Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Stacionárný snímač Datalogic DX8210

23.7.2019  Stacionárný snímač Datalogic DX8210

Laserový stacionárny snímač Datalogic DX8210 ponúka špičkový čítací výkon kombinovaný s jednoduchým používaním. Vďaka konštrukcii poskytuje all-in-one riešenie pre všesmerové snímanie a vie načítavať z ľubovoľnej pozície pásu. Navyše vysoká rýchlosť skenovania (2000 snímkov/sekundu) umožňuje skvele pracovať na vysokorýchlostnom dopravníku pre sériovú výrobu. Snímač má neporovnateľne ľahkú inštaláciu aj jednoduché použitie, pár minút po inštalácii je zariadenie pripravené k práci.Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CT60

22.7.2019  Mobilný terminál Honeywell CT60

Mobilný terminál Honeywell CT60 je zariadenie určené pre podniky, ktoré sa potrebujú kedykoľvek a kdekoľvek v reálnom čase pripojiť k dôležitým obchodným aplikáciám. Slúži teda pre maximálnu prevádzkovú dobu a produktivitu na predajnej ploche. Terminál je postavený na platforme Mobility Edge™ ponúkajúce integrovaný, opakovateľný a škálovateľný prístup. Vďaka tomu nie je ohrozená bezpečnosť, spoľahlivosť ani výkon zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra LS3408-A&E

22.7.2019  Snímač kódov Zebra LS3408-A&E

Robustný ručný snímač kódov Zebra LS3408-A&E poskytuje mimoriadny výkon a všestrannosť pre priemyselné aplikácie náročné na skenovanie. Zariadenie ponúka vynikajúcu spoľahlivosť, najvyšší výkon vo svojej triede a užívateľsky prívetivú ergonómiu pre vytvorenie produktívnejšieho mobilného prostredia. Skener LS3408-A&E ponúka vynikajúci čítací rozsah, čím poskytuje flexibilitu pre širokú škálu priemyselných aplikácií. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1932h

22.7.2019  Snímač kódov Honeywell XP 1932h

Bezdrôtový snímač kódov pre zdravotníctvo Honeywell Xenon Performance 1932h prináša vynikajúci výkon a odolnosť pre zvýšenie produktivity zdravotníkov a maximalizáciu prevádzkovej doby zariadení. Snímač zrýchľuje a uľahčuje proces overenie identifikácie pacienta a umožňuje tak pracovníkom plne sa sústrediť na zdravotnú starostlivosť. XP 1932h ľahko prečíta 1D aj 2D kódy, a to vrátane kódov poškodených alebo ťažko čitateľných. Snímač je navyše dostupný aj v "battery-free" verzii. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 450N

22.7.2019  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 450N

Špičkový priemyselný stacionárny snímač Datalogic Matrix 450N je určený pre logistické aplikácie. Vďaka 5 miliónom pixelov zachytených 15 x/s umožňuje fungovať v rade aplikácií, ktoré nikdy predtým neboli pokryté 2D imagerom. Taktiež dokonale spĺňa požiadavky na automatizovanú aj ručnú manipuláciu s materiálom. Mimoriadna rýchlosť skenovania pri veľmi vysokom rozlíšení a silný iluminátor z neho robí výborné riešenie pre vysokorýchlostnú prepravu malých a stredných dopravníkov. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 Series

21.7.2019  Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 Series

Tlačiareň etikiet Zebra ZT400 vyniká predovšetkým v rýchlosti tlače, kvalite tlače aj možnostiach pripojenia. Bola navrhnutá pre jednoduché používanie, ponúka intuitívne LCD užívateľské rozhranie a jednoduché načítanie. Tlačiareň ZT400 sa štandardne dodáva s rozsiahlou sadou pokročilých funkcií, ktoré zaistia, že tlačiareň vždy vyhovie všetkým potrebám ako teraz tak aj v budúcnosti. ZT400 obsahuje inovatívny operačný systém Zebra's Link-OS. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin CT50

21.7.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin CT50

Honeywell Dolphin CT50 je mobilný terminál, ktorý maximalizuje efektivitu a možnosti zberu dát v podnikových aplikáciách. S podporou operačných systémov Windows a Android uspokojí aj náročných zákazníkov, ktorí pracujú v teréne, a urýchli tak celkovú flexibilitu obchodných činností a zníži celkové náklady. Najmodernejšie technológie uľahčujú prenosy veľkých súborov aj vzdialený prístup k podnikovým aplikáciám, čo umožňuje efektívne riadiť širokú škálu úloh v predajném cyklu. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

