú na úspechu terminálov TC70/TC75 a vytvárajú dokonalý robustný dotykový mobilný terminál, ktorý je vhodný pre pracovníkov ako vo vnútri, tak vonku. Prinášajú mimoriadnu spoľahlivosť a efektivitu vašich pracovníkov a vďaka tomu posúvajú zákaznícky servis na ďalšiu úroveň. Dotykový displej s vysokým rozlíšením je ľahko čitateľný aj pri jasnom slnečnom svetle. Môže byť ovládaný aj v rukaviciach alebo stylusom, navyše bezproblémovo funguje aj keď je mokrý.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

16.2.2019  Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

Ručná čítačka kódov Datalogic QuickScan I Lite QW2400 bola špeciálne navrhnutá pre čítanie dlhých aj skrátených 1D kódov a väčších 2D kódov z blízkej vzdialenosti. Má mimoriadne široký zorný uhol, ktorý zachytáva náročné kódy v nominálnej vzdialenosti s použitím rôznych uhlov skenovania. QuickScan I Lite QW2400 vyniká malým, ľahkým, ergonomickým dizajnom a je pohodlná pre každodennú prevádzku. Čítačka je dostupná v dvoch možnostiach rozhrania: USB alebo Keyboard wedge/RS-232. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h Color

16.2.2019  Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h Color

Snímač čiarových kódov Honeywell Xenon 1902h Color umožňuje zdravotníckym pracovníkom čítať vysoko kontrastné kódy, ktoré boli predtým nečitateľné, napr červený kód na bielom pozadí. Zároveň odstraňuje nutnosť používať samostatný digitálny fotoaparát a externé pamäťové médium pre záznam a prenos farby obrazu. To zefektívňuje pracovné postupy a zvyšuje produktivitu, ako aj ochranu citlivých dát pacientov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Zberač bezkontaktných snímačov

16.2.2019  Zberač bezkontaktných snímačov

Zberač bezkontaktných nosičov, ktorý vie pracovať s čipmi v tvare hodiniek, ale aj s ďalšími bežne používanými médiami ako sú napríklad karty alebo prívesky.
Využitie:
- štadióny
- bazény
- ZOO
- fitcentra
- zábavné centrá
A všade, kde je možné využiť bezkontaktných nosičov (čipy, karty, prívesky).

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

16.2.2019  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...