Služby - Ponuky

Hasiace prístroje a hydranty

15.11.2018  Hasiace prístroje a hydranty

Sme predajcom a značkovým servisom HP schválených pre používanie v SR. Sme vybavení pracoviskom na vykonávanie periodických skúšok tlakových nádob. Zabezpečujeme dodávky, revízie a opravy požiarnych vodovodov a TZ požiarnych hadíc.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Informačný systém metrológie

15.11.2018  Informačný systém metrológie

Ponúkame komplexné služby v oblasti metrológie a systémov riadenia kvality, z tohto dôvodu nemôže v našom rozsahu služieb chýbať ani ponuka a implementácie informačného systému. Informačný systém metrológie QTREE-EM C/S je súčasťou produktového radu QTREE CAQ SYSTEMS a rieši evidenciu a kalibráciu meradiel. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám veľmi radi osvetlí detaily implementácie. Sme tu pre Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zverenecké fondy Praha

14.11.2018  Zverenecké fondy Praha

Ponúkame profesionálnu právnu pomoc pri vytváraní zvereneckých fondov, čiže trustov. Trustový fond je právnym nástrojom, ktorý ochráni Váš majetok pred nepredvídateľnými udalosťami z podnikateľskej činnosti. Naša advokátska kancelária Vám poskytujeme kompletný právny servis - od založenia zvereneckého fondu, jeho správu a tvorbu stratégie až cez vysporiadanie zvereneckých fondov.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Audítorská činnosť

13.11.2018  Audítorská činnosť

Zabezpečujeme expertnú audítorskú činnosť implementovaných noriem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP. Sme certifikovanými audítormi akreditovaných certifikačných orgánov. V prípade záujmu o ďalšie informácie ohľadne našej audítorskej činnosti, nás prosím kontaktujte. Naši experti sa Vám veľmi radi budú venovať. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bankové a finančné právo Praha

12.11.2018  Bankové a finančné právo Praha

Poskytujeme právne služby a poradenstvo v oblasti bankovníctva, financií a kapitálových trhov. Ponúkame komplexný právny servis v oblastiach fúzií a akvizícií, obchodu s cennými papiermi, investičných fondov, emisií dlhopisov a akcií, syndikovaných úverov a pod.
Náš tím skúsených právnikov je vždy pripravený Vám pomôcť. S našimi klientmi budujeme dlhodobé partnerstvo založené na dôvere. Sme diskrétni.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a revízie hasiacich prístrojov

12.11.2018  Servis a revízie hasiacich prístrojov

Zaoberáme sa servisom a revíziami hasiacich prístrojov všetkých druhov. Kontrola je nutná u všetkých majiteľov hasiacich prístrojov a vybavenia minimálne raz ročne. V prípade nutnosti odoslať prístroj na dielenskú údržbu ponúkame možnosť dočasného zapožičania hasiaceho vybavenia počas opravy.

Firma: PRHAS s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kalibrácia na pracovisku klienta

10.11.2018  Kalibrácia na pracovisku klienta

Služby nášho kalibračného laboratória sú maximálne prístupné potrebám a požiadavkám našich klientov. Z tohto dôvodu ponúkame kalibráciu určitých meradiel priamo na pracovisku klienta. Jedná sa najmä o prístroje v oblasti teplota, tlak (pastery, autoklávy, termostaty, sušiarne, čidlá na vstrekolisoch, lisoch, technologických regulátorov a podobne) a dĺžky (profilprojektory, mikroskopy, výškomery). Flexibilní sme, aj keď sa jedná o dojednanie termínov. Kontaktuje nás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Všeobecné korporátne právo

9.11.2018  Všeobecné korporátne právo

Naším zameraním je všeobecné korporátne právo pre verejné a súkromné obchodované spoločnosti. Poskytujeme právnu pomoc pri zakladaní obchodných spoločností, zvyšovanie a znižovanie základného imania, úprave právnych pomerov vo firme a tiež za Vás plníme všetky registračné a oznamovacie povinnosti.

