Stroje a náradie - Ponuky

Zváračka pre MIG, MAG, MMA, TIG

21.10.2017  Zváračka pre MIG, MAG, MMA, TIG

Zváračka pre MIG, MAG, MMA, TIG je vhodná pre všestranné využitie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti splní nároky i náročného používateľa. Zváračka Kowax je vybavená funkciami ako sú TIG Lift, Arc force, Hot štart, Anti stick či Soft štart. Pohodlné ovládanie zváračky zaisťuje 3,5-palcový LCD displej s grafickým rozhraním v českom jazyku.

Pri kúpe zváračky GeniMIg 250 LCD obdržíte zadarmo 3m kábel vrátane držiaku elektródy, EURokoncovku a 3m zemniaci kábel a zemniacu svorku.

Firma: KOWAX
Štát: cz Česká republika Viac...
Vážiace, plniace a kontrolné linky

20.10.2017  Vážiace, plniace a kontrolné linky

Vážiace, plniace a kontrolné linky. Navrhujeme a vyrábame vážiace dopravníkové linky, plniace linky, kontrolné mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky a i. Vlastný výrobný sortiment, výborný pomer cena/výkon. Vykonávame optimalizácie a vizualizácie návrhov v 3D, dodávky vrátane vážiacich zariadení, triediaceho zariadenia popr. baličiek. Dodávky vrátane programovania riadiacich systémov LOGO alebo PLC. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Gravitačné valčekové dopravníky

20.10.2017  Gravitačné valčekové dopravníky

Ponúkame výrobu a predaj gravitačných valčekových dopravníkov na priemyselné využitie. Valčekové gravitačné dopravníky nie sú poháňané žiadnou elektrickú energiou, ich sklon zabezpečuje premiestnenie materiálu, sú vyrábané z prvotriednej pevnej konštrukcie a sú schopné premiestniť aj náklad vyššej hmotnosti. Vďaka sklonu prepravnej plochy tu nie sú žiadne náklady na energiu, a preto sú tiež gravitačné valčekové dopravníky veľmi vyhľadávaným typom prepravné mechanizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stroje na výrobu gnocchi

20.10.2017  Stroje na výrobu gnocchi

Dodávame vysoko kvalitné a spoľahlivé stroje na výrobu gnocchi pre profesionálne stravovacie zariadenia ako sú reštaurácie, hotely, pizzerie či jedálne. Stroje na výrobu gnocchi dokážu spracovať zemiakové cesto, čerstvé zemiaky, zemiakovou múčku aj zemiakové vločky. Vďaka možnosti vymenenia matrice možno vyrábať gnocchi rôzne veľkosti s prúžkami či gnocchi hladké. Všetky časti strojov na výrobu gnocchi sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá sa veľmi ľahko udržuje. Navštívte náše webové stránky.

Firma: Pasta Impianti s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
REGM6 - univerzálna riadiaca jednotka

19.10.2017  REGM6 - univerzálna riadiaca jednotka

REGM6 je úplne nový riadiaci systém. Bude merať 6-8 analógových veličín a ovládať 6/8 výstupov. Pre komunikáciu s užívateľom bude k dispozícii klientské rozhranie dostupné cez WiFi. Všetky merané a vypočítané hodnoty a požadované hodnoty budú zobrazované prostredníctvom www stránok. Prístup je chránený heslom a zabezpečením siete.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mikrometrické meradlá

19.10.2017  Mikrometrické meradlá

Dodávame mikrometrické meradlá na použitie v strojárenskej výrobe. Ponúkame mikrometrické meradlá v rôznom prevedení: strmeňové mikrometre, dutinové mikrometre, mikrometrické hĺbkomery, stojanové mikrometre alebo mikrometrické hlavice. Mikrometrické meradlá sa používajú všade tam, kde sa vyrába v rádoch niekoľkých stotín milimetra. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nože

