Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Zebra: Sledovanie krvných vakov

23.4.2019  Zebra: Sledovanie krvných vakov

Ponuka tlačiarní a štítkov pre zdravotníctvo značky Zebra pokrýva všetky úrovne transfuziologického zásobovacieho reťazca, počnúc odberom a testovaním cez spracovanie a skladovanie až po distribúciu krvi a jej zložiek. Kľúčovým aspektom transfúziologického zásobovacieho reťazca je schopnosť identifikovať darca aj pacienta. V našej ponuke nájdete sortiment štítkov Zebra pre krvné vaky, ktoré umožňujú sledovať krvné skupiny a darcov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

21.4.2019  Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

Identifikačné náramky Zebra Z-Band umožňujú vytlačiť informácie o pacientoch a čiarové kódy priamo na náramky. Medzi hlavné výhody využitia identifikačných náramkov v zdravotníctve patrí nielen úspora času spojená s administratívou, nižšie percento chýb spôsobených ľudským faktorom, väčšia bezpečnosť pacientov, ale aj celková úspora času a nákladov a tým pádom viac času na na starostlivosť o pacientov. S vašimi konkrétnymi požiadavkami kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zákazková výroba technológií 3D tlače

21.4.2019  Zákazková výroba technológií 3D tlače

Chcete preniknúť do problematiky a možnosti 3D tlače a začať využívať výhody tejto pokročilej technológie? Naša spoločnosť vám ponúka rozsiahle možnosti. Zamerajte sa na tvorbu zákazkových 3D výtlačkov. Ale venujeme sa samotnému výrobe technológií 3D tlače, predaju zariadení pre tieto účely, komplexnému servisu, poradenstvu a ďalším aktivitám súvisiacim s touto oblasťou. Pre viac informácií navštívte náš web.

Firma: Advanced Engineering s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

17.4.2019  Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

Samolepiace etikety alebo tiež etikety, samolepky, lejbly sú hovorové názvy pre spotrebný materiál nesúci dôležitú informáciu. Predovšetkým ale zohráva dôležitú úlohu svojim grafickým spracovaním, ktoré dodáva výrobku identitu, jedinečnosť a zároveň hodnotu. Jedná sa o grafické etikety (s tlačou), etikety bez potlače, termotransferové etikety, celoplošné farebné etikety, viacvrstvové etikety (peel-off) a etikety s reliéfnou tlačou. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre ľubovoľné použitie

15.4.2019  Etikety pre ľubovoľné použitie

Samolepiace etikety pre ľubovoľné použitie sú určené pre dotlač v tlačiarni alebo pre rýchle vizuálne označenie výrobku (napr. výrobku, ktorý už prešiel výstupnou kontrolou). Tieto etikety sú vyrábané väčšinou z matných materiálov, pre vyššie zvýraznenie sa využívajú aj reflexné materiály. Etikety pre ľubovoľné použitie bývajú celoplošne potlačené, prevažne pastelovými farbami v rôznych odtieňoch a sýtosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace varovné etikety

13.4.2019  Samolepiace varovné etikety

Samolepiace varovné etikety so symbolmi sa používajú na plastové či sklenené fľaše, kanistre s nebezpečnými látkami, ďalej takisto pre označovanie krehkého tovaru alebo ako informatívne etikety. Najčastejšie sa vyrábajú z matného, lesklého alebo reflexného papiera, prípadne môžu byť doplnené o celoplošný alebo parciálny lak. Pre zaistenie väčšej odolnosti sa môže použiť aj fóliový materiál (biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety na konzervy

11.4.2019  Samolepiace etikety na konzervy

Samolepiace etikety na konzervy a plechovky, alternatívne tiež na výrobky v sklenených alebo plastových obaloch sa vyrábajú z bielej alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo z matného či lesklého papiera. Do tejto kategórie patrí ako etikety na potraviny, tak na zvieraciu stravu (psie konzervy, granule, rôzne vitamíny alebo výživa). Etikety sa dodávajú na kotúčoch pre strojové alebo ručné lepenie aj na hárkoch. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

