Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ500

5.12.2021  Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ500

Vysoko výkonná mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ500 Series s patentovaným dizajnom zaisťuje mimoriadnu odolnosť a spoľahlivosť vo veľmi náročných podmienkach. Je optimalizovaná pre tlač účteniek a štítkov v najrôznejších aplikáciách. Odolá nárazom, otrasom, vlhkosti alebo iným extrémom, ktoré sú bežné v externom pracovnom prostredí. Je tak skvelou voľbou pre mobilných pracovníkov, ktorý sú závislí na maximálnej funkčnosti tlačiarne. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dotykový open frame monitor Elo 1590L

5.12.2021  Dotykový open frame monitor Elo 1590L

Open frame monitor Elo 1590L s dotykovým LCD displejom a uhlopriečkou 15" zaisťuje kvalitu a spoľahlivosť pre kiosky, samoobslužné systémy, zábavné aplikácie alebo priemyselné automatizácie. Jeho štíhly dizajn okamžite upúta pozornosť užívateľov, zatial čo úsporné LED podsvietenie prispieva k nižšej spotrebe energie a vytvára menej tepla. Stabilná prevádzka, mimoriadna čistota obrazu a vysoká priepustnosť svetla poskytujú presnú dotykovú odozvu a živý obraz. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

5.12.2021  Snímač Datalogic PowerScan PBT9500-RT

Datalogic PowerScan PBT9500-RT predstavuje ručný snímač kódov s bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Robustná mechanika radu PowerScan Retail zaisťuje spoľahlivú a dlhodobú prevádzku v širokej škále maloobchodných činností. Tento rad skenerov navyše ako prvý na trhu dokáže prečítať digitálne vodoznaky vrátane kódov Digimarc. Tým sa výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach, pretože položky môžu byť skenované rýchlejšie bez nutnosti hľadať čiarový kód. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň Intermec EasyCoder PX6i

4.12.2021  Tlačiareň Intermec EasyCoder PX6i

Robustná priemyselná tlačiareň Intermec EasyCoder PX6i s kovovou konštrukciou prináša vysoký výkon aj do tých najtvrdších pracovných podmienok. Ponúka maximálnu šírku tlače 152 mm, rozlíšenie tlačovej hlavy 203 dpi alebo 300 dpi, rýchlosť tlače 100-225 mm/s, pamäť 4 MB Flash, 8 MB SDRAM, 1x Compact Flash a možnosti pripojenia cez RS232, USB/Paralel, EasyLAN Ethernet, EasyLAN Wireles. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, náš tím skúsených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály

4.12.2021  Mobilné terminály

Ponúkame mobilné terminály pre mobilný zber a spracovanie dát. Dáta je možné vkladať pomocou dotykového displeja, klávesnice alebo pomocou vstavaného snímača. Terminály sa vyznačujú robustnosťou a odolnosťou a nájdu využitie predovšetkým v oblastiach skladovania a maloobchode pre zber dát a komunikáciu mobilných pracovníkov. Naša ponuka zahŕňa prvotriedne terminály od popredných svetových výrobcov Datalogic, Zebra a Honeywell. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

4.12.2021  Pultový snímač Magellan 9300i/9400i

Vysoko výkonné vstavané pultové skenery Datalogic Magellan 9300i/9400i umožňujú snímanie 1D aj 2D kódov bez nutnosti smerové orientácie jednotlivých položiek. Možnosti nastavenia výšky aj veľká horizontálna a vertikálna okná uľahčujú nájdenie optimálnej polohy pre vaše POS alebo samoobslužné pokladnice, pričom je zachovaný ergonomický komfort ako stojacich, tak sediacich pokladníkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím skúsených odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic PowerScan PBT9501-RT

4.12.2021  Skener Datalogic PowerScan PBT9501-RT

Snímač kódov Datalogic PowerScan PBT9501-RT prináša odolnosť radu priemyselných skenerov PowerScan do maloobchodného prostredia. Tento model vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth zaisťuje spoľahlivú dlhodobú prevádzku aj pri náročných POS operáciách alebo vo vonkajšom prostredí. Umožňuje skenovanie 1D a 2D kódov aj digitálnych vodoznakov vrátane kódov Digimarc. Pomáha tak urýchliť odbavenie pri pokladniach a zvyšovať spokojnosť zákazníkov. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Skorpio X5

3.12.2021  Mobilný terminál Datalogic Skorpio X5

Vysoko odolný mobilný terminál Datalogic Skoripo X5 prichádza s celým radom konfigurácií a funkcií pre zvyšovanie flexibility a produktivity aj v tom najnáročnejšom prostredí. Umožňuje zber dát pomocou dotykového displeja, klávesnice a lineárneho alebo 2D snímače. Platforma Qualcomm Snapdragon 660 a operačný systém Android 10 s GMS zaisťujú maximálny výkon aj pri spustení niekoľkých aplikácií súčasne. Skorpio X5 je k dispozícii aj v bezkontaktné verzii so systémom bezdrôtového nabíjania.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

