Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Tlačiarne etikiet Intermec PM23c

26.4.2019  Tlačiarne etikiet Intermec PM23c

Priemyselná tlačiareň etikiet strednej triedy Intermec PM23c ponúka vysokú rýchlosť tlače, jednoduché nasadenie, pokročilé možnosti pripojenia a preverenú spoľahlivosť. Pre maximálnu prevádzkyschopnosť je k dispozícii s farebným dotykovým displejom v desiatich jazykoch, poprípade s univerzálnym rozhraním. Umožňuje teda okamžité upozornenie, čo znižuje potrebu pracovnej sily aj technickej podpory. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kamery Datalogic E100 Series

26.4.2019  Kamery Datalogic E100 Series

Kamery Datalogic E100 Series disponujú najmodernejším obrazovým snímačom CMOS, ktorý vie snímať v odtieňoch šedi aj farebne. Kamery podporujú konektivitu GigE Vision. Vďaka svojim malým rozmerom (29 mm x 29 mm x 60 mm) umožňujú ľahkú inštaláciu aj na miestach s obmedzeným priestorom. Kamery E100 Series sú ideálnym riešením pre rýchlu integráciu systému strojového videnia a zaisťujú vynikajúci pomer cena/výkon. Sú navrhnuté pre najzložitejšie aplikácie strojového videnia. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Heron HD 3430

26.4.2019  Snímač Datalogic Heron HD 3430

Štýlový snímač čiarových a 2D kódov Datalogic Heron HD3430 prináša do miesta predaja neprekonateľnú eleganciu. Je obohatený o farebná meniace sa svetlá, inovatívny moderný dizajn materiálu a zároveň poskytuje vynikajúci čítací výkon 1D a 2D kódov aj snímanie obrazu. Snímač tiež ponúka možnosť začleniť identitu spoločnosti značky, pretože umožňuje zostaviť perfektnú kombináciu firemného loga a horného farebného krytu. Navyše prispôsobuje vizuálne a zvukové prvky čím posilňuje hodnotu značky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC3390R

26.4.2019  Mobilný terminál Zebra MC3390R

Mobilný terminál Zebra MC3390R prináša mimoriadnu presnosť a efektivitu pre riadenie zásob, plnenie objednávok, cross-docking a pod. Terminál disponuje robustným dizajnom, napriek tomu je však ľahký a ergonomický, čo umožňuje pohodlné použitie po celý deň. Veľká dotyková obrazovka (4 "), 3 možnosti fyzickej klávesnice a operačný systém Android poskytujú intuitívnu a flexibilnú platformu pre vaše súčasné i budúce RFID aplikácie. Terminál dokáže okrem RFID tagov prečítať tiež 1D a 2D kódy.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska KCPE - Živica

26.4.2019  Farbiaca páska KCPE - Živica

KCPE je živicová termotransferová farbiaca páska s vysokou odolnosťou proti oteru i poškrabaniu. Páska je určená k potlači lesklých materiálov. Je vhodná pre použitie na výrobky s dlhou životnosťou aj pre vonkajšie použitie, pre automobilový priemysel, farmáciu a taktiež chemický priemysel. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlaciaren Zebra iMZ Series

25.4.2019  Tlaciaren Zebra iMZ Series

Elegantné mobilné tlačiarne Zebra iMZ Series určené pre jednoduchý tlač dokumentov sú tak malé, že sa zmestia do dlane vašej ruky. Títo šikovní pomocníci nájdu uplatnenie vo všetkých tlačových aplikáciách, kde je potreba rýchly a jednoduchý tlač na požiadanie. Sú ľahko ovládateľné a sú ideálnym prvým krokom pre užívateľov, ktorí chcú nahradiť papierovú dokumentáciu, predtlačené doklady alebo nespoľahlivé mobilné tlačiarne. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtová sieť Zebra AP 7532

25.4.2019  Bezdrôtová sieť Zebra AP 7532

Zebra AP 7532 access point je zariadenie podporujúce veľké množstvo bezdrôtových užívateľov aj extrémne náročné hlasové a dátové aplikácie. Obsahuje kompletnú sadu funkcií, ktorá prináša najrýchlejší pripojenie Wi-Fi. Bez ohľadu na počet užívateľov aj typ aplikácie sa môžete spoľahnúť na veľkú rýchlosť. Voľba interné antény pre elegantný vzhľad je je ideálnym riešením do kancelárskych priestorov, externá anténa naopak ponúka maximálny dosah a výkon v náročných priemyselných aplikáciách.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výkonná tlačiareň etikiet Zebra 140Xi4

