Služby - Ponuky

Firemné akcie Bruntál, Krnov

21.10.2017  Firemné akcie Bruntál, Krnov

Zaoberáme sa usporadúvaním firemných akcií kompletne podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Zaistíme všetku obchodnú a pohostinskú činnosť vrátane hudobného sprievodu. Ponúkame Vám unikátny hudobný Elvis Presley Live Show. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: SEKAN s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zakladanie záhradných jazierok

20.10.2017  Zakladanie záhradných jazierok

Realizácia záhrady vyžaduje detailné plánovanie. Je potrebné si uvedomiť účel záhrady, potenciál umiestnenia záhrady, a konečne priania a túžby majiteľa. Záhradné jazierko je dlhodobým zámerom, a tak je treba k nemu tiež pristupovať. Sme pripravení zrealizovať Vaše priania, založiť záhradné jazierko, skalky, a to všetko rozumne prepojiť zeleňou, k Vašej plnej spokojnosti. Kontaktujte nás a Vaša záhrada bude dokonalá.

Firma: Nemeton realizace spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevodom Beta

20.10.2017  Drevodom Beta

Drevodom Beta je určený pre 4 až 5člennú rodinu. Má 4 obytné miestnosti, obytná plocha domu je 60,48 m², úžitková plocha 99,03 m², plocha terasy 11,50 m² a plocha parkovacieho státia je 16,56 m². Je možné voliť medzi valbovou a sedlovou strechou, možnosť stavby s parkovacím státím.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Komplexná analýza, riešenia EXprostredia

20.10.2017  Komplexná analýza, riešenia EXprostredia

Zabezpečíme komplexnú analýzu konštrukcií a technológií určených do EX prostredia, spolu s návrhmi riešení. Naši odborníci ovládajú znalosti stavebného, ​​strojného, ​​bezpečnostného a chemického inžinierstva, na ktorom stavajú odborné riešenia. Komplexná analýza a riešenie EX prostredia zahŕňa napr. spracovanie dokumentácie o ochrane pred výbuchom, vrátane zakreslenia zón s nebezpečenstvom výbuchu, návrhy najvhodnejšieho zabezpečenia, protokoly, štúdie a analýzy spojené s riešením problému.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Služby patentových, známkových zástupcov

20.10.2017  Služby patentových, známkových zástupcov

Zaistíme Vám odborné služby našich patentových a známkových zástupcov. Zabezpečíme jedinečnosť Vašich ochranných známok, postupov a pod. Výhradným vlastníctvom a licenčnou zmluvou. Zastúpime Vás pri riešení najrôznejších záležitostí spojených s oceňovaním, v správnych a rozhodcovských konaniach a vypracujeme pre Vás výhodnú licenčnú zmluvu.

Pre kompletný rozsah služieb patentových zástupcov navštívte naše webové stránky.

Firma: TETRAPAT Halaxová & Halaxová
Štát: cz Česká republika Viac...
Výroba investičných produktov

20.10.2017  Výroba investičných produktov

Výroba a predaj investičných produktov. Venujeme sa výrobe investičných produktov z drahých rýdzich kovov. Predávame investičné produkty. Prepracovávame dodaný materiál s obsahom drahých kovov a po ich vyťažení vyrobíme investičný predmet podľa priania zákazníka. Ponúkame tiež uchovávanie investičných produktov.

Firma: GZ Metal s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sanácia po vodovodných haváriách

19.10.2017  Sanácia po vodovodných haváriách

Špecializujeme sa na sanácie škôd po vodovodných haváriách kompletne na kľúč. Sanácia po vodovodných haváriách zahŕňa komplexné odstránenie škôd spôsobených vodou, likvidáciu bahna a sutiny, vypratanie interiérov, vysúšanie budov, likvidáciu plesní, neutralizáciu zápachov a ak je potrebná aj stavebné práce.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Registrovaná ochranná známka

19.10.2017  Registrovaná ochranná známka

Zaručíme Vašej firme neoceniteľnú konkurenčnú výhodu na trhu v podobe právnej registrácie ochrannej známky. Registrovaná ochranná známka vo forme loga, názvu výrobku alebo firmy zaistí Vašej firme konkurenčnú výhodu privilegované postavenie na trhu. Registrovaná ochranná známka je bezpochyby krokom, ktorý sa mnohonásobne vyplatí.

Pre kompletné informácie navštívte naše webové stránky.

