Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Nositeľný mobilný terminál Zebra WT6000

13.12.2018  Nositeľný mobilný terminál Zebra WT6000

Nositeľný mobilný terminál Zebra WT6000 zvyšuje hands-free mobilitu a produktivitu pracovníkov. Definuje nový štandard, zároveň je menší a ľahší ako ostatné zariadenia tohto typu. Vďaka neuveriteľnému montážnemu systému sa ľahko zmestí na každého pracovníka s rôznou veľkosťou paže. Priemyselná robustná konštrukcia terminálu WT6000 zabezpečuje maximálnu prevádzkyschopnosť aj v najnáročnejšom prostredí. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic DS4800

13.12.2018  Stacionárný snímač Datalogic DS4800

Ponúkame vám stacionárny snímač Datalogic DS4800, ktorý rozšíril existujúci ponuku snímačov pre výrobný sektor a poskytuje maximálnu flexibilitu vo väčšine priemyselných aplikáciách. Nastavenie Smart focus a Digitech technológie zvyšujú čitateľnosť čiarových kódov s nízkym kontrastom, zároveň ACR4 rekonštrukčný algoritmus zvyšuje čítací výkon aj maximálny uhol natočenia kódu u poškodených etikiet. Pre viac informací sa obráťte na naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky AXR9

13.12.2018  Farbiace pásky AXR9

AXR 9 živice je páska na živicovej báze určená pre potlač textilných etikiet. Táto páska bola vyvinutá pre termotransferové tlačiarne vybavené konvenčnou tlačovou hlavou a ponúka vynikajúcu kvalitu tlače všetkých typov čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov či log a to pri veľmi vysokej hodnote sýtosti tlače. Tlač sa naviac vyznačuje výraznou odolnosťou proti oteru, oderu a rôznym rozpúšťadlám. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Realizácia optických sietí

13.12.2018  Realizácia optických sietí

Zaoberáme sa realizáciou optických sietí. Optické siete ponúkajú vysoký komfort prenosu dát. My ponúkame vysoký komfort poskytovaných služieb. Kontaktujte nás so svojimi požiadavkami a naši odborníci, ktorí sa realizáciou optických sietí zaoberajú už mnoho rokov, urobia všetko, aby prenos dát vo vašej firme presne odrážal vaše požiadavky a potreby. Naše služby spočívajú v maximálnej komplexnosti, od návrhu a cenovej kalkulácie, po komplexnú realizáciu plne funkčne opticke siete. Kontaktujte nás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka čiarových kodov Datalogic QD2131

12.12.2018  Čítačka čiarových kodov Datalogic QD2131

Čítačka čiarových kódov Datalogic QuickScan QD 2131 nájde aj cez zvýšený trend 2D kódov uplatnenie v mnohých aplikáciách. Výkon snímania je vylepšený o hlbší aj širší uhol skenovania, vďaka čomu vzniká dlhší skenovací riadok. Tieto vylepšenia umožňujú zákazníkom používať snímač pri skenovaní dlhých čiarových kódov, a to ako pri dlhších tak pri kratších vzdialenostiach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo pre tlačiarne kariet

12.12.2018  Príslušenstvo pre tlačiarne kariet

Ponúkame širokú škálu vysokokvalitných, odolných a spoľahlivých materiálov (príslušenstvo k tlačiarňam kariet), ktorá zahŕňa tlačové farbiace pásky, plastové karty, čistiace súpravy, bezpečnostné prekrytia či laminovacie materiály. Výber správneho spotrebného materiálu je obzvlášť dôležitý a je dobré ho nepodceňovať. Obráťte sa na naše obchodné oddelenie, ktoré vám pomôže s výberom presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek, prípadne navštívte naše webové stránky, kde sa dozviete viac.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
RAM Mount - držiaky na vaše zariadenie

12.12.2018  RAM Mount - držiaky na vaše zariadenie

RAM® mounts sú unikátne montážne riešenia pre skenery, tablety, počítače, rádiá a mobilné telefóny montované na vozidlách. Inovatívny dizajn využíva patentovanú guličkovú guľku opatrenú gumou, ktorá poskytuje vynikajúce držanie a zníženie chvenia a vibrácií. Držiaky sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči nárazom a prispôsobili sa každej situácii. Vyrábajú sa v USA a väčšina z nich je vybavená doživotnou zárukou. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic DS2400N-2K Series

