Zdravie a starostlivosť o telo - Ponuky

Masážny penový valec

11.4.2019  Masážny penový valec

Dodávame masážne penové valce pre uvoľnenie napätia, stuhnutosti a bolesti svalstva. Masážne penové valce sú vyrobené z materiálu EVA.

V ponuke máme ružové, modré aj čierne vyhotovenie.

Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Firma: Vítek Rostislav - Plavecké vybavení
Štát: cz Česká republika Viac...
Mobilný terminál Honeywell CT50h

22.3.2019  Mobilný terminál Honeywell CT50h

Mobilný terminál CT50h od spoločnosti Honeywell je špeciálne navrhnutý pre zdravotníctvo. Napomáha zefektívňovať starostlivosť o pacienta a umožňuje lekárom i zdravotníckemu personálu bezproblémový prístup ku klinickým systémom, životne dôležitým údajom o pacientoch alebo lekárskej starostlivosti. Zariadenie bolo vyvinuté v dôsledku veľkého nárastu mobility spojené s potrebou podpory komunikácie a prístupu k informáciám. Pracovníci môžu vďaka vzdialenému pripojeniu efektívne spravovať viac úloh.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...
Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

18.1.2019  Tlačiareň náramkov Zebra ZD510-HC

Tlačiareň identifikačných náramkov Zebra ZD510-HC kombinuje spoľahlivú termálnu tlač s jednoduchým systémom vkladania cartridge, ktorý obsahuje antimikrobiálne náramky Zebra Z-Band. Puzdro tlačiarne odolá pravidelnému čisteniu dezinfekčnými prostriedkami alebo UV žiarením, čím zabraňuje prenosu baktérií. Tlačiareň dokáže automaticky rozpoznať veľkosť náramku a prispôsobiť nastavenie hustoty a rýchlosti tlače. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna kvalita tlače aj trvanlivosť náramkov.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Štát: cz Česká republika Viac...