Zber a spracovanie dát - Ponuky

Mobilný terminál Zebra XSLATE D10

11.12.2019  Mobilný terminál Zebra XSLATE D10

Mobilný terminál Zebra XSLATE D10 pracuje dvakrát rýchlejšie a dokáže uložiť dvakrát viac dát než väčšina ostatných zariadení Android. Bez ohľadu na náročnosť vášho pracovného prostredia (vnútri aj vonku), tento odolný tablet si udrží spoľahlivý výkon. Terminál prináša 10.1" dotykovú obrazovku, operačný systém Android 6.0.1 (Marshmallow), výkonný procesor Intel x86 ATOM, pamäť 4 GB RAM, úložisko 64 GB SSD, výkonnú batériu vymeniteľnú za prevádzky a niekoľko možností pripojenia. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic Jade X7

10.12.2019  Pultový snímač Datalogic Jade X7

Datalogic Jade X7 predstavuje vysoko výkonné digitálne zobrazovacie zariadenie navrhnuté tak, aby sa mohlo jednoducho integrovať do plne automatizovaného systému pokladni. Tento pultový snímač využíva najmodernejšie digitálne zobrazovacie technológie a jeho moderný dizajn umožňuje automatizované riešenie pri skenovaní. Snímač dokáže skenovať kódy z akejkoľvek strany, vrátane dna. Je schopný identifikovať aj položky s nečitateľnými, poškodenými a zle vytlačenými čiarovými kódmi. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XSLATE R12

9.12.2019  Mobilný terminál Zebra XSLATE R12

Mimoriadne flexibilný a odolný mobilný terminál Zebra XSLATE R12 ponúka vysoký výkon a všetky potrebné funkcie v jednej platforme. Ako jeden z najrýchlejších odolných tabletov na trhu je schopný plniť viac úloh súčasne, a to v náročnom pracovnom prostredí. XSLATE R12 prináša 12,5" dotykový displej, možnosti bezdrôtového pripojenia a niekoľko možností umiestnenia. Zároveň umožňuje zadávanie aj pomocou pera, magneticky pripojiteľné klávesnice, kamery aj hlasu. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

8.12.2019  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrôtový lineárny snímač čiarového kódu vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahom 30m. Snímač môže pracovať aj v dávkovom režime, kedy je možné do pamäte uložiť viac ako 1200 nasnímaných kódov. Zariadenie má multifunkčnú základňovú stanicu umožňujúci snímanie v režime hands-free, snímanie pri nabíjaní a tiež je možné ju pripevniť na stenu. Možnosť pripojenia je cez USB/RS232/Keyboard Wedge. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

7.12.2019  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

6.12.2019  Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series sú univerzálne, samostatné, priemyselné systémy strojového videnia - inteligentných kamier, ktoré umožňujú flexibilitu v programovaní. Vyhovujú všetkým požiadavkám zákazníka a predstavujú najnovšie technológie ako v úrovni výkonu, tak aj vo veľkosti a cene. Kamery Datalogic T2x sú vybavené pripojením k sieti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portom, RS-232 sériovým portom a voliteľne pripojením I/O (NPN alebo PNP). Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

3.12.2019  Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je vysoko výkonný, kompaktný, bezdrôtový hands-free snímač kódov na prst, ktorý pomáha zlepšiť efektivitu práce. Ergonomický model eliminuje zbytočný pohyb vďaka neustálemu skenovaniu, čím sa zvyšuje efektivita pracovných tokov s veľkým objemom skenovaných položiek, ako je triedenie, vychystávanie, balenie. Je k dispozícii v štandardnej verzii pre jednoduchý zber dát cez Bluetooth alebo pokročilé verzii pre samostatné operácie v riadených pracovných postupoch. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1932g

2.12.2019  Snímač kódov Honeywell XP 1932g

Snímač kódov XP 1932g prináša špičkový výkon a odolnosť zaisťujúce vyššiu produktivitu zamestnancov a maximálnu prevádzkovú dobu zariadenia. Osvedčená zobrazovacia technológia Adaptus umožňuje ľahké zachytenie 1D aj 2D kódov, aj poškodených alebo ťažko čitateľných. Snímač je navyše optimalizovaný pre snímanie ako tlačených, tak digitálnych kódov. To spolu s batériou, ktorá vydrží celú smenu, pomáha eliminovať zbytočné pohyby a prestoje. Je dostupný aj v "battery-free" verzii. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

