Stroje a náradie - Ponuky

Kvalitné montážne linky

11.6.2018  Kvalitné montážne linky

Realizujeme výrobu a predaj kvalitných výrobných a montážnych liniek do rôznych odvetví priemyslu. Výrobné a montážne linky zhotovujeme vždy na základe potrieb výrobného procesu. Dodávame kvalitné výrobné a montážne linky plne automatizované alebo s ručným pohybom. Navrhneme riešenie výrobných a montážnych liniek aj do rôzne veľkých výrobných priestorov. Navštívte naše webové stránky a pozrite si naše realizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Keramické ochranné puzdrá

10.6.2018  Keramické ochranné puzdrá

Zaisťujeme výrobu a dodávku keramických ochranných puzdier výkonových poistiek a poistiek pre istenie elektronických polovodičových obvodov. Keramické ochranné puzdrá disponujú vysokou mechanickou odolnosťou pri skratových prúdoch.

Pre viac informácií a kompletné technické parametre nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Automatická pieskovacia pištoľ GA

9.6.2018  Automatická pieskovacia pištoľ GA

Injektorová automatická pieskovacia pištoľ Contracor. Pištoľ GA smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach.Pištoľ GA zaisťuje vysoký výkon pri použití agresívnych abrazív.Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý, a niektoré druhy ocele - drvina a granulát.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovanie tryska Boroncarbide DVBC 8

9.6.2018  Pieskovanie tryska Boroncarbide DVBC 8

Vysoko odolné dvojité Venturiho otryskávacie dýzy vyrobené z borkarbidu (B4C). Životnosť cca 1000 hod. Plášť: AL/polyuretán. Závit: Hliník, 50 mm pre držiak dýzy NHP. Veľkosť vstupu: 32 mm.
Dvojité Venturiho dýzy možno považovať za dve dýzy za sebou, medzi ktorými je medzera a otvory umožňujúce vnikanie atmosférického vzduchu do dolnej časti dýzy. Výstupný segment je tiež širší ako u obyčajnej dýzy. Táto modifikácia zvyšuje veľkosť poľa otryskávania a minimalizuje zníženie abrazívnej rýchlosti.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
WINBAG - nafukovací vzduchový klin

9.6.2018  WINBAG - nafukovací vzduchový klin

Zaviedli sme novinku - inovatívny nafukovací vzduchový klin!

Nahrádza podložky a kliny pri inštalácii okien. Je jemný, mäkký, ale i veľmi silný. Vhodný na dvíhanie tažkých dverí z pántov (max. zaťaženie 100 kg) alebo dvíhanie nábytku, práčky a iného vybavenia domácnosti.

Katalógová cena - 19,200 EUR + DPH.

Pre firmy zľavy až -10%!

Viac info na našich www. alebo na pobočke v Žiline.

Nový Katalóg 2018 objednávejte na webe!

Firma: OKENTĚS Slovakia, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Balonovacia technika uzatváranie potrubi

9.6.2018  Balonovacia technika uzatváranie potrubi

Balonovacia technika uzatváranie potrubia - ponúkame prácu s balonovacou a navŕtavacou technikou (voda, plyn, chemické a ropné produkty ...). Balonovacia technika je bezodstávkovým riešením havárií, vysádzanie odbočiek a opravy za plnej prevádzky.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Priemyselné dopravníky

9.6.2018  Priemyselné dopravníky

Venujeme sa výrobe kvalitných priemyselných dopravníkov pre výrobné montážne linky. Priemyselné dopravníky dodávame štandardné pásové, šikmé, lomené, valčekové, modulárne, reťazové a remeňové. Nami zhotovené priemyselné dopravníky sú vyrábané na základe riadnej certifikácie a takisto podľa Vašich požiadaviek výrobného procesu. Priemyselné dopravníky ponúkame aj v atypických tvaroch, sa zákrutami, alebo poschodové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Otáčkové relé ALNICO 01

8.6.2018  Otáčkové relé ALNICO 01

Otáčkové relé Alnico sú určené k diaľkovému ovládaniu smeru a rýchlosti otáčania strojov, k riadenému brzdeniu elektrických asynchronnych motorov protiprúdom a k stráženiu otáčok nezávisle pre oba smery otáčania.

