Poľnohospodárstvo - Ponuky

Kvalitné agropelety z biomasy

27.4.2018  Kvalitné agropelety z biomasy

Ponúkame kvalitné agropelety z biomasy. V našej ponuke nájdete širokú škálu agropeliet za priaznivé ceny. Agropelety sú vyrábané pod tlakom za vysokých teplôt, nehrozí teda u nich kontaminácie plesňami či parazitmi. Nájdete u nás agropelety senné, slamené, kukuričné, pšeničné aj drevené. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci vám veľmi radi predstavia všetky pozitíva kvalitných agropeliet z biomasy. Tešíme sa na vaše otázky.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vertikálne záhradné steny

27.4.2018  Vertikálne záhradné steny

Vertikálne záhradné steny sú vhodné pre umiestnenie v interiéri aj exteriéri. Ich realizácia je však náročná, a preto sa oplatí ju prenechať profesionálom. Naša firma Vám pomôže s kompletným prevedením od výberu vhodných rastlín, závlahovým systémom až po finálnu konštrukciu. Vertikálne záhradné steny sú nielen vysoko estetické, ale zároveň uľahčujú dýchanie a znižujú prašnosť.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Květiny pro každou příležitost

26.4.2018  Květiny pro každou příležitost

Navštivte naší prodejnu a překvapte své přátele a známé originální kyticí a dárkem. Stačí jen sdělit k jaké příležitosti a komu jsou květiny určené a zkušená květinová aranžérka Vám uváže originální kytici a Vy si zatím můžete vybrat nějaký dárek nebo drobnost, která doplní příjemné překvapení obdarovaného...

Firma: KVĚTINY A DÁRKY
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvetinové obrazy

25.4.2018  Kvetinové obrazy

Dodávame kvetinové obrazy fungujúce na princípe truhlíka. Závlaha sa jednoducho dodáva obrazu z vrchnej strany. V prípade potreby je prebytočná voda upúšťaná v spodnej strane obrazu. Kvetinové obrazy sú originálne dekoráciou do bytových i nebytových objektov a prispievajú k psychickej pohode. Na Vašu požiadavku zhotovíme kvetinový obraz od rozmeru, výberu rastlín, rámu, lištovanie až po LED osvetlenie.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zmiešané agropelety

23.4.2018  Zmiešané agropelety

Naša ponuka agropeliet je široká a naše služby sú tak rozsiahle, ako sú rozsiahle požiadavky našich zákazníkov. Jednou zo služieb našej firmy sú tiež dodávky zmiešaných agropeliet podľa priania zákazníka. Vyhovovala by vám skôr varianta kukuričnopšeničných či slamenosenných zmesí? Stačí, keď nás budete kontaktovať a oznámite nám, aký pomer surovín sa hodí práve pre vás. Veľmi radi sa s vami dohodneme, prípadne vám poradíme. Kontaktujte nás!

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Biofarma Praha

22.4.2018  Biofarma Praha

Vedieme biofarmu s ponukou pestovania zeleniny, ovocia a korenia v bio kvalite. Biofarma sa rozkladá na ploche o 0,5 ha v chránenej krajinnej oblasti Karlštejnsko. V ponuke našej biofarmy nájdete pamajorán, medovku, mätu, pažítku, saturejku, reďkovky, cibuľu, uhorky, papriky, melóny, slivky, slivky, ringloty, čerešne a mnoho ďalšieho.

Predaj prebieha u nás na dvore biofarmy. Príďte nás navštíviť.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pšeničné pelety

21.4.2018  Pšeničné pelety

V našej širokej ponuke kvalitných agropeliet nájdete okrem iného aj pelety pšeničné. Pšeničné pelety vyrábame zo 100% pšenice a pšeničných otrúb. Používajú sa na kŕmenie rýb, hospodárskych zvierat, ktoré prijímajú klasickú pšenicu, ale aj ako podstielka pre domácu i hospodársku zver. Výnimkou nie je ani použitie v podobe vykurovacieho zdroja s vysokou výhrevnosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte, veľmi radi sa vám budeme venovať.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Extenzívna strešná záhrada

20.4.2018  Extenzívna strešná záhrada

Zameriavame sa na realizáciu extenzívnych strešných záhrad na najrôznejšie typy budov. Maximálna plošná hmotnosť vegetačného súvrstvia sa pohybuje medzi 80 až 240 kg / m2, a preto sú volené skôr rastliny, ktoré nie sú náročné na zavlažovací systém.

