Potraviny a nápoje - Ponuky

Zahradny gril na plyn Campingaz 1

21.6.2018  Zahradny gril na plyn Campingaz 1

Plynový gril umožňuje nielen grilovať, ale obyčajným priklopením veka sa zmení v rúru na pečenie. Samozrejmosťou je opekanie na otočnom ražni. Regulácia teploty umožňuje pripravovať naraz dva rôzne druhy mäsa, rýb, zeleniny, či ovocia. Toscana Ba, s.r.o. Stara Vajnorska 11 areal Golden City Bratislava.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Chladené ošúpané zemiaky

20.6.2018  Chladené ošúpané zemiaky

Predávame uvarené chladené a ošúpané zemiaky k ďalšiemu využitiu. Zemiaky od nás vás presvedčia nielen výbornou chuťou, ale tiež krátkou dobou prípravy a vysokou výťažnosťou. Použiť ich môžete pri príprave celého radu pokrmov. Kontaktujte nás!

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Koreniace zmesi a aditíva

20.6.2018  Koreniace zmesi a aditíva

Našim klientom zabezpečujeme pravidelný prísun koreniacich zmesí a aditív do mäsových výrobkov. Sortiment našej ponuky koreniacich zmesí a aditív je veľmi obsiahly a odvíja sa od požiadaviek našich odberateľov. Nájdete u nás najrôznejšie koreniny a bylinky, koreniace zmesi, prírodné extrakty, aditíva, marinády a ďalšie. Kontaktujte nás pre konkrétne informácie, veľmi radi vám vyjdeme v ústrety. Koreniace zmesi a aditíva z našej ponuky urobí váš mäsový výrobok jedinečným!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mrazená zelenina - veľkopredaj

20.6.2018  Mrazená zelenina - veľkopredaj

Našim hlavným produktom sú síce kvalitné rafinované slnečnicové, repkové aj olivové oleje, na želanie našich zákazníkov sme však našu činnosť rozšírili o ďalšie produkty, ako je napríklad mrazená zelenina. Kvalitnú mrazenú zeleninu dodávame najmä do gastronomických zariadení, ale aj reťazcom, výrobcom a pod. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám predložíme našu ponuku v celej šírke. Tešíme sa na Vás!

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Patata brava a zemiakové špeciality

19.6.2018  Patata brava a zemiakové špeciality

Do ponúkaného sortimentu sme zaradili tiež rad tradičných zemiakových špecialít, ako sú patata brava, rosties či noisettes. Nechajte sa okúzliť nepoznanými a cudzokrajnými chuťami zemiakov. Podrobnejšie informácie nájdete na našich stránkach.

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Cibuľové krúžky

18.6.2018  Cibuľové krúžky

Okrem zemiakových jedál ponúkame aj ďalšie špeciality a chuťovky, ako sú cibuľové krúžky. Cibuľové krúžky patria v zahraničí k tradične obľúbeným pochutinám, ukážte svojim zákazníkom, že to tak môže byť aj v Česku! Viac informácií nájdete na našom webe.

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Úpravy čriev mäsových výrobkov

18.6.2018  Úpravy čriev mäsových výrobkov

Dodávame kompletný sortiment obalov na údeniny a mäsové výrobky. Súčasťou našich služieb sú tiež úpravy čriev, ako je napríklad potlač alebo kučeravenie. Zabezpečujeme potlač čriev podľa požiadaviek a potrieb klienta. Sme schopní potlačiť črevo až do šírky 380 mm. Ďalej ponúkame riasenie čriev a ďalšie úpravy ako sú prírezy, úpravy AMA, RTU a pod. Pre bližšie informácie ohľadom úprav čriev a obalov na mäsové výrobky, nás prosím kontaktujte.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Dodávky olejov - kamiónová množstvo

18.6.2018  Dodávky olejov - kamiónová množstvo

Zaoberáme sa dovozom a dodávkou kvalitných rafinovaných repkových a slnečnicových olejov. Našimi zákazníkmi sú najmä potravinárske prevádzky a iní veľkoodberatelia, a preto sa tiež naše množstevné jednotky čítajú v kamiónových dodávkach. Kontaktujte nás pre bližšie informácie ohľadom dodávky kvalitných olejov, veľmi radi vyjdeme v ústrety Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Vás!

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Zemiakové placky a plátky

17.6.2018  Zemiakové placky a plátky

Ponúkame solené aj korenené zemiakové placky a chutné prílohové zemiakové plátky. Na našich plátkoch si pochutí každý milovník vyprážaných zemiakov a pestrá paleta našich zemiakových placiek (nojnovšie aj bez lepku) presvedčí všetkých zákazníkov. Ozvite sa nám a môžete si našimi výrobkami získať zákazníkov aj vy!

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spanielske cervene vino Yllera crianza

16.6.2018  Spanielske cervene vino Yllera crianza

"Vino mesiaca" casopisu WINE & Degustation 6/2013.Klasicke, buketom a chutou typicke vino Yllera. Nevsedne vino pre vsedne okamziky. Prekvapuje znalcov aj vinnych zaciatocnikov.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Mrazené zemiakové koláčiky

16.6.2018  Mrazené zemiakové koláčiky

Pripravujeme tradičné české zemiakové koláčiky, ktoré dodávame chladené či mrazené. Zemiakové koláčiky od nás vynikajú plnou zemiakovou chuťou a bezchybným vzhľadom. Najnovšie zemiakové koláčiky pripravujeme aj vo variante bez lepku. Pre bližšie informácie navštívte naše webové stránky.

Firma: Farm Frites CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Panenský olivový olej - veľkoodberatelia

16.6.2018  Panenský olivový olej - veľkoodberatelia

Zaistíme pravidelné dodávky kvalitného panenského olivového oleja pre veľkoodberateľov. V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám predstavíme celú našu ponuku, ale aj priaznivú cenovú reláciu našich dodávok. Panenský olivový olej je len jedným z mnohých produktov, ktoré našim veľkoodberateľom ponúkame. Sme spoľahliví a dôveryhodní, čo dokladajú pozitívne referencie našich spokojných zákazníkov. Tešíme sa aj na Vás!

Firma: FINIX, SE
Štát: cz Česká republika Viac...
Kvalitné ryžovary

15.6.2018  Kvalitné ryžovary

Dodávame kvalitné ryžovary na prípravu vynikajúcej ryže. Ryžovary sú vyrobené v Nemecku podľa thajského vzoru a poskytujeme na ne 2 roky záruku. Vďaka špeciálnemu módu udržujú ryžu teplú po dlhú dobu.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Štát: cz Česká republika Viac...
Doplnky stravy pre plavcov

15.6.2018  Doplnky stravy pre plavcov

Zaoberáme sa predajom špecializovaných doplnkov stravy pre plavcov od preverených a vysoko kvalitných výrobcov. Doplnky stravy pre plavcov účinne pomáhajú so športovou prípravou a následnou regeneráciou organizmu.
V ponuke nájdete:
* Tekutý doplnok stravy s vitamínmi
* Tekutý doplnok stravy s výťažkom z aloe vera
* Kapsuly obsahujúce odtučnené kolostrum

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G

13.6.2018  Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G

Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G. Brut Millesimato.

Milí priatelia, 
už nacvičujete vianočné a novoročné prípitky? Pre ozajstných znalcov, ktorí nechcú nič podcenit, sme pripravili špeciálnu ponuku na Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G. Brut Millesimato, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...