Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Popis reklamných upomienkových predmetov

22.10.2018  Popis reklamných upomienkových predmetov

Realizujeme profesionálne popisy reklamných a upomienkových predmetov. Už ste premýšľali, čím obdarujete svojho obchodného partnera, ako zabezpečíte, aby sa k vám vaši klienti stále vracali? Reklamný či upomienkový predmet, ktorý upúta pozornosť práve v tej chvíli, kedy bude klient potrebovať vašu službu alebo produkt, je neoceniteľnou službou. Zabezpečíme, aby popisy vo forme loga či grafické značky boli efektné a efektívne zároveň, elegantné a pritom veľavravné. Kontaktujte nás.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné a informačné letáky

21.10.2018  Reklamné a informačné letáky

Zaoberáme sa tvorbou reklamných a informačných letákov. Aby letáky priniesli želaný efekt, je potrebné dodržiavať určité pokyny dané dlhoročnými výskumami. My presne vieme, kde spočinie oko zákazníka, ako informovať, ale nezahltiť zbytočným textom, vieme ako zaujať. Sme špecialisti v obore reklamných a grafických služieb a vytvoríme vám reklamné a informačné letáky, ktoré zaujmú. Kontaktujte nás, dohodneme detaily spolupráce.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR TX

20.10.2018  Živicová farbiaca páska AXR TX

AXR TX je živicová farbiaca páska od spoločnosti ARMOR, ktorá ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Páska AXR TX zaručuje trvanlivý a čitateľný tlač a je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom tejto pásky zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. Páska zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy i loga.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

18.10.2018  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska AXR EL bola špeciálne navrhnutá tak, aby zaručovala čitateľnosť a trvanlivosť informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť proti vysokým teplotám (až do 300 °C) a agresívnym látkam zajišťuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi, ktoré sa používajú na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát). Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vizitky pre dokonalý imidž

18.10.2018  Vizitky pre dokonalý imidž

Verte, že podľa vizitky spoznáte, s kým máte tú česť. Vizitka z domácej tlačiarne na bežnom papieri a s neumelecky vyrobeným logom vám naozaj dobrú službu neurobí. Ale profesionálne graficky a technicky spracovaná vizitka, ktorú venujete svojmu obchodnému partnerovi, zanechá nezmazateľný dojem. Ak chcete pôsobiť perfektne, štýlovo a dôveryhodne, potom dbajte na prvý dojem. Dokonalá vizitka, rovná sa dokonalý imidž!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

17.10.2018  Živicová farbiaca páska AXR 1

AXR 1 je živicová farbiaca páska kombinujúca konkurencieschopnosť a výkon. Je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie čo sa týka nákladov aj trvanlivosti. Tlač je odolná voči teplotám do 180 °C. Farbiaca páska AXR 1 poskytuje vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. Páska je vhodná na mnohé materiály, najmä na materiály syntetické (PVC, PET, PE, PP), ďalej na matné alebo vysoko lesklé obalené papiere a takisto na niektoré podklady z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
3D reklama

17.10.2018  3D reklama

Reklama predáva, zviditeľňuje a doslova posúva firmu na rebríčku popularity medzi zákazníkmi. A v prípade, že hovoríme o efekte 3D reklamy, potom to platí dvojnásobne. Dobre odvedená reklamná práca musí pritiahnuť zrak, a to v prípade 3D reklamy naozaj funguje. Kontaktujte nás, veľmi radi vám ukážeme ako. Načrtneme vám grafický návrh a vyrobíme plastické nápisy, logá, modely a pod. Neschovávajte sa a dajte vedieť svojim zákazníkom, že ste tu a že ste tu pre nich.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

16.10.2018  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vosk-živicová farbiaca páska APX 650 je vysoko výkonná farbiaca páska, kotrá ponúka kvalitu tlače a mechanickú odolnosť presahujúce štandardy trhu. APX 650 poskytuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, vynikajúcu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dobrou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska APX650 sa hodí pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a je vhodná najmä pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné a informačné cedule

16.10.2018  Reklamné a informačné cedule

Ponúkame výrobu reklamných a informačných tabúľ. Pohybujeme sa v obore reklamných služieb, napríklad sa zaoberáme grafickými návrhmi a výrobou reklamných a informačných tabúľ. Ponúkame perfektne odvedenú prácu, dodržiavanie dohodnutých termínov, férové jednanie a priateľský prístup. Pre konkrétne informácie sa prosím obráťte na našich odborníkov, dohovoria si s vami osobné stretnutie, kde dohodnete všetko potrebné pre dokonalé propagačné dielo.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné polepy automobilov

15.10.2018  Reklamné polepy automobilov

Realizujeme reklamné polepy automobilov. Nebuďte anonymný, dajte o sebe vedieť! Je vedecky dokázané, že človek pasívne vníma oveľa viac informácií vo svojom okolí, ako by ste mohli predpokladať. Využite to a zaistite, aby ste zanechali stopu. Reklamné polepy automobilov zhotovíme na základe vašich požiadaviek. Stačí, keď nám predostriete vašu predstavu a zvyšok už môžete nechať na nás. Verte, že s nami neviditeľní dlho nezostanete!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prítlačné valce pogumované penovou gumou

15.10.2018  Prítlačné valce pogumované penovou gumou

Firma AGT Zlín ponúka pogumovanie prítlačných valcov a kladiek penovou gumou, ktoré sa vyznačujú vysokou životnosťou.
Povrch valcov aj kladiek je brúsený a na želanie zákazníka je možné ho opatriť textilnou vrstvou.
Na základe vášho výkresu alebo náčrtu sme schopní dodať kompletné valec vrátane jadra a pogumovanie.

Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

14.10.2018  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska Armor APR 600 so svojím výkonom (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť) ponúka perfektné riešenie pre väčšinu aplikácií. Poskytuje vynikajúcu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska APR 600 je vhodná pre tlač ako na etikety, tak aj na flexibilné obaly. Páska je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov, ako sú bežné, lesklé aj obalené papiere, syntetika pod. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

14.10.2018  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 prináša pokročilé možnosti tlače, ktoré umožňujú vytvoriť prakticky ľubovoľný dizajn. S podporou takmer každej technológie kódovanie je možné vytvoriť takmer akýkoľvek typ karty - identifikačné, prístupové, vernostné, debetné, kreditné a ďalšie. So ZC350 získate tlačiareň s veľmi jednoduchým ovládaním, či už tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, s jednoduchou čiernobielou potlačou alebo veľmi zložitou farebnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba ocenení na súťaže

14.10.2018  Výroba ocenení na súťaže

Realizujete športové, kulinárske či iné súťažné podujatie? Potom nezabúdajte na cenu pre výhercu. Sme profesionáli v odbore reklamnej grafiky a reklamných predmetov mnohých podôb. Ocenenie pre súťažiacich je jedným z produktov, ktoré nielen pripomenú výhercovi jeho šťastné chvíle, ale tiež uchovajú v pamäti vami realizovanú súťaž. Či už organizujete akúkoľvek súťaž, verte, že dokonalá výroba ocenenia je výhrou pre súťažiaceho i organizátora.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

12.10.2018  Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

Vysoko kvalitná vosk-živicová farbiaca páska APX FH+ poskytuje kvalitu tlače a mechanickú odolnosť prekračujúce štandardy trhu. Zaisťuje výbornú kvalitu prenosu pri nízkej spotrebe energie na všetkých hladkých materiáloch, obalených papieroch aj syntetických materiáloch. Farbiaca páska APX FH+ poskytuje špičkovú kvalitu tlače čiarových kódov, symbolov aj log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR) a rýchlosti tlače až 300 mm/s. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...