Šport, hobby, hračky a kultúra - Ponuky

Reflexné plavecké čiapky

14.11.2018  Reflexné plavecké čiapky

Ponúkame reflexné plavecké čiapky pre rekreačných i pretekárskych plavcov. V našej ponuke nájdete plavecké čiapky v širokej škále farieb presne podľa Vášho vkusu. Plavecké čiapky sú vyrobené zo 100% silikónu, ktorý je vysoko funkčný a športovcovi poskytuje maximálne pohodlie.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce vane s fiberglass vložkou

13.11.2018  Horúce vane s fiberglass vložkou

Vyrábame kvalitné horúce vane s fiberglass vložkou, vo variantoch zo sibírskeho smreku alebo z tepelne spracovaného dreva ThermoWood. Horúce vane s fiberglass vložkou dodávame s externým ohrievacím kotlom na drevo. Pôžitkári môžu doplniť bublinkovou masážou Jacuzzi, a efektným LED osvetlením pre čo najdokonalejší pôžitok. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevené horúce vane

12.11.2018  Drevené horúce vane

V našej ponuke nájdete aj veľmi populárna drevené horúce vane s externým ohrievacím kotlom. Drevené horúce vane sú dimenzované na súkromné ​​účely, a teda sú schopné pojať naraz jednu až dve osoby. Naviac je možné pôžitok z horúce vane rozšíriť o potešenie z bublinkovej masáže Jacuzzi, ale napríklad aj efektného LED osvetlenia. V našom odbore činnosti sme známi nielen vysoko kvalitným tovarom, ale aj maximálnej spoľahlivosti v rokovaní. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Plavecké potreby na zákazku

12.11.2018  Plavecké potreby na zákazku

Plavecké potreby tiež dodávame do najrôznejších športových klubov a družstiev. Sme schopní vyrobiť plavecké potreby s Vašim logom či Vami dodaným dizajnom. Zabezpečujeme plavecké čiapky, plavky, oddielová tričká a iný textil.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud NATUR

11.11.2018  Kúpací sud NATUR

Kúpací sud NATUR z našej ponuky je veľmi vyhľadávaným artiklom najmä nadšencov klasického dreveného dizajnu. U celodreveného suda NATUR totiž nie je na prvý pohľad zrejmá vložka z polypropylénového plastu a kúpací sud tak pôsobí úplne prírodným dojmom. Aj tento kúpací sud ponúkame vo variantoch s vnútorným a externým ohrievacím kotlom, rovnako ako u našich ďalších produktov. Volajte, píšte, veľmi radi Vám poskytneme detailné informácie.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpacie sudy EXCLUSIVE

10.11.2018  Kúpacie sudy EXCLUSIVE

Wellness pod šírym nebom, a to v chladnom jesennom či dokonca zimnom počasí, zaistia kúpacie sudy EXCLUSIVE. Kúpacie sudy EXCLUSIVE predstavujú nielen príjemne strávené chvíle, ale aj komfort použitia, nadčasový dizajn a dlhú životnosť kvalitného materiálu. Kúpacie sudy EXCLUSIVE sú určené pre viac osôb, a to ich robí ideálnym doplnkom horských ubytovacích zariadení. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud STEEL INTEGRAL

9.11.2018  Kúpací sud STEEL INTEGRAL

Kúpací sud STEEL INTEGRAL je určený pre náročných zákazníkov s požiadavkami na kvalitnú nerezovú vložku a zároveň integrovaný ohrievací kotol. Kúpací sud STEEL INTEGRAL je určený pre 7-9 osôb, čo ho robí skvelým partnerom horských chát a penziónov. V prípade, že ste majiteľom alebo prevádzkovateľom takého ubytovacieho zariadenia, kontaktujte nás, veľmi radi Vám vysvetlíme blahodarné účinky horúcich sudov na organizmus, a zákazníci sa k Vám len pohrnú.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Záťažové pomôcky pre plavcov

9.11.2018  Záťažové pomôcky pre plavcov

Dodávame záťažové pomôcky pre plavcov. V našej ponuke nájdete napríklad plavky s vreckami pre záťaž, plavecký odporový pás či záťažové manžety na členky a zápästia. Záťažové pomôcky pre plavcov sú vyrobené z vysoko komfortných materiálov.

