Reklama, tlač a marketing - Ponuky

POP a POS reklama

13.12.2017  POP a POS reklama

Venujeme sa výrobe POP a POS reklamy ako prvku na podporu predaja. POP a POS reklama predstavuje veľa možnosti ako spropagovať rôzne produkty a služby - zhotovujeme pútače, bannery, vlajky, police, stojany, predajné stánky a pulty. Dobre zvolená POP/POS reklama dokáže upútať zákazníkovu pozornosť a ovplyvniť jeho konečné rozhodnutie o kúpe.

Galériu nami vyhotovenej reklamy si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Lepenie štítkov, popisov, graf. prvkov

13.12.2017  Lepenie štítkov, popisov, graf. prvkov

Zaoberáme sa lepením štítkov, popisov a grafických prvkov dovnútra a na produkty, podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Informácie, technické parametre, cena, ale aj značka výrobcu či samotného výrobku, to sú údaje, ktoré predávajú, informujú a napomáhajú zákazníkovi rozhodnúť sa. A že nemáte kapacity na vlepovanie? Obráťte sa na nás, veľmi radi Vám s týmto problémom pomôžeme. Kontaktujte nás, sme profesionáli nielen v obore lepenia štítkov, popisov a grafických prvkov.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Zachyťte svoje zážitky na fotokalendár

13.12.2017  Zachyťte svoje zážitky na fotokalendár

Ponúkame možnosť zachytiť zážitky na fotokalendár. Najťažšou úlohou celého procesu je zvyčajne výber fotiek, ktoré Vás budú sprevádzať po celý ďalší rok. Tie najosobnejšie zábery zachytávajúce chvíle šťastia a pohody dokážu vykúzliť úsmev na tvári zakaždým, keď na nich spočinie Váš zrak. Zachyťte na fotokalendár nielen zážitky, ale aj spomienky ale i svojich milovaných, ktorých nemáte čas dostatočne vídať. Kontaktujte nás, vytvoríme pre Vás kalendár nástenný, ale aj stolový.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - UFO (7/9)

12.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - UFO (7/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom UFO, ktorá obsahuje 3x koliesko & 1x krátku strechu & 2x krátku spojku & 4x strednú spojku & 2x dlhú spojku. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Balenie a rozosielanie produktov

11.12.2017  Balenie a rozosielanie produktov

Ručne skompletizujeme, kvalitne zabalíme a spoľahlivo rozošleme Vaše produkty k Vašim odberateľom. Na nás sa môžete spoľahnúť! V odbore balenia, kompletizácie a distribúcie výrobkov máme dlhoročné skúsenosti. Sme rýchli, starostliví a maximálne spoľahliví. Balenie produktov do kvalitných PVC fólií a rozosielanie prostredníctvom kuriérskej či zmluvnej dopravy, je pre nás otázka profesionality, a pre Vás úspora času a zbytočného stresu. Kontaktujte nás, sme tu pre Vás!

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamná potlač ako propagácia firmy

11.12.2017  Reklamná potlač ako propagácia firmy

Zaoberáme sa profesionálnou reklamnou činnosťou, zaistíme Vašej firme skvelú propagáciu vo forme reklamnej potlače. Reklamné predmety sú vynikajúcou formou ako na seba upozorniť. Darujte svojim zákazníkom a obchodným partnerom reklamný predmet s logom Vašej firmy. Je overené, že klienti sa zvyčajne obrátia na známu značku. A reklamnými predmetmi si zaistíte, aby logo Vašej firmy mali neustále na očiach. Propagujte svoju firmu reklamnou potlačou!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - Dron (6/9)

11.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - Dron (6/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom Dron, ktorá obsahuje 4x koliesko & 4x krátka spojka & 1x placatý kváder. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Viac na našom webe. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Fotodarčeky - darujte spomienky

9.12.2017  Fotodarčeky - darujte spomienky

Tlačíme spomienky na hrnčeky, magnetky, vankúšiky, peňaženky, butony atď. Ten najlepší darček, ktorý môžete venovať, je zvečnená spomienka na blízkeho človeka, ale napríklad aj na určitú situáciu. Vyberte tú pravú fotografiu, ktorá chytí za srdiečko, vyberte darček, na ktorý ju chcete zvečniť a zvyšok už nechajte na nás. Fotodarčeky sú veľmi vítaným darčekom naprieč generáciami. Darujte spomienky, darujte fotodarčeky. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentačné video stojany

8.12.2017  Prezentačné video stojany

Prezentačné video stojany využívajú novú technológiu projekcie. Je ich možné využiť ako doplňujúci informačný prvok pre prezentáciu produktu na promo a prestížnych akciách. Sú vyrobené ako kombinácia skla a kovu s projekčnou plochou s ozvučením. Veľkosť a tvar prezentačných video stojanov je variabilná.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - Jašter (5/9)

8.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - Jašter (5/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom Jašter, ktorá obsahuje 4x koliesko & 4x strednú spojku & 1x krátku strechu & 1x veľký kváder. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Viac na našom webe. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

7.12.2017  Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

Samolepiace etikety čiže etikety, samolepky, lejbly sú hovorové názvy pre spotrebný materiál, ktorý nesie dôležitú informáciu. Predovšetkým ale zohráva dôležitú úlohu svojim grafickým spracovaním. To dodáva výrobku identitu, jedinečnosť a zároveň hodnotu. Jedná sa o grafické etikety (s tlačou), etikety bez potlače, termotransferové etikety, celoplošné farebné etikety, viacvrstvové etikety (peel-off) a etikety s reliéfnou tlačou. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlač pozdravov online

7.12.2017  Tlač pozdravov online

Ponúkame tlač vianočných pozdravov a letákov online.
Stačí pripojenie na internet a môžete tlačiť vianočné pozdravy, ktoré ste si sami navrhli. Urobte si vlastný firemný pozdrav a pošlite nám ho na tlač online. Tlač do 24 hodín od prijatia objednávky bez príplatku.

Firma: COPY OFFICE, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Online tlač viztiek

7.12.2017  Online tlač viztiek

Ponúkame online tlač vizitiek.
Pre firmy a fyzické osoby. Možnosť grafickej úpravy podľa Vašich požiadaviek, zadanie zákazky online cez internet. Tlač do 24 hodín od prijatia objednávky bez príplatku.
Kvalitná tlač na digitálnych produkčných zariadeniach.

Firma: COPY OFFICE, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP - Combo Box

7.12.2017  KLIK-KLAP - Combo Box

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme stavebnicu KLIK-KLAP - Combo Box, ktorá obsahuje 83 dielov & 120 párov cvokov & 240 skrutiek = 9.427 spojov. Dodávame ju v praktickom plastovom boxe, ktorý vydrží aj v škôlke dlho funkčné. Naša česká drevená KLIK-KLAP® hračka umožňuje pomocou cvokov vytvárať tisíce otočných i pevných zostáv. Hračky s CE certifikáciou. Ručná výroba. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Polepy fasád budov a výkladov

6.12.2017  Polepy fasád budov a výkladov

Pre zvýraznenie prevádzok sú vhodné polepy. Realizujeme polepy na značenie výkladov, prevádzok, firiem a priestorov, budov a fasád. Polepy fásad budov či výkladov patria medzi najviac využívané a najrozšírenejšie formy reklamy. Polepy fasád budov a výkladov realizujeme komplexne od návrhu cez tlač až po nalepenie na výklad. Polepy fasád budov a výkladov zhotovujeme s rôznymi druhmi tlače za veľmi rozumné ceny.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...