Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Reklamné totemy na kľúč

11.12.2018  Reklamné totemy na kľúč

Sme odborníkmi v odbore výroby reklamných totemov. Máte už predstavu o svojom reklamnom toteme, ktorý informuje a láka zákazníkov? Alebo máte len nejasné povedomie a potrebujete poradiť? V oboch prípadoch sa na nás môžete obrátiť. Splníme všetky vaše predstavy a naši odborníci vám radi odporučia najlepšie riešenie. Reklamné totemy na kľúč z našej produkcie sú kvalitné a odolné nepriaznivým vplyvom počasia. Kontaktujte nás, veľmi radi vás u nás privítame.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

10.12.2018  Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

Samolepiace etikety alebo tiež etikety, samolepky, lejbly sú hovorové názvy pre spotrebný materiál nesúci dôležitú informáciu. Predovšetkým ale zohráva dôležitú úlohu svojim grafickým spracovaním, ktoré dodáva výrobku identitu, jedinečnosť a zároveň hodnotu. Jedná sa o grafické etikety (s tlačou), etikety bez potlače, termotransferové etikety, celoplošné farebné etikety, viacvrstvové etikety (peel-off) a etikety s reliéfnou tlačou. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Svetelná reklama k dokonalej propagácii

9.12.2018  Svetelná reklama k dokonalej propagácii

Byť úspešný znamená byť videný! S našou svetelnou reklamou vidieť rozhodne budete. Naším cieľom je zhotoviť vašej firme svetelnú reklamu, ktorá nenechá nikoho na pochybách, že ste tu, pripravení splniť požiadavky svojich klientov. Máme výborné skúsenosti s podsvietenými LED diódami, 2D aj 3D neónovými trubicami. Kontaktujte nás, veľmi radi vám všetko osvetlíme.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace varovné etikety

8.12.2018  Samolepiace varovné etikety

Samolepiace varovné etikety so symbolmi sa používajú na plastové či sklenené fľaše, kanistre s nebezpečnými látkami, ďalej takisto pre označovanie krehkého tovaru alebo ako informatívne etikety. Najčastejšie sa vyrábajú z matného, lesklého alebo reflexného papiera, prípadne môžu byť doplnené o celoplošný alebo parciálny lak. Pre zaistenie väčšej odolnosti sa môže použiť aj fóliový materiál (biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre ľubovoľné použitie

6.12.2018  Etikety pre ľubovoľné použitie

Samolepiace etikety pre ľubovoľné použitie sú určené pre dotlač v tlačiarni alebo pre rýchle vizuálne označenie výrobku (napr. výrobku, ktorý už prešiel výstupnou kontrolou). Tieto etikety sú vyrábané väčšinou z matných materiálov, pre vyššie zvýraznenie sa využívajú aj reflexné materiály. Etikety pre ľubovoľné použitie bývajú celoplošne potlačené, prevažne pastelovými farbami v rôznych odtieňoch a sýtosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety na konzervy

4.12.2018  Samolepiace etikety na konzervy

Samolepiace etikety na konzervy a plechovky, alternatívne tiež na výrobky v sklenených alebo plastových obaloch sa vyrábajú z bielej alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo z matného či lesklého papiera. Do tejto kategórie patrí ako etikety na potraviny, tak na zvieraciu stravu (psie konzervy, granule, rôzne vitamíny alebo výživa). Etikety sa dodávajú na kotúčoch pre strojové alebo ručné lepenie aj na hárkoch. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

2.12.2018  Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

Samolepiace etikety pre dotlač v TTR tlačiarni s použitím TTR pásky sú využívané na označenie tovaru, číslovanie kusov, rozlíšenie druhov, logistické etikety alebo dotlač kódov (QR, EAN a pod.). Najčastejšie sa vyrábajú na matné, lesklé alebo reflexné papiere. S ohľadom na vyššiu životnosť sa môžu vyrábať aj z bielej či transparentnej fólie alebo z iných špeciálnych materiálov, v nehorľavom či inak odolnom prevedení. Na takéto materiály je však väčšinou potrebné zvoliť vhodnú pásku pre dotlač.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety so slepeckým písmom

