Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Pultový snímač Datalogic Magellan 1500i

18.9.2019  Pultový snímač Datalogic Magellan 1500i

Všesmerový pultový snímač Datalogic Magellan 1500i je výkonným, všestranným a štýlovým doplnkom k akémukoľvek predajnému miestu. Najnovšia technológia digitálneho spracovania obrazu prináša bezproblémové snímanie 1D aj 2D kódov na tlačených štítkoch, vernostných kartách, vstupenkách, palubných lístkoch či mobilných kupónoch. Snímanie s týmto skenerom je intuitívne a jednoduché aj pre začínajúcich používateľov. Snímač umožňuje tiež voliteľné skenovanie kódov Digimarc. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Datalogic PowerScan PBT9500

18.9.2019  Ručný snímač Datalogic PowerScan PBT9500

Priemyselná čítačka kódov Datalogic PowerScan PBT9500 sa vyznačuje intuitívnym a jednoduchým používaním. Kombinuje všesmerové čítacie schopnosti so skvelými optickými vlastnosťami a prečíta akýkoľvek čiarový kód zo vzdialenosti väčšej než 1 m v závislosti od rozlíšenia kódu bez ohľadu na jeho orientáciu. Dekódovací softvér tiež zaisťuje jednoduché snímanie v akomkoľvek prostredí, zatiaľ čo bezdrôtová technológia Bluetooth zvyšuje účinnosť a bezpečnosť. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Datalogic Joya X1

18.9.2019  Mobilný terminál Datalogic Joya X1

Ľahko použiteľný mobilný terminál Datalogic Joya X1 šetrí čas strávený pri nákupoch. Exkluzívny dizajn, ergonomický tvar a jednoduché ovládanie z neho robí ideálneho spoločníka pre jedinečné zážitky z nakupovania. Terminál využíva 1D zobrazovaciu technológiu a prečíta aj kupóny zobrazené na smartphonoch. Jeho výhody umocňuje patentovaná technológia "Green Spot", ktorá poskytuje vizuálnu spätnú väzbu správneho načítanie čiarového kódu, a je tak ideálny aj do hlučného prostredia. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farebná tlačiareň etikiet Epson TM-C3500

18.9.2019  Farebná tlačiareň etikiet Epson TM-C3500

Tlačiareň etikiet Epson TM-C3500 umožňuje tlačiť kvalitné farebné štítky, etikety alebo tiež vstupenky. Vďaka špičkovej kvalite, vysokej rýchlosti tlače až 103 mm/s a samostatným zásobníkom s pigmentovými atramentmi môžete tlačiť etikety podľa potreby priamo vo firme, čím sa šetrí čas aj peniaze za služby externých dodávateľov. Prevádzková teplota tlačiarne je 10 °C až 35 °C, maximálna šírka tlače 104 mm, maximálne rozlíšenie tlače 720 x 360 dpi. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dochádzkový snímač ISD CADDY

18.9.2019  Dochádzkový snímač ISD CADDY

Ideálne riešenie pre zaistenie kompletného dochádzkového systému s možnosťou automatického ovládania zabezpečovacieho systému. S terminálom možno tiež riešiť individuálne aplikácie v oblasti výdaja stravy. Dochádzkový terminál ISD CADDY vyniká predovšetkým elegantným dizajnom.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dverové telefón

18.9.2019  Dverové telefón

Dverný telefón je ideálnym riešením pre zjednodušenie vstupu a zvýšenie bezpečnosti Vašej budovy. Komunikátor je dodávaný v modernom celonerezovom prevedení, vrátane zabudované bezpečnostné kamery a čítačky bezkontaktných kariet pre zabezpečenie budov.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Vreckový snímač Datalogic RIDA DBT6400

17.9.2019  Vreckový snímač Datalogic RIDA DBT6400

Snímač kódov Datalogic RIDA DBT6400 s bezdrôtovou technológiou Bluetooth® je skvelým vreckovým pomocníkom v spojení s mobilnými zariadeniami, najmä tablety. Tento malý, ergonomický snímač s moderným elegantným dizajnom sa dá spárovať so zariadeniami s Android, Apple iOS a Windows Mobile aj štandardnými notebooky vybavenými bezdrôtovou technológiou Bluetooth. RIDA DBT6400 vie prečítať všetky kódy, či už s nízkym kontrastom, poškodené alebo zle vytlačené, aj kódy z displejov mobilných zariadení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolná tlačiareň etikiet Zebra GC420

