Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Tlačiareň kariet Zebra ZC100

24.10.2019  Tlačiareň kariet Zebra ZC100

Zebra ZC100 sa radí medzi najintuitívnejšie a najľahšie použiteľné tlačiarne plastových kariet na trhu. Žiadne zložité nastavenie nie je potreba, tlačiareň sa automaticky prispôsobí akejkoľvek hrúbke karty, zároveň je vďaka inováciám veľmi jednoduchá aj výmena pásky. So svojimi malými rozmermi sa hodí pre umiestnenie aj v malých priestoroch. Zamykací kryt zaisťuje bezpečnosť pri umiestnení tlačiarne na verejných miestach. Navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Spotrebný materiál - pre čiarové kódy

19.10.2019  Spotrebný materiál - pre čiarové kódy

V našej ponuke kvalitného spotrebného materiálu nájdete:
* Etikety - samolepiace etikety rôznych farieb a rozmerov
* Farbiace pásky - termotransferové pásky - vosk, vosk-živica a živica
* Plastové karty - pre dokonalú tlač a ostrú grafiku
* Identifikačné náramky - pre zdravotníctvo alebo voľnočasové aktivity
* Náplne do tlačiarní - tonery, cartridge
* Čistiace príslušenstvo do tlačiarní.
Pre viac informácií a pre dopyt spotrebného materiálu kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska Armor AWX FH

10.10.2019  Vosková farbiaca páska Armor AWX FH

Vosková farbiaca páska AWX FH s prímesou živice je vhodná najmä pre tlač štandardných etikiet, u ktorých sa vyžaduje dobrá mechanická odolnosť. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače bežných aj priečnych čiarových kódov, malých textov, veľkých znakov aj log pri stupni sýtosti maximálne do 2.0 (ODR). Zloženie tejto pásky umožňuje potlač širokej škály podkladov - matné aj obalené papiere a niektoré druhy syntetických materiálov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

8.10.2019  Tlačiareň Zebra ZXP Series 7

Tlačiarne plastových kariet Zebra ZXP Series 7 ponúkajú inovatívny dizajn a najnovšie technológie tlače, čím zaisťujú vysoko kvalitnú potlač kariet a spoľahlivý a rýchly výkon. Zároveň prinášajú mimoriadnu hodnotu tým, že znižujú celkové náklady na vlastníctvo tohto zariadení. Zakladanie pásky je veľmi jednoduché a vďaka farebne odlíšeným návodom a jasnému ovládaniu LCD panelu zvládne použitie tlačiarne ZXP Series 7 takmer každý. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosková farbiaca páska AWR8

5.10.2019  Vosková farbiaca páska AWR8

Konkurencieschopná vosková farbiaca páska Armor AWR8 nepripúšťa žiadne kompromisy v kvalite a tlačových výsledkoch a súčasne vyhovuje všetkým požiadavkám tradičných voskových aplikácií. Je vhodná pre tlač na bežné papiere, obalené papiere, vysoko lesklé papiere aj niektoré syntetické materiály. Poskytuje mimoriadnu kvalitu tlače vertikálnych čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov a log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR). Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

1.10.2019  Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

Tlačiareň identifikačných náramkov Zebra ZD510-HC ponúka spoľahlivú termálnu tlač spolu s jednoduchým systémom vkladania cartridge, ktorý obsahuje antimikrobiálne náramky Zebra Z-Band. Puzdro tlačiarne je odolné voči pravidelnému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami alebo UV žiarením, čím zabraňuje prenosu baktérií. Tlačiareň vie automaticky rozpoznať veľkosť náramku a prispôsobiť nastavenie hustoty a rýchlosti tlače. Tým zaisťuje maximálnu kvalitu tlače aj trvanlivosť náramkov. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ600 HC Series

30.9.2019  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ600 HC Series

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ600 HC Series umožňuje zdravotníkom tlačiť štítky priamo v mieste starostlivosti, čím pomáha znižovať chyby pri identifikácii a zlepšovať bezpečnosť pacientov. Táto tlačiareň bola navrhnutá špeciálne zdravotnícke prostredie - je odolná voči dezinfekčným prostriedkom, aby sa zabránilo šíreniu baktérií v nemocniciach a klinikách. Tlačiareň je ľahká, zároveň však odolná a umožňuje pohodlné používanie po celú zmenu. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilné tlačiarne Zebra ZQ600 Series

