Počítače a telekomunikácie - Ponuky

Mobilný terminál Zebra XSLATE L10

21.11.2019  Mobilný terminál Zebra XSLATE L10

Mobilný terminál Zebra XSLATE L10 umožňuje spoľahlivý zber a analýzu dát o zákazníkoch, majetku či nových príležitostiach, a tým zvyšuje efektivitu mobilných pracovníkov. Terminál je vysoko odolný - prežije pády z výšky až 1,8 m, je odolný proti prachu, vlhkosti, vode i extrémnym teplotám. Vďaka tomu sa hodí aj do náročného prostredia. K tabletu XSLATE L10 je navyše k dispozícii celý rad príslušenstva (stojan, klávesnica, držadlo, ...) pre pohodlné používanie. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin 6510

20.11.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin 6510

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 6510 poskytuje pokročilý zber dát a bezdrôtovú komunikáciu v reálnom čase. Ponúka optimálnu kombináciu výkonnosti a spoľahlivosti a okrem toho prináša rýchlu návratnosť investícií mobilných pracovníkov pracujúcich vo vnútorných priestoroch. Dolphin 6510 je odolný voči drsným podmienkam ako je vystavenie nečistotám, prachu, vode a takiež pádom z výšky až 1,2 m. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1930g

20.11.2019  Snímač kódov Honeywell XP 1930g

Snímač kódov Honeywell Xenon Performance 1930g prináša špičkový výkon a odolnosť. Je vhodný pre prostredie s veľkým objemom snímania, ako je maloobchod, distribučné centrá alebo výroba. Snímač číta 1D aj 2D kódy nech už vytlačené alebo digitálne kódy zobrazené na smartphonoch zákazníkov. Vďaka osvedčenej zobrazovacej technológii Adaptus dokáže ľahko zachytiť aj najťažšie čitateľné či poškodené kódy. Pomáha eliminovať zbytočné pohyby a prestoje a zvyšovať efektivitu pracovníkov. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

19.11.2019  Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1900h

Čítačka 1D a 2D kódov Honeywell Enhanced Xenon 1900h je ideálnou voľbou pre všetky zdravotnícke organizácie, pretože zlepšuje bezpečnosť pacientov a zároveň zvyšuje produktivitu a vybavenie zdravotníka. Má zároveň nové funkcie vyžiadané od samotných lekárov, čo zvyšuje pohodlie pacienta a zlepšuje všetky pracovné postupy. Vďaka špeciálnej antibakteriálnej úprave odoláva dezinfekčným prostriedkom. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stacionárný snímač Datalogic Matrix 300N

19.11.2019  Stacionárný snímač Datalogic Matrix 300N

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 300N je ultra kompaktné zariadenie navrhnuté pre vysokorýchlostné skenovanie kódov. Rovnako je vhodné pre DPM aplikácie. Softvér DL.CODE ponúka maximálny komfort pri používaní zo strany užívateľa. Matrix kombinuje snímač s vysokým rozlíšením a ultrarýchlym snímaním obrazu: 1,3 megapixelov a 60 snímok/s, a disponuje celou škálou optických modelov s možnosťou manuálneho alebo automatického polohového riadenia. Pre viac informácií nás kontaktujte, porsdíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Terminály Honeywell 70 Series RFID

19.11.2019  Terminály Honeywell 70 Series RFID

Mobilné terminály Honeywell 70 Series RFID kombinujú pokročilé čítanie RFID a nekompromisný dizajn s robustnosťou, životnosťou batérie a ergonómiou najlepšou vo svojej triede. Pridáva k už pôsobivým vlastnostiam 70 Series pasívne čítanie UHF. Sú navrhnuté v troch rôznych modeloch: CK70 RFID, CN70 RFID, CN70e RFID, ktoré sú postavené na jediné jadrové platforme. Vďaka tomu prinášajú výhody špecializovaných zariadení so zníženou zložitosťou a úsporami nákladov. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110

19.11.2019  Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110

Cenovo dostupná mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110 je kompaktná a dostatočne ľahká, takže ju môžu pracovníci nosiť na opasku po celú dobu smeny. Tlačí potvrdenky, vstupenky aj oznámenia o doručení ihneď na mieste, čo šetrí čas aj peniaze pri zlepšení celkových služieb. Umožňuje bezproblémovú integráciu do existujúcich mobilných zariadení, má intuitívne užívateľské rozhranie a užívatelia zaznamenajú väčšiu prevádzkyschopnosť aj produktivitu s menším počtom prerušení tlače. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný skener Datalogic PowerScan