17.9.2019  Stolná tlačiareň etikiet Zebra GC420

Bohato vybavená, cenovo dostupná tlačiareň etikiet Zebra GC420 ponúka kvalitu, odolnosť a spoľahlivý výkon a vďaka svojmu kompaktnému dizajnu šetrí miesto. Tlačiareň je vybavená výkonným 32 bitovým procesorom pre rýchlu tlač a zároveň veľkou pamäťou pre uchovanie grafiky. Model GC420 je navyše možné rozšíriť o odlepovač, čím sa stane mnohostranným pomocníkom použiteľným v mnohých odvetviach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska Zebra Z 4800 živice

17.9.2019  Farbiaca páska Zebra Z 4800 živice

Živicová farbiaca páska Zebra Z 4800 poskytuje vysokú odolnosť pri tlači na rôzne typy etikiet. Je vhodná pre tlač HIGH DENSITY kódov aj grafiky pri vysokom rozlíšení. Takisto je vysoko odolná pri použití vo vonkajšom prostredí a zároveň odolá niektorým chemickým látkam. Zebra Z 4800 živice sa používa na najrôznejšie materiály - lakovaný lesklý papier, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch), Datapol. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň štítkov Zebra EZ320

16.9.2019  Mobilná tlačiareň štítkov Zebra EZ320

Vysoko kvalitná a spoľahlivá mobilná tlačiareň etikiet Zebra EZ320 ponúka vynikajúci výkon a funkcie, ktoré mobilným pracovníkom umožňujú rýchlu tlač potvrdeniek a iných etikiet. Bezdrôtové pripojenie Bluetooth®, robustný dizajn a osemhodinová nabíjateľná batéria poskytujú skutočnú mobilitu a spoľahlivý výkon na cestách, v maloobchodných predajniach, skladoch aj výrobných prostrediach. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
AIO terminál I-Series pre Windows (15")

16.9.2019  AIO terminál I-Series pre Windows (15")

Interaktívny all-in-one terminál Elo I-Series pre Windows s 15,6" displejom prináša spoľahlivosť, mimoriadny výkon a najnovšie technológie v ultra tenkom, zároveň však robustnom dizajne. Jedná sa o ľahko ovládateľné zariadenie s dotykovou technológiou TouchPro™ PCAP, ktoré vie rozoznať až 10 dotykov súčasne. Prevedenie bez mechanických komponentov (bez ventilátora, SSD) a bez batérie umožňuje využitie tohto AIO terminálu aj v tichom prostredí. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Granit 1981i

16.9.2019  Snímač kódov Honeywell Granit 1981i

Bezdrôtový priemyselný snímač kódov Honeywell Granit 1981i je vybavený zobrazovacou technológiou, ktorá umožňuje čítať 1D a 2D kódy zo vzdialenosti 15 cm až 15 m. Je navrhnutý tak, aby prečítal prakticky všetky čiarové kódy a zároveň podporoval maximálnu produktivitu obsluhy v tých najnáročnejších podmienkach. Granit 1981i ocenia predovšetkým pracovníci na vysokozdvižných vozíkoch, pretože im umožňuje zostať sedieť a skenovať palety priamo z vozíka aj na väčšie vzdialenosti. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic DX8200A

16.9.2019  Stacionárny snímač Datalogic DX8200A

Všesmerový laserový stacionárny snímač Datalogic DX8200A prináša skvelý pomer ceny a výkonu. Snímač DX8200A vyniká jednoduchou inštaláciou a odolnosťou voči okolitému svetlu. Zároveň ponúka rýchlosť čítania až 1000 skenov/s (500 každá čiara) a čítaciu vzdialenosť od 500 do 1500 mm. Snímač má triedu krytia IP54 a pracovnú teplotu 0 až 50 °C. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Identifikačné média

16.9.2019  Identifikačné média

Ponúkame niekoľko druhov identifikačných médií: - karty a príslušenstvo - čipy - náramky Pre karty je možný ich potlač (vaše logo, slogan a i.). Všetky médiá sú bezkontaktné.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Datamax RLe Series

15.9.2019  Tlačiareň etikiet Datamax RLe Series

Mobilné tlačiarne etikiet Datamax RLe Series (RL3e a RL4e) prinášajú robustný dizajn, spoľahlivý výkon a sú predurčené k dlhodobému používaniu. Umožňujú pracovníkom tlačiť etikety s čiarovým kódom priamo v mieste aplikácie, a tým zvyšujú efektivitu aj produktivitu. Pre väčšie pohodlie a všestrannosť môžu byť namontované aj na vysokozdvižné vozíky. Tlačiarne RLe Series sú kompatibilné s mnohými softvérovými programami a majú taktiež ľahko čitateľný LCD displej s jednoduchými tlačidlami.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...