3.12.2021  Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

Tlačiareň identifikačných náramkov Zebra ZD510-HC zaisťuje spoľahlivú termálnu tlač a ponúka jednoduchý systém vkladania cartridge, ktorý obsahuje antimikrobiálne náramky Zebra Z-Band. Puzdro tlačiarne je odolné voči pravidelnému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami alebo UV žiarením, čím predchádza prenosu baktérií. Tlačiareň dokáže automaticky rozpoznať veľkosť náramku a prispôsobiť nastavenie hustoty a rýchlosti tlače. Tým zabezpečuje maximálnu kvalitu tlače a trvanlivosť náramkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

3.12.2021  Skener Datalogic Gryphon I GD4500 2D

Snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4500 2D vyniká svojim elegantným dizajnom, bezkonkurenčnou ergonómiou a megapixelovým snímačom s 2D technológiou zaisťujúcou mimoriadny výkon. Skener je vybavený technológiou snímania pohybu Motionix, a hodí sa tak pre ručné aj prezentačné skenovanie. Táto technológia detekuje prirodzené akcie užívateľa a automaticky prepína skener do požadovaného režimu skenovania. Dokáže prečítať všetky bežné 1D a 2D kódy, poštové a zložené kódy aj kódy Digimarc.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolný monitor Elo 1717L

2.12.2021  Stolný monitor Elo 1717L

Stolný monitor Elo 1717L so 17" dotykovým displejom a robustným dizajnom je navrhnutý pre nepretržité používanie na verejných miestach. Niekoľko možností montáže (stojan na stôl, upevnenie na stenu alebo stĺp pomocou VESA držiaku) zaisťuje flexibilitu pri inštalácii monitora. Spoločne so sadou funkcií zameraných na maloobchod predstavuje model 1717L atraktívne riešenie pre komerčné potreby. Výhodou je tiež voliteľná čítačka magnetických kariet eliminujúca potrebu externých doplnkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zerba VC8300

2.12.2021  Mobilný terminál Zerba VC8300

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Zebra VC8300 umožňuje ľahký a cenovo výhodný prechod na OS Android. S týmto terminálom môžete využívať súčasné aplikácie aj príslušenstva a zároveň ťažiť z nových funkcií a nástrojov pre zvýšenie produktivity. Toto odolné zariadenie prináša flexibilitu zadávania dát - pracovníci môžu využívať ako alfanumerickú klávesnicu, tak 8" dotykový displej pre interaktívne aplikácie. Niekoľko možností montáže umožňuje flexibilné umiestnenie aj do menších vozíkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov DatalogicGryphon GPS4400 2D

2.12.2021  Snímač kódov DatalogicGryphon GPS4400 2D

Prezentačný snímač kódov Datalogic Gryphon GPS4400 2D umožňuje pohodlné skenovanie malých, rovnako ako objemných a ťažko manipulovateľných predmetov. Vzhľadom k jeho veľkosti sa hodí aj do obmedzených priestorov, pričom možnosť odstránenia stojanu ešte viac znižuje celkové rozmery tohto zariadenia. Medzi jeho prednosti patrí široký uhol snímania, vysoká odolnosť voči pohybu, špičkový čítací výkon alebo patentovaná technológia "Green Spot". Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC75

1.12.2021  Mobilný terminál Zebra TC75

Zebra TC75 je dotykový mobilný počítač vybavený operačným systémom Android, ktorý ponúka všetky funkcie potrebné pre maximalizáciu pracovnej efektivity a väčšiu spokojnosť zákazníkov. Pracovníci očakávajú zariadenie, ktoré sa bude ovládať rovnako ľahko ako ich smartphone, čo sa im s terminálom TC75 splní. Každý terminál je dodávaný s radom rozšírenia a funkcií, ktoré premieňajú Android zo spotrebiteľského operačného systému na operačný systém podnikovej triedy. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
BarTender - SW pre návrh a tlač etikiet

1.12.2021  BarTender - SW pre návrh a tlač etikiet

Ponúkame softvérovú aplikáciu BarTender pre tlač etikiet, štítkov a RFID tagov, ktorá podporuje laserové aj termálne tlačiarne. Pokročilá integrácia, rozšírené možnosti správy tlačiarní a pokročilé funkcie pre zabezpečenie sú len príklady výhod, ktoré tento softvérový balík pre tlač etikiet ponúka. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím skúsených odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich požiadaviek.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...