1.12.2018  Samolepiace etikety so slepeckým písmom

Samolepiace etikety so slepeckým Braillovým písmom vznikajú pomocou sieťotlačové aplikácie reliéfneho laku, ktorá dokáže umiestniť bodové písmo na rad štandardných materiálov. Medzi materiály, ktoré sa pre tieto aplikácie využívajú, patrí napríklad biele či transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo reliéfne laky. Etikety so slepeckým písmom sú dodávané v kotúči pre strojné alebo ručné lepenie alebo v archu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace PRINT etikety na hárku

27.11.2018  Samolepiace PRINT etikety na hárku

Samolepiace PRINT etikety na hárku sú vhodné na dotlač v laserových tlačiarňach. Najčastejšie sa používajú na logistické účely a rôzne označovanie výrobkov. Sú vyrábané na hárky A4 a môžu byť v bielom alebo farebnom papierovom prevedení, prípadne ako špeciálne fólie do extrémnych podmienok. Tieto etikety môžu byť bez tlače alebo celoplošne potlačené. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety do zdravotníctva

25.11.2018  Samolepiace etikety do zdravotníctva

Medzi samolepiace etikety do zdravotníctva patrí etikety na krvné vaky a etikety na zdravotnícke produkty v plastových alebo sklenených fľašiach. Etikety na krvné vaky sú vyrábané zo špeciálnych materiálov, aby zostali čitateľné aj po sterilizácii a hlbokom zamrazeniu. Pre ostatné etikety do zdravotníctva sa využívajú napríklad biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo lesklé či matné papiere. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na nápoje

23.11.2018  Etikety na nápoje

Ponúkame samolepiace etikety na plastové či sklenené fľaše spracované v kotúči pre strojné aj ručné lepenie alebo v archu. Do tejto kategórie patrí etikety na víno, pivo a ostatné alkoholické aj nealkoholické nápoje. Materiály využívané pre tieto aplikácie sú napríklad lesklé alebo matné papiere, metalické zlaté a strieborné papiere, exkluzívne papiere pre etikety na víno, biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo číre fólie pre vzhľad "bez etikety". Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

21.11.2018  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu až s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

13.11.2018  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače Lable-Aire 3115-NV Wipe On zaručuje jednoduchšie a rýchlejšie nanášanie etikiet pomocou technológie Wipe On, ktorá spočíva v nanesení etikety aplikačnou kefou. Aplikátor sa vyznačuje presnosťou, rýchlosťou a jednoduchosťou a tiež vlastnosťami, ktoré zabezpečia zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie produktivity na vašom pracovisku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač etikiet

8.11.2018  Potlač etikiet

Ponúkame potlač spotrebného materiálu, či už len jednoduchým čiarovým kódom, logom alebo farebnou zložitejšiou grafikou. Jedná sa o etikety rôznych rozmerov a materiálov (papierové etikety, fólie, potravinárske a pre zdravotníctvo certifikované materiály, textilné etikety, visačky, vstupenky atď.). Spotrebný materiál z nášho produktového portfólia ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupenky na kultúrne a športové akcie

4.11.2018  Vstupenky na kultúrne a športové akcie

Vstupenky sa hodí najmä pre evidenčné a vstupné systémy športových štadiónov, divadiel alebo kín. Obsahujú ochranné prvky proti falzifikácii, zadná strana často plní reklamnú funkciu. K najčastejšie vyrábaným vstupenkám sa radia vstupenky do kina, vstupenky na koncerty a podobné kultúrne podujatia, vstupenky do divadla, na hudobné festivaly a podobné spoločenské akcie, vstupenky na futbal a iné športové podujatia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...