Stroje a náradie - Ponuky

Steatitové produkty

18.9.2018  Steatitové produkty

Špecializujeme sa na výrobu a dodávku steatitových produktov z technickej keramiky v prvotriednej kvalite. Steatitové produkty sú vďaka svojim vlastnostiam mechanicky aj rozmerovo odolné proti vysokým teplotám.

V našej ponuke nájdete rôzne varianty:
* Poistkové púzdra
* Izolačné korálky
* Keramické nosníky
* Priechodky
* Rozperné stĺpiky
* Svorkovnica
* Nosníky odporového drôtu
* Vykurovacie telesá

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Hadicové armatúry z nerezovej ocele

18.9.2018  Hadicové armatúry z nerezovej ocele

Ponúkame hadicové armatúry, ako aj kompletne zalisované hadice, pákové a rúrkové spojky. Viac informácií o sortimente nájdete na našich stránkach.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

18.9.2018  Nástrčková šroubení pro plastové hadičky

Nástrčková šroubení z nerezi vhodné pro plastové hadičky.
U Push-In se hadice zastrčí až na doraz a speciální fixační kroužek zajišťuje spolehlivé uchycení a utěsnění i bez dalších pomocných prostředků.
Na rozdíl od spojení Push-In, u něhož se hadice zasouvá, se u nasazovacího spojení Push-On hadice nasazuje na speciálně vyvinuté a vytvarované hrdlo, které spolu se základním tělesem tvoří jednotku, a upíná se převlečnou maticí.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj a oprava turbodúchadiel

17.9.2018  Predaj a oprava turbodúchadiel

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom kvalitné služby za použitia nových technologických postupov a odborných skúseností našich pracovníkov. Jednou z mnohých služieb našej spoločnosti je oprava turbodúchadiel ABB Garett PBS, plus celková renovácia, ako je čistenie, vyvažovanie alebo osadenie originálnymi komponentami a predaj nových turbodúchadiel pre kogeneračné jednotky. Pre konkrétne informácie navštívte našu webovú stránku, prípadne nás kontaktujte. Sme tu pre vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Pružná spojka POLY-NORM® AR

17.9.2018  Pružná spojka POLY-NORM® AR

Zabezpečujeme dodávku hriadeľových pružných spojok pre rôzne využitia v strojárstve. Pružná spojka POLY-NORM® AR slúži na prenos krútiaceho momentu a tlmenie torzných vibrácií. Je možné ju využiť aj v pracovnom prostredí s nebezpečenstvom výbuchu - certifikácia EU smernice 94/0 / ES-ATEX. Kompletný katalóg hriadeľových pružných spojok POLY-NORM® nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Rovinná fréza AKCIA!

17.9.2018  Rovinná fréza AKCIA!

Rovinná fréza AKCIA! Ponúkame úplne unikátnu akciu na nákup rovinnej frézy - pri objednaní 1 ks frézy dostanete sadu 8 ks VBD ODMT 0605ZZN 8230 alebo 8240 za 400 Kč. Taktiež ponúkame rovinnou frézu pre ťažké hrubovanie - pri objednaní 1 ks frézy dostanete sadu 12 ks VBD SPUN 250620S 8026T za 600 Kč. Akcia platí do vypredania zásob. Pre kompletný zoznam našich produktov navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Lomené pásové dopravníky

17.9.2018  Lomené pásové dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj lomených pásových dopravníkov typu "L" a typu "Z". Lomené pásové dopravníky navrhujeme a zhotovujeme na mieru podľa Vašich individuálnych požiadaviek. K lomeným dopravníkovým pásom ponúkame aj voliteľné príslušenstvo: štandardné aj špeciálne násypky, výstupné sklzy a zabudované bočné vedenie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a diagnostika MWM motorov

