Potraviny a nápoje - Ponuky

Zázvorové cukríky

13.12.2017  Zázvorové cukríky

Lahodné zázvorové cukríky neobsahujúce žiadne konzervanty ani emulgátory s výraznou chuťou zázvoru, ktorá prehreje.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Štát: cz Česká republika Viac...
Spanielske cervene vino Yllera roble

12.12.2017  Spanielske cervene vino Yllera roble

La Botella Toscana BA. Velmi elegantne vino, chutou hladke a harmonicke. Farba tmavo granatova s ceresnovo-fialovymi odleskami. Vona ovocna s chutou ceresni a cervenych ribezly s vanilkovym podtextom, aroma drvenych kostiek.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Rodinná pražiareň Hradec Králové

12.12.2017  Rodinná pražiareň Hradec Králové

Prevádzkujeme rodinnú pražiareň LamCafé s ponukou prvotriednej kávy. V našom sortimente nájdete kávu kolumbijskú, brazílsku, peruánsku, indickú aj mexickú. Naša rodinná pražiareň takisto organizuje exkurzie s ochutnávkou kávy a odborným výkladom o pestovaní, spracovaní a praženie kávy. Vhodný darček pre Vašich priateľov, rodinu či i zamestnancov.

Pre kompletnú ponuku našej rodinnej pražiarne navštívte naše webové stránky alebo nás sledujte na facebooku.

Firma: Patrik Lamka
Štát: cz Česká republika Viac...
Káva a kakaové bôby pre veľkoodberateľov

11.12.2017  Káva a kakaové bôby pre veľkoodberateľov

Zaoberáme sa dovozom a dodávkami kvalitnej kávy a kakaových bôbov pre veľkoodberateľov. Našim cieľom je zabezpečiť pravidelné dodávky potravinárskym reťazcom, gastronomickým zariadeníam či výrobniam. Sme spoľahlivým partnerom a naše dodávané produkty, ako je kvalitná káva, kakaové bôby, ale aj kvalitné oleje, sú veľmi žiadaným artiklom. Kontaktujte nás, veľmi radi Vás privítame medzi svojimi pravidelnými odberateľmi. Sme tu pre Vás!

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné strukoviny

10.12.2017  Kvalitné strukoviny

Zabezpečujeme predaj kvalitných strukovín, ktoré sú vhodné oi. na prípravu ázijských pokrmov. Ponúkame niekoľko druhov šošovice, cíceru, quinoa troch farieb, lúpanú aj nelúpanú fazuľu mungo, konzervovaný hummus a iné. K dispozícií v internetovom obchode alebo našej pražskej predajni.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodávky cukru pre veľkoodberateľov

9.12.2017  Dodávky cukru pre veľkoodberateľov

Hľadáte dodávateľa cukru? Potom už nehľadajte. Sme spoľahlivými dodávateľmi nielen cukru, ale aj ďalších potravinárskych produktov. Zameriavame sa výhradne na veľkoodberateľov, ako sú potravinárske prevádzky, reťazce, gastroprevádzky atď. V prípade záujmu o dodávky cukru, olejov, kávy, kakaových bôbov a ďalších potravinárskych produktov, nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám vyjdeme v ústrety.

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Ázijské alkoholické nápoje

8.12.2017  Ázijské alkoholické nápoje

Ponúkame výber z ázijských alkoholických nápojov, ktoré sú obľúbené pre svoju netradičnú chuť. V našom sortimente sa nachádza žiadané Sake china a Shao-sing, víno z litchi, škoricové / ženšenové / slivkové víno, IKI pivo so zeleným čajom a ďalšie. Navštívte našu predajňu v Prahe alebo fungujúcej e-shop.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Štát: cz Česká republika Viac...
Čílské vína - veľkopredaj

7.12.2017  Čílské vína - veľkopredaj

Ponúkame veľkopredaj kvalitných čílskych vín. Sme primárne dovozcom kvalitných rafinovaných, slnečnicových a repkových olejov, ale na základe mnohých požiadaviek zo strán našich zákazníkov sme naše dodávky rozšírili o ponuku kvalitných čílskych vín. Zameriavame sa hlavne na veľkopredaj. Sme rýchli, spoľahliví a lacní. Kontaktujte nás pre detailnejšie informácie.

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Víno Španielsko Rioja Coelus 2004

6.12.2017  Víno Španielsko Rioja Coelus 2004

Víno Španielsko Rioja Coelus reserva 2004.
Pre víno je charakteristická sýta čerešňová farba, aróma čierneho ovocia, ušľachtilého dreva a pelendreku so známkami balsamica. Dobre štruktúrované autorské víno, husté s vinikajúcimi kyselinkami a trieslovinami.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Prosecco Valdobiadene D.O.C.G.

5.12.2017  Prosecco Valdobiadene D.O.C.G.

Dovoz, predaj, degustácie. Atraktívna verzia sektu Prosecco, ktorý uspokojí aj najnáročnejších znalcov.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Mrazená zelenina - veľkopredaj

4.12.2017  Mrazená zelenina - veľkopredaj

Našim hlavným produktom sú síce kvalitné rafinované slnečnicové, repkové aj olivové oleje, na želanie našich zákazníkov sme však našu činnosť rozšírili o ďalšie produkty, ako je napríklad mrazená zelenina. Kvalitnú mrazenú zeleninu dodávame najmä do gastronomických zariadení, ale aj reťazcom, výrobcom a pod. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám predložíme našu ponuku v celej šírke. Tešíme sa na Vás!

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Peruánská káva

4.12.2017  Peruánská káva

Zabezpečujeme dovoz a predaj vycibrenej peruánskej kávy pochádzajúce z oblasti Chanchamayo v regióne Junin. Peruánska káva je pestovaná výhradne mokrým procesom bez prímesí akýchkoľvek chemických hnojív a pesticídov. Najvyššia kvalita sa označuje HG alebo SHG (High Grown - Strictly High Grown), prípadne i AAA.

Peruánska káva sa vyznačuje jemnou a vyváženou chuťou s arómou vanilky a čokolády.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Patrik Lamka
Štát: cz Česká republika Viac...
Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G

3.12.2017  Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G

Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G. Brut Millesimato.

Milí priatelia, 
už nacvičujete vianočné a novoročné prípitky? Pre ozajstných znalcov, ktorí nechcú nič podcenit, sme pripravili špeciálnu ponuku na Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G. Brut Millesimato, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Dodávky olejov - kamiónová množstvo

2.12.2017  Dodávky olejov - kamiónová množstvo

Zaoberáme sa dovozom a dodávkou kvalitných rafinovaných repkových a slnečnicových olejov. Našimi zákazníkmi sú najmä potravinárske prevádzky a iní veľkoodberatelia, a preto sa tiež naše množstevné jednotky čítajú v kamiónových dodávkach. Kontaktujte nás pre bližšie informácie ohľadom dodávky kvalitných olejov, veľmi radi vyjdeme v ústrety Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Vás!

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Kolumbijská káva Arabica

2.12.2017  Kolumbijská káva Arabica

Ponúkame vysoko kvalitnú kolumbijskú kávu Arabica pestovanú na plantážach v pohorí Ánd, ktorých rozdielne klimatické podmienky umožňujú pestovanie a zber kávy takmer po celý rok. Kolumbijská káva Arabica vyniká vyrovnanou a stredne silnou chuťou s nádychom citrusov.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Patrik Lamka
Štát: cz Česká republika Viac...