21.7.2019  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 je ideálnym vstupným zariadením do sveta strojového videnia. Pomocou intuitívneho rozhrania môžete jednoducho nastaviť danú aplikáciu cez ethernetové rozhranie. Je dostaniu v štyroch verziách podľa nárokov aplikácie a požiadaviek na jeho schopnosti: Rozpoznávanie objektov (OBJ), Pokročilé rozpoznávanie objektů (AOR), Identifikácia (čiarové kódy) (ID), Profesionálna verzia (PRO). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-SR

21.7.2019  Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-SR

Bezdrôtový ručný snímač čiarových kódov Zebra DS6878-SR dokáže zachytiť všetky bežne používané kódy na klasických štítkoch aj na displejoch mobilných telefónov, čím umožňuje kompletný zber dát. Snímač dokáže mimoriadne rýchlo zachytiť aj poškodené či nekvalitné kódy. Navyše obsahuje patent rýchle pulzné iluminácie, ktorý dodáva svetlo potrebné na zachytenie kódov v prakticky akomkoľvek type osvetlenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

20.7.2019  Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42 je navrhnutá pre zlepšenie kvality priame dodávky a Field Service. Unikátna konštrukcia tlačiarne zabezpečuje jej jednoduché použitie, pričom táto vlastnosť je veľmi dôležitá pre vodiča zabezpečujúceho dodávkové služby, ktorý absolvuje cesty s mnohými zastávkami a stretáva sa so sťaženými pracovnými podmienkami. Vďaka špeciálnej nabíjačke je možné nabíjať 4 tlačiarne zároveň, pričom nie je vyžadovaný nabíjací kábel. Kontaktujte nás, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

20.7.2019  Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 je všestranný mobilný terminál s odnímateľnou klávesnicou, ktorý slúži ako náhrada za notebook, tablet aj terminál pre pripojenie k vozíku. Je odolný voči prachu, vode, nárazom, vibráciám aj extrémnym teplotám vyskytujúcim sa v priemyselnom prostredí. Pracovníci ocenia predovšetkým jednoduchosť použitia jediného zariadenia bez ohľadu na to, koľko pracovísk musia počas jednej zmeny vystriedať. Príslušenstvo je možné zdieľať s ostatnými zariadeniami radu L10. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač Honeywell MS5145 Eclipse

19.7.2019  Ručný snímač Honeywell MS5145 Eclipse

Honeywell MS5145 sa vďaka pokrokovému snímacímu systému CodeGate radí medzi kvalitné ručné jednolúčové laserové snímače. Patentovaná technológia aktivuje laserový lúč pre zameranie čiarového kódu a stlačením tlačidla CodeGate začne prenos dát z čiarového kódu. Ručný laserový snímač Honeywell MS5145 nájde uplatnenie v maloobchode alebo ľahkom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

19.7.2019  Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51 pomáha pracovníkom pracovať efektívnejšie a stihnúť viac za menej času. Terminál je vybavený rýchlym procesorom Qualcomm Snapdragon SDM450, výkonným skenerom, 5" dotykovým displejom, intuitívnym rozhraním a 4000 mAh lítium-iónovou batériou. Tenký a ľahký dizajn umožňuje pohodlné nosenie po celý deň. EDA51 je ideálnym riešením pre zvýšenie produktivity v oblasti maloobchodného predaja, distribúcie, priamych dodávok či terénnych služieb. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

19.7.2019  Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 je najmenší ultrakompaktný snímač 1D a 2D kódov na trhu. Ponúka zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 je ideálny pre využitie v chemickom či biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle a tiež pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

18.7.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e je univerzálne multimodálne zariadenie, prinášajúce provízne zisky a flexibilitu pre podnik. Terminál má elegantný vreckový dizajn a je dostatočne odolný pre použitie v náročných prevádzkových podmienkach. Je efektívny a ponúka nižšie náklady na vlastníctvo oproti tradičným jednoúčelových zariadením. Disponuje 4,3"dotykovým displejom Corning Gorilla Glass, ktorý je viditeľný aj za slnečného svetla. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...