2.12.2019  Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline sú vhodné pre použitie v najnáročnejších podmienkach. SH15 zvyšuje produktivitu znížením počtu chýb vznikajúcich pri príjme, vychystávaniu, preprave alebo expedícii tovaru. Model SH21 umožňuje vysokú mieru interakcie medzi operátormi a strojmi a poskytuje užívateľom možnosti otvoriť si technické výkresy, pracovné postupy či videá. Oba terminály vyhovujú rôznym priestorovým aj montážnym obmedzeniam. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Honeywell XP 1932h

30.11.2019  Snímač kódov Honeywell XP 1932h

Bezdrôtový snímač kódov pre zdravotníctvo Honeywell Xenon Performance 1932h prináša vynikajúci výkon a odolnosť pre zvýšenie produktivity zdravotníkov a maximalizáciu prevádzkovej doby zariadení. Snímač zrýchľuje a uľahčuje proces overenie identifikácie pacienta a umožňuje tak pracovníkom plne sa sústrediť na zdravotnú starostlivosť. XP 1932h ľahko prečíta 1D aj 2D kódy, a to vrátane kódov poškodených alebo ťažko čitateľných. Snímač je navyše dostupný aj v "battery-free" verzii. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin CT40

30.11.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin CT40

Ľahký a ergonomický mobilný terminál Honeywell Dolphin CT40 pomáha zvýšiť produktivitu pracovníkov a zároveň minimalizovať ich únavu. Terminál Dolphin CT40 je vysoko integrované riešenie pre mobilných pracovníkov a maloobchodné prostredie. Ponúka všetky nástroje, ktoré sú v podniku potrebné pre zvládnutie každodenných úloh - od predajne a kancelárií až po menej náročné logistické služby a dodávky. Kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-SR

29.11.2019  Bezdrôtový snímač Zebra DS6878-SR

Bezdrôtový ručný snímač čiarových kódov Zebra DS6878-SR dokáže zachytiť všetky bežne používané kódy na klasických štítkoch aj na displejoch mobilných telefónov, čím umožňuje kompletný zber dát. Snímač dokáže mimoriadne rýchlo zachytiť aj poškodené či nekvalitné kódy. Navyše obsahuje patent rýchle pulzné iluminácie, ktorý dodáva svetlo potrebné na zachytenie kódov v prakticky akomkoľvek type osvetlenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

27.11.2019  Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51

Mobilný terminál Honeywell ScanPal EDA51 pomáha pracovníkom pracovať efektívnejšie a stihnúť viac za menej času. Terminál je vybavený rýchlym procesorom Qualcomm Snapdragon SDM450, výkonným skenerom, 5" dotykovým displejom, intuitívnym rozhraním a 4000 mAh lítium-iónovou batériou. Tenký a ľahký dizajn umožňuje pohodlné nosenie po celý deň. EDA51 je ideálnym riešením pre zvýšenie produktivity v oblasti maloobchodného predaja, distribúcie, priamych dodávok či terénnych služieb. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obrazový snímač Datalogic DataVS2

27.11.2019  Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 je ideálnym vstupným zariadením do sveta strojového videnia. Pomocou intuitívneho rozhrania môžete jednoducho nastaviť danú aplikáciu cez ethernetové rozhranie. Je dostaniu v štyroch verziách podľa nárokov aplikácie a požiadaviek na jeho schopnosti: Rozpoznávanie objektov (OBJ), Pokročilé rozpoznávanie objektů (AOR), Identifikácia (čiarové kódy) (ID), Profesionálna verzia (PRO). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

26.11.2019  Mobilný terminál Zebra XBOOK L10

Zebra XBOOK L10 je všestranný mobilný terminál s odnímateľnou klávesnicou, ktorý slúži ako náhrada za notebook, tablet aj terminál pre pripojenie k vozíku. Je odolný voči prachu, vode, nárazom, vibráciám aj extrémnym teplotám vyskytujúcim sa v priemyselnom prostredí. Pracovníci ocenia predovšetkým jednoduchosť použitia jediného zariadenia bez ohľadu na to, koľko pracovísk musia počas jednej zmeny vystriedať. Príslušenstvo je možné zdieľať s ostatnými zariadeniami radu L10. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...