Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Samolepiace etikety na konzervy

18.8.2019  Samolepiace etikety na konzervy

Samolepiace etikety na konzervy a plechovky, alternatívne tiež na výrobky v sklenených alebo plastových obaloch sa vyrábajú z bielej alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo z matného či lesklého papiera. Do tejto kategórie patrí ako etikety na potraviny, tak na zvieraciu stravu (psie konzervy, granule, rôzne vitamíny alebo výživa). Etikety sa dodávajú na kotúčoch pre strojové alebo ručné lepenie aj na hárkoch. Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

17.8.2019  Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

Tlačiareň etikiet Honeywell PX940 s integrovanou technológiou overovania štítkov poskytuje presný a bezchybný tlač. Dokáže veľmi presne potlačiť tiež malé štítky, a s presnosťou +/- 0,3 mm tak prakticky eliminuje riziko nekvalitných etikiet. Podpora širokej škály médií a rýchlosť tlače až 350 mm/s umožňujú jednoduché prispôsobenie meniacim sa potrebám dynamických operácií. Tlačiareň je vhodná do distribučných centier, dopravy a logistiky, priemyselnej výroby, zdravotníctva. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

16.8.2019  Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

Samolepiace etikety pre dotlač v TTR tlačiarni s použitím TTR pásky sú využívané na označenie tovaru, číslovanie kusov, rozlíšenie druhov, logistické etikety alebo dotlač kódov (QR, EAN a pod.). Najčastejšie sa vyrábajú na matné, lesklé alebo reflexné papiere. S ohľadom na vyššiu životnosť sa môžu vyrábať aj z bielej či transparentnej fólie alebo z iných špeciálnych materiálov, v nehorľavom či inak odolnom prevedení. Na takéto materiály je však väčšinou potrebné zvoliť vhodnú. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety so slepeckým písmom

14.8.2019  Samolepiace etikety so slepeckým písmom

Samolepiace etikety so slepeckým Braillovým písmom vznikajú pomocou sieťotlačové aplikácie reliéfneho laku, ktorá dokáže umiestniť bodové písmo na rad štandardných materiálov. Medzi materiály, ktoré sa pre tieto aplikácie využívajú, patrí napríklad biele či transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo reliéfne laky. Etikety so slepeckým písmom sú dodávané v kotúči pre strojné alebo ručné lepenie alebo v archu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace PRINT etikety na hárku

9.8.2019  Samolepiace PRINT etikety na hárku

Samolepiace PRINT etikety na hárku sú vhodné na dotlač v laserových tlačiarňach. Najčastejšie sa používajú na logistické účely a rôzne označovanie výrobkov. Sú vyrábané na hárky A4 a môžu byť v bielom alebo farebnom papierovom prevedení, prípadne ako špeciálne fólie do extrémnych podmienok. Tieto etikety môžu byť bez tlače alebo celoplošne potlačené. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety do zdravotníctva

6.8.2019  Samolepiace etikety do zdravotníctva

Medzi samolepiace etikety do zdravotníctva patrí etikety na krvné vaky a etikety na zdravotnícke produkty v plastových alebo sklenených fľašiach. Etikety na krvné vaky sú vyrábané zo špeciálnych materiálov, aby zostali čitateľné aj po sterilizácii a hlbokom zamrazeniu. Pre ostatné etikety do zdravotníctva sa využívajú napríklad biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo lesklé či matné papiere. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na nápoje

4.8.2019  Etikety na nápoje

Ponúkame samolepiace etikety na plastové či sklenené fľaše spracované v kotúči pre strojné aj ručné lepenie alebo v archu. Do tejto kategórie patrí etikety na víno, pivo a ostatné alkoholické aj nealkoholické nápoje. Materiály využívané pre tieto aplikácie sú napríklad lesklé alebo matné papiere, metalické zlaté a strieborné papiere, exkluzívne papiere pre etikety na víno, biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo číre fólie pre vzhľad "bez etikety". Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

2.8.2019  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

27.7.2019  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače Lable-Aire 3115-NV Wipe On zaručuje jednoduchšie a rýchlejšie nanášanie etikiet pomocou technológie Wipe On, ktorá spočíva v nanesení etikety aplikačnou kefou. Aplikátor sa vyznačuje presnosťou, rýchlosťou a jednoduchosťou a tiež vlastnosťami, ktoré zabezpečia zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie produktivity na vašom pracovisku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač etikiet

19.7.2019  Potlač etikiet

Ponúkame potlač spotrebného materiálu, či už len jednoduchým čiarovým kódom, logom alebo farebnou zložitejšiou grafikou. Jedná sa o etikety rôznych rozmerov a materiálov (papierové etikety, fólie, potravinárske a pre zdravotníctvo certifikované materiály, textilné etikety, visačky, vstupenky atď.). Spotrebný materiál z nášho produktového portfólia ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupenky na kultúrne a športové akcie

15.7.2019  Vstupenky na kultúrne a športové akcie

Vstupenky sa hodí najmä pre evidenčné a vstupné systémy športových štadiónov, divadiel alebo kín. Obsahujú ochranné prvky proti falzifikácii, zadná strana často plní reklamnú funkciu. K najčastejšie vyrábaným vstupenkám sa radia vstupenky do kina, vstupenky na koncerty a podobné kultúrne podujatia, vstupenky do divadla, na hudobné festivaly a podobné spoločenské akcie, vstupenky na futbal a iné športové podujatia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

14.7.2019  Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

Ponúkame visačky ako bez tlače, tak aj s tlačou. Do kategórie visačky patria: visačky na dotlač v TTR tlačiarne bez pásky (najčastejšie vyrábané z papierových termocitlivých materiálov s využitím hlavne pri označovaní výrobkov v továrňach alebo pri označovaní palív), štítky na tlač v TTR tlačiarňach pomocou pásky (vyrábané z papierových materiálov alebo fólií, tlačia sa pomocou farbiacej pásky) a stromkové visačky (používané pre označovanie kvetov a stromov). Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 900

13.7.2019  Živicová farbiaca páska AXR 900

Živicová farbiaca páska AXR 900 je určená pre tlač textilných etikiet. Môže tiež prestavovať relevantné riešenie pre špecializované aplikácie (napr. sterilizácia, odolnosť voči niektorým rozpúšťadlám), ktoré nemôžu byť pokryté ostatnými živicovými páskami. Poskytuje vynikajúcu odolnosť voči všetkým spôsobom umývanie textílií, žehlenie a tiež niektorým druhom rozpúšťadiel. Páska je vhodná pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 800

11.7.2019  Živicová farbiaca páska AXR 800

Živicová farbiaca páska AXR 800 je vysoko výkonná páska špeciálne navrhnutá pre najnáročnejšie aplikácie, čo sa týka odolnosti proti teplote, mechanickým agresiám alebo rozpúšťadlám. Hodí sa pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 je ideálna pre tlač informácií, ktoré musia pretrvať počas celého životného cyklu výrobku. Okrem odolnosti proti oteru poskytuje trvanlivosť pre etikety a flexibilné obaly aj v prítomnosti rozpúšťadiel. Kontaktujte nás, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 600

9.7.2019  Živicová farbiaca páska AXR 600

AXR 600 je živicová farbiaca páska vhodná pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Ponúka jedinečne vysokú úroveň mechanickej odolnosti a schopnosť tlačiť vysokou rýchlosťou. Poskytuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a rozmazaniu, navyše je odolná voči vysokým teplotám. Hodí sa pre tlač na etikety aj flexibilné obaly a je navrhnutá tak, aby udržala krok s vysokým výkonom vyžadovaným v mnohých priemyselných odvetviach. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...