Prísady, korenie a farbivá - Ponuky

Sortiment pre potravinársky priemysel

9.12.2019  Sortiment pre potravinársky priemysel

Dodávame všetok potrebný sortiment pre výrobcov potravín. Sme spoľahlivým dodávateľom strojov a výrobných liniek potravinárskym výrobniam, ponúkame široký sortiment obalov na údeniny a mäsové výrobky, vrátane potrebných úprav, a zaistíme pravidelný prísun tých najkvalitnejších koreniacich zmesí, marinád a aditív k dokonalému dochuteniu vašich produktov. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi sa s vami stretneme a dohodneme sa na vašich konkrétnych požiadavkách.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
KOMBI zmesi do mäsových výrobkov

2.12.2019  KOMBI zmesi do mäsových výrobkov

Ak ste výrobcovia údenín a iných mäsových produktov, potom je naša ponuka určená práve pre vás! Ponúkame špeciálne KOMBI zmesi, čo sú produkty, ktoré predstavujú ucelenú kombináciu korenie pre výrobu konkrétneho mäsového výrobku. Na svoje si tak u nás prídu výrobcovia jaterníc, tlačeniek, sekanej, párkov, klobás, paštét, špekáčikov, alebo najrozmanitejších trvanlivých salám. Pre konkrétne informácie nás prosím kontaktujte, veľmi radi vás naším sortimentom prevedieme.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Koreniace zmesi a aditíva

30.11.2019  Koreniace zmesi a aditíva

Našim klientom zabezpečujeme pravidelný prísun koreniacich zmesí a aditív do mäsových výrobkov. Sortiment našej ponuky koreniacich zmesí a aditív je veľmi obsiahly a odvíja sa od požiadaviek našich odberateľov. Nájdete u nás najrôznejšie koreniny a bylinky, koreniace zmesi, prírodné extrakty, aditíva, marinády a ďalšie. Kontaktujte nás pre konkrétne informácie, veľmi radi vám vyjdeme v ústrety. Koreniace zmesi a aditíva z našej ponuky urobí váš mäsový výrobok jedinečným!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kulinárske korenie a bylinky

17.11.2019  Kulinárske korenie a bylinky

Špecializujeme sa na dodávky kulinárskeho korenia a byliniek pre potr. priemysel. V našej ponuke nájdete najrôznejšie jednodruhové korenia, ako sú paprika, čierne korenie, majorán, bazalka, bobkový list, cesnak, cibuľa, chilli, rascu, koriander, kardamom, nové korenie, oregano, tymian, zázvor a mnoho iného, ďalej špeciálne koreniace zmesi napríklad grilovacie korenie, karí, polievkové korenie, zmesi na zeleninu, šalátová korenie atď., a rozhodne nemôžu chýbať chutné marinády na prípravu mäsa.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...