Zber a spracovanie dát - Ponuky

Snímač kódov Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

18.8.2019  Snímač kódov Zebra LI3608-ER/LI3678-ER

Snímač kódov Zebra LI3608-ER/LI3678-ER ponúka jedinečný robustný dizajn, neprekonateľný výkon, najlepší rozsah skenovania a bezkonkurenčnú ovládateľnosť. Vďaka tomu pomáha maximalizovať výkonnosť vašich operácií a produktivitu pracovníkov. S najdlhším dekódovacím rozsahom (5 cm až 17 m) sú snímače LI3608-ER/LI3678-ER navrhnuté pre použitie vo všetkých priemyselných prostrediach a podmienkach - sklady, výroba, dielne, kontajnerové sklady alebo chladiarenské sklady. Kontaktujte nás, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell Dolphin CK65

17.8.2019  Mobilný terminál Honeywell Dolphin CK65

Mobilný terminál Honeywell Dolphin CK65 prináša väčšiu presnosť a produktivitu, jednoduché nasadenie a rýchlu návratnosť investícií. S operačným systémom Android a možnosťou zadávania dát ako prostredníctvom dotykového displeja, tak klávesnice (alfanumerická alebo numerická s funkčnými klávesami) je ideálnou voľbou pre sklady, ktoré prechádzajú z OS Windows na Android a používajú nielen novšie dotykové aplikácie, ale aj staršie aplikácie vyžadujúce zadávanie cez klávesnicu. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Zebra XC6 Series

9.8.2019  Mobilné terminály Zebra XC6 Series

Mobilné terminály Zebra XC6 Series poskytujú väčšiu výkonnosť a odolnosť ako väčšina odolných terminálov dostupných na trhu. Každý model rady XC6 spĺňa náročné požiadavky štandardov MIL-STD-810G a IP67, a zaručuje tak spoľahlivý výkon aj v náročnom či rizikovom prostredí. Model XC6 DMSR je ľahko čitateľný na priamom slnečnom svetle, modely XC6 DM a XC6 DML sú optimalizované pre použitie vo vnútri a model XC6 DMCR je vhodný do prostredia, kde sa vyžaduje udržiavanie čistoty. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace PRINT etikety na hárku

9.8.2019  Samolepiace PRINT etikety na hárku

Samolepiace PRINT etikety na hárku sú vhodné na dotlač v laserových tlačiarňach. Najčastejšie sa používajú na logistické účely a rôzne označovanie výrobkov. Sú vyrábané na hárky A4 a môžu byť v bielom alebo farebnom papierovom prevedení, prípadne ako špeciálne fólie do extrémnych podmienok. Tieto etikety môžu byť bez tlače alebo celoplošne potlačené. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra MC3190-Z

8.8.2019  Mobilný terminál Zebra MC3190-Z

Mobilný terminál MC3190-Z od spoločnosti Zebra bol špeciálne navrhnutý pre použitie nielen do priemyselných priestorov, ale aj do podnikového prostredia. Vyniká robustnou konštrukciou, vysokým výkonom a ergonómiou pre celodenné pohodlie aj jednoduchosť použitia. Je dobre vyvážený a prináša komfort skenovania aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Je schopný čeliť pádom na betón z výšky až 1,2 m a vďaka triede krytia IP54 odoláva prachu, vlhkosti, poliatiu vodou. Kontaktujte nás, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XSLATE B10

6.8.2019  Mobilný terminál Zebra XSLATE B10

Mobilný terminál Zebra XSLATE B10 prináša nový štandard v odolnosti a konektivite. Tento plne mobilný a vybavený tablet zaisťuje spoľahlivý výkon aj v najnáročnejších pracovných podmienkach, zároveň ponúka väčší výkon, odolnosť, bezpečnosť aj flexibilitu. Terminál je vybavený 10.1" dotykovým multi-touch displejom, výkonným procesorom Intel® i5™ alebo i7™ vPro™, pamäťou 8 GB RAM, úložiskom 128 GB SSD (s možnosťou rozšírenia) a operačným systémom Windows. Kontaktujte nás, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XSLATE D10

5.8.2019  Mobilný terminál Zebra XSLATE D10

Mobilný terminál Zebra XSLATE D10 pracuje dvakrát rýchlejšie a dokáže uložiť dvakrát viac dát než väčšina ostatných zariadení Android. Bez ohľadu na náročnosť vášho pracovného prostredia (vnútri aj vonku), tento odolný tablet si udrží spoľahlivý výkon. Terminál prináša 10.1" dotykovú obrazovku, operačný systém Android 6.0.1 (Marshmallow), výkonný procesor Intel x86 ATOM, pamäť 4 GB RAM, úložisko 64 GB SSD, výkonnú batériu vymeniteľnú za prevádzky a niekoľko možností pripojenia. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov Zebra DS3608-DPA/DS3678-DPA

