Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 60s

24.3.2018  Mobilný terminál Honeywell Dolphin 60s

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 60s spája snímač 1D a 2D kódov s telefónom a bol navrhnutý za účelom rýchleho, spoľahlivého a bezpečného prístupu k dôležitým informáciám. Tento viacúčelový prístroj vie v reálnom čase hlasovej komunikácie zbierať dáta,čím dochádza k vysokej úrovni zákazníckych služieb pri obmedzenie nákladov. Svojim užívateľom ponúka rozšírenú výkonnosť batérie, operačný systém Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 a vstavaný Honeywell softvér.Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet IntermecPB22/PB32/PB50

24.3.2018  Tlačiarne etikiet IntermecPB22/PB32/PB50

Mobilné tlačiarne etikiet Intermec PB22, PB32 a PB50 sú skvelou voľbou pre zákazníkov využívajúcich náročné aplikácie v sklade, distribúciu, maloobchode a správe podnikových aktív. V kombinácii s robustnými počítačmi a softvérom Intermec pomáhajú zvýšiť produktivitu a výkonnosť pri súčasnom znížení nákladov. Vďaka ultra vysokej rýchlosti tlače a oproti konkurencii niekoľkonásobne kratšiemu času potrebnému na vytlačenie etikety prináša zlepšenie v produktivite a presnosti práce zamestnancov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic XRF410N

24.3.2018  Stacionárný snímač Datalogic XRF410N

Datalogic XRF410N je stacionárny snímač čiarových a 2D kódov s rozšíreným poľom snímania založenom na platforme Matrix 410N pre manipuláciu s materiálom vo výrobe a v logistike. Medzi výhody patrí jednoduchý výber správneho zariadenia podľa danej aplikácie, pretože nie je potrebná žiadna technická analýza (len rozmery kódu, šírka a rýchlosť snímania), aj jednoduchá inštalácia. Snímač je možné navyše zmontovať a nakonfigurovať ihneď v továrni. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
RFID tlačiarne

24.3.2018  RFID tlačiarne

So stále rastúcou potrebou RFID (rádiofrekvenčná identifikácia) je potreba riešiť nové potlače etikiet a tagov. Ponúkame niekoľko tlačiarní, ktoré sú schopné potláčať RFID etikety a zároveň kódovať dáta do týchto etikiet. K dispozícii sú tlačiarne štandardov desktop až po priemyselné. RFID Vám umožňuje opakovane zmeniť dáta po dobu životnosti etikety. Pre viac informácií z oblasti RFID technológie kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Realizácia optických sietí

24.3.2018  Realizácia optických sietí

Zaoberáme sa realizáciou optických sietí. Optické siete ponúkajú vysoký komfort prenosu dát. My ponúkame vysoký komfort poskytovaných služieb. Kontaktujte nás so svojimi požiadavkami a naši odborníci, ktorí sa realizáciou optických sietí zaoberajú už mnoho rokov, urobia všetko, aby prenos dát vo vašej firme presne odrážal vaše požiadavky a potreby. Naše služby spočívajú v maximálnej komplexnosti, od návrhu a cenovej kalkulácie, po komplexnú realizáciu plne funkčne opticke siete. Kontaktujte nás!

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScan PM9300

23.3.2018  Čítačka kódov Datalogic PowerScan PM9300

Datalogic PowerScan PM9300 je odolná priemyselná čítačka kódov, ktorá obsahuje viac modelov pre uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. PM9300 je základný model, prechodný model PM9300-D obsahuje displej a 4-tlačidlovú klávesnicu a model PM9300-DK je vybavený displejom a 16-tlačidlovou klávesnicou. Vďaka úzkopásmové rádiové komunikáciu STAR Cordless System ™ sa zvyšuje produktivita a flexibilita na pracovisku. Ponúka škálovateľné riešenie od jednoduchých aplikácií až po zložité inštalácie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra tlačiarně plastových kariet

23.3.2018  Zebra tlačiarně plastových kariet

Vyberte si zo širokej ponuky plnofarebných alebo monochromatických tlačiarní plastových kariet. Voliteľné vybavenie môže zahŕňať možnosť pripojenia do siete ethernet, kódovanie čipových a magnetických kariet či RFID kariet štandardu UHF Gen 2, alebo lamináciu pre zvýšenie ochrany a životnosti kariet. Tlačiarne plastových kariet Zebra vyhovia všetkým vašim požiadavkom. Kompletnú ponuku tlačiarní kariet Zebra nájdete na našom webe.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Návrh a realizácia dátových sietí

23.3.2018  Návrh a realizácia dátových sietí

Kvalitná dátová sieť je jedným z najdôležitejších prvkov prosperujúcej firmy. Naším cieľom je analyzovať potreby firmy, zabezpečiť návrh a samotnú realizáciu dátovej siete, tak aby plne vyhovovala všetkým potrebám vysoko funkčnej a odborne vykonanej dátovej siete s ohľadom na požiadavku kvality a dlhej životnosti. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci sa s vami veľmi radi osobne stretnú a predložia vám konkrétne návrhy riešení.

