Poľnohospodárstvo - Ponuky

Lesnícke chovateľské oplotenie - ČR

17.1.2019  Lesnícke chovateľské oplotenie - ČR

Společnost ADH-PLOTY s.r.o. dodáva lesnícke a chovateľské oplotenie a ploty.

Firma: ADH-PLOTY s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné agropelety z biomasy

16.1.2019  Kvalitné agropelety z biomasy

Ponúkame kvalitné agropelety z biomasy. V našej ponuke nájdete širokú škálu agropeliet za priaznivé ceny. Agropelety sú vyrábané pod tlakom za vysokých teplôt, nehrozí teda u nich kontaminácie plesňami či parazitmi. Nájdete u nás agropelety senné, slamené, kukuričné, pšeničné aj drevené. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci vám veľmi radi predstavia všetky pozitíva kvalitných agropeliet z biomasy. Tešíme sa na vaše otázky.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Slamené pelety zo 100% čistej slamy

8.1.2019  Slamené pelety zo 100% čistej slamy

Slamené pelety predstavujú úspornú dobre skladovateľnú formu 100% čistej slamy bez spojív. Naši zákazníci si slamené pelety obľúbili pre ich skvelé úžitkové vlastnosti - bezprašnosť, dobrú skladovateľnosť a vysokú absorpčnú schopnosť (absorbujú až 300% svojej vlastnej hmotnosti). Slamené pelety sa osvedčili k podstielaniu zvierat, ako vykurovací obnoviteľný zdroj energie, ale aj v podobe krmiva, napríklad pre kone. Pre podrobnejšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Úžitkové agropelety - ideálne podstielka

29.12.2018  Úžitkové agropelety - ideálne podstielka

Vyrábame v súčasnej dobe veľmi vyhľadávané úžitkové agropelety. Úžitkové agropelety sa osvedčili ako ideálna podstielka pre domáce a hospodárske zvieratá. Použitie úžitkových peliet vytvorí pre zvieratá ideálne mäkké a bezprašné prostredie. Úžitkové agropelety ako podstielka navyše efektívne pohlcujú pach a nežiaducu vlhkosť a nelepí sa na labky a na srsť zvieraťa. Pre viac informácií o našich produktoch nás prosím kontaktujte. Sme pripravení zodpovedať všetky vaše otázky.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Senné pelety – granulované seno

28.12.2018  Senné pelety – granulované seno

Sennej agropelety sú výborným objemovým krmivom pre domácu i hospodársku zver. Pelety v podobe granulovaného sena ponúkajú vysoký komfort ako ekologické palivo, tiež podstielka zo senných peliet iste nadchne nejedného domáceho maznáčika, ako sú napríklad mačky, králiky, morčatá a pod. Senné pelety neobsahujú žiadne spojivá a výroba pod vysokým tlakom odbúra aj možný výskyt parazitov, prípadne plesní. Pre konkrétne informácie o senných peletách, nás prosím kontaktujte.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...