Šport, hobby, hračky a kultúra - Ponuky

Závodné plavecké okuliare

12.12.2017  Závodné plavecké okuliare

Dodávame závodné plavecké okuliare prvotriednej kvality. Závodné plavecké okuliare sú prispôsobené tak, aby perfektne sedeli na tvári a poskytovali plavcovi čo najväčší komfort pri športovom výkone. Vďaka ergonomickému tesneniu je zaistená optimálna priľnavosť a nepriepustnosť vody. V ponuke nájdete závodné plavecké okuliare, tréningové plavecké okuliare i rekreačné plavecké okuliare. Pre kompletnú ponuku navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - UFO (7/9)

12.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - UFO (7/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom UFO, ktorá obsahuje 3x koliesko & 1x krátku strechu & 2x krátku spojku & 4x strednú spojku & 2x dlhú spojku. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud STEEL

11.12.2017  Kúpací sud STEEL

Sme výrobcovia horúcich kúpacích sudov s nerezovou vložkou STEEL. Kúpacie sudy STEEL ponúkame vo variantoch s vnútorným ohrievacím kotlom aj externým ohrievacím kotlom. Tieto sudy sú určené najmä pre prevádzkovateľov hotelov, penziónov apod. Nehrdzavejúca oceľ, z ktorej je vyrobená vložka horúceho suda, zaistí produktu maximálnu životnosť a jednoduchú údržbu. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám predvedieme celú našu ponuku.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - Dron (6/9)

11.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - Dron (6/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom Dron, ktorá obsahuje 4x koliesko & 4x krátka spojka & 1x placatý kváder. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Viac na našom webe. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud LUX

10.12.2017  Kúpací sud LUX

Kúpací sud LUX našej výroby sa vyznačuje nielen kvalitným drevom zo sibírskeho smreku, či modifikovaného dreva ThermoWood, ale aj praktickou plastovou vložkou. Kúpací sud LUX s plastovou vložkou je určený pre všetkých záujemcov o relax pod šírym nebom, a zároveň o ľahko udržiavateľný produkt. Plastová vložka kúpacieho suda zaistí používateľom ľahkú údržbu a zároveň dlhú životnosť. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie, veľmi radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Multináradie LEATHERMAN CHARGE TTi ®

9.12.2017  Multináradie LEATHERMAN CHARGE TTi ®

Náboj kvality s titánovým dotykom.
Pri konštruovaní multitoolu Leatherman Charge TTi bolo od začiatku jasné, že Charge AL a ALX nie je nevyhnutné poraziť, pretože je to príliš ťažké. Namiesto toho došlo na kombináciu týchto dvoch typov. Avšak TTi musel mať nejakú svoju špecifickú vlastnosť. Navyše bola teda pridaná prémiová komfortne tvarovaná rukoväť z titánu a nôž z oveľa lepšej nerezovej ocele S30V ®. Kto hovoril, že Multitool nemôže byť sexi?

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Drevený kúpacie sud Klasik

9.12.2017  Drevený kúpacie sud Klasik

Vyrábame a dodávame až na miesto určenia drevené kúpacie sudy Klasik. Drevený kúpací sud Klasik vyrábame v dvoch prevedeniach, a tým je variant s vnútorným ohrievacím kotlom a variant s externým ohrievacím kotlom. Oba varianty Klasik ponúkame v niekoľkých veľkostiach. V prípade že si z našej ponuky nevyberiete, vyrobíme drevený kúpací sud aj v atypických rozmeroch. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce sudy z dreva ThermoWood

8.12.2017  Horúce sudy z dreva ThermoWood

Vyrábame kvalitné horúce sudy z inovatívneho tepelne spracovaného dreva ThermoWood. ThermoWood je tepelne upravené drevo, ktoré modifikáciou získalo nové fyzikálne a mechanické vlastnosti, ale tiež mnohonásobne dlhšiu trvanlivosť. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si horúci sud podľa Vašich potrieb a požiadaviek, prípadne nás prosím kontaktujte, pre viac informácií. Tešíme sa na Vás.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - Jašter (5/9)

8.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - Jašter (5/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom Jašter, ktorá obsahuje 4x koliesko & 4x strednú spojku & 1x krátku strechu & 1x veľký kváder. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Viac na našom webe. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce kúpacie sudy

7.12.2017  Horúce kúpacie sudy

Sme prvotriedni výrobcovia horúcich kúpacích sudov. V našej ponuke nájdete mnoho variantov horúcich kúpacích sudov pre milovníkov relaxácie v horúcej vode a zároveň na čerstvom vzduchu, a to aj za chladného počasia. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si z kvalitných drevených sudov s plastovou či nerezovou vložkou, horúcich van alebo i záhradných sáun. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP - Combo Box

7.12.2017  KLIK-KLAP - Combo Box

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme stavebnicu KLIK-KLAP - Combo Box, ktorá obsahuje 83 dielov & 120 párov cvokov & 240 skrutiek = 9.427 spojov. Dodávame ju v praktickom plastovom boxe, ktorý vydrží aj v škôlke dlho funkčné. Naša česká drevená KLIK-KLAP® hračka umožňuje pomocou cvokov vytvárať tisíce otočných i pevných zostáv. Hračky s CE certifikáciou. Ručná výroba. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Plavecké packy

6.12.2017  Plavecké packy

V našej ponuke profesionálnych plaveckých potrieb nájdete aj tréningové plavecké packy z veľmi odolných a kvalitných materiálov. Plavecké packy sú unikátne ergonomicky tvarované tak, že kopírujú kostru ruky a tým zaisťujú, aby bol pohyb čo najprirodzenejšie. Ponúkame rôzne varianty plaveckých paciek vrátane modelov od olympijského víťaza Michaela Phelpsa.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
KLIK-KLAP figúrka - Robotica (4/9)

6.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - Robotica (4/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom Robotica, ktorá obsahuje 4x koliesko & 1x krátka spojka & 2x stredná spojka & 2x dlhá spojka & 1x kocka & 1x veľký kváder. Ručná výroba v ČR. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...
Krabička s oficiálnym logom geocaching

6.12.2017  Krabička s oficiálnym logom geocaching

Táto krabička má dva magnety - vpredu a vzadu pre ľahšie ukrytie. Navrchu je geocachingové logo a nápis "Official geocache" (oficiálna keška). Krabička obsahuje ceruzku a 5 vodeodolných log strips logbookov.
 
Rozmery: 9.84 x 5.40 cm. 

Firma: MAVEKA, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KLIK-KLAP figúrka - Dinosaurus (3/9)

5.12.2017  KLIK-KLAP figúrka - Dinosaurus (3/9)

Ako priami výrobcovia našich autorských hračiek KLIK-KLAP ponúkame malo i veľkoobchodnú spoluprácu. Z nášho sortimentu teraz predstavujeme: KLIK-KLAP figúrku s názvom Dinosaurus, ktorá obsahuje 4x koliesko & 5x dlhá spojka & 1x dlhá strecha & 1x veľký kváder. Dodávame zatavené vo fólii v zloženom stave. Táto figúrka je zo série 9ti figúrok, ktoré dohromady vytvoria obsah zostavy Combo Box. Hračky s CE certifikáciou od ITC Zlín. Viac na našom webe. Ručná výroba v ČR. Neváhajte nás kontaktovať.

Firma: Ing. Jiří MODR
Štát: cz Česká republika Viac...