Firma: Daniel Coufal
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CT50h

22.3.2018  Mobilný terminál Honeywell CT50h

CT50h od spoločnosti Honeywell je mobilný terminál špeciálne vyvinutý do zdravotníctva. Napomáha zefektívňovať starostlivosť o pacienta a umožňuje lekárom i zdravotníckemu personálu bezproblémový prístup ku klinickým systémom, životne dôležitým údajom o pacientoch alebo lekárskej starostlivosti. Terminál bol vyvinutý v dôsledku veľkého nárastu mobility spojené s potrebou podpory komunikácie a prístupu k informáciám. Pracovníci môžu efektívne spravovať viac úloh vďaka vzdialenému pripojenia.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

22.3.2018  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Je bezdrôtový lineárny snímač čiarového kódu, ktorý je vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahom 30m. Gryphon Aj GBT4100 môže pracovať aj v dávkovom režime, kedy do pamäte je možné uložiť viac ako 1200 nasnímaných kódov. Snímač čiarových kódov má multifunkčnú základňovú stanicu, ktorá umožňuje snímanie v režime hands-free, snímanie pri nabíjaní a možno ju tiež pripevniť na stenu. Možnosť pripojenia je cez USB / RS232 / Keyboard Wedge.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
identifikačné média

22.3.2018  identifikačné média

Ponúkame niekoľko druhov identifikačných médií: - karty a príslušenstvo - čipy - náramky Pre karty je možný ich potlač (vaše logo, slogan a i.). Všetky médiá sú bezkontaktné.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

21.3.2018  Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline sú navrhnuté pre použitie v najnáročnejších podmienkach. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu znížením počtu chýb vznikajúcich pri príjme, vychystávaniu, preprave alebo expedícii tovaru. Terminál SH21 umožňuje vysokú mieru interakcie medzi operátormi a strojmi a poskytuje užívateľom možnosti otvoriť si technické výkresy, pracovné postupy či videá. Oba terminály vyhovujú rôznym priestorovým a montážnym obmedzeniam.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet Zebra

21.3.2018  Tlačiarne etikiet Zebra

V našej ponuke tlačiarní etikiet (čiarového kódu) nájdete tlačiarne vhodné pre každú aplikáciu. Od vysoko výkonných tlačiarní pre náročné výrobné linky a prevádzky, mobilné tlačiarne pre využitie v teréne, tlačiarne strednej triedy pre potlač etikiet čiarovým kódom v stredne veľkých objemoch, až po stolové tlačiarne čiarového kódu malých rozmerov, vhodných najmä pre aplikácie s nízkymi objemami tlače. Ponúkame kompletné riešenie pre tlač etikiet od renomovaného výrobcu Zebra.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Originálny spotrebný materiál Zebra

21.3.2018  Originálny spotrebný materiál Zebra

Originálny spotrebný materiál Zebra zodpovedá prísnym kvalitatívnym štandardom a odporúčame ho pre zabezpečenie optimálnej kvality tlače a spoľahlivý výkon tlačiarne. Tlačiarne Zebra sú skonštruované len pre prácu s páskami a retransferovými filmy Zebra True Colours i Series a laminovacími materiály Zebra True Secure i Series. Pre viac informácií o spotrebnom materiáli Zebra kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezbatériová čítačka Honeywell 1902g-bf

20.3.2018  Bezbatériová čítačka Honeywell 1902g-bf

Honeywell Xenon 1902g-bf je čítačka kódov, ktorá obsahuje najnovšiu technológiu "battery free". Tá úplne eliminuje potrebu batérie a nahrádza ju tzv. superkapacitory, ktoré sú schopné dosiahnuť plného nabitia za menej ako 2 minúty prostredníctvom USB portu a menej ako 30 sekúnd pri použití napájacieho USB portu alebo externého adaptéra na stenu. Zvyčajne vydrží aspoň 450 skenov bez dobíjania. Bez batérie sa odstraňujú bežné problémy s údržbou a skener je ľahší a šetrnejší k životnému prostrediu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...