Stavebníctvo - Ponuky

Obklady a dlazby Mirage Heritage

21.10.2017  Obklady a dlazby Mirage Heritage

Toscana Ba, s.r.o. autorizovany predajca talianskeho vyrobcu ponuka velko a maloobchod. Ponukame zameranie, navrh, predaj, dovoz a montaz obkladov a dlazieb. Kupelne Bratislava.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Dekontaminácia vzduchotechn. rozvodov

21.10.2017  Dekontaminácia vzduchotechn. rozvodov

Systém vzduchotechniky je živnou pôdou pre vznik a rozšírenie baktérií, vírusov i plesní. Preto je nanajvýš dôležité venovať pozornosť pravidelnej údržbe a čistení vzduchotechnických systémov. Naša firma zabezpečuje dekontamináciu vzduchotechnických rozvodov a ich účinnú dezinfekciu. Sme vybavení modernou technológiou a tiež vybavením pre likvidáciu akýchkoľvek znečistenia, baktérií a vírusov.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Ploty na mieru Praha

21.10.2017  Ploty na mieru Praha

Vyrobíme originálne ploty na mieru pre vašu bezpečnosť a dokonalý dizajn Vášho objektu. Z našej produkcie Vám ponúkame osobité ploty na mieru funkčným potrebám Vášho objektu aj ploty so schopnosťou dokresliť celkovú atmosféru Vášho obydlia. Vyrábame ploty z rôznych materiálov, z teplého dreva, chladné ocele, aj bezúdržbové ploty murované. Pre všetky Vaše požiadavky máme riešenie. Kompletné informácie nájdete na našich webových stránkach.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Obývacie steny z paliet

21.10.2017  Obývacie steny z paliet

Ak si myslíte, že originalita a štýl stoja majland, tak sa teda mýlite. Pozrite na našu výrobu obývacích stien z paliet a budete prekvapení nielen cenovú
ou reláciou nábytku, ale hlavne jeho funkčnosťou a jedinečnosťou. Nahliadnite do našej ponuky a v prípade, že si nevyberiete, kontaktujte nás, veľmi radi Vám vyrobíme obývaciu stenu z paliet, presne podľa Vašich potrieb. Kontaktujte nás, dohodneme sa na detailoch.

Firma: Nábytek z palet
Štát: cz Česká republika Viac...
Retro obklady a dlazby Tassel

20.10.2017  Retro obklady a dlazby Tassel

Vynimocna seria, nekonecne mnozstvo kombinacii. Vhodna predovsetkym ako dlazba do secesnych vil a domov, ale neztrati sa aj ako obklad a dlazba do kupelni. Alternativ ako sa seria 1900 pouzije je velmi vela - moze posobit decentne, rovnako aj vystredne.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Marmi Ariostea Toscana Ba,s.r.o. kupelne

20.10.2017  Marmi Ariostea Toscana Ba,s.r.o. kupelne

Format 300 x 150cm. Ultra High Tech. Obklady, dlažby a kúpeľňové štúdio Toscana Bratislava ponúka svoje služby od poradenstva cez návrh kúpeľne až po predaj a realizáciu. Zaujímavé produkty z Talianska osviežia Váš interiér a spravia ho jedinečným. Toscana Ba, s.r.o. Golden City Stara Vajnorska 11, Bratislava.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Talianske obklady Brennero

20.10.2017  Talianske obklady Brennero

Ponúkame predaj talianskych obkladov Brennero. Vysoká kvalita a skvelá cena. Navštívte našu predajňu Toscana BA, Golden City Bratislava.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Retro dlazby Natucer Concret Toscana

20.10.2017  Retro dlazby Natucer Concret Toscana

Toscana Ba, Stara Vajnorska 11 areal Golden City Bratislava. Retro boom je mozne sledovat pri keramickych obkladov a dlazbach. Tie sa inspirujú bud obdobim secesie, ktora sa vyzivala v geometrickych tvaroch a kvetinovych ornamentoch, alebo tridsiatymi rokmi, kedy sa vo velkej miere pracovalo so zlatou farbou.

