Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Snímač kódov Datalogic PowerScan PM9501

7.7.2020  Snímač kódov Datalogic PowerScan PM9501

Bezdrôtový snímač kódov Datalogic PowerScan PM9501 kombinuje všesmerové čítanie a skvelé optické vlastnosti, a umožňuje tak intuitívne skenovanie bez zbytočnej námahy. Prečíta akýkoľvek typ 1D a 2D kódu bez ohľadu na jeho orientáciu z blízka až po vzdialenosť viac ako 1 m. Datalogic STAR Cordless Systém pre úzkopásmovú rádiovú komunikáciu zaisťuje maximálnu efektívnosť a spoľahlivosť zberu dát. Ergonomický dizajn zvyšuje komfort užívateľa pri intenzívnom skenovaní.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 220

7.7.2020  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 220

Stacionárny 2D snímač Datalogic Matrix 220 predstavuje kompaktné, vysoko výkonné a flexibilné zariadenie vhodné pre čítanie DPM kódov. Je vybavený inovatívnou osvetľovacou a zameriavacou technológiou a 1,2MP senzorom pre zaistenie spoľahlivého výkonu v širokej škále aplikácií. Snímač umožňuje jednoduché použitie vďaka svojmu intuitívnemu užívateľskému rozhraniu, konfiguračnému softvéru DL.CODE, farebným kontrolkám a tlačidlu X-Press. Snímač je vhodný aj do náročných priemyselných aplikácií.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon 1900h Color

7.7.2020  Snímač kódov Honeywell Xenon 1900h Color

Ručný snímač čiarových a 2D kódov Honeywell Xenon 1900h Color je špeciálne vyvinutý pre zdravotníctvo. Je vybavený technológiou ColorFusion umožňujúcou farebné zobrazovanie. Vďaka tomu môžu pracovníci skenovať vysoko kontrastné farebné čiarové kódy, ktoré boli predtým nečitateľné. Čítačka kódov Xenon 1900h Color navyše disponuje dezinfekčným krytom, ktorý je odolný voči škodlivým účinkom drsných čistiacich prostriedkov a minimalizuje tak šírenie infekčných chorôb. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CN51

7.7.2020  Mobilný terminál Honeywell CN51

Univerzálny mobilný terminál Honeywell CN51 umožňuje výber medzi operačnými systémami Android a Windows. Zariadenie je vybavené dvojjadrovým 1,5 GHz procesorom a pamäťou 1 GB RAM, 16 GB Flash. CN51 je navrhnutý pre zaistenie najlepšie užívateľské skúsenosti, pričom ponúka veľký viacdotykový displej dobre čitateľný aj vonku. Vďaka tomuto displeju nie je nutné príliš "scrolovat" obrazovku, čo zvyšuje produktivitu práce. Navyše umožňuje pohodlnejšie zachytávanie podpisov. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Honeywell PR2/PR3

7.7.2020  Mobilná tlačiareň Honeywell PR2/PR3

Mobilná tlačiareň etikiet Honeywell PR2/PR3 je špeciálne navrhnutá pre profesionálnych pracovníkov v teréne, ktorí ocenia celodenné pohodlie a zároveň potrebujú k svojej práci výkonné a odolné zariadenie. Ľahká a kompaktná tlačiareň PR2/PR3 sa pre túto prácu perfektne hodí. Je dostupná v dvoch veľkostiach: menšia PR2 s výškou 103 mm a väčšia PR3 s výškou 127 mm. Oba modely prinášajú vďaka svojej rýchlosti a kompaktnosti konkurenčnú výhodu a sú ideálne pre tlač faktúr v teréne. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače čiarových kódov DATALOGIC

6.7.2020  Snímače čiarových kódov DATALOGIC

Snímače aj iné produkty spoločnosti Datalogic, lídra v oblasti snímačov čiarového kódu, sa hodí do mnohých priemyselných odvetví, napr. maloobchodných dodávateľsko-odberateľských sietí, výroby, vládnych inštitúcií, zdravotníctva, bankovníctva či finančného sektora. V našej ponuke nájdete široký sortiment týchto výrobkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom najvhodnejšieho riešenia podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač kódov Zebra MP6000

6.7.2020  Pultový snímač kódov Zebra MP6000

Pultový prezentačný snímač Zebra MP6000 vie čítať 1D a 2D kódy ako v tlačenej podobe, tak elektronické kódy v podobe vernostných kariet, zľavových kupónov, darčekových kariet na mobilných telefónoch. Predavači teda nemusí riešiť, či je kód vytlačený na papieri, na plastovej karte alebo mobilnom telefóne a odpadá nutnosť ručného zadávania kódov. Tým sa eliminuje dlhé čakanie frustrovaných a nespokojných zákazníkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač konektivity Datalogic SC4000

