Reklama, tlač a marketing - Ponuky

Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

21.5.2020  Aplikátor Label-Aire 6115 Wrap Around

Label-Aire 6115 Wrap Around (WA) predstavuje inteligentný etiketovací systém pre technológiu čiarového kódu a identifikáciu výrobku určený pre priemyselné použitie. Systém je vybavený dopravníkom s nastaviteľnou rýchlosťou a zaisťuje bezproblémovú prevádzku a presnejšiu aplikáciu etikiet s možnosťou aplikácie etikiet aj na menšie produkty. Model 6115 WA je vyvinutý pre aplikáciu etikiet za strednej rýchlosti. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačový modul Zebra ZE500

20.5.2020  Tlačový modul Zebra ZE500

Tlačiareň etikiet Zebra ZE500 vyniká jednoduchou obsluhou a pomáha zachovať spoľahlivú nepretržitú prevádzku 24 hodín denne, 7 dní v týždni pri tlači a spracovaní dôležitých úloh. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre veľkoobjemovú výrobu. Tlačiarne ZE500 ponúkajú vysokú odolnosť aj spoľahlivosť a sú charakteristické predovšetkým jednoduchou obsluhou a údržbou. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zebra: Sledovanie krvných vakov

16.5.2020  Zebra: Sledovanie krvných vakov

Ponuka tlačiarní a štítkov pre zdravotníctvo značky Zebra pokrýva všetky úrovne transfuziologického zásobovacieho reťazca, počnúc odberom a testovaním cez spracovanie a skladovanie až po distribúciu krvi a jej zložiek. Kľúčovým aspektom transfúziologického zásobovacieho reťazca je schopnosť identifikovať darca aj pacienta. V našej ponuke nájdete sortiment štítkov Zebra pre krvné vaky, ktoré umožňujú sledovať krvné skupiny a darcov.Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

14.5.2020  Identifikačné náramky pre zdravotníctvo

Identifikačné náramky Zebra Z-Band umožňujú vytlačiť informácie o pacientoch a čiarové kódy priamo na náramky. Medzi hlavné výhody využitia identifikačných náramkov v zdravotníctve patrí nielen úspora času spojená s administratívou, nižšie percento chýb spôsobených ľudským faktorom, väčšia bezpečnosť pacientov, ale aj celková úspora času a nákladov a tým pádom viac času na na starostlivosť o pacientov. S vašimi konkrétnymi požiadavkami kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

12.5.2020  Samolepiace etikety pre rôzne odvetvia

Samolepiace etikety alebo tiež samolepky, lejbly sú hovorové názvy pre spotrebný materiál nesúci dôležitú informáciu. Predovšetkým zohráva dôležitú úlohu svojim grafickým spracovaním, ktoré dodáva výrobku identitu, jedinečnosť a zároveň hodnotu. Jedná sa o grafické etikety (s tlačou), etikety bez potlače, termotransferové etikety, celoplošné farebné etikety, viacvrstvové etikety (peel-off) a etikety s reliéfnou tlačou. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre ľubovoľné použitie

9.5.2020  Etikety pre ľubovoľné použitie

Samolepiace etikety pre ľubovoľné použitie sú určené pre dotlač v tlačiarni alebo pre rýchle vizuálne označenie výrobku (napr. výrobku, ktorý už prešiel výstupnou kontrolou). Tieto etikety sú vyrábané väčšinou z matných materiálov, pre vyššie zvýraznenie sa využívajú aj reflexné materiály. Etikety pre ľubovoľné použitie bývajú celoplošne potlačené, prevažne pastelovými farbami v rôznych odtieňoch a sýtosti. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace varovné etikety

5.5.2020  Samolepiace varovné etikety

Samolepiace varovné etikety so symbolmi sa používajú na plastové či sklenené fľaše, kanistre s nebezpečnými látkami, ďalej takisto pre označovanie krehkého tovaru alebo ako informatívne etikety. Najčastejšie sa vyrábajú z matného, lesklého alebo reflexného papiera, prípadne môžu byť doplnené o celoplošný alebo parciálny lak. Pre zaistenie väčšej odolnosti sa môže použiť aj fóliový materiál (biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie). Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

