Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

18.1.2018  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT je čítačka kódov s bezdrôtovou technológiou Bluetooth®. Robustná mechanika tohto radu snímačov zaisťuje dlhodobú a spoľahlivú prevádzku v maloobchodných činnostiach. Rad ručných snímačov PowerScan Retail 9500 je ako prvý na trhu schopný prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®. Táto nová aplikácia výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach, pretože položky môžu byť skenované rýchlejšie bez nutnosti hľadať čiarový kód.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vreckový snímač Honeywell Voyager 1602g

18.1.2018  Vreckový snímač Honeywell Voyager 1602g

Honeywell Voyager 1602g je cenovo dostupný a elegantný vreckový skener s vysokým výkonom a vynikajúcou zobrazovacou technológiou, zároveň je skvelým pomocníkom pre mobilných pracovníkov. Napriek svojej malej veľkosti obsahuje rovnako vysoký výkon a zobrazovaciu technológiu ako klasické ručné čítačky kódov. Sníma prakticky všetky čiarové a 2D kódy, vrátane kódov so zlou kvalitou, nízkym kontrastom či poškodené kódy. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolná tlačiareň etikiet Honeywell PC42d

17.1.2018  Stolná tlačiareň etikiet Honeywell PC42d

Stolová tlačiareň etikiet Honeywell PC42d je ľahko použiteľná, výkonná a spoľahlivá, vhodná pre celý rad tepelných tlačových aplikácií s nízkou až strednou intenzitou. Obsahuje pevný dvojvrstvový kryt, dizajn prispôsobený pre jednoduché vkladanie papiera a automatické centrovanie. Vie automaticky rozpoznať jazyk tlače bez akéhokoľvek prednastavenia. Pamäť 128 MB Flash, 64 MB SDRAM a podpora až 32 GB USB rozšírenie poskytujú veľké možnosti predbežného spracovania a ukladania do medzipamäte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DS1100

17.1.2018  Stacionárny snímač Datalogic DS1100

DS1100 je ultra kompaktný cenovo výhodný laserový stacionárny snímač od renomovaného výrobca Datalogic Automation. Snímač má veľkú šírku snímacieho lúča na malé čítací vzdialenosti (10 až 220 mm), nízku hmotnosť (menej ako 100g) a zabudovaný RISC dekodér. Rýchlosť čítania je 350 skenov/s. Stacionárny snímač Datalogic DS1100 je vybavený duálnym sériovým rozhraním RS232/RS485 a funkciou vypnutia motora pomocou SW príkazov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Softvér NiceLabel PowerForms Desktop

17.1.2018  Softvér NiceLabel PowerForms Desktop

NiceLabel PowerForms Desktop je softvér, ktorý umožňuje vytvárať bezchybné a spoľahlivé aplikácie pre tlač čiarového kódu bez akéhokoľvek programovania. Minimalizuje ručné zadávanie dát, eliminuje ľudské chyby, zvyšuje efektivitu a tiež zlepšuje procesy vo firmách. V prípade, že je tlačiareň mimo prevádzky, zakáže tlač a zamedzí tlačovým chybám aj duplicitným sériovým číslam, dotykovej obrazovky navyše napomáhajú ľahkému použitie a zvýšenie produktivity. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka 2D kódov Zebra DS6700 Series

16.1.2018  Čítačka 2D kódov Zebra DS6700 Series

Zebra DS6700 Series je čítačka kódov s vynikajúcou zobrazovacou technológiou a 1,3 megapixelovým digitálnym fotoaparátom. Bola navrhnutá pre splnenie širokého spektra potrieb v celej rade priemyselných odvetví, pretože zvyšuje produktivitu zamestnancov a zefektívňuje obchodné procesy. Táto čítačka kódov sníma 1D, 2D alebo kódy PDF417, navyše je možné ju prepínať do hands-free alebo ručnej prevádzky a umožňuje ľahko, rýchlo a bezpečne skenovať aj objemnejšie kusy. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farebná tlačiareň etikiet Epson TM-C3500

16.1.2018  Farebná tlačiareň etikiet Epson TM-C3500

Tlačiareň Epson TM-C3500 umožňuje tlačiť kvalitné farebné štítky a etikety. Vzhľadom ku špičkovej kvalite, vysokej rýchlosti tlače až 103 mm/s a samostatným zásobníkom s pigmentovými atramentmi možno tlačiť etikety podľa potreby priamo vo firme, čím sa šetrí čas i peniaze za služby externých dodávateľov. Prevádzková teplota tlačiarne Epson TM-C3500 je od 10 °C do 35 °C, maximálna šírka tlače 104 mm a maximálne rozlíšenie tlače 720 x 360 dpi. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC75