Zabezpečíme za Vás aj likvidácie obchodných spoločností.

Pre viac informácií o nami poskytovaných právnych službách navštívte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Expertné poradenské služby

8.11.2018  Expertné poradenské služby

Ponúkame expertné poradenské služby v oblastiach QMS (ISO 9001, HACCP, ISO/TS 16949, ...), EMS (ISO 14001) a BOZP (OHSAS 18001). V odbore sa pohybujeme už dlhú dobu, a za tento čas sme si vybudovali meno stabilného partnera, ktorého služby sú kvalitné, spoľahlivé a rýchle. Veľmi radi by sme aj Vám ponúkli expertné poradenské služby. Nahliadnite naše webové stránky, prípadne nás kontaktujte pre viac informácií.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Právo nehnuteľností - právne služby Prah

7.11.2018  Právo nehnuteľností - právne služby Prah

Naše právna prax sa zameriava aj na právo nehnuteľností a stavebné právo. Ponúkame profesionálne právne služby v oblasti nákupu a predaja nehnuteľností, vytváranie nájomných zmlúv pre prenajímateľa a nájomcu, ale aj služby spojené s konaním o stavebnom povolení, vecné bremená a dohody o spoločnom užívaní nehnuteľností.

Ponúkame komplexný právny servis. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a sme diskrétni.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Riešenie problémov v organizáciách

6.11.2018  Riešenie problémov v organizáciách

Sme špecialisti vo svojom odbore a veľmi radi šírime naše dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti prostredníctvom najrôznejších školení, k zlepšovaniu produktivity v organizáciách, ale aj na zabránenie a riešenie problémov. Realizujeme školenia pre zlepšovanie a produktivity, vzdelávanie v oblasti štatistických metód, metrológie a systémov riadenia napr. QMS, EMS, HACCP, ISO 22000. Sme experti na riešenie problémov, kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Prenájom dochádzkového systému

5.11.2018  Prenájom dochádzkového systému

Chcete získať prehľad o dochádzke zamestnancov a ušetriť náklady? Nechajte to na nás a prenajmite si dochádzkový systém! Už za symbolických 580 Sk / mesiac bez DPH Vám bude k dispozícii dochádzkový systém, pričom všetky dáta budú uchovávané na našom serveri. Záznamy dochádzkových udalostí Vám potom budú sprístupnené prostredníctvom internetu, kde je už možné dáta kontrolovať a upravovať.

Firma: ELVIS
Štát: cz Česká republika Viac...
Telekomunikačné a mediálne právo Praha

4.11.2018  Telekomunikačné a mediálne právo Praha

Špecializujeme sa na telekomunikačné a mediálne právo. Poskytujeme profesionálne poradenstvo a právne služby v problematike regulácie, konštrukcií a financovanie telekomunikačných projektov či v konaní o licenciách.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Školenia metrologického zabezpečenia

3.11.2018  Školenia metrologického zabezpečenia

Ponúkame odborné školenia určené pre rôzne úrovne pracovníkov a podnikové vedenie. Školenie zahŕňa napríklad prehľad zákonných predpisov, teóriu merania, metrológie v ISO 9001, systém manažérstva merania (ISO 10012), neistoty merania, spôsobilosť meradiel a ďalšie podstatné informácie. Ak máte otázky ohľadom školenia metrologického zabezpečenia, potom nás kontaktujte pre bližšie informácie.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Technická podpora v oblasti metrológie

1.11.2018  Technická podpora v oblasti metrológie

Zabezpečujeme komplexnú technickú podporu v oblasti metrológie. Súčasťou našich služieb je zabezpečenie kompletnej nadväznosti všetkých meradiel, vedenie evidencie meradiel, tvorba metrologického poriadku a ďalšie súvisiace dokumentácie, školenia metrologického zabezpečenia v podniku, expertná činnosť pre oblasť merania a skúšok, implementácia informačných systémov z oblasti metrologického zabezpečenie výroby či služieb, začlenenie metrologického systému do vnútropodnikových systémov atď.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...