Služby - Ponuky

Ochranné známky

24.2.2018  Ochranné známky

Ponúkame zabezpečenie národnej a medzinárodnej ochrannej známky v Českej a slovenskej republike, EÚ a iných štátoch sveta. Poskytujeme kompletné konzultácie, posúdenie registračnej spôsobilosti ochrannej známky, rešerše v registroch ochranných známok, zatriedenie položiek zoznamu výrobkov a služieb podľa medzinárodného Nicejského triedenia, sledovanie termínov obnov, zápisy zmien v registri a pod.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Investičné zlato a striebro

24.2.2018  Investičné zlato a striebro

Zaoberáme sa spracovaním a predajom investičného zlata a striebra. Podľa Vašich požiadaviek vyrobíme z drahého kovu (zlato, striebro, platina, paládium, ródium) kvalitný investičný produkt v podobe granálií, tehál a zliatkov. Investičné zlato a striebro aj vykupujeme. Ponúkame tiež aj bezpečné uskladnenie investičného zlata a striebra. Na našich webových stránkach nájdete detailnejšie informácie o spracovaní investičného zlata a striebra.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Informačný systém metrológie

24.2.2018  Informačný systém metrológie

Ponúkame komplexné služby v oblasti metrológie a systémov riadenia kvality, z tohto dôvodu nemôže v našom rozsahu služieb chýbať ani ponuka a implementácie informačného systému. Informačný systém metrológie QTREE-EM C/S je súčasťou produktového radu QTREE CAQ SYSTEMS a rieši evidenciu a kalibráciu meradiel. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, naši odborníci Vám veľmi radi osvetlí detaily implementácie. Sme tu pre Vás!

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Patenty a úžitkové vzory

24.2.2018  Patenty a úžitkové vzory

Ponúkame právne, poradenské a konzultačné služby v oblasti vybavovania patentov a úžitkových vzorov. Zabezpečujeme zastupovanie v konaní o prihláške národného patentu, Európskeho patentu, Medzinárodné patentové prihlášky PCT vrátane kompletného posúdenia patentovateľnosti, spracovanie príslušných dokumentov, anotácií, výkresov a pod.

Kompletný zoznam našich služieb nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pracovníci expedície - Juhomoravský kraj

24.2.2018  Pracovníci expedície - Juhomoravský kraj

Dodáme Vašej firme pracovníkov a pomocné sily do expedície. Naša personálna agentúra zabezpečuje iba preverených a spoľahlivých pracovníkov s ochotou pracovať na všetky typy pracovných úväzkov alebo brigádnicky. Ponuka platí pre celý Juhomoravský kraj - kontaktujte nás.

Firma: ZOXÍ s.r.o. personální agentura
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj investičných kovov

23.2.2018  Predaj investičných kovov

Predaj investičných kovov. Ponúkame investičné kovy a investičné produkty ku kúpe. Zaoberáme sa predajom investičného zlata, striebra, platiny, paládia a ródia. Možná je aj výmena Vášho starého zlata (šperkov) za nové investičné kovy. Garantujeme aj spätný odkup investičných kovov.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zverenecké fondy Praha

23.2.2018  Zverenecké fondy Praha

Ponúkame profesionálnu právnu pomoc pri vytváraní zvereneckých fondov, čiže trustov. Trustový fond je právnym nástrojom, ktorý ochráni Váš majetok pred nepredvídateľnými udalosťami z podnikateľskej činnosti. Naša advokátska kancelária Vám poskytujeme kompletný právny servis - od založenia zvereneckého fondu, jeho správu a tvorbu stratégie až cez vysporiadanie zvereneckých fondov.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...
Zastúpenie v sporovom konaní

23.2.2018  Zastúpenie v sporovom konaní

Poskytujeme odborné právne zastúpenie v sporoch o porušení práv k ochrannej známke, patentu, priemyselnému vzoru a pod. Ponúkame zastúpenie v sporoch z nekalej súťaže, autorskoprávnych sporoch, doménových sporoch a v ostatných oblastiach práv duševného vlastníctva.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: KOREJZOVA LEGAL v.o.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pracovníci do výroby - Juhomoravský kraj

