Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

1.12.2020  Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series predstavujú flexibilné, kompaktné a programovateľné riešenie umožňujúce optimalizáciu tlačových operácií a rýchlu návratnosť investícií. Tieto robustné priemyselné tlačiarne zvládnu aj nároky nepretržitej prevádzky a poskytujú vynikajúci výkon a inteligentné funkcie pre znižovanie prestojov a minimalizáciu nákladov na údržbu. Oba modely - PX4ie a PX6ie - ponúkajú rozlíšenie 203 alebo 300 dpi, model PX4ie umožňuje tiež rozlíšenie 406 dpi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

1.12.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vysoko výkonná vosk-živicová farbiaca páska APX 650 ponúka nadštandardnú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť. APX 650 zaisťuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, špičkovú kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dlhou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska je vhodná pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a hodí sa aj pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

29.11.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska Armor APR 600 so skvelým výkonom (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť) predstavuje perfektné riešenie pre väčšinu aplikácií. Poskytuje vynikajúci kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska APR 600 sa hodí pre tlač ako na etikety aj na flexibilné obaly. Páska je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov ako bežné, lesklé aj obalené papiere, syntetika apod. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

26.11.2020  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 ponúka pokročilé možnosti tlače a umožňuje vytvoriť prakticky ľubovoľný dizajn. Podporuje takmer každú technológiu kódovania, vďaka čomu je možné vytvoriť najrôznejšie typy kariet - identifikačné, prístupové, vernostné, debetné, kreditné a ďalšie. So ZC350 získate tlačiareň s veľmi jednoduchým ovládaním, či už tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, s jednoduchou čiernobielou potlačou alebo veľmi zložitou farebnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

25.11.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APX FH+

Vysoko kvalitná vosk-živicová farbiaca páska APX FH+ prináša vysokú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť, ktorá prekračuje štandardy trhu. Zaisťuje špičkovú kvalitu prenosu pri nízkej spotrebe energie na všetkých hladkých materiáloch, obalených papieroch aj syntetických materiáloch. Farbiaca páska APX FH+ zaisťuje vynikajúci kvalitu tlače čiarových kódov, symbolov alebo log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR) a rýchlosti tlače až 300 mm/s. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska AWR1

23.11.2020  Vosková farbiaca páska AWR1

Farbiaca páska AWR1 patrí medzi najviac konkurencieschopné voskové pásky od spoločnosti Armor. Vďaka veľmi vysokej citlivosti atramentu umožňuje tlač s nízkou úrovňou energie a zároveň s menším namáhaním tlačovej hlavy. AWR1 predstavuje ideálne riešenie pre aplikácie obzvlášť citlivé na pomer ceny a kvality. Páska je kompatibilná s väčšinou prázdnych aj predtlačených štítkov a zaisťuje vynikajúcu kvalitu tlače pri stupni sýtosti až do 2,1 (ODR) a rýchlosti až 300 mm/s. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

23.11.2020  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ630 RFID slúži pre rýchlu tlač a kódovanie RFID štítkov kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka čomu zaisťuje väčšiu flexibilitu a pomáha šetriť čas a eliminovať chyby. Tlačiareň má veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie, batériu s kapacitou 6800 mAh, operačný systém Link-OS od Zebry a ponúka výkonnú sadu aplikácií Print DNA. Aj so svojím odolným dizajnom je tlačiareň ZQ630 RFID ľahká, a umožňuje tak pohodlné nosenie po celú dobu smeny. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

21.11.2020  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300 prináša prelomovú jednoduchosť, zabezpečenie a možnosti pripojenia v najštíhlejším dizajnu tejto triedy. Elegantná konštrukcia eliminuje takmer všetky kritické miesta zvyčajne spojené s tlačou kariet a zaisťuje spoľahlivú tlač identifikačných, prístupových, členských kariet aj kariet debetných a kreditných. Umožňuje jednoduchú tlač bez ohľadu na to, či tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, či už čiernobielo alebo farebne. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň kariet Zebra ZC100

