Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

13.4.2020  Aplikátor Label-Aire 3115-NV Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače Lable-Aire 3115-NV Wipe On zaručuje jednoduchšie a rýchlejšie nanášanie etikiet pomocou technológie Wipe On, ktorá spočíva v nanesení etikety aplikačnou kefou. Aplikátor sa vyznačuje presnosťou, rýchlosťou a jednoduchosťou a tiež vlastnosťami, ktoré zabezpečia zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie produktivity na vašom pracovisku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač etikiet

6.4.2020  Potlač etikiet

Ponúkame potlač spotrebného materiálu, či už len jednoduchým čiarovým kódom, logom alebo farebnou zložitejšiou grafikou. Jedná sa o etikety rôznych rozmerov a materiálov (papierové etikety, fólie, potravinárske a pre zdravotníctvo certifikované materiály, textilné etikety, visačky, vstupenky atď.). Spotrebný materiál z nášho produktového portfólia ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 900

3.4.2020  Živicová farbiaca páska AXR 900

Živicová farbiaca páska AXR 900 je určená pre tlač textilných etikiet. Môže tiež prestavovať relevantné riešenie pre špecializované aplikácie (napr. sterilizácia, odolnosť voči niektorým rozpúšťadlám), ktoré nemôžu byť pokryté ostatnými živicovými páskami. Poskytuje vynikajúcu odolnosť voči všetkým spôsobom umývanie textílií, žehlenie a tiež niektorým druhom rozpúšťadiel. Páska je vhodná pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vstupenky na kultúrne a športové akcie

2.4.2020  Vstupenky na kultúrne a športové akcie

Vstupenky sa hodí najmä pre evidenčné a vstupné systémy športových štadiónov, divadiel alebo kín. Obsahujú ochranné prvky proti falzifikácii, zadná strana často plní reklamnú funkciu. K najčastejšie vyrábaným vstupenkám sa radia vstupenky do kina, vstupenky na koncerty a podobné kultúrne podujatia, vstupenky do divadla, na hudobné festivaly a podobné spoločenské akcie, vstupenky na futbal a iné športové podujatia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 800

1.4.2020  Živicová farbiaca páska AXR 800

Živicová farbiaca páska AXR 800 je vysoko výkonná páska špeciálne navrhnutá pre najnáročnejšie aplikácie, čo sa týka odolnosti proti teplote, mechanickým agresiám alebo rozpúšťadlám. Hodí sa pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. AXR 800 je ideálna pre tlač informácií, ktoré musia pretrvať počas celého životného cyklu výrobku. Okrem odolnosti proti oteru poskytuje trvanlivosť pre etikety a flexibilné obaly aj v prítomnosti rozpúšťadiel. Kontaktujte nás, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

31.3.2020  Visačky pre dotisk v TTR tlačiarňach

Ponúkame visačky ako bez tlače, tak aj s tlačou. Do kategórie visačky patria: visačky na dotlač v TTR tlačiarne bez pásky (najčastejšie vyrábané z papierových termocitlivých materiálov s využitím hlavne pri označovaní výrobkov v továrňach alebo pri označovaní palív), štítky na tlač v TTR tlačiarňach pomocou pásky (vyrábané z papierových materiálov alebo fólií, tlačia sa pomocou farbiacej pásky) a stromkové visačky (používané pre označovanie kvetov a stromov). Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 600

30.3.2020  Živicová farbiaca páska AXR 600

AXR 600 je živicová farbiaca páska vhodná pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Ponúka jedinečne vysokú úroveň mechanickej odolnosti a schopnosť tlačiť vysokou rýchlosťou. Poskytuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a rozmazaniu, navyše je odolná voči vysokým teplotám. Hodí sa pre tlač na etikety aj flexibilné obaly a je navrhnutá tak, aby udržala krok s vysokým výkonom vyžadovaným v mnohých priemyselných odvetviach. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety

25.3.2020  Samolepiace etikety

Ponúkame obrovský sortiment v oblasti spotrebného materiálu. Jedná sa o etikety všetkých možných rozmerov a materiálov-od obyčajných papierových etikiet, cez základné fólie až po potravinárske či pre zdravotníctvo certifikované materiály. Toto všetko Vám môžeme ponúknuť v rozsiahlej farebnej škále. Okrem etikiet ponúkame taktiež visačky, textilné etikety, vstupenky, atď. Pre dopyt kontaktujte naše ochodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač plastových kariet

23.3.2020  Potlač plastových kariet

Náš tým skúsených odborníkov pre vás zaistí kvalitný a cenovo dostupný potlač plastových kariet podľa vašich špecifických požiadaviek a to v krátkej dodacej lehote. Plastové karty je možno personalizovať fotografiami pre identifikáciu, čiarovými kódmi, magnetickým prúžkom alebo zakódovať čipom. Využitie plastových kariet siaha do najrôznejších odvetví od priemyslu až po služby. Pre dopyt a viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR TX

22.3.2020  Živicová farbiaca páska AXR TX

AXR TX je živicová farbiaca páska od spoločnosti ARMOR, ktorá ponúka optimálnu trvanlivosť tlače v súlade so špecifickými nárokmi životného cyklu textilných výrobkov. Páska zaručuje trvanlivý a čitateľný tlač a je odolná voči pôsobeniu spojenému s používaním výrobku. Informácie vytlačené prostredníctvom tejto pásky zostávajú dokonale čitateľné aj napriek opakovanému vystaveniu priemyselnému alebo domácemu čisteniu. AXR TX zaisťuje vysoko kvalitnú tlač pre čiarové kódy i loga. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR EL

20.3.2020  Živicová farbiaca páska AXR EL

Živicová farbiaca páska Armor AXR EL bola špeciálne navrhnutá tak, aby zaručovala čitateľnosť a trvanlivosť informácií vytlačených na etiketách elektronických výrobkov. Odolnosť proti vysokým teplotám (až do 300 °C) a agresívnym látkam zajišťuje spoľahlivú sledovateľnosť až do konca životného cyklu výrobku. AXR EL je kompatibilná s rôznymi syntetickými podkladmi, ktoré sa používajú na označovanie elektronických výrobkov (Polyimid, Polyester, Akrylát). Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Živicová farbiaca páska AXR 1

18.3.2020  Živicová farbiaca páska AXR 1

Živicová farbiaca páska AXR 1 prináša vysoký výkon a konkurencieschopnosť. Je vhodná pre najnáročnejšie aplikácie z hľadiska nákladov aj trvanlivosti. Tlač je odolná voči teplotám až do 180 °C. Páska AXR 1 ponúka vysokú kvalitu tlače pri stupni sýtosti 2 (ODR) a maximálnej rýchlosti tlače až 250 mm/s. Páska sa hodí potlač mnohých materiálov, najmä na materiály syntetické (PVC, PET, PE, PP), ďalej na matné alebo vysoko lesklé obalené papiere či na niektoré podklady z bežného papiera.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

15.3.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APX 650

Vosk-živicová farbiaca páska APX 650 je vysoko výkonná farbiaca páska ponúkajúca nadštandardnú kvalitu tlače a mechanickú odolnosť. APX 650 poskytuje veľmi vysokú odolnosť voči rozmazaniu a poškriabaniu, mimoriadnu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti, veľmi dobrú citlivosť a atrament s dlhou trvanlivosťou pre náročné aplikácie. Páska sa hodí pre tlač ako na štítky tak flexibilné obaly a je vhodná aj pre tlač jemných znakov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

14.3.2020  Vosk-živicová farbiaca páska APR 600

Štandardná vosk-živicová farbiaca páska Armor APR 600 ponúka skvelý výkon (rýchlosť, citlivosť, všestrannosť, čiernosť), a predstavuje tak perfektné riešenie pre väčšinu aplikácií. Poskytuje mimoriadnu kvalitu tlače pri vysokej rýchlosti a veľmi vysokú odolnosť proti rozmazaniu. Páska APR 600 sa hodí pre tlač ako na etikety, tak na flexibilné obaly. Páska je prispôsobená pre potlač širokej škály podkladov ako bežné, lesklé aj obalené papiere, syntetika pod. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...