Stroje a náradie - Ponuky

Keramické ochranné puzdrá

3.12.2018  Keramické ochranné puzdrá

Zaisťujeme výrobu a dodávku keramických ochranných puzdier výkonových poistiek a poistiek pre istenie elektronických polovodičových obvodov. Keramické ochranné puzdrá disponujú vysokou mechanickou odolnosťou pri skratových prúdoch.

Pre viac informácií a kompletné technické parametre nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Firma: STEATIT,s.r.o
Štát: cz Česká republika Viac...
Balonovacia technika uzatváranie potrubi

2.12.2018  Balonovacia technika uzatváranie potrubi

Balonovacia technika uzatváranie potrubia - ponúkame prácu s balonovacou a navŕtavacou technikou (voda, plyn, chemické a ropné produkty ...). Balonovacia technika je bezodstávkovým riešením havárií, vysádzanie odbočiek a opravy za plnej prevádzky.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Priemyselné dopravníky

2.12.2018  Priemyselné dopravníky

Venujeme sa výrobe kvalitných priemyselných dopravníkov pre výrobné montážne linky. Priemyselné dopravníky dodávame štandardné pásové, šikmé, lomené, valčekové, modulárne, reťazové a remeňové. Nami zhotovené priemyselné dopravníky sú vyrábané na základe riadnej certifikácie a takisto podľa Vašich požiadaviek výrobného procesu. Priemyselné dopravníky ponúkame aj v atypických tvaroch, sa zákrutami, alebo poschodové.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Zariadenia pre navŕtavanie potrubia

1.12.2018  Zariadenia pre navŕtavanie potrubia

Zariadenia pre navŕtavanie potrubia slúži najmä na vŕtanie otvorov do potrubia bezúnikovými metódami, tzn., že zariadenie umožňuje vŕtanie otvorov do potrubia s vnútorným pretlakom prepravovaného média, prípadne iných priestorov s vnútorným pretlakom takým spôsobom, že pri vŕtaní nedochádza k úniku média. Jednotlivé zariadenia sa líšia svojím prevedením podľa maximálneho tlaku v navŕtavanom potrubí (alebo priestore), priemeru navrtávaného otvoru a účelu použitia.

Firma: FASTRA s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Lamelovej spojky RIGIFLEX®

1.12.2018  Lamelovej spojky RIGIFLEX®

Sme dodávateľom lamelových spojok RIGIFLEX® v kompaktnom prevedení pre typ C alebo pre väčšie priemery typu L. Lamelové spojky možno jednoducho optimalizovať pre konkrétny pohon a vyznačujú sa jednoduchou montážou. Vďaka svojej konštrukcii a kvalitnému spracovaniu sú vhodné pre využitie aj v náročných podmienkach. Lamelovej spojky plne vyhovujú norme API671. Viac informácií a všetky technické parametre nájdete na našich webových stránkach.

Firma: KTR CR, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sortiment pre potravinársky priemysel

30.11.2018  Sortiment pre potravinársky priemysel

Dodávame všetok potrebný sortiment pre výrobcov potravín. Sme spoľahlivým dodávateľom strojov a výrobných liniek potravinárskym výrobniam, ponúkame široký sortiment obalov na údeniny a mäsové výrobky, vrátane potrebných úprav, a zaistíme pravidelný prísun tých najkvalitnejších koreniacich zmesí, marinád a aditív k dokonalému dochuteniu vašich produktov. Kontaktujte nás pre viac informácií, veľmi radi sa s vami stretneme a dohodneme sa na vašich konkrétnych požiadavkách.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj a servis ventilátorov

29.11.2018  Predaj a servis ventilátorov

Naša ponuka služieb je tak rozsiahla, ako obsiahle sú požiadavky našich klientov. V našej ponuke tak rozhodne nemôže chýbať ani predaj a servis ventilátorov stolových chladičov, klimatizačných jednotiek či chladiacich jednotiek stacionárnych motorov. Pre detailnejšie informácie o predaji a servisných službách ventilátorov a chladiacich jednotiek nás prosím kontaktujte. Našou odborníci sa vám budú radi venovať.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Triediace zariadenie