Nevyžadujú napájací zdroj a sú schopné spínať prúd do 2 A. Konštrukcia zariadenia zabraňuje vniknutiu prachu a vody. K dispozícii sú verzie do zťažených klimatických podmienok (TH 32).

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Injektorová ručná pieskovacia pištoľ GX

8.6.2018  Injektorová ručná pieskovacia pištoľ GX

Injektorová ručná pieskovacia pištoľ Contracor. Pištoľ GX smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach. Teleso pištole GX zaisťuje pohodlné uchopenie pre operátora a umožňuje presné vedenie lúča s abrazivom.Pištoľ drží konštantne prúd vzduchu v tryske. Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý. Bez trysky.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Striekacie Airless zariadenie DELTA

8.6.2018  Striekacie Airless zariadenie DELTA

Striekacie Airless zariadenie DELTA. Membránové čerpadlo je vhodné pre aplikácie fasádnych a interiérových farieb, protipožiarnych, vodou riediteľných i rozpúšťadlových náterov. Elektrický pohon v prevedení IP54.

Technické údaje:

- maximálny výkon 6 l/min
- prevádzkový tlak 220 bar
- príkon el. motoru 2,2 kW
- elektrická sieť 230 V, 50Hz, 1/N/PE
- hmotnosť 57 kg.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Zariadenia pre navŕtavanie potrubia

8.6.2018  Zariadenia pre navŕtavanie potrubia

Zariadenia pre navŕtavanie potrubia slúži najmä na vŕtanie otvorov do potrubia bezúnikovými metódami, tzn., že zariadenie umožňuje vŕtanie otvorov do potrubia s vnútorným pretlakom prepravovaného média, prípadne iných priestorov s vnútorným pretlakom takým spôsobom, že pri vŕtaní nedochádza k úniku média. Jednotlivé zariadenia sa líšia svojím prevedením podľa maximálneho tlaku v navŕtavanom potrubí (alebo priestore), priemeru navrtávaného otvoru a účelu použitia.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zámočnícke práce Uherské Hradiště

8.6.2018  Zámočnícke práce Uherské Hradiště

Zámočnícke práce Uherské Hradiště. Ponúkame zámočnícke práce a kovovýrobu. Hlavným predmetom našej činnosti je výroba celokovových kabín a bezpečnostných zábran pre manipulačnú techniku​​. Vyrábame tiež súčasti z kovov pre vysokozdvižné vozíky a ďalšie manipulačné zariadenia. Neváhajte nás kontaktovať!

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Lamelovej spojky RIGIFLEX®

8.6.2018  Lamelovej spojky RIGIFLEX®

Sme dodávateľom lamelových spojok RIGIFLEX® v kompaktnom prevedení pre typ C alebo pre väčšie priemery typu L. Lamelové spojky možno jednoducho optimalizovať pre konkrétny pohon a vyznačujú sa jednoduchou montážou. Vďaka svojej konštrukcii a kvalitnému spracovaniu sú vhodné pre využitie aj v náročných podmienkach. Lamelovej spojky plne vyhovujú norme API671. Viac informácií a všetky technické parametre nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Axiálne potrubné ventilátory

8.6.2018  Axiálne potrubné ventilátory

Priemyselné ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí od Ø350 do Ø1250 mm, ktoré sú osadené jednofázovými a trojfázovými motormi. Prietok vzduchu od 3.140 m³/h do 136.000 m³/h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 50°C pri jednofázových, 60°C pri trojfázových, ale aj 110°C. Inštalácia aj v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Niektoré ventilátory majú certifikát ATEX pre skupiny a kategórie zariadení II 2G, II G alebo II 3D. Pre zóny 1 a 2 (plyny) alebo 22 (prachy).

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Svidřík - špirálový viazač

7.6.2018  Svidřík - špirálový viazač

Svidřík - ručné špirálový viazač slúži k viazaniu vrecových úväzkov. Špirálový viazač na armovanie.

Firma: KORN s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...