Šport, hobby, hračky a kultúra - Ponuky

Plavecké tréningové plutvy

21.10.2017  Plavecké tréningové plutvy

Zaoberáme sa predajom plaveckých tréningových plutiev v prvotriednej kvalite. Plavecké tréningové plutvy pomáhajú imitovať prirodzený pohyb nôh a výrazne prispievajú k správnej plaveckej technike a efektívnemu trénovaniu. V našom sortimente nájdete najrôznejšie typy plaveckých tréningových plutiev.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce sudy na mieru

20.10.2017  Horúce sudy na mieru

Vyrábame horúce sudy na mieru požiadavkám našich zákazníkov. V našej ponuke nájdete nespočetné množstvo variantov a veľkostí horúcich sudov, tak aby každý náš klient odchádzal spokojný. Horúce sudy vyrábame zo sibírskeho smreku i z tepelne spracovaného dreva ThermoWood, s plastovou vložkou i s vložkou z nerezu, s vnútorným aj externým ohrievacím kotlom, a navyše v rôznych veľkostiach. A že Vám žiadna z ponúkaných veľkostí nevyhovuje? Kontaktujte nás! Horúce sudy vyrábame na mieru!

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce sudy, horúce vane, záhradné sauny

19.10.2017  Horúce sudy, horúce vane, záhradné sauny

Na výrobu horúcich sudov, horúcich vaní a horúcich sáun sa špecializujeme už takmer dve dekády. Za túto dobu sme si získali povesť kvalitného výrobcu a spoľahlivého dodávateľa. Naším cieľom je maximálne spokojný zákazník. V prípade záujmu o akékoľvek informácie o horúcich sudoch, horúcich vaniach alebo záhradných saunách, nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám naše produkty predstavíme.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Salomon viazanie SNS PILOT EQUIPE SKATE

19.10.2017  Salomon viazanie SNS PILOT EQUIPE SKATE

Bežkárske viazanie Salomon.

Bežkárske viazanie Salomon určené na vpľnú techniku Skate, vhodné pre bežky rady EQUIPE 10,9,8,7.

Firma: Baumedia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Horúce kúpacie sudy s dopravou

18.10.2017  Horúce kúpacie sudy s dopravou

V našej ponuke nájdete nielen mnoho variantov horúcich kúpacích sudov, ale pýšiť sa môžeme aj skvelými službami, pre ktoré sme našimi klientmi vyhľadávaní. Jednou zo služieb spojených s ponúkaným sortimentom horúcich sudov, je spoľahlivý odvoz až na miesto určenia a za režijné ceny. Horúce kúpacie sudy, horúce vane alebo záhradné sauny vozíme po celom území SR, SK, D, A. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Zahrané sauny IGLU

17.10.2017  Zahrané sauny IGLU

Záhradné sauny IGLU sú jedny z najžiadanejších produktov našej výroby. Saunové kabíny záhradnej sauny IGLU vyrábame v mnohých variantoch, podľa potrieb a individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. Nahliadnite naše webové stránky, pozrite do fotogalérie, potom nás kontaktujte a my Vám vysvetlíme všetko, čo budete chcieť vedieť. Sme tu pre Vás a budeme sa snažiť splniť všetky Vaše priania.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Záhradné sauny SUD

16.10.2017  Záhradné sauny SUD

Záhradné sauny v tvare suda, sú vyrobené z kvalitného smrekového či smrekovcového dreva. Priemer sauny je 220 cm a dĺžka záleží čisto na Vás a Vašich potrebách. Túžite po saune s terasou, prezliekárňou, odpočivárňou? Potom stačí iba disponovať dostatočným miestom na záhrade a my už všetko potrebné dodáme. Kontaktujte nás pre konkrétnejšie informácie, veľmi radi Vám predložíme naše referencie v podobe už realizovaných zákaziek, aby ste si mohli vybrať. Tešíme sa na Vás!

