Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Potlač reflexných pracovných odevov

24.2.2018  Potlač reflexných pracovných odevov

Propagujte svoju firmu aj prostredníctvom pracovných odevov svojich zamestnancov. Zabezpečíme kvalitnú potlač reflexných pracovných odevov, ako sú montérky, bundy, košele, nohavice, skrátka zaistíme, aby Vaša firma bola vidieť. Sme profesionáli vo svojom odbore s mnohoročnú praxou a zakladáme si na solídnom rokovaní s klientmi. Kontaktujte nás pre detailné informácie. Tešíme sa na Vás!

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné polepy áut

23.2.2018  Reklamné polepy áut

Reklama na dopravných prostriedkoch je veľmi účinným a efektívnym druhom reklamy. Jej výhodou oproti statickým typom reklamy je jej pohyb v relatívne veľkom priestore, čo prináša oveľa väčšie percento zhliadnutí mnohými potenciálnymi zákazníkmi. Spoločnosť HANTON s.r.o. realizuje tento druh reklamy pomocou kvalitných polepových materiálov.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR TX

23.2.2018  Živicová farbiaca páska AXR TX

AXR TX je živicová farbiaca páska navrhnutá spoločnosťou ARMOR, ktorá ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Páska zaručuje trvanlivý a čitateľný tlač, je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom AXR TX zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. Farbiaca páska AXR TX zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy i loga.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Popis korku pre vinárov

23.2.2018  Popis korku pre vinárov

Ponúkame službu laserového popisu korku pre vinárov. Dobré kvalitné víno, to je hlavne prestíž. Dajte vedieť, že práve toto víno pochádza z vašej vinice! Dajte vedieť svojim zákazníkom, ku komu sa majú vracať a akú značku si pýtať. Zaistíme laserový popis korku pre vaše vína. Kontaktujte nás, veľmi radi vám navrhneme dizajn popisu. Sme spoľahliví, sme flexibilní a sme tu pre vás!

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vonkajšia rohož s logom

23.2.2018  Vonkajšia rohož s logom

Že vstupná čistiaca zóna má aj iné funkcie, dokladá vonkajšia rohož s logom firmy. Nielenže perfektne spĺňa podmienky čistiacej zóny, ale umocňuje aj pocit z vstupu do renomovanej firmy, ktorej záleží na mene. Nahliadnite do našej ponuky a popremýšľajte nad funkčnosťou, aj reklamným prvkom v podobe loga na vonkajšej rohoži. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám ukážeme našu doterajšiu prácu. Veríme, že si tiež vyberiete. Tešíme sa na Vás!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

22.2.2018  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska AXR EL je špeciálne navrhnutá tak, aby zaručovala čitateľnosť a trvanlivosť informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť proti vysokým teplotám až do 300 ° C a agresívnym látkam zaručuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. Páska AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi používanými na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Popis reklamných upomienkových predmetov

22.2.2018  Popis reklamných upomienkových predmetov

Realizujeme profesionálne popisy reklamných a upomienkových predmetov. Už ste premýšľali, čím obdarujete svojho obchodného partnera, ako zabezpečíte, aby sa k vám vaši klienti stále vracali? Reklamný či upomienkový predmet, ktorý upúta pozornosť práve v tej chvíli, kedy bude klient potrebovať vašu službu alebo produkt, je neoceniteľnou službou. Zabezpečíme, aby popisy vo forme loga či grafické značky boli efektné a efektívne zároveň, elegantné a pritom veľavravné. Kontaktujte nás.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač textilu pre zábavu i propagáciu

22.2.2018  Potlač textilu pre zábavu i propagáciu

Ponúkame rôzne textilné kúsky pre potlač. Nahliadnite do nášho e-shopu a vyberte si z mnohých možností textilu, my už zabezpečíme kvalitnú tlač, podľa Vašich požiadaviek. Vtipné hlášky na tričká, fotografie, ale aj logá, alebo iné grafické značky firiem a inštitúcií, kvalitne natlačíme na textil, ktorý si vyberiete. Potlač textilu je určený nielen na propagáciu, ale aj k zábave. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám poradíme.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

