Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

18.2.2019  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vosk-živicová farbiaca páska APX 650 je vysoko výkonná farbiaca páska, kotrá ponúka kvalitu tlače a mechanickú odolnosť presahujúce štandardy trhu. APX 650 poskytuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, vynikajúcu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dobrou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska APX650 sa hodí pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a je vhodná najmä pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

17.2.2019  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska Armor APR 600 so svojím výkonom (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť) ponúka perfektné riešenie pre väčšinu aplikácií. Poskytuje vynikajúcu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska APR 600 je vhodná pre tlač ako na etikety, tak aj na flexibilné obaly. Páska je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov, ako sú bežné, lesklé aj obalené papiere, syntetika pod. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

15.2.2019  Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

Vysoko kvalitná vosk-živicová farbiaca páska APX FH+ poskytuje kvalitu tlače a mechanickú odolnosť prekračujúce štandardy trhu. Zaisťuje výbornú kvalitu prenosu pri nízkej spotrebe energie na všetkých hladkých materiáloch, obalených papieroch aj syntetických materiáloch. Farbiaca páska APX FH+ poskytuje špičkovú kvalitu tlače čiarových kódov, symbolov aj log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR) a rýchlosti tlače až 300 mm/s. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

15.2.2019  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 prináša pokročilé možnosti tlače, ktoré umožňujú vytvoriť prakticky ľubovoľný dizajn. S podporou takmer každej technológie kódovanie je možné vytvoriť takmer akýkoľvek typ karty - identifikačné, prístupové, vernostné, debetné, kreditné a ďalšie. So ZC350 získate tlačiareň s veľmi jednoduchým ovládaním, či už tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, s jednoduchou čiernobielou potlačou alebo veľmi zložitou farebnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné totemy na kľúč

15.2.2019  Reklamné totemy na kľúč

Sme odborníkmi v odbore výroby reklamných totemov. Máte už predstavu o svojom reklamnom toteme, ktorý informuje a láka zákazníkov? Alebo máte len nejasné povedomie a potrebujete poradiť? V oboch prípadoch sa na nás môžete obrátiť. Splníme všetky vaše predstavy a naši odborníci vám radi odporučia najlepšie riešenie. Reklamné totemy na kľúč z našej produkcie sú kvalitné a odolné nepriaznivým vplyvom počasia. Kontaktujte nás, veľmi radi vás u nás privítame.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska AWR1

13.2.2019  Vosková farbiaca páska AWR1

Farbiaca páska AWR1 je najviac konkurencieschopná vosková páska radu Armor. Veľmi vysoká citlivosť atramentu umožňuje tlač s nízkou úrovňou energie a s menším namáhaním tlačovej hlavy. AWR1 ponúka ideálne riešenie pre aplikácie obzvlášť citlivé na pomer ceny a kvality. Je kompatibilná s väčšinou prázdnych aj predtlačených štítkov. Páska AWR1 ponúka vynikajúcu kvalitu tlače pri stupni sýtosti až do 2,1 (ODR) a rýchlosti až 300 mm/s. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Svetelná reklama k dokonalej propagácii

13.2.2019  Svetelná reklama k dokonalej propagácii

Byť úspešný znamená byť videný! S našou svetelnou reklamou vidieť rozhodne budete. Naším cieľom je zhotoviť vašej firme svetelnú reklamu, ktorá nenechá nikoho na pochybách, že ste tu, pripravení splniť požiadavky svojich klientov. Máme výborné skúsenosti s podsvietenými LED diódami, 2D aj 3D neónovými trubicami. Kontaktujte nás, veľmi radi vám všetko osvetlíme.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

11.2.2019  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300 vyniká prelomovou jednoduchosťou, zabezpečením a možnosťami pripojenia v najštíhlejším dizajne vo svojej triede. So svojou elegantnou konštrukciou eliminuje prakticky všetky kritické miesta zvyčajne spojené s tlačou kariet. Uľahčuje tlač identifikačných, prístupových, členských kariet aj kariet debetných a kreditných. Zaručuje jednoduchú tlač bez ohľadu na to, či tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, či už čiernobielo alebo farebne. Kontaktujte nás