12.12.2018  Snímač kódov Datalogic DS2400N-2K Series

Kompaktný laserový stacionárny snímač čiarových kódov Datalogic DS2400N-2K Series ponúka skvelý čítací výkon, vynikajúcu flexibilitu a možnosti pripojenia cez PROFINET, EtherNet/IP a Ethernet TCP/IP protokoly. Cez PROFINET môže byť konfigurovaný pomocou modulárnej štruktúry obsiahnuté v súbore GSDML, v ktorom sú uložené parametre poskytujúce automatickú konfiguráciu v prípade zlyhania alebo výmeny celého zariadenia. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Datamax OC2/OC3

12.12.2018  Tlačiareň etikiet Datamax OC2/OC3

Ľahká a jednoduchá termo tlačiareň etikiet a účteniek s kompaktným dizajnom Datamax OC2/OC3 spĺňa všetky požiadavky na tlač v podnikateľskom prostredí. Jednoduché nabíjanie umožňuje používanie tlačiarne bez väčších prestojov. Pre bezdrôtovú komunikáciu je možné zakúpiť 802.11b/g alebo Bluetooth pripojenie a ponúkať tak širokú škálu zabezpečenia aj šifrovacích protokolov, ktoré sú kompatibilné s dnešnými high-tech bezpečnostnými požiadavkami. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

12.12.2018  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Návrh a realizácia dátových sietí

12.12.2018  Návrh a realizácia dátových sietí

Kvalitná dátová sieť je jedným z najdôležitejších prvkov prosperujúcej firmy. Naším cieľom je analyzovať potreby firmy, zabezpečiť návrh a samotnú realizáciu dátovej siete, tak aby plne vyhovovala všetkým potrebám vysoko funkčnej a odborne vykonanej dátovej siete s ohľadom na požiadavku kvality a dlhej životnosti. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci sa s vami veľmi radi osobne stretnú a predložia vám konkrétne návrhy riešení.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra MT2000 bezdrátový snímač

11.12.2018  Zebra MT2000 bezdrátový snímač

Ručný bezdrôtový snímač čiarového kódu s displejom Zebra MT2000 môže fungovať aj ako mobilný terminál. Obsahuje množstvo výkonných funkcií v jednom ergonomickom zariadení. Je k dispozícii v dvoch modeloch, MT2070 disponujúcim Bluetooth konektivitou s výborným RF dosahom a MT2090, ktorý disponuje WiFi aj Bluetooth konektivitou. Pre prezretie nášho produktového portfólia navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Veľkoformátová tlačiareň kariet ZC10L

11.12.2018  Veľkoformátová tlačiareň kariet ZC10L

Veľkoformátová tlačiareň plastových kariet Zebra ZC10L dokáže naraz vytlačiť plnofarebnú kartu až po samotný okraj. Vďaka nej je potom možné vyrobiť nadrozmerné odznaky, vstupenky na koncerty, športové a kultúrne podujatia, festivaly apod. Vzhľadom k tomu, že karty sú tlačené na požiadanie, je možné ich prispôsobiť individuálnym potrebám návštevníkov. To prispieva k personalizácii, zároveň znižuje množstvo odpadu a eliminuje riziko výpadku daného typu karty. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Zebra RS419

11.12.2018  Snímač kódov na prst Zebra RS419

Snímač kódov na prst Zebra RS419 zvyšuje vďaka hands-free snímaniu produktivitu a presnosť plnenia úloh. Či už sa zamestnanci pohybujú s tovarom v sklade, maloobchode alebo nakladajú balíky na dodávku, zakaždým, keď musí tovar položiť, aby vyriešili papierovanie alebo naskenovali čiarový kód, sa ich produktivita znižuje. Skener RS419 umožňuje pracovníkom snímať kódy počas manipulácie s tovarom, čo pomáha zvyšovať celkovú produktivitu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra RFD5500 RFID

10.12.2018  Mobilný terminál Zebra RFD5500 RFID

Mobilný terminál Zebra RFD5500 RFID prináša špičkovú RFID technológiu pre mobilné počítače MC55, MC65 a MC67. Tento všestranný doplnok sa najviac hodí pre vnútorné aplikácie, napríklad do business zón, prípadne pre použitie vo výkladných skriniach. Vďaka svojej robustnej konštrukcii, nízkej hmotnosti a dobre vyvážené rukoväti v tvare pištole je vhodný pre aplikácie najviac náročné na čítanie. Pokročilý, vysoko efektívny motor RFID čítačky umožňuje vysokú rýchlosť čítania a veľkú priepustnosť.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...