16.1.2018  Mobilný terminál Zebra TC75

Mobilný terminál Zebra TC75 je dotykový počítač s operačným systémom Android, ktorý poskytne pracovníkom všetko potrebné pre to, aby maximalizovali pracovnú efektivitu a lepšie uspokojili svojich zákazníkov. Zamestnanci očakávajú zariadení, ktorý bude rovnako ľahko ovládateľné a rafinované, ako ich smartphone, čo sa im s týmto terminálom splní. Každý TC75 dodávame s radom rozšírenie a funkcií, ktoré pretvára Android zo spotrebiteľského operačného systému na operačný systém podnikovej triedy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

16.1.2018  Univerzálny napájací a zálohovaný zdroj

Spoľahlivý zálohovaný zdroj. Celý chod zdroja je riadený jednočipovým mikroprocesorom, ktorého firmvér jednak zaisťuje vysokú spoľahlivosť a jednak monitoruje limitné stavy a predchádza tak poškodeniu zdroja, spotrebiče a akumulátora. S prepojením s modulom GSM komunikátora možno zasielať stavy aj využitím služby SMS, prípadne celý zdroj ovládať. Spoločne s GSM je vhodný pre napr. Poskytovateľa internetu pre diaľkový reset zdroja pomocou SMS.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g-bf

15.1.2018  Snímač kódov Honeywell Voyager 1202g-bf

Laserový snímač čiarových kódov Voyager 1202g-bf od spoločnosti Honeywell obsahuje prelomovú technológiu "battery-free", ktorá ponúka bezdrôtovú technológiu Bluetooth, a tým sa eliminuje dlhá doba potrebná na nabíjanie klasických batérií. Bluetooth Class 2 Radio navyše používateľom poskytuje slobodu až do vzdialenosti 10 m od základne v typickom pracovnom prostredí a pre väčšie pohodlie "paging systém" aktivuje sluchové signály pomáhajúci nájsť stratený skener. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Memor X3 HC

15.1.2018  Mobilný terminál Datalogic Memor X3 HC

Datalogic Memor X3 HC je malý a ľahký mobilný terminál určený pre zdravotnú starostlivosť. Je robustný, má vynikajúcu ergonómiu a prežíva neúmyselné pády alebo vystavenie prachu a vode. Je k dispozícii v čisto bielej farbe a je odolný voči drsným chemikáliám bežne používaným v zdravotníctve. Je vybavený pokročilým 2D imagerom a patentovanou technológiou "Green Spot" na vizuálne potvrdenie správne vloženého čiarového kódu. Prístroj je skvelým asistentom pre všetky lekárske aplikácie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra 170Xi4

15.1.2018  Tlačiareň etikiet Zebra 170Xi4

Zebra 170Xi4 je tlačiareň etikiet rady Zebra Xi4, ktorá je vďaka možnosti potlačiť až do šírky 168mm určená pre potlač paletových etikiet či kartónov v náročnom prostredí. Zebra 170Xi4 má voliteľnú diagnostiku chybných elementov pre tlačovú hlavu, integrované počítadlo potlačených etikiet a použité termotransferpásky, voliteľne vnútorný navíjač, rezač, ZebraNet printserver, port pre aplikátor etikiet. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska Zebra Z 4800 živice

15.1.2018  Farbiaca páska Zebra Z 4800 živice

Táto živicová farbiaca páska je vysoko odolná pri tlači na rôzne typy etikiet. Hodí sa pre tlač HIGH DENSITY kódov a grafiky pri vysokom rozlíšení. Je vysoko odolná pri použití na vonkajšom prostredí a proti niektorým chemickým látkam. Zebra Z 4800 živice je vhodná na mnohé materiály - lakovaný lesklý papier, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch), Datapol. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Napájací zdroj NZ06Rack

15.1.2018  Napájací zdroj NZ06Rack

NZRack je zálohovaný regulovaný napájací zdroj. Bol vyvinutý s maximálnym dôrazom na spoľahlivosť a účinnosť. Zdroj je riadený mikroprocesorom, ktorý umožňuje monitorovať limitné stavy a predchádzať tak poškodeniu. Výhody zdroje NZRack: * Limitné stavy sú zaznamenávané na server pomocou linky RS485 * Možnosť záložného akumulátora v skrini zdroja * Regulované výstupné napätie 3 - 15 VDC * Zaťaženie výstupu až 5 A * Možnosť dvoch LAN prípojok * Ochrana proti preťaženiu

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Zebra DS6707-DS6708

14.1.2018  Ručný snímač Zebra DS6707-DS6708

Digitálne snímače rady DS6707, DS6708 v sebe zahŕňajú čítačku čiarových kódov, digitálny fotoaparát a skener dokumentov. Sú určené pre mnohosmerné čítanie 1D a 2D kódov v obchodnom prostredí. Podporujú všetky štandardné 2D kódy. Z hľadiska pripojenia je k dispozícii variant s RS232/USB (DS6707) alebo kombinované rozhranie (DS6708). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...