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Reflexné plavecké čiapky

14.10.2017  Reflexné plavecké čiapky

Ponúkame reflexné plavecké čiapky pre rekreačných i pretekárskych plavcov. V našej ponuke nájdete plavecké čiapky v širokej škále farieb presne podľa Vášho vkusu. Plavecké čiapky sú vyrobené zo 100% silikónu, ktorý je vysoko funkčný a športovcovi poskytuje maximálne pohodlie.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce vane s fiberglass vložkou

13.10.2017  Horúce vane s fiberglass vložkou

Vyrábame kvalitné horúce vane s fiberglass vložkou, vo variantoch zo sibírskeho smreku alebo z tepelne spracovaného dreva ThermoWood. Horúce vane s fiberglass vložkou dodávame s externým ohrievacím kotlom na drevo. Pôžitkári môžu doplniť bublinkovou masážou Jacuzzi, a efektným LED osvetlením pre čo najdokonalejší pôžitok. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Drevené stavebnice KLIK-KLAP

13.10.2017  Drevené stavebnice KLIK-KLAP

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP vám ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Predstavujeme naše stavebnice KLIK-KLAP, ktoré sú vhodné do materských a základných škôl, detských domovov, herných kútikov i domov. Naše stavebnice sú z masívneho buku, len mechanicky opracované. Naše české drevené KLIK-KLAP® hračky umožňujú pomocou cvokov vytvárať tisícky otočných i pevných zostáv. Hračky majú CE certifikáciu od ITC Zlín. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevené horúce vane

12.10.2017  Drevené horúce vane

V našej ponuke nájdete aj veľmi populárna drevené horúce vane s externým ohrievacím kotlom. Drevené horúce vane sú dimenzované na súkromné ​​účely, a teda sú schopné pojať naraz jednu až dve osoby. Naviac je možné pôžitok z horúce vane rozšíriť o potešenie z bublinkovej masáže Jacuzzi, ale napríklad aj efektného LED osvetlenia. V našom odbore činnosti sme známi nielen vysoko kvalitným tovarom, ale aj maximálnej spoľahlivosti v rokovaní. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
LEATHERMAN ® CRATER C33

12.10.2017  LEATHERMAN ® CRATER C33

Niekedy potrebujete len kvalitný nôž. Záruka 25 rokov.
Niekedy všetko, čo potrebujete, je jednoduchý, ľahký, rýchlo použiteľný nôž. Leatherman ® CRATER SÉRIA C33/c33x je zatvárací nôž ideálnej veľkosti, s perfektným tvarom rukoväte. Variantne s rovnou čepeľou (C33) alebo Combo čepeľou (C33x). A navyše vás dostane jeho nízka cena. Nástroj je vrátane čepeľou hlboko eloxovaný, a preto zostáva jeho čierna patina rovnaká aj po rokoch používania.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Plavecké potreby na zákazku

12.10.2017  Plavecké potreby na zákazku

Plavecké potreby tiež dodávame do najrôznejších športových klubov a družstiev. Sme schopní vyrobiť plavecké potreby s Vašim logom či Vami dodaným dizajnom. Zabezpečujeme plavecké čiapky, plavky, oddielová tričká a iný textil.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Detské hracie koberce

12.10.2017  Detské hracie koberce

Detské hracie koberce. Ponúkame detské hracie koberce, ktoré sú skvelým doplnkom detských izieb. Detský hrací koberec môže byť použitý na už existujúci koberec ako hracia plocha alebo priamo na podlahu ako stály koberec. Ponúkame hracie detské koberce s motívmi ciest, mesta, farmy alebo hry Človeče nehnevaj sa či Twister. Z nášho sortimentu je možné zakúpiť aj detské koberce s motívmi rozprávkových postáv. Viac informácií v našej internetovej galérii detských kobercov.

Firma: HOLTEX a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud NATUR

11.10.2017  Kúpací sud NATUR

Kúpací sud NATUR z našej ponuky je veľmi vyhľadávaným artiklom najmä nadšencov klasického dreveného dizajnu. U celodreveného suda NATUR totiž nie je na prvý pohľad zrejmá vložka z polypropylénového plastu a kúpací sud tak pôsobí úplne prírodným dojmom. Aj tento kúpací sud ponúkame vo variantoch s vnútorným a externým ohrievacím kotlom, rovnako ako u našich ďalších produktov. Volajte, píšte, veľmi radi Vám poskytneme detailné informácie.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...