4.8.2019  Snímač kódov Zebra DS3608-DPA/DS3678-DPA

Drôtový DS3608-DPA a bezdrôtový DS3678-DPA snímač kódov s ultra odolným, prakticky nezničiteľným dizajnom sú ideálne do najnáročnejších priemyselných prostredí. Snímače dokážu prečítať takmer akýkoľvek typ priameho značenia (DPM) vrátane laserového, chemického, atramentového a bodového značenia alebo tepelného postreku. Vedia prečítať tiež akékoľvek tlačené 1D a 2D kódy, či už sú poškodené, špinavé alebo zle vytlačené. Kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Zebra XSLATE R12

3.8.2019  Mobilný terminál Zebra XSLATE R12

Mimoriadne flexibilný a odolný mobilný terminál Zebra XSLATE R12 ponúka vysoký výkon a všetky potrebné funkcie v jednej platforme. Ako jeden z najrýchlejších odolných tabletov na trhu je schopný plniť viac úloh súčasne, a to v náročnom pracovnom prostredí. XSLATE R12 prináša 12,5" dotykový displej, možnosti bezdrôtového pripojenia a niekoľko možností umiestnenia. Zároveň umožňuje zadávanie aj pomocou pera, magneticky pripojiteľné klávesnice, kamery aj hlasu. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pultový snímač Datalogic Jade X7

3.8.2019  Pultový snímač Datalogic Jade X7

Datalogic Jade X7 predstavuje vysoko výkonné digitálne zobrazovacie zariadenie navrhnuté tak, aby sa mohlo jednoducho integrovať do plne automatizovaného systému pokladni. Tento pultový snímač využíva najmodernejšie digitálne zobrazovacie technológie a jeho moderný dizajn umožňuje automatizované riešenie pri skenovaní. Snímač dokáže skenovať kódy z akejkoľvek strany, vrátane dna. Je schopný identifikovať aj položky s nečitateľnými, poškodenými a zle vytlačenými čiarovými kódmi. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

2.8.2019  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

31.7.2019  Snímač Datalogic Gryphon I GBT4100

Datalogic Gryphon I GBT4100 je bezdrôtový lineárny snímač čiarového kódu vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth 2.0 s rádiovým dosahom 30m. Snímač môže pracovať aj v dávkovom režime, kedy je možné do pamäte uložiť viac ako 1200 nasnímaných kódov. Zariadenie má multifunkčnú základňovú stanicu umožňujúci snímanie v režime hands-free, snímanie pri nabíjaní a tiež je možné ju pripevniť na stenu. Možnosť pripojenia je cez USB/RS232/Keyboard Wedge. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

28.7.2019  Inteligentné kamery Datalogic T2x Series

Datalogic T2x Series sú univerzálne, samostatné, priemyselné systémy strojového videnia - inteligentných kamier, ktoré umožňujú flexibilitu v programovaní. Vyhovujú všetkým požiadavkám zákazníka a predstavujú najnovšie technológie ako v úrovni výkonu, tak aj vo veľkosti a cene. Kamery Datalogic T2x sú vybavené pripojením k sieti out-of-box (Ethernet/IP, TCP/IP, Modbus a OPC), 10/100 Ethernet portom, RS-232 sériovým portom a voliteľne pripojením I/O (NPN alebo PNP). Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

28.7.2019  Snímač kódov na prst Honeywell 8680i

Honeywell 8680i je vysoko výkonný, kompaktný, bezdrôtový hands-free snímač kódov na prst, ktorý pomáha zlepšiť efektivitu práce. Ergonomický model eliminuje zbytočný pohyb vďaka neustálemu skenovaniu, čím sa zvyšuje efektivita pracovných tokov s veľkým objemom skenovaných položiek, ako je triedenie, vychystávanie, balenie. Je k dispozícii v štandardnej verzii pre jednoduchý zber dát cez Bluetooth alebo pokročilé verzii pre samostatné operácie v riadených pracovných postupoch. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

27.7.2019  Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilné terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline sú vhodné pre použitie v najnáročnejších podmienkach. SH15 zvyšuje produktivitu znížením počtu chýb vznikajúcich pri príjme, vychystávaniu, preprave alebo expedícii tovaru. Model SH21 umožňuje vysokú mieru interakcie medzi operátormi a strojmi a poskytuje užívateľom možnosti otvoriť si technické výkresy, pracovné postupy či videá. Oba terminály vyhovujú rôznym priestorovým aj montážnym obmedzeniam. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...