21.2.2018  Živicová farbiaca páska AXR 1

Živicová farbiaca páska AXR 1 kombinuje konkurencieschopnosť a výkon. Je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie z hľadiska nákladov a trvanlivosti. Tlač je odolný voči teplotám do 180 °C. Farbiaca páska AXR 1 poskytuje vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. AXR 1 je vhodná na mnohé materiály, najmä na materiály syntetické (PVC, PET, PE, PP), ďalej na matné či vysoko lesklé obalené papiere a tiež na niektoré podklady z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Reklamné totemy

21.2.2018  Reklamné totemy

Ponúkame svetelné reklamné totemy. Ide o výrazný a efektívny prvok svetelnej reklamy, ktorá priláka pozornosť Vašich klientov. Reklamné totemy zhotovujeme v najrôznejších tvaroch, farbách či kombináciách, zvyčajne sa zhotovujú na výšku.

Galériu nami vyhotovených reklamných totemov si môžete pozrieť i na našej webovej stránke.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Reklamné a informačné letáky

21.2.2018  Reklamné a informačné letáky

Zaoberáme sa tvorbou reklamných a informačných letákov. Aby letáky priniesli želaný efekt, je potrebné dodržiavať určité pokyny dané dlhoročnými výskumami. My presne vieme, kde spočinie oko zákazníka, ako informovať, ale nezahltiť zbytočným textom, vieme ako zaujať. Sme špecialisti v obore reklamných a grafických služieb a vytvoríme vám reklamné a informačné letáky, ktoré zaujmú. Kontaktujte nás, dohodneme detaily spolupráce.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

20.2.2018  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vosk-živicová farbiaca páska APX 650 pre tlačiarne Corner Edge a Near Edge je vysoko výkonná farbiaca páska poskytujúca kvalitu tlače a mechanickú odolnosť, ktorá presahuje štandardy trhu. APX 650 ponúka veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, veľmi dobrú kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, vynikajúcu citlivosť a atrament s dobrou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Hodí sa pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a je vhodná zvlášť pre tlač jemných znakov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Fotoobraz - originálny obraz do bytu

20.2.2018  Fotoobraz - originálny obraz do bytu

Túžite po originálnom obrazu pravého majstra. Staňte sa oným umelcom, urobte si radosť a vyberte fotografiu, ktorá má pre Vás dôležitý význam. Naše moderné technológie prenesú Vašu fotografiu na plátno, a to napneme na drevený rám. Výsledkom je originálny obraz od pravého umelca - Vás. Fotoobraz je nielen skvelým originálnym umeleckým dielom do bytu, ale v súčasnej dobe tiež veľmi vyhľadávaným darčekom. Kontaktujte nás, veľmi radi Vám oznámime podrobnosti.

Firma: ŠIPKY-DÁRKY.CZ
Štát: cz Česká republika Viac...
Plastické 3D písmo

19.2.2018  Plastické 3D písmo

Zhotovujeme svetelné 3D plastické písmo. Táto forma svetelnej reklamy je veľmi efektívnym prvkom na zviditeľnenie. Svetelné plastické 3D písmo je možné umiestniť v exteriéri i interiéri. Umiestňujeme ho napríklad na fasádu budovy, na recepcie a vstupy budov, na zviditeľnenie na promo a prezentačných akciách. Plastické 3D písmo je možné zhotoviť v akejkoľvek veľkosti.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Firma: HANTON s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

18.2.2018  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

APR 600 je štandardná vosk-živicová farbiaca páska firmy Armor, ktorej výkon (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť) ponúka dokonalé riešenie pre väčšinu aplikácií. Ponúka špičkovú kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska je vhodná pre tlač ako na etikety, tak na flexibilné obaly. Farbiaca páska APR 600 je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov, ako sú bežné, lesklé i obalené papiere, syntetika pod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...