Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Snímače kódov Zebra DS4600 Retail

4.12.2020  Snímače kódov Zebra DS4600 Retail

Snímače kódov Zebra DS4600 Retail ponúkajú všestrannosť a jedinečný výkon pre urýchlenie transakcií a skrátenie doby čakania v radoch pri pokladniach. Tieto skenery umožňujú pohodlné snímanie položiek všetkých veľkostí, čítanie kódov v takmer akomkoľvek stave a spracovávanie transakcií všetkého druhu. Rad snímačov DS4600 Retail umožňuje snímanie tlačených aj elektronických 1D/2D kódov, dot kódov, DataMatrix kódov aj veľmi malých a hustých kódov alebo širokých kódov. Ponúka tiež technológiu OCR.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CK75

4.12.2020  Mobilný terminál Honeywell CK75

Mobilný terminál Honeywell CK75 je ľahší a menší než ostatné zariadenia v rovnakej triede a je optimalizovaný pre skladové a distribučné prostredí s priemyselnými materiálmi. Prináša dokonalú rovnováhu medzi robustnosťou a pracovným cyklom spolu s funkciami pre zaistenie flexibility a obratnosti aj v extrémnych podmienkach. S verziou Cold Storage vybavenou ohrievačom dotykovej obrazovky a skenovacieho okna môže byť terminál CK75 využívaný aj v chladiarenskom prostredí. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastové karty do tlačiarní Zebra

4.12.2020  Plastové karty do tlačiarní Zebra

Kvalitné plastové karty pre tlačiarne kariet Zebra zaisťujú dokonalú tlač a ostrú grafiku, čo je dôležité pre verné farby a perfektne čitateľné čiarové kódy. Karty zodpovedajú medzinárodným ISO štandardom, sú zbavené prachu a zároveň majú hladké okraje. Pre aplikácie s nutnosťou vyššieho zabezpečenia ponúkame takisto plastové karty vybavené bezpečnostnými rysy odolné proti neoprávnenej manipulácii. S konkrétnymi požiadavkami sa obráťte na naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skenery Gryphon I GBT4200/GM4200

3.12.2020  Skenery Gryphon I GBT4200/GM4200

Lineárne snímače kódov Datalogic Gryphon I GBT4200 a GM4200 prinášajú elegantný dizajn, bezkonkurenčnú ergonómiu a špičkový skenovací výkon. Umožňujú snímanie 1D kódov s vysokým kontrastom aj s nízkym rozlíšením, z blízka aj z diaľky, vrátane kódov zle čitateľných alebo poškodených. Bezdrôtové technológie Bluetooth (model GBT4200) a Datalogic STAR Cordless System (GM4200) zaisťujú maximálnu flexibilitu, a navyše umožňujú bezdrôtové nabíjanie. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

3.12.2020  Čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

Ultra odolná čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER vyniká svojim jedinečným výkonom skenovania 1D a 2D kódov, robustnou konštrukciou a jednoduchou správou. Pracovníci v skladoch zaisťujú presnosť objednávok a ich produktivita závisí na kvalite skenera, ktorý drží vo svojich rukách. Vďaka prakticky nezničiteľné dizajnu sa hodí aj do náročného prostredia - prežije pády z výšky až 2,4 m a je odolný voči prachu aj vode. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím skúsených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

3.12.2020  Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

Dotykové mobilné terminály Zebra TC51 a TC56 sú navrhnuté pre nový podnikateľský svet. Ich priemyselný dizajn pripomína obľúbený vreckový smartphone a zároveň ponúka funkcie podnikovej triedy, trvanlivosť, napájanie, ovládateľnosť a bezpečnosť, ktorú vaši pracovníci potrebujú. Dotykový 5" displej umožňuje pohodlné používanie grafických aplikácií a je dobre čitateľný aj pri jasnom slnečnom svetle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 1

3.12.2020  Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 1

Zebra ZXP Series 1 je malá stolná tlačiareň plastových kariet navrhnutá špeciálne pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitnú tlačiareň za dobrú cenu. Tlačiareň sa hodí pre jednostranný farebný aj čiernobiely potlač v malom objeme a jej rozmery umožňujú umiestnenie aj v obmedzených priestoroch. ZXP Series 1 nevyžaduje takmer žiadnu technickú podporu ani školenie užívateľov - vďaka farebným dotykovým bodom umožňuje jednoduché a veľmi intuitívne ovládanie. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4200

2.12.2020  Snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4200

Lineárny snímač kódov Datalogic Gryphon I GD4200 prináša elegantný dizajn, bezkonkurenčnú ergonómiu a vynikajúci skenovací výkon. Vďaka schopnosti snímať 1D kódy s vysokým kontrastom aj s nízkym rozlíšením, z blízka aj z diaľky, vrátane zle čitateľných alebo poškodených kódov je skvelou voľbou pre zlepšenie efektivity vašich súčasných aj budúcich aplikácií. Kryt skenera je navyše odolný voči pravidelnému čisteniu drsnými dezinfekčnými prostriedkami, a pomáha tak prechádzať šíreniu baktérií.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

