Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

23.4.2021  Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

Čítačka kódov DS4308-XD je vybavena pokročilou technológiou skenovania, vďaka ktorej zachytí 1D a 2D kódy aj priame značky vytlačené na doskách plošných spojov a ďalších komponentoch. Jedinečná technológia zameriavania zjednodušuje presné zacielenie aj tých najmenších a najhustejších čiarových kódov. Schopnosť snímať aj štandardné čiarové kódy vytlačené na papierových štítkoch prináša mimoriadnu hodnotu - získate čítačku, ktorá dokáže vykonávať dvojnásobnú prácu na výrobnej linke i mimo nej.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor VM2

23.4.2021  Mobilný terminál Honeywell Thor VM2

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Thor VM2 je skvelým riešením pre automatizáciu skladovacích procesov. Je vybaven XGA displejom s rozmermi 9,7", programovateľnými multifunkčnými tlačidlami a WLAN aj WWAN pripojením. Thor VM2 umožňuje jednoduchý vývoj aplikácií a systémovú integráciu, podporuje operačné systémy Microsoft Windows CE 6.0, Windows 7 Pro, Windows Embedded Standard 7 a Windows Embedded Standard 2009. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic HandScanner

23.4.2021  Snímač kódov Datalogic HandScanner

Nositeľný snímač kódov Datalogic HandScanner v extrémne malom a ľahkom prevedení zaisťuje pohodlné handsfree skenovanie, a uľahčuje tak každodenné operácie vašich pracovníkov. Vďaka tomu, že pracovníci môžu manipulovať s objektmi, bez toho aby museli skener neustále odkladať, je ich práca oveľa rýchlejšia a efektívnejšia. K dispozícii sú modely Standard Range (snímanie na vzdialenosť 10-80 cm) a Mid Range (snímanie na vzdialenosť 30-150 cm), a hodí sa tak pre využitie v širokej škále odvetví.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Joya Touch

22.4.2021  Mobilný terminál Datalogic Joya Touch

Mobilný terminál Joya Touch je viacúčelové zariadenie optimalizujúce návratnosť investícií. Terminál je k dispozícii v dvoch verziách - ručná verzia a verzia s rukoväťou, pričom zmena medzi týmito verziami je veľmi jednoduchá. Zariadenie Joya Touch je možné ľahko prispôsobiť, a to zmenou farby horného krytu aj krytu batérie alebo zmenou predného loga. Takisto si môžete objednať chrániče obrazovky s firemnými farbami a motívmi alebo so sponzorovanou reklamou výrobca. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Zebra Symbol MiniScan MS954

22.4.2021  Snímač Zebra Symbol MiniScan MS954

Kompaktný, odolný a vysoko výkonný snímač čiarových kódov Zebra Symbol MiniScan MS954 sníma všetky typy 1D kódov, vrátane zle vytlačených alebo nízko kontrastných kódov. MiniScan MS954 je jedným z najmenších a najľahších snímačov na trhu., ktorý pre maximálnu produktivitu umožňuje nastaviteľné skenovanie pod uhlami 47° a 35° s pracovným rozsahom viac ako 35 palců/88,9 cm. Pre viac informácií navštívte náš web alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra DS4600 HC

22.4.2021  Snímač kódov Zebra DS4600 HC

Snímač kódov Zebra DS4600 HC prináša inovatívne funkcie a mimoriadny výkon pre zlepšenie kvality starostlivosti o pacientov a zvýšenie produktivity pracovníkov. Vie zachytiť prakticky akékoľvek 1D a 2D kódy využívané v zdravotníctve - od kódov na identifikačných náramkoch pacientov až po laboratórne vzorky alebo obaly liečiv. DS4600 HC ponúka 800MHz mikroprocesor, megapixelový senzor s vysokým rozlíšením, technológiu Zebra PRZM Intelligent Imaging a výber z niekoľkých druhov spätnej väzby.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic AL5010

22.4.2021  Stacionárný snímač Datalogic AL5010

Priemyselný stacionárny snímač Datalogic AL5010 je zariadenie s vysoko výkonnou laserovou čítačkou a integrovanou kontrolnou technológiou, ktorá spĺňa požiadavky doterajších aj nových automatizovaných zariadení. Vďaka rýchlosti čítania až 1200 snímok za sekundu sa hodí pre aplikácie, kde sú potrebné veľmi vysoké rýchlosti načítavania alebo skenovanie malých čiarových kódov. Technológia DRX zároveň umožňuje hladké skenovanie poškodených aj nečitateľných etikiet. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZD420

22.4.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZD420

Ak zháňate rýchlu tlačiareň etikiet, ktorá je ľahko ovládateľná, jednoducho inštalovateľná a nenáročná na obsluhu, potom je Zebra ZD420 tá pravá. Vďaka možnostiam drôtového aj bezdrôtového pripojenia a podpore viacerých jazykov tlačiarne je jej nasadenie vždy jednoduché a rýchle. ZD420 je nabitá funkciami a čo sa týka použitia, je jednou z najjednoduchších tlačiarní vo svojej triede. Načítanie pásky trvá len niekoľko sekúnd, pričom zabudovaný čip dopredu upozorní, kedy je nutné pásku vymeniť.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScan PM9100