15.9.2018  Servis a diagnostika MWM motorov

Venujeme sa servisným službám a diagnostike MWM motorov. Ponúkame tiež servis a inštaláciu diaľkových pripojení motorov MWM. Kontrola chodu motora sa v tomto prípade odohráva diaľkovo, pomocou vzdialenej správy, napríklad z kancelárie či domova. Naše služby sú komplexné a naša odvedená práca je maximálne kvalitná. Kontaktujte našich odborníkov pre detailnejšie informácie k servisu a diagnostike MWM.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Vážiace, plniace a kontrolné linky

15.9.2018  Vážiace, plniace a kontrolné linky

Vážiace, plniace a kontrolné linky. Navrhujeme a vyrábame vážiace dopravníkové linky, plniace linky, kontrolné mechanizované linky, automatizované dopravníkové linky a i. Vlastný výrobný sortiment, výborný pomer cena/výkon. Vykonávame optimalizácie a vizualizácie návrhov v 3D, dodávky vrátane vážiacich zariadení, triediaceho zariadenia popr. baličiek. Dodávky vrátane programovania riadiacich systémov LOGO alebo PLC. Neváhajte nás osloviť pre viac informácií!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Gravitačné valčekové dopravníky

15.9.2018  Gravitačné valčekové dopravníky

Ponúkame výrobu a predaj gravitačných valčekových dopravníkov na priemyselné využitie. Valčekové gravitačné dopravníky nie sú poháňané žiadnou elektrickú energiou, ich sklon zabezpečuje premiestnenie materiálu, sú vyrábané z prvotriednej pevnej konštrukcie a sú schopné premiestniť aj náklad vyššej hmotnosti. Vďaka sklonu prepravnej plochy tu nie sú žiadne náklady na energiu, a preto sú tiež gravitačné valčekové dopravníky veľmi vyhľadávaným typom prepravné mechanizácie.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mikrometrické meradlá

14.9.2018  Mikrometrické meradlá

Dodávame mikrometrické meradlá na použitie v strojárenskej výrobe. Ponúkame mikrometrické meradlá v rôznom prevedení: strmeňové mikrometre, dutinové mikrometre, mikrometrické hĺbkomery, stojanové mikrometre alebo mikrometrické hlavice. Mikrometrické meradlá sa používajú všade tam, kde sa vyrába v rádoch niekoľkých stotín milimetra. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nože

14.9.2018  Sústružnícke nože

Špecializujeme sa na výrobu a predaj sústružníckych nožov na obrábanie kovových materiálov. Sústružnícke nože dodávame v rôznom prevedení: sústružnícke nože pre vnútorné a vonkajšie, pravé a ľavé použitie, sústružnícke nože s SD doštičkami, sústružnícke nože z HSS a pod. Zabezpečíme aj polotovary sústružníckych nožov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Guličkové stoly a dráhy

13.9.2018  Guličkové stoly a dráhy

Ponúkame guličkové stoly a guličkové dopravné a prepravné dráhy - konštrukcia guličkových zariadení na mieru, výroba a montáž guličkových stolov a guličkových jednotiek rôzneho prevedenia a na rôzne prevádzkové podmienky. Použitie samostatne alebo ako súčasť dopravníkových výrobných liniek, montážnych liniek, špedičných liniek, baliacich liniek, automatizovaných liniek a i. v rôznych odvetviach priemyslu. Kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
PP80 - prostřihovadlo plechov

12.9.2018  PP80 - prostřihovadlo plechov

Prostřihovadlo plechu PP80 je určené k prestrihovaniu kruhových, štvorcových a obdĺžnikových otvorov do plechu o maximálnej hrúbke 3 mm. Je poháňané zdrojom hydraulického tlaku s maximálnym výkonom 80 MPa. Môže byť dodávané samostatne alebo ako komplet v kufri s 3 ks nosných skrutiek a 2 ks podložiek.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
OP200 - ohýbačka pásov

12.9.2018  OP200 - ohýbačka pásov

Ohýbačka pásoviny OP 200 je určená na ohýbanie hliníkové a medené pásoviny do maximálnych rozmerov 200 x 15 mm. Je poháňaná zdrojom hydraulického tlaku o maximálnom pracovnom tlaku 80 MPa. Ohýbačka je prenosná.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...