Šport, hobby, hračky a kultúra - Ponuky

Plavecké tréningové plutvy

20.6.2018  Plavecké tréningové plutvy

Zaoberáme sa predajom plaveckých tréningových plutiev v prvotriednej kvalite. Plavecké tréningové plutvy pomáhajú imitovať prirodzený pohyb nôh a výrazne prispievajú k správnej plaveckej technike a efektívnemu trénovaniu. V našom sortimente nájdete najrôznejšie typy plaveckých tréningových plutiev.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce sudy na mieru

19.6.2018  Horúce sudy na mieru

Vyrábame horúce sudy na mieru požiadavkám našich zákazníkov. V našej ponuke nájdete nespočetné množstvo variantov a veľkostí horúcich sudov, tak aby každý náš klient odchádzal spokojný. Horúce sudy vyrábame zo sibírskeho smreku i z tepelne spracovaného dreva ThermoWood, s plastovou vložkou i s vložkou z nerezu, s vnútorným aj externým ohrievacím kotlom, a navyše v rôznych veľkostiach. A že Vám žiadna z ponúkaných veľkostí nevyhovuje? Kontaktujte nás! Horúce sudy vyrábame na mieru!

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce sudy, horúce vane, záhradné sauny

18.6.2018  Horúce sudy, horúce vane, záhradné sauny

Na výrobu horúcich sudov, horúcich vaní a horúcich sáun sa špecializujeme už takmer dve dekády. Za túto dobu sme si získali povesť kvalitného výrobcu a spoľahlivého dodávateľa. Naším cieľom je maximálne spokojný zákazník. V prípade záujmu o akékoľvek informácie o horúcich sudoch, horúcich vaniach alebo záhradných saunách, nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám naše produkty predstavíme.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce kúpacie sudy s dopravou

17.6.2018  Horúce kúpacie sudy s dopravou

V našej ponuke nájdete nielen mnoho variantov horúcich kúpacích sudov, ale pýšiť sa môžeme aj skvelými službami, pre ktoré sme našimi klientmi vyhľadávaní. Jednou zo služieb spojených s ponúkaným sortimentom horúcich sudov, je spoľahlivý odvoz až na miesto určenia a za režijné ceny. Horúce kúpacie sudy, horúce vane alebo záhradné sauny vozíme po celom území SR, SK, D, A. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Zahrané sauny IGLU

16.6.2018  Zahrané sauny IGLU

Záhradné sauny IGLU sú jedny z najžiadanejších produktov našej výroby. Saunové kabíny záhradnej sauny IGLU vyrábame v mnohých variantoch, podľa potrieb a individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. Nahliadnite naše webové stránky, pozrite do fotogalérie, potom nás kontaktujte a my Vám vysvetlíme všetko, čo budete chcieť vedieť. Sme tu pre Vás a budeme sa snažiť splniť všetky Vaše priania.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Záhradné sauny SUD

15.6.2018  Záhradné sauny SUD

Záhradné sauny v tvare suda, sú vyrobené z kvalitného smrekového či smrekovcového dreva. Priemer sauny je 220 cm a dĺžka záleží čisto na Vás a Vašich potrebách. Túžite po saune s terasou, prezliekárňou, odpočivárňou? Potom stačí iba disponovať dostatočným miestom na záhrade a my už všetko potrebné dodáme. Kontaktujte nás pre konkrétnejšie informácie, veľmi radi Vám predložíme naše referencie v podobe už realizovaných zákaziek, aby ste si mohli vybrať. Tešíme sa na Vás!

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Reflexné plavecké čiapky

13.6.2018  Reflexné plavecké čiapky

Ponúkame reflexné plavecké čiapky pre rekreačných i pretekárskych plavcov. V našej ponuke nájdete plavecké čiapky v širokej škále farieb presne podľa Vášho vkusu. Plavecké čiapky sú vyrobené zo 100% silikónu, ktorý je vysoko funkčný a športovcovi poskytuje maximálne pohodlie.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Horúce vane s fiberglass vložkou

12.6.2018  Horúce vane s fiberglass vložkou

Vyrábame kvalitné horúce vane s fiberglass vložkou, vo variantoch zo sibírskeho smreku alebo z tepelne spracovaného dreva ThermoWood. Horúce vane s fiberglass vložkou dodávame s externým ohrievacím kotlom na drevo. Pôžitkári môžu doplniť bublinkovou masážou Jacuzzi, a efektným LED osvetlením pre čo najdokonalejší pôžitok. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Drevené horúce vane

