Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Kamery Datalogic E100 Series

19.8.2018  Kamery Datalogic E100 Series

Kamery Datalogic E100 Series disponujú najmodernejším obrazovým snímačom CMOS, ktorý vie snímať v odtieňoch šedi aj farebne. Kamery podporujú konektivitu GigE Vision. Vďaka svojim malým rozmerom (29 mm x 29 mm x 60 mm) umožňujú ľahkú inštaláciu aj na miestach s obmedzeným priestorom. Kamery E100 Series sú ideálnym riešením pre rýchlu integráciu systému strojového videnia a zaisťujú vynikajúci pomer cena/výkon. Sú navrhnuté pre najzložitejšie aplikácie strojového videnia. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtová sieť Zebra AP 7532

19.8.2018  Bezdrôtová sieť Zebra AP 7532

Zebra AP 7532 access point je zariadenie podporujúce veľké množstvo bezdrôtových užívateľov aj extrémne náročné hlasové a dátové aplikácie. Obsahuje kompletnú sadu funkcií, ktorá prináša najrýchlejší pripojenie Wi-Fi. Bez ohľadu na počet užívateľov aj typ aplikácie sa môžete spoľahnúť na veľkú rýchlosť. Voľba interné antény pre elegantný vzhľad je je ideálnym riešením do kancelárskych priestorov, externá anténa naopak ponúka maximálny dosah a výkon v náročných priemyselných aplikáciách.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Heron HD 3430

19.8.2018  Snímač Datalogic Heron HD 3430

Štýlový snímač čiarových a 2D kódov Datalogic Heron HD3430 prináša do miesta predaja neprekonateľnú eleganciu. Je obohatený o farebná meniace sa svetlá, inovatívny moderný dizajn materiálu a zároveň poskytuje vynikajúci čítací výkon 1D a 2D kódov aj snímanie obrazu. Snímač tiež ponúka možnosť začleniť identitu spoločnosti značky, pretože umožňuje zostaviť perfektnú kombináciu firemného loga a horného farebného krytu. Navyše prispôsobuje vizuálne a zvukové prvky čím posilňuje hodnotu značky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska APR6 vosk/živica

19.8.2018  Farbiaca páska APR6 vosk/živica

Farbiaca páska APR6 vosk/živica kombinuje multikompatibilitu s podkladmi a vysokú výkonnosť. Táto univerzálnosť umožňuje využitie tieto pásky pri mnohých tlačových aplikáciách. Poskytuje mimoriadnu kvalitu tlače všetkých druhov čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov aj log pri stupni sýtosti cez 2.1 (ODR). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Informačný systém metrológie

19.8.2018  Informačný systém metrológie

Ponúkame komplexné služby v oblasti metrológie a systémov riadenia kvality, z tohto dôvodu nemôže v našom rozsahu služieb chýbať ani ponuka a implementácie informačného systému. Informačný systém metrológie QTREE-EM C/S je súčasťou produktového radu QTREE CAQ SYSTEMS a rieši evidenciu a kalibráciu meradiel. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám veľmi radi osvetlí detaily implementácie. Sme tu pre Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlaciaren Zebra iMZ Series

18.8.2018  Tlaciaren Zebra iMZ Series

Elegantné mobilné tlačiarne Zebra iMZ Series určené pre jednoduchý tlač dokumentov sú tak malé, že sa zmestia do dlane vašej ruky. Títo šikovní pomocníci nájdu uplatnenie vo všetkých tlačových aplikáciách, kde je potreba rýchly a jednoduchý tlač na požiadanie. Sú ľahko ovládateľné a sú ideálnym prvým krokom pre užívateľov, ktorí chcú nahradiť papierovú dokumentáciu, predtlačené doklady alebo nespoľahlivé mobilné tlačiarne. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

18.8.2018  Snímač čárového kódu Gryphon I GD4100

Lineárny snímač čiarových kódov Datalogic Gryphon I GD4100 poskytuje pokročilý čítací a dekódovací výkon. Snímač disponuje exkluzívnou funkciou GreenSpot, ktorá prináša okamžitú odozvu správneho prečítania kódu zobrazením zeleného bodu priamo na čítanom kódu. Táto funkcia robí zo snímača Gryphon I GD4100 najlepšie riešenie pre zvýšenie produktivity v maloobchodnom a kancelárskom prostredí, nemocniciach či skladoch. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska KCPE - Živica