Pre kompletnú ponuku navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Závodné plavecké okuliare

7.11.2018  Závodné plavecké okuliare

Dodávame závodné plavecké okuliare prvotriednej kvality. Závodné plavecké okuliare sú prispôsobené tak, aby perfektne sedeli na tvári a poskytovali plavcovi čo najväčší komfort pri športovom výkone. Vďaka ergonomickému tesneniu je zaistená optimálna priľnavosť a nepriepustnosť vody. V ponuke nájdete závodné plavecké okuliare, tréningové plavecké okuliare i rekreačné plavecké okuliare. Pre kompletnú ponuku navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud STEEL

6.11.2018  Kúpací sud STEEL

Sme výrobcovia horúcich kúpacích sudov s nerezovou vložkou STEEL. Kúpacie sudy STEEL ponúkame vo variantoch s vnútorným ohrievacím kotlom aj externým ohrievacím kotlom. Tieto sudy sú určené najmä pre prevádzkovateľov hotelov, penziónov apod. Nehrdzavejúca oceľ, z ktorej je vyrobená vložka horúceho suda, zaistí produktu maximálnu životnosť a jednoduchú údržbu. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám predvedieme celú našu ponuku.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud LUX

5.11.2018  Kúpací sud LUX

Kúpací sud LUX našej výroby sa vyznačuje nielen kvalitným drevom zo sibírskeho smreku, či modifikovaného dreva ThermoWood, ale aj praktickou plastovou vložkou. Kúpací sud LUX s plastovou vložkou je určený pre všetkých záujemcov o relax pod šírym nebom, a zároveň o ľahko udržiavateľný produkt. Plastová vložka kúpacieho suda zaistí používateľom ľahkú údržbu a zároveň dlhú životnosť. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie, veľmi radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevený kúpacie sud Klasik

4.11.2018  Drevený kúpacie sud Klasik

Vyrábame a dodávame až na miesto určenia drevené kúpacie sudy Klasik. Drevený kúpací sud Klasik vyrábame v dvoch prevedeniach, a tým je variant s vnútorným ohrievacím kotlom a variant s externým ohrievacím kotlom. Oba varianty Klasik ponúkame v niekoľkých veľkostiach. V prípade že si z našej ponuky nevyberiete, vyrobíme drevený kúpací sud aj v atypických rozmeroch. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce sudy z dreva ThermoWood

3.11.2018  Horúce sudy z dreva ThermoWood

Vyrábame kvalitné horúce sudy z inovatívneho tepelne spracovaného dreva ThermoWood. ThermoWood je tepelne upravené drevo, ktoré modifikáciou získalo nové fyzikálne a mechanické vlastnosti, ale tiež mnohonásobne dlhšiu trvanlivosť. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si horúci sud podľa Vašich potrieb a požiadaviek, prípadne nás prosím kontaktujte, pre viac informácií. Tešíme sa na Vás.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce kúpacie sudy

2.11.2018  Horúce kúpacie sudy

Sme prvotriedni výrobcovia horúcich kúpacích sudov. V našej ponuke nájdete mnoho variantov horúcich kúpacích sudov pre milovníkov relaxácie v horúcej vode a zároveň na čerstvom vzduchu, a to aj za chladného počasia. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si z kvalitných drevených sudov s plastovou či nerezovou vložkou, horúcich van alebo i záhradných sáun. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Plavecké packy

1.11.2018  Plavecké packy

V našej ponuke profesionálnych plaveckých potrieb nájdete aj tréningové plavecké packy z veľmi odolných a kvalitných materiálov. Plavecké packy sú unikátne ergonomicky tvarované tak, že kopírujú kostru ruky a tým zaisťujú, aby bol pohyb čo najprirodzenejšie. Ponúkame rôzne varianty plaveckých paciek vrátane modelov od olympijského víťaza Michaela Phelpsa.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...