19.10.2017  Sústružnícke nože

Špecializujeme sa na výrobu a predaj sústružníckych nožov na obrábanie kovových materiálov. Sústružnícke nože dodávame v rôznom prevedení: sústružnícke nože pre vnútorné a vonkajšie, pravé a ľavé použitie, sústružnícke nože s SD doštičkami, sústružnícke nože z HSS a pod. Zabezpečíme aj polotovary sústružníckych nožov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Stroje na krátke a dlhé cestoviny

18.10.2017  Stroje na krátke a dlhé cestoviny

Dodávame stroje na krátke a dlhé cestoviny špičkovej kvality. Stroje na krátke a dlhé cestoviny sú vhodné pre použitie do profesionálnych zariadení - reštaurácií, pizzerií, jedální a pod. V profesionálnych strojoch na krátke a dlhé cestoviny možno vyrábať penne, fussili, špagety, tagliatelle, mušle, makaróny a pod. Kompletné technické informácie sú k dispozícii na našich webových stránkach.

Firma: Pasta Impianti s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Hydraulické lisy a píly

17.10.2017  Hydraulické lisy a píly

Našim cieľom je ponúknuť komplexné riešenie v obore tesárskych konštrukcií, z tohto dôvodu tiež ponúkame aj špecializované technológie určené pre drevené tesárske konštrukcie. Ponuka špecializovaných výrobných technológií zahŕňa nielen hydraulické lisy a píly, ale napríklad aj špeciálny programový systém. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás, naši odborníci Vám všetko veľmi radi vysvetlia.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Valcové čelné frézy

17.10.2017  Valcové čelné frézy

Dodávame valcové čelné frézy na kovové materiály, oceľ, zliatinu a pod. Vďaka prepracovanej konštrukcii valcových čelných fréz sú kovové produkty obrábané s maximálnou presnosťou. V našej ponuke tiež nájdete stopkové, odvaľovacie a kotúčové frézy, ale aj frézovacie hlavy, technické frézy a celotvrdokovové nástroje. Navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prepravné pásové dopravníky

17.10.2017  Prepravné pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu prepravných pásových dopravníkov pre vybavenie výrobných procesov rôznych priemyselných odvetví. Prepravné pásové dopravníky dodávame v rôznom zhotovení podľa Vašich potrieb. Prepravné pásové dopravníky vyrábame v prevedení lomeného typu "Z" a "L", ďalej tiež zhotovujeme dopravníky vodorovné, šikmé, poschodové a špeciálne podľa individuálnych výrobných potrieb. Prepravné pásové dopravníky sú vhodné na manipulačné, skladovacie, medzioperačné činnosti u automatizovanej výroby.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
VVTC riadenia tepelného čerpadla

17.10.2017  VVTC riadenia tepelného čerpadla

Aplikácia VVTC je určená pre riadenie technológie tepelného čerpadla vzduch / vzduch. Na základe požadovaných hodnôt, meraných hodnôt, vyhodnotenie stavov ochrán, spína výstupy pre ovládanie ventilátora výparníka a vnútornej jednotky, kompresora, 4 cestného ventilu a vykurovacieho elementu.

Firma: MIRES CONTROL s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Keramické svorkovnice

16.10.2017  Keramické svorkovnice

Dodávame keramické svorkovnice pre využitie v prístrojoch s vyššou pracovnou teplotou ako sú teplomety, elektrické sporáky, rozvodové skrine silových rozvodov NN pod. Vďaka svojim vlastnostiam keramické svorkovnice odolajú i vysokým teplotám. Ich mechanická a rozmerová charakteristika zostane nezmenená.

Pre kompletné informácie navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Nerezové spätné ventily

16.10.2017  Nerezové spätné ventily

Nerezové spätné ventily sú ponúkané s rôznymi pripojeniami a veľkým počtom ventilových pružín pre rôzne otváracie tlaky.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
nerezové ihlové ventily

16.10.2017  nerezové ihlové ventily

Nerezové ihlové ventily sú vďaka jednoduchej a komplexnej konštrukcii vybavené otočným kovovým ventilovým kužeľom a sú vhodné ako ventily regulujúce množstvo aj ako uzatváracie armatúry.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...