4.5.2020  Tlačiareň etikiet Honeywell PX940

Tlačiareň etikiet Honeywell PX940 s integrovanou technológiou overovania štítkov poskytuje presný a bezchybný tlač. Dokáže veľmi presne potlačiť tiež malé štítky, a s presnosťou +/- 0,3 mm tak prakticky eliminuje riziko nekvalitných etikiet. Podpora širokej škály médií a rýchlosť tlače až 350 mm/s umožňujú jednoduché prispôsobenie meniacim sa potrebám dynamických operácií. Tlačiareň je vhodná do distribučných centier, dopravy a logistiky, priemyselnej výroby, zdravotníctva. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety na konzervy

3.5.2020  Samolepiace etikety na konzervy

Samolepiace etikety na konzervy a plechovky, alternatívne tiež na výrobky v sklenených alebo plastových obaloch sa vyrábajú z bielej alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo z matného či lesklého papiera. Do tejto kategórie patrí ako etikety na potraviny, tak na zvieraciu stravu (psie konzervy, granule, rôzne vitamíny alebo výživa). Etikety sa dodávajú na kotúčoch pre strojové alebo ručné lepenie aj na hárkoch. Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

30.4.2020  Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

Samolepiace etikety pre dotlač v TTR tlačiarni s použitím TTR pásky sú využívané na označenie tovaru, číslovanie kusov, rozlíšenie druhov, logistické etikety alebo dotlač kódov (QR, EAN a pod.). Najčastejšie sa vyrábajú na matné, lesklé alebo reflexné papiere. S ohľadom na vyššiu životnosť sa môžu vyrábať aj z bielej či transparentnej fólie alebo z iných špeciálnych materiálov, v nehorľavom či inak odolnom prevedení. Na takéto materiály je však väčšinou potrebné zvoliť vhodnú. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety so slepeckým písmom

28.4.2020  Samolepiace etikety so slepeckým písmom

Samolepiace etikety so slepeckým Braillovým písmom vznikajú pomocou sieťotlačové aplikácie reliéfneho laku, ktorá dokáže umiestniť bodové písmo na rad štandardných materiálov. Medzi materiály, ktoré sa pre tieto aplikácie využívajú, patrí napríklad biele či transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo reliéfne laky. Etikety so slepeckým písmom sú dodávané v kotúči pre strojné alebo ručné lepenie alebo v archu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace PRINT etikety na hárku

26.4.2020  Samolepiace PRINT etikety na hárku

Samolepiace PRINT etikety na hárku sú vhodné na dotlač v laserových tlačiarňach. Najčastejšie sa používajú na logistické účely a rôzne označovanie výrobkov. Sú vyrábané na hárky A4 a môžu byť v bielom alebo farebnom papierovom prevedení, prípadne ako špeciálne fólie do extrémnych podmienok. Tieto etikety môžu byť bez tlače alebo celoplošne potlačené. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety do zdravotníctva

21.4.2020  Samolepiace etikety do zdravotníctva

Medzi samolepiace etikety do zdravotníctva patrí etikety na krvné vaky a etikety na zdravotnícke produkty v plastových alebo sklenených fľašiach. Etikety na krvné vaky sú vyrábané zo špeciálnych materiálov, aby zostali čitateľné aj po sterilizácii a hlbokom zamrazeniu. Pre ostatné etikety do zdravotníctva sa využívajú napríklad biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo lesklé či matné papiere. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na nápoje

17.4.2020  Etikety na nápoje

Ponúkame samolepiace etikety na plastové či sklenené fľaše spracované v kotúči pre strojné aj ručné lepenie alebo v archu. Do tejto kategórie patrí etikety na víno, pivo a ostatné alkoholické aj nealkoholické nápoje. Materiály využívané pre tieto aplikácie sú napríklad lesklé alebo matné papiere, metalické zlaté a strieborné papiere, exkluzívne papiere pre etikety na víno, biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo číre fólie pre vzhľad "bez etikety". Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

15.4.2020  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...