Stroje a náradie - Ponuky

Servis a renovácia obehových čerpadiel

31.8.2018  Servis a renovácia obehových čerpadiel

Ponúkame profesionálne servisné služby a renovácie čerpadiel Grundfos, KSB, Briol, Willo. Renovácia a servisné služby čas od času potrebujú aj tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie obehové čerpadlá. Včasný odborný dohľad a prípadný zásah je zárukou dlhodobej spokojnosti a ekonomickej prevádzky. Kontaktujte našich odborníkov a dohodnite sa včas na servisné služby obehových čerpadiel. Tešíme sa na vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pece na výpal keraminky

31.8.2018  Pece na výpal keraminky

Ponúkame vysoko kvalitné pece na výpal keramiky, zákazkovú výrobu, lehota dodania 1 mesiac od schválenia objednávky. Možnosť využitia v školstve, na voľnočasové aktivity, pre živnostníkov, aj pre súkromné profi - hobby.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Modulárne dopravníky

31.8.2018  Modulárne dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj kvalitných modulárnych dopravníkov so zosilnenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a zvýšeným teplotám. Modulárne dopravníky vyrábame priamo na mieru do Vášho výrobného programu. Zhotovujeme aj modulárne dopravníky poschodové alebo so zákrutami. V rámci výroby si môžete vybrať z rôznych materiálov pre modulárne pásy. Na našich webových stránkach nájdete kompletné informácie o zostrojení modulárnych dopravníkov priamo podľa Vašich požiadaviek.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Telesá fréz

30.8.2018  Telesá fréz

Zabezpečujeme telesá fréz v rôznom prevedení podľa potreby použitia. Dodávame telesá fréz stopkových aj nástrčných. Distribuujeme stopkové frézy do rohu, stopkové kopírovacie frézy, valcové frézy s britmi, kotúčové frézy, valcové čelné frézy, kopírovacie frézy apod. Kompletnú ponuku všetkých telies fréz nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nástroje

30.8.2018  Sústružnícke nástroje

Vyrábame a dodávame sústružnícke nástroje - sústružnícke nástroje, hobľovacie a obrážacie nože, nože s pájkovanou doštičkou, diamantové orovnávače aj ručné nástroje, polotovary nožov, pílové kotúče, pílové listy, brúsiace telieska a kotúče, orovnávacie kotúče, omieľacie telieska a mnoho ďalšieho. Predáváme sústružnícke nástroje, ale aj nástroje na delenie a brúsenie. Prezrite si katalóg sústružníckych nástrojov alebo navštívte náš e-shop!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kabíny pre manipulačnú techniku

30.8.2018  Kabíny pre manipulačnú techniku

Vyrábame kabíny pre manipulačnú techniku​​, vysokozdvižné vozíky a stavebnú mechanizáciu. Pre každé zariadenie navrhneme a vyrobíme kabínu podľa Vašich požiadaviek: celokovovú, plastovú, alebo bezpečnostné zábrany. Ponúkame buď kompletné sety, jednotlivé časti určené pre dostavby, polokabíny, ale aj samostatné dvere. V prípade záujmu dodávame kabíny s príslušenstvom, ako je kúrenie, osvetlenie, spätné zrkadlá, ostrekovače a stierače. Doba dodania kabíny je štandardne do 15 pracovných dní.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Aplikátor etikiet Label-Aire 3125Wipe-On

27.8.2018  Aplikátor etikiet Label-Aire 3125Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače 3125 Wipe On od Lable-Aire zaručuje rýchlejšie a jednoduchšie nanášanie etikiet pomocou technológie Wipe On, ktorá spočíva v nanesení etikety aplikačnom kefou. Aplikátor 3125 Wipe On vyniká rýchlosťou, presnosťou a jednoduchosťou - vlastnosťami, ktoré zabezpečujú zníženie prevádzkových nákladov a zároveň zvýšenie produktivity na vašom pracovisku. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí s výberom.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Spojky pre pohony

22.8.2018  Spojky pre pohony

Ponúkame vysoko kvalitné spojky pre pohony v strojárskych aplikáciách. Dodávame široký sortiment spojok rôzneho prevedenia: hriadeľové spojky, pružné spojky, elastické spojky, čapové spojky, bezúdržbové spojky, prírubové tuhé spojky, spojky pre spaľovacie motory, spojky pre hydrostatické motory, zubové spojky, lamelovej spojky, torzne bezvôľové spojky, spojky pre snímače, vlnovkové spojky a pod. Kompletné technické parametre a katalóg sortimente nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Vrtáky firmy HILTI

15.8.2018  Vrtáky firmy HILTI

Ponúkame použité vrtáky firmy HILTI k odpredaju - príklepové vŕtacie korunky, vrtáky (prelomové vrtáky, príklepové vrtáky).

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...
LEATHERMAN STYLE® CS

9.8.2018  LEATHERMAN STYLE® CS

Nikdy by ste nemali obetovať funkčnosť.
Praktický Style CS je jedinečný multi nástroj. S pružinovými nožnicami, pilníkom, nožom, pinzetou, otváračom a mini-skrutkovačom nebudete nikdy bez najviac potrebných nástrojov. Zmestí sa do vrecka alebo možno prichytiť na batoh alebo tašku pomocou spony. Je tak elegantný, že je skoro škoda, že sa do toho vrecka vojde.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Zinkovanie - metalizačná pištoľ LightJet

9.8.2018  Zinkovanie - metalizačná pištoľ LightJet

Metalizačná šopovacia pištoľ novej generácie. Umožňuje použiť dva druhy plynov (Acetylén alebo Propán-Bután). Pištoľ sa dodáva v prepravnom kufríku.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovačka a príslušenstvo

8.8.2018  Pieskovačka a príslušenstvo

Dodáme Vám mobilné tlakové pieskovacie zariadenia. Kompletné systémy pieskovačka a príslušenstvo s bezpečnostnou výbavou pre pracovníka. Odstraňovanie náterov, čistenie od hrdze, zdrsňovanie povrchov, čistenie fasád, matovanie skla atď. Externé použitie bez recyklácie abraziva alebo v pieskovacích boxoch s recykláciou. Objem tlakovej nádoby 25L, 50L, 100L, 200L. Ceny ako pre brata. Poradíme Vám s výberom. Máme 29 ročné skúsenosti.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovacia tryska volframcarbid RTC8

7.8.2018  Pieskovacia tryska volframcarbid RTC8

Vysoko odolné Venturiho otryskávacie dýzy vyrobené z karbidu volfrámu (TC).
Pieskovacia tryska volframcarbid RTC8.
Životnosť – do 400 hod.
Plášť: guma.
Závit: guma, 50 mm pre držiak dýzy NHP.
Veľkosť vstupu: 32 mm.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovacie boxy ECO CONTRACOR

6.8.2018  Pieskovacie boxy ECO CONTRACOR

Pieskovacie boxy ECO CONTRACOR pre priemyselné použitie obsahujúce technológiu injektorového alebo tlakového pieskovania s recykláciou abraziva a pulzným čistením filtračnej kazety od prachu.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pieskovacia pištoľ GA

5.8.2018  Pieskovacia pištoľ GA

Injektorová pieskovacia pištoľ GA Contracor. Pištoľ GA smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach. Pištoľ GA zaisťuje vysoký výkon pri použití agresívnych abrazív. Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý, a niektoré druhy ocele - drvina a granulát.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...