Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Živicová farbiaca páska AXR 900

18.9.2021  Živicová farbiaca páska AXR 900

Živicová farbiaca páska AXR 900 sa hodí pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je navrhnutá najmä pre tlač textilných etikiet a zároveň prináša relevantné riešenie pre špecializované aplikácie (napr. sterilizácia, odolnosť voči niektorým rozpúšťadlám), ktoré nemôžu byť pokryté ostatnými živicovými páskami. Páska AXR 900 poskytuje vynikajúcu odolnosť voči všetkým spôsobom umývanie textílií, žehleniu a tiež niektorým druhom rozpúšťadiel. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač etikiet

17.9.2021  Potlač etikiet

Ponúkame potlač spotrebného materiálu, či už jednoduchým čiarovým kódom, logom alebo aj zložitejšiou farebnou grafikou. Jedná sa o samolepiace aj nesamolepiace etikety rôznych rozmerov a materiálov - od papierových etikiet, fólií, potravinárskych a pre zdravotníctvo certifikovaných materiálov, až po visačky, textilné etikety, vstupenky apod. Všetok spotrebný materiál z nášho produktového portfólia ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 800

16.9.2021  Živicová farbiaca páska AXR 800

Vysoko výkonná živicová farbiaca páska AXR 800 sa hodí aj pre najnáročnejšie aplikácie čo sa týka odolnosti proti teplote, mechanickým agresiám alebo rozpúšťadlám. Je určená pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 predstavuje skvelé riešenie pre tlač informácií, ktoré musia pretrvať počas celého životného cyklu výrobku. Okrem odolnosti proti oteru ponúka taktiež trvanlivosť pre etikety a flexibilné obaly aj v prítomnosti rozpúšťadiel. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupenky na kultúrne a športové akcie

14.9.2021  Vstupenky na kultúrne a športové akcie

Vstupenky sa využívajú najmä pre evidenčné a vstupné systémy športových štadiónov, divadiel alebo kín. Obsahujú ochranné prvky proti falzifikácii, pričom ich zadná strana často plní reklamnú funkciu. K najčastejšie vyrábaným vstupenkám patrí vstupenky do kina, na koncerty a podobné kultúrne podujatia, vstupenky do divadla, hudobné festivaly a podobné spoločenské akcie, vstupenky na futbal alebo iné športové podujatia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 600

12.9.2021  Živicová farbiaca páska AXR 600

Živicová farbiaca páska AXR 600 je vhodná pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Táto páska ponúka mimoriadne vysokú úroveň mechanickej odolnosti a schopnosť tlačiť vysokou rýchlosťou. Poskytuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a rozmazaniu a zároveň je odolná aj voči vysokým teplotám. AXR600 sa hodí pre tlač na etikety aj flexibilné obaly a je navrhnutá tak, aby držala krok s vysokým výkonom vyžadovaným v mnohých priemyselných odvetviach. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

11.9.2021  Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

V našej ponuke si môžete vybrať visačky na označovanie alebo zvýraznenie výrobkov, a to ako bez tlače, tak s tlačou. Do kategórie visačky sa radí: visačky pre dotlač v TTR tlačiarne bez pásky (najčastejšie vyrábané z papierových termocitlivých materiálov, využiteľné pri označovaní výrobkov v továrňach alebo označovaní palív), visačky pre dotlač v TTR tlačiarňach pomocou pásky (vyrábané z papierových materiálov alebo fólií) a stromkové visačky (pre označovanie kvetín, stromčekov alebo kríkov).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Kompletná zostava dochádzkového systému

9.9.2021  Kompletná zostava dochádzkového systému

ISD SET. Kompletná zostava dochádzkového systému pre 25 zamestnancov už od 18.000, - Sk Obsah zostavy: ISD COMBI Light - dochádzkový snímač 10m dátový kábel pre prepojenie snímača s PC (pripojenie do portu COM) Inštalačné CD s dochádzkovým softvér EKD5 (licencie do 25 zamestnancov). Zásuvkový adaptér. 25 bezkontaktných kariet.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety

3.9.2021  Samolepiace etikety

Ponúkame široký sortiment v oblasti spotrebného materiálu. Jedná sa o samolepiace aj nesamolepiace etikety všetkých možných rozmerov a materiálov - od obyčajných papierových etikiet a základných fólií až po potravinárske alebo pre zdravotníctvo certifikované materiály. Toto všetko Vám ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Okrem etikiet si u nás môžete vybrať taktiež visačky, textilné etikety, vstupenky, atď. Pre dopyt kontaktujte naše ochodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Dochádzkový snímač ISD CADDY

3.9.2021  Dochádzkový snímač ISD CADDY

Ideálne riešenie pre zaistenie kompletného dochádzkového systému s možnosťou automatického ovládania zabezpečovacieho systému. S terminálom možno tiež riešiť individuálne aplikácie v oblasti výdaja stravy. Dochádzkový terminál ISD CADDY vyniká predovšetkým elegantným dizajnom.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR TX

2.9.2021  Živicová farbiaca páska AXR TX

Živicová farbiaca páska AXR TX od spoločnosti ARMOR ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Táto páska zaručuje trvanlivú a čitateľnú tlač a je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom pásky AXR TX zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. Páska zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy aj loga. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač plastových kariet

31.8.2021  Potlač plastových kariet

Náš tým skúsených odborníkov pre vás zaistí kvalitný a cenovo dostupný potlač plastových kariet presne podľa vašich špecifických požiadaviek. To vše v krátkej dodacej lehote. Plastové karty môžu byť personalizované pomocou čiarových kódov, fotografií pre identifikáciu, magnetickým prúžkom alebo zakódovať čipom. Využitie plastových kariet v súčasnosti siaha do najrôznejších odvetví od priemyslu až po služby. Pre dopyt a viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

30.8.2021  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska Armor AXR EL bola špeciálne navrhnutá pre zaručenie trvanlivosti a čitateľnosti informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť voči vysokým teplotám (až do 300 °C) a agresívnym látkam umožňuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. Páska AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi, ktoré sa používajú na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát). Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZD621/ZD621-HC

30.8.2021  Tlačiareň etikiet Zebra ZD621/ZD621-HC

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD621 ponúka pokročilé funkcie, intuitívne rozhranie a spoľahlivý výkon, a hodí sa do širokej škály aplikácií. Je dostupná v modeloch direct thermal, thermal transfer, healthcare a RFID, aby uspokojila najrôznejšie požiadavky užívateľov. Zaisťuje maximálny výkon, jednoduché ovládanie, možnosti komunikácie a spracovania médií a mimoriadne zabezpečenie dát. Model ZD621-HC navrhnutý do zdravotníctva je odolný voči častému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

28.8.2021  Živicová farbiaca páska AXR 1

Živicová farbiaca páska AXR 1 prináša dokonalú kombináciu konkurencieschopnosti a výkonu. Je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie z hľadiska nákladov a trvanlivosti. Tlač je odolná voči teplotám až do 180 °C. Páska ponúka vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. Hodí sa pre potlač mnohých materiálov, najmä syntetických materiálov (PVC, PET, PE, PP), ďalej matných alebo vysoko lesklých poťahovaných papierov aj niektorých podkladov z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

25.8.2021  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vysoko výkonná vosk-živicová farbiaca páska APX 650 ponúka nadštandardnú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť. APX 650 zaisťuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, špičkovú kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dlhou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska je vhodná pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a hodí sa aj pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...