24.4.2019  Výkonná tlačiareň etikiet Zebra 140Xi4

Tlačiareň Zebra 140Xi4 je vďaka svojej konštrukcii určená do najťažšieho prostredia s požiadavkou na veľké objemy tlače a tlačovú rýchlosť. Tlačiareň 140Xi4 má rozlíšenie tlačovej hlavy 203 dpi, voliteľnou diagnostiku chybných elementov pre tlačovú hlavu, integrované počítadlo potlačených etikiet aj použité termotransferpásky, voliteľne vnútorný navíjač, rezač a bezdrôtový ZebraNet printserver. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Honeywell Xenon 1902 Color

24.4.2019  Ručný snímač Honeywell Xenon 1902 Color

Bezdrôtový ručný snímač Honeywell Xenon 1902 Color disponuje technológiou Honeywell Color Fusion, vďaka ktorej ponúka špičkové inovácie, efektívnosť a spoľahlivosť. Farebné zobrazenie umožňuje skenovať aj predtým nečitateľné čiarové kódy - napr. červený kód na bielom pozadí. Bezdrôtové pripojenie Bluetooth Class 2, v2.1 radio umožňuje užívateľom neobmedzený pohyb až 10 m od základne. Prevádzková teplota tohto snímača je od 0 °C do 40 °C, trieda krytia IP41 a odolnosť voči pádu 1,8 m na betón.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky AWR470 vosk

24.4.2019  Farbiace pásky AWR470 vosk

Vosková farbiaca páska AWR 470 je určená pre bežné aplikácie. Vyznačuje sa výraznou sýtosťou tlače a vysokou citlivosťou. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače ukotvených čiarových kódov, veľmi malých textov aj veľkých znakov a to pri veľmi vysokej hodnote sýtosti tlače. AWR 470 je vybavená unikátnou ochrannou vrstvou "backcoating", ktorá zaisťuje jedinečnú ochranu tlačovej hlavy - zabraňuje drhnutie fólie a zvyšovanie elektrostatického napätia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Magellan 9800i

24.4.2019  Snímač Datalogic Magellan 9800i

Pultový prezentačný snímač 1D a 2D kódov s váhou Datalogic Magellan 9800i disponuje veľkými ergonomickými oknami, ktoré sú umiestnené tak, aby na ne pokladník videl zo sedu aj zo stoja. Zákazníci môžu tiež pokladníkovi uľahčiť prácu, pretože môžu skenovať kódy rovno z obrazoviek svojich mobilných telefónov či papierových kupónov, zatiaľ čo pokladník skenuje jednotlivé položky. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra GK420t

23.4.2019  Tlačiareň etikiet Zebra GK420t

Termotransferová tlačiareň etikiet Zebra GK420t ponúka najlepšiu úžitkovú hodnotu v sortimente stolových tlačiarní čiarového kódu. S rýchlosťou tlače až 127mm za sekundu, rozlíšením 203dpi a šírkou tlače 104mm sa hodí pre aplikácie s nízkymi až strednými objemy tiskov. Táto tlačiareň disponuje úhľadným kompaktným dizajnom a jednoduchým systémom výmeny pásky. Pre kompletnú ponuku produktov z oblasti automatickej identifikácie navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC3330R

23.4.2019  Mobilný terminál Zebra MC3330R

Mobilný terminál Zebra MC3330R prináša komfort, rýchlosť, jednoduchosť použitia a presnosť pre vaše RFID aplikácie. Tým pomáha zvýšiť efektivitu pri riadení zásob, plnenie objednávok a podobne. Terminál umožňuje čítanie ako RFID tagov, tak tlačených aj elektronických 1D a 2D kódov so štandardným rozsahom, a to bez ohľadu na ich stav. Dáta môžu byť zadávaná aj pomocou dotykovej obrazovky alebo klávesnice. Tento odolný terminál poskytuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic QuickScan QBT2131

23.4.2019  Snímač kódov Datalogic QuickScan QBT2131

Štýlový snímač čiarových kódov Datalogic QuickScan QBT2131 vzhľadom k širokému zornému poľu a vysokej hĺbke ostrosti ľahko skenuje aj dlhé čiarové kódy. Dáta prenáša do PC prostredníctvom základovej stanice, rovnako tak ako do všetkých kompatibilných Bluetooth zariadení. Snímač je možné pripojiť aj k ľubovoľnému tabletu s operačnými systémami Android či iOS. Je vybavený dlhotrvajúcou lítium-iónovou batériou, ktorá je ľahko vymeniteľná užívateľom. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dverové telefón

23.4.2019  Dverové telefón

Dverný telefón je ideálnym riešením pre zjednodušenie vstupu a zvýšenie bezpečnosti Vašej budovy. Komunikátor je dodávaný v modernom celonerezovom prevedení, vrátane zabudované bezpečnostné kamery a čítačky bezkontaktných kariet pre zabezpečenie budov.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...