Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Živicová farbiaca páska AXR 900

13.8.2020  Živicová farbiaca páska AXR 900

Živicová farbiaca páska AXR 900 sa hodí pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je určená najmä pre tlač textilných etikiet a zároveň predstavuje relevantné riešenie pre špecializované aplikácie (napr. sterilizácia, odolnosť voči niektorým rozpúšťadlám), ktoré nemôžu byť pokryté ostatnými živicovými páskami. AXR 900 poskytuje vynikajúcu odolnosť voči všetkým spôsobom umývanie textílií, žehleniu a tiež niektorým druhom rozpúšťadiel. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 800

11.8.2020  Živicová farbiaca páska AXR 800

Vysoko výkonná živicová farbiaca páska AXR 800 je špeciálne navrhnutá pre najnáročnejšie aplikácie čo sa týka odolnosti proti teplote, mechanickým agresiám alebo rozpúšťadlám. Hodí sa pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 predstavuje ideálne riešenie pre tlač informácií, ktoré musia pretrvať počas celého životného cyklu výrobku. Okrem odolnosti proti oteru ponúka taktiež trvanlivosť pre etikety a flexibilné obaly aj v prítomnosti rozpúšťadiel. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupenky na kultúrne a športové akcie

10.8.2020  Vstupenky na kultúrne a športové akcie

Vstupenky sa využívajú najmä pre evidenčné a vstupné systémy športových štadiónov, divadiel alebo kín. Sú vybavené ochrannými prvkami proti falzifikácii, pričom ich zadná strana často plní reklamnú funkciu. K najčastejšie vyrábaným vstupenkám patrí vstupenky do kina, vstupenky na koncerty a podobné kultúrne podujatia, vstupenky do divadla, na hudobné festivaly a podobné spoločenské akcie, vstupenky na futbal alebo iné športové podujatia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 600

8.8.2020  Živicová farbiaca páska AXR 600

Živicová farbiaca páska AXR 600 je vhodná pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Ponúka mimoriadne vysokú úroveň mechanickej odolnosti a schopnosť tlačiť vysokou rýchlosťou. Poskytuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a rozmazaniu a zároveň je odolná voči vysokým teplotám. AXR600 sa hodí pre tlač na etikety aj flexibilné obaly a je navrhnutá tak, aby držala krok s vysokým výkonom vyžadovaným v mnohých priemyselných odvetviach. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

7.8.2020  Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

V našej ponuke nájdete visačky na označovanie alebo zvýraznenie výrobkov, a to ako bez tlače, tak s tlačou. Do kategórie visačky patria: visačky pre dotlač v TTR tlačiarne bez pásky (najčastejšie vyrábané z papierových termocitlivých materiálov, využiteľné najmä pri označovaní výrobkov v továrňach alebo označovaní palív), visačky pre dotlač v TTR tlačiarňach pomocou pásky (vyrábané z papierových materiálov alebo fólií) a stromkové visačky (pre označovanie kvetín, stromčekov alebo kríkov).

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety

2.8.2020  Samolepiace etikety

Ponúkame široký sortiment v oblasti spotrebného materiálu. Jedná sa o samolepiace aj nesamolepiace etikety všetkých možných rozmerov a materiálov - od obyčajných papierových etikiet a základných fólií až po potravinárske alebo pre zdravotníctvo certifikované materiály. Toto všetko Vám ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Okrem etikiet si u nás môžete vybrať taktiež visačky, textilné etikety, vstupenky, atď. Pre dopyt kontaktujte naše ochodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač plastových kariet

30.7.2020  Potlač plastových kariet

Náš tým skúsených odborníkov pre vás zaistí kvalitný a cenovo dostupný potlač plastových kariet presne podľa vašich špecifických požiadaviek. To vše v krátkej dodacej lehote. Plastové karty môžu byť personalizované pomocou čiarových kódov, fotografií pre identifikáciu, magnetickým prúžkom alebo zakódovať čipom. Využitie plastových kariet v súčasnosti siaha do najrôznejších odvetví od priemyslu až po služby. Pre dopyt a viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR TX

29.7.2020  Živicová farbiaca páska AXR TX

Živicová farbiaca páska AXR TX od spoločnosti ARMOR ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Táto páska zaručuje trvanlivú a čitateľnú tlač a je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom pásky AXR TX zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. Páska zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy aj loga. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

27.7.2020  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska Armor AXR EL bola špeciálne navrhnutá pre zaručenie trvanlivosti a čitateľnosti informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť voči vysokým teplotám (až do 300 °C) a agresívnym látkam umožňuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. Páska AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi, ktoré sa používajú na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát). Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

26.7.2020  Živicová farbiaca páska AXR 1

Živicová farbiaca páska AXR 1 prináša ideálnu kombináciu konkurencieschopnosti a výkonu. Hodí sa pre najnáročnejšie aplikácie z hľadiska nákladov aj trvanlivosti. Tlač je odolná voči teplotám až do 180 °C. AXR1 ponúka vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. Je vhodná pre potlač mnohých materiálov, najmä syntetických materiálov (PVC, PET, PE, PP), ďalej matných či vysoko lesklých poťahovaných papierov a tiež niektorých podkladov z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

23.7.2020  Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series

Tlačiarne etikiet Honeywell PXie Series predstavujú flexibilné, kompaktné a programovateľné riešenie, ktoré umožňuje optimalizáciu tlačových operácií a rýchlu návratnosť investícií. Tieto robustné priemyselné tlačiarne zvládajú nároky nepretržitej prevádzky a prinášajú vynikajúci výkon a inteligentné funkcie pre znižovanie prestojov a minimalizáciu nákladov na údržbu. Oba modely - PX4ie a PX6ie - ponúkajú rozlíšenie 203 alebo 300 dpi, model PX4ie umožňuje tiež rozlíšenie 406 dpi.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

23.7.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vosk-živicová farbiaca páska APX 650 je vysoko výkonná farbiaca páska ponúkajúca nadštandardnú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť. APX 650 poskytuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, mimoriadnu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dlhou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska sa hodí pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a je vhodná aj pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

21.7.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska Armor APR 600 ponúka skvelý výkon (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť), a predstavuje tak perfektné riešenie pre väčšinu aplikácií. Poskytuje mimoriadnu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska APR 600 sa hodí pre tlač ako na etikety, tak na flexibilné obaly. Páska je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov ako bežné, lesklé aj obalené papiere, syntetika pod. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

17.7.2020  Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 prináša pokročilé možnosti tlače umožňujúce vytvoriť prakticky ľubovoľný dizajn. Podporuje takmer každú technológiu kódovania, vďaka čomu je možné vytvoriť takmer akýkoľvek typ karty - identifikačné, prístupové, vernostné, debetné, kreditné a ďalšie. So ZC350 získate tlačiareň s veľmi jednoduchým ovládaním, či už potrebujete tlačiť jednostranné alebo obojstranné karty, s jednoduchou čiernobielou potlačou alebo veľmi zložitou farebnou grafikou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

15.7.2020  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ630 RFID umožňuje rýchlu tlač a kódovanie RFID štítkov kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka čomu zvyšuje flexibilitu a pomáha šetriť čas a eliminovať chyby. Ponúka veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie, batériu s kapacitou 6800 mAh, operačný systém Link-OS od Zebry a výkonnú sadu aplikácií Print DNA. Aj so svojím odolným dizajnom je tlačiareň ZQ630 RFID ľahká a umožňuje pohodlné nosenie po celú dobu smeny. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...