Reklamná potlač a balenie - Ponuky

Etikety pre ľubovoľné použitie

9.5.2020  Etikety pre ľubovoľné použitie

Samolepiace etikety pre ľubovoľné použitie sú určené pre dotlač v tlačiarni alebo pre rýchle vizuálne označenie výrobku (napr. výrobku, ktorý už prešiel výstupnou kontrolou). Tieto etikety sú vyrábané väčšinou z matných materiálov, pre vyššie zvýraznenie sa využívajú aj reflexné materiály. Etikety pre ľubovoľné použitie bývajú celoplošne potlačené, prevažne pastelovými farbami v rôznych odtieňoch a sýtosti. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace varovné etikety

5.5.2020  Samolepiace varovné etikety

Samolepiace varovné etikety so symbolmi sa používajú na plastové či sklenené fľaše, kanistre s nebezpečnými látkami, ďalej takisto pre označovanie krehkého tovaru alebo ako informatívne etikety. Najčastejšie sa vyrábajú z matného, lesklého alebo reflexného papiera, prípadne môžu byť doplnené o celoplošný alebo parciálny lak. Pre zaistenie väčšej odolnosti sa môže použiť aj fóliový materiál (biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie). Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety na konzervy

3.5.2020  Samolepiace etikety na konzervy

Samolepiace etikety na konzervy a plechovky, alternatívne tiež na výrobky v sklenených alebo plastových obaloch sa vyrábajú z bielej alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie, číre fólie pre vzhľad "bez etikety" alebo z matného či lesklého papiera. Do tejto kategórie patrí ako etikety na potraviny, tak na zvieraciu stravu (psie konzervy, granule, rôzne vitamíny alebo výživa). Etikety sa dodávajú na kotúčoch pre strojové alebo ručné lepenie aj na hárkoch. Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

30.4.2020  Etikety pre dotlač v TTR tlačiarni

Samolepiace etikety pre dotlač v TTR tlačiarni s použitím TTR pásky sú využívané na označenie tovaru, číslovanie kusov, rozlíšenie druhov, logistické etikety alebo dotlač kódov (QR, EAN a pod.). Najčastejšie sa vyrábajú na matné, lesklé alebo reflexné papiere. S ohľadom na vyššiu životnosť sa môžu vyrábať aj z bielej či transparentnej fólie alebo z iných špeciálnych materiálov, v nehorľavom či inak odolnom prevedení. Na takéto materiály je však väčšinou potrebné zvoliť vhodnú. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace etikety so slepeckým písmom

28.4.2020  Samolepiace etikety so slepeckým písmom

Samolepiace etikety so slepeckým Braillovým písmom vznikajú pomocou sieťotlačové aplikácie reliéfneho laku, ktorá dokáže umiestniť bodové písmo na rad štandardných materiálov. Medzi materiály, ktoré sa pre tieto aplikácie využívajú, patrí napríklad biele či transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo reliéfne laky. Etikety so slepeckým písmom sú dodávané v kotúči pre strojné alebo ručné lepenie alebo v archu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Samolepiace PRINT etikety na hárku

26.4.2020  Samolepiace PRINT etikety na hárku

Samolepiace PRINT etikety na hárku sú vhodné na dotlač v laserových tlačiarňach. Najčastejšie sa používajú na logistické účely a rôzne označovanie výrobkov. Sú vyrábané na hárky A4 a môžu byť v bielom alebo farebnom papierovom prevedení, prípadne ako špeciálne fólie do extrémnych podmienok. Tieto etikety môžu byť bez tlače alebo celoplošne potlačené. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na nápoje

17.4.2020  Etikety na nápoje

Ponúkame samolepiace etikety na plastové či sklenené fľaše spracované v kotúči pre strojné aj ručné lepenie alebo v archu. Do tejto kategórie patrí etikety na víno, pivo a ostatné alkoholické aj nealkoholické nápoje. Materiály využívané pre tieto aplikácie sú napríklad lesklé alebo matné papiere, metalické zlaté a strieborné papiere, exkluzívne papiere pre etikety na víno, biele alebo transparentné fólie (PE, PP), AL fólie alebo číre fólie pre vzhľad "bez etikety". Kontaktujte nás, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Etikety na čistiace prostriedky

15.4.2020  Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte obchodné oddelenie, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač etikiet

6.4.2020  Potlač etikiet

Ponúkame potlač spotrebného materiálu, či už len jednoduchým čiarovým kódom, logom alebo farebnou zložitejšiou grafikou. Jedná sa o etikety rôznych rozmerov a materiálov (papierové etikety, fólie, potravinárske a pre zdravotníctvo certifikované materiály, textilné etikety, visačky, vstupenky atď.). Spotrebný materiál z nášho produktového portfólia ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Potlač plastových kariet

23.3.2020  Potlač plastových kariet

Náš tým skúsených odborníkov pre vás zaistí kvalitný a cenovo dostupný potlač plastových kariet podľa vašich špecifických požiadaviek a to v krátkej dodacej lehote. Plastové karty je možno personalizovať fotografiami pre identifikáciu, čiarovými kódmi, magnetickým prúžkom alebo zakódovať čipom. Využitie plastových kariet siaha do najrôznejších odvetví od priemyslu až po služby. Pre dopyt a viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...