Ukážky našich realizácií a viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Slamené pelety zo 100% čistej slamy

19.4.2018  Slamené pelety zo 100% čistej slamy

Slamené pelety predstavujú úspornú dobre skladovateľnú formu 100% čistej slamy bez spojív. Naši zákazníci si slamené pelety obľúbili pre ich skvelé úžitkové vlastnosti - bezprašnosť, dobrú skladovateľnosť a vysokú absorpčnú schopnosť (absorbujú až 300% svojej vlastnej hmotnosti). Slamené pelety sa osvedčili k podstielaniu zvierat, ako vykurovací obnoviteľný zdroj energie, ale aj v podobe krmiva, napríklad pre kone. Pre podrobnejšie informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Realizácia vertikálnych stien

18.4.2018  Realizácia vertikálnych stien

Zaoberáme sa realizáciou vertikálnych stien na zvislých stenách. Vertikálne záhrady predstavujú originálnu bytovú dekoráciu, ktoré priaznivo pôsobia na psychiku a zároveň tiež prečisťuje vzduch a zvlhčuje miestnosť. Pre našich zákazníkov poskytujeme komplexný servis - výsadba rastlín, hnojenie, vyriešenie závlahového systému a pod. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kukuričné pelety – výživné krmivo

16.4.2018  Kukuričné pelety – výživné krmivo

V našej ponuke nájdete okrem iného kvalitné kukuričné pelety, ktoré sú našimi zákazníkmi vyhľadávané najmä pre svoje výborné kŕmne vlastnosti, ako je skvelá stráviteľnosť - kukuričné pelety majú ďaleko vyššie výživové hodnoty ako bežná kukurica. Výborne sa hodia ako krmivo pre ryby, pretože sa vo vode rýchlo rozpadnú a vytvoria kalový mrak, ktorý ryby láka, ale aj pre domáce i hospodárske zvieratá. Pre detailnejšie informácie nás prosím kontaktujte. Tešíme sa na vás!

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zákazkové zakladanie záhrad

14.4.2018  Zákazkové zakladanie záhrad

Špecializujeme sa na zákazkové zakladanie záhrad, či už súkromných alebo vo firemných a komerčných objektov. Zákazkové zakladanie záhrad vykonávame kompletne od A do Z. Zabezpečíme modelácie terénu, vykonáme výsev trávnika alebo položíme trávny koberec, založíme živé ploty, okrasné skalky, vresoviská či stromy. A podľa Vašich prianí položíme šlapákové chodníky.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Intenzívna strešná zeleň

12.4.2018  Intenzívna strešná zeleň

Strešná zeleň je nielen vysoko estetickým prvkom, ale takisto poskytuje tepelnú a akustickú izoláciu. Intenzívna strešná zeleň potom ponúka oveľa väčšie možnosti pri výsadbe a voľbe rastlín. Vďaka vyške substrátu od 20 cm a hmotnosti vegetačného súvrstvia 240 kg / m2 je možné voliť aj náročnejšie rastliny. Súčasne je inštalovaný aj závlahový systém. Naša spoločnosť Vám vypomôže s projektom a tiež kompletnou realizáciou.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Návrh a realizácia záhrad

10.4.2018  Návrh a realizácia záhrad

Ponúkame vám návrh a realizáciu sadovníckych úprav rodinných domov a verejných priestranstiev, zakladaním trávnych plôch výsevom aj mačinovaním, čiže trávnikovými kobercami. Súčasťou je aj návrh, dodávka a montáž automatických zavlažovacích systémov záhradných okrasných aj kúpacích jazierok a súvisiacich technických komponentov.

Firma: Wittner Haus spol. s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Úžitkové agropelety - ideálne podstielka

9.4.2018  Úžitkové agropelety - ideálne podstielka

Vyrábame v súčasnej dobe veľmi vyhľadávané úžitkové agropelety. Úžitkové agropelety sa osvedčili ako ideálna podstielka pre domáce a hospodárske zvieratá. Použitie úžitkových peliet vytvorí pre zvieratá ideálne mäkké a bezprašné prostredie. Úžitkové agropelety ako podstielka navyše efektívne pohlcujú pach a nežiaducu vlhkosť a nelepí sa na labky a na srsť zvieraťa. Pre viac informácií o našich produktoch nás prosím kontaktujte. Sme pripravení zodpovedať všetky vaše otázky.

Firma: C&C Eko s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...