26.9.2019  Mobilné tlačiarne Zebra ZQ600 Series

Mobilné tlačiarne etikiet Zebra ZQ600 Series ponúkajú všetky funkcie, ktoré sú potrebné pre maximalizáciu produktivity pracovníkov a poskytovanie lepších služieb zákazníkom. Pracovníci môžu ľahko tlačiť všetko - od štítkov a visačiek až po účtenky - priamo na mieste. Tlačiarne ZQ600 Series majú veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie a ľahko prispôsobiteľné menu. Sú ľahké pre pohodlné používanie počas celej smeny, zároveň sa vďaka vylepšenému dizajnu vyznačujú odolnosťou.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside

14.9.2019  Tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ320 outside tlačí vysoko kvalitné účtenky v prakticky akomkoľvek prostredí a zaručuje spoľahlivý výkon aj počas najdlhších smien. Táto cenovo dostupná malá mobilná tlačiareň prináša veľkú obchodnú hodnotu. ZQ320 outside je pripravená na nároky vonkajšieho prostredia a poskytuje vysoko kvalitnú tlač aj v extrémnych teplotách, chladu, daždi či snehu. Je navrhnutá tak, aby odolala nevyhnutným pádom a disponuje odolným krytom proti oderu. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 outside

9.9.2019  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 outside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ310 outside je ideálnym riešením pre mobilných pracovníkov, ktorí potrebujú tlačiť etikety a účtenky priamo v teréne. Táto malá, ľahká, kompaktná tlačiareň tlačí vysoko kvalitné účtenky v takmer akomkoľvek prostredí (extrémne teplo, zima, dážď, sneženie, prach). Zároveň vďaka batérii PowerPrecision + a automatickému prepínaniu do režimu spánku zaručuje dostatok energie pre prácu aj v tých najdlhších smenách - to všetko za dostupnú cenu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 inside

6.9.2019  Mobilná tlačiareň Zebra ZQ310 inside

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ310 inside predstavuje cenovo dostupné zariadenie, ktoré umožňuje pracovníkom okamžite upravovať cenovky a etikety kdekoľvek v predajni či rovno obslúžiť zákazníka a vytlačiť mu účtenku. Tým prispieva k vyššej kvalite služieb a produktivite pracovníkov, a zároveň vyššej spokojnosti zákazníkov. Malé a ľahké prevedenie a jednoduché ovládanie jednou rukou zaisťuje pohodlné užívanie po celý deň. Tlačiareň je možné spárovať prakticky s akýmkoľvek mobilným zariadením.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zdravotnícky sortiment

6.9.2019  Zdravotnícky sortiment

Naša ponuka zahŕňa širokú škálu médií od spoločnosti Zebra špeciálne navrhnutých pre použitie v zdravotníctve. Jedná sa o štítky CryoCool pre uchovávanie vzoriek v laboratóriách pri nízkych teplotách, odolné syntetické štítky a sterilné štítky na zápästie, odolné štítky pre priamy termálny tlač vhodné na značenie röntgenových snímok a lekárskych správ či štítky pre priamy termálny tlač vhodné na označovanie liekov a vzoriek pre mobilné aj stolové tlačiarne. Pre viac informácií navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

6.9.2019  Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

Label-Aire 6115 Wrap Around (WA) predstavuje inteligentný etiketovací systém pre technológiu čiarového kódu a identifikáciu výrobku určený pre priemyselné použitie. Systém je vybavený dopravníkom s nastaviteľnou rýchlosťou a zaisťuje bezproblémovú prevádzku a presnejšiu aplikáciu etikiet s možnosťou aplikácie etikiet aj na menšie produkty. Model 6115 WA je vyvinutý pre aplikáciu etikiet za strednej rýchlosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačový modul Zebra ZE500

3.9.2019  Tlačový modul Zebra ZE500

Tlačiareň etikiet Zebra ZE500 vyniká jednoduchou obsluhou a pomáha zachovať spoľahlivú nepretržitú prevádzku 24 hodín denne, 7 dní v týždni pri tlači a spracovaní dôležitých úloh. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre veľkoobjemovú výrobu. Tlačiarne ZE500 ponúkajú vysokú odolnosť aj spoľahlivosť a sú charakteristické predovšetkým jednoduchou obsluhou a údržbou. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra: Sledovanie krvných vakov

30.8.2019  Zebra: Sledovanie krvných vakov

Ponuka tlačiarní a štítkov pre zdravotníctvo značky Zebra pokrýva všetky úrovne transfuziologického zásobovacieho reťazca, počnúc odberom a testovaním cez spracovanie a skladovanie až po distribúciu krvi a jej zložiek. Kľúčovým aspektom transfúziologického zásobovacieho reťazca je schopnosť identifikovať darca aj pacienta. V našej ponuke nájdete sortiment štítkov Zebra pre krvné vaky, ktoré umožňujú sledovať krvné skupiny a darcov.Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...