Firma: TETRAPAT Halaxová & Halaxová
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a revízie regálových systémov

19.10.2017  Servis a revízie regálových systémov

Zaisťujeme kompletný servis a revízie regálových systémov podľa platných právnych predpisov. Pravidelný servis, údržba a revízia regálových systémov sú kľúčovými aktivitami pre vytvorenie a udržanie bezpečného pracovného prostredia. V tomto odbore Vám ponúkame kompletnú servisnú a revíznu činnosť vrátane odborného poradenstva následnej údržby regálových systémov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály
Štát: cz Česká republika Viac...
Interiérová zeleň

18.10.2017  Interiérová zeleň

Navrhujeme a realizujeme interiérovú zeleň pre bytové, spoločenské aj komerčné priestory. Súhra bytového dizajnu a interiérovej ​​zelene dokáže priestor nielen ozvláštniť, ale vnesie život, harmóniu a pohodu do bežného dňa. Chýba niečo Vášmu interiéru, a Vy presne neviete čo? Potom nás kontaktujte. Navrhneme Vám riešenie s použitím interiérovej ​​zelene s nenáročnou údržbou a dlhou životnosťou. Kontaktujte nás, radi Vás uvedieme do tajov prírody.

Firma: Nemeton realizace spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Intenzívna strešná zeleň

18.10.2017  Intenzívna strešná zeleň

Strešná zeleň je nielen vysoko estetickým prvkom, ale takisto poskytuje tepelnú a akustickú izoláciu. Intenzívna strešná zeleň potom ponúka oveľa väčšie možnosti pri výsadbe a voľbe rastlín. Vďaka vyške substrátu od 20 cm a hmotnosti vegetačného súvrstvia 240 kg / m2 je možné voliť aj náročnejšie rastliny. Súčasne je inštalovaný aj závlahový systém. Naša spoločnosť Vám vypomôže s projektom a tiež kompletnou realizáciou.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: TERESTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Účinné čistenie ciest, chodníkov dlažieb

18.10.2017  Účinné čistenie ciest, chodníkov dlažieb

Zaoberáme sa údržbou vonkajších priestorov, konkrétne čistením ciest, chodníkov i dlažieb. Aby bolo čistenie ciest, chodníkov alebo dlažieb efektívne, je potrebné používanie moderných technológií, ktoré dané plochy nielenže dokonale vyčistia, ale tiež je nepoškodia. Dokážeme zabezpečiť nielen klasické čistenie, ale aj odstránenie drobných nedostatkov, ako je napríklad odstránenie mastných škvŕn od oleja, likvidáciu nežiaducich machov a iných burín apod. Kontaktujte nás, vyriešime Vaše problémy!

Firma: MTS Bolvan s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vybuchovať, tlaková odolnosť konštrukcií

18.10.2017  Vybuchovať, tlaková odolnosť konštrukcií

Analyzujeme a posudzujeme odolnosť konštrukcií, ktoré čelia možným výbuchovým a tlakovým účinkom. Našou úlohou je nielen dôkladná analýza, za prispenia tých najnovších metód a vedeckých poznatkov, ale hlavne návrh optimálneho postupu riešenia možných problémov. Znalosti našich špecialistov zameraných na vybuchovať a tlakovú oblasť analýzy, spolu s prispením vedeckých odborníkov na daný problém, nájdu toho najlepšieho riešenia.

Firma: ELSA Consulting s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Neutralizácia zápachov

18.10.2017  Neutralizácia zápachov

Špecializujeme sa na neutralizáciu zápachov najrôznejších klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, rovnako ako po sanácii v prípade požiaru alebo pri vodovodných haváriách. Zabezpečujeme kompletné odstránenie a neutralizáciu zápachov ako je cigaretový dym, popálenina, odpad, kanalizácia, ryby, mliečne výrobky, zápach z chladiarenského zariadenia a mnoho ďalšieho.

Viac informácií je k dostaniu na našich webových stránkach.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pomocní robotníci - Juhomoravský kraj

18.10.2017  Pomocní robotníci - Juhomoravský kraj

Špecializujeme sa na poskytovanie podporných pracovníkov - robotníkov do prevádzky obchodu, skladu, výroby a do upratovacích služieb, a to v regióne Brno a Brno - venkov. Ponúkame preverené pracovné sily s praxou, čistým trestným registrom a ochotou sa ďalej učiť v novej prevádzke. Sme schopní reagovať v krátkych termínoch. Neváhajte sa na nás obrátiť.

Firma: ZOXÍ s.r.o. personální agentura
Štát: cz Česká republika Viac...