Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

3.12.2021  Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

Tlačiareň identifikačných náramkov Zebra ZD510-HC zaisťuje spoľahlivú termálnu tlač a ponúka jednoduchý systém vkladania cartridge, ktorý obsahuje antimikrobiálne náramky Zebra Z-Band. Puzdro tlačiarne je odolné voči pravidelnému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami alebo UV žiarením, čím predchádza prenosu baktérií. Tlačiareň dokáže automaticky rozpoznať veľkosť náramku a prispôsobiť nastavenie hustoty a rýchlosti tlače. Tým zabezpečuje maximálnu kvalitu tlače a trvanlivosť náramkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska AWR8

3.12.2021  Vosková farbiaca páska AWR8

Konkurencieschopná vosková farbiaca páska Armor AWR8 nepripúšťa žiadne kompromisy čo sa týka kvality a tlačových výsledkov, a zároveň vyhovuje všetkým požiadavkám tradičných voskových aplikácií. Hodí sa pre tlač na bežné papiere, obalené papiere, vysoko lesklé papiere aj na niektoré syntetické materiály. Zaisťuje vysokú kvalitu tlače vertikálnych čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov aj log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ600 HC Series

1.12.2021  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ600 HC Series

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníkom tlačiť štítky priamo v mieste starostlivosti o pacientov, a pomáha tak znižovať chyby pri identifikácii a zvyšovať bezpečnosť pacientov. Táto tlačiareň bola navrhnutá špeciálne pre použitie v zdarvotníckom prostredí - je odolná voči dezinfekčným prostriedkom, aby sa prechádzalo šíreniu baktérií v nemocniciach a klinikách. Tlačiareň je ľahká a zároveň odolná, a umožňuje tak pohodlné používanie po celú zmenu. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné tlačiarne Zebra ZQ600 Series

29.11.2021  Mobilné tlačiarne Zebra ZQ600 Series

Mobilné tlačiarne etikiet Zebra ZQ600 Series prinášajú všetky potrebné funkcie pre maximalizáciu produktivity pracovníkov a poskytovanie lepších služieb zákazníkom. Pracovníci môžu ľahko tlačiť všetko - od štítkov a visačiek až po účtenky - priamo na mieste. Tlačiarne ZQ600 Series majú veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie a ľahko prispôsobiteľné menu. Sú ľahké pre pohodlné používanie počas celej smeny, avšak zároveň sú vďaka vylepšenému dizajnu odolné. Neváhajte nás kontaktovať

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet Zebra ZQ511/ZQ521

27.11.2021  Tlačiarne etikiet Zebra ZQ511/ZQ521

Mobilné tlačiarne etikiet Zebra ZQ511 a ZQ521 prinášajú prvotriedne, odolné riešenie mobilnej tlače do akéhokoľvek odvetví. Sú navrhnuté pre prevádzku v náročných podmienkach vnútri aj vonku a poradí si s opakovanými pádmi, otrasmi aj pôsobením prírodných vplyvov. Vďaka novej tlačovej hlave, tlačovému mechanizmu, procesoru a pridanej pamäti môžu pracovníci tlačiť kvalitné účtenky alebo štítky na vyžiadanie. Vďaka veľkým tlačidlám môže byť ovládaná aj v rukaviciach. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Kompletná zostava dochádzkového systému

27.11.2021  Kompletná zostava dochádzkového systému

ISD SET. Kompletná zostava dochádzkového systému pre 25 zamestnancov už od 18.000, - Sk Obsah zostavy: ISD COMBI Light - dochádzkový snímač 10m dátový kábel pre prepojenie snímača s PC (pripojenie do portu COM) Inštalačné CD s dochádzkovým softvér EKD5 (licencie do 25 zamestnancov). Zásuvkový adaptér. 25 bezkontaktných kariet.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň etikiet ZQ520 RFID

25.11.2021  Mobilná tlačiareň etikiet ZQ520 RFID

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ520 RFID prináša pokročilé možnosti mobilnej tlače - umožňuje okamžitú tlač a kódovanie RFID štítkov kedykoľvek a kdekoľvek. Tlačiareň je ľahká a zároveň dostatočne odolná pre spoľahlivú prevádzku v teréne. Odolá opakovaným pádom, otrasom, extrémnym teplotám a iným vplyvom vonkajšieho prostredia. Navyše umožňuje jednoduché nastavenie, správu aj obsluhu, a vďaka veľkým tlačidlám môže byť ovládaná aj v rukaviciach. K dispozícii je tiež široká ponuka príslušenstva.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside

