Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Tlačový modul Zebra ZE500

19.8.2018  Tlačový modul Zebra ZE500

Tlačiareň etikiet Zebra ZE500 sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a pomáha zachovať nepretržitú prevádzku (24 hodín denne, 7 dní v týždni) pri tlači a spracovaní dôležitých úloh. Vďaka tomu sa hodí pre veľkoobjemovú výrobu. Tlačiarne ZE500 vynikajú veľkou odolnosťou aj spoľahlivosťou a sú charakteristické predovšetkým jednoduchou obsluhou aj údržbou. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač reflexných pracovných odevov

19.8.2018  Potlač reflexných pracovných odevov

Propagujte svoju firmu aj prostredníctvom pracovných odevov svojich zamestnancov. Zabezpečíme kvalitnú potlač reflexných pracovných odevov, ako sú montérky, bundy, košele, nohavice, skrátka zaistíme, aby Vaša firma bola vidieť. Sme profesionáli vo svojom odbore s mnohoročnú praxou a zakladáme si na solídnom rokovaní s klientmi. Kontaktujte nás pre detailné informácie. Tešíme sa na Vás!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra: Sledovanie krvných vakov

18.8.2018  Zebra: Sledovanie krvných vakov

Ponuka tlačiarní a štítkov pre zdravotníctvo značky Zebra pokrýva všetky úrovne transfuziologického zásobovacieho reťazca, počnúc odberom a testovaním cez spracovanie a skladovanie až po distribúciu krvi a jej zložiek. Kľúčovým aspektom transfúziologického zásobovacieho reťazca je schopnosť identifikovať darca aj pacienta. V našej ponuke nájdete sortiment štítkov Zebra pre krvné vaky, ktoré umožňujú sledovať krvné skupiny a darcov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Popis korku pre vinárov

18.8.2018  Popis korku pre vinárov

Ponúkame službu laserového popisu korku pre vinárov. Dobré kvalitné víno, to je hlavne prestíž. Dajte vedieť, že práve toto víno pochádza z vašej vinice! Dajte vedieť svojim zákazníkom, ku komu sa majú vracať a akú značku si pýtať. Zaistíme laserový popis korku pre vaše vína. Kontaktujte nás, veľmi radi vám navrhneme dizajn popisu. Sme spoľahliví, sme flexibilní a sme tu pre vás!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vonkajšia rohož s logom

18.8.2018  Vonkajšia rohož s logom

Že vstupná čistiaca zóna má aj iné funkcie, dokladá vonkajšia rohož s logom firmy. Nielenže perfektne spĺňa podmienky čistiacej zóny, ale umocňuje aj pocit z vstupu do renomovanej firmy, ktorej záleží na mene. Nahliadnite do našej ponuky a popremýšľajte nad funkčnosťou, aj reklamným prvkom v podobe loga na vonkajšej rohoži. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám ukážeme našu doterajšiu prácu. Veríme, že si tiež vyberiete. Tešíme sa na Vás!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Popis reklamných upomienkových predmetov

17.8.2018  Popis reklamných upomienkových predmetov

Realizujeme profesionálne popisy reklamných a upomienkových predmetov. Už ste premýšľali, čím obdarujete svojho obchodného partnera, ako zabezpečíte, aby sa k vám vaši klienti stále vracali? Reklamný či upomienkový predmet, ktorý upúta pozornosť práve v tej chvíli, kedy bude klient potrebovať vašu službu alebo produkt, je neoceniteľnou službou. Zabezpečíme, aby popisy vo forme loga či grafické značky boli efektné a efektívne zároveň, elegantné a pritom veľavravné. Kontaktujte nás.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač textilu pre zábavu i propagáciu

17.8.2018  Potlač textilu pre zábavu i propagáciu

Ponúkame rôzne textilné kúsky pre potlač. Nahliadnite do nášho e-shopu a vyberte si z mnohých možností textilu, my už zabezpečíme kvalitnú tlač, podľa Vašich požiadaviek. Vtipné hlášky na tričká, fotografie, ale aj logá, alebo iné grafické značky firiem a inštitúcií, kvalitne natlačíme na textil, ktorý si vyberiete. Potlač textilu je určený nielen na propagáciu, ale aj k zábave. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám poradíme.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

16.8.2018  Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

Identifikačné náramky Zebra Z-Band umožňujú vytlačiť informácie o pacientoch a čiarové kódy priamo na náramky. Medzi hlavné výhody využitia identifikačných náramkov v zdravotníctve patrí nielen úspora času spojená s administratívou, nižšie percento chýb spôsobených ľudským faktorom, väčšia bezpečnosť pacientov, ale aj celková úspora času a nákladov a tým pádom viac času na na starostlivosť o pacientov. S vašimi konkrétnymi požiadavkami kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné a informačné letáky

