Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Popis materiálov laserom

21.6.2018  Popis materiálov laserom

Zaoberáme sa popisom materiálov laserom. Sme odborníci v obore reklamných služieb. Jedna z mnohých služieb, ktoré ponúkame, je profesionálny popis materiálov laserom, napríklad dreva, plexiskla, kartónu a pod. Laserová technológia zabezpečí absolútne unikátny efekt na reklamných a iných predmetoch, kde požadovaný grafický motív vynikne s maximálnou presnosťou a eleganciou. Pre detailnejšie informácie nás prosím kontaktujte. Veľmi radi vám vysvetlíme celý princíp realizácie.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Fotoknihy - dlhá životnosť spomienok

21.6.2018  Fotoknihy - dlhá životnosť spomienok

Z Vašich fotografií vytvoríme fotoknihu s knižnou väzbou, pre dokonalé uchovanie spomienok. A čo k tomu budeme potrebovať? Len fotka v digitálnej podobe, niekoľko podrobností k usporiadaniu, a zvyšok už môžete nechať na nás. Fotokniha s knižnou väzbou sa stane už navždy sprievodcom Vašich spomienok bez ohľadu na čas a ruky, ktoré nimi budú listovať. Kontaktujte nás pre detailnejšie informácie, veľmi radi Vás zasvätíme do sveta tlače.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba plakiet a iných súťažných cien

20.6.2018  Výroba plakiet a iných súťažných cien

Venujeme sa tvorbe reklamnej grafiky a reklamných predmetov. S výrobou tradičných i nekonvenčných súťažných plakiet a iných súťažných cien sme u našich zákazníkov uspeli na celej čiare. Naši odborníci majú nielen odborné znalosti, ale aj umelecké cítenie, ktoré je na odvedenej práci viac než viditeľné. Máte záujem o bližšie informácie, túžite nahliadnuť do repertoáru už realizovaných zákaziek? Potom nás kontaktujte, veľmi radi vám vyjdeme v ústrety.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Rohože - riešenie vstupnej čistiacej zón

20.6.2018  Rohože - riešenie vstupnej čistiacej zón

Zaistíme Vašej firme komplexné riešenie čistiacich zón. V našej ponuke nájdete rohože pre odstránenie tej najhrubšej nečistoty, rohože, ktoré zamedzia vniknutiu vlhkosti, a jemnaj špiny na podrážkach prichádzajúcich, či kolesách kočíkov. A to rozhodne nie je všetko! Rohože z našej ponuky majú nielen vysoko funkčnú úlohu, ale v prípade umiestnenia loga na rohož sa stávajú účinným reklamným prvkom. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi Vám poradíme.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR TX

19.6.2018  Živicová farbiaca páska AXR TX

AXR TX je živicová farbiaca páska od spoločnosti ARMOR, ktorá ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Páska AXR TX zaručuje trvanlivý a čitateľný tlač a je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom tejto pásky zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. Páska zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy i loga.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovanie skla a keramiky

19.6.2018  Pieskovanie skla a keramiky

Na zákazku realizujeme pieskovanie skla a keramiky. Logo firmy alebo iná grafická značka identifikujúca vašu spoločnosť zabezpečí vašej firme doslova nesmrteľnosť. Pieskovanie skla a keramiky je vhodnou formou ako na seba decentne upozorniť. Kontaktujte nás, veľmi radi sa vám budeme venovať, ukážeme vám už realizované zákazky a dohodneme detaily možnej spolupráce, vrátane cenovej relácie. Pieskovanie skla a keramiky je skvelým príkladom tvorby imidžu spoločnosti.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pracie rohože s logom firmy

19.6.2018  Pracie rohože s logom firmy

Pracie rohože s logom firmy ako vstupná uvítacia reklama, sú účinným prvkom marketingu snáď všetkých väčších spoločností. Pracie rohože s logom firmy sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, sú protišmykové a možno ich bez problémov prať. Rohože sú tvarovo a farebne stále a sú ideálnym vstupným detailom bánk, reštaurácií, obchodných zón atď. Kontaktujte nás pre viac informácií. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné vlajočky

