Stroje a náradie - Ponuky

Automatická pieskovacia pištoľ GA

9.3.2018  Automatická pieskovacia pištoľ GA

Injektorová automatická pieskovacia pištoľ Contracor. Pištoľ GA smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach.Pištoľ GA zaisťuje vysoký výkon pri použití agresívnych abrazív.Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý, a niektoré druhy ocele - drvina a granulát.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Servis potravinárskych strojov

9.3.2018  Servis potravinárskych strojov

Poskytujeme záručný i pozáručný servis potravinárskych strojov a zariadení a ich montáž. Naše služby sú maximálne komplexné. Počínajú presnú analýzou vašich požiadaviek, návrhom technologických riešení našimi špecialistami, samotnou montážou a začlenením strojov do výroby. Nechýba ani pravidelná údržba, pozáručné opravy a odborné rady našich špecialistov. Kontaktujte nás pre viac informácií. Sme tu pre vás!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Závitorezné nástroje

9.3.2018  Závitorezné nástroje

Predávame závitorezné nástroje a prevádzkujeme ich veľkoobchod. V rámci závitorezných nástrojov dodávame závitníky - strojové, tvarovacie, maticové, ručné sadové, trapézové; závitové kruhové čeľuste; súpravy závitorezných nástrojov, bitov a strojných závitníkov; vratidlá - ručné nastaviteľné, s račňou, pre závitové kruhové čeľuste a nástavce na závitníky. Ďalej dodávame závitorezné hlavy, valcovacie hlavy a závitové čeľuste. V oblasti závitorezných strojov ponúkame odborné poradenstvo.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Guličkové stoly a dráhy

8.3.2018  Guličkové stoly a dráhy

Ponúkame guličkové stoly a guličkové dopravné a prepravné dráhy - konštrukcia guličkových zariadení na mieru, výroba a montáž guličkových stolov a guličkových jednotiek rôzneho prevedenia a na rôzne prevádzkové podmienky. Použitie samostatne alebo ako súčasť dopravníkových výrobných liniek, montážnych liniek, špedičných liniek, baliacich liniek, automatizovaných liniek a i. v rôznych odvetviach priemyslu. Kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie!

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Striekacie Airless zariadenie DELTA

8.3.2018  Striekacie Airless zariadenie DELTA

Striekacie Airless zariadenie DELTA. Membránové čerpadlo je vhodné pre aplikácie fasádnych a interiérových farieb, protipožiarnych, vodou riediteľných i rozpúšťadlových náterov. Elektrický pohon v prevedení IP54.

Technické údaje:

- maximálny výkon 6 l/min
- prevádzkový tlak 220 bar
- príkon el. motoru 2,2 kW
- elektrická sieť 230 V, 50Hz, 1/N/PE
- hmotnosť 57 kg.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Metalizácia  - pištoľ AD 3M

8.3.2018  Metalizácia - pištoľ AD 3M

Metalizačná pištoľ AD 3M je spoľahlivá a bezpečná ručná pištoľ určená pre žiarové striekanie kovov vo forme drôtu. Konštrukčne je určená predovšetkým pre antikorózne nástreky - zinkom, hliníkom a zinakorom. Využitím pomalobežného motorka (pohon SR) možno aplikovať materiály s vyšším bodom tavenia, ako je napríklad molybdén, oceľ, kantal, platina a pod.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Zariadenie striekacie el. LP 460 Airless

8.3.2018  Zariadenie striekacie el. LP 460 Airless

Nanášanie farieb bezvzduchovým vysokotlakovým striekaním prináša vysoký denný výkon, úsporu času, úsporu NH a vďaka vzniku minimálnej prašnosti a vysokej kvality nástreku odstraňuje námahu spojenú s ručným nanášaním štetcom alebo valčekom. Variabilná elektronická regulácia otáčok motora a elektronické nastavenie tlaku, samozaisťovacie tesnenia, odolný piest z nerezovej ocele a pomalobežný jednosmerný motor s nízkou hladinou hluku sú zárukou dlhej životnosti a rýchlej ekonomickej návratnosti.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Injektorová ručná pieskovacia pištoľ GX

8.3.2018  Injektorová ručná pieskovacia pištoľ GX

Injektorová ručná pieskovacia pištoľ Contracor. Pištoľ GX smeruje vysokou rýchlosťou zmes vzduchu s abrazivom na pieskovaný povrch pre rýchle odstránenie korózie, náterov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo po iných látkach. Teleso pištole GX zaisťuje pohodlné uchopenie pre operátora a umožňuje presné vedenie lúča s abrazivom.Pištoľ drží konštantne prúd vzduchu v tryske. Pištoľ je vhodná pre väčšinu recyklovateľných médií - balotina sklenené korálky, keramika, korund oxid hlinitý. Bez trysky.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Pece na výpal keraminky

8.3.2018  Pece na výpal keraminky

Ponúkame vysoko kvalitné pece na výpal keramiky, zákazkovú výrobu, lehota dodania 1 mesiac od schválenia objednávky. Možnosť využitia v školstve, na voľnočasové aktivity, pre živnostníkov, aj pre súkromné profi - hobby.