16.8.2018  Reklamné a informačné letáky

Zaoberáme sa tvorbou reklamných a informačných letákov. Aby letáky priniesli želaný efekt, je potrebné dodržiavať určité pokyny dané dlhoročnými výskumami. My presne vieme, kde spočinie oko zákazníka, ako informovať, ale nezahltiť zbytočným textom, vieme ako zaujať. Sme špecialisti v obore reklamných a grafických služieb a vytvoríme vám reklamné a informačné letáky, ktoré zaujmú. Kontaktujte nás, dohodneme detaily spolupráce.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Fotoobraz - originálny obraz do bytu

15.8.2018  Fotoobraz - originálny obraz do bytu

Túžite po originálnom obrazu pravého majstra. Staňte sa oným umelcom, urobte si radosť a vyberte fotografiu, ktorá má pre Vás dôležitý význam. Naše moderné technológie prenesú Vašu fotografiu na plátno, a to napneme na drevený rám. Výsledkom je originálny obraz od pravého umelca - Vás. Fotoobraz je nielen skvelým originálnym umeleckým dielom do bytu, ale v súčasnej dobe tiež veľmi vyhľadávaným darčekom. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám oznámime podrobnosti.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Vizitky pre dokonalý imidž

13.8.2018  Vizitky pre dokonalý imidž

Verte, že podľa vizitky spoznáte, s kým máte tú česť. Vizitka z domácej tlačiarne na bežnom papieri a s neumelecky vyrobeným logom vám naozaj dobrú službu neurobí. Ale profesionálne graficky a technicky spracovaná vizitka, ktorú venujete svojmu obchodnému partnerovi, zanechá nezmazateľný dojem. Ak chcete pôsobiť perfektne, štýlovo a dôveryhodne, potom dbajte na prvý dojem. Dokonalá vizitka, rovná sa dokonalý imidž!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
3D reklama

12.8.2018  3D reklama

Reklama predáva, zviditeľňuje a doslova posúva firmu na rebríčku popularity medzi zákazníkmi. A v prípade, že hovoríme o efekte 3D reklamy, potom to platí dvojnásobne. Dobre odvedená reklamná práca musí pritiahnuť zrak, a to v prípade 3D reklamy naozaj funguje. Kontaktujte nás, veľmi radi vám ukážeme ako. Načrtneme vám grafický návrh a vyrobíme plastické nápisy, logá, modely a pod. Neschovávajte sa a dajte vedieť svojim zákazníkom, že ste tu a že ste tu pre nich.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lepenie štítkov, popisov, graf. prvkov

12.8.2018  Lepenie štítkov, popisov, graf. prvkov

Zaoberáme sa lepením štítkov, popisov a grafických prvkov dovnútra a na produkty, podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Informácie, technické parametre, cena, ale aj značka výrobcu či samotného výrobku, to sú údaje, ktoré predávajú, informujú a napomáhajú zákazníkovi rozhodnúť sa. A že nemáte kapacity na vlepovanie? Obráťte sa na nás, veľmi radi Vám s týmto problémom pomôžeme. Kontaktujte nás, sme profesionáli nielen v obore lepenia štítkov, popisov a grafických prvkov.

Firma: PREBALTO.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Zachyťte svoje zážitky na fotokalendár

12.8.2018  Zachyťte svoje zážitky na fotokalendár

Ponúkame možnosť zachytiť zážitky na fotokalendár. Najťažšou úlohou celého procesu je zvyčajne výber fotiek, ktoré Vás budú sprevádzať po celý ďalší rok. Tie najosobnejšie zábery zachytávajúce chvíle šťastia a pohody dokážu vykúzliť úsmev na tvári zakaždým, keď na nich spočinie Váš zrak. Zachyťte na fotokalendár nielen zážitky, ale aj spomienky ale i svojich milovaných, ktorých nemáte čas dostatočne vídať. Kontaktujte nás, vytvoríme pre Vás kalendár nástenný, ale aj stolový.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné a informačné cedule

11.8.2018  Reklamné a informačné cedule

Ponúkame výrobu reklamných a informačných tabúľ. Pohybujeme sa v obore reklamných služieb, napríklad sa zaoberáme grafickými návrhmi a výrobou reklamných a informačných tabúľ. Ponúkame perfektne odvedenú prácu, dodržiavanie dohodnutých termínov, férové jednanie a priateľský prístup. Pre konkrétne informácie sa prosím obráťte na našich odborníkov, dohovoria si s vami osobné stretnutie, kde dohodnete všetko potrebné pre dokonalé propagačné dielo.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...