Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Mobilný terminál Zebra MC3330R

22.9.2020  Mobilný terminál Zebra MC3330R

Mobilný terminál Zebra MC3330R ponúka komfort, rýchlosť, jednoduchosť použitia a presnosť pre vaše RFID aplikácie. Terminál pomáha zvyšovať efektivitu pri riadení zásob, plnení objednávok a podobne. MC3330R umožňuje čítanie ako RFID tagov, tak tlačených alebo elektronických 1D a 2D kódov so štandardným rozsahom, a to bez ohľadu na ich stav. Dáta je možné zadávať pomocou dotykovej obrazovky aj klávesnice. Toto odolné zariadenie poskytuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra GK420t

22.9.2020  Tlačiareň etikiet Zebra GK420t

Termotransferová tlačiareň etikiet Zebra GK420t ponúka najlepšiu úžitkovú hodnotu medzi stolnými tlačiarňami čiarového kódu. Vďaka rýchlosti tlače až 127 mm za sekundu, rozlíšen 203dpi a šírke tlače 104mm sa hodí pre aplikácie s nízkymi až strednými objemy tiskov. GK420t disponuje úhľadným kompaktným dizajnom a jednoduchým systémom výmeny pásky. Pre kompletnú ponuku produktov z oblasti automatickej identifikácie navštívte náš web, prípadne kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic DS2400N-2K Series

21.9.2020  Snímač kódov Datalogic DS2400N-2K Series

Kompaktný laserový stacionárny snímač čiarových kódov Datalogic DS2400N-2K Series ponúka vynikajúci čítací výkon, mimoriadnu flexibilitu a možnosti pripojenia cez PROFINET, EtherNet/IP a Ethernet TCP/IP protokoly. Cez PROFINET ho možno nakonfigurovať pomocou modulárnej štruktúry obsiahnuté v súbore GSDML, kde sú uložené parametre poskytujúce automatickú konfiguráciu v prípade výmeny alebo zlyhania celého zariadenia. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Datamax I-Class MarkII

21.9.2020  Tlačiareň etikiet Datamax I-Class MarkII

Priemyselná tlačiareň štítkov Datamax I-Class Mark II ponúka skvelý dizajn, rýchly procesor a vynikajúci spoľahlivosť. Zaisťuje bezchybnú kvalitu tlače a zároveň prináša nižšie prevádzkové náklady. Pre aplikácie ako napr. identifikácie výrobkov, označovanie liečiv alebo sledovanie majetku poskytuje vysoký výkon, spoľahlivosť aj hodnotu. Vďaka špeciálne tlačové hlave ECO IntelliSEAQ má o 25% nižšiu spotrebu energie, vyššiu odolnosť proti oderu a zároveň dlhšiu životnosť. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky AXR7+ živice

21.9.2020  Farbiace pásky AXR7+ živice

AXR 7+ (živica) je farbiaca páska prispôsobená pre aplikácie vyžadujúce vysoký stupeň kvality tlače a zároveň vysokú mechanickú odolnosť. Páska ponúka mimoriadnu kvalitu tlače všetkých typov čiarových kódov, veľmi malých textov aj veľkých znakov, a to pri veľmi vysokej hodnote sýtosti tlače - až 1,7 (ODR). AXR 7+ je vybavená jedinečnou ochrannou vrstvou "backcoating", ktorá zaisťuje vysokú ochranu tlačovej hlavy. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Datalogic Gryphon GM4400 2D

21.9.2020  Snímač kódov Datalogic Gryphon GM4400 2D

Ručný snímač kódov Datalogic Gryphon I GM4400 2D pre všeobecné použitie kombinuje najmodernejšie technológie čítania a najvhodnejšie rádiové technológie s jedinečným súborom funkcií pre maximálnu účinnosť aj jednoduché použitie. Skener Datalogic GM4400 2D sníma bežné 1D a 2D kódy aj zložitejšie kódy, napr. PDF417, GS1 DataBar. Zároveň ponúka vynikajúci čítací výkon kódov z mobilných telefónov a podobných mobilných zariadení. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
RAM Mount - držiaky na vaše zariadenie

21.9.2020  RAM Mount - držiaky na vaše zariadenie

RAM® mounts predstavujú jedinečné montážne riešenie pre skenery, tablety, počítače, rádiá a mobilné telefóny montované na vozidlách. Inovatívny dizajn týchto držiakov využíva patentovanú guľu opatrenú gumou, ktorá umožňuje spoľahlivé držanie a zníženie chvenia a vibrácií. Držiaky sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči nárazom a dokázali sa prispôsobiť každej situácii. Vyrábajú sa v USA a väčšina z nich ponúka doživotnú záruku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtová sieť Zebra AP 7522

