Stroje a náradie - Ponuky

Text je preložený automatickým prekladačom.
Axiálne potrubné ventilátory

1.3.2018  Axiálne potrubné ventilátory

Priemyselné ventilátory tejto skupiny rôznych veľkostí od Ø350 do Ø1250 mm, ktoré sú osadené jednofázovými a trojfázovými motormi. Prietok vzduchu od 3.140 m³/h do 136.000 m³/h. Maximálna pracovná teplota vzduchu (pri trvalej prevádzke) 50°C pri jednofázových, 60°C pri trojfázových, ale aj 110°C. Inštalácia aj v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Niektoré ventilátory majú certifikát ATEX pre skupiny a kategórie zariadení II 2G, II G alebo II 3D. Pre zóny 1 a 2 (plyny) alebo 22 (prachy).

Firma: SORKE, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Mikrometrické meradlá

28.2.2018  Mikrometrické meradlá

Dodávame mikrometrické meradlá na použitie v strojárenskej výrobe. Ponúkame mikrometrické meradlá v rôznom prevedení: strmeňové mikrometre, dutinové mikrometre, mikrometrické hĺbkomery, stojanové mikrometre alebo mikrometrické hlavice. Mikrometrické meradlá sa používajú všade tam, kde sa vyrába v rádoch niekoľkých stotín milimetra. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nože

28.2.2018  Sústružnícke nože

Špecializujeme sa na výrobu a predaj sústružníckych nožov na obrábanie kovových materiálov. Sústružnícke nože dodávame v rôznom prevedení: sústružnícke nože pre vnútorné a vonkajšie, pravé a ľavé použitie, sústružnícke nože s SD doštičkami, sústružnícke nože z HSS a pod. Zabezpečíme aj polotovary sústružníckych nožov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Upratovanie komunikacií

28.2.2018  Upratovanie komunikacií

Ponúkame kompletnú posádku pre upratovanie komunikácií. Moderná a výkonná upratovacia technika Mercedes Atego s nadstavbou, traktory John Deer s rotačným zmetákom a radlicou, kropiace vozidlá Iveco a Mercedes.

Text je preložený automatickým prekladačom.
Spojky pre pohony

23.2.2018  Spojky pre pohony

Ponúkame vysoko kvalitné spojky pre pohony v strojárskych aplikáciách. Dodávame široký sortiment spojok rôzneho prevedenia: hriadeľové spojky, pružné spojky, elastické spojky, čapové spojky, bezúdržbové spojky, prírubové tuhé spojky, spojky pre spaľovacie motory, spojky pre hydrostatické motory, zubové spojky, lamelovej spojky, torzne bezvôľové spojky, spojky pre snímače, vlnovkové spojky a pod. Kompletné technické parametre a katalóg sortimente nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Príslušenstvo k tlačiarňam - navíjač

20.2.2018  Príslušenstvo k tlačiarňam - navíjač

Externý navíjač etikiet je vhodným doplnkom všetkých tlačiarní, ktoré potlačujú etikety alebo nekonečný pás. Navíjač má robustnú konštrukciu, ktorá zaručuje jeho dlhú životnosť aj v náročných prostrediach a zároveň dobrú stabilitu na pracovnom mieste. Je vybavený nastaviteľnou automatickou spojkou, ktorá zaisťuje stály navíjací ťah. Vytvorený návin je kompaktný a ideálny pre použitie v etiketovacích kliešťach. Pre kompletnú ponuku produktov z oblasti automatickej identifikácie navštívte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Multináradie LEATHERMAN CHARGE TTi ®

19.2.2018  Multináradie LEATHERMAN CHARGE TTi ®

Náboj kvality s titánovým dotykom.
Pri konštruovaní multitoolu Leatherman Charge TTi bolo od začiatku jasné, že Charge AL a ALX nie je nevyhnutné poraziť, pretože je to príliš ťažké. Namiesto toho došlo na kombináciu týchto dvoch typov. Avšak TTi musel mať nejakú svoju špecifickú vlastnosť. Navyše bola teda pridaná prémiová komfortne tvarovaná rukoväť z titánu a nôž z oveľa lepšej nerezovej ocele S30V ®. Kto hovoril, že Multitool nemôže byť sexi?

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovacie boxy ECO CONTRACOR

6.2.2018  Pieskovacie boxy ECO CONTRACOR

Pieskovacie boxy ECO CONTRACOR pre priemyselné použitie obsahujúce technológiu injektorového alebo tlakového pieskovania s recykláciou abraziva a pulzným čistením filtračnej kazety od prachu.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovacia tryska volframcarbid RTC8

6.2.2018  Pieskovacia tryska volframcarbid RTC8

Vysoko odolné Venturiho otryskávacie dýzy vyrobené z karbidu volfrámu (TC).
Pieskovacia tryska volframcarbid RTC8.
Životnosť – do 400 hod.
Plášť: guma.
Závit: guma, 50 mm pre držiak dýzy NHP.
Veľkosť vstupu: 32 mm.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovacia pištoľ GA

6.2.2018  Pieskovacia pištoľ GA

Injektorová pieskovacia pištoľ GA Contracor. Pištoľ GA smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach. Pištoľ GA zaisťuje vysoký výkon pri použití agresívnych abrazív. Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý, a niektoré druhy ocele - drvina a granulát.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Injektorová ručná pieskovacia pištoľ

4.2.2018  Injektorová ručná pieskovacia pištoľ

Injektorová ručná pieskovacia pištoľ Contracor. Pištoľ GX smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach. Teleso pištole GX zaisťuje pohodlné uchopenie pre operátora a umožňuje presné vedenie lúča s abrazivom.Pištoľ drží konštantne prúd vzduchu v tryske. Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovanie: pieskovacie boxy ECO

4.2.2018  Pieskovanie: pieskovacie boxy ECO

Pieskovacie boxy ECO-series Contracor pre priemyselné použitie obsahujúce technológiu injektorového alebo tlakového pieskovania s recykláciou abraziva a pulzným čistením filtračnej kazety od prachu.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovačka a príslušenstvo BlastPack 25

4.2.2018  Pieskovačka a príslušenstvo BlastPack 25

Mobilné tlakové pieskovacie zariadenia. Kompletné systémy s bezpečnostnou výbavou pre pracovníka. Odstraňovanie náterov, čistenie od hrdze, zdrsňovanie povrchov, čistenie fasád, matovanie skla atď. Externé použitie bez recyklácie abraziva alebo v pieskovacích boxoch s recykláciou. Pieskovačka a príslušenstvo BlastPack 25 Objem tlakovej nádoby 25 l. Ceny ako pre brata. Poradíme Vám s výberom. Máme 29 ročné skúsenosti.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Autožeriáv

4.2.2018  Autožeriáv

Spoločnosť Tectum Novum, a.s., ponúka na odpredaj použitý autožeriav
V3S s vyradenia z evidencie, funkčný.

Cena dohodou po obhliadke a odskúšaní.

Firma: TECTUM NOVUM a.s.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Vrtáky do kovu HSS-G vybrusované

4.2.2018  Vrtáky do kovu HSS-G vybrusované

Ponúkame výkonné, precízne vybrusované, stredne dlhé vrtáky HSS-G (séria GM), spoločnosti S&R Industriewerkzeuge GmbH (Nemecko), ktoré sú vyrobené podľa normy DIN 338. Uhol výbrusu hrota je 118°. Tieto vrtáky sú určené najmä na vŕtanie otvorov do šedej liatiny, ocele, konštrukčnej ocele, legovaných aj nelegovaných materiálov, farebných kovov, plastov a pod.

Firma: PRECÍZA, s.r.o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...