2.12.2020  Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

Priemyselná bluetoothová čítačka kódov Datalogic PowerScan PBT9100 disponuje novou technológiou s inovatívnou LED zelenou skenovacou linkou, ktorá implementuje definíciu lasera a výhody lineárneho snímača. Zelené skenovacie svetlo je príjemnejšie pre oči pracovníka, a zaisťuje tak väčšie pohodlie. Čítačka PBT9100 je vybavená štandardnou bezdrôtovou technológiou Bluetooth a zaišťuje vynikajúcu spoľahlivosť a čítací výkon, vďaka čomu predstavuje kompletné riešenie pre skladové aplikácie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell RT10

2.12.2020  Mobilný terminál Honeywell RT10

Robustný mobilný terminál Honeywell RT10 so svojim jednoduchým a intuitívnym ovládaním pomáha udržať vašich pracovníkov v spojení a zaisťuje im prístup k informáciám a funkciám, ktoré potrebujú pre bezproblémové plnenie úloh. Ponúka možnosť výberu OS Android (RT10) alebo Windows (RT10W), jasný 10,1" displej, čítačku kódov, pripojenie cez WiFi alebo 4G a rad hardvérového príslušenstva. Odolný a ľahký dizajn terminálu zaisťuje spoľahlivé a pohodlné použitie po celý deň. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra GX430t

2.12.2020  Tlačiareň etikiet Zebra GX430t

Tlačiareň etikiet a štítkov Zebra GX430T Zebra je najlepšou termotransferovou tlačiarňou vo svojej triede. Ponúka širokou škálu funkcií a rozšírený výkon, ktorý prináša štandardnú rýchlosť tlače až 152 mm/s, max. šírku tlače 104 mm a vysoké rozlíšenie tlače 300 dpi. Táto stolná tlačiareň štandardne obsahuje podporu pre jazyky EPL a ZPL. GX430T nájde využitie predovšetkým v zdravotníctve, maloobchode a cestovnom ruchu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h Color

1.12.2020  Snímač kódov Honeywell Xenon 1902h Color

Snímač čiarových kódov pre zdravotníctvo Honeywell Xenon 1902h Color umožňuje skenovanie vysoko kontrastných kódov, ktoré boli predtým nečitateľné, napr červený kód na bielom pozadí. Okrem toho eliminuje nutnosť používať samostatný digitálny fotoaparát a externé pamäťové médium pre záznam a prenos farby obrazu. To pomáha zvyšovať efektivitu pracovných postupov a produktivitu pracovníkov, a zároveň ochranu citlivých dát pacientov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

1.12.2020  Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

Ručná čítačka kódov Datalogic QuickScan I Lite QW2400 sa hodí pre čítanie dlhých aj skrátených 1D kódov a väčších 2D kódov z blízkej vzdialenosti. Ponúka mimoriadne široký zorný uhol, ktorý dokáže zachytiť náročné kódy v nominálnej vzdialenosti s použitím rôznych uhlov snímania. Čítačka QuickScan I Lite QW2400 vyniká svojim malým, ľahkým, ergonomickým dizajnom a umožňuje pohodlné použitie v každodennej prevádzke. Dostupné je rozhranie USB alebo Keyboard wedge/RS-232. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra VC80x

1.12.2020  Mobilný terminál Zebra VC80x

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Zebra VC80x sa hodí prakticky do všetkých skladov alebo vozíkov pre manipuláciu s materiálom. Prináša osvedčenú mobilnú platformu Android s garantovanou bezpečnostnou podporou, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Prechod z operačného systému Windows na Android je jednoduchý a nevyžaduje zmenu konfigurácie ani nová školenia. Pre viac informácií návštívte naš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tým skúsených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka kódov Datalogic PowerScan PD9130

30.11.2020  Čítačka kódov Datalogic PowerScan PD9130

Priemyselná drôtová čítačka kódov Datalogic PowerScan PD9130 obsahuje novú inovatívnu technológiu, ktorá prináša zelenú skenovaciu linku. Tá má rovnakú definíciu ako laserový lúč s výhodami lineárneho imageru a prináša mimoriadnu schopnosť dekódovanie 1D kódov. Táto zelená skenovacia linka sa osvedčila ako najpohodlnejšie riešenie pre oči pracovníka. Čítačka má ergonomický tvar s vyváženou hmotnosťou pre optimálny komfort užívateľa pri operáciách náročných na skenovanie. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...