10.4.2019  Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

Tlačiareň etikiet Honeywell PX940 s integrovanou technológiou overovania štítkov poskytuje maximálne presný a bezchybný tlač. PX940 dokáže veľmi presne potlačiť tiež malé štítky, a s presnosťou +/- 0,3 mm tak prakticky eliminuje riziko nekvalitných etikiet. Podpora širokej škály médií a rýchlosť tlače až 350 mm/s umožňujú jednoduché prispôsobenie meniacim sa potrebám dynamických operácií. Tlačiareň je vhodná do distribučných centier, dopravy a logistiky, priemyselnej výroby aj do zdravotníctva.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

9.4.2019  Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

Samolepiace etikety pre dotlač v TTR tlačiarni s použitím TTR pásky sú využívané na označenie tovaru, číslovanie kusov, rozlíšenie druhov, logistické etikety alebo dotlač kódov (QR, EAN a pod.). Najčastejšie sa vyrábajú na matné, lesklé alebo reflexné papiere. S ohľadom na vyššiu životnosť sa môžu vyrábať aj z bielej či transparentnej fólie alebo z iných špeciálnych materiálov, v nehorľavom či inak odolnom prevedení. Na takéto materiály je však väčšinou potrebné zvoliť vhodnú pásku pre dotlač.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety so slepeckým písmom

7.4.2019  Samolepiace etikety so slepeckým písmom

Samolepiace etikety so slepeckým Braillovým písmom vznikajú pomocou sieťotlačové aplikácie reliéfneho laku, ktorá dokáže umiestniť bodové písmo na rad štandardných materiálov. Medzi materiály, ktoré sa pre tieto aplikácie využívajú, patrí napríklad biele či transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo reliéfne laky. Etikety so slepeckým písmom sú dodávané v kotúči pre strojné alebo ručné lepenie alebo v archu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace PRINT etikety na hárku

2.4.2019  Samolepiace PRINT etikety na hárku

Samolepiace PRINT etikety na hárku sú vhodné na dotlač v laserových tlačiarňach. Najčastejšie sa používajú na logistické účely a rôzne označovanie výrobkov. Sú vyrábané na hárky A4 a môžu byť v bielom alebo farebnom papierovom prevedení, prípadne ako špeciálne fólie do extrémnych podmienok. Tieto etikety môžu byť bez tlače alebo celoplošne potlačené. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety do zdravotníctva

30.3.2019  Samolepiace etikety do zdravotníctva

Medzi samolepiace etikety do zdravotníctva patrí etikety na krvné vaky a etikety na zdravotnícke produkty v plastových alebo sklenených fľašiach. Etikety na krvné vaky sú vyrábané zo špeciálnych materiálov, aby zostali čitateľné aj po sterilizácii a hlbokom zamrazeniu. Pre ostatné etikety do zdravotníctva sa využívajú napríklad biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo lesklé či matné papiere. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na nápoje

28.3.2019  Etikety na nápoje

Ponúkame samolepiace etikety na plastové či sklenené fľaše spracované v kotúči pre strojné aj ručné lepenie alebo v archu. Do tejto kategórie patrí etikety na víno, pivo a ostatné alkoholické aj nealkoholické nápoje. Materiály využívané pre tieto aplikácie sú napríklad lesklé alebo matné papiere, metalické zlaté a strieborné papiere, exkluzívne papiere pre etikety na víno, biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo číre fólie pre vzhľad "bez etikety". Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

26.3.2019  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu až s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

20.3.2019  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače Lable-Aire 3115-NV Wipe On zaručuje jednoduchšie a rýchlejšie nanášanie etikiet pomocou technológie Wipe On, ktorá spočíva v nanesení etikety aplikačnou kefou. Aplikátor sa vyznačuje presnosťou, rýchlosťou a jednoduchosťou a tiež vlastnosťami, ktoré zabezpečia zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie produktivity na vašom pracovisku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...