18.8.2018  Farbiaca páska KCPE - Živica

KCPE je živicová termotransferová farbiaca páska s vysokou odolnosťou proti oteru i poškrabaniu. Páska je určená k potlači lesklých materiálov. Je vhodná pre použitie na výrobky s dlhou životnosťou aj pre vonkajšie použitie, pre automobilový priemysel, farmáciu a taktiež chemický priemysel. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

18.8.2018  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Odolná čítačka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

17.8.2018  Odolná čítačka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

Ultra odolná čítačka kódov Zebra DS3608-SR/DS3678-SR prináša nezastaviteľný výkon pre štandardné zachytávanie 1D a 2D kódov. Pracovníci v skladoch a výrobných závodoch skenujú tisíce čiarových kódov s cieľom zabezpečiť kvalitu výrobkov a včasné dodanie. Ich produktivita je závislá na kvalite snímača, ktorý majú vo svojich rukách. So zariadením DS3608-SR/DS3678-SR so skvelou robustnou konštrukciou však získajú bezkonkurenčný snímací výkon a zároveň skvelú ovládateľnosť. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky AWR470 vosk

17.8.2018  Farbiace pásky AWR470 vosk

Vosková farbiaca páska AWR 470 je určená pre bežné aplikácie. Vyznačuje sa výraznou sýtosťou tlače a vysokou citlivosťou. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače ukotvených čiarových kódov, veľmi malých textov aj veľkých znakov a to pri veľmi vysokej hodnote sýtosti tlače. AWR 470 je vybavená unikátnou ochrannou vrstvou "backcoating", ktorá zaisťuje jedinečnú ochranu tlačovej hlavy - zabraňuje drhnutie fólie a zvyšovanie elektrostatického napätia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet IntermecEasyCoder PX4i

17.8.2018  Tlačiareň etikiet IntermecEasyCoder PX4i

Priemyselná tlačiareň etikiet EasyCoder PX4i ponúka rozlíšení tlačovej hlavy 200 alebo 300dpi v priemyselnom prevedení s minimálnym využitím plastových dielov. Využívá inteligentný programovací jazyk Fingerprint, vďaka ktorému je schopná fungovať ako samostatné tlačové riešenie a môže obsluhovať aj externé zariadenia, napriklad snímač čiarového kódu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC55A0

17.8.2018  Mobilný terminál Zebra MC55A0

Priemyselný mobilný terminál EDA MC55A0 od spoločnosti Zebra sa vyznačuje odolným priemyselným prevedením, bezdrôtovou Wi-Fi konektivitou, integrovaným snímačom čiarových, 2D alebo DPM kódov, fotoaparátom s 3.2 megapixelmi a operačným systémom Microsoft Windows Mobile 6.5 Classic. Terminál MC55A0 bol špeciálne navrhnutý pre použitie v maloobchode, v skladoch a kanceláriách, ale aj v zdravotníctve, službách alebo pohostinstve. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Multifunkčná laserová tlačiareň

16.8.2018  Multifunkčná laserová tlačiareň

Ponúkame farebnú multifunkčnú tlačiareň MPC2011SP.
Akciová cena 1700,-€. Prenájom od 29.70€ mesačne. AKCIA pri kúpe zariadenia mobilný telefón LG K4lte zadarmo.

Firma: COPY OFFICE, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Tlačiarne etikiet Intermec PM23c

16.8.2018  Tlačiarne etikiet Intermec PM23c

Priemyselná tlačiareň etikiet strednej triedy Intermec PM23c ponúka vysokú rýchlosť tlače, jednoduché nasadenie, pokročilé možnosti pripojenia a preverenú spoľahlivosť. Pre maximálnu prevádzkyschopnosť je k dispozícii s farebným dotykovým displejom v desiatich jazykoch, poprípade s univerzálnym rozhraním. Umožňuje teda okamžité upozornenie, čo znižuje potrebu pracovnej sily aj technickej podpory. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...