19.6.2018  Reklamné vlajočky

Realizujeme potlač reklamných vlajočiek. Máte už jasnú predstavu, ako by Vaše reklamné vlajočky mali vyzerať, akú by mali mať potlač, akú veľkosť a pod.? Alebo chcete poradiť od profesionálov, v ktorých zásobe sú obrovské skúsenosti, odborné znalosti a veľká zásoba pozitívnych referencií? Veľmi radi sa prispôsobíme Vašim požiadavkám, zámerom a želaním, a vytvoríme Vám stolové reklamné vlajočky na mieru. Tešíme sa na Vás!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

18.6.2018  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska AXR EL je špeciálne navrhnutá tak, aby zaručovala čitateľnosť a trvanlivosť informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť proti vysokým teplotám až do 300 ° C a agresívnym látkam zaručuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. Páska AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi používanými na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné totemy na kľúč

18.6.2018  Reklamné totemy na kľúč

Sme odborníkmi v odbore výroby reklamných totemov. Máte už predstavu o svojom reklamnom toteme, ktorý informuje a láka zákazníkov? Alebo máte len nejasné povedomie a potrebujete poradiť? V oboch prípadoch sa na nás môžete obrátiť. Splníme všetky vaše predstavy a naši odborníci vám radi odporučia najlepšie riešenie. Reklamné totemy na kľúč z našej produkcie sú kvalitné a odolné nepriaznivým vplyvom počasia. Kontaktujte nás, veľmi radi vás u nás privítame.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Textilné rohože CATWELL

18.6.2018  Textilné rohože CATWELL

Hľadáte účinné textilné rohože pre vstupnú čistiacu zónu? Potom nahliadnite do našej ponuky, veríme, že si z bohatého sortimentu našej firmy určite vyberiete. Napríklad textilné rohože Catwell sú nielen vysoko účinnou druhou čistiacou zónou, ale v prípade umiestnenia loga Vašej firmy, aj pôsobivú reklamou. Nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte, veľmi radi Vám ponúkneme produkt priamo na mieru Vašim potrebám.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prelepovanie produktov

18.6.2018  Prelepovanie produktov

Zmenili ste meno výrobku, znížili ceny, naštartovali ste propagačnú kampaň a potrebujete, aby sa dané informácie prejavili na Vašich produktoch? Stačí natlačiť etikety s novými informáciami a výrobok prelepiť. A že na to nemáte čas ?! Od toho sme tu predsa my! Prelepíme Vaše výrobky novými etiketami, rýchlo, kvalitne a profesionálne. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám vysvetlíme detaily našich služieb. Tešíme sa na Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačné systémy a reklamné nosiče

17.6.2018  Prezentačné systémy a reklamné nosiče

Zaoberáme sa profesionálnym riešením najrôznejších prezentačných systémov a iných reklamných nosičov. Zabezpečíme, aby propagácie Vašej firmy zodpovedala celkovému vnemu a šírila povedomie naprieč trhovým svetom. Realizujeme reklamné bannery, systémy roll-up, ale aj ďalšie reklamné nosiče, ako sú najrôznejšie darčekové predmety, či zákazníkmi vyhľadávané stolové vlajočky. Nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte pre viac informácií.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

16.6.2018  Živicová farbiaca páska AXR 1

Živicová farbiaca páska AXR 1 kombinuje konkurencieschopnosť a výkon. Je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie z hľadiska nákladov a trvanlivosti. Tlač je odolný voči teplotám do 180 °C. Farbiaca páska AXR 1 poskytuje vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. AXR 1 je vhodná na mnohé materiály, najmä na materiály syntetické (PVC, PET, PE, PP), ďalej na matné či vysoko lesklé obalené papiere a tiež na niektoré podklady z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Svetelná reklama k dokonalej propagácii

16.6.2018  Svetelná reklama k dokonalej propagácii

Byť úspešný znamená byť videný! S našou svetelnou reklamou vidieť rozhodne budete. Naším cieľom je zhotoviť vašej firme svetelnú reklamu, ktorá nenechá nikoho na pochybách, že ste tu, pripravení splniť požiadavky svojich klientov. Máme výborné skúsenosti s podsvietenými LED diódami, 2D aj 3D neónovými trubicami. Kontaktujte nás, veľmi radi vám všetko osvetlíme.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...