19.11.2019  Ručný skener Datalogic PowerScan

Trieda snímačov čiarových kódov PowerScan je navrhnutá predovšetkým pre priemyselné prostredie. Tlmiče nárazov (v ktorých je umiestnená optika), ochrana voči prachu a špeciálna guma sú kombinované tak, aby sa zabránilo zničeniu snímača spôsobené pádom až zo 2 m, striekajúcou vodou alebo otrasy. Vzdialenosť skenovania je v rozsahu od 10 cm do 100 cm, u verzie LR potom až do 220cm. Pre veľmi náročných užívateľov je k dispozícii aj verzia XLR (Extra Long Range). Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Thor VM1A

18.11.2019  Mobilný terminál Honeywell Thor VM1A

Mobilný terminál pre pripevnenie k vozíku Thor VM1A kombinuje všetky ľahko ovládateľné funkcie populárnych modelov VM1 a CV41 s výhodami platformy Mobility Edge a zaručuje jednoduché nasadenie, optimalizovaný výkon, predĺženú životnosť a nižšie náklady na vlastníctvo. Je vybavený operačným systémom Android, ktorý je možný upgradovať zo systému Android O na Android R. Thor VM1A pomáha udržiavať materiál a výrobky v pohybe a je schopný udržať krok s pracovnou silou po celý deň. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD

18.11.2019  Čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD

Ručná čítačka čiarových kódov Zebra LS1203-HD umožňuje laserové skenovanie v prémiovej kvalite. Jej silnými stránkami sú prepracovaný ergonomický tvar, dlhá životnosť a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Je ideálna pre výrobcov elektroniky, ktorí potrebujú skenovať 1D kódy s vysokou hustotou. Ponúka výkon a funkcie potrebné k neustálemu zvyšovaniu produktivity. Vďaka jednoduchému a príjemnému použitiu je toto zariadenie disponujúci vyváženým pomerom cena-výkon výhodnou investíciou. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ručný snímač kódov Intermec SR61

17.11.2019  Ručný snímač kódov Intermec SR61

Ručný bezdrôtový priemyselný snímač Intermec SR61 ponúka široký výber čítacie technológie (Laser, Vista, Area Imager), ktorá umožňuje snímať čiarové kódy až zo vzdialenosti 11 metrov. Vzhľadom k tomu, že využíva Bluetooth technológiu, je použiteľný aj so štandardným počítačom alebo iným zariadením s podporou BT. Snímač SR61 je určený pre prevádzku v najnáročnejších priemyselných aplikáciách. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Joya Touch A6 HC

17.11.2019  Mobilný terminál Joya Touch A6 HC

Datalogic Joya Touch A6 HC je mobilný terminál určený pre zdravotníctvo, ktorý optimalizuje návratnosť investícií. Tá je zabezpečená najmä vďaka starostlivosti o pacienta na lôžku, príjme pacientov, podávanie liekov, zberu a zdieľanie dát a mnohých ďalších činnostiach. Terminál je k dispozícii v 2 verziách: vrecková verzia pripomínajúca smartphone či verzia s pištoľovou rukoväťou s pohodlnou spúšťou. Užívatelia si môžu ľahko zmeniť jednotlivé verzie a prispôsobiť sa aplikáciám. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 3

17.11.2019  Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 3

Zebra ZXP Series 3 je cenovo výhodná tlačiareň plastových kariet, ktorá ponúka veľmi veľa funkcií a vynikajúcu kvalitu tlače za nízke obstarávacie náklady. Séria ZXP 3 poskytuje vysoko kvalitnú plnofarebnú aj čiernobielu tlač na jednostranné alebo obojstranné plastové karty. Ovládanie tlačiarní ZXP Series 3 je tiež zjednodušené vďaka intuitívnemu dizajnu a farebným dotykovým bodom. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Overlaye a laminovacie materiály Zebra

17.11.2019  Overlaye a laminovacie materiály Zebra

Ponúkame bezpečnostné overlaye a laminovacie materiály Zebra True Secure™, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre ochranu plastových kariet proti falšovaniu, pozmeňovaniu či kopírovaniu. Použitím týchto ochranných materiálov predĺžite životnosť kariet - zamedzujú blednutiu obrazu a zároveň zvyšujú odolnosť kariet. Bezpečnostné overlaye dokážu obmedziť falšovania kariet pomocou bezpečnostných funkcií laminácie. S vašimi konkrétnymi požiadavkami kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Farbiaca páska KCVE - vosk

16.11.2019  Farbiaca páska KCVE - vosk

KCVE je termotransferová vosková farbiaca páska s nízkou energetickou náročnosťou na tlačovú hlavu. Je najvýhodnejším riešením pre aplikácie na papierové samolepiace materiály (matné i pololesklé). Je vhodná pre použitie v potravinárskom priemysle, logistike či skladovom hospodárstve. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, naši vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...