Firma: Petr Krejník
Štát: cz Česká republika Viac...
Modulárne dopravníky

8.3.2018  Modulárne dopravníky

Zabezpečujeme výrobu a predaj kvalitných modulárnych dopravníkov so zosilnenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a zvýšeným teplotám. Modulárne dopravníky vyrábame priamo na mieru do Vášho výrobného programu. Zhotovujeme aj modulárne dopravníky poschodové alebo so zákrutami. V rámci výroby si môžete vybrať z rôznych materiálov pre modulárne pásy. Na našich webových stránkach nájdete kompletné informácie o zostrojení modulárnych dopravníkov priamo podľa Vašich požiadaviek.

Firma: MARTING, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Pieskovačka a príslušenstvo BlastPack 50

7.3.2018  Pieskovačka a príslušenstvo BlastPack 50

Mobilné tlakové pieskovacie zariadenia. Kompletné systémy s bezpečnostnou výbavou pre pracovníka. Odstraňovanie náterov, čistenie od hrdze, zdrsňovanie povrchov, čistenie fasád, matovanie skla atď. Externé použitie bez recyklácie abraziva alebo v pieskovacích boxoch s recykláciou. Objem tlakovej nádoby 50L. Ceny ako pre brata. Poradíme Vám s výberom. Máme 26 ročné skúsenosti.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Tlakovzdušné pieskovanie - výborné ceny

7.3.2018  Tlakovzdušné pieskovanie - výborné ceny

Dodáme Vám mobilné tlakové pieskovacie zariadenia. Kompletné systémy s bezpečnostnou výbavou pre pracovníka. Odstraňovanie náterov, čistenie od hrdze, zdrsňovanie povrchov, čistenie fasád, matovanie skla atď. Externé použitie bez recyklácie abraziva alebo v pieskovacích boxoch s recykláciou. Objem tlakovej nádoby 25L, 50L,100L, 200L. Ceny ako pre brata. Poradíme Vám s výberom. Máme 26 ročné skúsenosti.

Firma: STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Telesá fréz

7.3.2018  Telesá fréz

Zabezpečujeme telesá fréz v rôznom prevedení podľa potreby použitia. Dodávame telesá fréz stopkových aj nástrčných. Distribuujeme stopkové frézy do rohu, stopkové kopírovacie frézy, valcové frézy s britmi, kotúčové frézy, valcové čelné frézy, kopírovacie frézy apod. Kompletnú ponuku všetkých telies fréz nájdete na našich webových stránkach.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Sústružnícke nástroje

7.3.2018  Sústružnícke nástroje

Vyrábame a dodávame sústružnícke nástroje - sústružnícke nástroje, hobľovacie a obrážacie nože, nože s pájkovanou doštičkou, diamantové orovnávače aj ručné nástroje, polotovary nožov, pílové kotúče, pílové listy, brúsiace telieska a kotúče, orovnávacie kotúče, omieľacie telieska a mnoho ďalšieho. Predáváme sústružnícke nástroje, ale aj nástroje na delenie a brúsenie. Prezrite si katalóg sústružníckych nástrojov alebo navštívte náš e-shop!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Kabíny pre manipulačnú techniku

7.3.2018  Kabíny pre manipulačnú techniku

Vyrábame kabíny pre manipulačnú techniku​​, vysokozdvižné vozíky a stavebnú mechanizáciu. Pre každé zariadenie navrhneme a vyrobíme kabínu podľa Vašich požiadaviek: celokovovú, plastovú, alebo bezpečnostné zábrany. Ponúkame buď kompletné sety, jednotlivé časti určené pre dostavby, polokabíny, ale aj samostatné dvere. V prípade záujmu dodávame kabíny s príslušenstvom, ako je kúrenie, osvetlenie, spätné zrkadlá, ostrekovače a stierače. Doba dodania kabíny je štandardne do 15 pracovných dní.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...