16.11.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside slúži pre tlač vysoko kvalitných účteniek v prakticky akomkoľvek prostredí a zabezpečuje spoľahlivý výkon aj počas najdlhších smien. Táto cenovo dostupná malá mobilná tlačiareň prináša veľkú obchodnú hodnotu. Je navrhnutá na zvládnutie nárokov vonkajšieho prostredia a umožňuje vysoko kvalitnú tlač aj v extrémnych teplotách, chladu, daždi alebo snehu. Zároveň odolá aj nevyhnutným pádom a jej kryt je odolný proti oderu. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 outside

11.11.2021  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 outside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ310 outside prináša ideálne riešenie pre mobilných pracovníkov, ktorí potrebujú spoľahlivú tlač etikiet a účteniek priamo v teréne. Táto malá, ľahká, kompaktná tlačiareň zaisťuje tlač vysoko kvalitných účteniek v takmer akomkoľvek prostredí (extrémne teplo, zima, dážď, sneženie, prach). Zároveň vďaka batérii PowerPrecision+ a automatickému prepínaniu do režimu spánku ponúka dostatok energie pre prácu aj pre tie najdlhšie smeny - to všetko za dostupnú cenu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 inside

8.11.2021  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 inside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ310 inside predstavuje cenovo dostupné zariadenie, ktoré umožňuje pracovníkom okamžite upravovať cenovky a etikety kdekoľvek v predajni alebo rovno obslúžiť zákazníka a vytlačiť mu účtenku. Tým prispieva k vyššej produktivite pracovníkov a kvalite služieb, a takisto vyššej spokojnosti zákazníkov. Malé a ľahké prevedenie tlačiarne a jednoduché ovládanie jednou rukou zaisťujú pohodlné užívanie po celú smenu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolná tlačiareň etikiet Zebra ZD621R

6.11.2021  Stolná tlačiareň etikiet Zebra ZD621R

Zebra ZD621R je vysoko kvalitná RFID tlačiareň pre bezchybnú tlač a kódovanie RFID štítkov. Prináša inovatívnu architektúru, vďaka ktorej získate jedinečný výkon, prvotriednu spoľahlivosť pre roky každodenného používania a zároveň bezkonkurenčnú inteligenciu a zabezpečenie pre vaše súčasné aj budúce aplikácie. Plne farebný 4,3" displej s intuitívnym menu zaisťujú jednoduché nastavenie a obsluhu. Podpora jazykov EPL, ZPL aj jazykov tlačiarní iných značiek umožňuje jej jednoduché nasadenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zdravotnícky sortiment

6.11.2021  Zdravotnícky sortiment

V našej ponuke nájdete široký výber médií od spoločnosti Zebra, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre použitie v zdravotníctve. Jedná sa napr. o štítky CryoCool pre uchovávanie vzoriek v laboratóriách pri nízkych teplotách, odolné syntetické štítky alebo sterilné štítky na zápästie, odolné štítky pre priamu termálnu tlač vhodné na značenie röntgenových snímok a lekárskych správ a v neposlednom rade štítky pre priamu termálnu tlač pre označovanie liekov a vzoriek pre mobilné aj stolové tlačiarne.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačový modul Zebra ZE500

5.11.2021  Tlačový modul Zebra ZE500

Tlačiareň etikiet Zebra ZE500 vyniká jednoduchou obsluhou a pomáha zachovať spoľahlivú nepretržitú prevádzku 24 hodín denne, 7 dní v týždni pri tlači a spracovaní dôležitých úloh. Vďaka tomu predstavuje skvelú voľbu pre veľkoobjemovú výrobu. Tlačiarne ZE500 ponúkajú vysokú odolnosť aj spoľahlivosť a sú charakteristické predovšetkým jednoduchou obsluhou a údržbou. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím skúsených odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

2.11.2021  Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

Identifikačné náramky Zebra Z-Band slúžia pre tlač dôležitých informácií o pacientoch a čiarových kódov priamo na náramky. Hlavnými výhodami využitia identifikačných náramkov v zdravotníctve patrí predovšetkým úspora času spojená s administratívou, nižšie percento chýb spôsobených ľudským faktorom, väčšia bezpečnosť pacientov a zároveň celková úspora času a nákladov a tým pádom viac času na na starostlivosť o pacientov. S vašimi konkrétnymi požiadavkami nás neváhajte kontaktovať, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

2.11.2021  Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

Label-Aire 6115 Wrap Around (WA) prináša inteligentný etiketovací systém pre technológiu čiarového kódu a identifikáciu výrobkov v priemyselnom prostredí. Systém je vybavený dopravníkom s nastaviteľnou rýchlosťou, čím zaisťuje bezproblémovú prevádzku, presnejšiu aplikáciu etikiet a možnosť aplikácie aj na menšie produkty. Model 6115 WA je navrhnutý pre aplikáciu etikiet strednou rýchlosťou. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, naši odborníci radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...