21.4.2021  Čítačka kódov Datalogic PowerScan PM9100

Priemyselná čítačka PowerScan PM9100 je vybavená inovatívnou technológiou - zeleným laserovým systémom pre získavanie informácií založenom na priekopníckom miniaturizovanom skenovacom stroji s vynikajúcou schopnosťou dekódovať čiarové kódy. Čítakča je takisto vybavená exkluzívnou technológiou 3GL pre vynikajúcu spätnú väzbu. Zariadenie je založené na technológii STAR Cordless System™ 2.0 - úzkopásmový rádiový systém pre škálovateľné riešenia. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic Matrix 410N

21.4.2021  Stacionárný snímač Datalogic Matrix 410N

Optický stacionárny snímač Matrix 410N je flexibilný a ľahko konfigurovateľný, či už ako jediné čítacie zariadenie alebo vo viacnásobnom usporiadaní. To sa používa pri skenovaní v rozľahlých priestoroch alebo v prípade potreby skenovať produkt z viacerých strán. Je vybavený funkciami pre ukladanie naskenovaných snímkov - je schopný uložiť až 3000 snímkov a získané dáta prevedie na externých FTP klientov. Vďaka softvéru DL.CODE je užívateľsky veľmi prívetivý. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-HC

20.4.2021  Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-HC

Bezdrôtová čítačka čiarových kódov Zebra DS6878-HC (Health Care) s antibakteriálnou úpravou je navrhnutá pre zdravotníctvo. Pomáha automatizovať zber dát, zvyšovať produktivitu pracovníkov a zefektívňovať každodenné procesy v nemocniciach, laboratóriách alebo lekárňach. Snímač DS6878-HC kombinuje ergonomický dizajn so spoľahlivým a rýchlym snímaním kódov. Bezdrôtové prevedenie zvyšuje flexibilitu, a eliminuje tak riziká spojené s káblami a rušenia pokoja pacientov. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH5000

20.4.2021  Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH5000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH5000 sníma položky v spodných častiach nákupných košov a zaisťuje, aby boli vždy pripočítané k nákupu. Tým pomáha predchádzať stratám vznikajúcim z nenačítaných tovarov, a zvyšuje tak príjmy maloobchodníkov. Systém odosiela informácie o produktoch vo vozíku priamo na pokladňu, kde môže pokladník nájdené položky overiť a prípadne naskenovať. Predajca si tak môže byť istý, že dostane za tovar vždy zaplatené. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímače kódov Zebra DS4600 Retail

19.4.2021  Snímače kódov Zebra DS4600 Retail

Snímače kódov Zebra DS4600 Retail ponúkajú všestrannosť a jedinečný výkon pre urýchlenie transakcií a skrátenie doby čakania v radoch pri pokladniach. Tieto skenery umožňujú pohodlné snímanie položiek všetkých veľkostí, čítanie kódov v takmer akomkoľvek stave a spracovávanie transakcií všetkého druhu. Rad snímačov DS4600 Retail umožňuje snímanie tlačených aj elektronických 1D/2D kódov, dot kódov, DataMatrix kódov aj veľmi malých a hustých kódov alebo širokých kódov. Ponúka tiež technológiu OCR.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic DL-Axist

19.4.2021  Mobilný terminál Datalogic DL-Axist

Mobilný terminál Datalogic DL-Axist prináša spojenie najnovšie technológie a užívateľsky príjemného zážitku v kompletnom balení. Atraktívny vzhľad aj plnohodnotný 5palcový HD displej sa kombinujú s priemyselnou odolnosťou, aby prežili použitie vo vnútri aj vonku. Terminál disponuje ochranným gumovým obalom a obrazovkou Gorilla Glass 3 pre zaistenie väčšej robustnosti. Toto PDA je vybavené pokročilým 2D imagerom pre rýchle a jednoduché snímanie kódov s vysokou hustotou na štandardnú vzdialenosť.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Intermec EasyCoderPD41

19.4.2021  Tlačiareň etikiet Intermec EasyCoderPD41

Priemyselná tlačiareň Intermec EasyCoder PD41 ponúka jednoduché ovládanie, rozlíšenie tlačovej hlavy 203dpi alebo 300dpi, maximálnu šírku tlače 104 mm a rýchlosť tlače 50-150mm/s (203dpi) alebo 50-100mm/s (300dpi). Zariadenie disponuje pamäťou 4MB Flash, 8MB DRAM a umožňuje pripojenie cez RS232, USB 1.1., Paralel, EasyLAN Ethernet. Vďaka svojmu vysokému výkonu a odolnosti tlačiarne sa EasyCoder PD41 hodí pre nepretržité prevádzky. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...