17.11.2020  Tlačiareň kariet Zebra ZC100

Zebra ZC100 je jednou z nejintuitivnějších a najľahšie použiteľných tlačiarní plastových kariet na trhu. Žiadne zložité nastavenie nie je potreba, tlačiareň sa automaticky prispôsobí akejkoľvek hrúbke karty a vďaka inováciám umožňuje aj veľmi jednoduchú výmenu pásky. So svojimi malými rozmermi sa hodí aj do obmedzených priestorov. Zamykací kryt zaisťuje bezpečnosť pri umiestnení tlačiarne na verejných miestach. Navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spotrebný materiál - pre čiarové kódy

12.11.2020  Spotrebný materiál - pre čiarové kódy

V našej ponuke kvalitného spotrebného materiálu nájdete:
* Etikety - samolepiace etikety rôznych rozmerov a farieb
* Farbiace pásky - termotransferové pásky voskové, vosk-živicové a živicové
* Plastové karty - pre dokonalú tlač a ostrú grafiku
* Identifikačné náramky - pre zdravotníctvo aj voľnočasové aktivity
* Náplne do tlačiarní - tonery, cartridge
* Čistiace príslušenstvo do tlačiarní.
Pre viac informácií a pre dopyt spotrebného materiálu neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska Armor AWX FH

4.11.2020  Vosková farbiaca páska Armor AWX FH

Vosková farbiaca páska AWX FH s prímesou živice sa hodí najmä pre tlač štandardných etikiet, u ktorých sa vyžaduje dobrá mechanická odolnosť. Poskytuje vynikajúcu kvalitu tlače bežných aj priečnych čiarových kódov, malých textov, veľkých znakov a log pri stupni sýtosti maximálne do 2.0 (ODR). Zloženie tejto pásky umožňuje potlač širokej škály podkladov - matné alebo obalené papiere aj niektoré druhy syntetických materiálov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD220

3.11.2020  Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD220

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD220 poskytuje stabilnú prevádzku a ponúka základné funkcie pre kvalitnú tlač za dostupnú cenu. Umožňuje jednoduchú inštaláciu a vďaka USB konektoru, LED indikátoru a jednému ovládaciemu tlačidlu zaisťuje jednoduchú prevádzku. Odolný design zaručuje roky spoľahlivej prevádzky, a prináša tak vynikajúcu návratnosť investícií. Tlačiareň ZD220 ponúka rozlíšenie tlače 203 dpi, maximálnu šírku tlače 104 mm a maximálnu rýchlosť tlače až 102 mm/s. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

31.10.2020  Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne plastových kariet Zebra ZXP Series 7 prinášajú inovatívny dizajn a najnovšie technológie tlače, čím zaisťujú vysoko kvalitnú potlač kariet a rýchly a spoľahlivý výkon. Zároveň ponúkajú mimoriadnu hodnotu tým, že znižujú celkové náklady na vlastníctvo zariadení. Zakladanie pásky je veľmi jednoduché, navyše vďaka farebne odlíšeným návodom a jasnému ovládaniu LCD panelu zvládne použitie tlačiarne ZXP Series 7 takmer každý. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska AWR8

28.10.2020  Vosková farbiaca páska AWR8

Konkurencieschopná vosková farbiaca páska Armor AWR8 nepripúšťa žiadne kompromisy čo sa týka kvality a tlačových výsledkov, a súčasne vyhovuje všetkým požiadavkám tradičných voskových aplikácií. Hodí sa pre tlač na bežné papiere, obalené papiere, vysoko lesklé papiere aj niektoré syntetické materiály. Zaisťuje mimoriadnu kvalitu tlače vertikálnych čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov a log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

26.10.2020  Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

Tlačiareň identifikačných náramkov Zebra ZD510-HC umožňuje spoľahlivú termálnu tlač a ponúka jednoduchý systém vkladania cartridge, ktorý obsahuje antimikrobiálne náramky Zebra Z-Band. Puzdro tlačiarne je odolné voči pravidelnému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami aj UV žiarením, čím pomáha zabrániť prenosu baktérií. Tlačiareň dokáže automaticky rozpoznať veľkosť náramku a prispôsobiť nastavenie hustoty a rýchlosti tlače. Tým zaisťuje maximálnu kvalitu tlače a trvanlivosť náramkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...