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň kariet Zebra ZC100

8.2.2019  Tlačiareň kariet Zebra ZC100

Zebra ZC100 patrí medzi najintuitívnejšie a najľahšie použiteľné tlačiarne plastových kariet na trhu. Nie je nutné žiadne zložité nastavenie, tlačiareň sa automaticky prispôsobí akejkoľvek hrúbke karty, navyše vďaka inováciám je výmena pásky veľmi jednoduchá. So svojimi malými rozmermi umožňuje umiestnenie aj v malých priestoroch. Zamykací kryt zaišťuje bezpečnosť pri umiestnení tlačiarne na verejných miestach. Tlačí až o 15% rýchlejšie farebne a 30% čiernobielo než jej predchodca ZXP Series 1.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spotrebný materiál - pre čiarové kódy

6.2.2019  Spotrebný materiál - pre čiarové kódy

Naša ponuka kvalitného spotrebného materiálu zahŕňa:
* Etikety - samolepiace etikety rôznych rozmerov a farieb
* Farbiace pásky - termotransferové pásky - vosk, vosk-živica a živica
* Plastové karty - pre dokonalú tlač a ostrú grafiku
* Identifikačné náramky - pre zdravotníctvo alebo voľnočasové aktivity
* Náplne do tlačiarní - tonery, cartridge do tlačiarní
* Čistiace príslušenstvo do tlačiarní.
Pre viac informácií a pre dopyt spotrebného materiálu kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska Armor AWX FH

27.1.2019  Vosková farbiaca páska Armor AWX FH

Vosková farbiaca páska AWX FH s prímesou živice sa hodí najmä pre tlač štandardných etikiet, u ktorých sa vyžaduje dobrá mechanická odolnosť. Poskytuje vynikajúcu kvalitu tlače bežných aj priečnych čiarových kódov, malých textov, veľkých znakov aj log pri stupni sýtosti maximálne do 2.0 (ODR). Jej zloženie umožňuje potlač širokej škály podkladov - matné aj obalené papiere a niektoré druhy syntetických materiálov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Inzerujte zdarma na Stolari-Truhlari.cz

25.1.2019  Inzerujte zdarma na Stolari-Truhlari.cz

Na internetovom portáli pre stolárov majú registrované firmy aj čitatelia možnosť inzerovať - ​​ponúkať alebo dopytovať v týchto kategóriách: bazár strojov a nástrojov; materiál, drevo, rezivo; prebytky z dielní; zamestnanie; spolupráce a ostatní. Inzercia je zdarma.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Prezentace prodejců formou PR článků

24.1.2019  Prezentace prodejců formou PR článků

Na webovém portálu Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou je možnost představit společnost či její produkty formou PR článku. Nabídka je vhodná pro prodejce všeho potřebného k práci truhláře (dřevomateriál, stroje, nástroje, nářadí, vybavení dílen, laků, barev, kování, vzduchotechniky...)
Součástí je 5 obrázků a hypertextový odkaz. Články je možno uveřejňovat během celého roku v rámci placených firemních registrací nebo jednorázově.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Webový portál Stolaři-Truhláři.cz

24.1.2019  Webový portál Stolaři-Truhláři.cz

Inzertny a informačny portál se stolárskou tematikou je teraz v novom dizajne a pre užívateľov ponúka veľa nových funkcií. Ponúkame firemné zápisy v katalógu firiem Výrobcovia (stolári, nábytkári, rezbári, stolári ...) a Dodávatelia (dodávajúce všetko potrebné k práci výrobcu - stroje, nástroje, dřevomateriály, príslušenstvo, služby ...). Ponúkame aj registrácia zadarmo. Prezentujte sa prostredníctvom zápisu s logom, PR článku, fotogaléria alebo bannerové kampane. Inzercia zadarmo.

Firma: Stolaři-Truhláři.cz
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

23.1.2019  Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne plastových kariet Zebra ZXP Series 7 s inovatívnym dizajnom využívajú najnovšie technológie tlače a poskytujú vysoko kvalitnú potlač kariet. Ponúkajú spoľahlivý a rýchly výkon a prinášajú užívateľom mimoriadnu hodnotu tým, že znižujú celkové náklady na vlastníctvo tohto zariadení. Zakladanie pásky je veľmi jednoduché a vďaka farebne odlíšeným návodom a jasnému ovládaniu LCD panelu zvládne jej použitie takmer každý. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...