Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Živicová farbiaca páska AXR TX

23.4.2021  Živicová farbiaca páska AXR TX

Živicová farbiaca páska AXR TX od spoločnosti ARMOR ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Táto páska zaručuje trvanlivú a čitateľnú tlač a je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom pásky AXR TX zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. Páska zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy aj loga. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZD621/ZD621-HC

21.4.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZD621/ZD621-HC

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD621 ponúka pokročilé funkcie, intuitívne rozhranie a spoľahlivý výkon, a hodí sa do širokej škály aplikácií. Je dostupná v modeloch direct thermal, thermal transfer, healthcare a RFID, aby uspokojila najrôznejšie požiadavky užívateľov. Zaisťuje maximálny výkon, jednoduché ovládanie, možnosti komunikácie a spracovania médií a mimoriadne zabezpečenie dát. Model ZD621-HC navrhnutý do zdravotníctva je odolný voči častému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač plastových kariet

21.4.2021  Potlač plastových kariet

Náš tým skúsených odborníkov pre vás zaistí kvalitný a cenovo dostupný potlač plastových kariet presne podľa vašich špecifických požiadaviek. To vše v krátkej dodacej lehote. Plastové karty môžu byť personalizované pomocou čiarových kódov, fotografií pre identifikáciu, magnetickým prúžkom alebo zakódovať čipom. Využitie plastových kariet v súčasnosti siaha do najrôznejších odvetví od priemyslu až po služby. Pre dopyt a viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

20.4.2021  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska Armor AXR EL bola špeciálne navrhnutá pre zaručenie trvanlivosti a čitateľnosti informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť voči vysokým teplotám (až do 300 °C) a agresívnym látkam umožňuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. Páska AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi, ktoré sa používajú na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát). Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

18.4.2021  Živicová farbiaca páska AXR 1

Živicová farbiaca páska AXR 1 prináša dokonalú kombináciu konkurencieschopnosti a výkonu. Je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie z hľadiska nákladov a trvanlivosti. Tlač je odolná voči teplotám až do 180 °C. Páska ponúka vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. Hodí sa pre potlač mnohých materiálov, najmä syntetických materiálov (PVC, PET, PE, PP), ďalej matných alebo vysoko lesklých poťahovaných papierov aj niektorých podkladov z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

15.4.2021  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vysoko výkonná vosk-živicová farbiaca páska APX 650 ponúka nadštandardnú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť. APX 650 zaisťuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, špičkovú kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dlhou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska je vhodná pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a hodí sa aj pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dochádzkový snímač ISD CADDY

15.4.2021  Dochádzkový snímač ISD CADDY

Ideálne riešenie pre zaistenie kompletného dochádzkového systému s možnosťou automatického ovládania zabezpečovacieho systému. S terminálom možno tiež riešiť individuálne aplikácie v oblasti výdaja stravy. Dochádzkový terminál ISD CADDY vyniká predovšetkým elegantným dizajnom.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

14.4.2021  Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series predstavujú flexibilné, kompaktné a programovateľné riešenie umožňujúce optimalizáciu tlačových operácií a rýchlu návratnosť investícií. Tieto robustné priemyselné tlačiarne zvládnu aj nároky nepretržitej prevádzky a poskytujú vynikajúci výkon a inteligentné funkcie pre znižovanie prestojov a minimalizáciu nákladov na údržbu. Oba modely - PX4ie a PX6ie - ponúkajú rozlíšenie 203 alebo 300 dpi, model PX4ie umožňuje tiež rozlíšenie 406 dpi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZD421/ZD421-HC

13.4.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZD421/ZD421-HC

Stolná tlačiareň etikiet Zebra ZD421/ZD421-HC prináša pokročilé funkcie, flexibilitu, spoľahlivosť a zabezpečenie, a hodí sa tak pre širokú škálu súčasných i budúcich aplikácií. Zvoliť si môžete model direct thermal, thermal transfer, healthcare alebo ribbon cartridge, pričom každý je štandardne vybavený USB a USB Host s voliteľnou možnosťou ethernetového, sériového alebo bezdrôtového pripojenia. Intuitívne užívateľské rozhranie ponúka pridanú funkčnosť a lepšie ovládanie tlačiarne.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

12.4.2021  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska Armor APR 600 so skvelým výkonom (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť) predstavuje perfektné riešenie pre väčšinu aplikácií. Poskytuje vynikajúci kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska APR 600 sa hodí pre tlač ako na etikety aj na flexibilné obaly. Páska je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov ako bežné, lesklé aj obalené papiere, syntetika apod. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

9.4.2021  Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

Vysoko kvalitná vosk-živicová farbiaca páska APX FH+ prináša vysokú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť, ktorá prekračuje štandardy trhu. Zaisťuje špičkovú kvalitu prenosu pri nízkej spotrebe energie na všetkých hladkých materiáloch, obalených papieroch aj syntetických materiáloch. Farbiaca páska APX FH+ zaisťuje vynikajúci kvalitu tlače čiarových kódov, symbolov alebo log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR) a rýchlosti tlače až 300 mm/s. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

9.4.2021  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 ponúka pokročilé možnosti tlače a umožňuje vytvoriť prakticky ľubovoľný dizajn. Podporuje takmer každú technológiu kódovania, vďaka čomu je možné vytvoriť najrôznejšie typy kariet - identifikačné, prístupové, vernostné, debetné, kreditné a ďalšie. So ZC350 získate tlačiareň s veľmi jednoduchým ovládaním, či už tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, s jednoduchou čiernobielou potlačou alebo veľmi zložitou farebnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

7.4.2021  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ630 RFID slúži pre rýchlu tlač a kódovanie RFID štítkov kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka čomu zaisťuje väčšiu flexibilitu a pomáha šetriť čas a eliminovať chyby. Tlačiareň má veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie, batériu s kapacitou 6800 mAh, operačný systém Link-OS od Zebry a ponúka výkonnú sadu aplikácií Print DNA. Aj so svojím odolným dizajnom je tlačiareň ZQ630 RFID ľahká, a umožňuje tak pohodlné nosenie po celú dobu smeny. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska AWR1

6.4.2021  Vosková farbiaca páska AWR1

Farbiaca páska AWR1 patrí medzi najviac konkurencieschopné voskové pásky od spoločnosti Armor. Vďaka veľmi vysokej citlivosti atramentu umožňuje tlač s nízkou úrovňou energie a zároveň s menším namáhaním tlačovej hlavy. AWR1 predstavuje ideálne riešenie pre aplikácie obzvlášť citlivé na pomer ceny a kvality. Páska je kompatibilná s väčšinou prázdnych aj predtlačených štítkov a zaisťuje vynikajúcu kvalitu tlače pri stupni sýtosti až do 2,1 (ODR) a rýchlosti až 300 mm/s. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

4.4.2021  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300 prináša prelomovú jednoduchosť, zabezpečenie a možnosti pripojenia v najštíhlejším dizajnu tejto triedy. Elegantná konštrukcia eliminuje takmer všetky kritické miesta zvyčajne spojené s tlačou kariet a zaisťuje spoľahlivú tlač identifikačných, prístupových, členských kariet aj kariet debetných a kreditných. Umožňuje jednoduchú tlač bez ohľadu na to, či tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, či už čiernobielo alebo farebne. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...