29.11.2018  Triediace zariadenie

Zaoberáme sa výrobou a predajom triediacich zariadení a klapiek. Ponúkame triediace klapky, lineárne, karuselové, otočné a poschodové triediče. Triediace zariadenie dodávame podľa Vami zvolených parametrov pre triedenie dielov, súčiastok a výrobkov do prepravných obalov. Ku triediacim zariadením poskytujeme buď vlastné riadenie, alebo s napojením na riadenie zo stroja či linky.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis potravinárskych strojov

28.11.2018  Servis potravinárskych strojov

Poskytujeme záručný i pozáručný servis potravinárskych strojov a zariadení a ich montáž. Naše služby sú maximálne komplexné. Počínajú presnú analýzou vašich požiadaviek, návrhom technologických riešení našimi špecialistami, samotnou montážou a začlenením strojov do výroby. Nechýba ani pravidelná údržba, pozáručné opravy a odborné rady našich špecialistov. Kontaktujte nás pre viac informácií. Sme tu pre vás!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
Nerezové armatúry, ventily, kohúty

28.11.2018  Nerezové armatúry, ventily, kohúty

Ponúkame: guľové kohútiky s vnútornými závitmi, guľové kohúty prírubové, guľové kohúty trojdielne priváracie, guľové kohútiky s pripojením na prstenec, guľové kohúty vysokotlakové, uzatváracie ventily manometrové, uzatváracie ventily, ihlové ventily, dávkovacie ventily, spätné ventily, bezpečnostné ventily, lapače nečistôt, hadicové kohúty, výpustné kohúty, vzorkovacia kohúty, guľové kohútiky s pneumatickým alebo elektrickým pohonom.

Firma: SCHWER FITTINGS, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a renovácia obehových čerpadiel

27.11.2018  Servis a renovácia obehových čerpadiel

Ponúkame profesionálne servisné služby a renovácie čerpadiel Grundfos, KSB, Briol, Willo. Renovácia a servisné služby čas od času potrebujú aj tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie obehové čerpadlá. Včasný odborný dohľad a prípadný zásah je zárukou dlhodobej spokojnosti a ekonomickej prevádzky. Kontaktujte našich odborníkov a dohodnite sa včas na servisné služby obehových čerpadiel. Tešíme sa na vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pece na výpal keraminky

27.11.2018  Pece na výpal keraminky

Ponúkame vysoko kvalitné pece na výpal keramiky, zákazkovú výrobu, lehota dodania 1 mesiac od schválenia objednávky. Možnosť využitia v školstve, na voľnočasové aktivity, pre živnostníkov, aj pre súkromné profi - hobby.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Modulárne dopravníky

27.11.2018  Modulárne dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj kvalitných modulárnych dopravníkov so zosilnenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a zvýšeným teplotám. Modulárne dopravníky vyrábame priamo na mieru do Vášho výrobného programu. Zhotovujeme aj modulárne dopravníky poschodové alebo so zákrutami. V rámci výroby si môžete vybrať z rôznych materiálov pre modulárne pásy. Na našich webových stránkach nájdete kompletné informácie o zostrojení modulárnych dopravníkov priamo podľa Vašich požiadaviek.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
KN40 - káblové nožnice

27.11.2018  KN40 - káblové nožnice

Kabelové nůžky KN40 jsou určeny k dělení běžných silnoproudých hliníkových a měděných kabelů a AlFe lan do maximálního průměru pláště 40 mm. Stříhaný kabel nesmí být pod napětím. Nůžky jsou určeny k připojení ke zdroji hydraulického tlaku 80 MPa s elektrickým, mechanickým nebo pneumatickým pohonem.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.
DKR35 - dierovadlo káblových roštov

26.11.2018  DKR35 - dierovadlo káblových roštov

Dierovanie pozdĺžnikov káblových roštov a AlFe zemniacich pásikov, priemer zhotoveného otvoru 9 mm.

Firma: Ing. Miroslav VYBULKA
Štát: cz Česká republika Viac...