Služby - Ponuky

Tlmočenie počas školení a tréningov

24.5.2018  Tlmočenie počas školení a tréningov

Potrebujete zabezpečiť školenie zamestnancov klienta pre vašu technológiu v cudzom jazyku? Naši tlmočníci zabezpečia hladký priebeh vášho školenia. Máme k dispozícii tlmočníkov v ruštine, arabčine, vietnamčine, čínštine a v mnohých ďalších jazykoch vrátane angličtiny a nemčiny. Všetci naši tlmočníci sú profesionáli a majú vysokoškolské vzdelanie a prax v odbore.

Firma: Specta, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
UTZ

24.5.2018  UTZ

Organizácia UTZ sa stará o dodržiavanie prísnych pravidiel udržateľného pestovania a hospodárenia s kávou, čajom a kakaom. Táto certifikácia môže byť pre mnoho vašich zákazníkov dôležitá, až zásadná. Preukazuje vašu zodpovednosť za prírodné prostredie a budúcnosť. Chcete získať náskok pred konkurenciou? Obráťte sa na nás.

Firma: BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Ochrana konštrukcií pri extrémnej záťaži

24.5.2018  Ochrana konštrukcií pri extrémnej záťaži

Naším cieľom je zabezpečiť maximálnu bezpečnosť priemyselných konštrukcií a technológií pri extrémnej záťaži. Odbornou analýzou zistíme statiku, dynamiku, požiarnu odolnosť, a ďalšie oblasti rizík spojených so špecifikom daného zaťaženia. Sme profesionáli s rokmi praxe a so stálym prísunom nových poznatkov. Z našich odborných znalostí ochrany priemyselných konštrukcií pri extrémnej záťaži, ťažia nielen naši klienti, ale svoje poznatky odovzdávame ďalej prostredníctvom odborných konferencií.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Fúzie a akvizície obchodných spoločností

24.5.2018  Fúzie a akvizície obchodných spoločností

Zameriavame sa na fúzie a akvizície obchodných spoločností. Naša advokátska kancelária Vám ponúka profesionálne právne služby pri akvizíciách a divestície akcií, organizačných zložiek a majetku, fúziách spoločností, právnych auditoch - due diligence, transakciách typu LBO a MBO a mnoho ďalšieho.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Znalecké posudky vzduchotechniky

24.5.2018  Znalecké posudky vzduchotechniky

Spracovávame znalecké posudky a vyjadrenia v oblasti vzduchotechnicky. Vykonávame dôkladné kontroly vzduchotechnických zariadení a rozvodov so zhodnotením aktuálneho stavu a navrhnutím vhodnej metódy čistenia a spôsobu údržby.

Znalecké posudky vzduchotechniky vypracovávame aj pre veľké celky ako sú administratívne budovy, hotely, kongresové centrá a pod.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kontrola fyzických zásob a stavu vozidel

23.5.2018  Kontrola fyzických zásob a stavu vozidel

Využívate vo vašej spoločnosti alebo organizácii sklady alebo motorové vozidlá? Naša skupina BUREAU VERITAS vám pomôže zaistiť precíznu kontrolu stavu fyzických zásob aj dopravných prostriedkov (VSC). Obráťte sa na nás, ak si chcete byť istí špičkovými službami a maximálnou profesionalitou.

Firma: BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Výkup drahých kovov

23.5.2018  Výkup drahých kovov

Zaoberáme sa výkupom drahých kovov. Vykupujeme tieto drahé kovy: Au, Ag, Pt, Pd, Rh. Ponúkame najvýhodnejšie ceny výkupu drahých kovov v Českej republike. Odkupujeme drahé kovy tiež v podobe úlomkov, mincí, šperkov a pod.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Informačný systém metrológie

23.5.2018  Informačný systém metrológie

Ponúkame komplexné služby v oblasti metrológie a systémov riadenia kvality, z tohto dôvodu nemôže v našom rozsahu služieb chýbať ani ponuka a implementácie informačného systému. Informačný systém metrológie QTREE-EM C/S je súčasťou produktového radu QTREE CAQ SYSTEMS a rieši evidenciu a kalibráciu meradiel. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám veľmi radi osvetlí detaily implementácie. Sme tu pre Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Patenty a úžitkové vzory

23.5.2018  Patenty a úžitkové vzory

Ponúkame právne, poradenské a konzultačné služby v oblasti vybavovania patentov a úžitkových vzorov. Zabezpečujeme zastupovanie v konaní o prihláške národného patentu, Európskeho patentu, Medzinárodné patentové prihlášky PCT vrátane kompletného posúdenia patentovateľnosti, spracovanie príslušných dokumentov, anotácií, výkresov a pod.