23.2.2018  Pracovníci do výroby - Juhomoravský kraj

Zabezpečíme pre Vašu výrobná spoločnosť spoľahlivých pracovníkov a pomocné sily do výroby. Sme personálna agentúra, máme uchádzačov o prácu vo výrobe s praxou, ktorí sú preverení a trestne bezúhonní. V prípade záujmu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Firma: ZOXÍ s.r.o. personální agentura
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
3D skenovanie architektúra pamiatky

23.2.2018  3D skenovanie architektúra pamiatky

Laserové skenovanie architektúra umožňuje veľmi podrobné satelitné objekt vo virtuálnom svete. Súpis architektúry 3D poskytuje kompletnú sadu dát o budovy, ktoré potom môže slúžiť ako východiskový bod pre ďalšie investície do rekonštrukcie. Digitálne mapovanie budov poskytuje príležitosť posúdiť mieru poškodenia. 3D model objektu pripravené dokonale kontrolovať ako podklad pre tvorbu projektov na rekonštrukciu a revitalizáciu.

Firma: S3D Paweł Klak
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
3D skenovanie archeologických pamiatok

23.2.2018  3D skenovanie archeologických pamiatok

V prípade terénnych štúdií a výskumných nevyvinutý podzemných kryptách a starých kostolov s pomocou výskumných ponáhľať okolo moderných technológií. 3D skenovanie archeologických nálezísk umožňuje zhromažďovať informácie a vytvárať digitálne projektovej dokumentácie sa nachádza v podzemí. Získané týmto spôsobom dát umožňuje vytvárať vysoko presné 3D vizualizáciu terno brať do úvahy všetky detaily, ako okraj kolapsu alebo abnormálne úrovne.

Firma: S3D Paweł Klak
Štát: pl Polsko Viac...
Hodinový manžel

23.2.2018  Hodinový manžel

Ponúkame služby hodinového manžela v Bratislave a okolí: montáž a opravy nábytku, vŕtanie do panelu a iných tvrdých materiálov, opravy a výmeny vodovodných batérií a umývadiel, vpratávanie priestorov...

Firma: Bc. Jozef Brišiak
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Audítorská činnosť

22.2.2018  Audítorská činnosť

Zabezpečujeme expertnú audítorskú činnosť implementovaných noriem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP. Sme certifikovanými audítormi akreditovaných certifikačných orgánov. V prípade záujmu o ďalšie informácie ohľadne našej audítorskej činnosti, nás prosím kontaktujte. Naši experti sa Vám veľmi radi budú venovať. Tešíme sa na Vaše otázky.

Firma: KSQ, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Upratovanie na stavbách

22.2.2018  Upratovanie na stavbách

Výsledok každej stavby, prestavby či rekonštrukcie dokonale vynikne až po konečnom upratovaní. Zaistíme generálne, ale aj priebežné upratovanie po stavebných úkonoch v interiéroch i exteriéroch. Zabezpečíme odvoz odpadu aj stavebnej sutiny. Kontaktujte nás a my zaručíme, že Vaše úsilie nezostane pod haldou vzniknutého odpadu. Generálne aj priebežné upratovanie po remeselníkoch a remeselných úkonoch je efektívna len z rúk odborníkov. Obráťte sa na nás s dôverou.

Firma: MTS Bolvan s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Bankové a finančné právo Praha

21.2.2018  Bankové a finančné právo Praha

Poskytujeme právne služby a poradenstvo v oblasti bankovníctva, financií a kapitálových trhov. Ponúkame komplexný právny servis v oblastiach fúzií a akvizícií, obchodu s cennými papiermi, investičných fondov, emisií dlhopisov a akcií, syndikovaných úverov a pod.
Náš tím skúsených právnikov je vždy pripravený Vám pomôcť. S našimi klientmi budujeme dlhodobé partnerstvo založené na dôvere. Sme diskrétni.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: NWD Legal
Štát: cz Česká republika Viac...