11.6.2018  Drevené horúce vane

V našej ponuke nájdete aj veľmi populárna drevené horúce vane s externým ohrievacím kotlom. Drevené horúce vane sú dimenzované na súkromné ​​účely, a teda sú schopné pojať naraz jednu až dve osoby. Naviac je možné pôžitok z horúce vane rozšíriť o potešenie z bublinkovej masáže Jacuzzi, ale napríklad aj efektného LED osvetlenia. V našom odbore činnosti sme známi nielen vysoko kvalitným tovarom, ale aj maximálnej spoľahlivosti v rokovaní. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Plavecké potreby na zákazku

11.6.2018  Plavecké potreby na zákazku

Plavecké potreby tiež dodávame do najrôznejších športových klubov a družstiev. Sme schopní vyrobiť plavecké potreby s Vašim logom či Vami dodaným dizajnom. Zabezpečujeme plavecké čiapky, plavky, oddielová tričká a iný textil.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Detské hracie koberce

11.6.2018  Detské hracie koberce

Detské hracie koberce. Ponúkame detské hracie koberce, ktoré sú skvelým doplnkom detských izieb. Detský hrací koberec môže byť použitý na už existujúci koberec ako hracia plocha alebo priamo na podlahu ako stály koberec. Ponúkame hracie detské koberce s motívmi ciest, mesta, farmy alebo hry Človeče nehnevaj sa či Twister. Z nášho sortimentu je možné zakúpiť aj detské koberce s motívmi rozprávkových postáv. Viac informácií v našej internetovej galérii detských kobercov.

Firma: HOLTEX a.s.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud NATUR

10.6.2018  Kúpací sud NATUR

Kúpací sud NATUR z našej ponuky je veľmi vyhľadávaným artiklom najmä nadšencov klasického dreveného dizajnu. U celodreveného suda NATUR totiž nie je na prvý pohľad zrejmá vložka z polypropylénového plastu a kúpací sud tak pôsobí úplne prírodným dojmom. Aj tento kúpací sud ponúkame vo variantoch s vnútorným a externým ohrievacím kotlom, rovnako ako u našich ďalších produktov. Volajte, píšte, veľmi radi Vám poskytneme detailné informácie.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpacie sudy EXCLUSIVE

9.6.2018  Kúpacie sudy EXCLUSIVE

Wellness pod šírym nebom, a to v chladnom jesennom či dokonca zimnom počasí, zaistia kúpacie sudy EXCLUSIVE. Kúpacie sudy EXCLUSIVE predstavujú nielen príjemne strávené chvíle, ale aj komfort použitia, nadčasový dizajn a dlhú životnosť kvalitného materiálu. Kúpacie sudy EXCLUSIVE sú určené pre viac osôb, a to ich robí ideálnym doplnkom horských ubytovacích zariadení. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, veľmi radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Kúpací sud STEEL INTEGRAL

8.6.2018  Kúpací sud STEEL INTEGRAL

Kúpací sud STEEL INTEGRAL je určený pre náročných zákazníkov s požiadavkami na kvalitnú nerezovú vložku a zároveň integrovaný ohrievací kotol. Kúpací sud STEEL INTEGRAL je určený pre 7-9 osôb, čo ho robí skvelým partnerom horských chát a penziónov. V prípade, že ste majiteľom alebo prevádzkovateľom takého ubytovacieho zariadenia, kontaktujte nás, veľmi radi Vám vysvetlíme blahodarné účinky horúcich sudov na organizmus, a zákazníci sa k Vám len pohrnú.

Firma: KEGEL
Štát: cz Česká republika Viac...
Záťažové pomôcky pre plavcov

8.6.2018  Záťažové pomôcky pre plavcov

Dodávame záťažové pomôcky pre plavcov. V našej ponuke nájdete napríklad plavky s vreckami pre záťaž, plavecký odporový pás či záťažové manžety na členky a zápästia. Záťažové pomôcky pre plavcov sú vyrobené z vysoko komfortných materiálov.

Pre kompletnú ponuku navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...