6.7.2020  Snímač konektivity Datalogic SC4000

Snímač konektivity Datalogic SC4000 je priemyselný kontrolér umožňujúci vysokorýchlostný zber dát zo snímačov 1D a 2D kódov pripojených v sieti ID-NET. Zariadenie SC4000 ponúka vysoký komunikačný výkon a konektivitu k najbežnejším systémom fieldbus prostredníctvom celého radu doplnkových modulov. Základné diagnostické a štatistické informácie sú dostupné priamo na podsvietenom 4riadkovom displeji, zatiaľ čo intuitívne LED diódy poskytujú údaje o stave zariadenia aj celej siete. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD620

6.7.2020  Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD620

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD620 sa vyznačuje kvalitou tlače, vysokou produktivitou, flexibilitou aplikácie aj jednoduchosťou správy. Je náhradou za populárne tlačiarne Zebra GX Series a ZD500, oproti ktorým je obohatená o najmodernejšie funkcie. Je navrhnutá pre splnenie rôznych požiadaviek na aplikácie. Displej zmení farbu, keď je tlačiareň pozastavená alebo v chybovom stave, čím umožňuje okamžitú identifikáciu a vyriešenie problému ešte pred ovplyvnením produktivity. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Open frame monitor Elo 2294L

6.7.2020  Open frame monitor Elo 2294L

Open frame monitor Elo 2294L s 21.5" dotykovým displejom v štíhlom a kompaktnom prevedení ponúka spoľahlivú stabilnú prevádzku, dokonalú interaktivitu, jasnosť a rozlíšenie FHD. Monitor disponuje 10bodovou kapacitnou dotykovou technológiou PCAP a môže byť ovládaný aj v rukaviciach. Uplatnenie nájde pri vytváraní kioskov a samoobslužných maloobchodných systémov, hodí sa rovnako aj pre zábavné aplikácie a kasína alebo priemyselné automatizácie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Intermec PD42

5.7.2020  Tlačiareň etikiet Intermec PD42

Tlačiareň etikiet strednej triedy Intermec PD42 patrí medzi najchytrejší tlačiarne etikiet na trhu. Rovnako ako model PD41 je aj tlačiareň PD42 flexibilná a programovateľná, čo umožňuje zákazníkom optimalizovať ich tlačové operácie a dosiahnuť rýchlej návratnosti investícií. Táto robustná tlačiareň umožňuje pokročilé bezpečnostné pripojenie a podporuje najnovšie sieťové protokoly, čím zaručuje stabilnú a bezproblémovú prevádzku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC3300

5.7.2020  Mobilný terminál Zebra MC3300

Mobilný terminál Zebra MC3300 ponúka neporovnateľnú všestrannosť a flexibilitu od skladu až po maloobchodnú predajňu. Ľahký ergonomický dizajn, rôzne možnosti klávesnice, veľká dotyková obrazovka, bezkonkurenčný čítací výkon a mnoho ďalších funkcií robí z terminálu MC3300 najlepšie zariadenie vo svojej triede. S MC3300 zlepšíte svoje operácie tiež vďaka jednoduchému a bezproblémovému prechodu na najlepší operačný systém pre podnikanie - Android. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nositeľný snímač kódov Zebra RS5100

4.7.2020  Nositeľný snímač kódov Zebra RS5100

Snímač kódov na prst Zebra RS5100 maximalizuje produktivitu pracovníkov v aplikáciách, kde je potreba hands-free skenovanie. Tento malý, ľahký a flexibilný snímač ponúka moderný dizajn, maximálne pohodlie a jednoduché, intuitívne použitie. Pracovníci ho môžu nosiť ako na pravej, tak ľavej ruke. Odolný dizajn snímača ďalej zabezpečuje dlhodobú životnosť a nízke celkové náklady na vlastníctvo. RS5100 prečíta 1D aj 2D kódy, a to aj pokiaľ sú poškodené, špinavé či zle vytlačené.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Automatická identifikácia

4.7.2020  Automatická identifikácia

Spoločnosť DATASCAN s.r.o. je jedným z najväčších európskych dodávateľov systémov automatickej identifikácie. Ponúkame zariadenia pre čítanie a tlač čiarových a 2D kódov na etikety alebo plastové karty aj kompletný sortiment príslušného spotrebného materiálu. Medzi našich obchodných partnerov patria spoločnosti s dominantným postavením na trhu - Zebra, Datalogic, Datasensor, Honeywell ai. Viac informácií a kompletné produktové portfólio z oblasti automatickej idenfifikace nájdete na našom webe.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač konektivity Datalogic CBX500

4.7.2020  Snímač konektivity Datalogic CBX500

Snímač konektivity Datalogic CBX500 je priemyselný prepojovací box určený pre zjednodušenie a zrýchlenie káblových operácií počas inštalácie snímačov Datalogic. Vďaka modulárnej koncepcii a kompletnej ponuke doplnkových modulov je akákoľvek inštalácia, konfigurácia a údržba teraz dokončená rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Funkcie Backup a Restore navyše pomáhajú minimalizovať prestoje v prípade potreby výmeny zariadenia. Tieto vlastnosti prispievajú k výrazne nižším nákladom na vlastníctvo.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...