Kompletný zoznam našich služieb nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Preklady dokumentácie do tendrov

22.5.2018  Preklady dokumentácie do tendrov

Chcete sa zúčastniť zahraničného tendra? Máte pred sebou niekoľko desiatok strán v cudzom jazyku a krátky termín? Zverte preklad profesionálom! Za priaznivé ceny zabezpečíme preklad 40 svetových jazykov z/do slovenského, českého, anglického, nemeckého, francúzskeho a španielskeho jazyka. Prekladáme technickú dokumentáciu (manuály, servisné príručky, katalógy) pre priemysel a zdravotníctvo, rôzne právne, ekonomické a marketingové texty, či webové stránky. Zvládaneme každý termín.

Firma: Specta, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Zverenecké fondy Praha

22.5.2018  Zverenecké fondy Praha

Ponúkame profesionálnu právnu pomoc pri vytváraní zvereneckých fondov, čiže trustov. Trustový fond je právnym nástrojom, ktorý ochráni Váš majetok pred nepredvídateľnými udalosťami z podnikateľskej činnosti. Naša advokátska kancelária Vám poskytujeme kompletný právny servis - od založenia zvereneckého fondu, jeho správu a tvorbu stratégie až cez vysporiadanie zvereneckých fondov.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Zastúpenie v sporovom konaní

22.5.2018  Zastúpenie v sporovom konaní

Poskytujeme odborné právne zastúpenie v sporoch o porušení práv k ochrannej známke, patentu, priemyselnému vzoru a pod. Ponúkame zastúpenie v sporoch z nekalej súťaže, autorskoprávnych sporoch, doménových sporoch a v ostatných oblastiach práv duševného vlastníctva.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Čistenie kobercov Bratislava Rača

22.5.2018  Čistenie kobercov Bratislava Rača

Čistenie a tepovanie kobercov, poctivá práca na odbornej a profesionálnej úrovni. U nás nie je cena na úkor kvality. Váš koberec vyčistíme profesionálne a hĺbkovo, zbavímeho prachu, špiny a roztočov. Koberec vyčistíme u nás alebo u Vás doma alebo vo Firme, prípadne si prídeme po koberec po dohode k Vám.

Firma: ProfiTep
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Čistenie a umývanie interérov áut

22.5.2018  Čistenie a umývanie interérov áut

Kvaltiné odborné a hĺbkové čistenie a tepovanie interéru auta strojmi zn. kärcher a tornador.

POZOR AKCIA
Tepovanie sedadiel auta 21,90€
Tepovanie sedadiel a podlahy auta 25€
platí pre 5. miestne vozidlo, SUV a VAN bez príplatku!

Máme tú najlepšiu auto kozmetiku a stroje na profesionálne hĺbkové a odborné čistenie Vášho auta. Tepujeme, nano čistíme plasty a kožený interér vrátane sedačiek kože.

Firma: ProfiTep
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Požičovňa montážneho náradia

21.5.2018  Požičovňa montážneho náradia

Potrebujete lisovať káblové oká veľkých prierezov a nemáte vhodné lisovacie náradie? Chcete strihať káble väčších priemerov a nevlastníte potrebné káblové nožnice? Čaká vás práca s hliníkovou a medenou pásovinou a chýba vám vhodná mechanizácia? Neoplatí sa vám nákup nového zariadenia? Využite ponuky našej požičovne. Lacno vám zapožičiame potrebné zariadenia a podľa vašich požiadaviek ho dopravíme na určené miesto. Bližšie informácie na www.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...