Firma: TOSCANA Ba, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
EnViroDom Drevodom Alfa

20.10.2017  EnViroDom Drevodom Alfa

EnViroDom Drevodom Alfa. EnViroDom je obchodná značka pre systém drevostavieb spoločnosti TECTUM NOVUM, a. s. Základnou myšlienkou tejto koncepcie je difúzne otvorená konštrukcia steny drevostavby. Drevodom Alfa je určený pre 4 člennú rodinu. Má 3 obytné miestnosti, obytná plocha domu je 45,99 m2, úžitná plocha 88,01 m2, plocha terasy 12,46 m2 a plocha garáže je 17,60m2. Je možné voliť medzi valbovou a sedlovou strechou, možnosť stavby s garážou, alebo bez garáže.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Drevená izolácia pre stavby z dreva

20.10.2017  Drevená izolácia pre stavby z dreva

Drevená izolácia pre stavby z dreva. Spoločnosť Tectum novum, a.s. ponúka drevo vláknitú exteriérovú a interiérovú izoláciu pre stĺpikové a rámové konštrukcie drevostavieb a iných stavieb z dreva. Vhodná pre "difúzne otvorené skladby stien". Možnosti konečnej úpravy: kontaktná povrchová úprava = omietka, podklad pre ranú fasádu s obkladom atď.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Lepené lamelové rezivo BSH + X Lam

20.10.2017  Lepené lamelové rezivo BSH + X Lam

Lepené lamelové rezivo BSH + X Lam. Spoločnosť Tectum Novum, a.s., ponúka lepené lamelové rezivo + X lam panely pre stavby s vysokým nárokom na estetiku alebo zvýšenú vnútornú vlhkosť. Rôzne varianty vyhotovenia prierezu: obdĺžnik, štvorec, oblúk, kruh atď. Možnosť porezu na mieru a úpravy povrchu - morenie, lazúra.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Drevené stĺpikové konštrukcie a steny

20.10.2017  Drevené stĺpikové konštrukcie a steny

Drevené stĺpikové konštrukcie a steny. Spoločnosť Tectum Novum, a.s., ponúka drevené stĺpikové konštrukcie z KVH reziva pre drevo stavby a nadstavby. Rôzne varianty vyhotovenia: rám, konštrukcia, celok. Možnosť porezu na mieru a úpravy povrchu - morenie, požiarny náter.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Drevodom Beta

20.10.2017  Drevodom Beta

Drevodom Beta je určený pre 4 až 5člennú rodinu. Má 4 obytné miestnosti, obytná plocha domu je 60,48 m², úžitková plocha 99,03 m², plocha terasy 11,50 m² a plocha parkovacieho státia je 16,56 m². Je možné voliť medzi valbovou a sedlovou strechou, možnosť stavby s parkovacím státím.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Kvalitné prevedenie murárskych prác

20.10.2017  Kvalitné prevedenie murárskych prác

Ponúkame kvalitne odvedené murárske práce na mieru. Murárske práce sú základnou súčasťou stavebných prác menších interiérových i väčších exteriérových rozmerov. Naším cieľom je odviesť kvalitnú prácu, a aj tá najmenšia objednávka je pre nás rovnako dôležitým záväzkom, ako práca veľkých rozsahov. Ak hľadáte kvalitu, prax, skvelé výsledky a lojalitu, potom ste u nás správne. Kontaktujte nás, veľmi radi Vás prevedieme škálou našich služieb. Sme tu len pre Vás!

Firma: MTS Bolvan s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Izolované potrubia HR-WTW pre VZT

20.10.2017  Izolované potrubia HR-WTW pre VZT

Zostavné potrubie pre systémy vetrania a rekuperáciou pri prúdení prívodného a odvodného vzduchu. Útlm hluku v rozvodoch vzduchu pre vytvorenie komfortného vnútorného prostredia. Potrubný systém spája jedinečné technické parametre a jednoduchú montáž.

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...