20.9.2020  Bezdrôtová sieť Zebra AP 7522

Bezdrôtová sieť Zebra AP7522 podporuje v podstate všetky mobilné zariadenia aj cez náročné aplikácie a navyše sa vďaka svojmu dizajnu hodí takmer do akéhokoľvek prostredia. Pre zaistenie maximálneho dosahu a výkonu v náročných priemyselných oblastiach môžete zvoliť internú aj externú anténu. Užívatelia získajú pevnejšie bezdrôtové pripojenie než kedykoľvek predtým, a to vďaka zlepšeniu vytvárania lúčov pre najefektívnejší cestu pre prenos dát medzi prístupovým bodom a mobilným zariadením.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra MT2000 bezdrátový snímač

20.9.2020  Zebra MT2000 bezdrátový snímač

Ručný bezdrôtový snímač čiarového kódu s displejom Zebra MT2000 môže slúžiť aj ako mobilný terminál. Zahŕňa rad výkonných funkcií v jednom vysoko ergonomickom zariadení. Snímač je dostupný v dvoch modeloch - MT2070 (disponuje Bluetooth konektivitou s výborným RF dosahom) a MT2090 (disponuje WiFi aj Bluetooth konektivitou). Pre prezretie nášho produktového portfólia navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše vyškolené obchodné oddelenie. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Datamax OC2/OC3

20.9.2020  Tlačiareň etikiet Datamax OC2/OC3

Ľahká a jednoduchá termo tlačiareň etikiet a účteniek Datamax OC2/OC3 prináša kompaktný dizajn a spĺňa všetky požiadavky na tlač v podnikateľskom prostredí. Jednoduché nabíjanie umožňuje jej používanie bez väčších prestojov. Pre bezdrôtovú komunikáciu je možné zvoliť 802.11b/g alebo Bluetooth pripojenie, a ponúkať tak širokú škálu zabezpečenia aj šifrovacích protokolov, ktoré sú kompatibilné so súčasnými high-tech bezpečnostnými požiadavkami. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo pre tlačiarne kariet

20.9.2020  Príslušenstvo pre tlačiarne kariet

V našej ponuke nájdete širokú škálu vysokokvalitných, odolných a spoľahlivých materiálov - príslušenstvo k tlačiarňam kariet - ktorá zahŕňa tlačové farbiace pásky, plastové karty, čistiace súpravy, bezpečnostné prekrytia alebo laminovacie materiály. Výber správneho spotrebného materiálu je veľmi dôležitý a nemali by ste ho podceňovať. Obráťte sa na naše obchodné oddelenie, radi vám poradíme s výberom presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek, prípadne navštívte naše webové stránky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiace pásky AXR9

19.9.2020  Farbiace pásky AXR9

AXR9 je farbiaca páska na živicovej báze určená pre potlač textilných etikiet. Táto páska bola vyvinutá pre termotransferové tlačiarne vybavené konvenčnou tlačovou hlavou. Zaisťuje vynikajúcu kvalitu tlače všetkých typov čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov alebo log, a to pri veľmi vysokej hodnote sýtosti tlače. Tlač sa vyznačuje výraznou odolnosťou proti oteru, oderu a rôznym rozpúšťadlám. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Zebra RS419

19.9.2020  Snímač kódov na prst Zebra RS419

Snímač kódov na prst Zebra RS419 prináša vďaka hands-free snímaniu vyššiu produktivitu a presnosť plnenia úloh. Či už sa pracovníci pohybujú s tovarom v sklade, maloobchode alebo nakladajú balíky na dodávku, ich produktivita sa znižuje zakaždým, keď musí tovar položiť, aby vyriešili papierovanie alebo naskenovali čiarový kód. Skener na prst umožňuje pracovníkom snímať kódy počas manipulácie s tovarom, čo pomáha zvyšovať celkovú produktivitu. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

19.9.2020  Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000 slúži pre detekciu a rozpoznávanie položiek v spodných častiach nákupných vozíkov. Tým zabezpečuje, aby tieto položky boli vždy pripočítané k nákupu, a pomáha tak predísť stratám z nenačítanie týchto položiek. Vďaka okamžitému zvyšovaniu výnosov je návratnosť investícií do snímača LaneHawk kratšia ako 12 mesiacov. Snímač sa hodí pre prácu v náročnom maloobchodnom prostredí. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka čiarových kodov Datalogic QD2131

18.9.2020  Čítačka čiarových kodov Datalogic QD2131

Čítačka čiarových kódov Datalogic QuickScan QD2131 nájde aj cez zvýšený trend 2D kódov využitie v mnohých aplikáciách. Vďaka výkonu skenovania vylepšenému o hlbší a širší uhol snímania vzniká dlhší skenovací riadok, čo umožňuje zákazníkom používať snímač pri skenovaní dlhých čiarových kódov ako pri dlhších, tak pri kratších vzdialenostiach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Naši vyškolení odborníci radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...