Opravy a servis strojov - Ponuky

Servis a diagnostika MWM motorov

12.12.2018  Servis a diagnostika MWM motorov

Venujeme sa servisným službám a diagnostike MWM motorov. Ponúkame tiež servis a inštaláciu diaľkových pripojení motorov MWM. Kontrola chodu motora sa v tomto prípade odohráva diaľkovo, pomocou vzdialenej správy, napríklad z kancelárie či domova. Naše služby sú komplexné a naša odvedená práca je maximálne kvalitná. Kontaktujte našich odborníkov pre detailnejšie informácie k servisu a diagnostike MWM.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Prestavba riadiacich systémov

9.12.2018  Prestavba riadiacich systémov

Máme bohatú prax v oblasti servisu bioplynových staníc a kogeneračných jednotiek, disponujeme kvalitným vybavením a odborníkmi so skúsenosťami. Naším cieľom je čo najkvalitnejšie odvedená práca, spokojný klient a dostatočná šírka ponúkaných služieb. Okrem iného sa zaoberáme prestavbou riadiacich systémov kogeneračných jednotiek a riadiacich systémov generátorov. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom prestavby riadiacich systémov nás kontaktujte, veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Meranie termokamerou Fluke Ti450

7.12.2018  Meranie termokamerou Fluke Ti450

Zaoberáme sa profesionálnym servisom, modernizáciou a expertnou analýzou bioplynových staníc a kogeneračných jednotiek. Vo výpočte našich služieb napríklad nájdete snímanie motorov, elektrorozvádzačov a trafo staníc, elektromotorov, turbodúchadiel termokamerou Fluke Ti450, a to vrátane kompletného vyhodnotenia snímok. Použitie termokamery Fluke Ti450 je obzvlášť vhodné pre bioplynové stanice a prídavná el. zariadení. Pre detailné informácie nás prosím kontaktujte.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Generálne opravy výmenným spôsobom

4.12.2018  Generálne opravy výmenným spôsobom

Náhradné diely pre stacionárne motory máme vždy skladom. Sme profesionáli vo svojom odbore a sme si vedomí toho, že zdĺhavé opravy by mohli pre našich zákazníkov predstavovať naozaj problém. Z tohto dôvodu sú naše skladové zásoby vždy pripravené na situácie, kedy je potrebné konať ihneď. Naša spoločnosť vykonáva generálne opravy výmenným spôsobom a navyše za veľmi výhodné ceny. Kontaktujte nás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj a servis ventilátorov

29.11.2018  Predaj a servis ventilátorov

Naša ponuka služieb je tak rozsiahla, ako obsiahle sú požiadavky našich klientov. V našej ponuke tak rozhodne nemôže chýbať ani predaj a servis ventilátorov stolových chladičov, klimatizačných jednotiek či chladiacich jednotiek stacionárnych motorov. Pre detailnejšie informácie o predaji a servisných službách ventilátorov a chladiacich jednotiek nás prosím kontaktujte. Našou odborníci sa vám budú radi venovať.

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis potravinárskych strojov

28.11.2018  Servis potravinárskych strojov

Poskytujeme záručný i pozáručný servis potravinárskych strojov a zariadení a ich montáž. Naše služby sú maximálne komplexné. Počínajú presnú analýzou vašich požiadaviek, návrhom technologických riešení našimi špecialistami, samotnou montážou a začlenením strojov do výroby. Nechýba ani pravidelná údržba, pozáručné opravy a odborné rady našich špecialistov. Kontaktujte nás pre viac informácií. Sme tu pre vás!

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Servis a renovácia obehových čerpadiel

27.11.2018  Servis a renovácia obehových čerpadiel

Ponúkame profesionálne servisné služby a renovácie čerpadiel Grundfos, KSB, Briol, Willo. Renovácia a servisné služby čas od času potrebujú aj tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie obehové čerpadlá. Včasný odborný dohľad a prípadný zásah je zárukou dlhodobej spokojnosti a ekonomickej prevádzky. Kontaktujte našich odborníkov a dohodnite sa včas na servisné služby obehových čerpadiel. Tešíme sa na vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Predaj a oprava turbodúchadiel

22.11.2018  Predaj a oprava turbodúchadiel

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom kvalitné služby za použitia nových technologických postupov a odborných skúseností našich pracovníkov. Jednou z mnohých služieb našej spoločnosti je oprava turbodúchadiel ABB Garett PBS, plus celková renovácia, ako je čistenie, vyvažovanie alebo osadenie originálnymi komponentami a predaj nových turbodúchadiel pre kogeneračné jednotky. Pre konkrétne informácie navštívte našu webovú stránku, prípadne nás kontaktujte. Sme tu pre vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...